60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.76 | qA | 0.199 | ||||||||||||
2 | Rafał PająkRafał Pająk | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 06.88 | qA | 0.178 | ||||||||||||
3 | Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 06.93 | qA | 0.166 | ||||||||||||
4 | Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 07.02 | qA | 0.154 | ||||||||||||
5 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 1 | 07.07 | qA | 0.128 | ||||||||||||
6 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 2 | 07.07 | qA | 0.196 | ||||||||||||
7 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 07.08 | qA | 0.144 | ||||||||||||
8 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 07.15 | qB | 0.146 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.10 | qA | 0.163 | ||||||||||||
2 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický oddiel Partizánske | 4 | 07.13 | qB | 0.184 | ||||||||||||
3 | MICHAŁ MALAREKMICHAŁ MALAREK | 98 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 1 | 07.18 | qB | 0.162 | ||||||||||||
4 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 07.18 | qB | 0.164 | ||||||||||||
5 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.23 | qB | 0.136 | ||||||||||||
6 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 7 | 07.24 | qB | 0.199 | ||||||||||||
7 | Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | SK Dukla Banska Bystrica | 3 | 07.25 | qB | 0.148 | ||||||||||||
8 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | 07.35 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RojkaTomáš Rojka | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 07.22 | qB | 0.135 | ||||||||||||
2 | Wojciech GalikWojciech Galik | 02 | MKS Rabka | 3 | 07.29 | 0.115 | |||||||||||||
3 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 07.32 | 0.147 | |||||||||||||
4 | David LaboDavid Labo | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 4 | 07.32 | 0.135 | |||||||||||||
5 | René FáberRené Fáber | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 8 | 07.37 | 0.156 | |||||||||||||
6 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.41 | 0.144 | |||||||||||||
7 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 07.41 | 0.211 | |||||||||||||
8 | MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY | 02 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 5 | 07.50 | 0.145 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.32 | 0.135 | |||||||||||||
2 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 1 | 07.36 | 0.113 | |||||||||||||
3 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.42 | 0.156 | |||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.44 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Vladimír ĎurovskýVladimír Ďurovský | 01 | Šk o.z Dukla Bánska Bystrica | 3 | 07.44 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.46 | 0.168 | |||||||||||||
7 | Samuel KopčekSamuel Kopček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 07.56 | 0.166 | |||||||||||||
8 | Dawid BernardDawid Bernard | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 07.60 | 0.211 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 3 | 07.38 | 0.189 | |||||||||||||
2 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.41 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 07.47 | 0.182 | |||||||||||||
4 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.52 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 07.66 | 0.145 | |||||||||||||
6 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.70 | 0.123 | |||||||||||||
Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 04 | AZS-AWF Katowice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | MKS MOSM BYTOM | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 07.61 | 0.167 | |||||||||||||
2 | Adam KremserAdam Kremser | 01 | Ac Stavbár Nitra | 1 | 07.65 | 0.133 | |||||||||||||
3 | Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný | 01 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 07.66 | 0.146 | |||||||||||||
4 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 07.68 | 0.154 | |||||||||||||
5 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 5 | 07.68 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 3 | 07.75 | 0.164 | |||||||||||||
7 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 07.76 | 0.190 | |||||||||||||
8 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 07.79 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman HaraslínRoman Haraslín | 03 | Naša atletika Bratislava | 3 | 07.43 | 0.135 | |||||||||||||
2 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 07.67 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Ondřej MaršálOndřej Maršál | 03 | SSK Vítkovice z.s. | 5 | 07.78 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.78 | 0.165 | |||||||||||||
5 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.78 | 0.172 | |||||||||||||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.89 | 0.187 | |||||||||||||
7 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.93 | 0.224 | |||||||||||||
8 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.93 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.83 | 0.129 | |||||||||||||
2 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 07.95 | 0.264 | |||||||||||||
3 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.98 | 0.182 | |||||||||||||
4 | Adam OutrataAdam Outrata | 04 | AC Pardubice | 6 | 07.98 | 0.141 | |||||||||||||
5 | Peter DávidPeter Dávid | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | 08.26 | 0.169 | |||||||||||||
David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Tadeáš SamekTadeáš Samek | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 09 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČulákTomáš Čulák | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | 08.00 | 0.172 | |||||||||||||
2 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.15 | 0.165 | |||||||||||||
3 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | 4 | 08.15 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.16 | 0.203 | |||||||||||||
5 | Petr BoarPetr Boar | 05 | AC Pardubice | 2 | 08.27 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.39 | 0.199 | |||||||||||||
