60 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | GKLAD | 3 | 07.03 | 0.127 | |||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SG Ostrava | 7 | 07.13 | 0.152 | |||||||||||||
3 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | GPLZE | 4 | 07.15 | 0.134 | |||||||||||||
4 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SG Ostrava | 6 | 07.18 | 0.144 | |||||||||||||
5 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 07.19 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | GCEBU | 8 | 07.30 | 0.167 | |||||||||||||
7 | David JežekDavid Ježek | 03 | GBRNO | 2 | 07.33 | 0.140 | |||||||||||||
8 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 01 | GKLAD | 1 | 07.38 | 0.109 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | GPLZE | 4 | 07.35 | 0.145 | |||||||||||||
2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | GKLAD | 7 | 07.38 | 0.152 | |||||||||||||
3 | Jakub ŘehounekJakub Řehounek | 03 | GPARD | 3 | 07.40 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Robert DykastRobert Dykast | 02 | GPARD | 5 | 07.41 | 0.111 | |||||||||||||
5 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | GBRNO | 1 | 07.47 | 0.135 | |||||||||||||
6 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SG Ostrava | 8 | 07.48 | 0.201 | |||||||||||||
7 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | GBRNO | 2 | 07.56 | 0.170 | |||||||||||||
8 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | GNMNM | 6 | 07.66 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SG Ostrava | 5 | 07.17 | 0.186 | |||||||||||||
2 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | GKLAD | 4 | 07.61 | 0.119 | |||||||||||||
3 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | GKLAD | 6 | 07.61 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Štěpán NeradŠtěpán Nerad | 04 | GKLAD | 7 | 07.62 | 0.154 | |||||||||||||
5 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | GBRNO | 2 | 07.63 | 0.151 | |||||||||||||
6 | Martin DivínMartin Divín | 02 | GZLIN | 8 | 07.72 | 0.190 | |||||||||||||
7 | Fojtěch FialaFojtěch Fiala | 02 | GJABL | 3 | 07.86 | 0.155 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava | 8 | 07.06 | 0.136 | |||||||||||||
2 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | SG Ostrava | 5 | 07.35 | 0.152 | |||||||||||||
3 | Václav KúřilVáclav Kúřil | 01 | GJABL | 3 | 07.51 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica | 00 | GBRNO | 4 | 07.64 | 0.149 | |||||||||||||
5 | Jiří SlováčekJiří Slováček | 03 | GZLIN | 7 | 08.23 | 0.197 | |||||||||||||
6 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | GZLIN | 2 | 08.26 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Šimon JedličkaŠimon Jedlička | 03 | GJABL | 6 | 08.34 | 0.154 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | GKLAD | 3 | 07.03 | 0.127 | ||
2 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava | 8 | 07.06 | 0.136 | ||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SG Ostrava | 7 | 07.13 | 0.152 | ||
4 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | GPLZE | 4 | 07.15 | 0.134 | ||
5 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SG Ostrava | 5 | 07.17 | 0.186 | ||
6 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SG Ostrava | 6 | 07.18 | 0.144 | ||
7 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 07.19 | 0.177 | ||
8 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | GCEBU | 8 | 07.30 | 0.167 | ||
9 | David JežekDavid Ježek | 03 | GBRNO | 2 | 07.33 | 0.140 | ||
10 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | GPLZE | 4 | 07.35 | 0.145 | ||
10 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | SG Ostrava | 5 | 07.35 | 0.152 | ||
12 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 01 | GKLAD | 1 | 07.38 | 0.109 | ||
12 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | GKLAD | 7 | 07.38 | 0.152 | ||
14 | Jakub ŘehounekJakub Řehounek | 03 | GPARD | 3 | 07.40 | 0.161 | ||
15 | Robert DykastRobert Dykast | 02 | GPARD | 5 | 07.41 | 0.111 | ||
16 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | GBRNO | 1 | 07.47 | 0.135 | ||
17 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SG Ostrava | 8 | 07.48 | 0.201 | ||
18 | Václav KúřilVáclav Kúřil | 01 | GJABL | 3 | 07.51 | 0.161 | ||
19 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | GBRNO | 2 | 07.56 | 0.170 | ||
20 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | GKLAD | 4 | 07.61 | 0.119 | ||
20 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | GKLAD | 6 | 07.61 | 0.179 | ||
22 | Štěpán NeradŠtěpán Nerad | 04 | GKLAD | 7 | 07.62 | 0.154 | ||
23 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | GBRNO | 2 | 07.63 | 0.151 | ||
24 | Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica | 00 | GBRNO | 4 | 07.64 | 0.149 | ||
25 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | GNMNM | 6 | 07.66 | 0.172 | ||
26 | Martin DivínMartin Divín | 02 | GZLIN | 8 | 07.72 | 0.190 | ||
27 | Fojtěch FialaFojtěch Fiala | 02 | GJABL | 3 | 07.86 | 0.155 | ||
28 | Jiří SlováčekJiří Slováček | 03 | GZLIN | 7 | 08.23 | 0.197 | ||
29 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | GZLIN | 2 | 08.26 | 0.171 | ||
30 | Šimon JedličkaŠimon Jedlička | 03 | GJABL | 6 | 08.34 | 0.154 |
60 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | GJABL | 3 | 07.75 | 0.131 | |||||||||||||
2 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | GPLZE | 7 | 07.80 | 0.364 | |||||||||||||
3 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | GPLZE | 5 | 07.84 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | GBRNO | 1 | 08.00 | 0.186 | |||||||||||||
5 | Frantíška RappováFrantíška Rappová | 03 | GJABL | 6 | 08.01 | 0.222 | |||||||||||||
6 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | GKLAD | 8 | 08.10 | 0.185 | |||||||||||||
7 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SG Ostrava | 4 | 08.15 | 0.141 | |||||||||||||
8 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 2 | 08.29 | 0.204 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | GPLZE | 8 | 08.03 | 0.140 | |||||||||||||
2 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | SG Ostrava | 6 | 08.06 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | GCEBU | 4 | 08.09 | 0.166 | |||||||||||||
4 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | GPARD | 7 | 08.14 | 0.289 | |||||||||||||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | SG Ostrava | 1 | 08.18 | 0.152 | |||||||||||||
6 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | GPARD | 5 | 08.22 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | GPLZE | 3 | 08.26 | 0.126 | |||||||||||||
8 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | GBRNO | 2 | 08.29 | 0.171 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | GPARD | 4 | 08.03 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Beáta HromadováBeáta Hromadová | 04 | GPLZE | 1 | 08.14 | 0.127 | |||||||||||||
3 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | GPARD | 6 | 08.17 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | GJABL | 8 | 08.22 | 0.129 | |||||||||||||
5 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | GPARD | 3 | 08.29 | 0.171 | |||||||||||||
6 | Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | GPARD | 5 | 08.30 | 0.177 | |||||||||||||
7 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | GZLIN | 7 | 08.31 | 0.231 | |||||||||||||
8 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | GKLAD | 2 | 08.62 | 0.327 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Róza BennettRóza Bennett | 02 | GKLAD | 5 | 08.43 | 0.203 | |||||||||||||
2 | Barbora DolinováBarbora Dolinová | 03 | GZLIN | 2 | 08.49 | 0.139 | |||||||||||||
3 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | GKLAD | 6 | 08.51 | 0.255 | |||||||||||||
4 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | GJIHL | 3 | 08.77 | 0.261 | |||||||||||||
5 | Aneta ŠtěpanováAneta Štěpanová | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 08.79 | 0.537 | |||||||||||||
6 | Barbora LukavskáBarbora Lukavská | 04 | GKLAD | 7 | 08.84 | 0.156 | |||||||||||||
7 | Karolína UrstaKarolína Ursta | 02 | GPARD | 8 | 09.36 | 0.205 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (út, 14.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 8 | 08.45 | 0.147 | |||||||||||||
2 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | GBRNO | 5 | 08.52 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Adriana MášováAdriana Mášová | 02 | GBRNO | 7 | 08.65 | 0.174 | |||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | SG Ostrava | 1 | 08.73 | 0.174 | |||||||||||||
5 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | GZLIN | 3 | 08.93 | 0.591 | |||||||||||||
6 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | GBRNO | 4 | 08.98 | 0.338 | |||||||||||||
7 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | GZLIN | 6 | 09.19 | 0.359 | |||||||||||||
8 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | GZLIN | 2 | 09.35 | 0.256 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | GJABL | 3 | 07.75 | 0.131 | ||
2 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | GPLZE | 7 | 07.80 | 0.364 | ||
3 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | GPLZE | 5 | 07.84 | 0.173 | ||
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | GBRNO | 1 | 08.00 | 0.186 | ||
