Back

 / Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (7. 2. 2020)

60 m - Muži (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.71 0.164
2 Rafał PająkRafał Pająk 990203 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 06.81 0.168
3 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 980122 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 06.98 0.144
60 m - Muži (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub NemecJakub Nemec 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.06 0.153
2 Jakub PająkJakub Pająk 010119 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 07.10 0.148
3 Michal BorekMichal Borek 900215 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.14 0.169
60 m - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.03 0.154
2 Ema BendováEma Bendová 070226 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.06 0.135
3 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.08 0.144
60 m - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 011009 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.67 0.233
2 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.75 0.162
3 Simona MalatincovaSimona Malatincova 971002 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 6 07.84 0.269
60 m překážek - Muži (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matej BaluchMatej Baluch 000116 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.12 0.146
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.50 0.158
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.63 0.167
60 m překážek - Junioři (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 021101 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 08.32 0.168
2 Dominik MelegaDominik Melega 020408 TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VESTJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES 5 08.62 0.192
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.20 0.142
60 m překážek - Dorostenci (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 040303 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.70 0.182
2 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 040423 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 08.71 0.169
3 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.76 0.187
60 m překážek - Žáci (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 060808 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.61 0.182
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.65 0.162
3 Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.78 0.145
60 m překážek - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 010325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.61 0.160
2 Simona TakácsováSimona Takácsová 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.67 0.163
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 000811 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.18 0.154
60 m překážek - Dorostenky (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 031115 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 08.75 0.321
2 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.84 0.169
3 Emilia GuttEmilia Gutt 031105 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 08.94 0.147
60 m překážek - Žákyně (pátek, 7.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 050614 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 09.53 0.172
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 060303 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 09.91 0.155
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 050510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.09 0.166