60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.54 | ||||||||||||||
2 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.59 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.68 | ||||||||||||||
4 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.70 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.85 | ||||||||||||||
6 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.90 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.02 | ||||||||||||||
2 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.02 | ||||||||||||||
3 | Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 08.03 | ||||||||||||||
4 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 08.09 | ||||||||||||||
5 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
6 | Matěj OzaniakMatěj Ozaniak | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.32 | ||||||||||||||
7 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 08.33 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.11 | ||||||||||||||
2 | Bruno VontorBruno Vontor | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 08.15 | ||||||||||||||
3 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.16 | ||||||||||||||
4 | Denis PyšDenis Pyš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.29 | ||||||||||||||
5 | Samuel Adam KashiSamuel Adam Kashi | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 08.30 | ||||||||||||||
6 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | ||||||||||||||
7 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.39 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Daniel FilipDaniel Filip | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 08.58 | ||||||||||||||
3 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.65 | ||||||||||||||
4 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.35 | ||||||||||||||
5 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.54 | ||||||||||||||
Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.91 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.07 | ||||||||||||||
3 | Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
4 | Jakub StarýJakub Starý | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.07 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.54 | |||
2 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.59 | |||
3 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.68 | |||
4 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.70 | |||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.85 | |||
6 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.90 | |||
7 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.99 | |||
8 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.02 | |||
8 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.02 | |||
10 | Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 08.03 | |||
11 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 08.09 | |||
12 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.11 | |||
13 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.13 | |||
14 | Bruno VontorBruno Vontor | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 08.15 | |||
15 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.16 | |||
16 | Denis PyšDenis Pyš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.29 | |||
17 | Samuel Adam KashiSamuel Adam Kashi | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 08.30 | |||
18 | Matěj OzaniakMatěj Ozaniak | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.32 | |||
19 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 08.33 | |||
20 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | |||
21 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.39 | |||
22 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.45 | |||
23 | Daniel FilipDaniel Filip | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 08.58 | |||
24 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.65 | |||
25 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.91 | |||
26 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.07 | |||
27 | Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.28 | |||
28 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.35 | |||
29 | Jakub StarýJakub Starý | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.52 | |||
30 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.54 | |||
31 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.07 | |||
32 | Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.56 | |||
Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.52 | ||||||||||||||
2 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.55 | ||||||||||||||
3 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.57 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.69 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.78 | ||||||||||||||
6 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.87 | ||||||||||||||
7 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.96 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 08.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.35 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.44 | ||||||||||||||
3 | Daniel StrzondalaDaniel Strzondala | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.75 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.79 | ||||||||||||||
5 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.80 | ||||||||||||||
6 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.82 | ||||||||||||||
7 | Filip PopelářFilip Popelář | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.02 | ||||||||||||||
8 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 09.10 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.82 | ||||||||||||||
3 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Filip PopelářFilip Popelář | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.94 | ||||||||||||||
6 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.06 | ||||||||||||||
7 | Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.10 | ||||||||||||||
Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel StrzondalaDaniel Strzondala | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.83 | ||||||||||||||
2 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.01 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
5 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.23 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.47 | ||||||||||||||
7 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.75 | ||||||||||||||
8 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.55 | ||||||||||||||
2 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.21 | ||||||||||||||
3 | Adam GelnarAdam Gelnar | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.55 | ||||||||||||||
5 | Matěj MaléřMatěj Maléř | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.59 | ||||||||||||||
7 | Robert ValentaRobert Valenta | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.67 | ||||||||||||||
8 | Josef ŠtefánekJosef Štefánek | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 09.18 | ||||||||||||||
2 | Daniel BalážDaniel Baláž | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.29 | ||||||||||||||
3 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.66 | ||||||||||||||
4 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.78 | ||||||||||||||
5 | Ondřej FialaOndřej Fiala | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Adam HolendaAdam Holenda | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Mark ČmielMark Čmiel | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.09 | ||||||||||||||
8 | Pavel CichyPavel Cichy | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.92 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym KišaJáchym Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.59 | ||||||||||||||
2 | Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.75 | ||||||||||||||
4 | Jakub LukačíkJakub Lukačík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.98 | ||||||||||||||
5 | Jakub FrýzaJakub Frýza | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.05 | ||||||||||||||
6 | Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10.14 | ||||||||||||||
7 | Richard ZuntRichard Zunt | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.37 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard StöckerRichard Stöcker | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.30 | ||||||||||||||
3 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Adam NowakAdam Nowak | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 09.69 | ||||||||||||||
5 | František ZuntFrantišek Zunt | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.36 | ||||||||||||||
6 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.62 | ||||||||||||||
Ondřej PražákOndřej Pražák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.45 | |||
2 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.55 | |||
3 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.82 | |||
4 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.83 | |||
4 | Daniel StrzondalaDaniel Strzondala | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.83 | |||
6 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.84 | |||
7 | Filip PopelářFilip Popelář | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.94 | |||
8 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.01 | |||
9 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.06 | |||
10 | Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.10 | |||
11 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.11 | |||
12 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09.16 | |||
13 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 09.18 | |||
14 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.21 | |||
15 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.23 | |||
16 | Richard StöckerRichard Stöcker | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.26 | |||
17 | Daniel BalážDaniel Baláž | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.29 | |||
18 | Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.30 | |||
19 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.38 | |||
20 | Adam GelnarAdam Gelnar | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.39 | |||
21 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.47 | |||
22 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.55 | |||
23 | Matěj MaléřMatěj Maléř | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.59 | |||
23 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.59 | |||
23 | Jáchym KišaJáchym Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.59 | |||
26 | Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.64 | |||
27 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.66 | |||
28 | Robert ValentaRobert Valenta | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.67 | |||
29 | Adam NowakAdam Nowak | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 09.69 | |||
30 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.75 | |||
30 | Josef ŠtefánekJosef Štefánek | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.75 | |||
30 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.75 | |||
33 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.78 | |||
34 | Ondřej FialaOndřej Fiala | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.88 | |||
35 | Jakub LukačíkJakub Lukačík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.98 | |||
36 | Adam HolendaAdam Holenda | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.00 | |||
37 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.03 | |||
38 | Jakub FrýzaJakub Frýza | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.05 | |||
39 | Mark ČmielMark Čmiel | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.09 | |||
40 | Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10.14 | |||
41 | František ZuntFrantišek Zunt | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.36 | |||
42 | Richard ZuntRichard Zunt | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.37 | |||
43 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.62 | |||
44 | Pavel CichyPavel Cichy | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.92 | |||
Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | ||||
Ondřej PražákOndřej Pražák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.16 | ||||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
3 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.37 | ||||||||||||||
4 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.45 | ||||||||||||||
5 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.52 | ||||||||||||||
6 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.52 | ||||||||||||||
7 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.56 | ||||||||||||||
8 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 8 | 08.68 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.10 | q | |||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.26 | q | |||||||||||||
3 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.31 | q | |||||||||||||
4 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.48 | q | |||||||||||||
5 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.55 | q | |||||||||||||
6 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.56 | ||||||||||||||
7 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.65 | ||||||||||||||
8 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.49 | q | |||||||||||||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 1 | 08.55 | q | |||||||||||||
3 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
5 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.75 | ||||||||||||||
6 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.03 | ||||||||||||||
7 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.05 | ||||||||||||||
8 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.06 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.52 | q | |||||||||||||
2 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.74 | ||||||||||||||
3 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.79 | ||||||||||||||
4 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.82 | ||||||||||||||
5 | Klára StaniekováKlára Stanieková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 08.88 | ||||||||||||||
6 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 08.92 | ||||||||||||||
7 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 08.98 | ||||||||||||||
Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.69 | ||||||||||||||
2 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.82 | ||||||||||||||
3 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.96 | ||||||||||||||
4 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.99 | ||||||||||||||
5 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.03 | ||||||||||||||
6 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.02 | ||||||||||||||
2 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
3 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.12 | ||||||||||||||
4 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
5 | Natalia NieciągNatalia Nieciąg | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 09.35 | ||||||||||||||
6 | Natálie MertlíkováNatálie Mertlíková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
8 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.14 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.29 | ||||||||||||||
4 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.51 | ||||||||||||||
6 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.64 | ||||||||||||||
7 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.66 | ||||||||||||||
8 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.25 | ||||||||||||||
4 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.32 | ||||||||||||||
5 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.35 | ||||||||||||||
6 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.77 | ||||||||||||||
7 | Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.81 | ||||||||||||||
Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 8 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Sára FilípkováSára Filípková | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.72 | ||||||||||||||
4 | Natálie HošťákováNatálie Hošťáková | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.09 | ||||||||||||||
5 | Nikola ČuntováNikola Čuntová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.46 | ||||||||||||||
6 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.69 | ||||||||||||||
Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Kristina VyoralováKristina Vyoralová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.10 | q | ||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.26 | q | ||
3 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.31 | q | ||
4 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.48 | q | ||
5 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.49 | q | ||
6 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.52 | q | ||
7 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.55 | q | ||
7 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 1 | 08.55 | q | ||
9 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.56 | |||
10 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.65 | |||
11 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.66 | |||
12 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.67 | |||
13 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.69 | |||
14 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.72 | |||
15 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.74 | |||
16 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.75 | |||
17 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.79 | |||
18 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.82 | |||
18 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.82 | |||
20 | Klára StaniekováKlára Stanieková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 08.88 | |||
21 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 08.92 | |||
22 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.96 | |||
23 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 08.98 | |||
23 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.98 | |||
25 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.99 | |||
26 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.02 | |||
27 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.03 | |||
27 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.03 | |||
29 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.05 | |||
29 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.05 | |||
29 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.05 | |||
32 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.06 | |||
33 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 09.08 | |||
33 | Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.08 | |||
33 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 8 | 09.08 | |||
36 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.12 | |||
37 | Sára FilípkováSára Filípková | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 09.17 | |||
38 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.19 | |||
39 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.22 | |||
39 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09.22 | |||
41 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.25 | |||
42 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.29 | |||
43 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.32 | |||
44 | Natalia NieciągNatalia Nieciąg | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 09.35 | |||
44 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.35 | |||
46 | Natálie MertlíkováNatálie Mertlíková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 09.37 | |||
47 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.42 | |||
48 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.51 | |||
49 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.56 | |||
50 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.64 | |||
51 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.66 | |||
52 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.70 | |||
53 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.72 | |||
54 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.77 | |||
55 | Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.81 | |||
56 | Natálie HošťákováNatálie Hošťáková | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.09 | |||
57 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.14 | |||
58 | Nikola ČuntováNikola Čuntová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.46 | |||
59 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.69 | |||
Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | DNS | ||||
Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | ||||
Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Kristina VyoralováKristina Vyoralová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.31 | ||||||||||||||
2 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.63 | ||||||||||||||
4 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.71 | ||||||||||||||
5 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.80 | ||||||||||||||
7 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 08.83 | ||||||||||||||
8 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 08.91 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.40 | ||||||||||||||
2 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
3 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.75 | ||||||||||||||
5 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.82 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 08.90 | ||||||||||||||
7 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.91 | ||||||||||||||
8 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.81 | ||||||||||||||
3 | Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.85 | ||||||||||||||
4 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
5 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 08.99 | ||||||||||||||
6 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.15 | ||||||||||||||
7 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.18 | ||||||||||||||
8 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
3 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
5 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 09.36 | ||||||||||||||
6 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.47 | ||||||||||||||
Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.38 | ||||||||||||||
5 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
6 | Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.46 | ||||||||||||||
7 | Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.83 | ||||||||||||||
8 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ČervenkováKarolína Červenková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.14 | ||||||||||||||
2 | Laura MoškořováLaura Moškořová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.51 | ||||||||||||||
6 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.53 | ||||||||||||||
7 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.62 | ||||||||||||||
8 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.06 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela TakáčováMichaela Takáčová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
2 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.56 | ||||||||||||||
3 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.57 | ||||||||||||||
4 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.93 | ||||||||||||||
5 | Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 10.06 | ||||||||||||||
6 | Nikol DavidováNikol Davidová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.07 | ||||||||||||||
7 | Natálie BoldisováNatálie Boldisová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.28 | ||||||||||||||
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie ZádrapováSofie Zádrapová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.38 | ||||||||||||||
2 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
3 | Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 09.52 | ||||||||||||||
4 | Marie HuczalováMarie Huczalová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.74 | ||||||||||||||
5 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.08 | ||||||||||||||
6 | Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.28 | ||||||||||||||
7 | Tereza JanečkováTereza Janečková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.41 | ||||||||||||||
8 | Nikol ČapandováNikol Čapandová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 11.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.42 | ||||||||||||||
2 | Lucie KocmanováLucie Kocmanová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.69 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.79 | ||||||||||||||
4 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.86 | ||||||||||||||
5 | Eliška KokořováEliška Kokořová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.94 | ||||||||||||||
6 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.15 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.18 | ||||||||||||||
8 | Tereza VeselkováTereza Veselková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 11.04 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
2 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.93 | ||||||||||||||
3 | Emma JízdnáEmma Jízdná | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.98 | ||||||||||||||
4 | Matylda KettnerováMatylda Kettnerová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.61 | ||||||||||||||
5 | Barbora HlobilováBarbora Hlobilová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.62 | ||||||||||||||
Elena DudováElena Dudová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Anna KalousováAnna Kalousová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (ne, 12.1.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KoelblováMarie Koelblová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.52 | ||||||||||||||
2 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.77 | ||||||||||||||
3 | Stella StuchlíkováStella Stuchlíková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.00 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ŠodkováViktorie Šodková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.10 | ||||||||||||||
5 | Bára PastrňákováBára Pastrňáková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.38 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.58 | ||||||||||||||
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.40 | |||
2 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.54 | |||
3 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.59 | |||
4 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.72 | |||
5 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.75 | |||
6 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.81 | |||
7 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.82 | |||
8 | Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.85 | |||
9 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 08.90 | |||
9 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 08.90 | |||
9 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.90 | |||
12 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.91 | |||
13 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.96 | |||
14 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 08.99 | |||
15 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.00 | |||
16 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.05 | |||
17 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.07 | |||
18 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.11 | |||
19 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.13 | |||
20 | Karolína ČervenkováKarolína Červenková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.14 | |||
21 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.15 | |||
22 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.18 | |||
23 | Laura MoškořováLaura Moškořová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.20 | |||
24 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.29 | |||
25 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 09.36 | |||
26 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.37 | |||
27 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.38 | |||
27 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.38 | |||
27 | Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 09.38 | |||
27 | Sofie ZádrapováSofie Zádrapová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.38 | |||
31 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.41 | |||
32 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.42 | |||
33 | Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.46 | |||
34 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.47 | |||
35 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.48 | |||
36 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.50 | |||
36 | Michaela TakáčováMichaela Takáčová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.50 | |||
38 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.51 | |||
39 | Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 09.52 | |||
39 | Marie KoelblováMarie Koelblová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.52 | |||
41 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 09.53 | |||
42 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.56 | |||
42 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.56 | |||
44 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.57 | |||
45 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.62 | |||
46 | Lucie KocmanováLucie Kocmanová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.69 | |||
47 | Marie HuczalováMarie Huczalová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.74 | |||
48 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.77 | |||
49 | Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.79 | |||
50 | Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.83 | |||
51 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.86 | |||
52 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.90 | |||
53 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.93 | |||
53 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.93 | |||
55 | Eliška KokořováEliška Kokořová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.94 | |||
56 | Emma JízdnáEmma Jízdná | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.98 | |||
57 | Stella StuchlíkováStella Stuchlíková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.00 | |||
58 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.06 | |||
58 | Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 10.06 | |||
60 | Nikol DavidováNikol Davidová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.07 | |||
61 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.08 | |||
62 | Viktorie ŠodkováViktorie Šodková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.10 | |||
63 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.15 | |||
64 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.18 | |||
65 | Natálie BoldisováNatálie Boldisová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.28 | |||
65 | Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.28 | |||
67 | Bára PastrňákováBára Pastrňáková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.38 | |||
68 | Tereza JanečkováTereza Janečková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.41 | |||
69 | Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.58 | |||
70 | Matylda KettnerováMatylda Kettnerová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.61 | |||
71 | Barbora HlobilováBarbora Hlobilová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.62 | |||
72 | Nikol ČapandováNikol Čapandová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 11.00 | |||
73 | Tereza VeselkováTereza Veselková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 11.04 | |||
Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | ||||
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Elena DudováElena Dudová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Anna KalousováAnna Kalousová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | ||||
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 17.86 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 18.06 | ||||||||||||||
3 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 18.82 | ||||||||||||||
4 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 20.66 | ||||||||||||||
5 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.16 | ||||||||||||||
2 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 19.21 | ||||||||||||||
3 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 19.24 | ||||||||||||||
4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.94 | ||||||||||||||
Tomáš UherTomáš Uher | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 18.83 | ||||||||||||||
2 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.35 | ||||||||||||||
3 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.99 | ||||||||||||||
4 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 20.16 | ||||||||||||||
5 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.82 | ||||||||||||||
6 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.19 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.15 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.18 | ||||||||||||||
3 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.22 | ||||||||||||||
4 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 20.44 | ||||||||||||||
5 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.50 | ||||||||||||||
6 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 17.86 | |||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 18.06 | |||
3 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 18.82 | |||
4 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 18.83 | |||
5 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.16 | |||
6 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 19.21 | |||
7 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 19.24 | |||
8 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.35 | |||
9 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.99 | |||
10 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.15 | |||
11 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 20.16 | |||
12 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.18 | |||
13 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.22 | |||
14 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 20.44 | |||
15 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.50 | |||
16 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 20.66 | |||
17 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.82 | |||
18 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.13 | |||
19 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.19 | |||
20 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.94 | |||
21 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.41 | |||
Tomáš UherTomáš Uher | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | DNS |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.73 | ||||||||||||||
2 | Daniel StrzondalaDaniel Strzondala | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 22.27 | ||||||||||||||
3 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.40 | ||||||||||||||
4 | Richard NovákRichard Novák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.44 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.44 | ||||||||||||||
Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.09 | ||||||||||||||
2 | Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.63 | ||||||||||||||
3 | Adam GelnarAdam Gelnar | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 23.60 | ||||||||||||||
4 | Viktor NovákViktor Novák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.06 | ||||||||||||||
5 | Pavel CichyPavel Cichy | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 27.53 | ||||||||||||||
Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 22.25 | ||||||||||||||
2 | Jáchym KišaJáchym Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.45 | ||||||||||||||
3 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.75 | ||||||||||||||
4 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.80 | ||||||||||||||
5 | Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 26.96 | ||||||||||||||
Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 5.dr. - 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.73 | |||
2 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.09 | |||
3 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 22.25 | |||
4 | Daniel StrzondalaDaniel Strzondala | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 22.27 | |||
5 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.40 | |||
6 | Richard NovákRichard Novák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.44 | |||
7 | Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.63 | |||
8 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.44 | |||
9 | Jáchym KišaJáchym Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.45 | |||
10 | Adam GelnarAdam Gelnar | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 23.60 | |||
11 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.75 | |||
12 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.80 | |||
13 | Viktor NovákViktor Novák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.06 | |||
14 | Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 26.96 | |||
15 | Pavel CichyPavel Cichy | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 27.53 | |||
Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | ||||
Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | DQ |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.82 | ||||||||||||||
2 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 20.60 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 21.19 | ||||||||||||||
4 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 23.12 | ||||||||||||||
5 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.90 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.38 | ||||||||||||||
2 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.68 | ||||||||||||||
3 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.92 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 22.30 | ||||||||||||||
5 | Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 23.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 21.06 | ||||||||||||||
2 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 21.66 | ||||||||||||||
3 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.75 | ||||||||||||||
4 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.17 | ||||||||||||||
5 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 21.66 | ||||||||||||||
2 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 22.01 | ||||||||||||||
3 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 22.37 | ||||||||||||||
4 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.56 | ||||||||||||||
5 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.60 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.88 | ||||||||||||||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 20.96 | ||||||||||||||
3 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 21.77 | ||||||||||||||
4 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 22.68 | ||||||||||||||
5 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.16 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 21.17 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 21.40 | ||||||||||||||
3 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.44 | ||||||||||||||
4 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.66 | ||||||||||||||
5 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 22.15 | ||||||||||||||
Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.09 | ||||||||||||||
2 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.45 | ||||||||||||||
3 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.69 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 23.85 | ||||||||||||||
Tereza BurováTereza Burová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 5.dr. -163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára FilípkováSára Filípková | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 22.16 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.32 | ||||||||||||||
3 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.45 | ||||||||||||||
4 | Nikola LidákováNikola Lidáková | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 23.86 | ||||||||||||||
5 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.14 | ||||||||||||||
6 | Nikola ČuntováNikola Čuntová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 21.64 | ||||||||||||||
2 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 4 | 22.18 | ||||||||||||||
3 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 22.37 | ||||||||||||||
4 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.69 | ||||||||||||||
5 | Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.75 | ||||||||||||||
Kristina VyoralováKristina Vyoralová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.82 | |||
2 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.38 | |||
3 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 20.60 | |||
4 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.68 | |||
5 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.88 | |||
6 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.92 | |||
7 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 20.96 | |||
8 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 21.06 | |||
9 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 21.17 | |||
10 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 21.19 | |||
11 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 21.40 | |||
12 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.44 | |||
13 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 21.64 | |||
14 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 21.66 | |||
14 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 21.66 | |||
14 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.66 | |||
17 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.75 | |||
18 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 21.77 | |||
19 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 4 | 22.01 | |||
20 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 22.15 | |||
21 | Sára FilípkováSára Filípková | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 22.16 | |||
22 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 4 | 22.18 | |||
23 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 22.30 | |||
24 | Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.32 | |||
25 | Tereza LazarováTereza Lazarová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 22.37 | |||
25 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 22.37 | |||
27 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.45 | |||
28 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.56 | |||
29 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.60 | |||
30 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 22.68 | |||
31 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.69 | |||
32 | Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.75 | |||
33 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.09 | |||
34 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 23.12 | |||
35 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.16 | |||
36 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.17 | |||
37 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.45 | |||
38 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.69 | |||
39 | Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 23.81 | |||
40 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 23.85 | |||
41 | Nikola LidákováNikola Lidáková | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 23.86 | |||
42 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.90 | |||
43 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.02 | |||
44 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.14 | |||
45 | Nikola ČuntováNikola Čuntová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.82 | |||
Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | DNS | ||||
Tereza BurováTereza Burová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | ||||
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DQ | ||||
Kristina VyoralováKristina Vyoralová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.98 | ||||||||||||||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.17 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.57 | ||||||||||||||
4 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.73 | ||||||||||||||
5 | Julie ŠtefánkováJulie Štefánková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 23.75 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.51 | ||||||||||||||
2 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 22.72 | ||||||||||||||
3 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 23.61 | ||||||||||||||
4 | Stella StuchlíkováStella Stuchlíková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 25.00 | ||||||||||||||
Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 3.dr. 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.87 | ||||||||||||||
2 | Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 22.76 | ||||||||||||||
3 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 22.86 | ||||||||||||||
4 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.53 | ||||||||||||||
5 | Bára SkleničkováBára Skleničková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 25.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura MoškořováLaura Moškořová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 22.67 | ||||||||||||||
2 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 23.48 | ||||||||||||||
3 | Viktorie JavorskáViktorie Javorská | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 24.89 | ||||||||||||||
4 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 24.97 | ||||||||||||||
Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 5.dr. - 163.3a; 6.dr. - 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 22.60 | ||||||||||||||
2 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.13 | ||||||||||||||
3 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.40 | ||||||||||||||
4 | Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 23.64 | ||||||||||||||
5 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 23.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.98 | |||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.17 | |||
3 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.57 | |||
4 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.73 | |||
5 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.87 | |||
6 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.51 | |||
7 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 22.60 | |||
8 | Laura MoškořováLaura Moškořová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 22.67 | |||
9 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 22.72 | |||
10 | Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 22.76 | |||
11 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 22.86 | |||
12 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.13 | |||
13 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.40 | |||
14 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 23.48 | |||
15 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.53 | |||
16 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 23.61 | |||
17 | Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 23.64 | |||
18 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 23.68 | |||
19 | Julie ŠtefánkováJulie Štefánková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 23.75 | |||
20 | Viktorie JavorskáViktorie Javorská | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 24.89 | |||
21 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 24.97 | |||
22 | Stella StuchlíkováStella Stuchlíková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 25.00 | |||
23 | Bára SkleničkováBára Skleničková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 25.81 | |||
Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DQ | ||||
Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ | ||||
Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 38.45 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 40.69 | ||||||||||||||
3 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 42.00 | ||||||||||||||
4 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 42.48 | ||||||||||||||
5 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 43.98 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 40.08 | ||||||||||||||
2 | Samuel Adam KashiSamuel Adam Kashi | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 41.69 | ||||||||||||||
3 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 44.53 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 47.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 38.45 | |||
2 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 40.08 | |||
3 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 40.69 | |||
4 | Samuel Adam KashiSamuel Adam Kashi | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 41.69 | |||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 42.00 | |||
6 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 42.48 | |||
7 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 43.98 | |||
8 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 44.53 | |||
9 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 47.53 |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 44.85 | ||||||||||||||
2 | Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 48.07 | ||||||||||||||
3 | Adam KociánAdam Kocián | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 56.12 | ||||||||||||||
Michal KubošekMichal Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 47.28 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 48.99 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 49.88 | ||||||||||||||
4 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.13 | ||||||||||||||
5 | Ondřej FusekOndřej Fusek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 56.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 48.66 | ||||||||||||||
2 | Richard StöckerRichard Stöcker | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.32 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 51.41 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PražákOndřej Pražák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 52.37 | ||||||||||||||
5 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 53.84 | ||||||||||||||
6 | Jan MacourekJan Macourek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.71 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 44.85 | |||
2 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 47.28 | |||
3 | Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 48.07 | |||
4 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 48.66 | |||
5 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 48.99 | |||
6 | Richard StöckerRichard Stöcker | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.32 | |||
7 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 49.88 | |||
8 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.13 | |||
9 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 51.41 | |||
10 | Ondřej PražákOndřej Pražák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 52.37 | |||
11 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 53.84 | |||
12 | Adam KociánAdam Kocián | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 56.12 | |||
13 | Ondřej FusekOndřej Fusek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 56.93 | |||
14 | Jan MacourekJan Macourek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.71 | |||
Michal KubošekMichal Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 41.60 | ||||||||||||||
2 | Klára StaniekováKlára Stanieková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 46.80 | ||||||||||||||
3 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 51.79 | ||||||||||||||
Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ- 2.dr - 214.6a. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 46.12 | ||||||||||||||
2 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 46.58 | ||||||||||||||
3 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.58 | ||||||||||||||
4 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 50.30 | ||||||||||||||
5 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 50.40 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 45.90 | ||||||||||||||
2 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 47.56 | ||||||||||||||
3 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 49.60 | ||||||||||||||
4 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 49.97 | ||||||||||||||
Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 46.39 | ||||||||||||||
2 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 46.88 | ||||||||||||||
3 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 47.17 | ||||||||||||||
4 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 48.11 | ||||||||||||||
5 | Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 49.94 | ||||||||||||||
6 | Nikola LidákováNikola Lidáková | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 52.97 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 41.60 | |||
2 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 45.90 | |||
3 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 46.12 | |||
4 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 46.39 | |||
5 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 46.58 | |||
6 | Klára StaniekováKlára Stanieková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 46.80 | |||
7 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 46.88 | |||
8 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 47.17 | |||
9 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 47.56 | |||
10 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.58 | |||
11 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 48.11 | |||
12 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 49.60 | |||
13 | Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 49.94 | |||
14 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 49.97 | |||
15 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 50.30 | |||
16 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 50.40 | |||
17 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 51.79 | |||
18 | Nikola LidákováNikola Lidáková | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 52.97 | |||
Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS | ||||
Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | DQ | ||||
Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | DNS |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 43.29 | ||||||||||||||
2 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 46.33 | ||||||||||||||
3 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 47.83 | ||||||||||||||
4 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 48.77 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 47.56 | ||||||||||||||
2 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 47.96 | ||||||||||||||
3 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 49.25 | ||||||||||||||
4 | Bára PastrňákováBára Pastrňáková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 57.08 | ||||||||||||||
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda TicováLinda Ticová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 48.31 | ||||||||||||||
2 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 53.20 | ||||||||||||||
3 | Nela DočekalováNela Dočekalová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 53.78 | ||||||||||||||
4 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 1 | 55.12 | ||||||||||||||
5 | Eliška ZarembováEliška Zarembová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 61.35 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 49.16 | ||||||||||||||
2 | Michaela TakáčováMichaela Takáčová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 51.69 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 53.93 | ||||||||||||||
4 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 56.10 | ||||||||||||||
5 | Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 57.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 43.29 | |||
2 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 46.33 | |||
3 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 47.56 | |||
4 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 47.83 | |||
5 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 47.96 | |||
6 | Linda TicováLinda Ticová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 48.31 | |||
7 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 48.77 | |||
8 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 49.16 | |||
9 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 49.25 | |||
10 | Michaela TakáčováMichaela Takáčová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 51.69 | |||
11 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 53.20 | |||
12 | Nela DočekalováNela Dočekalová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 53.78 | |||
13 | Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 53.93 | |||
14 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 1 | 55.12 | |||
15 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 56.10 | |||
16 | Bára PastrňákováBára Pastrňáková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 57.08 | |||
17 | Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 57.09 | |||
18 | Eliška ZarembováEliška Zarembová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 61.35 | |||
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VinckerTomáš Vincker | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 2:10.38 | ||||||||||||||
2 | František BojkoFrantišek Bojko | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:19.13 | ||||||||||||||
3 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:29.39 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:34.73 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:35.45 | ||||||||||||||
6 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:35.89 | ||||||||||||||
7 | Daniel FilipDaniel Filip | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 2:36.03 | ||||||||||||||
8 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:38.93 | ||||||||||||||
9 | Jakub ZajacJakub Zajac | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:42.75 | ||||||||||||||
10 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:43.86 | ||||||||||||||
11 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 2:44.16 | ||||||||||||||
12 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:50.59 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:35.63 | ||||||||||||||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:37.90 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:51.04 | ||||||||||||||
4 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:51.24 | ||||||||||||||
5 | Adam NowakAdam Nowak | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 10 | 2:53.15 | ||||||||||||||
6 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:58.40 | ||||||||||||||
7 | Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 3:10.93 | ||||||||||||||
8 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 3:16.75 | ||||||||||||||
9 | Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:23.11 | ||||||||||||||
10 | Raul StuchlíkRaul Stuchlík | 08 | TJ TŽ Třinec | 11 | 3:23.70 | ||||||||||||||
Šimon KristlŠimon Kristl | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:26.35 | ||||||||||||||
2 | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:29.08 | ||||||||||||||
3 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:29.09 | ||||||||||||||
4 | Sára FilípkováSára Filípková | 06 | TJ Start Havířov | 9 | 2:46.61 | ||||||||||||||
5 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:47.15 | ||||||||||||||
6 | Tereza BurováTereza Burová | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:49.95 | ||||||||||||||
7 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:51.28 | ||||||||||||||
8 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:58.81 | ||||||||||||||
9 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 3:00.46 | ||||||||||||||
10 | Adéla PupákováAdéla Pupáková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 3:05.03 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:43.12 | ||||||||||||||
2 | Michaela KubinováMichaela Kubinová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:46.18 | ||||||||||||||
3 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:48.35 | ||||||||||||||
4 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:54.93 | ||||||||||||||
5 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 10 | 2:55.86 | ||||||||||||||
6 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:56.19 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 2:56.21 | ||||||||||||||
8 | Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:00.03 | ||||||||||||||
9 | Stella StrohnerováStella Strohnerová | 08 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 15 | 3:02.98 | ||||||||||||||
10 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 3:06.34 | ||||||||||||||
11 | Marie KonvičkováMarie Konvičková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 3:09.81 | ||||||||||||||
12 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 3:11.69 | ||||||||||||||
13 | Emma JízdnáEmma Jízdná | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 3:20.18 | ||||||||||||||
Marie OnderkováMarie Onderková | 07 | TJ Slezan Opava, z.s. | 12 | DNS | |||||||||||||||
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 14 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 4:49.41 | ||||||||||||||
2 | Jeroným PolášekJeroným Polášek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 4:53.06 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 4:58.05 | ||||||||||||||
5 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 5:15.44 | ||||||||||||||
6 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 5:24.40 | ||||||||||||||
7 | Oliver GrzychOliver Grzych | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 5:50.90 | ||||||||||||||
9 | Šimon KoudelkaŠimon Koudelka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 5:58.07 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 15:21) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 5:10.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ČechJakub Čech | 07 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 5:53.97 | ||||||||||||||
3 | David MordáčDavid Mordáč | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 6:10.08 | ||||||||||||||
Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 5:11.35 | ||||||||||||||
2 | Eliška SlaninováEliška Slaninová | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 5:17.71 | ||||||||||||||
3 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 5:27.49 | ||||||||||||||
4 | Anna VýmolováAnna Výmolová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 5:28.88 | ||||||||||||||
5 | Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 5:29.60 | ||||||||||||||
6 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 5:43.34 | ||||||||||||||
7 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 5:44.78 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 15:11) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KvášováBarbora Kvášová | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 5:28.72 | ||||||||||||||
2 | Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 5:30.31 | ||||||||||||||
3 | Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 5:58.11 | ||||||||||||||
4 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 6:07.17 | ||||||||||||||
5 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 6:21.69 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.14 | ||||||||||||||
3 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.54 | ||||||||||||||
5 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.57 | ||||||||||||||
6 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.03 | ||||||||||||||
7 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.14 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.77 | ||||||||||||||
2 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.06 | ||||||||||||||
3 | Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.06 | ||||||||||||||
4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.39 | ||||||||||||||
5 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 12.55 | ||||||||||||||
Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.45 | |||
2 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.14 | |||
3 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.22 | |||
4 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.54 | |||
5 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.57 | |||
6 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.77 | |||
7 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.03 | |||
8 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.14 | |||
9 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.06 | |||
9 | Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.06 | |||
11 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.39 | |||
12 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 12.55 | |||
Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.47 | ||||||||||||||
2 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.15 | ||||||||||||||
3 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.32 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.34 | ||||||||||||||
6 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.78 | ||||||||||||||
Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.80 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 11.22 | ||||||||||||||
3 | Daniel BalážDaniel Baláž | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.66 | ||||||||||||||
4 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.14 | ||||||||||||||
5 | Richard ZuntRichard Zunt | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 14.43 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh (ne, 12.1.2020 - 10:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.87 | q | |||||||||||||
2 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.14 | q | |||||||||||||
3 | Daniel BalážDaniel Baláž | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 11.93 | q | |||||||||||||
4 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 12.41 | q | |||||||||||||
5 | Richard ZuntRichard Zunt | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 14.47 | q | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.06 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.40 | ||||||||||||||
3 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 10.72 | ||||||||||||||
4 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.19 | ||||||||||||||
5 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.44 | ||||||||||||||
6 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.77 | ||||||||||||||
7 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 12.33 | ||||||||||||||
8 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 8 | 12.91 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.14 | q | |||||||||||||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.45 | q | |||||||||||||
3 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 10.51 | q | |||||||||||||
4 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.94 | q | |||||||||||||
5 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.35 | q | |||||||||||||
6 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 7 | 11.79 | q | |||||||||||||
7 | Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 12.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 12.17 | q | |||||||||||||
2 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 12.51 | q | |||||||||||||
3 | Julie BartkováJulie Bartková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.78 | ||||||||||||||
4 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 12.86 | ||||||||||||||
5 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.96 | ||||||||||||||
6 | Barbora HlobilováBarbora Hlobilová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 13.68 | ||||||||||||||
Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 13.02 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ŠodkováViktorie Šodková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 13.56 | ||||||||||||||
3 | Marie KonvičkováMarie Konvičková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 13.82 | ||||||||||||||
4 | Adéla PannováAdéla Pannová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 13.90 | ||||||||||||||
Anna KalousováAnna Kalousová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.14 | q | ||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.45 | q | ||
3 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 10.51 | q | ||
4 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.94 | q | ||
5 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.35 | q | ||
6 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 7 | 11.79 | q | ||
7 | Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková | 07 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 12.17 | q | ||
8 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 12.51 | q | ||
9 | Julie BartkováJulie Bartková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.78 | |||
10 | Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 12.86 | |||
10 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 12.86 | |||
12 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.96 | |||
13 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 13.02 | |||
14 | Viktorie ŠodkováViktorie Šodková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 13.56 | |||
15 | Barbora HlobilováBarbora Hlobilová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 13.68 | |||
16 | Marie KonvičkováMarie Konvičková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 13.82 | |||
17 | Adéla PannováAdéla Pannová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 13.90 | |||
Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Anna KalousováAnna Kalousová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DQ |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.1.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.38 | ||||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.50 | ||||||||||||||
3 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 10.01 | ||||||||||||||
4 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.20 | ||||||||||||||
5 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.29 | ||||||||||||||
6 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 1 | 10.32 | ||||||||||||||
7 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.52 | ||||||||||||||
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.35 | q | |||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.56 | q | |||||||||||||
3 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.67 | q | |||||||||||||
4 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.85 | q | |||||||||||||
5 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.17 | q | |||||||||||||
6 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.55 | q | |||||||||||||
7 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 10.74 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 10.13 | q | |||||||||||||
2 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 11.48 | ||||||||||||||
3 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 11.50 | ||||||||||||||
4 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.97 | ||||||||||||||
5 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 11.97 | ||||||||||||||
Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 10:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 10.69 | q | |||||||||||||
2 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.83 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.48 | ||||||||||||||
4 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.66 | ||||||||||||||
5 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 12.05 | ||||||||||||||
6 | Natálie HošťákováNatálie Hošťáková | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 12.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.35 | q | ||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.56 | q | ||
3 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.67 | q | ||
4 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.85 | q | ||
5 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 10.13 | q | ||
6 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.17 | q | ||
7 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.55 | q | ||
8 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 10.69 | q | ||
9 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 10.74 | |||
10 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.83 | |||
11 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 5 | 11.48 | |||
11 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.48 | |||
13 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 11.50 | |||
14 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.66 | |||
15 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.97 | |||
15 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 11.97 | |||
17 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 12.05 | |||
18 | Natálie HošťákováNatálie Hošťáková | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 12.52 | |||
Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS |
4 x 200 m - Mix mladší žactvo (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huňková, Káňová Huňková, Káňová | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 1:55.08 | |||||||||||||||
2 | Machková, Poštulková Machková, Poštulková | Atletika Poruba z.s. | 5 | 1:57.91 | |||||||||||||||
3 | Václavíková, Ningerová Václavíková, Ningerová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:00.88 | |||||||||||||||
4 | Jurošová, Bartoňová Jurošová, Bartoňová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:07.30 | |||||||||||||||
5 | Malatinská, Krestová Malatinská, Krestová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 2:10.62 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvapilová, Udvarosová Kvapilová, Udvarosová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:58.68 | |||||||||||||||
2 | Ruferová, Pluskalová Ruferová, Pluskalová | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:02.37 | |||||||||||||||
3 | Chalupová, Štefková Chalupová, Štefková | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:04.01 | |||||||||||||||
4 | Kociánová, Strohnerová Kociánová, Strohnerová | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:18.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zahradníková, Moškořová Zahradníková, Moškořová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:04.42 | |||||||||||||||
2 | Skřečková, Šímová Skřečková, Šímová | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:10.01 | |||||||||||||||
3 | Tvrdá, Straková Tvrdá, Straková | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:11.14 | |||||||||||||||
4 | Štefánková, Rozsívalová Štefánková, Rozsívalová | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:12.33 | |||||||||||||||
5 | Babincová, Mošťková Babincová, Mošťková | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:13.35 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huňková, Káňová Huňková, Káňová | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 1:55.08 | ||||
2 | Machková, Poštulková Machková, Poštulková | Atletika Poruba z.s. | 5 | 1:57.91 | ||||
3 | Kvapilová, Udvarosová Kvapilová, Udvarosová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:58.68 | ||||
4 | Václavíková, Ningerová Václavíková, Ningerová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:00.88 | ||||
5 | Ruferová, Pluskalová Ruferová, Pluskalová | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:02.37 | ||||
6 | Chalupová, Štefková Chalupová, Štefková | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:04.01 | ||||
7 | Zahradníková, Moškořová Zahradníková, Moškořová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:04.42 | ||||
8 | Jurošová, Bartoňová Jurošová, Bartoňová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:07.30 | ||||
9 | Skřečková, Šímová Skřečková, Šímová | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:10.01 | ||||
10 | Malatinská, Krestová Malatinská, Krestová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 2:10.62 | ||||
11 | Tvrdá, Straková Tvrdá, Straková | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:11.14 | ||||
12 | Štefánková, Rozsívalová Štefánková, Rozsívalová | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:12.33 | ||||
13 | Babincová, Mošťková Babincová, Mošťková | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:13.35 | ||||
14 | Kociánová, Strohnerová Kociánová, Strohnerová | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:18.35 |
4 x 200 m - Mix starší žactvo (Běh)
Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martinkevič, Boďa Martinkevič, Boďa | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:50.45 | |||||||||||||||
2 | Hrabovský, Charvátek Hrabovský, Charvátek | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:50.52 | |||||||||||||||
3 | Lojek, Bartoň Lojek, Bartoň | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:59.12 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zach, Teslík Zach, Teslík | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:42.41 | |||||||||||||||
2 | Bielig, Kubesa Bielig, Kubesa | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:49.61 | |||||||||||||||
3 | Hanzelka, Melčák Hanzelka, Melčák | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:51.30 | |||||||||||||||
4 | Swaczyna, Kovář Swaczyna, Kovář | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 1:57.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zach, Teslík Zach, Teslík | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:42.41 | ||||
2 | Bielig, Kubesa Bielig, Kubesa | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:49.61 | ||||
3 | Martinkevič, Boďa Martinkevič, Boďa | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:50.45 | ||||
4 | Hrabovský, Charvátek Hrabovský, Charvátek | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:50.52 | ||||
5 | Hanzelka, Melčák Hanzelka, Melčák | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:51.30 | ||||
6 | Swaczyna, Kovář Swaczyna, Kovář | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 1:57.34 | ||||
7 | Lojek, Bartoň Lojek, Bartoň | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:59.12 |
Skok vysoký - Žáci
(ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.39 1.44 1.49 1.54 1.57 1.60 1.64 1.66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
Atletika Poruba z.s. |
05 | 9 | 1.60 | -ooxoxoxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 7 | 1.57 | oooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 6 | 1.57 | --ooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 8 | 1.44 | ooxxx | ||||||||||||||
5 |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 2 | 1.44 | xxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 1.44 | oxxoxxx | ||||||||||||||
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žáci
(ne, 12.1.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.14 1.19 1.24 1.29 1.34 1.37 1.40 1.43 1.46 1.49 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 11 | 1.37 | --oooxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 9 | 1.37 | ooooxxoxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 3 | 1.34 | ooooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 10 | 1.24 | xoxooxxx | ||||||||||||||
5 |
Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 4 | 1.24 | oxoxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Jonáš BordovskýJonáš Bordovský
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 1 | 1.19 | xxooxxx | ||||||||||||||
7= |
Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 5 | 1.14 | oxxx | ||||||||||||||
7= |
Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 8 | 1.14 | oxxx | ||||||||||||||
7= |
Ondřej FusekOndřej Fusek
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 7 | 1.14 | oxxx | ||||||||||||||
Robert ValentaRobert Valenta
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně
(ne, 12.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.14 1.19 1.24 1.29 1.34 1.39 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 11 | 1.56 | -----ooooxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 7 | 1.50 | ---ooooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 10 | 1.47 | ----oooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 9 | 1.44 | ---ooooxxx | ||||||||||||||
5 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 1.39 | ---xoxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ Třinec |
06 | 6 | 1.39 | --ooxxoxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 1.29 | ooooxxx | ||||||||||||||
8 |
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 1 | 1.29 | xooxxoxxoxxx | ||||||||||||||
Viktorie DudováViktorie Dudová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žákyně
(ne, 12.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.09 1.14 1.19 1.24 1.27 1.30 1.33 1.36 1.39 1.41 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 8 | 1.39 | ooooxooxxooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 1.36 | ooxoxoooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková
SK Ostraváček, z.s. |
07 | 10 | 1.30 | --xoooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ Třinec |
07 | 6 | 1.30 | oooooxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | 1.27 | ooooxxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 5 | 1.24 | oxoxxooxxx | ||||||||||||||
7 |
Viktorie JavorskáViktorie Javorská
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 7 | 1.24 | xoxoxoxxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Tereza JanečkováTereza Janečková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 2 | 1.19 | oooxxx | ||||||||||||||
9 |
Eliška KopcováEliška Kopcová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 3 | 1.14 | ooxxx | ||||||||||||||
10 |
Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 4 | 1.09 | oxxx | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok o tyči - Žáci
(ne, 12.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.01 2.21 2.41 2.61 2.71 2.81 2.91 3.01 3.11 3.21 3.31 3.41 3.51 3.71 3.91 4.11 4.21 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 6 | 4.11 | --------xo---ooxxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 5 | 3.01 | -oooooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3 | 2.61 | ox-ooxxx | ||||||||||||||
4 |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 4 | 2.61 | oooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 2.41 | --oxxx | ||||||||||||||
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok o tyči - Žákyně
(ne, 12.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.77 1.97 2.17 2.27 2.37 2.47 2.57 2.67 2.77 2.87 2.92 3.07 3.17 3.27 3.37 3.47 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava |
05 | 10 | 2.87 | -----ooo-xoxxx | ||||||||||||||
2 |
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 4 | 2.57 | ooxoxxoxoooxxx | ||||||||||||||
3 |
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 9 | 2.47 | --xoxoxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 7 | 2.37 | ooxoxxoxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 5 | 2.17 | -ooxxx | ||||||||||||||
6 |
Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | 2.17 | -xooxxx | ||||||||||||||
7 |
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice... |
09 | 6 | 1.97 | ooxxx | ||||||||||||||
8= |
Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava |
09 | 2 | 1.77 | oxxx | ||||||||||||||
8= |
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 1 | 1.77 | oxxx | ||||||||||||||
10 |
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 3 | 1.77 | xoxxx | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok daleký - Žáci
(ne, 12.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 15 | 5.74 | 4.93 | 5.39 | 5.17 | 5.39 | 5.43 | 5.74 | x | ||||||||
2 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 14 | 5.29 | x | 5.13 | 5.29 | 5.29 | - | 5.08 | 3.64 | ||||||||
3 |
Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 11 | 4.86 | x | 4.37 | 4.64 | 4.64 | 4.86 | 4.66 | 4.54 | ||||||||
4 |
Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol Opava |
05 | 13 | 4.84 | 4.37 | 4.67 | 4.63 | 4.67 | 4.59 | 4.71 | 4.84 | ||||||||
5 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 12 | 4.76 | x | x | 4.69 | 4.69 | 4.76 | x | x | ||||||||
6 |
František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | 4.62 | 4.62 | 4.13 | 3.87 | 4.62 | 4.27 | 4.46 | 4.07 | ||||||||
7 |
Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 4.55 | x | 4.55 | x | 4.55 | x | - | x | ||||||||
8 |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 10 | 4.52 | 4.52 | 4.09 | 3.99 | 4.52 | 4.07 | 4.02 | 3.82 | ||||||||
9 |
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 4.45 | 3.80 | 4.21 | 4.45 | 4.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | 4.33 | 4.32 | 4.33 | x | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 6 | 4.10 | 4.06 | 4.04 | 4.10 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 7 | 4.07 | 4.06 | 3.92 | 4.07 | 4.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | 3.89 | 3.74 | 3.89 | 3.89 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ Třinec |
06 | 3 | 3.66 | 3.66 | 3.31 | 3.23 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ Třinec |
06 | 5 | 3.59 | 3.59 | 3.43 | x | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci
(ne, 12.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 26 | 4.90 | x | 4.90 | 4.58 | 4.90 | 4.65 | 4.86 | 4.79 | ||||||||
2 |
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. |
07 | 24 | 4.53 | 4.52 | 4.51 | 4.00 | 4.52 | 4.17 | 4.53 | x | ||||||||
3 |
Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 18 | 4.37 | 4.17 | 3.72 | x | 4.17 | 4.23 | x | 4.37 | ||||||||
4 |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 21 | 4.33 | 4.22 | 4.14 | 4.09 | 4.22 | 4.33 | 4.16 | 3.90 | ||||||||
5 |
Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 20 | 4.27 | 4.07 | 4.13 | 3.62 | 4.13 | 4.09 | 4.27 | 4.00 | ||||||||
6 |
Jonáš BordovskýJonáš Bordovský
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 22 | 4.19 | 3.88 | 3.80 | 3.74 | 3.88 | 3.90 | 4.11 | 4.19 | ||||||||
7 |
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. |
08 | 13 | 4.06 | 4.06 | 3.59 | 3.42 | 4.06 | x | 3.87 | x | ||||||||
8 |
David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 19 | 3.99 | 3.77 | 3.87 | x | 3.87 | x | 3.99 | x | ||||||||
9 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 25 | 3.87 | x | 3.72 | 3.87 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 12 | 3.85 | 3.85 | 3.77 | 3.51 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 23 | 3.80 | 3.73 | 3.62 | 3.80 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s. |
08 | 15 | 3.77 | 3.77 | 3.44 | 3.63 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ Třinec |
08 | 1 | 3.67 | 3.64 | 3.50 | 3.67 | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 10 | 3.59 | 3.59 | 3.13 | 2.94 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 6 | 3.58 | 3.58 | 3.06 | 3.51 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 11 | 3.44 | 3.44 | 3.27 | 3.39 | 3.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Jakub LukačíkJakub Lukačík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 5 | 3.38 | 3.38 | 3.10 | 3.31 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 9 | 3.26 | 3.26 | x | 3.21 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 3.23 | 3.23 | 3.16 | 3.14 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Jakub FrýzaJakub Frýza
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 2 | 3.16 | x | 3.13 | 3.16 | 3.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 4 | 3.14 | 3.14 | 3.11 | 2.97 | 3.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 8 | 3.05 | x | 3.05 | 2.85 | 3.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ Třinec |
08 | 7 | 2.76 | 2.75 | 2.60 | 2.76 | 2.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 16 | NM | ||||||||||||||||
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 17 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Skok daleký - Žákyně
(ne, 12.1.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 30 | 5.00 | 4.86 | 5.00 | 4.79 | 5.00 | 4.47 | 4.39 | - | ||||||||
2 |
Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava |
05 | 27 | 4.74 | 4.70 | 4.74 | x | 4.74 | 4.70 | 4.53 | 4.71 | ||||||||
3 |
Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava |
06 | 23 | 4.53 | 4.47 | 4.53 | x | 4.53 | 4.23 | x | 4.42 | ||||||||
4 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 24 | 4.52 | 4.52 | 4.50 | x | 4.52 | x | x | 4.42 | ||||||||
5 |
Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ Třinec |
06 | 22 | 4.52 | x | 4.44 | 4.22 | 4.44 | x | 4.52 | x | ||||||||
6 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 28 | 4.52 | x | 4.35 | 4.52 | 4.52 | x | x | 3.56 | ||||||||
7 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 19 | 4.49 | 4.42 | 4.41 | 4.49 | 4.49 | 4.44 | 4.01 | x | ||||||||
8 |
Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 29 | 4.42 | 4.42 | 4.31 | 4.34 | 4.42 | 4.40 | 4.32 | 4.18 | ||||||||
9 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 20 | 4.38 | 4.38 | 4.00 | 4.16 | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 14 | 4.32 | 4.25 | 4.32 | x | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 25 | 4.24 | 4.24 | x | 4.02 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 18 | 4.14 | 4.05 | 4.08 | 4.14 | 4.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 12 | 4.11 | 4.11 | 4.06 | 3.03 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 11 | 4.11 | 4.02 | 3.96 | 4.11 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nikola LidákováNikola Lidáková
TJ TŽ Třinec |
06 | 2 | 4.05 | 4.05 | x | 3.69 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová
SVČ Fokus Nový Jičín |
06 | 8 | 3.97 | 3.86 | 3.97 | 3.83 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 16 | 3.97 | 3.84 | 3.97 | x | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 10 | 3.91 | 3.91 | 3.84 | 3.87 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Tereza PlatilováTereza Platilová
TJ Start Havířov |
05 | 3 | 3.85 | 3.85 | 3.81 | 3.39 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 17 | 3.81 | 3.81 | 3.44 | 3.60 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | 3.77 | 3.77 | x | 3.47 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 13 | 3.71 | 3.64 | 3.60 | 3.71 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 6 | 3.70 | x | x | 3.70 | 3.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Lucie SvobodováLucie Svobodová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4 | 3.67 | 3.43 | 3.53 | 3.67 | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 7 | 3.67 | 3.67 | 3.40 | 3.30 | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 5 | 3.51 | 3.51 | 3.36 | 3.50 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 15 | 3.36 | 3.34 | 3.36 | 3.16 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 21 | DNS | ||||||||||||||||
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 26 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)
Skupina 01 (ne, 12.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 24 | 4.44 | 3.98 | 3.95 | 4.34 | 4.34 | 4.21 | 4.44 | x | ||||||||
2 |
Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 4.27 | 4.07 | 4.25 | 4.25 | 4.25 | 4.27 | 3.94 | x | ||||||||
3 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 23 | 4.24 | 4.16 | 3.71 | 3.91 | 4.16 | 4.21 | 4.03 | 4.24 | ||||||||
4 |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 16 | 4.22 | 4.19 | x | 4.22 | 4.22 | 4.12 | x | 4.07 | ||||||||
5 |
Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 17 | 4.22 | 4.22 | x | 4.11 | 4.22 | 3.79 | x | x | ||||||||
6 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 25 | 4.20 | 4.20 | 3.91 | 4.16 | 4.20 | x | 4.01 | 3.95 | ||||||||
7 |
Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 19 | 4.16 | 3.86 | 3.96 | 4.16 | 4.16 | 4.06 | - | - | ||||||||
8 |
Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 7 | 4.15 | 4.15 | 4.01 | 3.94 | 4.15 | - | 3.99 | 3.98 | ||||||||
9 |
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 21 | 4.13 | 3.95 | 4.07 | 4.13 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 14 | 4.12 | 4.09 | 4.12 | 2.79 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 15 | 4.11 | 3.69 | 3.85 | 4.11 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 20 | 4.09 | 3.70 | 4.09 | 2.70 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 4.02 | 4.02 | 3.82 | 3.99 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 18 | 4.02 | 3.96 | 4.02 | 3.98 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 11 | 4.01 | 3.36 | 4.01 | 3.74 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s. |
07 | 22 | 3.91 | 3.51 | 3.15 | 3.91 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 6 | 3.84 | 3.84 | 3.68 | 3.55 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 5 | 3.83 | 3.58 | 3.81 | 3.83 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 2 | 3.82 | 3.48 | x | 3.82 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 8 | 3.77 | 3.70 | 3.36 | 3.77 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 3 | 3.74 | 3.43 | 3.41 | 3.74 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 9 | 3.72 | 3.50 | 3.72 | 3.38 | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 4 | 3.59 | 3.49 | 3.32 | 3.59 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Nela DočekalováNela Dočekalová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 1 | 3.41 | x | 3.23 | 3.41 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 10 | 3.40 | 3.40 | 3.18 | 3.08 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 25 závodníků |
Skupina 02 (ne, 12.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 1 | 3.99 | 3.95 | 3.77 | 3.99 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 13 | 3.92 | 3.86 | 3.92 | x | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 3.60 | 3.60 | 3.36 | 3.43 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s. |
08 | 23 | 3.50 | 3.50 | 2.71 | 3.37 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 10 | 3.47 | 2.86 | 3.47 | 3.25 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 24 | 3.45 | 3.21 | 3.45 | 2.97 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 4 | 3.45 | x | 3.45 | 3.17 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 22 | 3.44 | 3.43 | 3.44 | 3.31 | 3.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 27 | 3.43 | 3.43 | 3.26 | 3.39 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Stella StuchlíkováStella Stuchlíková
TJ TŽ Třinec |
07 | 7 | 3.37 | 3.37 | 3.18 | 3.35 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Lucie KocmanováLucie Kocmanová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 29 | 3.37 | 3.37 | 3.11 | 3.25 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 12 | 3.36 | 3.36 | 3.24 | 3.24 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 11 | 3.34 | 3.34 | x | x | 3.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 25 | 3.32 | 3.32 | 3.18 | 3.31 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ Třinec |
07 | 6 | 3.25 | 2.94 | 3.25 | 3.07 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 9 | 3.24 | 3.02 | 3.13 | 3.24 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 16 | 3.22 | 3.22 | x | 3.14 | 3.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 2 | 3.22 | 2.95 | 2.99 | 3.22 | 3.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Natálie BoldisováNatálie Boldisová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 28 | 3.20 | 2.61 | 2.97 | 3.20 | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Marie HuczalováMarie Huczalová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 14 | 3.19 | 3.19 | 3.11 | 3.18 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Matylda KettnerováMatylda Kettnerová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 5 | 3.10 | 3.07 | 3.10 | x | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 15 | 3.07 | x | 2.89 | 3.07 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 19 | 2.93 | x | 2.93 | 2.93 | 2.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 20 | 2.92 | x | 2.92 | x | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 17 | 2.89 | x | 2.89 | 2.89 | 2.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Eliška ZarembováEliška Zarembová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 30 | 2.88 | x | 2.85 | 2.88 | 2.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Tereza VeselkováTereza Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 8 | 2.88 | x | 2.88 | 2.84 | 2.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Ivana KozelskáIvana Kozelská
Atletika Poruba z.s. |
08 | 21 | 2.72 | x | 2.72 | x | 2.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 26 | 0.00 | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(ne, 12.1.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 15 | 12.26 | x | 11.42 | 12.26 | 12.26 | 11.80 | x | x | ||||||||
2 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 17 | 11.98 | 11.11 | - | 11.15 | 11.15 | 11.68 | 10.71 | 11.98 | ||||||||
3 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 16 | 11.16 | 10.66 | 09.88 | 10.91 | 10.91 | 11.16 | 10.24 | 10.94 | ||||||||
4 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 13 | 10.14 | 09.04 | 09.59 | 09.49 | 09.59 | 09.83 | 09.57 | 10.14 | ||||||||
5 |
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 14 | 09.68 | 09.36 | - | 08.40 | 09.36 | x | 07.74 | 09.68 | ||||||||
6 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | 09.34 | 08.84 | 08.32 | 08.69 | 08.84 | 08.06 | 09.34 | 08.11 | ||||||||
7 |
Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 8 | 09.00 | 08.09 | - | 08.85 | 08.85 | 08.31 | 08.69 | 09.00 | ||||||||
8 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 11 | 08.89 | 08.19 | 08.89 | 07.32 | 08.89 | 07.78 | 07.28 | x | ||||||||
9 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 12 | 08.56 | 08.00 | 08.56 | 07.25 | 08.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 10 | 07.89 | 07.06 | 07.45 | 07.89 | 07.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 7 | 07.70 | 07.70 | 07.64 | 07.47 | 07.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 06.76 | x | 06.68 | 06.76 | 06.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 9 | 06.43 | 06.43 | 05.79 | 05.93 | 06.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 5 | 06.30 | 06.04 | 06.30 | 02.21 | 06.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 6 | 06.26 | 06.26 | 05.37 | 05.82 | 06.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 2 | 06.25 | 06.25 | 05.65 | 06.19 | 06.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Nikola KlosováNikola Klosová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 4 | 05.79 | x | 05.79 | 05.27 | 05.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(ne, 12.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 15 | 10.56 | 10.54 | 10.56 | 10.12 | 10.56 | x | 08.33 | x | ||||||||
2 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. |
07 | 7 | 09.40 | 08.77 | 08.25 | 09.31 | 09.31 | 09.40 | 08.35 | 08.92 | ||||||||
3 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 12 | 08.22 | 07.46 | 08.22 | 07.73 | 08.22 | 07.66 | 07.76 | 08.17 | ||||||||
4 |
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 13 | 08.17 | 07.97 | 08.11 | 07.94 | 08.11 | 08.12 | 08.17 | 07.51 | ||||||||
5 |
Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 5 | 08.11 | x | 08.11 | 07.68 | 08.11 | 06.97 | 07.79 | 06.26 | ||||||||
6 |
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
07 | 14 | 07.95 | 06.58 | 07.31 | 07.48 | 07.48 | 06.92 | 07.52 | 07.95 | ||||||||
7 |
Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 11 | 07.67 | 06.80 | 06.99 | 07.67 | 07.67 | 07.65 | 07.29 | 07.57 | ||||||||
8 |
Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 8 | 07.48 | 06.90 | 07.48 | x | 07.48 | 07.16 | 06.45 | 07.14 | ||||||||
9 |
Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 4 | 06.95 | 06.95 | 06.86 | 06.74 | 06.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 6 | 06.46 | 06.46 | 06.39 | x | 06.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Pavel CichyPavel Cichy
TJ TŽ Třinec |
08 | 1 | 06.10 | x | 06.10 | 05.22 | 06.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ Třinec |
08 | 2 | 06.01 | 05.40 | 05.77 | 06.01 | 06.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 10 | 05.65 | 05.65 | 05.62 | 05.44 | 05.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 05.59 | x | 05.59 | 04.90 | 05.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ Třinec |
08 | 9 | 05.15 | 04.58 | 05.15 | x | 05.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(ne, 12.1.2020 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 17 | 11.42 | 09.84 | x | 10.71 | 10.71 | 10.73 | 11.11 | 11.42 | ||||||||
2 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 10.56 | 09.86 | 09.17 | 09.56 | 09.86 | 10.56 | 09.75 | 09.89 | ||||||||
3 |
Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 09.19 | 08.09 | 08.16 | 08.76 | 08.76 | 09.19 | 08.81 | 08.68 | ||||||||
4 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 12 | 08.97 | 08.51 | 08.20 | 08.56 | 08.56 | 08.97 | 08.97 | 08.04 | ||||||||
5 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 13 | 08.71 | 08.03 | 08.64 | 08.71 | 08.71 | 08.46 | 08.14 | 08.56 | ||||||||
6 |
Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 15 | 08.59 | 07.42 | 07.90 | 08.22 | 08.22 | 08.51 | 08.37 | 08.59 | ||||||||
7 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 14 | 08.44 | 08.44 | 07.76 | 08.10 | 08.44 | 07.98 | x | 08.35 | ||||||||
8 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 7 | 08.38 | 08.38 | 07.32 | x | 08.38 | 07.29 | 08.27 | 07.86 | ||||||||
9 |
Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 6 | 08.20 | 07.56 | 07.87 | 08.20 | 08.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 11 | 07.91 | x | 07.91 | 07.38 | 07.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 07.74 | 07.54 | 07.74 | x | 07.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 16 | 07.39 | 06.41 | 07.39 | 07.33 | 07.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 9 | 07.01 | 07.01 | 06.93 | 06.36 | 07.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | 06.50 | 06.50 | 05.68 | 06.02 | 06.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 3 | 06.02 | 05.65 | 05.10 | 06.02 | 06.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Adéla PupákováAdéla Pupáková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 05.84 | 05.28 | 05.33 | 05.84 | 05.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 8 | 05.58 | 04.97 | 04.89 | 05.58 | 05.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 12.1.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava |
05 | 15 | 15.13 | 14.81 | x | 15.13 | 15.13 | x | x | 15.02 | ||||||||
2 |
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 14 | 14.45 | 14.06 | 14.45 | 13.56 | 14.45 | 13.11 | 13.82 | 14.25 | ||||||||
3 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 12.38 | 11.62 | x | 10.41 | 11.62 | 12.33 | 12.38 | x | ||||||||
4 |
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 5 | 11.54 | 10.68 | 11.54 | 11.05 | 11.54 | 10.66 | 10.98 | 10.78 | ||||||||
5 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 11.33 | 11.25 | 10.40 | x | 11.25 | x | 11.33 | 10.78 | ||||||||
6 |
Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 13 | 10.97 | 10.83 | 10.68 | 10.97 | 10.97 | 10.83 | x | 10.00 | ||||||||
7 |
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | 09.14 | x | 08.51 | 08.95 | 08.95 | 08.73 | 09.14 | 09.09 | ||||||||
8 |
Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4 | 08.88 | 08.62 | 08.88 | 07.58 | 08.88 | 07.98 | 08.61 | 07.91 | ||||||||
9 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3 | 08.70 | 08.19 | 08.70 | - | 08.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 08.63 | 08.28 | 08.63 | 08.33 | 08.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s. |
05 | 6 | 08.51 | 08.23 | 08.40 | 08.51 | 08.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 9 | 08.06 | x | 07.88 | 08.06 | 08.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jan MačekJan Maček
Atletika Poruba z.s. |
06 | 7 | 07.76 | 07.67 | x | 07.76 | 07.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Oliver GrzychOliver Grzych
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 11 | 06.96 | 06.91 | 06.96 | 06.83 | 06.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ Třinec |
06 | 8 | 06.42 | 05.76 | 06.16 | 06.42 | 06.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |