Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.23 Q
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 07.36 Q
3 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 7 PB 07.49
4 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.54
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.60
6 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 07.60
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 07.61
Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.42 Q
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.48 Q
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.57
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.57
5 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.58
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.59
7 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.65
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 07.30 Q
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.39 Q
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 07.39 q
4 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.41 q
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.56
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 07.57
7 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 07.57
8 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.63
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 29.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 07.19
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.30
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 =PB 07.30
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.32
5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.38
6 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 =PB 07.39
7 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.46
8 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.49
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 =NL 07.80 Q
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.92 Q
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 6 PB 07.96
4 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.99
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.12
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.16
7 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 NL 07.73 Q
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.86 Q
3 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.97
4 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.01
5 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.18
6 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.20
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.87 Q
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 07.89 Q
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.93 q
4 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 07.94 q
5 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.06
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.13
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 29.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 NL 07.72
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.78
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 07.82
4 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.89
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.91
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.93
7 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.98
8 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.05
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 MR 16.80
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 17.24
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.26
4 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 17.41
5 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 17.70
6 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 17.77
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 1.3.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 MR 16.95 Q
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 17.74
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.10
4 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 18.15
5 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 17.21 Q
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 18.03
3 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 18.26
4 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 18.48
5 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 19.77
Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.41 Q
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 17.62 q
3 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 =PB 17.72
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 18.44
5 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 18.49
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 17.44 Q
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 17.54 q
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 17.71
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 17.85
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 =PB 18.37
6 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.48
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 1.3.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 =NL 18.73 Q
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.33
3 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.38
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 19.43
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 19.55
6 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 18.88 Q
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 19.40
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 19.46
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.60
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.85
Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.93 Q
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 6 PB 19.00 q
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 19.36
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 19.50
5 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 19.68
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 18.94 Q
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.02 q
3 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 19.25
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 19.30
5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.00
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 20.04
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 NL 18.35
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 18.39
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 18.84
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 PB 18.85
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 =PB 18.85
6 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.10
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 37.44 Q
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 37.82 q
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 38.34
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 39.81
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 40.54
6 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 41.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 36.66 Q
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 36.82 q
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 38.59
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 39.09
5 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 39.41
6 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 41.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 38.00 Q
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.78
3 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 38.90
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 38.91
5 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.57
6 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 40.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 38.03 Q
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 38.71
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 PB 39.80
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 40.67
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 40.67
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36.84
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 36.97
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 37.59
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 37.95
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 38.02
6 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.05
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 40.39
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.72
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 40.75
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 41.05
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 41.86
6 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.17
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 40.45 Q
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.43 q
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 41.66
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 43.00
5 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 43.34
6 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 43.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.36 Q
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.49
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 41.88
