Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

60 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.70 0.165
2 Rafal PajakRafal Pajak 990101 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 4 06.95 0.168
3 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 920101 WKS Wawel KrakowWKS Wawel Krakow 6 07.01 0.136
60 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 010101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.04 0.156
2 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.15 0.148
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 021106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.16 0.133
60 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 5 07.18 0.160
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.24 0.170
3 Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.32 0.152
60 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 931013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.65 0.151
2 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.66 0.146
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 07.79 0.130
60 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.85 0.135
2 Nina HúskovaNina Húskova 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.96 0.136
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.01 0.135
60 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.64 0.177
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.73 0.178
3 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.95 0.167
800 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 960510 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:53.13
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:56.54
3 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.47
800 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 1:58.71
2 Jan VeličkaJan Velička 010910 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:00.72
3 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:01.24
800 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára MachkováKlára Machková 000625 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:25.15
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:25.17
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 980527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:26.38
800 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 020704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:17.36
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:19.62
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:21.60
800 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 031118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:23.48
2 Vanessa GaluchVanessa Galuch 030101 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 2:23.67
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 030903 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.17
1500 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bartosz JavozokBartosz Javozok 990101 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 4 3:56.30
2 Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki 940101 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 2 3:56.31
3 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 4:02.08
1500 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 010101 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 3:56.53
2 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 020101 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 3:57.91
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 011027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 4:11.12
1500 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 4:05.31
2 Adrian RombergAdrian Romberg 030101 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 4:06.96
3 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:09.53
1500 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 930804 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:44.40
2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 990331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:48.92
3 Eliška SurmováEliška Surmová 000711 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 5:06.41
1500 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 020213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 5:29.07
1500 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:56.50
2 Julia MakuchJulia Makuch 040101 POLPOL 3 5:04.84
3 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:19.01
3000 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09:10.56
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:28.10
3 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09:33.98
3000 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 030721 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09:09.74
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09:20.22
3 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:39.23
3000 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 920520 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10:04.78
2 Barbora LampováBarbora Lampová 951219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10:28.18
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 990331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:34.49
3000 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 020509 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 11:20.40
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 020213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15 11:46.90
3 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 010628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 11:59.74
3000 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marta KlobáskováMarta Klobásková 030417 JAC BrnoJAC Brno 5 10:52.83
2 Vendulka StránskáVendulka Stránská 030416 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10:53.89
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 040712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 11:21.71
60 m překážek - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.64 0.149
2 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 950209 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 09.03 0.192
60 m překážek - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka 020111 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 08.32 0.165
2 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.39 0.146
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.41 0.158
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.20 0.127
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.29 0.144
3 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 040101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1 08.56 0.122
60 m překážek - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 980101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.87 0.107
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.36 0.138
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 960814 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.91 0.384
60 m překážek - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.68 0.128
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.17 0.183
3 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 020101 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.20 0.193
60 m překážek - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.94 0.125
2 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 030101 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 08.96 0.172
3 Emilia GuttEmilia Gutt 030101 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 3 09.16 0.177