Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

Points - racers

# Name Born Club Points
1 Dvořák, Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 30.50
2 Mitanová, Karolína 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 30.00
3 Eliáš, Matěj 03 TJ Jiskra Otrokovice 27.00
4 Brzyszkowská, Katrin 03 SSK Vítkovice, z.s. 27.00
5 Novotná, Adéla 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27.00
6 Weiser, Šimon 03 SK Jeseniova 26.00
7 Schubert, Štěpán 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.00
8 Vlková, Tereza 04 A. C. TEPO Kladno 24.00
9 Polášková, Jana 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 23.00
10 Jarolímek, Filip 03 SK Jeseniova 22.50
11 Štanclová, Vendula 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22.00
12 Janás, Marek 03 TJ Jiskra Otrokovice 21.00
13 Bucha, František 03 SK Jeseniova 20.50
14 Osoba, Tomáš 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20.00
15 Klozík, Aleš 03 SSK Vítkovice, z.s. 20.00
16 Horák, Vojtěch 03 Atletický klub Olomouc z.s. 20.00
17 Svozil, Jan 04 TJ Jiskra Otrokovice 19.00
18 Šantavý, Jakub 04 TJ Sokol Hradec Králové 18.00
19 Štejfová, Barbora 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.00
20 Maňasová, Karolína 03 SSK Vítkovice, z.s. 18.00
21 Daněk, Jakub 03 TJ Sokol Hradec Králové 18.00
22 Nechanická, Jessica 04 Univerzitní sportovní klub Praha 18.00
23 Vaňková, Barbora 04 ASK Slavia Praha 17.00
24 Toová, Klára 04 Atletika Poruba z.s. 17.00
25 Filip, David 03 SK Jeseniova 17.00
26 Soukal, Lukáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 17.00
27 Ullman, Jan 04 A. C. TEPO Kladno 17.00
28 Sedlář, Petr 04 TJ Jiskra Otrokovice 17.00
29 Kadavá, Kateřina 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17.00
30 Türk, Jan 03 SK Jeseniova 16.00
31 Somrová, Šárka 04 A. C. TEPO Kladno 16.00
32 Kuboušková, Simona 04 ASK Slavia Praha 15.00
33 Budík, Lukáš 03 TJ Jiskra Otrokovice 15.00
34 Mareš, Šimon 03 A. C. TEPO Kladno 15.00
35 Matušík, Daniel 03 Atletický klub Olomouc z.s. 15.00
36 Habarta, Tomáš 03 TJ Jiskra Otrokovice 15.00
37 Štancl, Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.00
38 Janoušek, Bohumil 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.00
39 Sklenářová, Tereza 03 SSK Vítkovice, z.s. 14.00
40 Sikorová, Tereza 04 Atletika Poruba z.s. 14.00
41 Elfmarková, Eliška 04 Univerzitní sportovní klub Praha 14.00
42 Dvořáková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno 13.00
43 Hřích, Jan 03 A. C. TEPO Kladno 13.00
44 Novotný, Jiří 03 Atletický klub Olomouc z.s. 13.00
45 Dočekalová, Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.00
46 Hrušková, Denisa 03 AK ŠKODA Plzeň 13.00
47 Sičaková, Petra 03 AK ŠKODA Plzeň 12.00
48 Vodička, Dušan 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.00
49 Hroch, Michal 03 Atletický klub Olomouc z.s. 12.00
50 Nagyová, Natálie 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 12.00
51 Lasíková, Lucie 05 Univerzitní sportovní klub Praha 12.00
52 Novotná, Natálie 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 12.00
53 Lapáčková, Radana 05 A. C. TEPO Kladno 11.00
54 Formanová, Pavlína 04 AK ŠKODA Plzeň 11.00
55 Novotná, Adéla 04 ASK Slavia Praha 11.00
56 Joannidu, Niki 04 SSK Vítkovice, z.s. 11.00
57 Borová, Hana 04 SSK Vítkovice, z.s. 11.00
58 Moc, Filip 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11.00
