Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

60 m - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Petr HoráčekPetr Horáček 050428 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.27 11.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 050708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.28 9.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 050715 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.43 8.00
60 m - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.57 4.00
2 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 051207 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.60 3.00
3 Dominik MráčekDominik Mráček 060117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.66 2.00
60 m - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 051101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.79 11.00
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 060211 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.83 9.00
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 050212 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85 8.00
60 m - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 060217 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.96 4.00
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 060627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.01 3.00
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 061209 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.02 2.00
800 m - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 050314 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:57.94 11.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 2:02.40 9.00
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 051002 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:03.19 8.00
1500 m - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:30.50 11.00
2 Dominik HerrmannDominik Herrmann 051122 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 4:49.55 9.00
3 Martin ŠímaMartin Šíma 050610 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:50.93 8.00
1500 m - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:50.55 11.00
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 050525 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:58.31 9.00
3 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 061218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 4:58.75 8.00
3000 m - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Jeroným PolášekJeroným Polášek 050624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:44.01 11.00
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 061119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 09:45.17 9.00
3 Matěj BednářMatěj Bednář 060429 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10:16.21 8.00
1500 m překážek - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 050719 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:38.70 11.00
2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 050519 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:42.59 9.00
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 060119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:45.45 8.00
1500 m překážek - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:40.63 11.00
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 080515 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 5:42.47 9.00
3 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 060909 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 5:42.63 8.00
Chůze dráha 3000 m - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Albert KuklaAlbert Kukla 050113 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 18:44.23 11.00
2 Filip JordánFilip Jordán 061007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20:32.50 9.00
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 051123 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 20:55.88 8.00
Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Eliška KokořováEliška Kokořová 071223 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 18:54.42 11.00
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18:54.44 9.00
3 Michaela BobokováMichaela Boboková 071004 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18:54.93 8.00