60 m - Muži (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Maciej BrzezinskiMaciej Brzezinski | 93 | Poland | 4 | 06.92 | ||||||||||||||
MS | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 5 | 06.93 | ||||||||||||||
MS | Adam BurdaAdam Burda | 99 | Poland | 3 | 07.00 | ||||||||||||||
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.06 | q | |||||||||||||
2 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | SB 07.18 | q | |||||||||||||
3 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 2 | 07.21 | q | |||||||||||||
4 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 07.24 | q | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.15 | q | |||||||||||||
MS | Martin FabiánMartin Fabián | 00 | Slovakia | 4 | 07.15 | ||||||||||||||
MS | Jakub StolarskiJakub Stolarski | 00 | Poland | 5 | 07.22 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.28 | q | |||||||||||||
3 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 7 | 07.43 | ||||||||||||||
4 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 07.45 | ||||||||||||||
Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 07.35 | q | 0.180 | ||||||||||||
2 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | SB 07.36 | q | 0.139 | ||||||||||||
3 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 6 | SB 07.41 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Marek ZelinkaMarek Zelinka | 99 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 07.41 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | SB 07.43 | 0.165 | |||||||||||||
Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický klub Havířov, z.s. | 5 | PB 07.49 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | SB 07.50 | ||||||||||||||
3 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | PB 07.56 | ||||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.59 | ||||||||||||||
5 | Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný | 01 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.71 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 07.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Dominik SokolaDominik Sokola | 96 | AK Kroměříž | 4 | SB 07.62 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | SB 07.66 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček | 95 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.66 | ||||||||||||||
5 | Tomáš DočkalTomáš Dočkal | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.78 | ||||||||||||||
MS | Lukasz RomanowskiLukasz Romanowski | 81 | Poland | 7 | 07.93 | ||||||||||||||
6 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 08.19 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (ne, 2.2.2020 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 07.03 | 0.135 | |||||||||||||
2 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.10 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.13 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.22 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 07.23 | 0.180 | |||||||||||||
6 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 07.26 | 0.157 | |||||||||||||
7 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.29 | 0.160 | |||||||||||||
8 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.34 | 0.150 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 2.2.2020 - 14:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciej BrzezinskiMaciej Brzezinski | 93 | Poland | 4 | 06.91 | ||||||||||||||
2 | Adam BurdaAdam Burda | 99 | Poland | 3 | 07.06 | ||||||||||||||
3 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 5 | 07.09 | ||||||||||||||
4 | Martin FabiánMartin Fabián | 00 | Slovakia | 2 | 07.12 | ||||||||||||||
5 | Jakub StolarskiJakub Stolarski | 00 | Poland | 6 | 07.25 | ||||||||||||||
Lukasz RomanowskiLukasz Romanowski | 81 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.10 | q | 0.177 | ||||||||||||
2 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.10 | q | 0.152 | ||||||||||||
MS | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | Poland | 4 | 07.18 | 0.147 | |||||||||||||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.21 | q | 0.128 | ||||||||||||
4 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.26 | q | 0.154 | ||||||||||||
5 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.29 | q | 0.146 | ||||||||||||
6 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.35 | q | 0.158 | ||||||||||||
7 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | VSK Univerzita Brno | 1 | 07.37 | 0.186 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.22 | q | 0.152 | ||||||||||||
2 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 07.29 | q | 0.179 | ||||||||||||
3 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 7 | 07.40 | 0.139 | |||||||||||||
4 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.42 | 0.150 | |||||||||||||
5 | Maximilian MajerMaximilian Majer | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 07.45 | 0.175 | |||||||||||||
6 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 1 | SB 07.46 | 0.174 | |||||||||||||
7 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.61 | 0.214 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Rastislav JelínekRastislav Jelínek | 01 | Slovakia | 4 | 07.10 | 0.190 | |||||||||||||
1 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 07.45 | 0.207 | |||||||||||||
2 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 07.47 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 07.49 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Dominik ČernýDominik Černý | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.70 | 0.162 | |||||||||||||
MS | Matúš PatarákMatúš Patarák | 01 | Slovakia | 1 | 07.78 | 0.199 | |||||||||||||
Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David StaněkDavid Staněk | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.59 | 0.184 | |||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | SB 07.62 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.72 | 0.128 | |||||||||||||
4 | Martin DivínMartin Divín | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.79 | 0.146 | |||||||||||||
5 | Matěj ŠípekMatěj Šípek | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 07.85 | 0.157 | |||||||||||||
6 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.11 | 0.531 | |||||||||||||
MS | Kacper KorusKacper Korus | 01 | Poland | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.05 | 0.144 | |||||||||||||
2 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.05 | 0.172 | |||||||||||||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.16 | 0.139 | |||||||||||||
4 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.21 | 0.151 | |||||||||||||
5 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.23 | 0.154 | |||||||||||||
6 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.26 | 0.172 | |||||||||||||
7 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.28 | 0.171 | |||||||||||||
8 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.39 | 0.144 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.12 | q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.20 | q | 0.187 | ||||||||||||
3 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.23 | q | 0.142 | ||||||||||||
4 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 07.33 | q | 0.134 | ||||||||||||
5 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.33 | q | 0.140 | ||||||||||||
6 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.38 | q | 0.185 | ||||||||||||
7 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.41 | 0.135 | |||||||||||||
Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 1 | 07.20 | q | 0.146 | ||||||||||||
2 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 07.35 | q | 0.188 | ||||||||||||
MS | Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk | 03 | Poland | 4 | 07.46 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.48 | 0.144 | |||||||||||||
4 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.49 | 0.131 | |||||||||||||
5 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.51 | 0.151 | |||||||||||||
6 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.53 | 0.179 | |||||||||||||
Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | DQ 162.8 | -0.200 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.44 | ||||||||||||||
2 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.47 | ||||||||||||||
3 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | JAC Brno | 4 | 07.48 | ||||||||||||||
MS | Damian WojcikDamian Wojcik | 04 | Poland | 6 | 07.49 | ||||||||||||||
4 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.54 | ||||||||||||||
5 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 07.65 | ||||||||||||||
6 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 07.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 4 | 07.53 | ||||||||||||||
2 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 07.59 | ||||||||||||||
3 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 07.64 | ||||||||||||||
4 | Erik BulejkoErik Bulejko | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.65 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.73 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.81 | ||||||||||||||
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 07.60 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 4 | 07.65 | 0.165 | |||||||||||||
3 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 07.66 | 0.406 | |||||||||||||
4 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.75 | 0.196 | |||||||||||||
5 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.75 | 0.159 | |||||||||||||
6 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.81 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 07.88 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Dawid BernardDawid Bernard | 03 | Poland | 2 | 07.65 | 0.152 | |||||||||||||
1 | Hynek JurkovičHynek Jurkovič | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 07.73 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 3 | 07.74 | 0.184 | |||||||||||||
3 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.78 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 04 | JAC Brno | 4 | 07.79 | 0.145 | |||||||||||||
5 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 07.88 | 0.160 | |||||||||||||
MS | Jakub CesnakJakub Cesnak | 04 | Slovakia | 6 | 08.00 | 0.158 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 07.83 | 0.177 | |||||||||||||
2 | Radim VavříkRadim Vavřík | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 07.90 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 07.98 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Tomáš NázlerTomáš Názler | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.04 | 0.140 | |||||||||||||
5 | Ondřej PražákOndřej Pražák | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 08.05 | 0.362 | |||||||||||||
6 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.10 | 0.167 | |||||||||||||
7 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.17 | 0.166 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 8 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Nikodem WalaszekNikodem Walaszek | 03 | Poland | 7 | 07.33 | 0.152 | |||||||||||||
MS | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.35 | 0.172 | |||||||||||||
1 | Aleš KořenekAleš Kořenek | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.74 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 1 | 07.94 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Eric TrynkaEric Trynka | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 08.00 | 0.193 | |||||||||||||
4 | Tomáš BartošTomáš Bartoš | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.18 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.71 | 0.182 | |||||||||||||
Richard PezlarRichard Pezlar | 04 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 14:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.12 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.12 | 0.141 | |||||||||||||
3 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.16 | 0.128 | |||||||||||||
4 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.24 | 0.132 | |||||||||||||
5 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.34 | 0.197 | |||||||||||||
6 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.35 | 0.137 | |||||||||||||
7 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 07.36 | 0.162 | |||||||||||||
8 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.31 | 0.128 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | SB 07.60 | 0.141 | |||||||||||||
MS | Magdalena MiekinskaMagdalena Miekinska | 99 | Poland | 3 | 07.67 | 0.285 | |||||||||||||
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.68 | q | 0.148 | ||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | SB 07.87 | q | 0.162 | ||||||||||||
3 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.45 | q | 0.180 | ||||||||||||
4 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.96 | q | 0.221 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Wiktoria WronskaWiktoria Wronska | 00 | Poland | 6 | PB 07.86 | 0.341 | |||||||||||||
MS | Patrycja BanasPatrycja Banas | 00 | Poland | 7 | PB 07.98 | 0.166 | |||||||||||||
1 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.38 | q | 0.147 | ||||||||||||
2 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | AK Šternberk z.s. | 3 | SB 08.53 | q | 0.150 | ||||||||||||