5 | Frantíška RappováFrantíška Rappová | 03 | GJABL | 6 | 08.01 | 0.222 | ||
6 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | GPLZE | 8 | 08.03 | 0.140 | ||
6 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | GPARD | 4 | 08.03 | 0.160 | ||
8 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | SG Ostrava | 6 | 08.06 | 0.159 | ||
9 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | GCEBU | 4 | 08.09 | 0.166 | ||
10 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | GKLAD | 8 | 08.10 | 0.185 | ||
11 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | GPARD | 7 | 08.14 | 0.289 | ||
11 | Beáta HromadováBeáta Hromadová | 04 | GPLZE | 1 | 08.14 | 0.127 | ||
13 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SG Ostrava | 4 | 08.15 | 0.141 | ||
14 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | GPARD | 6 | 08.17 | 0.162 | ||
15 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | SG Ostrava | 1 | 08.18 | 0.152 | ||
16 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | GPARD | 5 | 08.22 | 0.171 | ||
16 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | GJABL | 8 | 08.22 | 0.129 | ||
18 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | GPLZE | 3 | 08.26 | 0.126 | ||
19 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 2 | 08.29 | 0.204 | ||
19 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | GBRNO | 2 | 08.29 | 0.171 | ||
19 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | GPARD | 3 | 08.29 | 0.171 | ||
22 | Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | GPARD | 5 | 08.30 | 0.177 | ||
23 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | GZLIN | 7 | 08.31 | 0.231 | ||
24 | Róza BennettRóza Bennett | 02 | GKLAD | 5 | 08.43 | 0.203 | ||
25 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 8 | 08.45 | 0.147 | ||
26 | Barbora DolinováBarbora Dolinová | 03 | GZLIN | 2 | 08.49 | 0.139 | ||
27 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | GKLAD | 6 | 08.51 | 0.255 | ||
28 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | GBRNO | 5 | 08.52 | 0.168 | ||
29 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | GKLAD | 2 | 08.62 | 0.327 | ||
30 | Adriana MášováAdriana Mášová | 02 | GBRNO | 7 | 08.65 | 0.174 | ||
31 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | SG Ostrava | 1 | 08.73 | 0.174 | ||
32 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | GJIHL | 3 | 08.77 | 0.261 | ||
33 | Aneta ŠtěpanováAneta Štěpanová | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 08.79 | 0.537 | ||
34 | Barbora LukavskáBarbora Lukavská | 04 | GKLAD | 7 | 08.84 | 0.156 | ||
35 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | GZLIN | 3 | 08.93 | 0.591 | ||
36 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | GBRNO | 4 | 08.98 | 0.338 | ||
37 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | GZLIN | 6 | 09.19 | 0.359 | ||
38 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | GZLIN | 2 | 09.35 | 0.256 | ||
39 | Karolína UrstaKarolína Ursta | 02 | GPARD | 8 | 09.36 | 0.205 |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | GKLAD | 6 | 21.93 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SG Ostrava | 5 | 22.07 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 22.09 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SG Ostrava | 3 | 24.87 | 0.195 | |||||||||||||
5 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | GNMNM | 2 | 25.28 | 0.245 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | GPLZE | 5 | 22.83 | 0.139 | |||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | GZLIN | 4 | 22.98 | 0.136 | |||||||||||||
3 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | GBRNO | 3 | 24.72 | 0.184 | |||||||||||||
4 | Erik BulejkoErik Bulejko | 03 | GZLIN | 6 | 24.79 | 0.132 | |||||||||||||
5 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | GKLAD | 2 | 25.02 | 0.161 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | GPLZE | 5 | 22.48 | 0.166 | |||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | GBRNO | 4 | 23.01 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | GBRNO | 3 | 24.74 | 0.180 | |||||||||||||
4 | Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica | 00 | GBRNO | 2 | 25.71 | 0.172 | |||||||||||||
Robert DykastRobert Dykast | 02 | GPARD | 6 | DNF | 0.219 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SG Ostrava | 5 | 22.40 | 0.176 | |||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | SG Ostrava | 6 | 22.75 | 0.199 | |||||||||||||
3 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 22.84 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Dominik ČernýDominik Černý | 01 | GBRNO | 3 | 24.83 | 0.155 | |||||||||||||
5 | Václav KúřilVáclav Kúřil | 01 | GJABL | 2 | 25.16 | 0.156 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 14.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | GNMNM | 4 | 22.53 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Jakub ŘehounekJakub Řehounek | 03 | GPARD | 5 | 23.92 | 0.155 | |||||||||||||
3 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | GPLZE | 6 | 23.93 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Ondřej BeníčekOndřej Beníček | 02 | GJABL | 3 | 24.01 | 0.222 | |||||||||||||
5 | Vojtěch FialaVojtěch Fiala | 02 | GJABL | 2 | 25.38 | 0.180 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 14.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava | 6 | 21.97 | 0.156 | |||||||||||||
2 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 01 | GKLAD | 5 | 23.66 | 0.191 | |||||||||||||
3 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SG Ostrava | 2 | 24.03 | 0.198 | |||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SG Ostrava | 4 | 24.15 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | GKLAD | 3 | 24.32 | 0.208 | |||||||||||||
6 | Štěpán NeradŠtěpán Nerad | 04 | GKLAD | 1 | 25.38 | 0.129 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | GKLAD | 6 | 21.93 | 0.171 | ||
2 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava | 6 | 21.97 | 0.156 | ||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SG Ostrava | 5 | 22.07 | 0.167 | ||
4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 22.09 | 0.171 | ||
5 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SG Ostrava | 5 | 22.40 | 0.176 | ||
6 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | GPLZE | 5 | 22.48 | 0.166 | ||
7 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | GNMNM | 4 | 22.53 | 0.179 | ||
8 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | SG Ostrava | 6 | 22.75 | 0.199 | ||
9 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | GPLZE | 5 | 22.83 | 0.139 | ||
10 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 22.84 | 0.173 | ||
11 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | GZLIN | 4 | 22.98 | 0.136 | ||
12 | David JežekDavid Ježek | 03 | GBRNO | 4 | 23.01 | 0.170 | ||
13 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 01 | GKLAD | 5 | 23.66 | 0.191 | ||
14 | Jakub ŘehounekJakub Řehounek | 03 | GPARD | 5 | 23.92 | 0.155 | ||
15 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | GPLZE | 6 | 23.93 | 0.169 | ||
16 | Ondřej BeníčekOndřej Beníček | 02 | GJABL | 3 | 24.01 | 0.222 | ||
17 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SG Ostrava | 2 | 24.03 | 0.198 | ||
18 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SG Ostrava | 4 | 24.15 | 0.183 | ||
19 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | GKLAD | 3 | 24.32 | 0.208 | ||
20 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | GBRNO | 3 | 24.72 | 0.184 | ||
21 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | GBRNO | 3 | 24.74 | 0.180 | ||
22 | Erik BulejkoErik Bulejko | 03 | GZLIN | 6 | 24.79 | 0.132 | ||
23 | Dominik ČernýDominik Černý | 01 | GBRNO | 3 | 24.83 | 0.155 | ||
24 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SG Ostrava | 3 | 24.87 | 0.195 | ||
25 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | GKLAD | 2 | 25.02 | 0.161 | ||
26 | Václav KúřilVáclav Kúřil | 01 | GJABL | 2 | 25.16 | 0.156 | ||
27 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | GNMNM | 2 | 25.28 | 0.245 | ||
28 | Vojtěch FialaVojtěch Fiala | 02 | GJABL | 2 | 25.38 | 0.180 | ||
28 | Štěpán NeradŠtěpán Nerad | 04 | GKLAD | 1 | 25.38 | 0.129 | ||
30 | Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica | 00 | GBRNO | 2 | 25.71 | 0.172 | ||
Robert DykastRobert Dykast | 02 | GPARD | 6 | DNF | 0.219 |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | GPLZE | 5 | 25.09 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | GPLZE | 6 | 25.27 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Renata TurkováRenata Turková | 04 | GCEBU | 2 | 28.47 | 0.197 | |||||||||||||
4 | Klára MatuškováKlára Matušková | 03 | GJABL | 1 | 30.49 | 0.214 | |||||||||||||
5 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | GJIHL | 3 | 30.74 | 0.265 | |||||||||||||
Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | GPLZE | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | GKLAD | 6 | 25.39 | 0.207 | |||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SG Ostrava | 4 | 26.23 | 0.271 | |||||||||||||
3 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 26.28 | 0.234 | |||||||||||||
4 | Barbora DolinováBarbora Dolinová | 03 | GZLIN | 1 | 29.25 | 0.202 | |||||||||||||
5 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | GJIHL | 2 | 29.99 | 0.215 | |||||||||||||
Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | GPLZE | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | GJABL | 4 | 25.78 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | SG Ostrava | 6 | 26.18 | 0.155 | |||||||||||||
3 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | GPLZE | 5 | 26.25 | 0.156 | |||||||||||||
4 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | GPARD | 3 | 28.43 | 0.150 | |||||||||||||
5 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | SG Ostrava | 2 | 28.72 | 0.365 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | GPLZE | 6 | 26.37 | 0.214 | |||||||||||||
2 | Róza BennettRóza Bennett | 02 | GKLAD | 5 | 27.04 | 0.197 | |||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | GZLIN | 4 | 27.26 | 0.219 | |||||||||||||
4 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | GJABL | 3 | 27.55 | 0.231 | |||||||||||||
5 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | GKLAD | 2 | 29.86 | 0.373 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | SG Ostrava | 4 | 26.43 | 0.146 | |||||||||||||
2 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | GPARD | 5 | 26.71 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | GPARD | 6 | 26.96 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | GJIHL | 3 | 29.37 | 0.242 | |||||||||||||
5 | Barbora LukavskáBarbora Lukavská | 04 | GKLAD | 2 | 30.65 | 0.155 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | GBRNO | 4 | 26.38 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | GPARD | 6 | 26.69 | 0.218 | |||||||||||||
3 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 3 | 28.82 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | GKLAD | 2 | 29.06 | 0.206 | |||||||||||||
Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | GPLZE | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | GZLIN | 4 | 26.98 | 0.182 | |||||||||||||
2 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | GPARD | 6 | 27.08 | 0.350 | |||||||||||||
3 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | GBRNO | 3 | 27.29 | 0.145 | |||||||||||||
4 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | GPARD | 5 | 27.95 | 0.203 | |||||||||||||
5 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | GZLIN | 2 | 29.21 | 0.171 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (út, 14.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | GCEBU | 4 | 28.65 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | GBRNO | 3 | 29.02 | 0.195 | |||||||||||||
3 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | GBRNO | 6 | 29.31 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | GKLAD | 5 | 30.33 | 0.167 | |||||||||||||
5 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | GZLIN | 2 | 30.80 | 0.245 | |||||||||||||
6 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | GZLIN | 1 | 31.69 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | GPLZE | 5 | 25.09 | 0.164 | ||
2 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | GPLZE | 6 | 25.27 | 0.198 | ||
3 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | GKLAD | 6 | 25.39 | 0.207 | ||
4 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | GJABL | 4 | 25.78 | 0.179 | ||
5 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | SG Ostrava | 6 | 26.18 | 0.155 | ||
6 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SG Ostrava | 4 | 26.23 | 0.271 | ||
7 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | GPLZE | 5 | 26.25 | 0.156 | ||
8 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 26.28 | 0.234 | ||
9 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | GPLZE | 6 | 26.37 | 0.214 | ||
10 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | GBRNO | 4 | 26.38 | 0.157 | ||
11 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | SG Ostrava | 4 | 26.43 | 0.146 | ||
12 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | GPARD | 6 | 26.69 | 0.218 | ||
13 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | GPARD | 5 | 26.71 | 0.198 | ||
14 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | GPARD | 6 | 26.96 | 0.189 | ||
15 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | GZLIN | 4 | 26.98 | 0.182 | ||
16 | Róza BennettRóza Bennett | 02 | GKLAD | 5 | 27.04 | 0.197 | ||
17 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | GPARD | 6 | 27.08 | 0.350 | ||
18 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | GZLIN | 4 | 27.26 | 0.219 | ||
19 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | GBRNO | 3 | 27.29 | 0.145 | ||
20 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | GJABL | 3 | 27.55 | 0.231 | ||
21 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | GPARD | 5 | 27.95 | 0.203 | ||
22 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | GPARD | 3 | 28.43 | 0.150 | ||
23 | Renata TurkováRenata Turková | 04 | GCEBU | 2 | 28.47 | 0.197 | ||
24 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | GCEBU | 4 | 28.65 | 0.171 | ||
25 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | SG Ostrava | 2 | 28.72 | 0.365 | ||
26 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 3 | 28.82 | 0.163 | ||
27 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | GBRNO | 3 | 29.02 | 0.195 | ||
28 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | GKLAD | 2 | 29.06 | 0.206 | ||
29 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | GZLIN | 2 | 29.21 | 0.171 | ||
30 | Barbora DolinováBarbora Dolinová | 03 | GZLIN | 1 | 29.25 | 0.202 | ||
31 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | GBRNO | 6 | 29.31 | 0.171 | ||
32 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | GJIHL | 3 | 29.37 | 0.242 | ||
33 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | GKLAD | 2 | 29.86 | 0.373 | ||
34 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | GJIHL | 2 | 29.99 | 0.215 | ||
35 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | GKLAD | 5 | 30.33 | 0.167 | ||
36 | Klára MatuškováKlára Matušková | 03 | GJABL | 1 | 30.49 | 0.214 | ||
37 | Barbora LukavskáBarbora Lukavská | 04 | GKLAD | 2 | 30.65 | 0.155 | ||
38 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | GJIHL | 3 | 30.74 | 0.265 | ||
39 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | GZLIN | 2 | 30.80 | 0.245 | ||
40 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | GZLIN | 1 | 31.69 | |||
Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | GPLZE | 4 | DNS | ||||
Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | GPLZE | 3 | DNS | ||||
Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | GPLZE | 5 | DNS |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | GBRNO | 4 | 48.39 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | GPLZE | 5 | 50.50 | 0.205 | |||||||||||||
3 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 50.57 | 0.154 | |||||||||||||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SG Ostrava | 2 | 53.45 | 0.185 | |||||||||||||
5 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | GJABL | 3 | 55.85 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | SG Ostrava | 5 | 49.43 | 0.156 | |||||||||||||
2 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | GPLZE | 4 | 50.05 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 50.44 | 0.239 | |||||||||||||
4 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | GCEBU | 3 | 52.51 | 0.218 | |||||||||||||
5 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | GBRNO | 2 | 54.08 | 0.188 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | GZLIN | 6 | 50.52 | 0.183 | |||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SG Ostrava | 5 | 50.84 | 0.205 | |||||||||||||
3 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | GJIHL | 4 | 50.94 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Dominik ČernýDominik Černý | 01 | GBRNO | 2 | 54.72 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | GKLAD | 3 | 56.87 | 0.214 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | GKLAD | 6 | 50.91 | 0.159 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | GBRNO | 4 | 51.59 | 0.174 | |||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | GBRNO | 5 | 51.73 | 0.210 | |||||||||||||
4 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | GJABL | 3 | 54.29 | 0.368 | |||||||||||||
5 | Štěpán ErbanŠtěpán Erban | 03 | GJABL | 2 | 56.79 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | GBRNO | 4 | 48.39 | 0.157 | ||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | SG Ostrava | 5 | 49.43 | 0.156 | ||
3 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | GPLZE | 4 | 50.05 | 0.167 | ||
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 50.44 | 0.239 | ||
5 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | GPLZE | 5 | 50.50 | 0.205 | ||
6 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | GZLIN | 6 | 50.52 | 0.183 | ||
7 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 50.57 | 0.154 | ||
8 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SG Ostrava | 5 | 50.84 | 0.205 | ||
9 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | GKLAD | 6 | 50.91 | 0.159 | ||
10 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | GJIHL | 4 | 50.94 | 0.187 | ||
11 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | GBRNO | 4 | 51.59 | 0.174 | ||
12 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | GBRNO | 5 | 51.73 | 0.210 | ||
