Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (14. 1. 2020)

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 GKLADGKLAD 3 07.03 0.127
2 Dan KovářDan Kovář 02 SG OstravaSG Ostrava 7 07.13 0.152
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 GPLZEGPLZE 4 07.15 0.134
4 Michal HusekMichal Husek 01 SG OstravaSG Ostrava 6 07.18 0.144
5 Michael HöfnerMichael Höfner 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 07.19 0.177
6 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 GCEBUGCEBU 8 07.30 0.167
7 David JežekDavid Ježek 03 GBRNOGBRNO 2 07.33 0.140
8 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 GKLADGKLAD 1 07.38 0.109
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 GPLZEGPLZE 4 07.35 0.145
2 Jan UllmanJan Ullman 04 GKLADGKLAD 7 07.38 0.152
3 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 GPARDGPARD 3 07.40 0.161
4 Robert DykastRobert Dykast 02 GPARDGPARD 5 07.41 0.111
5 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 GBRNOGBRNO 1 07.47 0.135
6 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SG OstravaSG Ostrava 8 07.48 0.201
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 GBRNOGBRNO 2 07.56 0.170
8 David KoutníkDavid Koutník 03 GNMNMGNMNM 6 07.66 0.172
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SG OstravaSG Ostrava 5 07.17 0.186
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 GKLADGKLAD 4 07.61 0.119
3 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 GKLADGKLAD 6 07.61 0.179
4 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 GKLADGKLAD 7 07.62 0.154
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 GBRNOGBRNO 2 07.63 0.151
6 Martin DivínMartin Divín 02 GZLINGZLIN 8 07.72 0.190
7 Fojtěch FialaFojtěch Fiala 02 GJABLGJABL 3 07.86 0.155
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 07.06 0.136
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 SG OstravaSG Ostrava 5 07.35 0.152
3 Václav KúřilVáclav Kúřil 01 GJABLGJABL 3 07.51 0.161
4 Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica 00 GBRNOGBRNO 4 07.64 0.149
5 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 GZLINGZLIN 7 08.23 0.197
6 Pavel NovosadPavel Novosad 04 GZLINGZLIN 2 08.26 0.171
7 Šimon JedličkaŠimon Jedlička 03 GJABLGJABL 6 08.34 0.154
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 GJABLGJABL 3 07.75 0.131
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 GPLZEGPLZE 7 07.80 0.364
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 GPLZEGPLZE 5 07.84 0.173
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 GBRNOGBRNO 1 08.00 0.186
5 Frantíška RappováFrantíška Rappová 03 GJABLGJABL 6 08.01 0.222
6 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 GKLADGKLAD 8 08.10 0.185
7 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SG OstravaSG Ostrava 4 08.15 0.141
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 2 08.29 0.204
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 GPLZEGPLZE 8 08.03 0.140
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SG OstravaSG Ostrava 6 08.06 0.159
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 GCEBUGCEBU 4 08.09 0.166
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 GPARDGPARD 7 08.14 0.289
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SG OstravaSG Ostrava 1 08.18 0.152
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 GPARDGPARD 5 08.22 0.171
7 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 GPLZEGPLZE 3 08.26 0.126
8 Adéla TepláAdéla Teplá 04 GBRNOGBRNO 2 08.29 0.171
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 GPARDGPARD 4 08.03 0.160
2 Beáta HromadováBeáta Hromadová 04 GPLZEGPLZE 1 08.14 0.127
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 GPARDGPARD 6 08.17 0.162
4 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 GJABLGJABL 8 08.22 0.129
5 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 GPARDGPARD 3 08.29 0.171
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 GPARDGPARD 5 08.30 0.177
7 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 GZLINGZLIN 7 08.31 0.231
8 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 GKLADGKLAD 2 08.62 0.327
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Róza BennettRóza Bennett 02 GKLADGKLAD 5 08.43 0.203
2 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 GZLINGZLIN 2 08.49 0.139
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 GKLADGKLAD 6 08.51 0.255
4 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 GJIHLGJIHL 3 08.77 0.261
5 Aneta ŠtěpanováAneta Štěpanová 01 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 4 08.79 0.537
6 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 GKLADGKLAD 7 08.84 0.156
7 Karolína UrstaKarolína Ursta 02 GPARDGPARD 8 09.36 0.205
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 14.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 00 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 8 08.45 0.147
2 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 GBRNOGBRNO 5 08.52 0.168
3 Adriana MášováAdriana Mášová 02 GBRNOGBRNO 7 08.65 0.174
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 SG OstravaSG Ostrava 1 08.73 0.174
5 Nela ČervinkováNela Červinková 03 GZLINGZLIN 3 08.93 0.591
6 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 GBRNOGBRNO 4 08.98 0.338
7 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 GZLINGZLIN 6 09.19 0.359
8 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 GZLINGZLIN 2 09.35 0.256
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 GKLADGKLAD 6 21.93 0.171
2 Dan KovářDan Kovář 02 SG OstravaSG Ostrava 5 22.07 0.167
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 4 22.09 0.171
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SG OstravaSG Ostrava 3 24.87 0.195
5 David KoutníkDavid Koutník 03 GNMNMGNMNM 2 25.28 0.245
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 GPLZEGPLZE 5 22.83 0.139
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 GZLINGZLIN 4 22.98 0.136
3 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 GBRNOGBRNO 3 24.72 0.184
4 Erik BulejkoErik Bulejko 03 GZLINGZLIN 6 24.79 0.132
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 GKLADGKLAD 2 25.02 0.161
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 GPLZEGPLZE 5 22.48 0.166
2 David JežekDavid Ježek 03 GBRNOGBRNO 4 23.01 0.170
3 Radim HriczoRadim Hriczo 03 GBRNOGBRNO 3 24.74 0.180
4 Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica 00 GBRNOGBRNO 2 25.71 0.172
Robert DykastRobert Dykast 02 GPARDGPARD 6 DNF 0.219
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SG OstravaSG Ostrava 5 22.40 0.176
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SG OstravaSG Ostrava 6 22.75 0.199
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 4 22.84 0.173
4 Dominik ČernýDominik Černý 01 GBRNOGBRNO 3 24.83 0.155
5 Václav KúřilVáclav Kúřil 01 GJABLGJABL 2 25.16 0.156
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 14.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 GNMNMGNMNM 4 22.53 0.179
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 GPARDGPARD 5 23.92 0.155
3 Marek ŠpácMarek Špác 03 GPLZEGPLZE 6 23.93 0.169
4 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 GJABLGJABL 3 24.01 0.222
5 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 02 GJABLGJABL 2 25.38 0.180
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 14.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 21.97 0.156
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 GKLADGKLAD 5 23.66 0.191
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SG OstravaSG Ostrava 2 24.03 0.198
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SG OstravaSG Ostrava 4 24.15 0.183
5 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 GKLADGKLAD 3 24.32 0.208
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 GKLADGKLAD 1 25.38 0.129
