Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

60 m - Muži (neděle, 2.2.2020 - 14:45:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.03 0.135
2 David KlézlDavid Klézl 940905 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.10 0.164
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 991130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.13 0.155
60 m - Muži (neděle, 2.2.2020 - 14:49:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Maciej BrzezinskiMaciej Brzezinski 930327 PolandPoland 4 06.91
2 Adam BurdaAdam Burda 990610 PolandPoland 3 07.06
3 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 980101 PolandPoland 5 07.09
60 m - Junioři (neděle, 2.2.2020 - 14:39:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 021106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.05 0.144
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.05 0.172
3 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.16 0.139
60 m - Dorostenci (neděle, 2.2.2020 - 14:35:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.12 0.178
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 5 07.12 0.141
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.16 0.128
60 m - Ženy (neděle, 2.2.2020 - 14:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.60 0.166
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.72 0.141
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 =SB 07.87 0.171
60 m - Juniorky (neděle, 2.2.2020 - 14:25:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.81 0.165
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.83 0.208
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.89 0.131
60 m - Dorostenky (neděle, 2.2.2020 - 14:20:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.52 0.205
2 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.64 0.149
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.67 0.223
800 m - Muži (neděle, 2.2.2020 - 13:22:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 940311 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 1:58.22
2 Radim BočekRadim Boček 991211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:58.74
3 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:00.07
800 m - Junioři (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:55.81
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 020729 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:57.28
3 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 1:58.78
800 m - Ženy (neděle, 2.2.2020 - 13:02:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:13.00
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:20.81
3 Klára MachkováKlára Machková 005625 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:21.42
800 m - Juniorky (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:13.23
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:13.24
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:17.39
1500 m - Muži (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 3:54.45
2 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:57.75
3 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 4:22.50
1500 m - Junioři (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:05.60
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 4:09.21
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 011027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:09.57
1500 m - Dorostenci (neděle, 2.2.2020 - 16:49:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:07.17
2 Jan OdehnalJan Odehnal 040527 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:09.77
3 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 JAC BrnoJAC Brno 7 4:13.64
1500 m - Ženy (neděle, 2.2.2020 - 16:17:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:45.09
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 4:51.41
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 5:01.85
1500 m - Juniorky (neděle, 2.2.2020 - 16:38:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 4:44.71
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:47.01
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:47.48
1500 m - Dorostenky (neděle, 2.2.2020 - 16:43:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Rozalia MalinaRozalia Malina 041227 PolandPoland 5 4:45.27
2 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 036118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 4:57.57
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 045115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:58.24
3000 m - Muži (neděle, 2.2.2020 - 10:44:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David KákonaDavid Kákona 960112 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08:43.28
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970428 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08:45.06
3 Jakub GlonekJakub Glonek 960101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08:47.12
3000 m - Junioři (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 010228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 SB 08:56.34
2 Jakub BárekJakub Bárek 010117 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08:59.85
3 Filip TlamkaFilip Tlamka 020220 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 13 09:01.48
3000 m - Dorostenci (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08:59.03
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09:17.82
3 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 SB 09:18.40
3000 m - Ženy (neděle, 2.2.2020 - 09:50:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10:27.92
2 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10:33.41
3 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 936227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10:36.68
3000 m - Juniorky (neděle, 2.2.2020 - 10:18:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka PůstováŠárka Půstová 025316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 10:50.15
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 025213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 11:29.96
3 Silvie ValováSilvie Valová 015903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 11:39.36
3000 m - Dorostenky (neděle, 2.2.2020 - 10:32:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 10:31.38
2 Petra ČechováPetra Čechová 036114 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 9 11:38.94
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11:49.75
60 m překážek - Muži (neděle, 2.2.2020 - 14:11:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.35 0.143
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.60 0.186
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.61 0.142
60 m překážek - Junioři (neděle, 2.2.2020 - 14:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.15 0.145
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.20 0.171
3 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.23 0.139
60 m překážek - Dorostenci (neděle, 2.2.2020 - 13:49:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.20 0.152
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.24 0.155
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.35 0.163
60 m překážek - Ženy (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
60 m překážek - Juniorky (neděle, 2.2.2020 - 13:41:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.54 0.150
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 =SB 08.54 0.183
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.10 0.130
60 m překážek - Dorostenky (neděle, 2.2.2020 - 13:36:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.49 0.184
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.83 0.186
3 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.87 0.158
4 x 200 m - Muži (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kadla ml. J., Skýpala T., Kunetek P., Bajánaru M. Kadla ml. J., Skýpala T., Kunetek P., Bajánaru M. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 1:34.13 0.175
2 Sadil M., Grégr J., Sadil J., Hřebíček A. Sadil M., Grégr J., Sadil J., Hřebíček A. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:34.65 0.214
3 Klézl D., Korejz J., Řezníček T., Dvořák D. Klézl D., Korejz J., Řezníček T., Dvořák D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:35.58 0.136
4 x 200 m - Junioři (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A - Hartmann J., Křivánek F., Pohanka M., Gaszczyk P. A - Hartmann J., Křivánek F., Pohanka M., Gaszczyk P. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:36.51 0.194
2 B - Němec O., Tešnar M., Názler T., Košťál J. B - Němec O., Tešnar M., Názler T., Košťál J. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:42.66 0.175
4 x 200 m - Dorostenci (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sládek K., Kika Š., Fojt O., Brychta K. Sládek K., Kika Š., Fojt O., Brychta K. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:35.36 0.214
4 x 200 m - Ženy (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Škodová T., Červená M., Grégrová T., Hřebíčková L. Škodová T., Červená M., Grégrová T., Hřebíčková L. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:52.55 0.156
2 Fuksová K., Marčíková L., Hladíková M., Matějáková A. Fuksová K., Marčíková L., Hladíková M., Matějáková A. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:52.85 0.173
3 Mynářová M., Zukalová A., Jánošíková A., Hlaváčková M. Mynářová M., Zukalová A., Jánošíková A., Hlaváčková M. ASK BlanskoASK Blansko 5 1:57.11 0.162
4 x 200 m - Juniorky (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kouřilová S., Navrátilová Z., Alexová B., Kleiblová K. Kouřilová S., Navrátilová Z., Alexová B., Kleiblová K. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:54.75 0.175
4 x 200 m - Dorostenky (neděle, 2.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 B - Matějková V., Petrová N., Zdražilová D., Vajdová K. B - Matějková V., Petrová N., Zdražilová D., Vajdová K. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:52.56 0.201
2 Joannidu N., Lamlová K., Ondráčková J., Navrátilová K. Joannidu N., Lamlová K., Ondráčková J., Navrátilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:54.21 0.168