Back

 / Kladno hází a Kladenské memoriály

Kladno (16. 9. 2020)

Skok vysoký - Muži (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Norbert KobielskiNorbert Kobielski 97 PolandPoland SB 2.19
2 Cherson BaldeCherson Balde 00 PortugalPortugal SB 2.19
3 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.13
Skok vysoký - Ženy (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Oksana OkunevaOksana Okuneva 90 UkraineUkraine MR 1.86
2 Levern SpencerLevern Spencer 84 Saint LuciaSaint Lucia 1.86
3 Yuliya ChumachenkoYuliya Chumachenko 941002 UkraineUkraine 1.84
Trojskok - Muži (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski 00 PolandPoland MR 16.01
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.60
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.53
Vrh koulí 4kg - Ženy (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... MR 17.78
2 Jessica InchudeJessica Inchude 96 PortugalPortugal 17.03
3 Maja ŚlepowrońskaMaja Ślepowrońska 98 PolandPoland 16.60
Vrh koulí 7,26kg - Muži (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 910613 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.19
2 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski 00 PolandPoland 20.03
3 Ashinia MillerAshinia Miller 93 JamaicaJamaica 20.01
Hod diskem 1kg - Ženy (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kathrine BebeKathrine Bebe 91 DenmarkDenmark 56.91
2 Daria ZabawskaDaria Zabawska 95 PolandPoland 53.32
3 Daisy OsakueDaisy Osakue 96 ItalyItaly 52.39
Hod diskem 2kg - Muži (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Mauricio OrtegaMauricio Ortega 94 ColombiaColombia SB 63.61
2 Bartolomiej StójBartolomiej Stój 96 PolandPoland 61.54
3 Marek BártaMarek Bárta 921208 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 59.39
Hod kladivem 4kg - Ženy (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alex TavernierAlex Tavernier 93 FranceFrance MR 75.23
2 Rosa RodriguezRosa Rodriguez 86 VenezuelaVenezuela 69.58
3 Lenka ValešováLenka Valešová 855811 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.25
Hod kladivem 7,26kg - Muži (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Christos FrantzeskakisChristos Frantzeskakis 00 GreeceGreece 75.92
2 Krisztian ParsKrisztian Pars 82 HungaryHungary 73.92
3 Hugo TavernierHugo Tavernier 99 FranceFrance PB 72.28
Hod oštěpem 600g - Ženy (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 815630 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha MR 64.34
2 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 905818 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 62.22
3 Elina TzengoElina Tzengo 02 GreeceGreece 62.21
Hod oštěpem 800g - Muži (Wednesday, 16.9.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Gatis CakšsGatis Cakšs 95 LatviaLatvia 82.19
2 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý 830227 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 81.54
3 Andrian MardareAndrian Mardare 95 MoldovaMoldova 81.37