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 GPLZEGPLZE 5 25.09 0.164
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 GPLZEGPLZE 6 25.27 0.198
3 Renata TurkováRenata Turková 04 GCEBUGCEBU 2 28.47 0.197
4 Klára MatuškováKlára Matušková 03 GJABLGJABL 1 30.49 0.214
5 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 GJIHLGJIHL 3 30.74 0.265
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 GPLZEGPLZE 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 GKLADGKLAD 6 25.39 0.207
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SG OstravaSG Ostrava 4 26.23 0.271
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 26.28 0.234
4 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 GZLINGZLIN 1 29.25 0.202
5 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 GJIHLGJIHL 2 29.99 0.215
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 GPLZEGPLZE 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 GJABLGJABL 4 25.78 0.179
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SG OstravaSG Ostrava 6 26.18 0.155
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 GPLZEGPLZE 5 26.25 0.156
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 GPARDGPARD 3 28.43 0.150
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 SG OstravaSG Ostrava 2 28.72 0.365
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 GPLZEGPLZE 6 26.37 0.214
2 Róza BennettRóza Bennett 02 GKLADGKLAD 5 27.04 0.197
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 GZLINGZLIN 4 27.26 0.219
4 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 GJABLGJABL 3 27.55 0.231
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 GKLADGKLAD 2 29.86 0.373
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SG OstravaSG Ostrava 4 26.43 0.146
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 GPARDGPARD 5 26.71 0.198
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 GPARDGPARD 6 26.96 0.189
4 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 GJIHLGJIHL 3 29.37 0.242
5 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 GKLADGKLAD 2 30.65 0.155
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 GBRNOGBRNO 4 26.38 0.157
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 GPARDGPARD 6 26.69 0.218
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 00 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 28.82 0.163
4 Tereza VeseláTereza Veselá 01 GKLADGKLAD 2 29.06 0.206
Eliška VébrováEliška Vébrová 03 GPLZEGPLZE 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 GZLINGZLIN 4 26.98 0.182
2 Simona RučováSimona Ručová 04 GPARDGPARD 6 27.08 0.350
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 GBRNOGBRNO 3 27.29 0.145
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 GPARDGPARD 5 27.95 0.203
5 Nela ČervinkováNela Červinková 03 GZLINGZLIN 2 29.21 0.171
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 14.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 GCEBUGCEBU 4 28.65 0.171
2 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 GBRNOGBRNO 3 29.02 0.195
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 GBRNOGBRNO 6 29.31 0.171
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 GKLADGKLAD 5 30.33 0.167
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 GZLINGZLIN 2 30.80 0.245
6 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 GZLINGZLIN 1 31.69
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 GBRNOGBRNO 4 48.39 0.157
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 GPLZEGPLZE 5 50.50 0.205
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 50.57 0.154
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SG OstravaSG Ostrava 2 53.45 0.185
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 GJABLGJABL 3 55.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SG OstravaSG Ostrava 5 49.43 0.156
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 GPLZEGPLZE 4 50.05 0.167
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 50.44 0.239
4 Jan KrizanJan Krizan 02 GCEBUGCEBU 3 52.51 0.218
5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 GBRNOGBRNO 2 54.08 0.188
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 GZLINGZLIN 6 50.52 0.183
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SG OstravaSG Ostrava 5 50.84 0.205
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 GJIHLGJIHL 4 50.94 0.187
4 Dominik ČernýDominik Černý 01 GBRNOGBRNO 2 54.72 0.147
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 GKLADGKLAD 3 56.87 0.214
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 14.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 GKLADGKLAD 6 50.91 0.159
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 GBRNOGBRNO 4 51.59 0.174
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 GBRNOGBRNO 5 51.73 0.210
4 Adam KolářAdam Kolář 00 GJABLGJABL 3 54.29 0.368
5 Štěpán ErbanŠtěpán Erban 03 GJABLGJABL 2 56.79 0.170
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 GPLZEGPLZE 4 57.64 0.211
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 GPLZEGPLZE 6 58.81 0.201
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 60.31 0.230
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 GCEBUGCEBU 2 62.00 0.401
5 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 GPLZEGPLZE 3 62.29 0.172
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SG OstravaSG Ostrava 6 59.25 0.198
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 GBRNOGBRNO 4 59.54 0.561
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 GBRNOGBRNO 3 62.46 0.244
4 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 GJIHLGJIHL 2 66.56 0.284
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 SG OstravaSG Ostrava 4 61.43 0.421
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 GPARDGPARD 3 61.88 0.276
3 Elen PémováElen Pémová 04 GKLADGKLAD 2 62.02 0.151
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 GKLADGKLAD 5 62.06 0.224
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 GPARDGPARD 6 64.01 0.223
6 Magda ČížkováMagda Čížková 01 GCEBUGCEBU 1 71.74 0.282
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 GBRNOGBRNO 6 1:56.39
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 GPLZEGPLZE 2 1:58.03
3 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 GCEBUGCEBU 4 1:58.77
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 1 2:00.37
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 GNMNMGNMNM 3 2:00.73
6 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 GBRNOGBRNO 5 2:03.29
7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 7 2:03.58
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej GLOZAOndřej GLOZA 02 GCEBUGCEBU 4 2:04.14
2 Martin ZukalMartin Zukal 01 GBRNOGBRNO 5 2:05.37
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 GBRNOGBRNO 6 2:08.70
4 Pavel NovosadPavel Novosad 04 GZLINGZLIN 1 2:12.16
5 Pavel SátoraPavel Sátora 02 GZLINGZLIN 2 2:13.73
6 Jan DedíkJan Dedík 02 GZLINGZLIN 3 2:14.01
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 GPLZEGPLZE 1 2:27.80
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 GJABLGJABL 2 2:29.38
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 GZLINGZLIN 3 2:29.83
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 GBRNOGBRNO 4 2:30.81
5 Michaela FialováMichaela Fialová 04 GPLZEGPLZE 5 2:31.95
6 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 GBRNOGBRNO 9 2:32.72
7 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SG OstravaSG Ostrava 6 2:34.78
8 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 GCEBUGCEBU 10 2:38.05
9 Sára SmilkováSára Smilková 01 GZLINGZLIN 8 2:41.98
10 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 GPARDGPARD 11 2:45.44
Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 GPLZEGPLZE 7 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Junioři