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 42.90
5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 43.10
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 48.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 41.26 Q
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.25
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.67
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 42.79
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.20
6 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 43.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.03 Q
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 41.20 q
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 41.89
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 42.41
5 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 43.17
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 43.51
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:11.22 Q
2 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:11.98 Q
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 2:12.51
4 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:13.01
5 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:13.27
6 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:13.93
7 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:14.23
8 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:15.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:08.41 Q
2 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 2:08.63 Q
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:09.58 q
4 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 2:09.71 q
5 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.60
6 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:13.14
7 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:15.92
8 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:16.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:09.36 Q
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:09.63 Q
3 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:10.39
4 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 2:11.23
5 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 2:12.08
6 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:12.79
7 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 2:13.51
8 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:15.10
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:02.97
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 2:04.35
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:05.91
4 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:08.41
5 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:10.07
6 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 2:12.04
7 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:12.56
8 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:13.54
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.70 Q
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:23.01 Q
3 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:25.57
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 2:26.32
5 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 2:27.62
6 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:31.98
7 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.07
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:32.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:18.05 Q
2 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:21.01 Q
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 2:24.07
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:25.28
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:27.55
6 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 PB 2:28.52
7 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:29.86
Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:20.53 Q
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:21.31 Q
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:23.17 q
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:23.93 q
5 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 2:24.20
6 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:26.81
7 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:28.33
Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.49
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:16.94
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:17.82
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:18.90
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:21.65
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:24.64
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:27.39
8 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:32.39
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 29.2.2020 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 4:19.80
2 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 4:22.38
3 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 4:23.88
4 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:28.53
5 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 PB 4:31.47
6 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 4:35.11
7 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 4:35.70
8 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 4:41.35
9 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 4:42.05
10 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11 PB 4:45.01
11 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:51.17
12 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 16 PB 5:00.47
13 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 15 5:01.90
14 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 5:02.80
15 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 5:20.55
Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 DNS
Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 29.2.2020 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NL 4:51.96
2 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 PB 4:52.76
3 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 4:54.81
4 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:58.85
5 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:05.51
6 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 18 PB 5:08.15
7 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 PB 5:08.19
8 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 5:08.41
9 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 5:10.13
10 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:10.20
11 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 PB 5:11.83
12 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:12.58
13 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 SB 5:13.66
14 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 5:15.79
15 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:16.35
16 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 5:18.72
17 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 5:30.54
Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17 DNS
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 1.3.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HomolaJakub Homola 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 NL 09:30.81
2 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09:41.60
3 Jan KoutnýJan Koutný 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 09:41.74
4 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 09:43.51
5 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:51.95
6 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10:00.34
7 Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 PB 10:03.75
8 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 PB 10:07.56
9 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 10:22.49
10 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12 PB 10:22.51
11 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 10:25.45
12 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14 PB 10:32.94
13 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 16 PB 10:43.07
14 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15 PB 10:47.33
15 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 13 10:56.23
16 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18 PB 11:00.82
Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 DNS
Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 DNS
Celkem 18 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 29.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NL 08.26
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 08.27
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.28
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.55
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.61
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.66
7 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.70
8 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.77
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 08.29 Q
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.39 Q
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 08.51 q
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.75
5 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.01
6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.31
7 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.43 Q
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.45 Q
3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.65 q
