Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (14. 1. 2020)

Skok vysoký - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 GPLZEGPLZE 1.98 11.00
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 010709 GPARDGPARD 1.95 9.00
3 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 020521 GNMNMGNMNM 1.86 8.00
Skok vysoký - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 SG OstravaSG Ostrava 1.85 11.00
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 020101 GBRNOGBRNO 1.83 9.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 GKLADGKLAD 1.70 8.00
Skok o tyči - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 GPARDGPARD 4.10 11.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010101 GBRNOGBRNO 4.00 9.00
3 Adam HavlíkAdam Havlík 010828 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3.80 8.00
Skok o tyči - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 020928 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3.80 11.00
2 Niki JoanniduNiki Joannidu 200110 SG OstravaSG Ostrava 3.60 9.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 020507 GPARDGPARD 3.40 8.00
Skok daleký - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SG OstravaSG Ostrava 7.06 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 GPARDGPARD 6.65 9.00
3 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SG OstravaSG Ostrava 6.37 8.00
Skok daleký - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 010928 GPLZEGPLZE 6.22 11.00
2 Tereza BabickáTereza Babická 030628 GCEBUGCEBU 5.95 9.00
3 Daniela VolnáDaniela Volná 020613 GJABLGJABL 5.71 8.00
Trojskok - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SG OstravaSG Ostrava 13.98 11.00
2 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 GZLINGZLIN 13.54 9.00
3 Albert WebrAlbert Webr 000907 GPLZEGPLZE 13.50 8.00
Trojskok - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 020801 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 11.99 11.00
2 Valerie JankůValerie Janků 020904 GZLINGZLIN 11.82 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 010814 GPARDGPARD 11.33 8.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SG OstravaSG Ostrava 15.31 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 GJABLGJABL 13.36 9.00
3 Marta KurachováMarta Kurachová 030101 GBRNOGBRNO 12.73 7.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová 010505 GJABLGJABL 12.89 8.00
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 010101 GBRNOGBRNO 12.58 6.00
3 Johana CoufalováJohana Coufalová 020208 GPARDGPARD 12.17 5.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 SG OstravaSG Ostrava 14.79 9.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk 030209 GPARDGPARD 12.77 6.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030101 GKLADGKLAD 12.61 5.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010101 GBRNOGBRNO 15.61 11.00
2 Jan PospíšilJan Pospíšil 010101 GBRNOGBRNO 13.22 8.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020101 GKLADGKLAD 12.92 7.00
Hod břemenem 10kg - Juniorky (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 GJABLGJABL 13.34 11.00
2 Vendula HolečkováVendula Holečková 030214 GKLADGKLAD 11.92 9.00
3 Linda ČechováLinda Čechová 011228 GPLZEGPLZE 11.35 8.00
Hod břemenem 12kg - Dorostenci (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030101 GKLADGKLAD 14.80 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk 030209 GPARDGPARD 14.15 9.00
3 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SG OstravaSG Ostrava 10.51 5.00
Hod břemenem 14kg - Junioři (úterý, 14.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil 010101 GBRNOGBRNO 13.94 8.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010101 GBRNOGBRNO 13.59 7.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020101 GKLADGKLAD 13.03 6.00