Back

 / Kladno hází a Kladenské memoriály

Kladno (16. 9. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Wed, 16.9.2020 - 16:20) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 MR 10.21 0.151
2 Przemek SlowikowskiPrzemek Slowikowski 93 PolandPoland 6 SB 10.26 0.146
3 Tazana Kamanga-dyrbakTazana Kamanga-dyrbak 02 DenmarkDenmark 7 PB 10.39 0.170
4 Amaury GolitinAmaury Golitin 97 FranceFrance 4 10.41 0.133
5 Simon HansenSimon Hansen 98 DenmarkDenmark 2 PB 10.49 0.135
6 Petar PeevPetar Peev 96 BulgariaBulgaria 3 10.64 0.161
7 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.97 0.137
Total 7 racers
Běh 2 (Wed, 16.9.2020 - 16:20) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.88 0.132
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 11.33 0.164
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 11.40 0.157
4 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.56 0.143
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.58 0.167
6 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 11.65 0.149
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Total 7 racers

100 m - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 16:35) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bassant HemidaBassant Hemida 96 EgyptEgypt 5 MR 11.23 0.141
2 Irene SiragusaIrene Siragusa 93 ItalyItaly 3 SB 11.38 0.145
3 Carolle ZahiCarolle Zahi 94 FranceFrance 4 11.43 0.163
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.50 0.191
5 Mathilde KramerMathilde Kramer 93 DenmarkDenmark 2 11.69 0.174
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 11.71 0.148
7 Magda StefanowiczMagda Stefanowicz 00 PolandPoland 7 12.08 0.165
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 13.32 0.156
Total 8 racers

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Wed, 16.9.2020 - 17:55) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tazana Kamanga-dyrbakTazana Kamanga-dyrbak 02 DenmarkDenmark 6 PB 20.91 0.199
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.98 0.134
3 Simon HansenSimon Hansen 98 DenmarkDenmark 3 SB 21.35 0.137
4 Petar PeevPetar Peev 96 BulgariaBulgaria 5 SB 21.71 0.160
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.11 0.134
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Total 6 racers
Běh 2 (Wed, 16.9.2020 - 17:55) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 22.46 0.161
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 22.56 0.199
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.71 0.140
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 23.16 0.159
5 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.36 0.136
6 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 23.57 0.161
Total 6 racers

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Wed, 16.9.2020 - 18:10) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bassant HemidaBassant Hemida 96 EgyptEgypt 4 MR 22.91 0.134
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 NL 23.16 0.307
3 Irene SiragusaIrene Siragusa 93 ItalyItaly 6 SB 23.37 0.166
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.48 0.135
5 Mathilde KramerMathilde Kramer 93 DenmarkDenmark 1 24.29 0.145
Carolle ZahiCarolle Zahi 94 FranceFrance 5 DNS
Total 6 racers
Běh 2 (Wed, 16.9.2020 - 18:10) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.89 0.180
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.11 0.184
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.97 0.246
Total 3 racers

400 m - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Diepen tony VanDiepen tony Van 96 NetherlandsNetherlands 5 46.11 0.196
2 Christopher O´donnellChristopher O´donnell 98 IrelandIreland 2 46.70 0.157
3 Kevin MetzgerKevin Metzger 97 United KingdomUnited Kingdom 6 PB 46.71 0.158
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 46.73 0.142
5 Miloud LaredjMiloud Laredj 86 AlgeriaAlgeria 4 47.72 0.245
Total 5 racers

400 m - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 17:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aleksandra GaworskaAleksandra Gaworska 95 PolandPoland 4 53.15 0.189
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 55.25 0.207
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.93 0.271
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 59.19 0.212
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 62.27 0.200
Total 5 racers

800 m - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 1:57.87
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 1:59.40
3 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:00.69
4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:07.19
Total 4 racers

800 m - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Isabelle BoffeyIsabelle Boffey 00 United KingdomUnited Kingdom 4 PB 2:01.88
2 Sara KuivistoSara Kuivisto 91 FinlandFinland 2 2:02.28
3 Bianca Bartha-kériBianca Bartha-kéri 94 HungaryHungary 3 SB 2:02.78
4 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:24.84
5 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:32.11
6 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:33.24
Magda StefanowiczMagda Stefanowicz 00 PolandPoland 7 DNF
Total 7 racers

1500 m - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 18:24) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kevin LópezKevin López 90 SpainSpain 1 MR 3:38.35
2 Simas BertasiusSimas Bertasius 93 LithuaniaLithuania 3 SB 3:38.48
3 Ahmen AbdelwahedAhmen Abdelwahed 96 ItalyItaly 5 SB 3:39.69
4 Archie DavisArchie Davis 93 United KingdomUnited Kingdom 6 SB 3:40.37
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 NJR 3:40.73
6 István SzögiIstván Szögi 95 HungaryHungary 4 SB 3:40.99
7 Federico RivaFederico Riva 00 ItalyItaly 9 SB 3:49.25
Khayami abderrahman ElKhayami abderrahman El 95 SpainSpain 2 DNF
Diepen Tony VanDiepen Tony Van 96 NetherlandsNetherlands 11 DNF
Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 DNF
Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 DNS
Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 DNS
Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 DNS
Gergő KissGergő Kiss 95 HungaryHungary 7 DNS
Total 14 racers

Skok vysoký - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.002.052.102.132.162.192.222.242.262.28
1 Norbert KobielskiNorbert Kobielski
PolandPoland
97 4 SB 2.19 ---OOOXX-
2 Cherson BaldeCherson Balde
PortugalPortugal
00 3 SB 2.19 -OXXOOOXXOXXX
3 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2 2.13 -XOOOXXX
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 1 2.05 OO----
Total 4 racers

Skok vysoký - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.551.601.651.681.711.741.771.801.821.841.861.881.901.921.941.961.982.00
1 Oksana OkunevaOksana Okuneva
UkraineUkraine
90 8 MR 1.86 -----OOOOOXOXXX
2 Levern SpencerLevern Spencer
Saint LuciaSaint Lucia
84 7 1.86 ------O-XO-XXO-XXX
3 Yuliya ChumachenkoYuliya Chumachenko
UkraineUkraine
94 6 1.84 -----OOOOXOXXX
4 Panogiota DosiPanogiota Dosi
GreeceGreece
01 5 1.82 -----OOOXXO-XXX
5 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 4 1.77 -OOOOOXOXXX
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 3 1.71 OOOOOXXX
7 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2 1.71 OOOXOOXXX
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 SB 1.68 OXOOXOXXX
Total 8 racers

Trojskok - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 16:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski
PolandPoland
00 5 MR 16.01 +0.6 m/s 15.90  +1.016.01  +0.6X16.0116.00  +0.5X16.00  +1.3
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 3 15.60 +0.2 m/s 15.44  +1.3-14.82  +0.115.44X15.44  -0.515.60  +0.2
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 4 15.53 +0.8 m/s X15.13  +0.715.33  +1.715.3315.53  +0.815.03  +0.015.46  +1.2
4 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 1 14.62 +0.9 m/s 14.62  +0.9X14.32  +1.014.62X14.28  +0.4X
5 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 2 14.13 +0.4 m/s X14.01  +0.1X14.0114.13  +0.4X13.22  +0.5
Total 5 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 7 MR 17.78 17.4217.4917.3317.4917.73X17.78
2 Jessica InchudeJessica Inchude
PortugalPortugal
96 6 17.03 16.62X16.9716.97X17.0316.88
3 Maja ŚlepowrońskaMaja Ślepowrońska
PolandPoland
98 5 16.60 16.3116.35X16.3516.60XX
4 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 4 14.04 XX13.9913.99X14.04X
5 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 13.57 12.6513.5712.9413.5713.0112.9212.94
6 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 2 12.44 11.9212.44X12.4412.3612.40X
7 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 1 10.54 09.8510.5410.2810.5409.9010.5110.20
Total 7 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 17:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1 20.19 19.7720.19X20.19X20.0219.67
2 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
00 3 20.03 19.7119.8620.0320.0319.71X-
3 Ashinia MillerAshinia Miller
JamaicaJamaica
93 4 20.01 19.2520.0119.6820.0119.69XX
4 Francisko BeloFrancisko Belo
PortugalPortugal
95 2 19.39 18.2718.8519.3919.3919.01X19.11
5 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5 18.02 17.68XX17.68X18.02X
6 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 PB 17.93 16.51X16.8916.8917.5317.4217.93
7 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 PB 17.13 16.22XX16.2216.3117.1316.99
8 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 7 16.44 15.4116.1015.8016.1016.4416.3516.14
9 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 8 15.29 X15.29X15.29
Jakub CísařJakub Císař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 10 DNS
Total 10 racers

Hod diskem 1kg - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kathrine BebeKathrine Bebe
DenmarkDenmark
91 9 56.91 53.5355.3455.5555.5554.6456.91X
2 Daria ZabawskaDaria Zabawska
PolandPoland
95 7 53.32 XX51.4451.4453.32XX
3 Daisy OsakueDaisy Osakue
ItalyItaly
96 8 52.39 X45.03X45.0343.7952.39X
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 3 SB 47.56 43.3044.20X44.20X46.3847.56
5 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 2 PB 47.05 41.8342.9046.8546.85X47.0545.30
6 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 1 45.04 41.9043.9444.7844.7845.04X44.98
7 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
SlovakiaSlovakia
89 4 44.64 39.0843.27X43.2744.64XX
Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 5 DNS
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 6 DNS
Total 9 racers

Hod diskem 2kg - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mauricio OrtegaMauricio Ortega
ColombiaColombia
94 8 SB 63.61 61.86XX61.86X63.6162.67
2 Bartolomiej StójBartolomiej Stój
PolandPoland
96 7 61.54 58.72XX58.7257.2961.5461.13
3 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 6 59.39 X57.6757.8257.8259.3958.2557.56
4 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 5 58.72 X56.8458.7258.7258.28XX
5 Oskar StachnikOskar Stachnik
PolandPoland
98 3 SB 58.04 56.1457.52X57.5256.8558.0457.17
6 Irfan ShamsuddinIrfan Shamsuddin
MalaysiaMalaysia
00 4 56.81 53.5455.77X55.7751.8356.1556.81
7 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 55.21 53.2854.5055.2155.2153.6052.5053.87
8 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 51.89 X51.1151.7851.78X51.6451.89
Total 8 racers

Hod kladivem 4kg - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex TavernierAlex Tavernier
FranceFrance
93 10 MR 75.23 72.7673.2773.6873.6875.2375.1274.71
2 Rosa RodriguezRosa Rodriguez
VenezuelaVenezuela
86 9 69.58 XX67.4767.4769.1269.5869.23
3 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 7 65.25 63.4465.2565.0565.2563.3464.99X
4 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
SlovakiaSlovakia
93 6 63.94 XX59.6259.6262.4063.9461.95
5 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 58.53 XX53.2253.2255.5558.53X
6 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 4 57.54 53.26X53.4653.46XX57.54
7 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 3 49.58 43.2449.5846.7349.58XXX
8 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 49.08 49.08XX49.08XXX
9 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 SB 45.17 45.1744.12X45.17
Vanessa StreckendriesVanessa Streckendries
BelgiumBelgium
95 8 DNS
Total 10 racers

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 12:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Christos FrantzeskakisChristos Frantzeskakis
GreeceGreece
00 7 75.92 72.83X74.8474.8473.3575.92X
2 Krisztian ParsKrisztian Pars
HungaryHungary
82 8 73.92 69.8272.10X72.1072.2273.9272.14
3 Hugo TavernierHugo Tavernier
FranceFrance
99 4 PB 72.28 X68.73X68.73X72.2869.87
4 Bence PasztorBence Pasztor
HungaryHungary
95 6 67.15 66.7466.58X66.7465.38X67.15
5 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 3 66.38 60.7362.8166.3866.3865.48XX
6 Tomas VasiliauskasTomas Vasiliauskas
LithuaniaLithuania
97 5 65.03 63.1063.5763.7363.73X65.0363.95
7 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 2 63.36 X60.54X60.5463.36XX
8 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 1 60.55 X60.55X60.55X--
Total 8 racers

Hod oštěpem 600g - Ženy

(Wed, 16.9.2020 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 10 MR 64.34 64.3457.77-64.3459.4261.0062.52
2 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 9 62.22 59.9362.22X62.2259.9761.4653.69
3 Elina TzengoElina Tzengo
GreeceGreece
02 6 62.21 60.9162.2157.5862.2157.09XX
4 Maria AndrejczykMaria Andrejczyk
PolandPoland
96 8 60.70 60.7057.68X60.70---
5 Madara PalameikaMadara Palameika
LatviaLatvia
87 7 58.60 XX58.6058.60X55.0754.52
6 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 3 56.02 54.6752.3354.1554.6756.0249.1854.18
7 Carolina ViscaCarolina Visca
ItalyItaly
00 4 55.30 X53.2354.2554.25X54.3755.30
8 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 1 SB 53.05 53.05XX53.0551.22XX
9 Christine WinklerChristine Winkler
GermanyGermany
95 5 50.84 X50.84X50.84
10 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 2 50.01 50.01X48.6850.01
Total 10 racers

Hod oštěpem 800g - Muži

(Wed, 16.9.2020 - 17:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gatis CakšsGatis Cakšs
LatviaLatvia
95 6 82.19 78.7579.33X79.33X78.0282.19
2 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
83 8 81.54 76.7679.3376.1779.33XX81.54
3 Andrian MardareAndrian Mardare
MoldovaMoldova
95 5 81.37 81.3679.0381.3781.37X80.2481.31
4 Edis MatusevičiusEdis Matusevičius
LithuaniaLithuania
96 9 78.68 74.4376.0576.0176.0575.1578.68X
5 Mateusz KwašniewskiMateusz Kwašniewski
PolandPoland
95 4 SB 75.12 73.5673.29X73.5675.12XX
6 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 2 67.46 67.4663.7764.0367.4665.47X66.40
7 Kryštof KozačKryštof Kozač
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1 67.10 63.0764.3067.1067.10X-X
8 Gianluca TamberiGianluca Tamberi
ItalyItaly
90 3 62.29 62.29--62.29---
Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 7 NM
Total 9 racers