59 Alexa, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 11.00
60 Psotiak, Max 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.00
61 Stránský, Petr 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.00
62 Navrátil, Šimon 03 SSK Vítkovice, z.s. 11.00
63 Vajda, Lukáš 03 Atletický klub Olomouc z.s. 11.00
64 Hlaváčová, Klára 03 A. C. TEPO Kladno 11.00
65 Holečková, Vendula 03 A. C. TEPO Kladno 11.00
66 Lukešová, Linda 03 AK ŠKODA Plzeň 11.00
67 Tvrzník, Antonín 04 TJ Sokol Kolín-atletika 11.00
68 Tran Thai, Bao 04 SK Jeseniova 10.00
69 Dembowski, Adéla 03 Univerzitní sportovní klub Praha 10.00
70 Peričová, Denisa 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10.00
71 Bachan, Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 10.00
72 Matoušková, Kateřina 04 AK ŠKODA Plzeň 10.00
73 Březná, Gabriela 05 Atletika Poruba z.s. 10.00
74 Gengelová, Natálie 05 A. C. TEPO Kladno 10.00
75 Pluhař, David 03 TJ Jiskra Otrokovice 9.00
76 Uhříčková, Veronika 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 9.00
77 Hejčl, Matěj 06 TJ Jiskra Otrokovice 9.00
78 Čudlý, Matyáš 05 TJ Sokol Kolín-atletika 9.00
79 Tomečková, Sabina 05 SSK Vítkovice, z.s. 9.00
80 Badinová, Nikola 04 A. C. TEPO Kladno 9.00
81 Šalman, Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. 9.00
82 Velička, Karel 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9.00
83 Uvírová, Vivien 03 Atletika Poruba z.s. 9.00
84 Zaddem, Yasmina 03 Univerzitní sportovní klub Praha 9.00
85 Ščibráni, Milan 03 SSK Vítkovice, z.s. 9.00
86 Kuchmister, Victoria 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 9.00
87 Baliamisová, Tereza 03 ASK Slavia Praha 9.00
88 Dražan, Marián 04 A. C. TEPO Kladno 9.00
89 Davídková, Markéta 04 AK ŠKODA Plzeň 9.00
90 Pavlík, Mojmír 04 TJ Sokol Kolín-atletika 9.00
91 Háp, Matěj 04 Atletický klub Olomouc z.s. 8.00
92 Hlaváček, Pavel 04 SK Jeseniova 8.00
93 Brychta, Karel 04 Atletický klub Olomouc z.s. 8.00
94 Künstler, Marek 04 Atletický klub Olomouc z.s. 8.00
95 Ptáčková, Johana 03 ASK Slavia Praha 8.00
96 Jégrová, Denisa 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8.00
97 Douděra, Jakub 04 TJ Sokol Kolín-atletika 8.00
98 Trnka, Vlastimil 04 TJ Sokol Kolín-atletika 8.00
99 Sýkorová, Viktorie 03 AK ŠKODA Plzeň 8.00
100 Lochman, Benedikt František 03 Atletický klub Olomouc z.s. 8.00
101 Přidal, Tomáš 03 Atletický klub Olomouc z.s. 8.00
102 Fábry, Ondřej 03 SK Jeseniova 8.00
103 Golasovská, Lucie 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 8.00
104 Caldrová, Eva 04 ASK Slavia Praha 8.00
105 Lamačová, Tereza 04 A. C. TEPO Kladno 8.00
106 Kovářová, Zuzana 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8.00
107 Štrosová, Aneta 04 Univerzitní sportovní klub Praha 8.00
108 Müllerová, Adéla 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 8.00
109 Fusková, Tereza 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 8.00
110 Dvořáková, Valentina 04 A. C. TEPO Kladno 8.00
111 Vávrová, Veronika 06 A. C. TEPO Kladno 7.00
112 Braunerová, Anežka 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 7.00
113 Janák, Marek 05 Atletický klub Olomouc z.s. 7.00
114 Matula, Patrik 05 TJ Jiskra Otrokovice 7.00
115 Fikesová, Aneta 04 A. C. TEPO Kladno 7.00
116 Matějková, Vendula 04 Atletika Poruba z.s. 7.00
117 Homolková, Valentýna 04 Atletika Poruba z.s. 7.00
118 Hůlová, Nicole 04 A. C. TEPO Kladno 7.00
119 Migová, Kristýna 04 ASK Slavia Praha 7.00
