Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

Skok vysoký - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.97 11.00
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 050130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 1.94 9.00
3 Matěj HápMatěj Háp 041021 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.88 8.00
Skok vysoký - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 1.66 11.00
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková 050116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 1.64 9.00
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 040117 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1.59 8.00
Skok o tyči - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.50 11.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.40 9.00
3 Jan TürkJan Türk 030513 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 4.30 8.00
Skok o tyči - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.40 11.00
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 030302 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.30 9.00
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 040627 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3.20 8.00
Skok daleký - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.53 11.00
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.19 9.00
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 030323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.85 8.00
Skok daleký - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.81 11.00
2 Jana PoláškováJana Polášková 040126 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5.78 9.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.57 8.00
Trojskok - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.23 11.00
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.72 9.00
3 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.33 8.00
Trojskok - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.22 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 030919 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12.21 9.00
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.17 8.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16.99 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.84 9.00
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická 040224 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.28 8.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16.53 11.00
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.96 9.00
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.90 8.00
Hod diskem 1kg - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Sára DočekalováSára Dočekalová 030516 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 42.04 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.13 9.00
3 Denisa HruškováDenisa Hrušková 030212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.93 8.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 46.01 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk 030209 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 45.67 9.00
3 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 45.18 8.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 030214 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 58.81 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.84 9.00
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková 040915 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.35 8.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 030403 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 63.28 11.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš 030130 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 59.31 9.00
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 57.09 8.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Petra SičakováPetra Sičaková 030414 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 47.75 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová 050107 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 46.75 9.00
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 46.55 8.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Saturday, 3.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Marek JanásMarek Janás 030107 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice PB 61.72 11.00
2 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 60.64 9.00
3 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 58.41 8.00