3 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 5 | 09.24 | q | 0.404 | ||||||||||||
MS | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.60 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.72 | 0.141 | |||||||||||||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | =SB 07.87 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | SB 08.28 | 0.118 | |||||||||||||
5 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.38 | 0.143 | |||||||||||||
6 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | AK Šternberk z.s. | 2 | 08.55 | 0.144 | |||||||||||||
7 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | SB 08.88 | 0.262 | |||||||||||||
8 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 1 | 09.21 | 0.391 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 4 | 07.67 | 0.173 | |||||||||||||
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 07.80 | q | 0.184 | ||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 07.84 | q | 0.135 | ||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | 0.145 | ||||||||||||
MS | Martyna KonderakMartyna Konderak | 01 | Poland | 3 | 07.92 | 0.164 | |||||||||||||
Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | DNS | |||||||||||||||
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 5 | SB 08.26 | q | 0.190 | ||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 3 | SB 08.26 | q | 0.225 | ||||||||||||
3 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.36 | q | 0.184 | ||||||||||||
4 | Tereza ZemánkováTereza Zemánková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.61 | 0.307 | |||||||||||||
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adriana MášováAdriana Mášová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | PB 08.28 | q | |||||||||||||
2 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | SB 08.46 | q | |||||||||||||
3 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 08.53 | ||||||||||||||
4 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | SB 08.61 | ||||||||||||||
5 | Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | SB 09.20 | ||||||||||||||
Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 07.81 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.83 | 0.208 | |||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.89 | 0.131 | |||||||||||||
4 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.20 | 0.306 | |||||||||||||
5 | Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.21 | 0.147 | |||||||||||||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 6 | 08.24 | 0.180 | |||||||||||||
7 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 2 | 08.28 | 0.197 | |||||||||||||
8 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.38 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.67 | q | 0.183 | ||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 2 | PB 07.68 | q | 0.248 | ||||||||||||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 07.84 | q | 0.164 | ||||||||||||
4 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.98 | q | 0.148 | ||||||||||||
5 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 08.03 | q | 0.165 | ||||||||||||
6 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 8 | 08.27 | 0.166 | |||||||||||||
7 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.29 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | SB 08.13 | q | 0.165 | ||||||||||||
2 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 08.17 | q | 0.135 | ||||||||||||
3 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.26 | 0.144 | |||||||||||||
MS | Natalia RojekNatalia Rojek | 03 | Poland | 6 | 08.30 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.31 | 0.140 | |||||||||||||
5 | Amálie GertnerováAmálie Gertnerová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 08.35 | 0.399 | |||||||||||||
6 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.54 | 0.344 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Magdalena NiemczykMagdalena Niemczyk | 03 | Poland | 7 | 07.75 | 0.213 | |||||||||||||
1 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.39 | 0.196 | |||||||||||||
2 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.40 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.46 | 0.218 | |||||||||||||
4 | Barbora DolinováBarbora Dolinová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.57 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 08.64 | 0.230 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.47 | 0.183 | |||||||||||||
2 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | SB 08.50 | 0.374 | |||||||||||||
3 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.51 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.55 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 7 | 08.58 | 0.270 | |||||||||||||
6 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.58 | 0.161 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Diana DevaldováDiana Devaldová | 05 | Slovakia | 7 | 08.09 | 0.164 | |||||||||||||
MS | Natalia CwikNatalia Cwik | 04 | Poland | 1 | 08.30 | 0.248 | |||||||||||||
1 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 6 | 08.67 | 0.214 | |||||||||||||
2 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 4 | SB 08.68 | 0.143 | |||||||||||||
3 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 3 | SB 08.70 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 08.77 | 0.187 | |||||||||||||
5 | Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.85 | 0.248 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 08.01 | q | |||||||||||||
MS | Tkocz ZofiaTkocz Zofia | 03 | Poland | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | SB 08.52 | ||||||||||||||
3 | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 8 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.29 | ||||||||||||||
5 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 09.41 | ||||||||||||||
Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.52 | 0.205 | |||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 07.64 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 07.67 | 0.223 | |||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.99 | 0.142 | |||||||||||||
5 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.03 | 0.144 | |||||||||||||
6 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 08.03 | 0.149 | |||||||||||||
7 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.12 | 0.165 | |||||||||||||
8 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 8 | 08.20 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 21.76 | 0.172 | |||||||||||||
2 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 24.14 | 0.194 | |||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.19 | 0.205 | |||||||||||||
Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | DNF | |||||||||||||||
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 6 | 22.61 | 0.184 | |||||||||||||
MS | Jakub StolarskiJakub Stolarski | 00 | Poland | 4 | 22.93 | 0.176 | |||||||||||||
2 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.11 | 0.199 | |||||||||||||
3 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.84 | 0.204 | |||||||||||||
Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.47 | 0.176 | |||||||||||||
MS | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 4 | 22.72 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 5 | 23.45 | 0.159 | |||||||||||||
MS | Martin FabiánMartin Fabián | 00 | Slovakia | 3 | 23.63 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Libor TučekLibor Tuček | 65 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 27.88 | 0.178 | |||||||||||||
Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 2.2.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 4 | 22.77 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 23.06 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 23.27 | 0.197 | |||||||||||||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.36 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 1 | 24.84 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Milan ŘedinaMilan Ředina | 71 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 26.23 | 0.182 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.11 | 0.203 | |||||||||||||
2 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 22.72 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 24.48 | 0.201 | |||||||||||||
MS | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | Poland | 4 | DNS | ||||||||||||||
Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 22.59 | 0.135 | |||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 22.65 | 0.189 | |||||||||||||
MS | Marcin DroždžMarcin Droždž | 02 | Poland | 5 | 23.14 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.00 | 0.150 | |||||||||||||
Maximilian MajerMaximilian Majer | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 22.77 | 0.172 | |||||||||||||
2 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.01 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 23.18 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 23.83 | 0.155 | |||||||||||||
5 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 23.84 | 0.187 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 2.2.2020 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | PB 22.71 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 23.27 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 6 | SB 23.34 | ||||||||||||||
MS | Matúš PatarákMatúš Patarák | 01 | Slovakia | 3 | 24.64 | ||||||||||||||
4 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.24 | ||||||||||||||
František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 2.2.2020 - 17:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 23.56 | 0.193 | |||||||||||||
2 | David StaněkDavid Staněk | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 24.38 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.45 | 0.165 | |||||||||||||
4 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 24.76 | 0.145 | |||||||||||||
5 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 24.79 | 0.176 | |||||||||||||
6 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 2 | 25.01 | 0.176 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 6 | 22.28 | 0.177 | |||||||||||||
2 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.31 | 0.163 | |||||||||||||
MS | Nikodem WalaszekNikodem Walaszek | 03 | Poland | 4 | 23.26 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 23.89 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 24.07 | 0.175 | |||||||||||||
MS | Lukáš VáňaLukáš Váňa | 03 | Slovakia | 3 | 24.89 | 0.192 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 22.73 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 22.99 | 0.162 | |||||||||||||
MS | Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk | 03 | Poland | 5 | 23.30 | 0.205 | |||||||||||||
3 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.71 | 0.194 | |||||||||||||
4 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 24.37 | 0.133 | |||||||||||||
5 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 24.60 | 0.176 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.11 | 0.200 | |||||||||||||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 23.74 | 0.178 | |||||||||||||
MS | Dawid BernardDawid Bernard | 03 | Poland | 6 | 24.46 | 0.185 | |||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 24.52 | 0.220 | |||||||||||||
MS | Jakub CesnakJakub Cesnak | 04 | Slovakia | 1 | 26.02 | 0.141 | |||||||||||||
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNF | 0.176 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 23.02 | ||||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.41 | 0.225 | |||||||||||||
MS | Damian WojcikDamian Wojcik | 04 | Poland | 4 | 23.66 | 0.147 | |||||||||||||
3 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 24.06 | 0.149 | |||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 1 | 24.84 | 0.155 | |||||||||||||
5 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 25.18 | 0.203 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 23.39 | 0.378 | |||||||||||||
2 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.54 | 0.185 | |||||||||||||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.60 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 23.80 | 0.181 | |||||||||||||
5 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.80 | 0.212 | |||||||||||||
6 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | JAC Brno | 1 | 28.32 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 24.40 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 2 | 24.80 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 24.95 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 4 | 25.26 | 0.211 | |||||||||||||
5 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 25.29 | 0.196 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník | 03 | TJ Sokol Opava | 1 | 24.15 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Dominik HavlíčekDominik Havlíček | 04 | AC Moravský Krumlov | 5 | 24.75 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 24.98 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 25.13 | 0.162 | |||||||||||||
5 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 26.77 | 0.168 | |||||||||||||
Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (ne, 2.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 23.86 | 0.168 | |||||||||||||