13 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | GCEBU | 3 | 52.51 | 0.218 | ||
14 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SG Ostrava | 2 | 53.45 | 0.185 | ||
15 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | GBRNO | 2 | 54.08 | 0.188 | ||
16 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | GJABL | 3 | 54.29 | 0.368 | ||
17 | Dominik ČernýDominik Černý | 01 | GBRNO | 2 | 54.72 | 0.147 | ||
18 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | GJABL | 3 | 55.85 | |||
19 | Štěpán ErbanŠtěpán Erban | 03 | GJABL | 2 | 56.79 | 0.170 | ||
20 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | GKLAD | 3 | 56.87 | 0.214 |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | GPLZE | 4 | 57.64 | 0.211 | |||||||||||||
2 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | GPLZE | 6 | 58.81 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 60.31 | 0.230 | |||||||||||||
4 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | GCEBU | 2 | 62.00 | 0.401 | |||||||||||||
5 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | GPLZE | 3 | 62.29 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | SG Ostrava | 6 | 59.25 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | GBRNO | 4 | 59.54 | 0.561 | |||||||||||||
3 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | GBRNO | 3 | 62.46 | 0.244 | |||||||||||||
4 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | GJIHL | 2 | 66.56 | 0.284 | |||||||||||||
Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | SG Ostrava | 4 | 61.43 | 0.421 | |||||||||||||
2 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | GPARD | 3 | 61.88 | 0.276 | |||||||||||||
3 | Elen PémováElen Pémová | 04 | GKLAD | 2 | 62.02 | 0.151 | |||||||||||||
4 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | GKLAD | 5 | 62.06 | 0.224 | |||||||||||||
5 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | GPARD | 6 | 64.01 | 0.223 | |||||||||||||
6 | Magda ČížkováMagda Čížková | 01 | GCEBU | 1 | 71.74 | 0.282 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | GPLZE | 4 | 57.64 | 0.211 | ||
2 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | GPLZE | 6 | 58.81 | 0.201 | ||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | SG Ostrava | 6 | 59.25 | 0.198 | ||
4 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | GBRNO | 4 | 59.54 | 0.561 | ||
5 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 60.31 | 0.230 | ||
6 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | SG Ostrava | 4 | 61.43 | 0.421 | ||
7 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | GPARD | 3 | 61.88 | 0.276 | ||
8 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | GCEBU | 2 | 62.00 | 0.401 | ||
9 | Elen PémováElen Pémová | 04 | GKLAD | 2 | 62.02 | 0.151 | ||
10 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | GKLAD | 5 | 62.06 | 0.224 | ||
11 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | GPLZE | 3 | 62.29 | 0.172 | ||
12 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | GBRNO | 3 | 62.46 | 0.244 | ||
13 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | GPARD | 6 | 64.01 | 0.223 | ||
14 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | GJIHL | 2 | 66.56 | 0.284 | ||
15 | Magda ČížkováMagda Čížková | 01 | GCEBU | 1 | 71.74 | 0.282 | ||
Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | DNS |
800 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | GBRNO | 6 | 1:56.39 | ||||||||||||||
2 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | GPLZE | 2 | 1:58.03 | ||||||||||||||
3 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | GCEBU | 4 | 1:58.77 | ||||||||||||||
4 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 1 | 2:00.37 | ||||||||||||||
5 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | GNMNM | 3 | 2:00.73 | ||||||||||||||
6 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | GBRNO | 5 | 2:03.29 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 7 | 2:03.58 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej GLOZAOndřej GLOZA | 02 | GCEBU | 4 | 2:04.14 | ||||||||||||||
2 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | GBRNO | 5 | 2:05.37 | ||||||||||||||
3 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | GBRNO | 6 | 2:08.70 | ||||||||||||||
4 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | GZLIN | 1 | 2:12.16 | ||||||||||||||
5 | Pavel SátoraPavel Sátora | 02 | GZLIN | 2 | 2:13.73 | ||||||||||||||
6 | Jan DedíkJan Dedík | 02 | GZLIN | 3 | 2:14.01 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | GBRNO | 6 | 1:56.39 | |||
2 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | GPLZE | 2 | 1:58.03 | |||
3 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | GCEBU | 4 | 1:58.77 | |||
4 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 1 | 2:00.37 | |||
5 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | GNMNM | 3 | 2:00.73 | |||
6 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | GBRNO | 5 | 2:03.29 | |||
7 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 7 | 2:03.58 | |||
8 | Ondřej GLOZAOndřej GLOZA | 02 | GCEBU | 4 | 2:04.14 | |||
9 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | GBRNO | 5 | 2:05.37 | |||
10 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | GBRNO | 6 | 2:08.70 | |||
11 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | GZLIN | 1 | 2:12.16 | |||
12 | Pavel SátoraPavel Sátora | 02 | GZLIN | 2 | 2:13.73 | |||
13 | Jan DedíkJan Dedík | 02 | GZLIN | 3 | 2:14.01 |
800 m - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | GPLZE | 1 | 2:27.80 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | GJABL | 2 | 2:29.38 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | GZLIN | 3 | 2:29.83 | ||||||||||||||
4 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | GBRNO | 4 | 2:30.81 | ||||||||||||||
5 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | GPLZE | 5 | 2:31.95 | ||||||||||||||
6 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | GBRNO | 9 | 2:32.72 | ||||||||||||||
7 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SG Ostrava | 6 | 2:34.78 | ||||||||||||||
8 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | GCEBU | 10 | 2:38.05 | ||||||||||||||
9 | Sára SmilkováSára Smilková | 01 | GZLIN | 8 | 2:41.98 | ||||||||||||||
10 | Karolína HovorkováKarolína Hovorková | 03 | GPARD | 11 | 2:45.44 | ||||||||||||||
Karolína SmutnáKarolína Smutná | 03 | GPLZE | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Junioři
(út, 14.1.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | GBRNO | 1 | 4:03.60 | ||||||||||||||
2 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | GBRNO | 3 | 4:07.38 | ||||||||||||||
3 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | GPLZE | 2 | 4:09.57 | ||||||||||||||
4 | Marian DražanMarian Dražan | 04 | GKLAD | 6 | 4:11.17 | ||||||||||||||
5 | Petr LukšPetr Lukš | 02 | GCEBU | 5 | 4:11.41 | ||||||||||||||
6 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | Gymnázium a sportovní gymná... | 7 | 4:13.12 | ||||||||||||||
7 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | GCEBU | 4 | 4:20.61 | ||||||||||||||
8 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | GBRNO | 8 | 4:32.69 | ||||||||||||||
9 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | GBRNO | 9 | 4:47.00 | ||||||||||||||
10 | Dominik ChmelíkDominik Chmelík | 01 | GPARD | 10 | 4:55.76 | ||||||||||||||
11 | Lukáš SádlíkLukáš Sádlík | 01 | GNMNM | 11 | 5:09.50 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | GBRNO | 1 | 4:55.65 | ||||||||||||||
2 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | GPLZE | 3 | 5:00.07 | ||||||||||||||
3 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | GBRNO | 2 | 5:08.49 | ||||||||||||||
4 | Tereza BuštováTereza Buštová | 04 | GCEBU | 8 | 5:13.05 | ||||||||||||||
5 | Andrea NikodemováAndrea Nikodemová | 04 | GCEBU | 4 | 5:13.10 | ||||||||||||||
6 | Tereza ŠedováTereza Šedová | 03 | GPARD | 6 | 5:15.92 | ||||||||||||||
7 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | GPLZE | 5 | 5:22.12 | ||||||||||||||
8 | Karolína ŠípkováKarolína Šípková | 04 | GNMNM | 10 | 5:22.68 | ||||||||||||||
9 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | GBRNO | 7 | 5:23.38 | ||||||||||||||
10 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | GNMNM | 9 | 6:41.54 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Junioři
(út, 14.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MálekJan Málek | 01 | GJABL | 10 | 08:48.97 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | GBRNO | 2 | 09:02.39 | ||||||||||||||
3 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | GCEBU | 9 | 09:14.19 | ||||||||||||||
4 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | GBRNO | 1 | 09:18.71 | ||||||||||||||
5 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | GNMNM | 8 | 09:22.80 | ||||||||||||||
6 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | GPLZE | 3 | 09:35.02 | ||||||||||||||
7 | Daniel StrakaDaniel Straka | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 09:39.81 | ||||||||||||||
8 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | GPLZE | 4 | 09:51.13 | ||||||||||||||
9 | Jiří SlováčekJiří Slováček | 03 | GZLIN | 7 | 10:51.48 | ||||||||||||||
10 | Jan FreiberkJan Freiberk | 01 | GPARD | 6 | 11:10.53 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | GBRNO | 1 | 10:00.54 | ||||||||||||||
