Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

Skok vysoký - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Pavel FroněkPavel Froněk 050118 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.81 11.00
2 David KožíšekDavid Kožíšek 050312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.78 9.00
3 Kryštof FišeraKryštof Fišera 060802 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.66 8.00
Skok vysoký - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 1.69 11.00
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová 070210 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1.69 9.00
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 050322 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.60 8.00
Skok o tyči - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jan FilipecJan Filipec 060201 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3.30 11.00
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 050616 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 3.20 9.00
3 Jonáš TurekJonáš Turek 050221 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.00 8.00
Skok o tyči - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 050204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.90 11.00
2 Jessica WiederováJessica Wiederová 051124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2.60 9.00
3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 060320 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2.50 8.00
Skok daleký - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.33 11.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.26 9.00
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 050314 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.13 8.00
Skok daleký - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 051101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.40 11.00
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 051210 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.34 9.00
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 050322 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.33 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 050322 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.21 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 050113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.56 9.00
3 Ema LandováEma Landová 050116 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.08 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Petr BílskýPetr Bílský 051129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.63 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík 050525 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.55 9.00
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 050609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.67 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 050209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.05 11.00
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 050627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 35.72 9.00
3 Anna WickováAnna Wicková 050508 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 33.49 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Simon RycheckýSimon Rychecký 050816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 58.41 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík 050525 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.61 9.00
3 Jan VacekJan Vacek 050509 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 42.25 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková 051121 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 38.67 11.00
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová 050408 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 37.69 9.00
3 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 050404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 37.60 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 52.52 11.00
2 Simon RycheckýSimon Rychecký 050816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.60 9.00
3 Tomáš BrukTomáš Bruk 051215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 47.12 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Barbora FrankováBarbora Franková 060530 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 36.59 11.00
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 050209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.50 9.00
3 Julie DurychováJulie Durychová 050507 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 34.26 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (Sunday, 4.10.2020)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 050623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 46.44 11.00
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 050314 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 43.81 9.00
3 Václav AlbrechtVáclav Albrecht 050706 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 43.10 8.00