2 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | JAC Brno | 6 | 24.27 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 25.42 | 0.208 | |||||||||||||
4 | Tomáš NázlerTomáš Názler | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 26.83 | 0.189 | |||||||||||||
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNF | 0.135 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.49 | 0.175 | |||||||||||||
MS | Wiktoria WronskaWiktoria Wronska | 00 | Poland | 6 | 25.26 | 0.169 | |||||||||||||
MS | Patrycja BanasPatrycja Banas | 00 | Poland | 5 | 26.17 | 0.175 | |||||||||||||
2 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | ASK Blansko | 2 | 27.81 | 0.138 | |||||||||||||
3 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 29.96 | 0.202 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Magdalena MiekinskaMagdalena Miekinska | 99 | Poland | 3 | SB 25.29 | 0.254 | |||||||||||||
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.83 | 0.133 | |||||||||||||
2 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 26.20 | 0.195 | |||||||||||||
3 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 30.23 | 0.249 | |||||||||||||
4 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 2 | 31.21 | 0.416 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 26.54 | 0.220 | |||||||||||||
2 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 27.09 | 0.205 | |||||||||||||
3 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 27.79 | 0.233 | |||||||||||||
4 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | AK Šternberk z.s. | 5 | 28.08 | 0.196 | |||||||||||||
5 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 28.35 | 0.213 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 24.90 | 0.188 | |||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | SB 25.43 | 0.329 | |||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 25.72 | 0.164 | |||||||||||||
MS | Martyna KonderakMartyna Konderak | 01 | Poland | 3 | 26.43 | 0.324 | |||||||||||||
4 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 27.03 | ||||||||||||||
MS | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 16:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | PB 27.13 | 0.185 | |||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 5 | SB 27.30 | 0.196 | |||||||||||||
3 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.92 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.49 | 0.197 | |||||||||||||
Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | DNS | |||||||||||||||
Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 26.10 | 0.175 | |||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 26.58 | 0.194 | |||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 26.68 | 0.204 | |||||||||||||
4 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 26.83 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 29.75 | 0.216 | |||||||||||||
6 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 30.67 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 24.82 | 0.197 | |||||||||||||
MS | Magdalena NiemczykMagdalena Niemczyk | 03 | Poland | 4 | 24.92 | 0.138 | |||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 6 | 25.12 | 0.181 | |||||||||||||
3 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 27.45 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 27.67 | 0.244 | |||||||||||||
5 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.46 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 25.01 | 0.169 | |||||||||||||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 25.35 | 0.166 | |||||||||||||
3 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.49 | 0.213 | |||||||||||||
4 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 27.58 | 0.321 | |||||||||||||
5 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 1 | 28.03 | 0.155 | |||||||||||||
6 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 28.12 | 0.182 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 26.09 | 0.146 | |||||||||||||
MS | Mia FotulováMia Fotulová | 03 | Slovakia | 2 | 27.26 | 0.200 | |||||||||||||
2 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 27.28 | 0.156 | |||||||||||||
3 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 28.75 | 0.170 | |||||||||||||
Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | DNS | |||||||||||||||
Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.44 | 0.147 | |||||||||||||
MS | Diana DevaldováDiana Devaldová | 05 | Slovakia | 3 | 26.45 | 0.178 | |||||||||||||
MS | Natalia CwikNatalia Cwik | 04 | Poland | 4 | 27.05 | 0.203 | |||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 27.56 | 0.236 | |||||||||||||
3 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 28.56 | 0.197 | |||||||||||||
4 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 28.66 | 0.261 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 26.54 | 0.159 | |||||||||||||
2 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 26.64 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 26.76 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.44 | 0.143 | |||||||||||||
5 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 28.90 | 0.171 | |||||||||||||
6 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 29.14 | 0.198 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 2 | 28.73 | 0.146 | |||||||||||||
2 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 29.21 | 0.234 | |||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 29.44 | 0.221 | |||||||||||||
4 | Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 3 | 29.67 | 0.196 | |||||||||||||
5 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 29.92 | 0.443 | |||||||||||||
6 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 29.93 | 0.314 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 27.63 | 0.162 | |||||||||||||
2 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 6 | 28.89 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 29.63 | 0.234 | |||||||||||||
Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | DNS | |||||||||||||||
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová | 04 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 3 | 28.57 | 0.282 | |||||||||||||
2 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 28.61 | 0.237 | |||||||||||||
3 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 28.67 | 0.198 | |||||||||||||
4 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 6 | 29.22 | 0.218 | |||||||||||||
5 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 4 | 30.80 | 0.195 | |||||||||||||
Vendula ŽáčkováVendula Žáčková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 47.69 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 6 | 48.80 | 0.176 | |||||||||||||
3 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.36 | 0.200 | |||||||||||||
4 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 52.04 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 52.25 | 0.145 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Mariusz JurczykMariusz Jurczyk | 96 | Poland | 6 | 50.02 | 0.160 | |||||||||||||
MS | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 4 | 50.04 | 0.161 | |||||||||||||
MS | Martin BelošMartin Beloš | 98 | Slovakia | 5 | 50.38 | 0.335 | |||||||||||||
1 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 51.34 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 52.38 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Nikolas VojtášNikolas Vojtáš | 00 | Slovakia | 4 | 50.52 | 0.174 | |||||||||||||
MS | Szymon ZiebaSzymon Zieba | 96 | Poland | 5 | 50.74 | 0.180 | |||||||||||||
MS | Karol PlataKarol Plata | 00 | Poland | 6 | 51.18 | 0.177 | |||||||||||||
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk z.s. | 3 | 52.07 | 0.227 | |||||||||||||
Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | DNS | 0.220 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 2.2.2020 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 50.32 | 0.159 | |||||||||||||
2 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 6 | 50.71 | 0.156 | |||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 50.90 | 0.182 | |||||||||||||
MS | Mateusz BorowskiMateusz Borowski | 95 | Poland | 4 | 52.93 | 0.254 | |||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 54.79 | 0.267 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | SB 49.22 | 0.158 | |||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 49.94 | 0.153 | |||||||||||||
3 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 49.96 | 0.205 | |||||||||||||
4 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 53.47 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 54.27 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 50.43 | 0.173 | |||||||||||||
2 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 50.89 | 0.163 | |||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 51.34 | 0.204 | |||||||||||||
4 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 54.15 | 0.160 | |||||||||||||
Martin ZukalMartin Zukal | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | DNS | 0.175 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 51.34 | 0.173 | |||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 52.25 | 0.182 | |||||||||||||
3 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 52.53 | 0.189 | |||||||||||||
4 | David StaněkDavid Staněk | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 52.88 | 0.161 | |||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 57.48 | 0.161 | |||||||||||||
Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 49.98 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 50.88 | 0.234 | |||||||||||||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 51.01 | 0.128 | |||||||||||||
4 | Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník | 03 | TJ Sokol Opava | 2 | 53.05 | 0.153 | |||||||||||||
5 | Dominik HavlíčekDominik Havlíček | 04 | AC Moravský Krumlov | 3 | 55.38 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Poland | 6 | 52.80 | 0.145 | |||||||||||||
1 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 62.22 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 67.98 | 0.225 | |||||||||||||
Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DQ | -0.200 | ||||||||||||||
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 50.88 | 0.158 | |||||||||||||
2 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 51.77 | 0.200 | |||||||||||||
3 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 53.50 | 0.160 | |||||||||||||
MS | Adrian MarekAdrian Marek | 04 | Poland | 6 | 55.04 | 0.176 | |||||||||||||
4 | Tomáš BartošTomáš Bartoš | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 61.83 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 2.2.2020 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 52.05 | 0.200 | |||||||||||||
2 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 52.59 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 53.86 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 53.98 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 55.46 | 0.158 | |||||||||||||
6 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 55.64 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 2.2.2020 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 50.65 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 53.77 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 54.31 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 54.92 | 0.153 | |||||||||||||
5 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 55.11 | 0.205 | |||||||||||||
Radim VavříkRadim Vavřík | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.64 | 0.200 | |||||||||||||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 58.09 | 0.271 | |||||||||||||
3 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 60.09 | 0.192 | |||||||||||||
4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 60.84 | 0.163 | |||||||||||||
5 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 61.74 | 0.186 | |||||||||||||
6 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 61.82 | 0.158 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Marharyta KachanavaMarharyta Kachanava | 99 | Poland | 4 | 55.34 | ||||||||||||||
MS | Mariola KarasMariola Karas | 96 | Poland | 5 | 56.09 | ||||||||||||||
MS | Karolina CuberKarolina Cuber | 97 | Poland | 6 | 56.77 | ||||||||||||||
MS | Justyna BryzekJustyna Bryzek | 98 | Poland | 2 | SB 57.98 | ||||||||||||||
MS | Aleksandra KielanAleksandra Kielan | 00 | Poland | 1 | 66.21 | ||||||||||||||
MS | Adrianna CzaplaAdrianna Czapla | 99 | Poland | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 58.69 | 0.160 | |||||||||||||
MS | Karolina PorebskaKarolina Porebska | 02 | Poland | 5 | 59.53 | 0.348 | |||||||||||||
2 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 59.78 | 0.163 | |||||||||||||
3 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 60.81 | 0.182 | |||||||||||||
4 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 64.01 | 0.151 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 60.18 | 0.442 | |||||||||||||
2 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 60.85 | 0.190 | |||||||||||||
3 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 66.17 | 0.389 | |||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 72.50 | 0.372 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 61.68 | 0.250 | |||||||||||||