120 Hrazdira, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 7.00
121 Zahrádková, Eliška 03 A. C. TEPO Kladno 7.00
122 Vebr, Dominik 03 TJ Sokol Hradec Králové 7.00
123 Čechová, Petra 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 7.00
124 Jeličová, Sabina 03 Atletika Poruba z.s. 7.00
125 Kratochvílová, Barbora 03 A. C. TEPO Kladno 7.00
126 Haluzík, Michal 04 Atletický klub Olomouc z.s. 7.00
127 Lutz, Matěj 04 SSK Vítkovice, z.s. 7.00
128 Kratochvíl, Šimon 04 TJ Sokol Kolín-atletika 7.00
129 Veselý, Lukáš 04 SK Jeseniova 6.00
130 Kelnar, Matěj 04 Atletický klub Olomouc z.s. 6.00
131 Fojt, Ondřej 04 Atletický klub Olomouc z.s. 6.00
132 Eliáš, Radim 04 TJ Jiskra Otrokovice 6.00
133 Cachová, Kristina 03 Univerzitní sportovní klub Praha 6.00
134 Pučelíková, Anna 03 AK ŠKODA Plzeň 6.00
135 Pitoňák, Jakub 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.00
136 Bábíčková, Klára 03 ASK Slavia Praha 6.00
137 Votýpka, Michal 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.00
138 Surjomartono, Michal 03 SK Jeseniova 6.00
139 Krejčí, Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové 6.00
140 Balcarová, Nikol 04 Univerzitní sportovní klub Praha 6.00
141 Schwarczová, Aneta 04 AK ŠKODA Plzeň 6.00
142 Petrušová, Kristýna 04 AK ŠKODA Plzeň 6.00
143 Hnátková, Andrea 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6.00
144 Švach, Jan 06 TJ Sokol Kolín-atletika 6.00
145 Bienieková, Natálie 05 Atletika Poruba z.s. 6.00
146 Jelínková, Barbora 05 Univerzitní sportovní klub Praha 6.00
147 Coufal, Filip 05 Atletický klub Olomouc z.s. 6.00
148 Jurkevič, David 03 SK Jeseniova 6.00
149 Stašková, Viktorie 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6.00
150 Šandorová, Kristýna 06 SSK Vítkovice, z.s. 5.00
151 Holub, Tomáš 06 TJ Jiskra Otrokovice 5.00
152 Lukáš, Boleslav 04 A. C. TEPO Kladno 5.00
153 Weinfurterová, Lucie Francesca 04 AK ŠKODA Plzeň 5.00
154 Valenčinová, Adéla 05 SSK Vítkovice, z.s. 5.00
155 Stehnová, Alice 05 SSK Vítkovice, z.s. 5.00
156 Dokulilová, Aneta 04 Atletika Poruba z.s. 5.00
157 Zlatníková, Timea 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5.00
158 Ondráčková, Julie 04 SSK Vítkovice, z.s. 5.00
159 Bodnarová, Hana 04 A. C. TEPO Kladno 5.00
160 Hendrychová, Julie 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5.00
161 Šebková, Julie Anna 04 Univerzitní sportovní klub Praha 5.00
162 Talaš, Jakub 03 SK Jeseniova 5.00
163 Staś, Ondřej 03 SSK Vítkovice, z.s. 5.00
164 Všetula, Matěj 03 A. C. TEPO Kladno 5.00
165 Sychra, Adam 03 TJ Jiskra Otrokovice 5.00
166 Pavliska, Tomáš 03 SSK Vítkovice, z.s. 5.00
167 Dočkal, Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 5.00
168 Šolc, Caleb John 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.00
169 Pazderová, Aneta 03 Univerzitní sportovní klub Praha 5.00
170 Švarcová, Magdaléna 03 ASK Slavia Praha 5.00
171 Hlaváčová, Kristýna 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5.00
172 Vaňková, Dominika 03 A. C. TEPO Kladno 5.00
173 Müller, Matyáš 04 TJ Sokol Hradec Králové 5.00
174 Hrdlička, Matěj 04 SK Jeseniova 5.00
175 Gerla, Tomáš 04 TJ Jiskra Otrokovice 4.50
176 Zahradník, Bedřich 04 Atletický klub Olomouc z.s. 4.00
177 Jankovský, Tomáš 04 SK Jeseniova 4.00
178 Roškot, Lukáš 04 A. C. TEPO Kladno 4.00
179 Štefko, Štěpán 04 TJ Sokol Hradec Králové 4.00
180 Bouzková, Barbora 03 AK ŠKODA Plzeň 4.00
181 Heráková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno 4.00
182 Kavanová, Kateřina 03 ASK Slavia Praha 4.00
183 Kosťová, Pavlína 03 AK ŠKODA Plzeň 4.00
184 Kočárková, Milada 03 Univerzitní sportovní klub Praha 4.00
185 Severa, Matěj 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4.00
186 Dvořák, Matěj 03 SK Jeseniova 4.00
187 Škrabalová, Kateřina 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 4.00
188 Adámková, Eliška 05 SSK Vítkovice, z.s. 4.00
189 Nedvěd, Marek 05 TJ Sokol Kolín-atletika 4.00
190 Málek, Marek 05 TJ Sokol Kolín-atletika 4.00
191 Fialová, Dominika 04 Atletika Poruba z.s. 4.00
192 Vojtěchovská, Eliška 04 ASK Slavia Praha 4.00
193 Lamlová, Kristýna 04 SSK Vítkovice, z.s. 4.00
194 Tobolová, Gabriela 06 SSK Vítkovice, z.s. 3.00
195 Horčičková, Karolína 04 SSK Vítkovice, z.s. 3.00
196 Schwarzová, Rozálie 04 ASK Slavia Praha 3.00
197 Arnošt, Jiří 06 TJ Sokol Hradec Králové 3.00
198 Schneeberger, Melanie Sophie 05 Atletika Poruba z.s. 3.00
199 Zouharová, Zuzana 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3.00
200 Jisl, David 03 SK Jeseniova 3.00
201 Brát, Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika 3.00
202 Bartoň, Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. 3.00
203 Dlouhý, Jiří 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.00
204 Jakob, Benjamin 04 Atletický klub Olomouc z.s. 3.00
205 Tesařová, Antonie 03 ASK Slavia Praha 3.00
206 Jančarová, Petra 03 SSK Vítkovice, z.s. 3.00
207 Krchová, Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. 3.00
208 Bordovský, Adam 04 SSK Vítkovice, z.s. 3.00
209 Vobořil, Petr Karel 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.00
210 Vinduška, Vít 04 TJ Sokol Kolín-atletika 3.00
211 Šafránek, Ondřej 04 SK Jeseniova 3.00
212 Němec, Viktor 04 A. C. TEPO Kladno 2.00
213 Vacek, Michal 04 TJ Sokol Hradec Králové 2.00
214 Přichystalová, Eliška 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.00
215 Miřejovský, Matěj 03 SK Jeseniova 2.00
216 Karol, David 03 SK Jeseniova 2.00
217 Vantuchová, Sabina 04 Atletika Poruba z.s. 2.00
218 Zdražilová, Denisa 04 Atletika Poruba z.s. 2.00
219 Fistrová, Adéla 04 Atletika Poruba z.s. 2.00
220 Duždová, Barbora 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.00
221 Buršíková, Barbora 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 2.00
222 Kotala, Matěj 03 SSK Vítkovice, z.s. 2.00
223 Marko, Patrik 04 A. C. TEPO Kladno 2.00
224 Vápeníková, Sarah 04 AK ŠKODA Plzeň 1.00
225 Neudörfler, Adam 04 Atletický klub Olomouc z.s. 1.00
226 Psotiaková, Natali 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.00
227 Válková, Nina 05 Atletika Poruba z.s. 1.00
228 Petrová, Nina 04 Atletika Poruba z.s. 1.00
229 Ondrigová, Jessica 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1.00
230 Mataj, Ondřej 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.00
231 Eichackerová, Aneta 04 AK ŠKODA Plzeň 1.00
232 Kaňáková, Kateřina 04 Univerzitní sportovní klub Praha 1.00
233 Burianová, Kateřina 03 AK ŠKODA Plzeň 1.00
234 Kukač, Vojtěch 03 SSK Vítkovice, z.s. 1.00
235 Sládek, Kryštof 03 Atletický klub Olomouc z.s. 1.00
236 Vávra, Jonáš 04 TJ Sokol Kolín-atletika 1.00
237 Navrátilová, Karolína 03 SSK Vítkovice, z.s. 1.00
238 Proske, David 04 SSK Vítkovice, z.s. 1.00
239 Gregor, Štěpán 04 TJ Sokol Kolín-atletika 1.00
240 Černý, Adam 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.00
241 Sedlář, Jan 04 TJ Jiskra Otrokovice 1.00