2 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | GPARD | 2 | 10:30.47 | ||||||||||||||
3 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SG Ostrava | 3 | 10:34.34 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 02 | GPLZE | 4 | 10:54.88 | ||||||||||||||
5 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | GCEBU | 6 | 11:25.69 | ||||||||||||||
6 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | GBRNO | 7 | 11:29.63 | ||||||||||||||
7 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | GPLZE | 5 | 11:34.42 | ||||||||||||||
8 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 03 | GNMNM | 8 | 14:13.13 | ||||||||||||||
9 | Dominika VaňkováDominika Vaňková | 03 | GKLAD | 9 | 16:13.95 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži
(út, 14.1.2020 - 11:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SG Ostrava | 7 | 09.06 | 0.166 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(út, 14.1.2020 - 11:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 3 | 08.47 | 0.142 | |||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SG Ostrava | 2 | 08.52 | 0.175 | |||||||||||||
MS | Jan KrizanJan Krizan | 02 | GCEBU | 5 | 09.21 | 0.198 | |||||||||||||
4 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | GPARD | 4 | 09.35 | 0.138 | |||||||||||||
5 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | GKLAD | 1 | 10.05 | 0.197 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | GBRNO | 3 | 08.45 | 0.121 | |||||||||||||
2 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 08.57 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | GZLIN | 6 | 08.63 | 0.209 | |||||||||||||
4 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | GPLZE | 4 | 08.85 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | GPARD | 7 | 09.20 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | GNMNM | 5 | 08.77 | 0.153 | |||||||||||||
2 | Martin KvapilMartin Kvapil | 04 | GPARD | 6 | 09.07 | 0.196 | |||||||||||||
3 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | GCEBU | 4 | 09.24 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | GBRNO | 3 | 09.49 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | GBRNO | 3 | 08.45 | 0.121 | ||
2 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 08.57 | 0.176 | ||
3 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | GZLIN | 6 | 08.63 | 0.209 | ||
4 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | GNMNM | 5 | 08.77 | 0.153 | ||
5 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | GPLZE | 4 | 08.85 | 0.172 | ||
6 | Martin KvapilMartin Kvapil | 04 | GPARD | 6 | 09.07 | 0.196 | ||
7 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | GPARD | 7 | 09.20 | 0.167 | ||
8 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | GCEBU | 4 | 09.24 | 0.160 | ||
9 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | GBRNO | 3 | 09.49 | 0.170 |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | GJABL | 5 | 08.61 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | GZLIN | 7 | 09.11 | 0.158 | |||||||||||||
3 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 09.16 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SG Ostrava | 2 | 09.17 | 0.207 | |||||||||||||
5 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 09.40 | 0.242 | |||||||||||||
6 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | GPARD | 3 | 09.43 | 0.136 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | SG Ostrava | 2 | 09.30 | 0.235 | |||||||||||||
2 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 09.46 | 0.240 | |||||||||||||
3 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | GPLZE | 5 | 09.54 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | GCEBU | 4 | 09.64 | 0.201 | |||||||||||||
5 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | GJIHL | 7 | 09.89 | 0.183 | |||||||||||||
6 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | GPARD | 8 | 10.08 | 0.273 | |||||||||||||
Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | GBRNO | 3 | DQ | -0.183 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 11:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SG Ostrava | 7 | 09.81 | 0.190 | |||||||||||||
2 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | SG Ostrava | 2 | 09.90 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | GPLZE | 5 | 10.35 | 0.315 | |||||||||||||
4 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | SG Ostrava | 3 | 10.39 | 0.350 | |||||||||||||
5 | Kamila ŠmahováKamila Šmahová | 01 | GPARD | 4 | 10.99 | 0.311 | |||||||||||||
6 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | GKLAD | 6 | 11.96 | 0.395 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | GJABL | 5 | 08.61 | 0.148 | ||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | GZLIN | 7 | 09.11 | 0.158 | ||
3 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 09.16 | 0.164 | ||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SG Ostrava | 2 | 09.17 | 0.207 | ||
5 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | SG Ostrava | 2 | 09.30 | 0.235 | ||
6 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 4 | 09.40 | 0.242 | ||
7 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | GPARD | 3 | 09.43 | 0.136 | ||
8 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 6 | 09.46 | 0.240 | ||
9 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | GPLZE | 5 | 09.54 | 0.155 | ||
10 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | GCEBU | 4 | 09.64 | 0.201 | ||
11 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SG Ostrava | 7 | 09.81 | 0.190 | ||
12 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | GJIHL | 7 | 09.89 | 0.183 | ||
13 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | SG Ostrava | 2 | 09.90 | 0.148 | ||
14 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | GPARD | 8 | 10.08 | 0.273 | ||
15 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | GPLZE | 5 | 10.35 | 0.315 | ||
16 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | SG Ostrava | 3 | 10.39 | 0.350 | ||
17 | Kamila ŠmahováKamila Šmahová | 01 | GPARD | 4 | 10.99 | 0.311 | ||
18 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | GKLAD | 6 | 11.96 | 0.395 | ||
Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | GBRNO | 3 | DQ | -0.183 |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | GCEBU | 5 | 08.56 | 0.152 | |||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | GBRNO | 6 | 08.76 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | GKLAD | 4 | 09.07 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 7 | 09.29 | 0.200 | |||||||||||||
5 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | GCEBU | 2 | 09.83 | 0.146 | |||||||||||||
Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | Gymnázium a sportovní gymná... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | GPARD | 4 | 09.33 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SG Ostrava | 7 | 09.34 | 0.453 | |||||||||||||
3 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | GBRNO | 5 | 09.57 | 0.177 | |||||||||||||
4 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | GJIHL | 2 | 09.58 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SG Ostrava | 6 | 09.72 | 0.380 | |||||||||||||
6 | Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová | 03 | GKLAD | 3 | 10.21 | 0.217 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | GCEBU | 5 | 08.56 | 0.152 | ||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | GBRNO | 6 | 08.76 | 0.178 | ||
3 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | GKLAD | 4 | 09.07 | 0.160 | ||
4 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 7 | 09.29 | 0.200 | ||
5 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | GPARD | 4 | 09.33 | 0.154 | ||
6 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SG Ostrava | 7 | 09.34 | 0.453 | ||
7 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | GBRNO | 5 | 09.57 | 0.177 | ||
8 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | GJIHL | 2 | 09.58 | 0.156 | ||
9 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SG Ostrava | 6 | 09.72 | 0.380 | ||
10 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | GCEBU | 2 | 09.83 | 0.146 | ||
11 | Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová | 03 | GKLAD | 3 | 10.21 | 0.217 | ||
Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | Gymnázium a sportovní gymná... | 3 | DNS |
4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar | SG Ostrava | 4 | 1:30.12 | 0.190 | ||||||||||||||
2 | Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma | GBRNO | 6 | 1:30.70 | 0.191 | ||||||||||||||
3 | Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Machotka, Havlík, Novotný, Drahota | Gymnázium a sportovní gymná... | 3 | 1:30.89 | 0.165 | ||||||||||||||
4 | Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác | GPLZE | 1 | 1:33.46 | 0.186 | ||||||||||||||
5 | Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš | GPARD | 2 | 1:33.67 | 0.150 | ||||||||||||||
6 | Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar | GKLAD | 5 | 1:34.15 | 0.168 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolář, Kúřil, Beníček, Erban Kolář, Kúřil, Beníček, Erban | GJABL | 3 | 1:37.62 | 0.146 | ||||||||||||||
2 | Černý, Horčička, Achrer, Mlečka Černý, Horčička, Achrer, Mlečka | GBRNO | 2 | 1:38.95 | 0.139 | ||||||||||||||
3 | Budig, Koutník, Pecha, Brychta Budig, Koutník, Pecha, Brychta | GNMNM | 5 | 1:39.16 | 0.165 | ||||||||||||||
4 | Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín | GZLIN | 6 | 1:40.10 | 0.137 | ||||||||||||||
5 | Bajer, Nerad, Dražan, Gysel Bajer, Nerad, Dražan, Gysel | GKLAD | 4 | 1:40.84 | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar | SG Ostrava | 4 | 1:30.12 | 0.190 | |||
2 | Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma | GBRNO | 6 | 1:30.70 | 0.191 | |||
3 | Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Machotka, Havlík, Novotný, Drahota | Gymnázium a sportovní gymná... | 3 | 1:30.89 | 0.165 | |||
4 | Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác | GPLZE | 1 | 1:33.46 | 0.186 | |||
5 | Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš | GPARD | 2 | 1:33.67 | 0.150 | |||
6 | Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar | GKLAD | 5 | 1:34.15 | 0.168 | |||
7 | Kolář, Kúřil, Beníček, Erban Kolář, Kúřil, Beníček, Erban | GJABL | 3 | 1:37.62 | 0.146 | |||
8 | Černý, Horčička, Achrer, Mlečka Černý, Horčička, Achrer, Mlečka | GBRNO | 2 | 1:38.95 | 0.139 | |||
9 | Budig, Koutník, Pecha, Brychta Budig, Koutník, Pecha, Brychta | GNMNM | 5 | 1:39.16 | 0.165 | |||
10 | Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín | GZLIN | 6 | 1:40.10 | 0.137 | |||
11 | Bajer, Nerad, Dražan, Gysel Bajer, Nerad, Dražan, Gysel | GKLAD | 4 | 1:40.84 | 0.169 |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová | GPLZE | 1 | 1:41.14 | 0.355 | ||||||||||||||
2 | Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková | SG Ostrava | 3 | 1:43.52 | 0.148 | ||||||||||||||
3 | Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná | GJABL | 2 | 1:43.74 | 0.206 | ||||||||||||||
4 | Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá | GBRNO | 6 | 1:45.19 | 0.163 | ||||||||||||||
5 | Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 1:46.65 | 0.196 | ||||||||||||||
6 | Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová | GPARD | 4 | 1:48.53 | 0.147 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková | GPLZE | 2 | 1:44.89 | 0.186 | ||||||||||||||
2 | Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová | GKLAD | 6 | 1:45.52 | 0.151 | ||||||||||||||
3 | Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová | GCEBU | 4 | 1:47.66 | 0.177 | ||||||||||||||
4 | Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková | GPARD | 5 | 1:49.07 | 0.193 | ||||||||||||||
5 | Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková | GBRNO | 3 | 1:53.87 | 0.202 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová | SG Ostrava | 3 | 1:47.65 | 0.176 | ||||||||||||||
2 | Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová | GZLIN | 6 | 1:51.65 | 0.191 | ||||||||||||||
3 | Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová | GKLAD | 5 | 1:52.37 | 0.168 | ||||||||||||||
4 | Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová | GNMNM | 2 | 2:03.41 | 0.135 | ||||||||||||||
Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová | GJABL | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová | GPLZE | 1 | 1:41.14 | 0.355 | |||
2 | Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková | SG Ostrava | 3 | 1:43.52 | 0.148 | |||
3 | Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná | GJABL | 2 | 1:43.74 | 0.206 | |||
4 | Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková | GPLZE | 2 | 1:44.89 | 0.186 | |||
5 | Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá | GBRNO | 6 | 1:45.19 | 0.163 | |||
6 | Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová | GKLAD | 6 | 1:45.52 | 0.151 | |||
7 | Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková | Gymnázium a sportovní gymná... | 5 | 1:46.65 | 0.196 | |||
8 | Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová | SG Ostrava | 3 | 1:47.65 | 0.176 | |||
9 | Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová | GCEBU | 4 | 1:47.66 | 0.177 | |||
10 | Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová | GPARD | 4 | 1:48.53 | 0.147 | |||
11 | Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková | GPARD | 5 | 1:49.07 | 0.193 | |||
12 | Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová | GZLIN | 6 | 1:51.65 | 0.191 | |||
13 | Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová | GKLAD | 5 | 1:52.37 | 0.168 | |||
14 | Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková | GBRNO | 3 | 1:53.87 | 0.202 | |||
15 | Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová | GNMNM | 2 | 2:03.41 | 0.135 | |||
Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová | GJABL | 4 | DNS |
Skok vysoký - Junioři
(út, 14.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 1.98 2.01 2.03 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZE |
00 | 10 | 1.98 | ---o-o-xooxoxo-xxx | ||||||||||||||
2 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
GPARD |
01 | 9 | 1.95 | --ooooooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
GNMNM |
02 | 8 | 1.86 | --ooxooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
GBRNO |
03 | 5 | 1.83 | xo-ooxxooxxx | ||||||||||||||
5 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
GBRNO |
01 | 7 | 1.80 | oooxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
GBRNO |
03 | 6 | 1.75 | ooooxxx | ||||||||||||||
7 |
Adam HavlíkAdam Havlík
Gymnázium a sportovní gymná... |
01 | 3 | 1.70 | oxooxxx | ||||||||||||||
8 |
Josef DrahotaJosef Drahota
Gymnázium a sportovní gymná... |
03 | 4 | 1.70 | xooxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
GZLIN |
03 | 1 | 1.65 | oxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Zbyněk PechaZbyněk Pecha
GNMNM |
04 | 2 | 1.60 | xoxxx | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.73 1.76 1.79 1.81 1.83 1.85 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
SG Ostrava |
01 | 20 | 1.85 | -----oxxooxooxx-oxo | ||||||||||||||
2 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
GBRNO |
02 | 21 | 1.83 | ----ooooooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
GKLAD |
03 | 19 | 1.70 | ---xoooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
GBRNO |
02 | 16 | 1.65 | ---oooxxx | ||||||||||||||
5 |
Daniela VolnáDaniela Volná
GJABL |
02 | 15 | 1.65 | --ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
6= |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
GPLZE |
04 | 8 | 1.60 | -ooooxxx | ||||||||||||||
6= |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNM |
01 | 11 | 1.60 | --oooxxx | ||||||||||||||
6= |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
GBRNO |
01 | 17 | 1.60 | -ooooxxx | ||||||||||||||
6= |
Simona RučováSimona Ručová
GPARD |
04 | 14 | 1.60 | oooooxxx | ||||||||||||||
10 |
Klára KlementováKlára Klementová
GBRNO |
04 | 10 | 1.60 | -oooxxoxxx | ||||||||||||||
11 |
Linda SucháLinda Suchá
GPLZE |
01 | 18 | 1.60 | --oxoxxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
Gymnázium a sportovní gymná... |
03 | 7 | 1.55 | -oooxxx | ||||||||||||||
12= |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
SG Ostrava |
01 | 13 | 1.55 | --ooxxx | ||||||||||||||
14 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SG Ostrava |
01 | 12 | 1.55 | -ooxxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Klára ČervenkováKlára Červenková
GKLAD |
00 | 9 | 1.55 | -oxoxxoxxx | ||||||||||||||
16= |
Karolína MáškováKarolína Mášková
GCEBU |
03 | 5 | 1.50 | oooxxx | ||||||||||||||
16= |
Karolina MatouškováKarolina Matoušková
Gymnázium a sportovní gymná... |
00 | 1 | 1.50 | -ooxxx | ||||||||||||||
18= |
Nikita DorňákováNikita Dorňáková
Gymnázium a sportovní gymná... |
01 | 6 | 1.50 | ooxoxxx | ||||||||||||||
18= |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
GJIHL |
01 | 2 | 1.50 | -oxoxxx | ||||||||||||||
20 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
Gymnázium a sportovní gymná... |
01 | 4 | 1.45 | -xoxxx | ||||||||||||||
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
GJIHL |
02 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(út, 14.1.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.50 2.70 2.90 3.10 3.30 3.50 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.25 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
GPARD |
02 | 5 | 4.10 | -------o-xooxxx | ||||||||||||||
2 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
GBRNO |
01 | 6 | 4.00 | -----xxoxoxxoxoxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Adam HavlíkAdam Havlík
Gymnázium a sportovní gymná... |
01 | 4 | 3.80 | -----ooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
GKLAD |
00 | 2 | 3.10 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SG Ostrava |
02 | 1 | 2.50 | oxxx | ||||||||||||||
Dominik GyselDominik Gysel
GKLAD |
02 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.20 2.40 2.60 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
Gymnázium a sportovní gymná... |
02 | 12 | 3.80 | ---------oooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Niki JoanniduNiki Joannidu
SG Ostrava |
20 | 11 | 3.60 | --------oooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Eliška HezkáEliška Hezká
GPARD |
02 | 10 | 3.40 | ------ooxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
GKLAD |
04 | 9 | 3.40 | -----xxooxooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SG Ostrava |
03 | 5 | 3.30 | ------oooxxx | ||||||||||||||
