Back

 / Kids Athletics Poruba 2020

Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)

Skok vysoký - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.70
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.70
3 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 050712 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1.64
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HýblPavel Hýbl 070312 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1.60
2 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 070504 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.49
3 Jakub StrnadJakub Strnad 070906 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.43
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina TomečkováSabina Tomečková 050116 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.59
2 Tereza JanouškováTereza Janoušková 050318 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.51
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.48
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína KorábováKarolína Korábová 070309 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.39
2 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 070223 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.33
3 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 080411 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1.33
Skok daleký - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.65
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.62
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.56
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ZimákMarek Zimák 070101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.71
2 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4.68
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 070530 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4.65
Skok daleký - Žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.18
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 060720 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.99
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 060301 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.98
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.38
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 070428 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.09
3 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 070912 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.33
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 070206 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.50
2 Lukáš VolnýLukáš Volný 070128 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.12
3 Pavel HýblPavel Hýbl 070312 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 09.23
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 050903 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.22
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 050202 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.65
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.31
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.80
2 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13.12
3 Petr BílskýPetr Bílský 051129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.58