Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

60 m - Muži (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kacper AmbrożyKacper Ambroży 960101 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.04
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.06
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 940928 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.24
60 m - Junioři (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 010101 SlovenskoSlovensko 06.83
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 010101 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 07.03
3 Dominik LuczynskiDominik Luczynski 020101 PolandPoland 07.05
60 m - Dorostenci (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 07.22
2 TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK 040128 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.39
3 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.44
60 m - Ženy (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.72
2 Monika BednarekMonika Bednarek 990101 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.90
3 Natalia MACHNatalia MACH 990101 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 07.99
60 m - Juniorky (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 010509 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 07.73
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.91
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.07
60 m - Dorostenky (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 07.71
2 Hana BlažkováHana Blažková 040121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 07.78
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 030821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.08
500 m - Muži (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:07.00
2 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:07.44
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:07.59
500 m - Ženy (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:18.97
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 990101 SlovenskoSlovensko 1:33.14
600 m - Muži (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:27.05
2 Michal TešnarMichal Tešnar 010718 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:29.36
3 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:31.07
600 m - Dorostenci (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:23.09
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:28.09
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:28.15
600 m - Ženy (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalia WidawskaNatalia Widawska 990101 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 1:36.02
2 Milena ThammMilena Thamm 050101 MKS-MOS KatowiceMKS-MOS Katowice 1:38.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:40.54
600 m - Dorostenky (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:35.93
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:37.67
3 Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA 040101 "MKS ""ISKRA"" Pszczyna""MKS ""ISKRA"" Pszczyna" 1:39.63
1000 m - Ženy (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:07.23
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:08.98
3 Julia MakuchJulia Makuch 040101 PolandPoland 3:16.34
2000 m - Muži (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Radim KliglRadim Kligl 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:50.24
2 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:52.39
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 010711 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:59.40
2000 m - Ženy (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:53.09
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 040712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7:23.85
3 Tereza CharvátováTereza Charvátová 020123 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7:27.30
60 m překážek - Muži (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.56
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.69
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.98
60 m překážek - Junioři (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 020101 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.37
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.42
3 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.49
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.49
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 040816 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.87
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.99
60 m překážek - Ženy (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.77
2 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 980101 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 09.03
3 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.14
60 m překážek - Dorostenky (sobota, 4.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Paulina KubisPaulina Kubis 040101 PolandPoland 09.02
2 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.21
3 Dominika FialováDominika Fialová 041220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.25