6 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SG Ostrava |
02 | 7 | 3.30 | ------ooxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Klára SvobodováKlára Svobodová
GPARD |
03 | 6 | 3.20 | --oooxoooxxx | ||||||||||||||
8 |
Rydvalová AnnaRydvalová Anna
GJABL |
01 | 8 | 3.20 | ---xoxoooxxoxxx | ||||||||||||||
9= |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
GKLAD |
02 | 4 | 2.60 | -ooxxx | ||||||||||||||
9= |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
SG Ostrava |
01 | 2 | 2.60 | -ooxxx | ||||||||||||||
11= |
Anna PřibylováAnna Přibylová
GKLAD |
04 | 1 | 2.20 | oxxx | ||||||||||||||
11= |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
GJIHL |
01 | 3 | 2.20 | oxxx | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(út, 14.1.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SG Ostrava |
03 | 13 | 7.06 | 6.74 | 6.64 | x | 6.74 | x | x | 7.06 | ||||||||
2 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
GPARD |
02 | 11 | 6.65 | x | 6.39 | x | 6.39 | 6.50 | 6.65 | - | ||||||||
3 |
Tomáš StachTomáš Stach
SG Ostrava |
01 | 7 | 6.37 | 6.17 | 6.18 | 5.98 | 6.18 | 6.18 | 6.37 | 6.32 | ||||||||
4 |
Jan KundrátJan Kundrát
GPLZE |
03 | 8 | 6.29 | 5.81 | 6.29 | 5.98 | 6.29 | 5.55 | 6.08 | 6.23 | ||||||||
5 |
Michael HöfnerMichael Höfner
Gymnázium a sportovní gymná... |
02 | 12 | 6.26 | x | 6.26 | x | 6.26 | x | x | x | ||||||||
6 |
Martin KvapilMartin Kvapil
GPARD |
04 | 9 | 6.20 | x | 3.18 | 6.20 | 6.20 | 6.15 | 6.13 | 6.09 | ||||||||
7 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
GBRNO |
03 | 6 | 6.10 | 6.10 | 4.20 | x | 6.10 | 5.87 | 5.76 | x | ||||||||
8 |
Erik BulejkoErik Bulejko
GZLIN |
03 | 3 | 6.01 | 5.44 | 6.01 | 5.64 | 6.01 | 5.67 | 5.77 | 4.10 | ||||||||
9 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
GBRNO |
03 | 5 | 5.94 | 4.46 | 5.92 | 5.94 | 5.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
GJABL |
02 | 10 | 5.79 | 5.79 | 4.41 | x | 5.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Albert WebrAlbert Webr
GPLZE |
00 | 4 | 5.65 | 5.65 | x | 5.47 | 5.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Radim JanůRadim Janů
GBRNO |
03 | 1 | 5.25 | 5.15 | 5.25 | 0.0 | 5.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Martin DivínMartin Divín
GZLIN |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
GPLZE |
01 | 31 | 6.22 | 5.88 | 5.90 | 5.91 | 5.91 | x | 6.22 | - | ||||||||
2 |
Tereza BabickáTereza Babická
GCEBU |
03 | 29 | 5.95 | 5.56 | x | 5.64 | 5.64 | 5.95 | x | 5.79 | ||||||||
3 |
Daniela VolnáDaniela Volná
GJABL |
02 | 30 | 5.71 | 5.61 | x | 5.61 | 5.61 | 5.71 | 5.68 | 5.64 | ||||||||
4 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SG Ostrava |
03 | 28 | 5.61 | 4.25 | 5.16 | 5.28 | 5.28 | 5.38 | 5.53 | 5.61 | ||||||||
5 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
GBRNO |
02 | 24 | 5.55 | 5.43 | 5.29 | 5.52 | 5.52 | 5.55 | 5.50 | 4.10 | ||||||||
6 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
GPLZE |
03 | 22 | 5.44 | 5.22 | 5.10 | 4.98 | 5.22 | 5.25 | 5.44 | 5.18 | ||||||||
7 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
GBRNO |
01 | 19 | 5.28 | 5.21 | x | 5.20 | 5.21 | 5.24 | 5.28 | x | ||||||||
8 |
Karolina MatouškováKarolina Matoušková
Gymnázium a sportovní gymná... |
00 | 2 | 5.17 | 5.17 | 4.87 | 5.06 | 5.17 | x | x | x | ||||||||
9 |
Emilie ChrastinováEmilie Chrastinová
GCEBU |
04 | 21 | 5.16 | 5.12 | 5.16 | 5.15 | 5.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Adéla JedličkováAdéla Jedličková
GCEBU |
01 | 15 | 5.10 | x | 5.02 | 5.10 | 5.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
GBRNO |
02 | 13 | 5.10 | 5.10 | 4.96 | x | 5.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
GCEBU |
03 | 23 | 5.10 | 5.10 | 4.94 | 4.76 | 5.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Natálie MarkováNatálie Marková
Gymnázium a sportovní gymná... |
00 | 1 | 5.08 | x | x | 5.08 | 5.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
GKLAD |
02 | 27 | 5.07 | 4.68 | 4.96 | 5.07 | 5.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Lucie KlejchováLucie Klejchová
GPARD |
00 | 17 | 5.02 | x | 4.83 | 5.02 | 5.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
SG Ostrava |
04 | 25 | 4.98 | 4.89 | 4.98 | x | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
GCEBU |
03 | 14 | 4.98 | x | 4.98 | 4.79 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
GKLAD |
00 | 18 | 4.94 | 4.60 | 4.85 | 4.94 | 4.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
GKLAD |
03 | 11 | 4.81 | x | 4.70 | 4.81 | 4.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
GPARD |
04 | 12 | 4.72 | 4.46 | x | 4.72 | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
GPARD |
00 | 9 | 4.61 | x | 3.77 | 4.61 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Renata TurkováRenata Turková
GCEBU |
04 | 8 | 4.59 | 4.40 | 4.59 | 4.47 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
GJIHL |
01 | 4 | 4.55 | 4.55 | 4.27 | 4.47 | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
GJIHL |
04 | 10 | 4.54 | 4.41 | 4.44 | 4.54 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
GJIHL |
02 | 20 | 4.52 | 4.52 | 4.37 | 4.44 | 4.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Agáta TepláAgáta Teplá
GBRNO |
02 | 7 | 4.51 | 4.51 | 3.99 | x | 4.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Kristýna HerákováKristýna Heráková
GKLAD |
03 | 5 | 4.50 | x | 4.50 | x | 4.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
GZLIN |
03 | 3 | 4.47 | 4.47 | 4.16 | 4.35 | 4.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Karolína UrstaKarolína Ursta
GPARD |
02 | 6 | 4.34 | 4.34 | 4.32 | x | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Beáta HromadováBeáta Hromadová
GPLZE |
04 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
GPARD |
01 | 26 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Trojskok - Junioři
(út, 14.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš StachTomáš Stach
SG Ostrava |
01 | 8 | 13.98 | 13.83 | x | 13.81 | 13.83 | 13.96 | x | 13.98 | ||||||||
2 |
Petr SedlářPetr Sedlář
GZLIN |
04 | 7 | 13.54 | 13.32 | 13.05 | 13.17 | 13.32 | 13.44 | 13.54 | 13.30 | ||||||||
3 |
Albert WebrAlbert Webr
GPLZE |
00 | 4 | 13.50 | x | 13.03 | x | 13.03 | 12.71 | 12.51 | 13.50 | ||||||||
4 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZE |
00 | 5 | 12.82 | x | 12.75 | 12.68 | 12.75 | 12.47 | x | 12.82 | ||||||||
5 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
GNMNM |
02 | 3 | 12.80 | x | 12.52 | x | 12.52 | 12.20 | 12.62 | 12.80 | ||||||||
6 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
SG Ostrava |
02 | 6 | 12.61 | 12.22 | 12.60 | 12.40 | 12.60 | 11.35 | x | 12.61 | ||||||||
7 |
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
GCEBU |
03 | 2 | 12.21 | x | x | 11.65 | 11.65 | x | 11.70 | 12.21 | ||||||||
8 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
GBRNO |
03 | 1 | 11.17 | x | x | x | 0.0 | 11.17 | x | x | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
Trojskok - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
Gymnázium a sportovní gymná... |
02 | 20 | 11.99 | 11.99 | x | x | 11.99 | x | x | x | ||||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
GZLIN |
02 | 19 | 11.82 | 11.45 | x | x | 11.45 | 11.49 | x | 11.82 | ||||||||
3 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
GPARD |
01 | 18 | 11.33 | 11.02 | 11.06 | 10.96 | 11.06 | 11.22 | 10.75 | 11.33 | ||||||||
4 |
Natálie MarkováNatálie Marková
Gymnázium a sportovní gymná... |
00 | 3 | 11.29 | 10.14 | 11.08 | 11.17 | 11.17 | 11.25 | 11.17 | 11.29 | ||||||||
5 |
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
GCEBU |
03 | 17 | 11.14 | 10.81 | 11.10 | 10.68 | 11.10 | 11.06 | 11.03 | 11.14 | ||||||||
6 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
GPLZE |
04 | 5 | 11.12 | x | 10.45 | 11.12 | 11.12 | 10.34 | 10.74 | 10.46 | ||||||||
7 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SG Ostrava |
03 | 15 | 11.00 | 10.61 | 11.00 | 09.93 | 11.00 | 10.67 | 10.84 | 10.92 | ||||||||
8 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
GKLAD |
02 | 16 | 10.80 | 10.70 | x | 10.54 | 10.70 | 10.57 | 10.71 | 10.80 | ||||||||
9 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SG Ostrava |
02 | 4 | 10.69 | 10.38 | 09.82 | 10.69 | 10.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Emilie ChrastinováEmilie Chrastinová
GCEBU |
04 | 10 | 10.55 | 10.35 | 10.51 | 10.55 | 10.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
GKLAD |
00 | 14 | 10.53 | 10.48 | 10.30 | 10.53 | 10.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
GJABL |
01 | 7 | 10.47 | 10.45 | 10.31 | 10.47 | 10.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
GCEBU |
01 | 8 | 10.45 | 10.45 | 10.34 | x | 10.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SG Ostrava |
01 | 1 | 10.38 | 10.30 | x | 10.38 | 10.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
GJIHL |
00 | 11 | 10.28 | x | 10.17 | 10.28 | 10.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Veronika VallováVeronika Vallová
GBRNO |
01 | 9 | 10.24 | x | x | 10.24 | 10.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
GPARD |
01 | 13 | 10.08 | 10.08 | 09.97 | 09.95 | 10.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNM |
01 | 12 | 09.95 | 09.86 | 09.94 | 09.95 | 09.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Tereza VeseláTereza Veselá
GKLAD |
01 | 6 | 09.66 | - | x | 09.66 | 09.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková
SG Ostrava |
03 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 14.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SG Ostrava |
03 | 1 | 15.31 | 15.31 | x | x | 15.31 | 14.99 | x | x | ||||||||
2 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
GJABL |
03 | 12 | 13.36 | 13.08 | 13.36 | 12.99 | 13.36 | 13.13 | x | x | ||||||||
3 |
Marta KurachováMarta Kurachová
GBRNO |
03 | 15 | 12.73 | 12.15 | x | 12.73 | 12.73 | x | 12.39 | 12.70 | ||||||||
4 |
Eva CaldrováEva Caldrová
Gymnázium a sportovní gymná... |
04 | 14 | 11.67 | 11.67 | 10.55 | 10.96 | 11.67 | 10.61 | x | 11.12 | ||||||||
5 |
Petra SičakováPetra Sičaková
GPLZE |
03 | 4 | 11.24 | 10.12 | 11.24 | 10.95 | 11.24 | 11.11 | 10.70 | 10.98 | ||||||||
6 |
Eva RemešováEva Remešová
GJIHL |
04 | 13 | 10.86 | x | 10.86 | 10.84 | 10.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
GZLIN |
03 | 2 | 10.63 | 09.57 | 10.63 | 10.58 | 10.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
GKLAD |
03 | 9 | 10.55 | 10.19 | 10.55 | x | 10.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Zita ČížkováZita Čížková
GPARD |
04 | 10 | 09.92 | x | 09.80 | 09.92 | 09.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
GZLIN |
04 | 7 | 09.47 | 09.35 | 09.47 | 08.34 | 09.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Aneta HradskáAneta Hradská
Gymnázium a sportovní gymná... |
04 | 3 | 09.45 | 09.45 | 09.09 | 09.34 | 09.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
GZLIN |
04 | 5 | 09.25 | 09.25 | 09.10 | 08.99 | 09.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
GJIHL |
04 | 8 | 08.94 | 08.94 | 08.62 | 08.66 | 08.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Gabriela VlčkováGabriela Vlčková
GKLAD |
04 | 6 | 08.29 | x | 08.29 | 08.03 | 08.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
GPARD |
03 | 11 | 00.00 | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
GJABL |
01 | 30 | 12.89 | 12.63 | 12.89 | 12.75 | 12.89 | 12.88 | x | 12.78 | ||||||||
2 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
GBRNO |
01 | 19 | 12.58 | 12.58 | 11.40 | 12.31 | 12.58 | 11.75 | 11.93 | 12.12 | ||||||||
3 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
GPARD |
02 | 27 | 12.17 | x | x | 11.85 | 11.85 | 12.08 | 12.17 | x | ||||||||
4 |
Veronika VallováVeronika Vallová
GBRNO |
01 | 26 | 10.43 | 10.43 | 10.42 | 10.14 | 10.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
Gymnázium a sportovní gymná... |
02 | 29 | 10.13 | 10.13 | 09.64 | 09.69 | 10.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Adriana MášováAdriana Mášová
GBRNO |
02 | 21 | 09.98 | x | 09.98 | 09.79 | 09.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Nikita DorňákováNikita Dorňáková
Gymnázium a sportovní gymná... |
01 | 25 | 09.92 | 09.92 | 09.36 | x | 09.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
GBRNO |
01 | 24 | 09.86 | x | 09.86 | 09.71 | 09.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
GPARD |
01 | 28 | 09.44 | x | 09.44 | x | 09.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Patricie JedličkováPatricie Jedličková
GCEBU |
02 | 22 | 09.31 | 09.31 | 08.33 | 09.31 | 09.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Romana PecinováRomana Pecinová
GJIHL |
02 | 18 | 08.36 | 08.10 | 08.36 | x | 08.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
GNMNM |
02 | 23 | 07.90 | 07.90 | x | x | 07.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Linda ČechováLinda Čechová
GPLZE |
01 | 16 | 07.63 | 07.63 | x | x | 07.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
GKLAD |
02 | 17 | 07.34 | x | 07.34 | 07.31 | 07.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Ester KvirencováEster Kvirencová
GPARD |
01 | 20 | 07.29 | 07.12 | 07.29 | 07.19 | 07.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 14.1.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SG Ostrava |
03 | 12 | 14.79 | 14.57 | 14.60 | 14.79 | 14.79 | x | x | x | ||||||||
2 |
Jakub DaněkJakub Daněk
GPARD |
03 | 11 | 12.77 | x | 12.14 | 12.66 | 12.66 | 12.60 | 12.77 | x | ||||||||
3 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
GKLAD |
03 | 9 | 12.61 | 12.41 | x | x | 12.41 | 12.05 | 12.61 | x | ||||||||
4 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SG Ostrava |
04 | 1 | 12.13 | x | 12.13 | x | 12.13 | x | x | x | ||||||||
5 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
GPARD |
03 | 8 | 11.58 | 11.58 | 11.45 | 11.49 | 11.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
David ProskeDavid Proske
SG Ostrava |
04 | 2 | 11.42 | 11.42 | x | x | 11.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Radim JanůRadim Janů
GBRNO |
03 | 6 | 11.32 | 11.32 | 11.27 | 10.90 | 11.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Zbyněk PechaZbyněk Pecha
GNMNM |
04 | 5 | 10.60 | 10.43 | x | 10.60 | 10.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
Gymnázium a sportovní gymná... |
04 | 10 | 10.58 | x | 09.55 | 10.58 | 10.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Šimon JedličkaŠimon Jedlička
GJABL |
03 | 7 | 10.34 | 09.71 | 10.28 | 10.34 | 10.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
David CzepiecDavid Czepiec
GCEBU |
03 | 4 | 09.48 | 09.09 | 09.27 | 09.48 | 09.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
GZLIN |
04 | 3 | 09.18 | 09.18 | 08.61 | 09.06 | 09.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 14.1.2020 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
GBRNO |
01 | 18 | 15.61 | 15.59 | x | 15.21 | 15.59 | x | 15.40 | 15.61 | ||||||||
2 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
GBRNO |
01 | 17 | 13.22 | 12.29 | x | 13.22 | 13.22 | x | 12.99 | x | ||||||||
3 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
GKLAD |
02 | 16 | 12.92 | 11.72 | 12.06 | x | 12.06 | 12.79 | x | 12.92 | ||||||||
4 |
Jan KrizanJan Krizan
GCEBU |
02 | 14 | 11.71 | 10.75 | 11.71 | 11.38 | 11.71 | 11.08 | 11.43 | 11.11 | ||||||||
5 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
Gymnázium a sportovní gymná... |
02 | 15 | 10.96 | 10.18 | 10.96 | 10.71 | 10.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
GPARD |
02 | 13 | 10.93 | 09.90 | 10.24 | 10.93 | 10.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
Hod břemenem 10kg - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
GJABL |
03 | 8 | 13.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
GKLAD |
03 | 4 | 11.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Linda ČechováLinda Čechová
GPLZE |
01 | 2 | 11.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
GPARD |
01 | 16 | 10.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SG Ostrava |
03 | 1 | 10.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
GBRNO |
01 | 12 | 10.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
GNMNM |
02 | 13 | 09.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Aneta ŠtěpanováAneta Štěpanová
Gymnázium a sportovní gymná... |
01 | 17 | 09.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
GKLAD |
02 | 3 | 08.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
Gymnázium a sportovní gymná... |
02 | 18 | 07.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Eliška PlašilováEliška Plašilová
GPARD |
03 | 14 | 06.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Romana PecinováRomana Pecinová
GJIHL |
02 | 6 | 05.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
GZLIN |
04 | 10 | 04.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Aneta HradskáAneta Hradská
Gymnázium a sportovní gymná... |
04 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Michaela TrčováMichaela Trčová
GJABL |
01 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Petra SičakováPetra Sičaková
GPLZE |
03 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Zita ČížkováZita Čížková
GPARD |
04 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Marta KurachováMarta Kurachová
GBRNO |
03 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Hod břemenem 12kg - Dorostenci
(út, 14.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
GKLAD |
03 | 1 | 14.80 | x | 13.20 | 14.80 | 14.80 | 14.27 | 13.91 | 13.95 | ||||||||
2 |
Jakub DaněkJakub Daněk
GPARD |
03 | 5 | 14.15 | 14.15 | x | x | 14.15 | - | - | - | ||||||||
3 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SG Ostrava |
04 | 2 | 10.51 | 10.51 | x | 10.43 | 10.51 | x | 09.72 | 10.15 | ||||||||
4 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SG Ostrava |
03 | 3 | 10.25 | 10.17 | x | x | 10.17 | x | 10.25 | 10.17 | ||||||||
5 |
David ProskeDavid Proske
SG Ostrava |
04 | 4 | 08.63 | 08.63 | x | x | 08.63 | 08.12 | 08.30 | 08.47 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
Hod břemenem 14kg - Junioři
(út, 14.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
GBRNO |
01 | 3 | 13.94 | 11.35 | x | 11.39 | 11.39 | 10.75 | x | 13.94 | ||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
GBRNO |
01 | 4 | 13.59 | 12.51 | 12.51 | 12.67 | 12.67 | 13.59 | 12.21 | x | ||||||||
3 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
GKLAD |
02 | 2 | 13.03 | 11.76 | 12.26 | 12.86 | 12.86 | 12.07 | 13.03 | 12.69 | ||||||||
4 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
Gymnázium a sportovní gymná... |
02 | 1 | 08.33 | 08.30 | 08.33 | 08.31 | 08.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |