Back

 / Kids Athletics Poruba 2020

Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)

60 m - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin MartečíkMartin Martečík 050111 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.42
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.48
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.64
60 m - Ml. žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominik MajwskiDominik Majwski 070101 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 07.87
2 Marek ZimákMarek Zimák 070101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.95
3 Pavel HýblPavel Hýbl 070312 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 08.18
60 m - Žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 050928 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.86
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.09
3 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 060101 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 08.12
60 m - Ml. žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.19
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.35
3 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 070415 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.41
60 m - Atletická přípravka-hoši (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek KunčarMarek Kunčar 100120 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.71
2 Václav KreidlVáclav Kreidl 090416 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.76
3 Dominik DostálDominik Dostál 090108 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.81
60 m - Atletická přípravka-dívky (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 090101 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 08.54
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 090520 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.71
3 Lenka VeseláLenka Veselá 090330 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.73
60 m překážek - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.63
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.32
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.32
60 m překážek - Ml. žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 071026 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.09
2 Šimon HolubŠimon Holub 071013 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.49
3 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 070504 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.19
60 m překážek - Žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.39
2 Barbora GonováBarbora Gonová 060105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.27
3 Zuzana BokováZuzana Boková 060108 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.36
60 m překážek - Ml. žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.86
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 10.21
3 Vendula MikováVendula Miková 070907 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.25