Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

100 m - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.24 11.00
2= Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.45 8.50
2= Filip JarolímekFilip Jarolímek 030930 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.45 8.50
100 m - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 030323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.79 4.00
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.84 3.00
3 Ondřej FojtOndřej Fojt 040624 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.91 2.00
100 m - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 031201 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.92 4.00
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 040309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.96 3.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.97 2.00
100 m - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.32 11.00
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.60 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.62 8.00
1500 m - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:18.23 11.00
2 Marián DražanMarián Dražan 040409 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:19.09 9.00
3 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:22.42 8.00
1500 m - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Linda LukešováLinda Lukešová 031207 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:59.23 11.00
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 030925 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 4:59.61 9.00
3 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 5:03.93 8.00
3000 m - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:40.51 11.00
2 David PluhařDavid Pluhař 030731 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09:53.27 9.00
3 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:54.74 8.00
3000 m - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Pavlína FormanováPavlína Formanová 041130 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11:25.73 11.00
2 Nikola BadinováNikola Badinová 040720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11:58.08 9.00
3 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 030911 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12:00.75 8.00
2000 m překážek - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:24.14 11.00
2 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 041013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 6:32.05 9.00
3 Ondřej FábryOndřej Fábry 030505 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 6:43.27 8.00
2000 m překážek - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 050131 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 8:00.22 11.00
2 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 030810 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 8:14.70 9.00
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 8:52.69 8.00
Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Max PsotiakMax Psotiak 030213 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 19:10.00 11.00
2 Matěj HejčlMatěj Hejčl 060413 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 19:22.89 9.00
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 040909 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 19:58.72 8.00
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 030401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15:54.83 11.00
2 Vivien UvírováVivien Uvírová 030103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 18:06.72 9.00
3 Denisa JégrováDenisa Jégrová 030827 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 18:37.09 8.00