7 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.49 | 0.220 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktor CyganWiktor Cygan | 03 | AZS AWF KATOWICE | 6 | 07.56 | 0.155 | |||||||||||||
2 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.23 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.44 | 0.129 | |||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.66 | 0.211 | |||||||||||||
Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jakub BlablaJakub Blabla | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (pá, 7.2.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.71 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Rafał PająkRafał Pająk | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 06.81 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 6 | 06.98 | 0.144 | |||||||||||||
4 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 7 | 06.99 | 0.163 | |||||||||||||
5 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 07.03 | 0.197 | |||||||||||||
6 | Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 07.05 | 0.149 | |||||||||||||
7 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 2 | 07.06 | 0.168 | |||||||||||||
8 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 07.09 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 7.2.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický oddiel Partizánske | 4 | 07.06 | 0.153 | |||||||||||||
2 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 07.10 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 07.14 | 0.169 | |||||||||||||
4 | MICHAŁ MALAREKMICHAŁ MALAREK | 98 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 3 | 07.18 | 0.188 | |||||||||||||
5 | Tomáš RojkaTomáš Rojka | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 07.20 | 0.146 | |||||||||||||
6 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 1 | 07.32 | 0.169 | |||||||||||||
Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | |||||||||||||||
Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | SK Dukla Banska Bystrica | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále A (pá, 7.2.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 4 | 07.67 | 0.233 | |||||||||||||
2 | Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | 07.75 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Simona MalatincovaSimona Malatincova | 97 | SK Dukla Banska Bystrica | 6 | 07.84 | 0.269 | |||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.85 | 0.137 | |||||||||||||
5 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 7 | 07.89 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 3 | 07.93 | 0.192 | |||||||||||||
7 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 99 | UKS Olimpia Zabrze | 8 | 07.96 | 0.154 | |||||||||||||
8 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.07 | 0.221 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 7.2.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.03 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Ema BendováEma Bendová | 07 | Naša atletika Bratislava | 5 | 08.06 | 0.135 | |||||||||||||
3 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.08 | 0.144 | |||||||||||||
4 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | AC Pardubice | 3 | 08.09 | 0.174 | |||||||||||||
5= | Nina HúskováNina Húsková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 08.09 | 0.148 | |||||||||||||
5= | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.09 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.15 | 0.196 | |||||||||||||
8 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.15 | 0.212 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 4 | 07.64 | qA | 0.134 | ||||||||||||
2 | Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 07.76 | qA | 0.158 | ||||||||||||
3 | Simona MalatincovaSimona Malatincova | 97 | SK Dukla Banska Bystrica | 3 | 07.79 | qA | 0.129 | ||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.91 | qA | 0.163 | ||||||||||||
5 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 6 | 07.91 | qA | 0.188 | ||||||||||||
6 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 8 | 07.93 | qA | 0.152 | ||||||||||||
7 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 99 | UKS Olimpia Zabrze | 5 | 07.95 | qA | 0.123 | ||||||||||||
8 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 08.10 | qB | 0.157 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.94 | qA | 0.150 | ||||||||||||
2 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.02 | qB | 0.195 | ||||||||||||
3 | Ema BendováEma Bendová | 07 | Naša atletika Bratislava | 1 | 08.04 | qB | 0.151 | ||||||||||||
4 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.04 | qB | 0.156 | ||||||||||||
5 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.07 | qB | 0.126 | ||||||||||||
6 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.12 | qB | 0.171 | ||||||||||||
7 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 8 | 08.14 | qB | 0.183 | ||||||||||||
8 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 7 | 08.20 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.26 | 0.192 | |||||||||||||
2 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.27 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.28 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Katarína MišovičováKatarína Mišovičová | 03 | AŠK Slávia Trnava | 7 | 08.32 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.52 | 0.155 | |||||||||||||
6 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.52 | 0.162 | |||||||||||||
7 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.54 | 0.145 | |||||||||||||
Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.18 | qB | 0.182 | ||||||||||||
2 | Sandra VeselskáSandra Veselská | 04 | Naša atletika Bratislava | 6 | 08.34 | 0.221 | |||||||||||||
3 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 5 | 08.37 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Soňa NovákováSoňa Nováková | 03 | AŠK Slávia Trnava | 4 | 08.43 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.44 | 0.185 | |||||||||||||
6 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.49 | 0.196 | |||||||||||||
7 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.54 | 0.145 | |||||||||||||
8 | Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová | 05 | Naša atletika Bratislava | 7 | 08.56 | 0.166 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.45 | 0.150 | |||||||||||||
2 | Ema MníchováEma Mníchová | 05 | Naša atletika Bratislava | 8 | 08.50 | 0.165 | |||||||||||||
3 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.57 | 0.223 | |||||||||||||
4 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.59 | 0.148 | |||||||||||||
5 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 08.63 | 0.198 | |||||||||||||
6 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.64 | 0.152 | |||||||||||||
7 | Ela GogováEla Gogová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 08.73 | 0.164 | |||||||||||||
8 | Natália AnnusováNatália Annusová | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 08.77 | 0.122 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.52 | 0.120 | |||||||||||||
2 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.57 | 0.191 | |||||||||||||
3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 08.61 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.68 | 0.204 | |||||||||||||
5 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.75 | 0.228 | |||||||||||||
6 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.77 | 0.311 | |||||||||||||
7 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.97 | 0.263 | |||||||||||||
Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ | -0.110 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.81 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 08.82 | 0.143 | |||||||||||||
3 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.87 | 0.198 | |||||||||||||
4 | Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová | 06 | AC Pardubice | 1 | 08.89 | 0.201 | |||||||||||||
5 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.33 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Andrea PiskačováAndrea Piskačová | 06 | AC Pardubice | 8 | 09.36 | 0.168 | |||||||||||||
Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | MKS MOSM BYTOM | 4 | DNS | |||||||||||||||
Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | TS Wieliczanka Wieliczka | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.96 | 0.145 | |||||||||||||
2 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | 0.165 | |||||||||||||
3 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.04 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.05 | 0.200 | |||||||||||||
5 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.09 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.10 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.54 | 0.155 | |||||||||||||
Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolas VojtášNicolas Vojtáš | 00 | ZŤS Martin | 1 | 23.51 | 0.225 | |||||||||||||
2 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 4 | 23.94 | 0.182 | |||||||||||||
3 | Michal NovotnýMichal Novotný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.01 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 2 | 25.73 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Adam OutrataAdam Outrata | 04 | AC Pardubice | 3 | 25.94 | 0.173 | |||||||||||||
6 | Petr BoarPetr Boar | 05 | AC Pardubice | 5 | 26.96 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 21.75 | 0.169 | |||||||||||||
2 | Adam BelošAdam Beloš | 98 | ZŤS Martin | 3 | 22.97 | 0.172 | |||||||||||||
3 | Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 22.99 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.38 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.72 | 0.165 | |||||||||||||
Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.21 | 0.130 | |||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.46 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Michał ChlubaMichał Chluba | 03 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.63 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.84 | 0.182 | |||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 24.06 | 0.183 | |||||||||||||
6 | Dawid BernardDawid Bernard | 03 | RMKS Rybnik | 5 | 24.30 | 0.195 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 6 | 21.94 | 0.168 | |||||||||||||
2 | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | HNTN Bratislava | 5 | 22.14 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.27 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.44 | 0.210 | |||||||||||||
5 | Szymon NowakSzymon Nowak | 04 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.69 | 0.184 | |||||||||||||
6 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 23.91 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej BaluchMatej Baluch | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 5 | 21.61 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | RMKS Rybnik | 6 | 21.98 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 23.60 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Samuel KopčekSamuel Kopček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 24.54 | 0.153 | |||||||||||||
David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 22.38 | 0.176 | |||||||||||||
2 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický oddiel Partizánske | 6 | 22.43 | 0.132 | |||||||||||||
3 | Stefan SedlakStefan Sedlak | 95 | SK Dukla Banska Bystrica | 3 | 23.84 | 0.184 | |||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.91 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Maciej OLESIŃSKIMaciej OLESIŃSKI | 04 | GKS PIAST GLIWICE | 1 | 24.22 | 0.183 | |||||||||||||
Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 4 | 22.24 | 0.127 | |||||||||||||
2 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 5 | 22.33 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Lukas GlozakLukas Glozak | 99 | SK Dukla Banska Bystrica | 6 | 22.80 | 0.141 | |||||||||||||
4 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.25 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.48 | 0.172 | |||||||||||||
6 | Martin OstrovskýMartin Ostrovský | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 24.70 | 0.218 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RojkaTomáš Rojka | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 22.72 | 0.163 | |||||||||||||