2 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 61.71 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 62.42 | 0.242 | |||||||||||||
4 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 65.14 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | VSK Univerzita Brno | 2 | 67.03 | 0.173 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 56.45 | 0.184 | |||||||||||||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 56.99 | 0.184 | |||||||||||||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 60.05 | 0.346 | |||||||||||||
MS | Weronika RodakWeronika Rodak | 04 | Poland | 6 | 60.73 | 0.211 | |||||||||||||
4 | Kristýna KadulováKristýna Kadulová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 68.18 | 0.156 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 59.21 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 59.76 | 0.160 | |||||||||||||
MS | Emilia GlowackaEmilia Glowacka | 03 | Poland | 5 | 61.67 | 0.469 | |||||||||||||
3 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 64.45 | 0.220 | |||||||||||||
4 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 64.84 | 0.259 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.2.2020 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 62.50 | 0.344 | |||||||||||||
2 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 62.83 | 0.251 | |||||||||||||
3 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 64.71 | 0.188 | |||||||||||||
MS | Lucja OrmaniecLucja Ormaniec | 03 | Poland | 6 | 65.20 | 0.315 | |||||||||||||
4 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 65.25 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 65.53 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 2.2.2020 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 63.18 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Edita PiprekováEdita Pipreková | 03 | Atletický klub Havířov, z.s. | 3 | 64.86 | 0.400 | |||||||||||||
3 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 67.09 | 0.320 | |||||||||||||
4 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 72.38 | 0.231 | |||||||||||||
Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | DNF | 0.439 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži
(ne, 2.2.2020 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 5 | 1:58.22 | ||||||||||||||
2 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 1:58.74 | ||||||||||||||
3 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:00.07 | ||||||||||||||
4 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:00.15 | ||||||||||||||
5 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | VSK Univerzita Brno | 8 | 2:00.48 | ||||||||||||||
6 | Jindřich MartinecJindřich Martinec | 85 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:05.32 | ||||||||||||||
7 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 2:06.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 13:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 1:55.81 | ||||||||||||||
2 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 2 | 1:57.28 | ||||||||||||||
3 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 8 | 1:58.78 | ||||||||||||||
MS | Adam JaničekAdam Janiček | 02 | Slovakia | 4 | 1:59.18 | ||||||||||||||
4 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:00.02 | ||||||||||||||
5 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 3 | 2:00.09 | ||||||||||||||
6 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:00.63 | ||||||||||||||
7 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 2:01.67 | ||||||||||||||
8 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:01.74 | ||||||||||||||
9 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 2:02.35 | ||||||||||||||
10 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:02.66 | ||||||||||||||
11 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:03.70 | ||||||||||||||
12 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:04.39 | ||||||||||||||
13 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:14.89 | ||||||||||||||
14 | Pavel SátoraPavel Sátora | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:15.59 | ||||||||||||||
15 | Jan DedíkJan Dedík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:15.75 | ||||||||||||||
16 | Martin KadalaMartin Kadala | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:17.10 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1:58.87 | ||||||||||||||
2 | Filip BřečkaFilip Břečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 1:59.62 | ||||||||||||||
3 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | SB 2:01.54 | ||||||||||||||
4 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:01.62 | ||||||||||||||
5 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 2:01.69 | ||||||||||||||
MS | Tomáš JaničekTomáš Janiček | 04 | Slovakia | 6 | SB 2:02.01 | ||||||||||||||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:06.05 | ||||||||||||||
7 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 2:07.30 | ||||||||||||||
8 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:09.48 | ||||||||||||||
9 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 2:10.20 | ||||||||||||||
10 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 2:11.85 | ||||||||||||||
11 | Jakub ŽákJakub Žák | 04 | Atletický klub Perná | 10 | 2:18.00 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 6 | 1:55.58 | ||||||||||||||
MS | Piotr CiezkowskiPiotr Ciezkowski | 04 | Poland | 5 | 2:03.22 | ||||||||||||||
1 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11 | 2:04.39 | ||||||||||||||
2 | Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:11.74 | ||||||||||||||
3 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 10 | 2:12.57 | ||||||||||||||
4 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:15.26 | ||||||||||||||
MS | Bartolomiej SojkaBartolomiej Sojka | 04 | Poland | 9 | 2:15.39 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 2 | 2:15.44 | ||||||||||||||
6 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 2:15.70 | ||||||||||||||
7 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | JAC Brno | 4 | 2:28.97 | ||||||||||||||
8 | Martin NovotnýMartin Novotný | 04 | AC Moravský Krumlov | 7 | 2:29.16 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:13.00 | ||||||||||||||
MS | Maria PutMaria Put | 03 | Poland | 3 | 2:19.58 | ||||||||||||||
2 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | 2:20.81 | ||||||||||||||
3 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:21.42 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:22.77 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 12:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:13.23 | ||||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:13.24 | ||||||||||||||
3 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:17.39 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 2:18.29 | ||||||||||||||
5 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:18.55 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:20.33 | ||||||||||||||
MS | Katarzyna SerafinKatarzyna Serafin | 02 | Poland | 4 | 2:21.76 | ||||||||||||||
7 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | SB 2:21.79 | ||||||||||||||
8 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:23.87 | ||||||||||||||
9 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:26.35 | ||||||||||||||
10 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:31.77 | ||||||||||||||
11 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:33.00 | ||||||||||||||
12 | Sára SmilkováSára Smilková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | SB 2:39.35 | ||||||||||||||
13 | Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | 2:47.83 | ||||||||||||||
14 | Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | SB 2:48.85 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 2:19.89 | ||||||||||||||
2 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:22.39 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:23.09 | ||||||||||||||
4 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:24.79 | ||||||||||||||
5 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | SB 2:27.06 | ||||||||||||||
6 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:27.69 | ||||||||||||||
7 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | 2:30.96 | ||||||||||||||
8 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:31.31 | ||||||||||||||
9 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:32.83 | ||||||||||||||
10 | Karolína KlechováKarolína Klechová | 04 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:33.50 | ||||||||||||||
Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová | 04 | TJ TŽ Třinec | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Katarina JaničkovaKatarina Janičkova | 05 | Slovakia | 2 | SB 2:27.56 | ||||||||||||||
1 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | PB 2:28.03 | ||||||||||||||
2 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:33.80 | ||||||||||||||
3 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | SB 2:34.18 | ||||||||||||||
4 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:36.29 | ||||||||||||||
5 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:39.84 | ||||||||||||||
6 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 8 | SB 2:46.96 | ||||||||||||||
Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Edita PiprekováEdita Pipreková | 03 | Atletický klub Havířov, z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži
(ne, 2.2.2020 - 16:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Andrzej KowalczykAndrzej Kowalczyk | 98 | Poland | 11 | 3:52.19 | ||||||||||||||
MS | Patryk MarmonPatryk Marmon | 97 | Poland | 4 | 3:53.70 | ||||||||||||||
MS | Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki | 94 | Poland | 2 | 3:53.74 | ||||||||||||||
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 3:54.45 | ||||||||||||||
MS | Bartosz JarczokBartosz Jarczok | 99 | Poland | 6 | 3:56.01 | ||||||||||||||
MS | Gregorz KostyczGregorz Kostycz | 96 | Poland | 3 | 3:57.15 | ||||||||||||||
MS | Szymon DobajSzymon Dobaj | 95 | Poland | 9 | 3:57.55 | ||||||||||||||
2 | David FollerDavid Foller | 99 | VSK Univerzita Brno | 1 | 3:57.75 | ||||||||||||||
3 | Patrik SlanýPatrik Slaný | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | SB 4:22.50 | ||||||||||||||
4 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | SB 4:25.89 | ||||||||||||||
5 | Jindřich MartinecJindřich Martinec | 85 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 4:27.30 | ||||||||||||||
6 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 4:44.90 | ||||||||||||||
7 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický klub Havířov, z.s. | 7 | 4:46.39 | ||||||||||||||
Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Vlastimil ChadimVlastimil Chadim | 76 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 16:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 4:05.60 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 4:09.21 | ||||||||||||||
3 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:09.57 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 10 | 4:13.79 | ||||||||||||||
5 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 4:17.16 | ||||||||||||||
6 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 4:21.62 | ||||||||||||||
7 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:22.33 | ||||||||||||||
8 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 4:23.16 | ||||||||||||||
9 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 4:25.59 | ||||||||||||||
10 | Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:27.36 | ||||||||||||||
11 | Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 4:28.15 | ||||||||||||||
12 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 9 | 4:31.67 | ||||||||||||||
MS | Piotr RajcaPiotr Rajca | 02 | Poland | 8 | 4:36.54 | ||||||||||||||
13 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:46.12 | ||||||||||||||
Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 16:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 4:07.17 | ||||||||||||||
2 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 4:09.77 | ||||||||||||||
3 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 7 | 4:13.64 | ||||||||||||||
5 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 15 | 4:17.26 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 4:18.56 | ||||||||||||||
MS | Wiktor ZiebaWiktor Zieba | 04 | Poland | 1 | 4:27.40 | ||||||||||||||
7 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 4:34.18 | ||||||||||||||
8 | Adam HustýAdam Hustý | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14 | 4:35.33 | ||||||||||||||
9 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 4:36.10 | ||||||||||||||
10 | Dávid ŠimekDávid Šimek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 4:39.70 | ||||||||||||||
11 | Václav ŠpéraVáclav Špéra | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | 4:41.34 | ||||||||||||||
12 | Adam KosinaAdam Kosina | 04 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:41.89 | ||||||||||||||
13 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 4:49.40 | ||||||||||||||
14 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 16 | 5:06.66 | ||||||||||||||
15 | Adam FizekAdam Fizek | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 5:11.06 | ||||||||||||||
16 | Adam PolákAdam Polák | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 5:11.42 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:45.09 | ||||||||||||||
2 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | 4:51.41 | ||||||||||||||
3 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 5:01.85 | ||||||||||||||
4 | Adéla PěchováAdéla Pěchová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 5:05.10 | ||||||||||||||
5 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 5:15.51 | ||||||||||||||
6 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 5:29.99 | ||||||||||||||
Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 10 | 4:44.71 | ||||||||||||||
2 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:47.01 | ||||||||||||||
3 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:47.48 | ||||||||||||||
MS | Anna SydorchukAnna Sydorchuk | 02 | Poland | 2 | 4:50.93 | ||||||||||||||
MS | Monika WegrzynMonika Wegrzyn | 02 | Poland | 7 | 5:01.09 | ||||||||||||||
4 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 5:15.32 | ||||||||||||||
5 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 5:15.83 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozalia MalinaRozalia Malina | 04 | Poland | 5 | 4:45.27 | ||||||||||||||
2 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 11 | 4:57.57 | ||||||||||||||
3 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:58.24 | ||||||||||||||
4 | Julia MakuchJulia Makuch | 04 | Poland | 4 | 5:04.16 | ||||||||||||||
5 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 12 | 5:08.98 | ||||||||||||||
MS | Martyna DzierwaMartyna Dzierwa | 04 | Poland | 1 | 5:15.13 | ||||||||||||||
6 | Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 5:23.67 | ||||||||||||||
7 | Barbora BuršíkováBarbora Buršíková | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 5:41.72 | ||||||||||||||
8 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 6:08.72 | ||||||||||||||
Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Muži
(ne, 2.2.2020 - 10:31) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tibor SahajdaTibor Sahajda | 90 | Slovakia | 1 | 08:22.55 | ||||||||||||||
1 | David KákonaDavid Kákona | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 08:43.28 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08:45.06 | ||||||||||||||
3 | Jakub GlonekJakub Glonek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08:47.12 | ||||||||||||||
4 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | SB 08:50.36 | ||||||||||||||
5 | Adam SzymanikAdam Szymanik | 96 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 11 | 09:02.91 | ||||||||||||||
6 | Jozef NevedelJozef Nevedel | 00 | Slovakia | 7 | 09:10.13 | ||||||||||||||
7 | Petr MurasPetr Muras | 89 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 09:19.97 | ||||||||||||||
8 | Martin RučkaMartin Ručka | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09:32.62 | ||||||||||||||
9 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický klub Havířov, z.s. | 12 | SB 09:50.64 | ||||||||||||||
10 | David NezvedaDavid Nezveda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | SB 09:52.28 | ||||||||||||||
11 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | AK Šternberk z.s. | 13 | SB 09:53.56 | ||||||||||||||
12 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo, z.s. | 12 | SB 09:56.36 | ||||||||||||||
13 | Tomáš KosteckýTomáš Kostecký | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 13 | 09:56.86 | ||||||||||||||
14 | Mikuláš BernardMikuláš Bernard | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09:59.53 | ||||||||||||||
15 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 7 | 10:16.18 | ||||||||||||||
16 | Petr HalasPetr Halas | 73 | Orel Vyškov | 11 | SB 11:19.18 | ||||||||||||||
Jakub ŠpéraJakub Špéra | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický klub Havířov, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
3000 m - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 14 | SB 08:56.34 | ||||||||||||||
2 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08:59.85 | ||||||||||||||
3 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Fénix sport Blansko | 13 | 09:01.48 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09:02.52 | ||||||||||||||
5 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 09:19.02 | ||||||||||||||
6 | Jiří KostkaJiří Kostka | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 09:28.46 | ||||||||||||||
7 | Marek EffenbergerMarek Effenberger | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 09:29.61 | ||||||||||||||
8 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09:34.88 | ||||||||||||||
9 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 09:47.09 | ||||||||||||||
10 | Filip SzymanikFilip Szymanik | 94 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 09:48.06 | ||||||||||||||
11 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 9 | 09:55.36 | ||||||||||||||
Jakub MartásekJakub Martásek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 08:59.03 | ||||||||||||||
2 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09:17.82 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 10 | SB 09:18.40 | ||||||||||||||
4 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09:37.28 | ||||||||||||||
MS | Peter PlánkaPeter Plánka | 04 | Slovakia | 14 | 09:41.47 | ||||||||||||||
5 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09:57.58 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KotásekOndřej Kotásek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 10:32.66 | ||||||||||||||
7 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 9 | 10:35.39 | ||||||||||||||
8 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 10:53.62 | ||||||||||||||
Eric TrynkaEric Trynka | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10:27.92 | ||||||||||||||
2 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 10:33.41 | ||||||||||||||
3 | Barbora KopřivováBarbora Kopřivová | 93 | VSK Univerzita Brno | 3 | 10:36.68 | ||||||||||||||
4 | Michaela ProcházkováMichaela Procházková | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 11:09.43 | ||||||||||||||
5 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 11:35.59 | ||||||||||||||
6 | Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková | 91 | ASK Blansko | 6 | 11:49.52 | ||||||||||||||
7 | Adriana HorňováAdriana Horňová | 00 | Fénix sport Blansko | 5 | 11:59.54 | ||||||||||||||
8 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice, z.s. | 8 | 12:31.16 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucia OndrúškováLucia Ondrúšková | 02 | Slovakia | 5 | 10:46.29 | ||||||||||||||
1 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 10 | 10:50.15 | ||||||||||||||
MS | Natalia OchonickaNatalia Ochonicka | 02 | Poland | 4 | 11:00.29 | ||||||||||||||
2 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 11:29.96 | ||||||||||||||
3 | Silvie ValováSilvie Valová | 01 | VSK Univerzita Brno | 11 | 11:39.36 | ||||||||||||||
4 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 11:52.77 | ||||||||||||||
5 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11:53.16 | ||||||||||||||
6 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 11:53.26 | ||||||||||||||
7 | Soňa MihulováSoňa Mihulová | 01 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 7 | 12:09.33 | ||||||||||||||
8 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 12:35.07 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 10:31.38 | ||||||||||||||
2 | Petra ČechováPetra Čechová | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 9 | 11:38.94 | ||||||||||||||
3 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 11:49.75 | ||||||||||||||
4 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 12 | 12:22.58 | ||||||||||||||
5 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 4 | PB 13:03.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 11:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | SB 08.27 | q | 0.130 | ||||||||||||
2 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.33 | q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.49 | q | 0.147 | ||||||||||||
4 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.67 | q | 0.157 | ||||||||||||
5 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.72 | q | 0.153 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 11:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 08.92 | q | 0.161 | ||||||||||||
2 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.95 | q | 0.156 | ||||||||||||
3 | Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček | 95 | VSK Univerzita Brno | 6 | 09.40 | q | 0.148 | ||||||||||||
Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 08.35 | 0.143 | |||||||||||||
2 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.60 | 0.186 | |||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.61 | 0.142 | |||||||||||||
4 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.94 | 0.144 | |||||||||||||
5 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.99 | 0.157 | |||||||||||||
6 | Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček | 95 | VSK Univerzita Brno | 8 | 09.35 | 0.160 | |||||||||||||
Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DQ 162.8 | -0.021 | ||||||||||||||
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.20 | q | 0.154 | ||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.30 | q | 0.139 | ||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.43 | q | 0.166 | ||||||||||||
4 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.65 | q | 0.158 | ||||||||||||
5 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 09.17 | q | 0.202 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 08.90 | q | 0.168 | ||||||||||||
2 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.34 | q | 0.152 | ||||||||||||
3 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 3 | 09.71 | q | 0.134 | ||||||||||||
Jakub HanzlíkJakub Hanzlík | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.15 | 0.145 | |||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.20 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.23 | 0.139 | |||||||||||||
4 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.61 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 08.92 | 0.149 | |||||||||||||
6 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.10 | 0.161 | |||||||||||||
7 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 09.35 | 0.141 | |||||||||||||
8 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 8 | 09.46 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 11:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 08.09 | q | 0.138 | ||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 08.23 | q | 0.156 | ||||||||||||
3 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 08.40 | q | 0.149 | ||||||||||||
4 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.47 | q | 0.171 | ||||||||||||
MS | Lukáš VáňaLukáš Váňa | 03 | Slovakia | 7 | PB 08.71 | 0.165 | |||||||||||||
5 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 1 | 08.73 | q | 0.128 | ||||||||||||
6 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | PB 08.73 | q | 0.135 | ||||||||||||
7 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 10.04 | 0.328 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 11:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.83 | q | 0.155 | ||||||||||||
2 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.85 | q | 0.178 | ||||||||||||
3 | Robert GondaRobert Gonda | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 09.36 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.40 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.41 | 0.213 | |||||||||||||
6 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 2 | 09.64 | 0.179 | |||||||||||||
7 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.84 | 0.164 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 13:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.20 | 0.152 | |||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.24 | 0.155 | |||||||||||||
3 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.35 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.37 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 2 | 08.66 | 0.137 | |||||||||||||
6 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.69 | 0.156 | |||||||||||||
7 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.74 | 0.147 | |||||||||||||
8 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.82 | 0.180 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy
Postup: 8 časů (q)
(ne, 2.2.2020 - 10:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNF | 0.404 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 10:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.61 | q | 0.240 | ||||||||||||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.65 | q | 0.225 | ||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | SB 09.09 | q | 0.291 | ||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.35 | q | 0.277 | ||||||||||||
5 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.58 | q | 0.367 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 10:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 09.48 | q | 0.152 | ||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.63 | q | 0.226 | ||||||||||||
3 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 09.74 | q | 0.165 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.54 | 0.150 | |||||||||||||
2 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | =SB 08.54 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.10 | 0.130 | |||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.14 | 0.370 | |||||||||||||
5 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.19 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 09.67 | 0.201 | |||||||||||||
7 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 10.01 | 0.261 | |||||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.64 | q | 0.186 | ||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.76 | q | 0.168 | ||||||||||||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.85 | q | 0.149 | ||||||||||||
4 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 09.14 | q | 0.189 | ||||||||||||
5 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.15 | q | 0.139 | ||||||||||||
MS | Mia FotulováMia Fotulová | 03 | Slovakia | 7 | 09.16 | 0.167 | |||||||||||||
MS | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | Poland | 3 | DNF | 0.357 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.02 | q | 0.166 | ||||||||||||
2 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.21 | q | 0.144 | ||||||||||||
3 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.34 | q | 0.153 | ||||||||||||
4 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.36 | 0.349 | |||||||||||||
5 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.48 | 0.349 | |||||||||||||
6 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.50 | 0.178 | |||||||||||||
MS | Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | Poland | 2 | 10.06 | 0.334 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.67 | 0.168 | |||||||||||||
2 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 09.99 | 0.143 | |||||||||||||
3 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 10.23 | 0.219 | |||||||||||||
4 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 10.24 | 0.384 | |||||||||||||
5 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.26 | 0.220 | |||||||||||||
6 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 10.39 | 0.213 | |||||||||||||
7 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 10.72 | 0.276 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana HašováJolana Hašová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 10.05 | ||||||||||||||
2 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 7 | 10.39 | ||||||||||||||
3 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 10.56 | ||||||||||||||
4 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.65 | ||||||||||||||
5 | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 11.03 | ||||||||||||||
Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.49 | 0.184 | |||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.83 | 0.186 | |||||||||||||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.87 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 08.92 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.04 | 0.155 | |||||||||||||
6 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.04 | 0.173 | |||||||||||||
7 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.26 | 0.143 | |||||||||||||
8 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 09.54 | 0.171 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Muži
(ne, 2.2.2020 - 17:57) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadla ml. J., Skýpala T., Kunetek P., Bajánaru M. Kadla ml. J., Skýpala T., Kunetek P., Bajánaru M. | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 1:34.13 | 0.175 | ||||||||||||||
2 | Sadil M., Grégr J., Sadil J., Hřebíček A. Sadil M., Grégr J., Sadil J., Hřebíček A. | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:34.65 | 0.214 | ||||||||||||||
3 | Klézl D., Korejz J., Řezníček T., Dvořák D. Klézl D., Korejz J., Řezníček T., Dvořák D. | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:35.58 | 0.136 | ||||||||||||||
4 | Schmöger M., Zeman D., Dvořák T., Stibal J. Schmöger M., Zeman D., Dvořák T., Stibal J. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:36.75 | 0.194 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 17:56) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Hartmann J., Křivánek F., Pohanka M., Gaszczyk P. A - Hartmann J., Křivánek F., Pohanka M., Gaszczyk P. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:36.51 | 0.194 | ||||||||||||||
2 | B - Němec O., Tešnar M., Názler T., Košťál J. B - Němec O., Tešnar M., Názler T., Košťál J. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:42.66 | 0.175 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek K., Kika Š., Fojt O., Brychta K. Sládek K., Kika Š., Fojt O., Brychta K. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:35.36 | 0.214 | ||||||||||||||
Navrátil Š., Lisák T., Ščibráni M., Pavliska T. Navrátil Š., Lisák T., Ščibráni M., Pavliska T. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ 170,7 | 0.185 | |||||||||||||||
Poznámky:DQ- 5dr. dle pravidla TP 24.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 200 m - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Škodová T., Červená M., Grégrová T., Hřebíčková L. Škodová T., Červená M., Grégrová T., Hřebíčková L. | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:52.55 | 0.156 | ||||||||||||||
2 | Fuksová K., Marčíková L., Hladíková M., Matějáková A. Fuksová K., Marčíková L., Hladíková M., Matějáková A. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:52.85 | 0.173 | ||||||||||||||
3 | Mynářová M., Zukalová A., Jánošíková A., Hlaváčková M. Mynářová M., Zukalová A., Jánošíková A., Hlaváčková M. | ASK Blansko | 5 | 1:57.11 | 0.162 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 17:44) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kouřilová S., Navrátilová Z., Alexová B., Kleiblová K. Kouřilová S., Navrátilová Z., Alexová B., Kleiblová K. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:54.75 | 0.175 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 17:43) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Matějková V., Petrová N., Zdražilová D., Vajdová K. B - Matějková V., Petrová N., Zdražilová D., Vajdová K. | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:52.56 | 0.201 | ||||||||||||||
2 | Joannidu N., Lamlová K., Ondráčková J., Navrátilová K. Joannidu N., Lamlová K., Ondráčková J., Navrátilová K. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:54.21 | 0.168 | ||||||||||||||
A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Fistrová A. A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Fistrová A. | Atletika Poruba z.s. | 6 | DQ 170.4c | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ- 6.dr. dle pravidla TP 24.6.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skok vysoký - Muži
(ne, 2.2.2020 - 14:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.641.691.741.791.841.891.921.951.982.012.032.052.072.10 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 8 | PB 2.07 | ----O--XO-OO-OXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | 1.98 | ----OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. |
93 | 6 | 1.95 | ----OXOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 4 | SB 1.89 | --OOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 3 | 1.79 | --XOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 1 | 1.74 | -OOXXX | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok vysoký - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 14:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.641.691.741.791.841.891.921.951.982.012.032.052.07 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 7 | 2.01 | ----OXOOXOXOXO-XXX | ||||||||||||||
2 |
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5 | 1.92 | ----O-XO-XX | ||||||||||||||
MS |
Emanuel WasekEmanuel Wasek
Poland |
01 | 8 | 1.92 | ----OXXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 6 | 1.84 | ----OXXX | ||||||||||||||
4 |
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5 | 1.79 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 3 | 1.74 | OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 4 | 1.69 | OOXXX | ||||||||||||||
7 |
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 1 | PB 1.69 | XOXOXXX | ||||||||||||||
MS |
Lukasz RomanowskiLukasz Romanowski
Poland |
81 | 2 | 1.64 | XXOXXX | ||||||||||||||
Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.541.591.641.691.741.791.821.851.881.901.952.002.032.052.07 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 15 | 2.07 | ------OOOOOXXOOOXO | ||||||||||||||
2 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 14 | 1.85 | --OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 9 | 1.82 | -OOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 6 | 1.74 | OOOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1 | 1.69 | --OOXXX | ||||||||||||||
5 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 11 | 1.69 | --OOXXX | ||||||||||||||
5 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC Brno |
03 | 7 | 1.69 | --OOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 12 | 1.69 | --OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 10 | 1.69 | -OXOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 4 | 1.69 | OXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC Brno |
03 | 5 | 1.69 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 8 | 1.64 | OOOXXX | ||||||||||||||
13 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 3 | 1.54 | XXOXXX | ||||||||||||||
Richard PezlarRichard Pezlar
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.491.541.591.641.691.751.811.841.801.821.841.86 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
Slovakia |
92 | 2 | SB 1.81 | --O-OXOOXXX | ||||||||||||||
1 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 1 | =PB 1.64 | -XOOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.491.541.591.641.691.721.801.821.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 6 | 1.64 | -OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | 1.64 | -OXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4 | 1.59 | OOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 2 | 1.54 | OXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 1.54 | OXOXXX | ||||||||||||||
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.491.541.591.641.691.721.751.781.801.821.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 7 | 1.64 | OXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Klára KlementováKlára Klementová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 6 | 1.59 | OOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 5 | 1.59 | OOXXOXX | ||||||||||||||
4 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 1.49 | XXOXXX | ||||||||||||||
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.613.713.813.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.514.514.46 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 2 | SB 4.46 | --------O-O-O-OXXXXO | ||||||||||||||
2 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 5 | 4.41 | --------------OXXXXX | ||||||||||||||
3 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 3 | SB 4.01 | ------OOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 4 | SB 4.01 | --------XXO-XO-XXX | ||||||||||||||
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.514.614.71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 4 | 4.11 | ------XO-OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita Brno |
01 | 5 | 4.11 | ------OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 3 | 3.71 | ---OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1 | 2.61 | OXXX | ||||||||||||||
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.514.61 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4 | 4.31 | -------XO-OXOXOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 3 | 3.81 | -----XOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 2 | 3.71 | -------XXOXXX | ||||||||||||||
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok o tyči - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 2 | SB 2.41 | OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 1 | SB 2.41 | OXOXXX | ||||||||||||||
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 4 | 3.71 | -------O-OOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | SB 3.31 | ------XOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 2 | 2.81 | --XOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1 | 2.41 | -XXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 10 | 3.61 | --------OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 8 | SB 3.31 | ------OXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 9 | 3.31 | ------OXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 7 | 3.01 | --OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 5 | 2.91 | --OXXOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 4 | 2.81 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 12 | 2.81 | XOOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | SB 2.61 | -OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 2.61 | XOOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol Opava |
03 | 11 | 2.41 | OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 2 | 2.21 | OXXX | ||||||||||||||
12 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | 2.21 | XXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Muži
(ne, 2.2.2020 - 13:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 11 | 7.09 | X | X | 7.09 | 7.09 | X | X | 6.75 | ||||||||
MS |
Krzysztof TomasiakKrzysztof Tomasiak
Poland |
90 | 6 | 7.02 | 6.13 | 7.02 | X | 7.02 | |||||||||||
2 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 5 | SB 6.89 | 6.89 | 6.31 | 6.62 | 6.89 | 4.70 | ||||||||||
3 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 10 | 6.75 | 6.60 | 6.73 | 6.75 | 6.75 | 6.49 | 6.60 | 6.58 | ||||||||
4 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 4 | 6.40 | 6.40 | X | 6.28 | 6.40 | X | X | X | ||||||||
5 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 3 | 5.90 | 5.70 | 5.77 | 5.90 | 5.90 | - | ||||||||||
6 |
Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
99 | 2 | PB 5.81 | 5.77 | 5.52 | 5.81 | 5.81 | 5.41 | 5.56 | 5.47 | ||||||||
7 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 9 | 5.64 | 5.46 | 5.64 | - | 5.64 | |||||||||||
8 |
Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
89 | 8 | 5.48 | 5.11 | 5.48 | 5.37 | 5.48 | |||||||||||
9 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 7 | 5.32 | X | 5.32 | X | 5.32 | |||||||||||
10 |
Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 1 | 5.21 | 5.13 | 5.21 | 5.12 | 5.21 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 13:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 12 | 7.15 | 7.15 | 5.64 | 7.15 | ||||||||||||
MS |
Rastislav JelínekRastislav Jelínek
Slovakia |
01 | 14 | 6.59 | X | 6.59 | 6.51 | 6.59 | |||||||||||
2 |
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 11 | 6.57 | 6.57 | 6.50 | 6.57 | ||||||||||||
3 |
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol Opava |
01 | 9 | 6.39 | X | X | 6.26 | 6.26 | X | 6.39 | X | ||||||||
4 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 17 | 6.38 | 6.38 | X | 6.13 | 6.38 | 6.09 | 6.34 | X | ||||||||
5 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 10 | 6.26 | 6.10 | 6.09 | 5.58 | 6.10 | 6.15 | 6.26 | X | ||||||||
6 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 8 | SB 6.07 | 5.89 | 3.91 | 5.91 | 5.91 | X | 6.07 | X | ||||||||
7 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4 | 5.94 | 5.88 | X | 5.93 | 5.93 | X | X | 5.94 | ||||||||
8 |
Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 5 | 5.84 | 5.75 | 5.67 | 5.84 | 5.84 | - | ||||||||||
MS |
Kacper UcherekKacper Ucherek
Poland |
02 | 18 | 5.84 | 5.53 | 5.84 | 5.46 | 5.84 | |||||||||||
9 |
Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 15 | 5.81 | 5.55 | X | 5.81 | 5.81 | |||||||||||
MS |
Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski
Poland |
02 | 16 | 5.80 | 5.80 | X | X | 5.80 | |||||||||||
10 |
Dominik ČernýDominik Černý
VSK Univerzita Brno |
01 | 3 | 5.78 | 5.78 | 5.69 | 5.32 | 5.78 | |||||||||||
11 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita Brno |
01 | 7 | 5.71 | 5.71 | 5.46 | 5.52 | 5.71 | |||||||||||
12 |
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 2 | 5.66 | 5.66 | 5.64 | - | 5.66 | |||||||||||
13 |
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ Třinec |
02 | 6 | 5.49 | 5.49 | X | X | 5.49 | |||||||||||
14 |
Šimon ZukalŠimon Zukal
ASK Blansko |
02 | 1 | 4.89 | 4.89 | 4.70 | X | 4.89 | |||||||||||
Martin DivínMartin Divín
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 17 | 6.61 | 6.61 | 4.55 | X | 6.33 | 6.33 | X | 6.61 | X | |||||||
2 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 16 | 6.36 | 6.36 | 6.13 | 6.13 | 6.16 | 6.16 | 6.23 | X | 6.36 | |||||||
3 |
Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 15 | 6.35 | 6.35 | 6.04 | 6.25 | 6.16 | 6.25 | 6.33 | 6.35 | X | |||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 14 | 6.31 | 6.31 | 6.15 | 6.18 | 6.18 | 6.18 | X | X | 6.31 | |||||||
5 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 13 | 6.28 | 6.28 | 4.79 | 6.05 | 5.91 | 6.05 | 4.82 | 5.92 | 6.28 | |||||||
6 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 9 | 6.24 | 6.24 | 2.81 | 6.08 | 6.03 | 6.08 | 5.50 | 6.17 | 6.24 | |||||||
7 |
Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 19 | 6.23 | 6.23 | 5.99 | 6.15 | - | 6.15 | 6.23 | 6.09 | 6.20 | |||||||
8 |
Erik BulejkoErik Bulejko
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 10 | 6.16 | 6.16 | 6.16 | 5.63 | 5.81 | 6.16 | 5.96 | X | X | |||||||
9 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 12 | 6.03 | 6.03 | 5.93 | 5.87 | 6.03 | 6.03 | ||||||||||
10 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 11 | 5.95 | 5.95 | 5.91 | 5.95 | X | 5.95 | ||||||||||
11 |
Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4 | 5.89 | 5.89 | 5.62 | 5.89 | 5.85 | 5.89 | ||||||||||
12 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 6 | 5.68 | 5.68 | 5.68 | 5.45 | 5.36 | 5.68 | ||||||||||
13 |
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 5 | 5.64 | 5.64 | 5.64 | 5.52 | 5.47 | 5.64 | ||||||||||
MS |
Piotr ReclikPiotr Reclik
Poland |
03 | 21 | 5.58 | 5.58 | X | X | 5.58 | 5.58 | ||||||||||
MS |
Jakub CesnakJakub Cesnak
Slovakia |
04 | 18 | 5.54 | 5.54 | 5.12 | 5.29 | 5.54 | 5.54 | ||||||||||
14 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 1 | 5.48 | 5.48 | 5.43 | 5.48 | 5.44 | 5.48 | ||||||||||
15 |
Sebastian RausSebastian Raus
JAC Brno |
03 | 3 | 5.30 | 5.30 | 5.09 | 3.83 | 5.30 | 5.30 | ||||||||||
16 |
Aleš KořenekAleš Kořenek
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 20 | 5.19 | 5.19 | X | 5.19 | X | 5.19 | ||||||||||
17 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 7 | 5.01 | 5.01 | 4.93 | 4.93 | 5.01 | 5.01 | ||||||||||
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 11:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 3 | SB 5.08 | 5.08 | 4.91 | X | 5.08 | 5.08 | 4.84 | X | 4.99 | |||||||
2 |
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek |
98 | 1 | SB 4.99 | 4.99 | X | 4.83 | 4.94 | 4.94 | X | 4.97 | 4.99 | |||||||
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 11:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 10 | 5.80 | 5.80 | 5.63 | 5.67 | 5.76 | 5.76 | 5.72 | 5.80 | X | |||||||
2 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 7 | 5.69 | 5.69 | 5.56 | 5.46 | 5.36 | 5.56 | 5.36 | 5.59 | 5.69 | |||||||
3 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 8 | 5.50 | 5.50 | 5.08 | 5.27 | 5.25 | 5.27 | 5.40 | 5.49 | 5.50 | |||||||
4 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 5 | 5.47 | 5.47 | 5.25 | 5.47 | 5.33 | 5.47 | 5.31 | 5.35 | X | |||||||
5 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 6 | 5.39 | 5.39 | 5.34 | 5.36 | X | 5.36 | 5.29 | 5.39 | 5.28 | |||||||
6 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 5.19 | 5.19 | 5.19 | 5.08 | 3.55 | 5.19 | - | 4.95 | 5.12 | |||||||
7 |
Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3 | 4.91 | 4.91 | 4.56 | 4.69 | 4.42 | 4.69 | - | X | 4.91 | |||||||
8 |
Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 4 | 4.82 | 4.82 | 4.69 | 4.67 | 4.82 | 4.82 | 4.59 | 4.44 | 4.67 | |||||||
9 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1 | 4.68 | 4.68 | 4.60 | 4.66 | 4.68 | 4.68 | ||||||||||
10 |
Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 2 | 4.42 | 4.42 | 4.26 | 4.42 | 4.25 | 4.42 | ||||||||||
11 |
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 11 | 4.13 | 4.13 | 4.13 | X | 4.04 | 4.13 | ||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 12:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 23 | 5.85 | 5.58 | 5.63 | 5.76 | 5.76 | 5.50 | 5.69 | 5.85 | ||||||||
2 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 22 | 5.76 | 4.17 | 5.58 | 5.45 | 5.58 | X | 5.67 | 5.76 | ||||||||
3 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 15 | 5.58 | 5.41 | 5.39 | 5.44 | 5.44 | X | 5.58 | X | ||||||||
4 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 16 | 5.45 | 5.23 | 5.27 | 5.34 | 5.34 | X | 5.45 | 5.39 | ||||||||
5 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 18 | 5.30 | 4.83 | 4.90 | 5.28 | 5.28 | 5.30 | 4.86 | 4.95 | ||||||||
6 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 21 | 5.27 | 5.27 | 5.17 | X | 5.27 | - | - | - | ||||||||
7 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 19 | 5.25 | X | 5.25 | X | 5.25 | 4.79 | 5.08 | 4.79 | ||||||||
8 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s. |
04 | 14 | 5.24 | 5.05 | 4.86 | 5.13 | 5.13 | 5.02 | 5.14 | 5.24 | ||||||||
9 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 17 | 5.10 | X | 5.01 | 5.10 | 5.10 | |||||||||||
10 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 13 | 5.10 | X | 5.10 | 4.99 | 5.10 | |||||||||||
11 |
Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 10 | 5.05 | 5.05 | 4.92 | 4.99 | 5.05 | |||||||||||
12 |
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 12 | 4.83 | 4.78 | 4.83 | 4.79 | 4.83 | |||||||||||
MS |
Natalia RojekNatalia Rojek
Poland |
03 | 1 | 4.81 | 4.81 | 4.73 | 4.39 | 4.81 | |||||||||||
13 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 4.75 | 4.69 | 4.75 | 4.74 | 4.75 | |||||||||||
14 |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 9 | 4.72 | 4.31 | 4.19 | 4.72 | 4.72 | |||||||||||
15 |
Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 3 | 4.66 | 4.66 | 4.39 | 4.57 | 4.66 | |||||||||||
16 |
Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 7 | 4.65 | 4.33 | 4.51 | 4.65 | 4.65 | |||||||||||
17 |
Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 2 | 4.47 | 3.94 | 4.31 | 4.47 | 4.47 | |||||||||||
18 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 6 | 4.43 | 4.43 | 3.71 | 4.20 | 4.43 | |||||||||||
19 |
Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 4 | 4.09 | 3.83 | X | 4.09 | 4.09 | |||||||||||
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
04 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 20 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Trojskok - Muži
(ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 3 | PB 14.73 | 14.73 | 13.73 | 14.31 | X | 14.31 | X | 14.32 | 14.73 | |||||||
2 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 2 | SB 14.60 | 14.60 | X | 14.32 | X | 14.32 | 11.66 | 14.60 | 13.94 | |||||||
3 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 4 | 13.72 | 13.72 | 13.72 | 11.76 | - | 13.72 | - | - | - | |||||||
4 |
Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 1 | SB 13.11 | 13.11 | X | 12.87 | 13.03 | 13.03 | 12.90 | 12.71 | 13.11 | |||||||
Celkem 4 závodníků |
Trojskok - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 8 | 14.65 | 14.65 | X | 13.11 | 14.15 | 14.15 | 14.46 | X | 14.65 | |||||||
2 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 6 | SB 13.59 | 13.59 | 13.20 | 13.28 | X | 13.28 | X | 13.59 | X | |||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 9 | 13.29 | 13.29 | 13.15 | 13.29 | X | 13.29 | X | 12.39 | X | |||||||
4 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 7 | 13.21 | 13.21 | X | 13.21 | X | 13.21 | X | X | - | |||||||
5 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3 | PB 13.00 | 13.00 | 13.00 | 12.97 | 12.63 | 13.00 | ||||||||||
6 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 1 | PB 12.84 | 12.84 | 12.65 | 12.84 | 12.22 | 12.84 | ||||||||||
7 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 5 | 12.83 | 12.83 | 12.63 | 12.83 | 12.69 | 12.83 | ||||||||||
8 |
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 4 | 12.71 | 12.71 | 12.58 | 12.71 | 12.40 | 12.71 | ||||||||||
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Trojskok - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 16:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 4 | PB 13.88 | 13.88 | 13.60 | 13.66 | 13.88 | 13.88 | X | X | X | |||||||
2 |
Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 3 | PB 13.30 | 13.30 | 13.30 | 12.94 | 12.30 | 13.30 | 12.96 | 13.01 | 12.48 | |||||||
3 |
Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 1 | 12.53 | 12.53 | 12.17 | 12.48 | 12.53 | 12.53 | 12.24 | 12.47 | 12.47 | |||||||
4 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 2 | 12.31 | 12.31 | X | 11.93 | X | 11.93 | 12.31 | 12.23 | - | |||||||
5 |
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 5 | 11.36 | 11.36 | 11.36 | X | X | 11.36 | ||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Trojskok - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 15:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava |
97 | 9 | 12.18 | 12.18 | 12.18 | X | 12.09 | 12.18 | X | X | X | |||||||
2 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | SB 12.04 | 12.04 | 11.96 | X | X | 11.96 | 11.93 | 12.04 | 10.59 | |||||||
3 |
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolek |
97 | 8 | 11.97 | 11.97 | 11.35 | 11.53 | 11.40 | 11.53 | 11.97 | 11.88 | 11.78 | |||||||
4 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 6 | 11.42 | 11.42 | 11.07 | 11.42 | 11.03 | 11.42 | 11.37 | - | - | |||||||
5 |
Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK Blansko |
00 | 10 | 10.79 | 10.79 | 10.53 | 10.79 | 10.74 | 10.79 | ||||||||||
6 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 1 | SB 10.79 | 10.79 | X | X | 10.79 | 10.79 | ||||||||||
7 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 4 | 10.48 | 10.48 | X | 10.48 | 10.40 | 10.48 | ||||||||||
8 |
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 3 | 10.00 | 10.00 | 9.91 | 10.00 | X | 10.00 | ||||||||||
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 5 | |||||||||||||||||
Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
99 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Trojskok - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 15:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 4 | 11.71 | 11.71 | 11.58 | 9.48 | 11.64 | 11.64 | 11.71 | 11.38 | X | |||||||
2 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 5 | 11.51 | 11.51 | 10.12 | 10.98 | 10.95 | 10.98 | 11.23 | 11.51 | 11.41 | |||||||
3 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 11.40 | 11.40 | 11.40 | X | X | 11.40 | 10.19 | 10.95 | 10.94 | |||||||
4 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 3 | 11.08 | 11.08 | X | X | 11.02 | 11.02 | 11.08 | X | X | |||||||
5 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 8 | 10.92 | 10.92 | 10.47 | 10.92 | 9.34 | 10.92 | ||||||||||
6 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 7 | 10.79 | 10.79 | 9.95 | 10.79 | 9.78 | 10.79 | ||||||||||
7 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 6 | 10.54 | 10.54 | X | 10.52 | 10.54 | 10.54 | ||||||||||
8 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1 | 10.13 | 10.13 | X | X | 10.13 | 10.13 | ||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Trojskok - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 15:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 7 | 11.60 | 10.42 | 11.28 | 11.15 | 11.28 | 11.60 | 11.59 | 11.42 | ||||||||
2 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5 | 11.47 | 11.15 | 11.41 | 11.47 | 11.47 | 11.02 | 11.43 | 11.06 | ||||||||
3 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 6 | 11.45 | 11.21 | X | 11.45 | 11.45 | 11.31 | 11.07 | 11.21 | ||||||||
4 |
Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 8 | 11.22 | 10.43 | 11.22 | 10.34 | 11.22 | 10.59 | 10.39 | 10.47 | ||||||||
5 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 10 | 11.13 | 10.67 | 10.75 | 10.99 | 10.99 | 11.13 | 10.74 | 10.95 | ||||||||
6 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 4 | 11.05 | 10.85 | 11.05 | 10.61 | 11.05 | X | 10.92 | X | ||||||||
7 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 2 | 10.90 | 09.33 | 10.90 | 10.88 | 10.90 | |||||||||||
8 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 3 | 10.83 | 08.70 | 10.83 | 09.99 | 10.83 | X | X | X | ||||||||
9 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 11 | 10.41 | 10.25 | 10.12 | 10.41 | 10.41 | |||||||||||
10 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 10.16 | X | 10.16 | 09.53 | 10.16 | |||||||||||
11 |
Natálie SkácelováNatálie Skácelová
JAC Brno |
04 | 1 | 09.43 | X | 09.43 | 09.27 | 09.43 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 17 | SB 15.36 | 14.66 | X | X | 14.66 | X | 15.36 | 14.92 | ||||||||
2 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 16 | PB 13.18 | 13.18 | 11.97 | X | 13.18 | X | 12.65 | X | ||||||||
3 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 15 | PB 11.75 | 10.94 | X | X | 10.94 | 10.49 | 11.75 | X | ||||||||
MS |
Karolina PietraszKarolina Pietrasz
Poland |
03 | 19 | PB 11.44 | 11.30 | 11.43 | 11.44 | 11.44 | |||||||||||
4 |
Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 12 | SB 11.43 | 11.03 | 11.06 | X | 11.06 | 11.43 | X | 11.18 | ||||||||
5 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 13 | 10.84 | 09.74 | 10.84 | X | 10.84 | 09.94 | 10.20 | X | ||||||||
6 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 14 | 10.75 | 10.29 | 10.39 | 10.52 | 10.52 | 10.75 | X | X | ||||||||
7 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 11 | 10.57 | 09.51 | 10.38 | 10.57 | 10.57 | X | 09.86 | 10.30 | ||||||||
8 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 18 | SB 10.50 | 10.41 | 09.88 | 10.50 | 10.50 | 10.04 | 10.27 | X | ||||||||
9 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 10 | PB 09.88 | 09.88 | 09.86 | 09.59 | 09.88 | |||||||||||
10 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 5 | PB 09.85 | 09.85 | 09.24 | 08.41 | 09.85 | |||||||||||
11 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC Brno |
04 | 9 | 09.64 | 09.42 | 08.95 | 09.64 | 09.64 | |||||||||||
12 |
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 3 | PB 09.36 | 09.36 | 09.07 | 08.68 | 09.36 | |||||||||||
13 |
Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 7 | 09.34 | 09.34 | 08.27 | 07.01 | 09.34 | |||||||||||
14 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 6 | 09.23 | 08.81 | 09.23 | 08.52 | 09.23 | |||||||||||
15 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava |
03 | 2 | SB 09.00 | 09.00 | 08.62 | 08.75 | 09.00 | |||||||||||
16 |
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
JAC Brno |
04 | 4 | 08.84 | 08.39 | X | 08.84 | 08.84 | |||||||||||
17 |
Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC Brno |
04 | 8 | 08.55 | 08.51 | 08.55 | 08.52 | 08.55 | |||||||||||
18 |
Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 21 | PB 06.74 | X | 06.74 | 06.56 | 06.74 | |||||||||||
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 20 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 10:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
00 | 6 | 13.32 | 12.63 | 12.37 | 12.91 | 12.91 | 13.32 | 13.02 | X | ||||||||
2 |
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 5 | SB 13.01 | 13.01 | X | X | 13.01 | X | X | X | ||||||||
3 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 11 | SB 12.01 | 11.32 | X | 11.53 | 11.53 | 12.01 | X | X | ||||||||
MS |
Barbara NowakBarbara Nowak
Poland |
00 | 7 | 11.96 | X | 11.96 | X | 11.96 | |||||||||||
MS |
Andrea FeďováAndrea Feďová
Poland |
98 | 4 | 11.60 | 11.60 | X | X | 11.60 | |||||||||||
4 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 3 | 11.44 | 10.78 | 11.44 | 10.89 | 11.44 | 10.48 | 11.12 | 11.24 | ||||||||
5 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 8 | SB 11.21 | 10.91 | 11.15 | 10.45 | 11.15 | X | 10.53 | 11.21 | ||||||||
6 |
Lucie KašparováLucie Kašparová
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 9 | 10.49 | 9.41 | 10.49 | 10.07 | 10.49 | 10.05 | 9.83 | 10.24 | ||||||||
7 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
91 | 10 | SB 10.10 | 9.75 | 9.71 | 10.10 | 10.10 | X | X | 9.46 | ||||||||
8 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | 09.75 | 9.54 | X | X | 9.54 | X | 9.75 | X | ||||||||
9 |
Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
99 | 12 | 09.32 | 8.93 | 9.32 | 8.96 | 9.32 | |||||||||||
10 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 1 | 09.25 | 9.02 | 9.25 | 9.24 | 9.25 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 10:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 7 | 11.86 | 11.66 | 11.86 | 11.44 | 11.86 | 10.75 | - | - | ||||||||
2 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 4 | PB 10.89 | 10.88 | X | 10.28 | 10.88 | 10.89 | X | 10.23 | ||||||||
3 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | PB 10.64 | X | 10.64 | 09.62 | 10.64 | X | X | 09.98 | ||||||||
4 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 5 | 09.28 | 09.28 | X | 08.97 | 09.28 | X | X | 09.16 | ||||||||
5 |
Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel Vyškov |
01 | 3 | 09.00 | 08.86 | 09.00 | 08.66 | 09.00 | 08.55 | 09.00 | 08.47 | ||||||||
6 |
Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
01 | 2 | 08.75 | 08.45 | 08.75 | 08.75 | 08.75 | 08.50 | 08.26 | 08.49 | ||||||||
7 |
Oleksandra PrytulyakOleksandra Prytulyak
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
02 | 1 | 07.06 | 06.85 | X | 07.06 | 07.06 | 06.41 | X | 06.94 | ||||||||
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s. |
01 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 21 | 14.51 | 13.97 | 14.31 | 12.94 | 14.31 | 13.52 | 14.51 | X | ||||||||
2 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 20 | 14.27 | 13.89 | 14.15 | 14.27 | 14.27 | 14.09 | X | X | ||||||||
3 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 22 | 14.16 | 14.16 | X | X | 14.16 | 13.65 | X | X | ||||||||
4 |
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 13 | 13.55 | X | X | 12.49 | 12.49 | 13.55 | 13.15 | 13.28 | ||||||||
5 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Orel Vyškov |
04 | 19 | 13.44 | 13.06 | X | 12.97 | 13.06 | 13.27 | 13.12 | 13.44 | ||||||||
6 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 18 | 13.37 | 13.37 | X | X | 13.37 | X | X | X | ||||||||
7 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 11 | 13.10 | X | X | 13.10 | 13.10 | X | X | X | ||||||||
MS |
Kamil BorkowskiKamil Borkowski
Poland |
03 | 23 | 13.05 | X | 13.05 | 11.78 | 13.05 | |||||||||||
8 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 15 | 12.43 | 12.43 | 11.40 | 11.97 | 12.43 | - | - | - | ||||||||
9 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 12 | 12.41 | X | X | 12.41 | 12.41 | |||||||||||
10 |
Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 14 | 12.06 | 10.09 | 12.06 | X | 12.06 | |||||||||||
11 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel Vyškov |
03 | 17 | 11.96 | 11.11 | 11.96 | - | 11.96 | |||||||||||
12 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 8 | 11.81 | 11.81 | 11.77 | X | 11.81 | |||||||||||
13 |
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava |
54 | 10 | 11.60 | 11.60 | X | X | 11.60 | |||||||||||
14 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | 16 | 11.56 | 11.56 | X | 11.26 | 11.56 | |||||||||||
15 |
Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 7 | 11.10 | - | 10.30 | 11.10 | 11.10 | |||||||||||
16 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC Brno |
03 | 9 | 10.87 | 10.77 | X | 10.87 | 10.87 | |||||||||||
17 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 24 | 10.51 | 10.51 | 10.43 | 10.31 | 10.51 | |||||||||||
18 |
Radim EliášRadim Eliáš
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 25 | 10.09 | 09.77 | 10.08 | 10.09 | 10.09 | |||||||||||
19 |
Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 26 | 10.09 | 10.09 | 09.93 | 09.68 | 10.09 | |||||||||||
20 |
Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. |
04 | 5 | 09.94 | 09.56 | 09.94 | 09.44 | 09.94 | |||||||||||
21 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 09.92 | 09.92 | 09.78 | X | 09.92 | |||||||||||
22 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 6 | 09.71 | 09.71 | X | 09.18 | 09.71 | |||||||||||
23 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel Vyškov |
04 | 1 | 09.10 | 09.10 | X | 08.93 | 09.10 | |||||||||||
24 |
Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | 09.03 | 09.03 | X | X | 09.03 | |||||||||||
25 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 3 | 08.94 | - | 08.72 | 08.94 | 08.94 | |||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 13:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 11 | 16.49 | X | 16.49 | X | 16.49 | X | X | X | ||||||||
2 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 8 | PB 15.41 | 14.89 | 14.87 | 15.25 | 15.25 | 14.73 | X | 15.41 | ||||||||
3 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 10 | 15.17 | 14.46 | X | 14.60 | 14.60 | 15.17 | 15.06 | X | ||||||||
4 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 9 | 14.40 | X | 13.06 | 14.20 | 14.20 | X | X | 14.40 | ||||||||
5 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 6 | PB 14.38 | 12.63 | 13.68 | 13.44 | 13.68 | 13.47 | 14.38 | X | ||||||||
6 |
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | 4 | PB 13.82 | 12.27 | 12.69 | 11.41 | 12.69 | 13.82 | 12.50 | 12.96 | ||||||||
7 |
Václav RaškaVáclav Raška
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 5 | 12.55 | X | 12.32 | 12.41 | 12.41 | 12.27 | X | 12.55 | ||||||||
8 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 2 | PB 12.10 | 09.88 | X | X | 09.88 | X | 12.10 | X | ||||||||
9 |
David CelýDavid Celý
Orel Vyškov |
02 | 1 | 09.53 | 08.86 | 09.02 | 09.53 | 09.53 | |||||||||||
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 2.2.2020 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 7 | 17.65 | 17.65 | X | 17.20 | 17.65 | X | ||||||||||
2 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 8 | 16.86 | 16.68 | X | 16.47 | 16.68 | X | 16.86 | X | ||||||||
3 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 5 | 15.55 | 15.55 | X | X | 15.55 | 15.33 | X | X | ||||||||
4 |
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
90 | 10 | 15.24 | 14.58 | X | 14.67 | 14.67 | 14.63 | 14.99 | 15.24 | ||||||||
MS |
Bartolomiej UchmanBartolomiej Uchman
Poland |
99 | 13 | 14.68 | 13.96 | 14.31 | 14.68 | 14.68 | |||||||||||
5 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 11 | 13.38 | 12.00 | 12.69 | 12.47 | 12.69 | X | 13.38 | 12.47 | ||||||||
6 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 4 | 12.98 | 12.14 | X | - | 12.14 | - | - | 12.98 | ||||||||
7 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s. |
94 | 3 | 12.67 | 12.02 | 12.37 | X | 12.37 | 11.61 | 12.67 | 12.10 | ||||||||
8 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 9 | 12.41 | 12.19 | X | 12.34 | 12.34 | X | X | 12.41 | ||||||||
9 |
Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 2 | 11.55 | 11.35 | 11.51 | 11.55 | 11.55 | |||||||||||
10 |
Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Haví... |
89 | 12 | 10.58 | 10.58 | X | X | 10.58 | |||||||||||
11 |
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava |
54 | 1 | 08.86 | 08.86 | X | X | 08.86 | |||||||||||
MS |
Jakub DzikJakub Dzik
Poland |
99 | 6 | NM | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |