Skok vysoký - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavomír JaššoSlavomír Jaššo | 00 | GPLZE | 1.98 | 11.00 | ||
2 | Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek | 01 | GPARD | 1.95 | 9.00 | ||
3 | Matyáš AmmerMatyáš Ammer | 02 | GNMNM | 1.86 | 8.00 |
Skok vysoký - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | SG Ostrava | 1.85 | 11.00 | ||
2 | Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková | 02 | GBRNO | 1.83 | 9.00 | ||
3 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | GKLAD | 1.70 | 8.00 |
Skok o tyči - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | GPARD | 4.10 | 11.00 | ||
2 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | GBRNO | 4.00 | 9.00 | ||
3 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | Gymnázium a sportovní gymná... | 3.80 | 8.00 |
Skok o tyči - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠebákováVeronika Šebáková | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 3.80 | 11.00 | ||
2 | Niki JoanniduNiki Joannidu | 20 | SG Ostrava | 3.60 | 9.00 | ||
3 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | GPARD | 3.40 | 8.00 |
Skok daleký - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SG Ostrava | 7.06 | 11.00 | ||
2 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | GPARD | 6.65 | 9.00 | ||
3 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SG Ostrava | 6.37 | 8.00 |
Skok daleký - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | GPLZE | 6.22 | 11.00 | ||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | GCEBU | 5.95 | 9.00 | ||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | GJABL | 5.71 | 8.00 |
Trojskok - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SG Ostrava | 13.98 | 11.00 | ||
2 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | GZLIN | 13.54 | 9.00 | ||
3 | Albert WebrAlbert Webr | 00 | GPLZE | 13.50 | 8.00 |
Trojskok - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 11.99 | 11.00 | ||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | GZLIN | 11.82 | 9.00 | ||
3 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | GPARD | 11.33 | 8.00 |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská | 03 | SG Ostrava | 15.31 | 11.00 | ||
2 | Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová | 03 | GJABL | 13.36 | 9.00 | ||
3 | Marta KurachováMarta Kurachová | 03 | GBRNO | 12.73 | 7.00 |
Vrh koulí 4kg - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela TrčováMichaela Trčová | 01 | GJABL | 12.89 | 8.00 | ||
2 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | GBRNO | 12.58 | 6.00 | ||
3 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | GPARD | 12.17 | 5.00 |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš KlozíkAleš Klozík | 03 | SG Ostrava | 14.79 | 9.00 | ||
2 | Jakub DaněkJakub Daněk | 03 | GPARD | 12.77 | 6.00 | ||
3 | Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira | 03 | GKLAD | 12.61 | 5.00 |
Vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | GBRNO | 15.61 | 11.00 | ||
2 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | GBRNO | 13.22 | 8.00 | ||
3 | Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora | 02 | GKLAD | 12.92 | 7.00 |
Hod břemenem 10kg - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová | 03 | GJABL | 13.34 | 11.00 | ||
2 | Vendula HolečkováVendula Holečková | 03 | GKLAD | 11.92 | 9.00 | ||
3 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | GPLZE | 11.35 | 8.00 |
Hod břemenem 12kg - Dorostenci (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira | 03 | GKLAD | 14.80 | 11.00 | ||
2 | Jakub DaněkJakub Daněk | 03 | GPARD | 14.15 | 9.00 | ||
3 | Adam BordovskýAdam Bordovský | 04 | SG Ostrava | 10.51 | 5.00 |
Hod břemenem 14kg - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | GBRNO | 13.94 | 8.00 | ||
2 | Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | GBRNO | 13.59 | 7.00 | ||
3 | Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora | 02 | GKLAD | 13.03 | 6.00 |