(út, 14.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 GBRNOGBRNO 1 4:03.60
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 GBRNOGBRNO 3 4:07.38
3 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 GPLZEGPLZE 2 4:09.57
4 Marian DražanMarian Dražan 04 GKLADGKLAD 6 4:11.17
5 Petr LukšPetr Lukš 02 GCEBUGCEBU 5 4:11.41
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 7 4:13.12
7 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 GCEBUGCEBU 4 4:20.61
8 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 GBRNOGBRNO 8 4:32.69
9 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 GBRNOGBRNO 9 4:47.00
10 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 GPARDGPARD 10 4:55.76
11 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 GNMNMGNMNM 11 5:09.50
Celkem 11 závodníků

1500 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 GBRNOGBRNO 1 4:55.65
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 GPLZEGPLZE 3 5:00.07
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 GBRNOGBRNO 2 5:08.49
4 Tereza BuštováTereza Buštová 04 GCEBUGCEBU 8 5:13.05
5 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 GCEBUGCEBU 4 5:13.10
6 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 GPARDGPARD 6 5:15.92
7 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 GPLZEGPLZE 5 5:22.12
8 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 GNMNMGNMNM 10 5:22.68
9 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 GBRNOGBRNO 7 5:23.38
10 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 GNMNMGNMNM 9 6:41.54
Celkem 10 závodníků

3000 m - Junioři

(út, 14.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MálekJan Málek 01 GJABLGJABL 10 08:48.97
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 GBRNOGBRNO 2 09:02.39
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 GCEBUGCEBU 9 09:14.19
4 Jakub StibalJakub Stibal 01 GBRNOGBRNO 1 09:18.71
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 GNMNMGNMNM 8 09:22.80
6 Jan PerglerJan Pergler 03 GPLZEGPLZE 3 09:35.02
7 Daniel StrakaDaniel Straka 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 09:39.81
8 Petr KučeraPetr Kučera 03 GPLZEGPLZE 4 09:51.13
9 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 GZLINGZLIN 7 10:51.48
10 Jan FreiberkJan Freiberk 01 GPARDGPARD 6 11:10.53
Celkem 10 závodníků

3000 m - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 GBRNOGBRNO 1 10:00.54
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 GPARDGPARD 2 10:30.47
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SG OstravaSG Ostrava 3 10:34.34
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 GPLZEGPLZE 4 10:54.88
5 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 GCEBUGCEBU 6 11:25.69
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 GBRNOGBRNO 7 11:29.63
7 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 GPLZEGPLZE 5 11:34.42
8 Klára SobotkováKlára Sobotková 03 GNMNMGNMNM 8 14:13.13
9 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 GKLADGKLAD 9 16:13.95
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Muži

(út, 14.1.2020 - 11:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SG OstravaSG Ostrava 7 09.06 0.166
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři

(út, 14.1.2020 - 11:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 08.47 0.142
2 Marek KretMarek Kret 01 SG OstravaSG Ostrava 2 08.52 0.175
MS Jan KrizanJan Krizan 02 GCEBUGCEBU 5 09.21 0.198
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 GPARDGPARD 4 09.35 0.138
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 GKLADGKLAD 1 10.05 0.197
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 GBRNOGBRNO 3 08.45 0.121
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 08.57 0.176
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 GZLINGZLIN 6 08.63 0.209
4 Marek ŠpácMarek Špác 03 GPLZEGPLZE 4 08.85 0.172
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 GPARDGPARD 7 09.20 0.167
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 GNMNMGNMNM 5 08.77 0.153
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 GPARDGPARD 6 09.07 0.196
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 GCEBUGCEBU 4 09.24 0.160
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 GBRNOGBRNO 3 09.49 0.170
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 GJABLGJABL 5 08.61 0.148
2 Valerie JankůValerie Janků 02 GZLINGZLIN 7 09.11 0.158
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 09.16 0.164
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.17 0.207
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 4 09.40 0.242
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 GPARDGPARD 3 09.43 0.136
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.30 0.235
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 09.46 0.240
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 GPLZEGPLZE 5 09.54 0.155
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 GCEBUGCEBU 4 09.64 0.201
5 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 GJIHLGJIHL 7 09.89 0.183
6 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 GPARDGPARD 8 10.08 0.273
Anna KalincováAnna Kalincová 02 GBRNOGBRNO 3 DQ -0.183
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SG OstravaSG Ostrava 7 09.81 0.190
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.90 0.148
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 GPLZEGPLZE 5 10.35 0.315
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SG OstravaSG Ostrava 3 10.39 0.350
5 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 GPARDGPARD 4 10.99 0.311
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 GKLADGKLAD 6 11.96 0.395
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 GCEBUGCEBU 5 08.56 0.152
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 GBRNOGBRNO 6 08.76 0.178
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 GKLADGKLAD 4 09.07 0.160
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 7 09.29 0.200
5 Lucie KrálováLucie Králová 04 GCEBUGCEBU 2 09.83 0.146
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 GPARDGPARD 4 09.33 0.154
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SG OstravaSG Ostrava 7 09.34 0.453
3 Klára KlementováKlára Klementová 04 GBRNOGBRNO 5 09.57 0.177
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 GJIHLGJIHL 2 09.58 0.156
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SG OstravaSG Ostrava 6 09.72 0.380
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 GKLADGKLAD 3 10.21 0.217
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar SG OstravaSG Ostrava 4 1:30.12 0.190
2 Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma GBRNOGBRNO 6 1:30.70 0.191
3 Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 1:30.89 0.165
4 Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác GPLZEGPLZE 1 1:33.46 0.186
5 Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš GPARDGPARD 2 1:33.67 0.150
6 Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar GKLADGKLAD 5 1:34.15 0.168
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kolář, Kúřil, Beníček, Erban Kolář, Kúřil, Beníček, Erban GJABLGJABL 3 1:37.62 0.146
2 Černý, Horčička, Achrer, Mlečka Černý, Horčička, Achrer, Mlečka GBRNOGBRNO 2 1:38.95 0.139
3 Budig, Koutník, Pecha, Brychta Budig, Koutník, Pecha, Brychta GNMNMGNMNM 5 1:39.16 0.165
4 Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín GZLINGZLIN 6 1:40.10 0.137
5 Bajer, Nerad, Dražan, Gysel Bajer, Nerad, Dražan, Gysel GKLADGKLAD 4 1:40.84 0.169
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová GPLZEGPLZE 1 1:41.14 0.355
2 Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková SG OstravaSG Ostrava 3 1:43.52 0.148
3 Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná GJABLGJABL 2 1:43.74 0.206
