60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.60 | q | |||||||||||||
2 | Marcin MadrakMarcin Madrak | 06 | Sprint Bialsko-Biala | 5 | 07.78 | q | |||||||||||||
3 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 08.02 | q | |||||||||||||
4 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.03 | q | |||||||||||||
5 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 08.15 | q | |||||||||||||
6 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.29 | ||||||||||||||
7 | Jakub SiwiloJakub Siwilo | 06 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 08.37 | ||||||||||||||
Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 08.08 | q | |||||||||||||
2 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 08.27 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.41 | ||||||||||||||
5 | Matěj BrabecMatěj Brabec | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KurkaOndřej Kurka | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 08.97 | ||||||||||||||
7 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 3 | 08.66 | ||||||||||||||
3 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.87 | ||||||||||||||
4 | Přemysl ChurýPřemysl Churý | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.02 | ||||||||||||||
5 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KratochvilTomáš Kratochvil | 06 | BYAC Brno | 7 | 09.44 | ||||||||||||||
7 | Kryštof SkybaKryštof Skyba | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.49 | ||||||||||||||
Jakub RybkaJakub Rybka | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.23 | ||||||||||||||
2 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 6 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
4 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 5 | 08.75 | ||||||||||||||
5 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 08.98 | ||||||||||||||
6 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.16 | ||||||||||||||
7 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.34 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 08.88 | ||||||||||||||
2 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 09.10 | ||||||||||||||
3 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.23 | ||||||||||||||
6 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.25 | ||||||||||||||
7 | Oliver VoglOliver Vogl | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 5 | 09.22 | ||||||||||||||
2 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
3 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.45 | ||||||||||||||
5 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.47 | ||||||||||||||
6 | Prokop SchubertProkop Schubert | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.52 | ||||||||||||||
7 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.11 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | Petr HeczkoPetr Heczko | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.91 | ||||||||||||||
4 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 7 | 09.92 | ||||||||||||||
5 | Martin StiboraMartin Stibora | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 10.05 | ||||||||||||||
6 | Filip GašparínFilip Gašparín | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.16 | ||||||||||||||
7 | Jindřich JelínekJindřich Jelínek | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 11.01 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.09 | q | |||||||||||||
2 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.61 | ||||||||||||||
3 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
5 | Šimon DvořákŠimon Dvořák | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Tomáš BořilTomáš Bořil | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.68 | ||||||||||||||
7 | Jonáš CiencialaJonáš Cienciala | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.19 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 09 (pá, 13.12.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.22 | q | |||||||||||||
2 | Kamil PetkaKamil Petka | 06 | KS Victoria Trzebnia | 3 | 08.57 | ||||||||||||||
3 | Adrien ŠpačekAdrien Špaček | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 08.78 | ||||||||||||||
4 | Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.78 | ||||||||||||||
5 | Radim SikoraRadim Sikora | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
6 | Jan RečekJan Reček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.90 | ||||||||||||||
7 | Jakub OndrušJakub Ondruš | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 10.45 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.60 | q | ||
2 | Marcin MadrakMarcin Madrak | 06 | Sprint Bialsko-Biala | 5 | 07.78 | q | ||
3 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 08.02 | q | ||
4 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.03 | q | ||
5 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 08.08 | q | ||
6 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.09 | q | ||
7 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 08.15 | q | ||
8 | Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.22 | q | ||
9 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.23 | |||
10 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 08.27 | |||
11 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.29 | |||
12 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.31 | |||
13 | Jakub SiwiloJakub Siwilo | 06 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 08.37 | |||
14 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.41 | |||
15 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 6 | 08.45 | |||
16 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.46 | |||
17 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.56 | |||
18 | Kamil PetkaKamil Petka | 06 | KS Victoria Trzebnia | 3 | 08.57 | |||
19 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.61 | |||
20 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 3 | 08.66 | |||
21 | Matěj BrabecMatěj Brabec | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.70 | |||
22 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 5 | 08.75 | |||
23 | Adrien ŠpačekAdrien Špaček | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 08.78 | |||
23 | Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.78 | |||
25 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.87 | |||
26 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 08.88 | |||
27 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 08.89 | |||
28 | Ondřej KurkaOndřej Kurka | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 08.97 | |||
29 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 08.98 | |||
30 | Přemysl ChurýPřemysl Churý | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.02 | |||
31 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.08 | |||
32 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 09.10 | |||
32 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.10 | |||
34 | Radim SikoraRadim Sikora | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 2 | 09.13 | |||
35 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.16 | |||
36 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 09.18 | |||
37 | Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.20 | |||
38 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.21 | |||
39 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 5 | 09.22 | |||
40 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.23 | |||
41 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.25 | |||
41 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.25 | |||
43 | Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.26 | |||
44 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.34 | |||
45 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 09.36 | |||
46 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.41 | |||
47 | Tomáš KratochvilTomáš Kratochvil | 06 | BYAC Brno | 7 | 09.44 | |||
48 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.45 | |||
49 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.47 | |||
50 | Kryštof SkybaKryštof Skyba | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.49 | |||
51 | Prokop SchubertProkop Schubert | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.52 | |||
51 | Šimon DvořákŠimon Dvořák | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.52 | |||
53 | Tomáš BořilTomáš Bořil | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.68 | |||
54 | Oliver VoglOliver Vogl | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.90 | |||
54 | Jan RečekJan Reček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.90 | |||
56 | Petr HeczkoPetr Heczko | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.91 | |||
57 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 7 | 09.92 | |||
58 | Martin StiboraMartin Stibora | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 10.05 | |||
59 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.11 | |||
60 | Filip GašparínFilip Gašparín | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.16 | |||
61 | Jonáš CiencialaJonáš Cienciala | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.19 | |||
62 | Jakub OndrušJakub Ondruš | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 10.45 | |||
63 | Jindřich JelínekJindřich Jelínek | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 11.01 | |||
Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | DNS | ||||
Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | DNS | ||||
Jakub RybkaJakub Rybka | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 5 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 13.12.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.53 | ||||||||||||||
2 | Marcin MadrakMarcin Madrak | 06 | Sprint Bialsko-Biala | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
3 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.03 | ||||||||||||||
4 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.04 | ||||||||||||||
5 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.06 | ||||||||||||||
6 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 08.08 | ||||||||||||||
7 | Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 08.13 | ||||||||||||||
8 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 8 | 08.19 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.12.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
2 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | Karolína PekařováKarolína Pekařová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.40 | ||||||||||||||
4 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 08.45 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.46 | ||||||||||||||
6 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
7 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.49 | ||||||||||||||
8 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 08.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.13 | q | |||||||||||||
2 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.39 | q | |||||||||||||
3 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 08.39 | q | |||||||||||||
4 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 08.53 | q | |||||||||||||
5 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 08.56 | ||||||||||||||
6 | Michaela AdamcováMichaela Adamcová | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 1 | 08.73 | ||||||||||||||
7 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.79 | ||||||||||||||
Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 08.34 | q | |||||||||||||
2 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 08.44 | q | |||||||||||||
3 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.53 | ||||||||||||||
4 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
5 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.59 | ||||||||||||||
6 | Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.64 | ||||||||||||||
7 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.83 | ||||||||||||||
8 | Adéla NěmčicováAdéla Němčicová | 06 | TJ Start Havířov | 6 | 09.30 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 08.50 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina KasparováKateřina Kasparová | 06 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.54 | ||||||||||||||
3 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.57 | ||||||||||||||
4 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 08.80 | ||||||||||||||
5 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
6 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.95 | ||||||||||||||
7 | Adriana PagáčováAdriana Pagáčová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.06 | ||||||||||||||
Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PekařováKarolína Pekařová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.47 | q | |||||||||||||
2 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.54 | ||||||||||||||
3 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 1 | 08.73 | ||||||||||||||
5 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.87 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.92 | ||||||||||||||
7 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.04 | ||||||||||||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.91 | ||||||||||||||
