Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

Časový pořad neděle, 2.2.2020

Čas Disciplíny
10:00 3000 m Ž 3000 m Jky 3000 m Dky Výška Dci Tyč M Tyč J Tyč Dci Dálka Dci Koule 3kg Dky
10:15 3000 m Dci
10:30 3000 m J
10:31 3000 m M
10:45 60 m př. Dky R1 60 m př. Dky R2 60 m př. Dky R3 60 m př. Dky R4
10:55 60 m př. Ž 60 m př. Jky R1 60 m př. Jky R2 Koule 4kg Ž Koule 4kg Jky
11:05 60 m př. Dci R1 60 m př. Dci R2
11:15 60 m př. J R1 60 m př. J R2
11:25 60 m př. M R1 60 m př. M R2 Dálka Ž Dálka Jky
11:35 60 m Dky R1 60 m Dky R2 60 m Dky R3 60 m Dky R4 60 m Dky R5 60 m Dky R6
11:50 60 m Jky R1 60 m Jky R2 60 m Jky R3
12:00 60 m Ž R1 60 m Ž R2 Koule 5kg Dci
12:10 60 m Dci R1 60 m Dci R2 60 m Dci R3 60 m Dci R4 60 m Dci R5 60 m Dci R6 60 m Dci R7 60 m Dci R8
12:25 60 m J R1 60 m J R2 60 m J R3 60 m J R4 Tyč Ž Tyč Jky Tyč Dky Dálka Dky
12:35 60 m M R1 60 m M R2 60 m M R3 60 m M R4 60 m M R5
12:45 800 m Dky B1 800 m Dky B2 Výška Ž Výška Jky Výška Dky
12:55 800 m Ž 800 m Jky
13:05 800 m Dci B1 800 m Dci B2 Koule 6kg J
13:15 800 m M 800 m J
13:30 60 m př. Dky F
13:40 60 m př. Jky F Dálka M Dálka J
13:50 60 m př. Dci F
14:00 60 m př. J F Koule 7,26kg M
14:10 60 m př. M F
14:20 60 m Dky F
14:25 60 m Jky F
14:30 60 m Ž F
14:35 60 m Dci F
14:40 60 m J F
14:45 60 m M FA
14:46 60 m M FB
14:55 400 m Dky B1 400 m Dky B2 400 m Dky B3 400 m Dky B4 Výška M Výška J
15:05 400 m Jky B1 400 m Jky B2 400 m Jky B3 Trojskok Ž Trojskok Jky Trojskok Dky
15:15 400 m Ž B1 400 m Ž B2
15:25 400 m Dci B1 400 m Dci B2 400 m Dci B3 400 m Dci B4 400 m Dci B5
15:35 400 m J B1 400 m J B2 400 m J B3
15:45 400 m M B1 400 m M B2 400 m M B3 400 m M B4
16:00 1500 m Ž 1500 m Jky 1500 m Dky
16:10 1500 m Dci
16:20 1500 m M 1500 m J
16:35 200 m Dky B1 200 m Dky B2 200 m Dky B3 200 m Dky B4 200 m Dky B5 200 m Dky B6 200 m Dky B7 200 m Dky B8 Trojskok M Trojskok J Trojskok Dci
16:50 200 m Ž B1 200 m Ž B2 200 m Ž B3 200 m Jky B1 200 m Jky B2 200 m Jky B3
17:00 200 m Dci B1 200 m Dci B2 200 m Dci B3 200 m Dci B4 200 m Dci B5 200 m Dci B6 200 m Dci B7 200 m Dci B8
17:20 200 m J B1 200 m J B2 200 m J B3 200 m J B4 200 m J B5
17:30 200 m M B1 200 m M B2 200 m M B3 200 m M B4
17:43 4x200 m Dky
17:44 4x200 m Jky
17:45 4x200 m Ž
17:55 4x200 m Dci
17:56 4x200 m J
17:57 4x200 m M