Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

Skok vysoký - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 980911 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.00
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.97
3 Ondřej TesařOndřej Tesař 930612 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.94
Skok vysoký - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠtefelaJan Štefela 010420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.07
2 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 021127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.94
3= Adam HamšíkAdam Hamšík 010514 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.78
3= Richard JanišRichard Janiš 020628 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.78
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.83
2 Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.83
3 Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.78
Skok vysoký - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Paulina WalPaulina Wal 910101 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 1.72
2 Kristína BoškováKristína Bošková 990430 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1.69
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 990218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.63
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.84
2 Anna GregušováAnna Gregušová 020815 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.60
3 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 020101 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 1.60
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.66
2 Klára DobešováKlára Dobešová 040524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.55
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 040221 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.50
Skok o tyči - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.51
2 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.31
3 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3.01
Skok o tyči - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.41
2 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha 020124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.81
3 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.81
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.01
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.91
3 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3.91
Skok o tyči - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 980101 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2.26
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 960814 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.26
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Taťána DobešováTaťána Dobešová 020917 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.86
2= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 020723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.66
2= Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2.66
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Maja ChamotMaja Chamot 030101 MKS USTROŃMKS USTROŃ 3.56
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3.36
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3.06
Skok daleký - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6.32
2 Matěj KašparMatěj Kašpar 980903 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.94
3 Ondřej HabrOndřej Habr 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.51
Skok daleký - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.96
2 Patryk PiekarczykPatryk Piekarczyk 000101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6.36
3 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 020412 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6.36
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.91
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6.58
3 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.56
Skok daleký - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalia MACHNatalia MACH 990714 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5.59
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.59
3 Adrianna DerejczykAdrianna Derejczyk 910101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5.17
Skok daleký - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.53
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.44
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.40
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.43
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.37
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 030101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.24
Trojskok - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 901210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.45
2 Tomáš HolýTomáš Holý 960914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.88
Trojskok - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.76
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.30
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.95
Trojskok - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.22
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.97
Trojskok - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalia MACHNatalia MACH 990714 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 12.03
2 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 980101 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.62
3 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 000610 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.37
Trojskok - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.17
2 Tereza MartinkováTereza Martinková 020930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.24
Trojskok - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 030919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.82
2 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.31
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.30
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.56
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.23
3 Karolina PietraszKarolina Pietrasz 030101 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 11.19
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová 981028 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.70
2 Johana PrudkáJohana Prudká 000108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.85
3 Adéla RyndováAdéla Ryndová 001206 JAC BrnoJAC Brno 09.15
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana BrukováHana Bruková 020720 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.31
2 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková 011025 Orel VyškovOrel Vyškov 08.96
3 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 020613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.61
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16.37
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.08
3 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 15.31
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav RaškaVáclav Raška 010921 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.56
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.95
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 11.1.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.67
2 Michal KwiecieńMichal Kwiecień 990101 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 14.31
3 Mariusz SyzdekMariusz Syzdek 890101 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 13.67