3 | Barbora MáčalováBarbora Máčalová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.99 | ||||||||||||||
4 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.04 | ||||||||||||||
6 | Sára FojtáškováSára Fojtášková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.26 | ||||||||||||||
7 | Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková | 07 | JAC Brno | 3 | 09.77 | ||||||||||||||
Dorota VařečkováDorota Vařečková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 08.94 | ||||||||||||||
2 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Anna MohoutováAnna Mohoutová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
4 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.06 | ||||||||||||||
5 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.07 | ||||||||||||||
6 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.14 | ||||||||||||||
7 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.34 | ||||||||||||||
8 | Nela RozinkováNela Rozinková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda TicováLinda Ticová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.01 | ||||||||||||||
2 | Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Agata MartynkováAgata Martynková | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | Gabriela SyrováGabriela Syrová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Viktorie MazůrkováViktorie Mazůrková | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
6 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.24 | ||||||||||||||
7 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.34 | ||||||||||||||
8 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.38 | ||||||||||||||
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.16 | ||||||||||||||
2 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
4 | Tereza KalčíkováTereza Kalčíková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.32 | ||||||||||||||
5 | Lucie JuřicováLucie Juřicová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.33 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 09.48 | ||||||||||||||
7 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.52 | ||||||||||||||
8 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.13 | ||||||||||||||
2 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.48 | ||||||||||||||
3 | Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
4 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.59 | ||||||||||||||
5 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.67 | ||||||||||||||
6 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.68 | ||||||||||||||
7 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.71 | ||||||||||||||
8 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.84 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna EmmertAnna Emmert | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.24 | ||||||||||||||
2 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
3 | Viktorie CzudkováViktorie Czudková | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.56 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŠanderováKarolína Šanderová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.62 | ||||||||||||||
6 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.63 | ||||||||||||||
Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Natálie MentlíkováNatálie Mentlíková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.34 | ||||||||||||||
2 | Zuzana KohutováZuzana Kohutová | 07 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.48 | ||||||||||||||
3 | Leona StržínkováLeona Stržínková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
4 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | Anna KovářováAnna Kovářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.73 | ||||||||||||||
6 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.84 | ||||||||||||||
7 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.87 | ||||||||||||||
Natálie BartošováNatálie Bartošová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BrodováKateřina Brodová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.13 | ||||||||||||||
2 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.39 | ||||||||||||||
3 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Natálie LehockáNatálie Lehocká | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | Veronika BurkováVeronika Burková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.38 | ||||||||||||||
6 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.45 | ||||||||||||||
Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Markéta BaránkováMarkéta Baránková | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.85 | ||||||||||||||
2 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.23 | ||||||||||||||
3 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.41 | ||||||||||||||
4 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.44 | ||||||||||||||
5 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.95 | ||||||||||||||
Viktorie KnedlováViktorie Knedlová | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | DNS | |||||||||||||||
Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 14 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | Martina TurkováMartina Turková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
3 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.06 | ||||||||||||||
4 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.24 | ||||||||||||||
5 | Jolana ZemanováJolana Zemanová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
6 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
7 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.89 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 15 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 09.28 | ||||||||||||||
2 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.49 | ||||||||||||||
4 | Karolína ČervenkováKarolína Červenková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
5 | Malgorzata DulMalgorzata Dul | 07 | Sprint Bialsko-Biala | 4 | 09.53 | ||||||||||||||
6 | Viktorie JurčováViktorie Jurčová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.59 | ||||||||||||||
7 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 09.94 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 16 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena LazarczykLena Lazarczyk | 07 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 09.29 | ||||||||||||||
3 | Nikola KrupaNikola Krupa | 07 | Sprint Bialsko-Biala | 5 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 7 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Klára MozgvováKlára Mozgvová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.69 | ||||||||||||||
6 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.77 | ||||||||||||||
Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | ASK Blansko | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 17 (pá, 13.12.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.18 | ||||||||||||||
2 | Jagoda WronaJagoda Wrona | 08 | Sprint Bialsko-Biala | 8 | 09.35 | ||||||||||||||
3 | Nella RaušováNella Raušová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 09.40 | ||||||||||||||
4 | Elena SkřivánkováElena Skřivánková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 09.66 | ||||||||||||||
6 | Nela NovotnáNela Novotná | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 10.08 | ||||||||||||||
7 | Amelia SzatanAmelia Szatan | 08 | Sprint Bialsko-Biala | 2 | 10.34 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.13 | q | ||
2 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 08.34 | q | ||
3 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.39 | q | ||
3 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 08.39 | q | ||
5 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 08.44 | q | ||
6 | Karolína PekařováKarolína Pekařová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.47 | q | ||
7 | Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 08.50 | q | ||
8 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 08.53 | q | ||
8 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.53 | |||
10 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.54 | |||
10 | Kateřina KasparováKateřina Kasparová | 06 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.54 | |||
10 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.54 | |||
13 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 08.56 | |||
14 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.57 | |||
15 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.59 | |||
16 | Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.64 | |||
17 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.66 | |||
18 | Michaela AdamcováMichaela Adamcová | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 1 | 08.73 | |||
18 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 1 | 08.73 | |||
20 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.79 | |||
21 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 08.80 | |||
22 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.83 | |||
22 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.83 | |||
24 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.85 | |||
25 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.86 | |||
26 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.87 | |||
27 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.91 | |||
28 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.92 | |||
29 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 08.94 | |||
30 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.95 | |||
31 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.98 | |||
32 | Barbora MáčalováBarbora Máčalová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.99 | |||
33 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.00 | |||
33 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.00 | |||
35 | Linda TicováLinda Ticová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.01 | |||
36 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.04 | |||
36 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.04 | |||
36 | Anna MohoutováAnna Mohoutová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 09.04 | |||
36 | Martina TurkováMartina Turková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 09.04 | |||
40 | Adriana PagáčováAdriana Pagáčová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.06 | |||
40 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.06 | |||
40 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.06 | |||
43 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.07 | |||
44 | Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | 09.08 | ||||
45 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.13 | |||
45 | Kateřina BrodováKateřina Brodová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.13 | |||
47 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.14 | |||
48 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.16 | |||
49 | Agata MartynkováAgata Martynková | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.18 | |||
49 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.18 | |||
51 | Lena LazarczykLena Lazarczyk | 07 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 09.19 | |||
52 | Gabriela SyrováGabriela Syrová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.20 | |||
53 | Viktorie MazůrkováViktorie Mazůrková | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 6 | 09.22 | |||
54 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.23 | |||
55 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.24 | |||
55 | Anna EmmertAnna Emmert | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.24 | |||
55 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.24 | |||
58 | Sára FojtáškováSára Fojtášková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.26 | |||
59 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.27 | |||
60 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 09.28 | |||
61 | Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 09.29 | |||
62 | Adéla NěmčicováAdéla Němčicová | 06 | TJ Start Havířov | 6 | 09.30 | |||
63 | Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.31 | |||
64 | Tereza KalčíkováTereza Kalčíková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.32 | |||
64 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.32 | |||
66 | Lucie JuřicováLucie Juřicová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.33 | |||
67 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.34 | |||
67 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.34 | |||
67 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.34 | |||
70 | Jagoda WronaJagoda Wrona | 08 | Sprint Bialsko-Biala | 8 | 09.35 | |||
71 | Jolana ZemanováJolana Zemanová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.36 | |||
72 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.38 | |||
73 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.39 | |||
73 | Nikola KrupaNikola Krupa | 07 | Sprint Bialsko-Biala | 5 | 09.39 | |||
75 | Nella RaušováNella Raušová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 09.40 | |||
76 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.41 | |||
76 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.41 | |||
78 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.44 | |||
79 | Nela RozinkováNela Rozinková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 09.46 | |||
80 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 09.48 | |||
80 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.48 | |||
80 | Zuzana KohutováZuzana Kohutová | 07 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.48 | |||
80 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 7 | 09.48 | |||
84 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.49 | |||
84 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.49 | |||
86 | Karolína ČervenkováKarolína Červenková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.50 | |||
87 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.52 | |||
88 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.53 | |||
88 | Malgorzata DulMalgorzata Dul | 07 | Sprint Bialsko-Biala | 4 | 09.53 | |||
90 | Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.56 | |||
90 | Viktorie CzudkováViktorie Czudková | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.56 | |||
92 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.59 | |||
92 | Viktorie JurčováViktorie Jurčová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.59 | |||
94 | Karolína ŠanderováKarolína Šanderová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.60 | |||
95 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.62 | |||
96 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.63 | |||
97 | Leona StržínkováLeona Stržínková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.65 | |||
97 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.65 | |||
97 | Elena SkřivánkováElena Skřivánková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 09.65 | |||
100 | Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 09.66 | |||
101 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.67 | |||
102 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.68 | |||
103 | Klára MozgvováKlára Mozgvová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.69 | |||
104 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.71 | |||
105 | Anna KovářováAnna Kovářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.73 | |||
106 | Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková | 07 | JAC Brno | 3 | 09.77 | |||
106 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.77 | |||
108 | Natálie LehockáNatálie Lehocká | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.82 | |||
109 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.84 | |||
109 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.84 | |||
111 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.87 | |||
112 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.89 | |||
113 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 09.94 | |||
114 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.95 | |||
115 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.05 | |||
116 | Nela NovotnáNela Novotná | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 10.08 | |||
117 | Amelia SzatanAmelia Szatan | 08 | Sprint Bialsko-Biala | 2 | 10.34 | |||
118 | Veronika BurkováVeronika Burková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.38 | |||
119 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.45 | |||
Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | DNS | ||||
Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | 2 | DNS | ||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Dorota VařečkováDorota Vařečková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | DNS | ||||
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | ||||
Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | ||||
Natálie MentlíkováNatálie Mentlíková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS | ||||
Natálie BartošováNatálie Bartošová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | ||||
Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | DNS | ||||
Markéta BaránkováMarkéta Baránková | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 2 | DNS | ||||
Viktorie KnedlováViktorie Knedlová | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | DNS | ||||
Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | DNS | ||||
Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | ASK Blansko | 8 | DNS |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 18.18 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 18.41 | ||||||||||||||
3 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 19.46 | ||||||||||||||
4 | Přemysl ChurýPřemysl Churý | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 21.77 | ||||||||||||||
5 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 2 | 22.64 | ||||||||||||||
6 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 24.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 19.21 | ||||||||||||||
2 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 20.95 | ||||||||||||||
3 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 21.76 | ||||||||||||||
4 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | BYAC Brno | 5 | 23.40 | ||||||||||||||
5 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.04 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.11 | ||||||||||||||
2 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 20.18 | ||||||||||||||
3 | Ondřej NovákOndřej Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 20.80 | ||||||||||||||
4 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 22.16 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KurkaOndřej Kurka | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 22.61 | ||||||||||||||
Jiří WinklerJiří Winkler | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.76 | ||||||||||||||
2 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 19.83 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 19.99 | ||||||||||||||
4 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 22.38 | ||||||||||||||
5 | Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.40 | ||||||||||||||
6 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 22.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 3 | 20.66 | ||||||||||||||
2 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.74 | ||||||||||||||
3 | Matěj BrabecMatěj Brabec | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 21.83 | ||||||||||||||
4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 23.15 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 2 | 23.76 | ||||||||||||||
6 | Kryštof SkybaKryštof Skyba | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.77 | ||||||||||||||
2 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.06 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KratochvilTomáš Kratochvil | 06 | BYAC Brno | 4 | 22.51 | ||||||||||||||
4 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 22.58 | ||||||||||||||
5 | Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.89 | ||||||||||||||
Filip GašparínFilip Gašparín | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.64 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 21.47 | ||||||||||||||
3 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 23.51 | ||||||||||||||
4 | Matouš ŠenkyříkMatouš Šenkyřík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.16 | ||||||||||||||
5 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.61 | ||||||||||||||
6 | Martin StiboraMartin Stibora | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 26.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 3 | 20.44 | ||||||||||||||
2 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.99 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BořilTomáš Bořil | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 23.80 | ||||||||||||||
4 | Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 24.89 | ||||||||||||||
5 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 5 | 24.97 | ||||||||||||||
Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 13.12.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal NěmecMichal Němec | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 21.25 | ||||||||||||||
2 | Tomáš UherTomáš Uher | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 23.21 | ||||||||||||||
3 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.36 | ||||||||||||||
4 | Jan RečekJan Reček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.12 | ||||||||||||||
5 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.18 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 18.18 | |||
2 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 18.41 | |||
3 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 19.21 | |||
4 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 19.46 | |||
5 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.76 | |||
6 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.77 | |||
7 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 19.83 | |||
8 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 19.99 | |||
9 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.06 | |||
10 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.11 | |||
11 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 20.18 | |||
12 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 3 | 20.44 | |||
13 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.64 | |||
14 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 3 | 20.66 | |||
15 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.74 | |||
16 | Ondřej NovákOndřej Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 20.80 | |||
17 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 20.95 | |||
18 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.99 | |||
19 | Michal NěmecMichal Němec | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 21.25 | |||
20 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 21.47 | |||
21 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 21.76 | |||
22 | Přemysl ChurýPřemysl Churý | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 21.77 | |||
23 | Matěj BrabecMatěj Brabec | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 21.83 | |||
24 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 22.16 | |||
25 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 22.38 | |||
26 | Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.40 | |||
27 | Tomáš KratochvilTomáš Kratochvil | 06 | BYAC Brno | 4 | 22.51 | |||
28 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 22.58 | |||
29 | Ondřej KurkaOndřej Kurka | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 22.61 | |||
30 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 2 | 22.64 | |||
31 | Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.89 | |||
32 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 22.93 | |||
33 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 23.15 | |||
34 | Tomáš UherTomáš Uher | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 23.21 | |||
35 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.36 | |||
36 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | BYAC Brno | 5 | 23.40 | |||
37 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 23.51 | |||
38 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 2 | 23.76 | |||
39 | Tomáš BořilTomáš Bořil | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 23.80 | |||
40 | Kryštof SkybaKryštof Skyba | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.96 | |||
41 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.04 | |||
42 | Jan RečekJan Reček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.12 | |||
43 | Matouš ŠenkyříkMatouš Šenkyřík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.16 | |||
44 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.18 | |||
45 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.61 | |||
46 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 24.88 | |||
47 | Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 24.89 | |||
48 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 5 | 24.97 | |||
49 | Martin StiboraMartin Stibora | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 26.05 | |||
Jiří WinklerJiří Winkler | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | DNS | ||||
Filip GašparínFilip Gašparín | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 19.47 | ||||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.33 | ||||||||||||||
3 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 20.45 | ||||||||||||||
4 | Anna MohoutováAnna Mohoutová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 22.08 | ||||||||||||||
5 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 22.28 | ||||||||||||||
6 | Karolína ŠanderováKarolína Šanderová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.61 | ||||||||||||||
2 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 21.34 | ||||||||||||||
3 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 21.90 | ||||||||||||||
4 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.11 | ||||||||||||||
5 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 22.15 | ||||||||||||||
6 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 21.05 | ||||||||||||||
2 | Karolína PekařováKarolína Pekařová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.22 | ||||||||||||||
3 | Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | 2 | 22.87 | ||||||||||||||
4 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.97 | ||||||||||||||
5 | Jitka NečasováJitka Nečasová | 07 | JAC Brno | 6 | 24.73 | ||||||||||||||
Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 20.26 | ||||||||||||||
2 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.67 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KasparováKateřina Kasparová | 06 | SK Hranice, z.s. | 5 | 21.01 | ||||||||||||||
4 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 21.23 | ||||||||||||||
5 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 21.69 | ||||||||||||||
6 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 22.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 21.25 | ||||||||||||||
2 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 21.42 | ||||||||||||||
3 | Anna ŠvánováAnna Švánová | 06 | SK Hranice, z.s. | 1 | 22.47 | ||||||||||||||
4 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 23.15 | ||||||||||||||
5 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 24.32 | ||||||||||||||
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 20.08 | ||||||||||||||
2 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 20.33 | ||||||||||||||
3 | Adriana PagáčováAdriana Pagáčová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.70 | ||||||||||||||
4 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 22.01 | ||||||||||||||
5 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.82 | ||||||||||||||
6 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 23.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 21.04 | ||||||||||||||
2 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 21.55 | ||||||||||||||
3 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 22.02 | ||||||||||||||
4 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 22.41 | ||||||||||||||
5 | Anna EmmertAnna Emmert | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 22.97 | ||||||||||||||
Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 20.58 | ||||||||||||||
2 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.79 | ||||||||||||||
3 | Nela RozinkováNela Rozinková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 22.61 | ||||||||||||||
4 | Gabriela SyrováGabriela Syrová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 22.86 | ||||||||||||||
5 | Tereza KalčíkováTereza Kalčíková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.26 | ||||||||||||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 21.17 | ||||||||||||||
2 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.33 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.43 | ||||||||||||||
4 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 22.37 | ||||||||||||||
5 | Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.79 | ||||||||||||||
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MáčalováBarbora Máčalová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 22.42 | ||||||||||||||
2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.32 | ||||||||||||||
3 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 23.44 | ||||||||||||||
4 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.81 | ||||||||||||||
5 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 23.87 | ||||||||||||||
6 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 25.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára SlaměnováBára Slaměnová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 23.36 | ||||||||||||||
2 | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.76 | ||||||||||||||
3 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.84 | ||||||||||||||
4 | Jolana ZemanováJolana Zemanová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 24.12 | ||||||||||||||
5 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 24.30 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema NezdařilováEma Nezdařilová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 23.16 | ||||||||||||||
2 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 23.81 | ||||||||||||||
3 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 25.24 | ||||||||||||||
4 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 25.66 | ||||||||||||||
Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 22.99 | ||||||||||||||
2 | Agata MartynkováAgata Martynková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 23.19 | ||||||||||||||
3 | Zuzana KohutováZuzana Kohutová | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | 24.04 | ||||||||||||||
4 | Veronika BurkováVeronika Burková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.40 | ||||||||||||||
Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | ASK Blansko | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.15 | ||||||||||||||
2 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.36 | ||||||||||||||
3 | Nella RaušováNella Raušová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 23.59 | ||||||||||||||
4 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.15 | ||||||||||||||
5 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 25.77 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 15 (pá, 13.12.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 22.58 | ||||||||||||||
2 | Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 23.57 | ||||||||||||||
3 | Elena SkřivánkováElena Skřivánková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 23.80 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 1 | 23.92 | ||||||||||||||
5 | Dorota VařečkováDorota Vařečková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 24.38 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 19.47 | |||
2 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 20.08 | |||
3 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 20.26 | |||
4 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.33 | |||
4 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 20.33 | |||
6 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 20.45 | |||
7 | Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 20.58 | |||
8 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.61 | |||
9 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.67 | |||
10 | Kateřina KasparováKateřina Kasparová | 06 | SK Hranice, z.s. | 5 | 21.01 | |||
11 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 21.04 | |||
12 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 21.05 | |||
13 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 21.17 | |||
14 | Karolína PekařováKarolína Pekařová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.22 | |||
15 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 21.23 | |||
16 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 21.25 | |||
17 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.33 | |||
18 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 21.34 | |||
19 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 21.42 | |||
20 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.43 | |||
21 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 21.55 | |||
22 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 21.69 | |||
23 | Adriana PagáčováAdriana Pagáčová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.70 | |||
24 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.79 | |||
25 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 21.90 | |||
26 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 22.01 | |||
27 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 22.02 | |||
28 | Anna MohoutováAnna Mohoutová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 22.08 | |||
29 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.11 | |||
30 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 22.15 | |||
31 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 22.28 | |||
32 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 22.37 | |||
33 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 22.41 | |||
34 | Barbora MáčalováBarbora Máčalová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 22.42 | |||
35 | Anna ŠvánováAnna Švánová | 06 | SK Hranice, z.s. | 1 | 22.47 | |||
36 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 22.58 | |||
37 | Nela RozinkováNela Rozinková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 22.61 | |||
38 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 22.63 | |||
39 | Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.79 | |||
40 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.82 | |||
41 | Karolína ŠanderováKarolína Šanderová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.85 | |||
42 | Gabriela SyrováGabriela Syrová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 22.86 | |||
43 | Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | 2 | 22.87 | |||
44 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.88 | |||
45 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.97 | |||
45 | Anna EmmertAnna Emmert | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 22.97 | |||
47 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 22.99 | |||
48 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 23.15 | |||
48 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.15 | |||
50 | Ema NezdařilováEma Nezdařilová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 23.16 | |||
51 | Agata MartynkováAgata Martynková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 23.19 | |||
52 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 23.20 | |||
53 | Tereza KalčíkováTereza Kalčíková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.26 | |||
54 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.32 | |||
55 | Bára SlaměnováBára Slaměnová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 23.36 | |||
55 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.36 | |||
57 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 23.44 | |||
58 | Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 23.57 | |||
59 | Nella RaušováNella Raušová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 23.59 | |||
60 | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.76 | |||
61 | Elena SkřivánkováElena Skřivánková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 23.80 | |||
62 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.81 | |||
62 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 23.81 | |||
64 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.84 | |||
65 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 23.87 | |||
66 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 1 | 23.92 | |||
67 | Zuzana KohutováZuzana Kohutová | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | 24.04 | |||
68 | Jolana ZemanováJolana Zemanová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 24.12 | |||
69 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.15 | |||
70 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 24.30 | |||
71 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 24.32 | |||
72 | Dorota VařečkováDorota Vařečková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 24.38 | |||
73 | Jitka NečasováJitka Nečasová | 07 | JAC Brno | 6 | 24.73 | |||
74 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 25.02 | |||
75 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 25.24 | |||
76 | Veronika BurkováVeronika Burková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.40 | |||
77 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 25.66 | |||
78 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 25.77 | |||
Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | DNS | ||||
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | DNS | ||||
Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | DNS | ||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | DNS | ||||
Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | ||||
Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | ASK Blansko | 1 | DNS |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 40.12 | ||||||||||||||
2 | Marcin MadrakMarcin Madrak | 06 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 42.12 | ||||||||||||||
3 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 43.03 | ||||||||||||||
4 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 48.26 | ||||||||||||||
5 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | 50.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 40.78 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 41.74 | ||||||||||||||
3 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 41.98 | ||||||||||||||
4 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 51.09 | ||||||||||||||
5 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 51.20 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 42.26 | ||||||||||||||
2 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 45.82 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.36 | ||||||||||||||