4 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.01
5 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.15
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.18
7 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.29
8 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 NL 08.30 Q
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.67 Q
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 08.72
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.88
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.96
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
7 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 09.14
8 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 09.17
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 29.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 =PB 08.81
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.06
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.08
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.16
5 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.18
6 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.20
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.28
8 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.30
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.80 Q
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.12 Q
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.25 q
4 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 09.26
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.30
6 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.38
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.42
8 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 =PB 08.81 Q
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08.97 Q
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.27
4 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09.28
5 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 09.33
6 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.38
7 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.58
8 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 09.08 Q
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.14 Q
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.18 q
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.25
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.29
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.30
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.33
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.57
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 1:38.58
2 Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:38.88
3 Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:39.89
4 A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:40.65
5 A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:41.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:39.12
2 A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:40.31
3 Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 1:42.99
4 Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:43.17
5 Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:43.43
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:36.47
2 Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 1:39.13
3 Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 1:41.45
4 Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:42.33
5 Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:43.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 1:41.10
2 Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 1:46.07
3 Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:46.90
4 Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:48.41
5 Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 1:48.76
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 1:39.04
2 Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:39.06
3 Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:44.38
4 Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 1:46.95
5 Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:53.01
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:40.43
2 B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:41.31
3 Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:41.99
4 B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:42.43
5 Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:43.59
6 B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:48.63
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 1:42.82
2 Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:45.26
3 A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 1:46.42
4 Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:49.33
Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:45.25
2 Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:46.74
3 A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 1:46.83
4 Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:46.97
Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 1:57.03
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:49.75
2 Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:51.04
3 Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:51.06
4 B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:51.27
5 Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:53.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:46.57
2 Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 1:53.79
3 A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. AK MostAK Most 3 1:53.89
4 A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:54.28
5 B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 1:54.94
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 1:49.09
2 Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:49.38
3 Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:53.38
4 Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:01.10
Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DQ 24.7
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 1:47.61
2 Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:51.56
3 Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.83
4 Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:06.78
Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 1:49.89
2 Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 1:50.68
3 C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:53.79
4 Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:56.41
5 Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:00.93
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:52.89
2 D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:55.63
3 B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. AK MostAK Most 3 1:58.47
4 B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. AC PardubiceAC Pardubice 6 1:59.63
5 B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.50
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 1.3.2020 - 11:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.561.611.661.701.741.781.811.841.861.88
1 Jan DonnebergerJan Donneberger
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 16 1.86 --OOOOXOXOOXXX
2 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 13 PB 1.84 O-O-XOOOOXXX
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 15 =PB 1.84 -OOOOOXXOOXXX
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 12 PB 1.81 --OOOXOOXXX
5 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10 PB 1.78 -OOOOOXXX
6 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 6 PB 1.78 -OOOOXOXXX
7 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 14 1.74 --OOOXXX
8 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 9 1.74 -OOOXOXXX
9 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 1.74 -OOXOXOXXX
10 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 7 1.70 OOOOXXX
11 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 1.66 OOXXOXXX
12 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 1.66 XOXOXXOXXX
13 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 1 1.61 OXOXXX
14 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3 1.61 OXXOXXX
15 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 8 1.56 XOXXX
16 Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 2 1.56 XXOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.3.2020 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.521.561.591.621.641.661.681.70
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 14 PB 1.66 -OOOOOO-XXX
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 17 1.64 -OOOOOXXX
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 1.64 OOOXOOOXXX
4 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 PB 1.64 OOOXXOOXXOXXX
5 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 PB 1.59 OOOOXXX
6 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 1.59 OOOXOXXX
6 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 10 1.59 OOOXOXXX
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 11 1.59 OXOOXXOXXX
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 1.56 OOXOXXX
10 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 15 1.52 OOXXX
10 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 2 1.52 OOXXX
10 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 6 1.52 OOXXX
13 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 1.52 OXOXXX
14 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 16 1.52 XOXOXXX
15 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 1.52 OXXOXXX
15 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 1.52 OXXOXXX
17 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 1.47 XOXXX
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 12 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 29.2.2020 - 14:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.602.803.003.153.303.403.503.603.703.803.904.004.064.214.31
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 17 MR 4.21 ----O-O-XXOOOXOXOXOXXX
2 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 15 PB 3.90 --OOXOXOXOXOOOXOXXX
3 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 16 PB 3.80 ---OOXOOOXOXOXXX
4 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 PB 3.40 -OOXOOXOXXX
5 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 6 PB 3.40 XOOOXOOXOXXX
6 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 PB 3.30 OOOOOXXX
7 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 14 PB 3.30 -XOOXOXOXXX
8 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 7 PB 3.15 OOOOXXX
9 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4 PB 3.15 OOOXXOXXX
10 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 12 3.00 OOOXXX
10 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 3.00 OOOXXX
10 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 8 3.00 OOOXXX
13 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 =PB 2.80 OOXXX
13 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 10 2.80 OOXXX
15 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 2.80 XXOOXXX
16 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 3 2.80 OXXOXXX
17 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 2.60 OXXX
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 1.3.2020 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.152.352.502.602.702.802.903.003.103.153.203.253.403.563.663.76
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 16 MR 3.66 ----------O-OXXOOXXX
2 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 15 PB 3.20 ---O-XO-OOOOXXX
3 Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 14 PB 3.10 ---XO-O-OO-XXX
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 11 PB 3.00 -OOOOOOXXOXXX
5 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 2.90 --XXOXOOOOXXX
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 13 2.90 ---OO-XOXXX
7 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 PB 2.80 -XOXXOOXXOOXX
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 10 2.70 -OXOOOXXX
9 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 8 PB 2.70 -OOOXOXXX
10 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 7 PB 2.60 OOOXOXXX
11 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 6 PB 2.60 XOOOXOXXX
12 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 9 2.50 OOOXXX
13 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 PB 2.50 XOOXOXXX
14 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 2.35 OOXXX
14 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4 2.35 OOXXX
Eliška JanďurováEliška Janďurová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 1 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 29.2.2020 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 NL 6.47 6.47 X6.216.166.216.056.306.47
2 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 14 PB 6.38 6.38 X4.865.855.85X6.38X
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 16 6.09 6.09 6.09XX6.09X4.60X
4 Antonín VrbaAntonín Vrba
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
05 10 PB 6.05 6.05 6.056.033.816.05X5.75X
5 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 5.98 5.98 5.924.685.985.983.374.51X
6 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6 PB 5.89 5.89 5.735.535.895.895.865.555.73
7 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 5.89 5.89 5.855.475.895.895.83X5.76
8 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 5.87 5.87 5.845.855.835.855.875.825.71
9 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 PB 5.80 5.80 5.80X5.585.80
10 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 7 5.76 5.76 5.765.745.715.76
11 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 5.71 5.71 5.545.415.715.71
12 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 5.48 5.48 5.355.475.485.48
13 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 5.47 5.47 5.005.47X5.47
Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 2 NM
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 9 NM
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 1.3.2020 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 5.55 5.55 5.175.465.495.495.415.555.50
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 16 5.36 5.36 5.225.225.325.325.365.305.33
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 15 5.36 5.36 5.365.305.155.36X5.03X
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 17 5.33 5.33 XX5.035.035.335.305.24
5 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 12 5.24 5.24 5.015.124.905.125.115.244.85
6 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 14 5.09 5.09 5.075.095.045.095.004.965.01
7 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 5.09 5.09 -5.094.565.09XX4.99
8 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 5.08 5.08 4.984.985.015.014.96X5.08
9 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 4.98 4.98 4.704.984.904.98
10 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 4.98 4.98 X4.754.984.98
11 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 4 4.96 4.96 4.694.964.914.96
12 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 10 4.93 4.93 X4.834.934.93
13 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 5 4.87 4.87 4.874.81X4.87
14 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 8 4.84 4.84 X4.84X4.84
15 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 4.78 4.78 XX4.784.78
16 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 4.75 4.75 X4.754.464.75
17 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 13 3.43 3.43 XX3.433.43
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 7 NM
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 1.3.2020 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 19 NL 13.87 13.3413.7513.8713.8713.83X13.19
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 PB 12.76 12.1512.21X12.2111.7911.8012.76
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 18 PB 12.28 12.1112.0212.2512.2512.2811.56X
4 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 14 PB 12.15 11.8211.0912.1512.1511.4411.3211.05
5 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 PB 11.86 10.5411.44X11.4411.86X11.75
6 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 9 PB 11.47 09.9711.4211.0811.4211.1511.4711.27
7 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 PB 11.34 10.8511.34X11.34XX10.75
8 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 PB 11.33 10.4610.97X10.9711.33XX
9 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 17 10.85 10.0710.85X10.85
10 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 2 PB 10.80 09.4509.5310.8010.80
11 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 10.76 10.2210.76X10.76
12 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 13 10.67 10.67X10.2010.67
13 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 10.63 09.9710.6310.3910.63
14 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 12 10.52 09.7810.5209.0610.52
15 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 5 10.32 10.3209.4907.3110.32
16 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 09.79 09.5909.7909.2709.79
17 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 09.75 X09.75X09.75
18 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 3 09.62 09.5409.6209.4709.62
Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 NM
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 29.2.2020 - 16:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 18 14.47 X13.58X13.5814.47XX
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 15 PB 14.44 14.4413.4613.3914.4414.0514.1914.09
3 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 16 PB 14.25 14.2514.1413.7914.2513.9214.0114.24
4 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 14 PB 13.95 13.4312.5912.9613.4313.9512.90X
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
05 11 PB 13.77 12.4512.7313.7713.7712.9512.3512.23
6 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 PB 13.36 12.7512.2912.5912.7512.9513.3611.99
7 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 PB 12.87 12.6612.5812.3312.6612.7612.8712.25
8 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 12.74 12.7412.0212.2512.7411.9612.73X
9 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 PB 12.64 12.6112.6212.6412.64
10 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 12.55 12.5512.3512.0812.55
11 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 PB 12.41 12.41X11.9812.41
12 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 17 12.25 X12.25X12.25
13 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 11.99 11.9910.8711.6611.99
14 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 11.97 11.9711.7811.3111.97
15 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 11.72 10.72X11.7211.72
16 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 11.70 10.5011.7011.4711.70
17 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1 11.17 11.0211.1710.7411.17
18 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 3 11.11 10.7511.0811.1111.11
Celkem 18 závodníků