4 Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá GBRNOGBRNO 6 1:45.19 0.163
5 Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 1:46.65 0.196
6 Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová GPARDGPARD 4 1:48.53 0.147
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková GPLZEGPLZE 2 1:44.89 0.186
2 Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová GKLADGKLAD 6 1:45.52 0.151
3 Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová GCEBUGCEBU 4 1:47.66 0.177
4 Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková GPARDGPARD 5 1:49.07 0.193
5 Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková GBRNOGBRNO 3 1:53.87 0.202
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová SG OstravaSG Ostrava 3 1:47.65 0.176
2 Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová GZLINGZLIN 6 1:51.65 0.191
3 Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová GKLADGKLAD 5 1:52.37 0.168
4 Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová GNMNMGNMNM 2 2:03.41 0.135
Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová GJABLGJABL 4 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.03
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZEGPLZE
00 10 1.98 ---o-o-xooxoxo-xxx
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
GPARDGPARD
01 9 1.95 --ooooooooxxx
3 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
GNMNMGNMNM
02 8 1.86 --ooxooxxoxxx
4 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
GBRNOGBRNO
03 5 1.83 xo-ooxxooxxx
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka
GBRNOGBRNO
01 7 1.80 oooxooxxx
6 Radim MlečkaRadim Mlečka
GBRNOGBRNO
03 6 1.75 ooooxxx
7 Adam HavlíkAdam Havlík
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 3 1.70 oxooxxx
8 Josef DrahotaJosef Drahota
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
03 4 1.70 xooxxoxxx
9 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
GZLINGZLIN
03 1 1.65 oxoxxx
10 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
GNMNMGNMNM
04 2 1.60 xoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.731.761.791.811.831.85
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SG OstravaSG Ostrava
01 20 1.85 -----oxxooxooxx-oxo
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
GBRNOGBRNO
02 21 1.83 ----ooooooxooxxx
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
GKLADGKLAD
03 19 1.70 ---xoooxoxxx
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
GBRNOGBRNO
02 16 1.65 ---oooxxx
5 Daniela VolnáDaniela Volná
GJABLGJABL
02 15 1.65 --ooxoxxoxxx
6= Anna ŠobrováAnna Šobrová
GPLZEGPLZE
04 8 1.60 -ooooxxx
6= Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNMGNMNM
01 11 1.60 --oooxxx
6= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
GBRNOGBRNO
01 17 1.60 -ooooxxx
6= Simona RučováSimona Ručová
GPARDGPARD
04 14 1.60 oooooxxx
10 Klára KlementováKlára Klementová
GBRNOGBRNO
04 10 1.60 -oooxxoxxx
11 Linda SucháLinda Suchá
GPLZEGPLZE
01 18 1.60 --oxoxxoxxx
12= Kateřina KavanováKateřina Kavanová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
03 7 1.55 -oooxxx
12= Natálie MatuškováNatálie Matušková
SG OstravaSG Ostrava
01 13 1.55 --ooxxx
14 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SG OstravaSG Ostrava
01 12 1.55 -ooxxoxxx
15 Klára ČervenkováKlára Červenková
GKLADGKLAD
00 9 1.55 -oxoxxoxxx
16= Karolína MáškováKarolína Mášková
GCEBUGCEBU
03 5 1.50 oooxxx
16= Karolina MatouškováKarolina Matoušková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
00 1 1.50 -ooxxx
18= Nikita DorňákováNikita Dorňáková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 6 1.50 ooxoxxx
18= Michaela HouzarováMichaela Houzarová
GJIHLGJIHL
01 2 1.50 -oxoxxx
20 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 4 1.45 -xoxxx
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
GJIHLGJIHL
02 3 NM
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(út, 14.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.502.702.903.103.303.503.703.803.904.004.104.25
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
GPARDGPARD
02 5 4.10 -------o-xooxxx
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka
GBRNOGBRNO
01 6 4.00 -----xxoxoxxoxoxxoxxx
3 Adam HavlíkAdam Havlík
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 4 3.80 -----ooxxoxxx
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
GKLADGKLAD
00 2 3.10 oooxxoxxx
5 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SG OstravaSG Ostrava
02 1 2.50 oxxx
Dominik GyselDominik Gysel
GKLADGKLAD
02 3 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 12 3.80 ---------oooooxxx
2 Niki JoanniduNiki Joannidu
SG OstravaSG Ostrava
20 11 3.60 --------oooxoxxx
3 Eliška HezkáEliška Hezká
GPARDGPARD
02 10 3.40 ------ooxooxxx
4 Natálie KrubováNatálie Krubová
GKLADGKLAD
04 9 3.40 -----xxooxooxoxxx
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SG OstravaSG Ostrava
03 5 3.30 ------oooxxx
6 Petra PicmausováPetra Picmausová
SG OstravaSG Ostrava
02 7 3.30 ------ooxxoxxx
7 Klára SvobodováKlára Svobodová
GPARDGPARD
03 6 3.20 --oooxoooxxx
8 Rydvalová AnnaRydvalová Anna
GJABLGJABL
01 8 3.20 ---xoxoooxxoxxx
9= Lucie DvořákováLucie Dvořáková
GKLADGKLAD
02 4 2.60 -ooxxx
9= Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
SG OstravaSG Ostrava
01 2 2.60 -ooxxx
11= Anna PřibylováAnna Přibylová
GKLADGKLAD
04 1 2.20 oxxx
11= Michaela HouzarováMichaela Houzarová
GJIHLGJIHL
01 3 2.20 oxxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři

(út, 14.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SG OstravaSG Ostrava
03 13 7.06 6.746.64x6.74xx7.06
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
GPARDGPARD
02 11 6.65 x6.39x6.396.506.65-
3 Tomáš StachTomáš Stach
SG OstravaSG Ostrava
01 7 6.37 6.176.185.986.186.186.376.32
4 Jan KundrátJan Kundrát
GPLZEGPLZE
03 8 6.29 5.816.295.986.295.556.086.23
5 Michael HöfnerMichael Höfner
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 12 6.26 x6.26x6.26xxx
6 Martin KvapilMartin Kvapil
GPARDGPARD
04 9 6.20 x3.186.206.206.156.136.09
7 Ondřej BudíkOndřej Budík
GBRNOGBRNO
03 6 6.10 6.104.20x6.105.875.76x
8 Erik BulejkoErik Bulejko
GZLINGZLIN
03 3 6.01 5.446.015.646.015.675.774.10
9 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
GBRNOGBRNO
03 5 5.94 4.465.925.945.940.00.00.0
10 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
GJABLGJABL
02 10 5.79 5.794.41x5.790.00.00.0
11 Albert WebrAlbert Webr
GPLZEGPLZE
00 4 5.65 5.65x5.475.650.00.00.0
12 Radim JanůRadim Janů
GBRNOGBRNO
03 1 5.25 5.155.250.05.250.00.00.0
Martin DivínMartin Divín
GZLINGZLIN
02 2 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
GPLZEGPLZE
01 31 6.22 5.885.905.915.91x6.22-
2 Tereza BabickáTereza Babická
GCEBUGCEBU
03 29 5.95 5.56x5.645.645.95x5.79
3 Daniela VolnáDaniela Volná
GJABLGJABL
02 30 5.71 5.61x5.615.615.715.685.64
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SG OstravaSG Ostrava
03 28 5.61 4.255.165.285.285.385.535.61
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
GBRNOGBRNO
02 24 5.55 5.435.295.525.525.555.504.10
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová
GPLZEGPLZE
03 22 5.44 5.225.104.985.225.255.445.18
7 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
GBRNOGBRNO
01 19 5.28 5.21x5.205.215.245.28x
8 Karolina MatouškováKarolina Matoušková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
00 2 5.17 5.174.875.065.17xxx
9 Emilie ChrastinováEmilie Chrastinová
GCEBUGCEBU
04 21 5.16 5.125.165.155.160.00.00.0
10 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
GCEBUGCEBU
01 15 5.10 x5.025.105.100.00.00.0
11 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
GBRNOGBRNO
02 13 5.10 5.104.96x5.100.00.00.0
12 Karolína MáškováKarolína Mášková
GCEBUGCEBU
03 23 5.10 5.104.944.765.100.00.00.0
13 Natálie MarkováNatálie Marková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
00 1 5.08 xx5.085.080.00.00.0
14 Aneta JonášováAneta Jonášová
GKLADGKLAD
02 27 5.07 4.684.965.075.070.00.00.0
15 Lucie KlejchováLucie Klejchová
GPARDGPARD
00 17 5.02 x4.835.025.020.00.00.0
16 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
SG OstravaSG Ostrava
04 25 4.98 4.894.98x4.980.00.00.0
17 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
GCEBUGCEBU
03 14 4.98 x4.984.794.980.00.00.0
18 Tereza ČurdováTereza Čurdová
GKLADGKLAD
00 18 4.94 4.604.854.944.940.00.00.0
19 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
GKLADGKLAD
03 11 4.81 x4.704.814.810.00.00.0
20 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
GPARDGPARD
04 12 4.72 4.46x4.724.720.00.00.0
21 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
GPARDGPARD
00 9 4.61 x3.774.614.610.00.00.0
22 Renata TurkováRenata Turková
GCEBUGCEBU
04 8 4.59 4.404.594.474.590.00.00.0
23 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
GJIHLGJIHL
01 4 4.55 4.554.274.474.550.00.00.0
24 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
GJIHLGJIHL
04 10 4.54 4.414.444.544.540.00.00.0
25 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
GJIHLGJIHL
02 20 4.52 4.524.374.444.520.00.00.0
26 Agáta TepláAgáta Teplá
GBRNOGBRNO
02 7 4.51 4.513.99x4.510.00.00.0
27 Kristýna HerákováKristýna Heráková
GKLADGKLAD
03 5 4.50 x4.50x4.500.00.00.0
28 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
GZLINGZLIN
03 3 4.47 4.474.164.354.470.00.00.0
29 Karolína UrstaKarolína Ursta
GPARDGPARD
02 6 4.34 4.344.32x4.340.00.00.0
Beáta HromadováBeáta Hromadová
GPLZEGPLZE
04 16 DNS
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
GPARDGPARD
01 26 NM
Celkem 31 závodníků

Trojskok - Junioři

(út, 14.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StachTomáš Stach
SG OstravaSG Ostrava
01 8 13.98 13.83x13.8113.8313.96x13.98
2 Petr SedlářPetr Sedlář
GZLINGZLIN
04 7 13.54 13.3213.0513.1713.3213.4413.5413.30
3 Albert WebrAlbert Webr
GPLZEGPLZE
00 4 13.50 x13.03x13.0312.7112.5113.50
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZEGPLZE
00 5 12.82 x12.7512.6812.7512.47x12.82
5 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
GNMNMGNMNM
02 3 12.80 x12.52x12.5212.2012.6212.80
6 Jakub ZawadaJakub Zawada
SG OstravaSG Ostrava
02 6 12.61 12.2212.6012.4012.6011.35x12.61
7 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
GCEBUGCEBU
03 2 12.21 xx11.6511.65x11.7012.21
8 Ondřej BudíkOndřej Budík
GBRNOGBRNO
03 1 11.17 xxx0.011.17xx
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 20 11.99 11.99xx11.99xxx
2 Valerie JankůValerie Janků
GZLINGZLIN
02 19 11.82 11.45xx11.4511.49x11.82
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
GPARDGPARD
01 18 11.33 11.0211.0610.9611.0611.2210.7511.33
4 Natálie MarkováNatálie Marková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
00 3 11.29 10.1411.0811.1711.1711.2511.1711.29
5 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
GCEBUGCEBU
03 17 11.14 10.8111.1010.6811.1011.0611.0311.14
6 Anna ŠobrováAnna Šobrová
GPLZEGPLZE
04 5 11.12 x10.4511.1211.1210.3410.7410.46
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SG OstravaSG Ostrava
03 15 11.00 10.6111.0009.9311.0010.6710.8410.92
8 Aneta JonášováAneta Jonášová
GKLADGKLAD
02 16 10.80 10.70x10.5410.7010.5710.7110.80
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SG OstravaSG Ostrava
02 4 10.69 10.3809.8210.6910.690.00.00.0
10 Emilie ChrastinováEmilie Chrastinová
GCEBUGCEBU
04 10 10.55 10.3510.5110.5510.550.00.00.0
11 Tereza ČurdováTereza Čurdová
GKLADGKLAD
00 14 10.53 10.4810.3010.5310.530.00.00.0
12 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
GJABLGJABL
01 7 10.47 10.4510.3110.4710.470.00.00.0
13 Nela NikodemováNela Nikodemová
GCEBUGCEBU
01 8 10.45 10.4510.34x10.450.00.00.0
14 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SG OstravaSG Ostrava
01 1 10.38 10.30x10.3810.380.00.00.0
15 Lenka KoubkováLenka Koubková
GJIHLGJIHL
00 11 10.28 x10.1710.2810.280.00.00.0
16 Veronika VallováVeronika Vallová
GBRNOGBRNO
01 9 10.24 xx10.2410.240.00.00.0
17 Dominika HorníkováDominika Horníková
GPARDGPARD
01 13 10.08 10.0809.9709.9510.080.00.00.0
18 Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNMGNMNM
01 12 09.95 09.8609.9409.9509.950.00.00.0
19 Tereza VeseláTereza Veselá
GKLADGKLAD
01 6 09.66 -x09.6609.660.00.00.0
Aneta KlečkováAneta Klečková
SG OstravaSG Ostrava
03 2 NM
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SG OstravaSG Ostrava
03 1 15.31 15.31xx15.3114.99xx
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
GJABLGJABL
03 12 13.36 13.0813.3612.9913.3613.13xx
3 Marta KurachováMarta Kurachová
GBRNOGBRNO
03 15 12.73 12.15x12.7312.73x12.3912.70
4 Eva CaldrováEva Caldrová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
04 14 11.67 11.6710.5510.9611.6710.61x11.12
5 Petra SičakováPetra Sičaková
GPLZEGPLZE
03 4 11.24 10.1211.2410.9511.2411.1110.7010.98
6 Eva RemešováEva Remešová
GJIHLGJIHL
04 13 10.86 x10.8610.8410.860.00.00.0
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
GZLINGZLIN
03 2 10.63 09.5710.6310.5810.630.00.00.0
8 Vendula HolečkováVendula Holečková
GKLADGKLAD
03 9 10.55 10.1910.55x10.550.00.00.0
9 Zita ČížkováZita Čížková
GPARDGPARD
04 10 09.92 x09.8009.9209.920.00.00.0
10 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
GZLINGZLIN
04 7 09.47 09.3509.4708.3409.470.00.00.0
11 Aneta HradskáAneta Hradská
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
04 3 09.45 09.4509.0909.3409.450.00.00.0
12 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
GZLINGZLIN
04 5 09.25 09.2509.1008.9909.250.00.00.0
13 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
GJIHLGJIHL
04 8 08.94 08.9408.6208.6608.940.00.00.0
14 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková
GKLADGKLAD
04 6 08.29 x08.2908.0308.290.00.00.0
15 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
GPARDGPARD
03 11 00.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
GJABLGJABL
01 30 12.89 12.6312.8912.7512.8912.88x12.78
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
GBRNOGBRNO
01 19 12.58 12.5811.4012.3112.5811.7511.9312.12
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
GPARDGPARD
02 27 12.17 xx11.8511.8512.0812.17x
4 Veronika VallováVeronika Vallová
GBRNOGBRNO
01 26 10.43 10.4310.4210.1410.430.00.00.0
5 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 29 10.13 10.1309.6409.6910.130.00.00.0
6 Adriana MášováAdriana Mášová
GBRNOGBRNO
02 21 09.98 x09.9809.7909.980.00.00.0
7 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 25 09.92 09.9209.36x09.920.00.00.0
8 Klára JelínkováKlára Jelínková
GBRNOGBRNO
01 24 09.86 x09.8609.7109.860.00.00.0
9 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
GPARDGPARD
01 28 09.44 x09.44x09.440.00.00.0
10 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
GCEBUGCEBU
02 22 09.31 09.3108.3309.3109.310.00.00.0
11 Romana PecinováRomana Pecinová
GJIHLGJIHL
02 18 08.36 08.1008.36x08.360.00.00.0
12 Barbora DostálováBarbora Dostálová
GNMNMGNMNM
02 23 07.90 07.90xx07.900.00.00.0
13 Linda ČechováLinda Čechová
GPLZEGPLZE
01 16 07.63 07.63xx07.630.00.00.0
14 Pavla DoležalováPavla Doležalová
GKLADGKLAD
02 17 07.34 x07.3407.3107.340.00.00.0
15 Ester KvirencováEster Kvirencová
GPARDGPARD
01 20 07.29 07.1207.2907.1907.290.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 14.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SG OstravaSG Ostrava
03 12 14.79 14.5714.6014.7914.79xxx
2 Jakub DaněkJakub Daněk
GPARDGPARD
03 11 12.77 x12.1412.6612.6612.6012.77x
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
GKLADGKLAD
03 9 12.61 12.41xx12.4112.0512.61x
4 Adam BordovskýAdam Bordovský
SG OstravaSG Ostrava
04 1 12.13 x12.13x12.13xxx
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann
GPARDGPARD
03 8 11.58 11.5811.4511.4911.580.00.00.0
6 David ProskeDavid Proske
SG OstravaSG Ostrava
04 2 11.42 11.42xx11.420.00.00.0
7 Radim JanůRadim Janů
GBRNOGBRNO
03 6 11.32 11.3211.2710.9011.320.00.00.0
8 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
GNMNMGNMNM
04 5 10.60 10.43x10.6010.600.00.00.0
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
04 10 10.58 x09.5510.5810.580.00.00.0
10 Šimon JedličkaŠimon Jedlička
GJABLGJABL
03 7 10.34 09.7110.2810.3410.340.00.00.0
11 David CzepiecDavid Czepiec
GCEBUGCEBU
03 4 09.48 09.0909.2709.4809.480.00.00.0
12 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
GZLINGZLIN
04 3 09.18 09.1808.6109.0609.180.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 14.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
GBRNOGBRNO
01 18 15.61 15.59x15.2115.59x15.4015.61
2 Jan PospíšilJan Pospíšil
GBRNOGBRNO
01 17 13.22 12.29x13.2213.22x12.99x
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
GKLADGKLAD
02 16 12.92 11.7212.06x12.0612.79x12.92
4 Jan KrizanJan Krizan
GCEBUGCEBU
02 14 11.71 10.7511.7111.3811.7111.0811.4311.11
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 15 10.96 10.1810.9610.7110.960.00.00.0
6 Ondřej MikešOndřej Mikeš
GPARDGPARD
02 13 10.93 09.9010.2410.9310.930.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod břemenem 10kg - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
GJABLGJABL
03 8 13.34 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Vendula HolečkováVendula Holečková
GKLADGKLAD
03 4 11.92 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Linda ČechováLinda Čechová
GPLZEGPLZE
01 2 11.35 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
GPARDGPARD
01 16 10.68 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SG OstravaSG Ostrava
03 1 10.38 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
GBRNOGBRNO
01 12 10.35 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Barbora DostálováBarbora Dostálová
GNMNMGNMNM
02 13 09.95 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Aneta ŠtěpanováAneta Štěpanová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 17 09.17 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Pavla DoležalováPavla Doležalová
GKLADGKLAD
02 3 08.32 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 18 07.17 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Eliška PlašilováEliška Plašilová
GPARDGPARD
03 14 06.35 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Romana PecinováRomana Pecinová
GJIHLGJIHL
02 6 05.82 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
GZLINGZLIN
04 10 04.46 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta HradskáAneta Hradská
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
04 5 DNS
Michaela TrčováMichaela Trčová
GJABLGJABL
01 9 DNS
Petra SičakováPetra Sičaková
GPLZEGPLZE
03 7 DNS
Zita ČížkováZita Čížková
GPARDGPARD
04 15 DNS
Marta KurachováMarta Kurachová
GBRNOGBRNO
03 11 NM
Celkem 18 závodníků

Hod břemenem 12kg - Dorostenci

(út, 14.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
GKLADGKLAD
03 1 14.80 x13.2014.8014.8014.2713.9113.95
2 Jakub DaněkJakub Daněk
GPARDGPARD
03 5 14.15 14.15xx14.15---
3 Adam BordovskýAdam Bordovský
SG OstravaSG Ostrava
04 2 10.51 10.51x10.4310.51x09.7210.15
4 Aleš KlozíkAleš Klozík
SG OstravaSG Ostrava
03 3 10.25 10.17xx10.17x10.2510.17
5 David ProskeDavid Proske
SG OstravaSG Ostrava
04 4 08.63 08.63xx08.6308.1208.3008.47
Celkem 5 závodníků

Hod břemenem 14kg - Junioři

(út, 14.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan PospíšilJan Pospíšil
GBRNOGBRNO
01 3 13.94 11.35x11.3911.3910.75x13.94
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
GBRNOGBRNO
01 4 13.59 12.5112.5112.6712.6713.5912.21x
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
GKLADGKLAD
02 2 13.03 11.7612.2612.8612.8612.0713.0312.69
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 1 08.33 08.3008.3308.3108.330.00.00.0
Celkem 4 závodníků