4 | Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 55.77 | ||||||||||||||
Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.29 | ||||||||||||||
2 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 48.54 | ||||||||||||||
3 | Radim SikoraRadim Sikora | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 2 | 49.52 | ||||||||||||||
Marek MuchaMarek Mucha | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 40.12 | |||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 40.78 | |||
3 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 41.74 | |||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 41.98 | |||
5 | Marcin MadrakMarcin Madrak | 06 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 42.12 | |||
6 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 42.26 | |||
7 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 43.03 | |||
8 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 45.82 | |||
9 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.29 | |||
10 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 48.26 | |||
11 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 48.54 | |||
12 | Radim SikoraRadim Sikora | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 2 | 49.52 | |||
13 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | 50.24 | |||
14 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 51.09 | |||
15 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 51.20 | |||
16 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.36 | |||
17 | Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 55.77 | |||
Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | ||||
Marek MuchaMarek Mucha | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | DNS |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 41.65 | ||||||||||||||
2 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 42.89 | ||||||||||||||
3 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 43.74 | ||||||||||||||
4 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 47.21 | ||||||||||||||
5 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 48.01 | ||||||||||||||
6 | Kateřina JulínkováKateřina Julínková | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 52.26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 45.43 | ||||||||||||||
2 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.15 | ||||||||||||||
3 | Marie OnderkováMarie Onderková | 07 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 47.93 | ||||||||||||||
4 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 48.50 | ||||||||||||||
5 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 49.30 | ||||||||||||||
6 | Dorota VařečkováDorota Vařečková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 55.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 46.05 | ||||||||||||||
2 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 4 | 46.15 | ||||||||||||||
3 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 47.55 | ||||||||||||||
4 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 6 | 49.02 | ||||||||||||||
Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 47.93 | ||||||||||||||
2 | Jagoda WronaJagoda Wrona | 08 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 48.77 | ||||||||||||||
3 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 49.64 | ||||||||||||||
4 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 49.74 | ||||||||||||||
5 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 50.33 | ||||||||||||||
6 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 50.42 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 46.51 | ||||||||||||||
2 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 46.67 | ||||||||||||||
3 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 48.52 | ||||||||||||||
4 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 50.21 | ||||||||||||||
5 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 50.79 | ||||||||||||||
6 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 52.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 41.65 | |||
2 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 42.89 | |||
3 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 43.74 | |||
4 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 45.43 | |||
5 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 46.05 | |||
6 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 4 | 46.15 | |||
7 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 46.51 | |||
8 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 46.67 | |||
9 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.15 | |||
10 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 47.21 | |||
11 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 47.55 | |||
12 | Marie OnderkováMarie Onderková | 07 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 47.93 | |||
12 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 47.93 | |||
14 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 48.01 | |||
15 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 48.50 | |||
16 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 48.52 | |||
17 | Jagoda WronaJagoda Wrona | 08 | Sprint Bialsko-Biala | 3 | 48.77 | |||
18 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 6 | 49.02 | |||
19 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 49.30 | |||
20 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 49.64 | |||
21 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 49.74 | |||
22 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 50.21 | |||
23 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 50.33 | |||
24 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 50.42 | |||
25 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 50.79 | |||
26 | Kateřina JulínkováKateřina Julínková | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 52.26 | |||
27 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 52.53 | |||
28 | Dorota VařečkováDorota Vařečková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 55.16 | |||
Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | DNS | ||||
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:07.45 | ||||||||||||||
2 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:27.30 | ||||||||||||||
3 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 2:29.17 | ||||||||||||||
4 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:37.02 | ||||||||||||||
5 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:40.69 | ||||||||||||||
6 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 8 | 2:42.87 | ||||||||||||||
7 | Štěpán SrbaŠtěpán Srba | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 2:43.57 | ||||||||||||||
8 | Tomáš BořilTomáš Bořil | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 2:43.60 | ||||||||||||||
9 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:44.29 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 2:49.89 | ||||||||||||||
11 | Vít PeprníčekVít Peprníček | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12 | 2:52.96 | ||||||||||||||
Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:39.24 | ||||||||||||||
2 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:42.55 | ||||||||||||||
3 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 9 | 2:44.03 | ||||||||||||||
4 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:46.70 | ||||||||||||||
5 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:48.90 | ||||||||||||||
6 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:50.33 | ||||||||||||||
7 | Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 11 | 2:52.74 | ||||||||||||||
8 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:53.65 | ||||||||||||||
9 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:56.69 | ||||||||||||||
10 | Matouš ŠenkyříkMatouš Šenkyřík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:57.75 | ||||||||||||||
11 | Jakub OndrušJakub Ondruš | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 3:06.68 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:07.45 | |||
2 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:27.30 | |||
3 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 2:29.17 | |||
4 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:37.02 | |||
5 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:39.24 | |||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:40.69 | |||
7 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:42.55 | |||
8 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 8 | 2:42.87 | |||
9 | Štěpán SrbaŠtěpán Srba | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 2:43.57 | |||
10 | Tomáš BořilTomáš Bořil | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 2:43.60 | |||
11 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 9 | 2:44.03 | |||
12 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:44.29 | |||
13 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:46.70 | |||
14 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:48.90 | |||
15 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 2:49.89 | |||
16 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:50.33 | |||
17 | Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 11 | 2:52.74 | |||
18 | Vít PeprníčekVít Peprníček | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12 | 2:52.96 | |||
19 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:53.65 | |||
20 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:56.69 | |||
21 | Matouš ŠenkyříkMatouš Šenkyřík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:57.75 | |||
22 | Jakub OndrušJakub Ondruš | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 3:06.68 | |||
Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 11 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:35.03 | ||||||||||||||
2 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 2:41.96 | ||||||||||||||
3 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 2:42.26 | ||||||||||||||
4 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 2:42.26 | ||||||||||||||
5 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:43.76 | ||||||||||||||
6 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 2:46.61 | ||||||||||||||
7 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | 2:55.05 | ||||||||||||||
8 | Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:56.26 | ||||||||||||||
9 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:56.88 | ||||||||||||||
10 | Natálie LehockáNatálie Lehocká | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 2:59.58 | ||||||||||||||
11 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 3:03.46 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BrodováKateřina Brodová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 2:47.10 | ||||||||||||||
2 | Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 2:51.73 | ||||||||||||||
3 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 9 | 2:57.70 | ||||||||||||||
4 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:00.80 | ||||||||||||||
5 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 3:01.05 | ||||||||||||||
6 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 3:08.07 | ||||||||||||||
7 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 3:10.19 | ||||||||||||||
8 | Sofie ŠváčkováSofie Šváčková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 3:10.64 | ||||||||||||||
9 | Adéla PupákováAdéla Pupáková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 3:11.22 | ||||||||||||||
Markéta BaránkováMarkéta Baránková | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:35.03 | |||
2 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 2:41.96 | |||
3 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 2:42.26 | |||
3 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 2:42.26 | |||
5 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:43.76 | |||
6 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 2:46.61 | |||
7 | Kateřina BrodováKateřina Brodová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 2:47.10 | |||
8 | Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 2:51.73 | |||
9 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | 2:55.05 | |||
10 | Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:56.26 | |||
11 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:56.88 | |||
12 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 9 | 2:57.70 | |||
13 | Natálie LehockáNatálie Lehocká | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 2:59.58 | |||
14 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:00.80 | |||
15 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 3:01.05 | |||
16 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 3:03.46 | |||
17 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 3:08.07 | |||
18 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 3:10.19 | |||
19 | Sofie ŠváčkováSofie Šváčková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 3:10.64 | |||
20 | Adéla PupákováAdéla Pupáková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 3:11.22 | |||
Markéta BaránkováMarkéta Baránková | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 6 | DNS |
1500 m - Ml. žáci
(pá, 13.12.2019 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 1 | 4:34.19 | ||||||||||||||
2 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 4:40.50 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 10 | 4:49.52 | ||||||||||||||
4 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11 | 5:02.55 | ||||||||||||||
5 | Pankrác BoháčPankrác Boháč | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 5:04.52 | ||||||||||||||
6 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 5:05.54 | ||||||||||||||
7 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 5:09.88 | ||||||||||||||
8 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 7 | 5:10.35 | ||||||||||||||
9 | Jakub ČechJakub Čech | 07 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 5:20.42 | ||||||||||||||
10 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 5:20.44 | ||||||||||||||
Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně
(pá, 13.12.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 5:16.74 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 11 | 5:31.38 | ||||||||||||||
3 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 5:33.06 | ||||||||||||||
4 | Marlena CzyżMarlena Czyż | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 5:37.40 | ||||||||||||||
5 | Tereza BurováTereza Burová | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 5:39.99 | ||||||||||||||
6 | Karolina TymanKarolina Tyman | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 5:40.54 | ||||||||||||||
7 | Sára FojtáškováSára Fojtášková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 9 | 5:51.17 | ||||||||||||||
8 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 5:56.82 | ||||||||||||||
9 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 6:06.43 | ||||||||||||||
10 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 6:33.74 | ||||||||||||||
11 | Natálie BartošováNatálie Bartošová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 6:40.38 | ||||||||||||||
12 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 12 | 6:51.47 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 13.12.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.69 | q | |||||||||||||
2 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.39 | q | |||||||||||||
3 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 09.70 | q | |||||||||||||
4 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.88 | q | |||||||||||||
5 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.08 | q | |||||||||||||
6 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 7 | 10.17 | q | |||||||||||||
7 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.41 | ||||||||||||||
8 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 11.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 13.12.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 09.61 | q | |||||||||||||
2 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 6 | 09.90 | q | |||||||||||||
3 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.92 | ||||||||||||||
4 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.99 | ||||||||||||||
5 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 11.09 | ||||||||||||||
6 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 11.13 | ||||||||||||||
7 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 11.58 | ||||||||||||||
8 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 12.76 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 13.12.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.18 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 4 | 10.84 | ||||||||||||||
3 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.91 | ||||||||||||||
4 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.13 | ||||||||||||||
5 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | BYAC Brno | 2 | 11.55 | ||||||||||||||
6 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 11.56 | ||||||||||||||
7 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 8 | 12.61 | ||||||||||||||
8 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 3 | 12.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 13.12.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 11.92 | ||||||||||||||
2 | Prokop SchubertProkop Schubert | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 11.93 | ||||||||||||||
3 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 3 | 11.97 | ||||||||||||||
4 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 12.56 | ||||||||||||||
5 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 12.69 | ||||||||||||||
6 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 12.82 | ||||||||||||||
Marek MuchaMarek Mucha | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.69 | q | ||
2 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.39 | q | ||
3 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 09.61 | q | ||
4 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 09.70 | q | ||
5 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.88 | q | ||
6 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 6 | 09.90 | q | ||
7 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.08 | q | ||
8 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 7 | 10.17 | q | ||
9 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.18 | |||
10 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.41 | |||
11 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 4 | 10.84 | |||
12 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.91 | |||
13 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.92 | |||
14 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.99 | |||
15 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 11.09 | |||
16 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 11.13 | |||
16 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.13 | |||
18 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 11.38 | |||
19 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | BYAC Brno | 2 | 11.55 | |||
20 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 11.56 | |||
21 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 11.58 | |||
22 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 11.92 | |||
23 | Prokop SchubertProkop Schubert | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 11.93 | |||
24 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 3 | 11.97 | |||
25 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 12.56 | |||
26 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 8 | 12.61 | |||
27 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 3 | 12.63 | |||
28 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 12.69 | |||
29 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 12.76 | |||
30 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 12.82 | |||
Marek MuchaMarek Mucha | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 13.12.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.14 | ||||||||||||||
3 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 09.63 | ||||||||||||||
4 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 2 | 09.78 | ||||||||||||||
5 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.89 | ||||||||||||||
7 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.07 | ||||||||||||||
8 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 1 | 10.14 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.12.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.73 | ||||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.77 | ||||||||||||||
3 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.90 | ||||||||||||||
4 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.93 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KasparováKateřina Kasparová | 06 | SK Hranice, z.s. | 7 | 10.14 | ||||||||||||||
6 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 10.15 | ||||||||||||||
7 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 10.37 | ||||||||||||||
8 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.68 | q | |||||||||||||
2 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.73 | q | |||||||||||||
3 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.81 | q | |||||||||||||
4 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.00 | q | |||||||||||||
5 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 10.31 | q | |||||||||||||
6 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 10.49 | ||||||||||||||
7 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.78 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KasparováKateřina Kasparová | 06 | SK Hranice, z.s. | 6 | 10.17 | q | |||||||||||||
2 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 10.47 | q | |||||||||||||
3 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.61 | ||||||||||||||
4 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.77 | ||||||||||||||
5 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 10.83 | ||||||||||||||
6 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.10 | ||||||||||||||
7 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.41 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.58 | ||||||||||||||
2 | Michaela AdamcováMichaela Adamcová | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 5 | 11.16 | ||||||||||||||
3 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 11.18 | ||||||||||||||
4 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 11.21 | ||||||||||||||
5 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 11.52 | ||||||||||||||
6 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.56 | ||||||||||||||
7 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 11.96 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.50 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 11.71 | ||||||||||||||
3 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 12.01 | ||||||||||||||
4 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 12.12 | ||||||||||||||
5 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 12.15 | ||||||||||||||
6 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 12.36 | ||||||||||||||
7 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 13.12 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 11.25 | ||||||||||||||
2 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.29 | ||||||||||||||
3 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 12.99 | ||||||||||||||
4 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 8 | 13.04 | ||||||||||||||
5 | Ema NezdařilováEma Nezdařilová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 13.17 | ||||||||||||||
Barbora KačmarikováBarbora Kačmariková | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.43 | q | |||||||||||||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 10.68 | ||||||||||||||
3 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 6 | 10.80 | ||||||||||||||
4 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.91 | ||||||||||||||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 12.47 | ||||||||||||||
6 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 1 | 12.58 | ||||||||||||||
7 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 14.33 | ||||||||||||||
Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | NM | ||||||||||||||||
1 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.52 | ||||||||||||||
2 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 11.85 | ||||||||||||||
3 | Viktorie MazůrkováViktorie Mazůrková | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 6 | 12.28 | ||||||||||||||
4 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 2 | 13.04 | ||||||||||||||
5 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 13.12 | ||||||||||||||
6 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 13.66 | ||||||||||||||
7 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 16.54 | ||||||||||||||
Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.68 | q | ||
2 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.73 | q | ||
3 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.81 | q | ||
4 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.00 | q | ||
5 | Kateřina KasparováKateřina Kasparová | 06 | SK Hranice, z.s. | 6 | 10.17 | q | ||
6 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 10.31 | q | ||
7 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.43 | q | ||
8 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 10.47 | q | ||
9 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 10.49 | |||
10 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.58 | |||
11 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.61 | |||
12 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 10.68 | |||
13 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.77 | |||
14 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.78 | |||
15 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 6 | 10.80 | |||
16 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 10.83 | |||
17 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.91 | |||
18 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.10 | |||
19 | Michaela AdamcováMichaela Adamcová | 06 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 5 | 11.16 | |||
20 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 11.18 | |||
21 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 11.21 | |||
22 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 11.25 | |||
23 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.41 | |||
24 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.50 | |||
25 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 11.52 | |||
25 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.52 | |||
27 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.56 | |||
28 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 11.71 | |||
29 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 11.85 | |||
30 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 11.96 | |||
31 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 12.01 | |||
32 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 12.12 | |||
33 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 12.15 | |||
34 | Viktorie MazůrkováViktorie Mazůrková | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 6 | 12.28 | |||
35 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.29 | |||
36 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 12.36 | |||
37 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 12.47 | |||
38 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 1 | 12.58 | |||
39 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 12.99 | |||
40 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 8 | 13.04 | |||
40 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 2 | 13.04 | |||
42 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 13.12 | |||
42 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 13.12 | |||
44 | Ema NezdařilováEma Nezdařilová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 13.17 | |||
45 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 13.66 | |||
46 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 14.33 | |||
47 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 16.54 | |||
48 | Martyna KochaniakMartyna Kochaniak | 07 | KS Victoria Trzebnia | NM | ||||
Barbora KačmarikováBarbora Kačmariková | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 7 | DNS | ||||
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | ||||
Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | ||||
Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílek, Lopour, Kučera, Kočí Bílek, Lopour, Kučera, Kočí | BYAC Brno | 2 | 1:51.43 | |||||||||||||||
2 | Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:58.66 | |||||||||||||||
3 | Novák, Kozubík, Schubert, Churý Novák, Kozubík, Schubert, Churý | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 1:59.56 | |||||||||||||||
Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ-5-170.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:04.71 | |||||||||||||||
2 | Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel | BYAC Brno | 2 | 2:11.24 | |||||||||||||||
3 | Braš, Cienciala, Piecha, Číhal Braš, Cienciala, Piecha, Číhal | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:12.89 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílek, Lopour, Kučera, Kočí Bílek, Lopour, Kučera, Kočí | BYAC Brno | 2 | 1:51.43 | ||||
2 | Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:58.66 | ||||
3 | Novák, Kozubík, Schubert, Churý Novák, Kozubík, Schubert, Churý | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 1:59.56 | ||||
4 | Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:04.71 | ||||
5 | Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel | BYAC Brno | 2 | 2:11.24 | ||||
6 | Braš, Cienciala, Piecha, Číhal Braš, Cienciala, Piecha, Číhal | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:12.89 | ||||
Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:54.36 | |||||||||||||||
2 | Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová | Atletika Poruba z.s. | 5 | 1:56.17 | |||||||||||||||
3 | Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:58.16 | |||||||||||||||
4 | Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 1:58.26 | |||||||||||||||
5 | Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 1:58.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:59.33 | |||||||||||||||
2 | Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:01.38 | |||||||||||||||
3 | Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:02.05 | |||||||||||||||
4 | Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul | Sprint Bialsko-Biala | 2 | 2:06.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:01.14 | |||||||||||||||
2 | Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:05.23 | |||||||||||||||
3 | Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:09.03 | |||||||||||||||
4 | Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:18.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:54.36 | ||||
2 | Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová | Atletika Poruba z.s. | 5 | 1:56.17 | ||||
3 | Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:58.16 | ||||
4 | Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 1:58.26 | ||||
5 | Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 1:58.39 | ||||
6 | Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:59.33 | ||||
7 | Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:01.14 | ||||
8 | Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:01.38 | ||||
9 | Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:02.05 | ||||
10 | Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:05.23 | ||||
11 | Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul | Sprint Bialsko-Biala | 2 | 2:06.34 | ||||
12 | Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:09.03 | ||||
13 | Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:18.43 |
Skok vysoký - Ml. žáci
(pá, 13.12.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.10 1.17 1.24 1.31 1.36 1.41 1.46 1.51 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.73 1.75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 33 | 1.62 | |||||||||||||||
2 |
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 26 | 1.59 | |||||||||||||||
3 |
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 34 | 1.56 | |||||||||||||||
4 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 28 | 1.56 | |||||||||||||||
5 |
Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 35 | 1.51 | |||||||||||||||
6 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 20 | 1.51 | |||||||||||||||
7 |
Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 29 | 1.46 | |||||||||||||||
8= |
Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 22 | 1.41 | |||||||||||||||
8= |
Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 6 | 1.41 | |||||||||||||||
8= |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 23 | 1.41 | |||||||||||||||
8= |
Michal NěmecMichal Němec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 4 | 1.41 | |||||||||||||||
8= |
Petr TrungelPetr Trungel
BYAC Brno |
07 | 14 | 1.41 | |||||||||||||||
8= |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 19 | 1.41 | |||||||||||||||
14= |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 15 | 1.36 | |||||||||||||||
14= |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 31 | 1.36 | |||||||||||||||
14= |
Kamil PetkaKamil Petka
KS Victoria Trzebnia |
06 | 5 | 1.36 | |||||||||||||||
17= |
Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 17 | 1.31 | |||||||||||||||
17= |
Denis EllingerDenis Ellinger
ASK Blansko |
07 | 25 | 1.31 | |||||||||||||||
17= |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 32 | 1.31 | |||||||||||||||
17= |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 1 | 1.31 | |||||||||||||||
17= |
Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 16 | 1.31 | |||||||||||||||
22= |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 30 | 1.24 | |||||||||||||||
22= |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3 | 1.24 | |||||||||||||||
22= |
Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 10 | 1.24 | |||||||||||||||
22= |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 12 | 1.24 | |||||||||||||||
22= |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 11 | 1.24 | |||||||||||||||
27= |
Matyáš NovákMatyáš Novák
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 13 | 1.17 | |||||||||||||||
27= |
Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ Třinec |
07 | 7 | 1.17 | |||||||||||||||
27= |
Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 21 | 1.17 | |||||||||||||||
27= |
Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 8 | 1.17 | |||||||||||||||
31 |
Martin StiboraMartin Stibora
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 9 | 1.10 | |||||||||||||||
Jakub RybkaJakub Rybka
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
06 | 24 | DNS | ||||||||||||||||
Kvído BystroňKvído Bystroň
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava |
06 | 27 | DNS | ||||||||||||||||
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žákyně
(pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.10 1.17 1.24 1.31 1.36 1.41 1.46 1.49 1.52 1.55 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 33 | 1.52 | |||||||||||||||
2= |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 32 | 1.49 | |||||||||||||||
2= |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 27 | 1.49 | |||||||||||||||
4= |
Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 25 | 1.46 | |||||||||||||||
4= |
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK Blansko |
06 | 30 | 1.46 | |||||||||||||||
4= |
Jaskaczek MalgorzataJaskaczek Malgorzata
KS Victoria Trzebnia |
06 | 29 | 1.46 | |||||||||||||||
7= |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 1.36 | |||||||||||||||
7= |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 31 | 1.36 | |||||||||||||||
7= |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 24 | 1.36 | |||||||||||||||
7= |
Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno |
07 | 15 | 1.36 | |||||||||||||||
11= |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 1.31 | |||||||||||||||
11= |
Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková
SK Ostraváček, z.s. |
07 | 22 | 1.31 | |||||||||||||||
11= |
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 7 | 1.31 | |||||||||||||||
11= |
Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start Havířov |
06 | 26 | 1.31 | |||||||||||||||
11= |
Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 16 | 1.31 | |||||||||||||||
16= |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ Třinec |
07 | 3 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 28 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 20 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Lucie TarackezyLucie Tarackezy
AC Sportguides Rožnov pod R... |
06 | 17 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 5 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Barbora KačmarikováBarbora Kačmariková
AC Sportguides Rožnov pod R... |
06 | 19 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 6 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 10 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Michaela AdamcováMichaela Adamcová
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
06 | 21 | 1.24 | |||||||||||||||
16= |
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC Brno |
07 | 13 | 1.24 | |||||||||||||||
27= |
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 2 | 1.17 | |||||||||||||||
27= |
Natálie KupkováNatálie Kupková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 4 | 1.17 | |||||||||||||||
27= |
Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 14 | 1.17 | |||||||||||||||
27= |
Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 12 | 1.17 | |||||||||||||||
27= |
Leona StržínkováLeona Stržínková
SK Hranice, z.s. |
07 | 8 | 1.17 | |||||||||||||||
32 |
Klára DvořákováKlára Dvořáková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 9 | 1.10 | |||||||||||||||
33 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | 1.10 | |||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
Skok o tyči - Ml. žáci
(pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.82 2.02 2.12 2.22 2.32 2.42 2.52 2.62 2.72 2.82 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava |
06 | 3.22 | ||||||||||||||||
2 |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 2.72 | ||||||||||||||||
3 |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 2.32 | ||||||||||||||||
4 |
Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 2.22 | ||||||||||||||||
5 |
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 2.02 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok o tyči - Ml. žákyně
(pá, 13.12.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.25 1.65 1.85 1.95 2.05 2.15 2.25 2.35 2.45 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 1 | 2.35 | --ooooxoxxo | ||||||||||||||
2 |
Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 2.25 | |||||||||||||||
3 |
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice... |
09 | 8 | 2.15 | |||||||||||||||
4 |
Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava |
07 | 9 | 2.15 | |||||||||||||||
5 |
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 10 | 2.05 | |||||||||||||||
6 |
Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava |
09 | 6 | 1.95 | |||||||||||||||
7 |
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 5 | 1.95 | |||||||||||||||
8= |
Tereza KremerováTereza Kremerová
TJ Sokol Opava |
08 | 7 | 1.65 | |||||||||||||||
8= |
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 4 | 1.65 | |||||||||||||||
8= |
Gabriela PilnáGabriela Pilná
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 1.65 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci (Skupina)
Skupina 01 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | 5.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 17 | 5.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 20 | 5.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 16 | 5.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 19 | 5.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 12 | 5.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Jakub SiwiloJakub Siwilo
Sprint Bialsko-Biala |
06 | 18 | 5.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 14 | 5.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 11 | 4.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 1 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 13 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 7 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. |
07 | 10 | 4.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 8 | 4.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 9 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 5 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Matěj BrabecMatěj Brabec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Jakub RybkaJakub Rybka
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
06 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Marek MuchaMarek Mucha
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Skupina 02 (pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 9 | 4.49 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 17 | 4.46 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Michal NěmecMichal Němec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 21 | 4.37 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 16 | 4.37 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 4.25 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 4.20 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 11 | 4.17 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Jonáš BordovskýJonáš Bordovský
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 1 | 4.17 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 8 | 4.15 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 19 | 4.11 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 15 | 4.11 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 5 | 4.08 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC Brno |
07 | 14 | 4.00 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava |
07 | 7 | 3.99 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Tomáš KratochvilTomáš Kratochvil
BYAC Brno |
06 | 13 | 3.95 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 18 | 3.92 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 22 | 3.75 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 10 | 3.70 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Jonáš CiencialaJonáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 2 | 3.63 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 6 | 3.29 | 0.0 | ||||||||||||||
Kvído BystroňKvído Bystroň
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 20 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)
Skupina 01 (pá, 13.12.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 24 | 5.05 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 28 | 4.93 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 18 | 4.78 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 29 | 4.74 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 11 | 4.73 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 4 | 4.68 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 21 | 4.53 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 8 | 4.47 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ Třinec |
06 | 25 | 4.41 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 7 | 4.41 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s. |
07 | 9 | 4.40 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 15 | 4.40 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 22 | 4.37 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Kateřina BrodováKateřina Brodová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 27 | 4.36 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 13 | 4.34 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 16 | 4.25 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Klára KolajováKlára Kolajová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 12 | 4.24 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 17 | 4.23 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 2 | 4.20 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 14 | 4.14 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 10 | 4.10 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ Třinec |
06 | 6 | 4.05 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 3 | 4.04 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 5 | 3.95 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start Havířov |
06 | 20 | 3.93 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 1 | 3.58 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 23 | 3.31 | 0.0 | ||||||||||||||
Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 26 | DNS | ||||||||||||||||
Michaela AdamcováMichaela Adamcová
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
06 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Skupina 02 (pá, 13.12.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 27 | 4.27 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 16 | 4.14 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 29 | 4.07 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 11 | 4.03 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 28 | 4.00 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Anna EmmertAnna Emmert
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 20 | 3.96 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 24 | 3.89 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 3.87 | 0.0 | ||||||||||||||
9= |
Karolína ŠanderováKarolína Šanderová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 17 | 3.81 | 0.0 | ||||||||||||||
9= |
Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 22 | 3.81 | 0.0 | ||||||||||||||
11= |
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 5 | 3.79 | 0.0 | ||||||||||||||
11= |
Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová
SVČ Fokus Nový Jičín |
06 | 26 | 3.79 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Gabriela SyrováGabriela Syrová
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 25 | 3.76 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Lucie JuřicováLucie Juřicová
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 30 | 3.74 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 6 | 3.68 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Lucie SvobodováLucie Svobodová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 23 | 3.64 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Barbora KačmarikováBarbora Kačmariková
AC Sportguides Rožnov pod R... |
06 | 12 | 3.55 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 3 | 3.53 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková
JAC Brno |
07 | 9 | 3.52 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 18 | 3.51 | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Eliška PříleskáEliška Příleská
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 10 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 21 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4 |
07 | 7 | 3.45 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ Třinec |
07 | 8 | 3.43 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ Třinec |
07 | 13 | 3.41 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Jana ŠikulováJana Šikulová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 19 | 3.40 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Viktorie MazůrkováViktorie Mazůrková
AC Sportguides Rožnov pod R... |
06 | 14 | 3.12 | 0.0 | ||||||||||||||
Lucie TarackezyLucie Tarackezy
AC Sportguides Rožnov pod R... |
06 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Natálie KupkováNatálie Kupková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Markéta BaránkováMarkéta Baránková
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
06 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(pá, 13.12.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 37 | 12.32 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 34 | 11.48 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 35 | 11.36 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 36 | 11.13 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 31 | 10.44 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 25 | 09.82 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 28 | 09.78 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 09.77 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Viktorie KnedlováViktorie Knedlová
SKM Valašské Meziříčí |
07 | 14 | 09.52 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Martyna SledzinskaMartyna Sledzinska
KS Victoria Trzebnia |
06 | 33 | 09.45 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 22 | 09.36 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 30 | 09.23 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 20 | 09.23 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Bára SlaměnováBára Slaměnová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 32 | 09.22 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 19 | 09.16 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Klára MozgvováKlára Mozgvová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 29 | 09.03 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 7 | 08.85 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 27 | 08.79 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 17 | 08.76 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 2 | 08.72 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 24 | 08.69 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 12 | 08.64 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK Blansko |
06 | 23 | 08.36 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 4 | 08.36 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 26 | 08.32 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 1 | 08.20 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 16 | 08.12 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 5 | 07.80 | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Anna KovářováAnna Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 15 | 07.71 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 11 | 07.63 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 18 | 07.40 | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 9 | 07.27 | 0.0 | ||||||||||||||
33 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 13 | 07.21 | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 21 | 07.14 | 0.0 | ||||||||||||||
35 |
Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4 |
07 | 6 | 07.05 | 0.0 | ||||||||||||||
36 |
Veronika LindnerováVeronika Lindnerová
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 10 | 06.81 | 0.0 | ||||||||||||||
37 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 8 | 06.61 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(pá, 13.12.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 19 | 14.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 18 | 13.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 1 | 13.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 12.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Kamil PetkaKamil Petka
KS Victoria Trzebnia |
06 | 17 | 11.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. |
06 | 15 | 11.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Jakub MatějovskýJakub Matějovský
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 12 | 10.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 16 | 10.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 3 | 10.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 14 | 09.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
07 | 4 | 08.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 5 | 08.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 11 | 08.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. |
07 | 9 | 08.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 7 | 07.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 10 | 07.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 8 | 07.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 6 | 07.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 2 | 07.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 19 závodníků |