2 | MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY | 02 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 5 | 23.07 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.34 | 0.195 | |||||||||||||
4 | Tomáš KutrucTomáš Kutruc | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 23.57 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.94 | 0.227 | |||||||||||||
6 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 25.20 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavol AntolíkPavol Antolík | 99 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 23.00 | 0.142 | |||||||||||||
2 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.07 | 0.189 | |||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.36 | 0.176 | |||||||||||||
4 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 24.15 | 0.218 | |||||||||||||
5 | Dominik MelegaDominik Melega | 02 | TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES | 2 | 24.67 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 25.36 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.46 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 22.85 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 23.14 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 23.66 | 0.189 | |||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.37 | 0.158 | |||||||||||||
6 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 24.57 | 0.160 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LaboDavid Labo | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 3 | 23.67 | 0.155 | |||||||||||||
2 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 1 | 23.70 | 0.138 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.77 | 0.151 | |||||||||||||
4 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.00 | 0.141 | |||||||||||||
5 | Ondřej MaršálOndřej Maršál | 03 | SSK Vítkovice z.s. | 5 | 25.24 | 0.149 | |||||||||||||
6 | TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY | 04 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 4 | 25.61 | 0.139 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VojtekJakub Vojtek | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 25.31 | 0.174 | |||||||||||||
2 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 25.61 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Tomáš ČulákTomáš Čulák | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 26.05 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 26.10 | 0.136 | |||||||||||||
5 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.11 | 0.329 | |||||||||||||
6 | Peter DávidPeter Dávid | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 28.22 | 0.141 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.05 | 0.169 | |||||||||||||
2 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.57 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 26.59 | 0.211 | |||||||||||||
4 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.82 | 0.256 | |||||||||||||
5 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.09 | 0.208 | |||||||||||||
6 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 28.09 | 0.218 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 24.68 | 0.202 | |||||||||||||
2 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.52 | 0.200 | |||||||||||||
3 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 26.68 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.49 | 0.356 | |||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 28.58 | 0.175 | |||||||||||||
Jakub BlablaJakub Blabla | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 24.84 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková | 99 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 25.42 | 0.156 | |||||||||||||
3 | Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA | 04 | GKS PIAST GLIWICE | 2 | 27.19 | 0.134 | |||||||||||||
4 | Natália AnnusováNatália Annusová | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 30.32 | 0.158 | |||||||||||||
Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 6 | DNS | 0.164 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona MalatincovaSimona Malatincova | 97 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | 25.06 | 0.186 | |||||||||||||
2 | Denisa KudlováDenisa Kudlová | 01 | AŠK Slávia Trnava | 6 | 25.54 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 26.83 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 27.46 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 27.49 | 0.130 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 6 | 25.17 | 0.168 | |||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.48 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 25.68 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.09 | 0.188 | |||||||||||||
5 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 28.15 | 0.174 | |||||||||||||
6 | EMILIA KOSTELNIKEMILIA KOSTELNIK | 04 | UKS PIĄTKA PLUS | 2 | 29.74 | 0.165 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 25.87 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 4 | 26.39 | 0.231 | |||||||||||||
3 | Janka KusyováJanka Kusyová | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 26.49 | 0.210 | |||||||||||||
4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.09 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 27.94 | 0.156 | |||||||||||||
6 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 28.04 | 0.187 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.78 | 0.143 | |||||||||||||
2 | Monika LehenováMonika Lehenová | 02 | AŠK Slávia Trnava | 4 | 26.41 | 0.242 | |||||||||||||
3 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 6 | 26.67 | 0.231 | |||||||||||||
4 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.81 | 0.143 | |||||||||||||
5 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 28.62 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 4 | 26.66 | ||||||||||||||
2 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 27.12 | ||||||||||||||
3 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.69 | ||||||||||||||
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 5.dr 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.72 | 0.210 | |||||||||||||
2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.98 | 0.186 | |||||||||||||
3 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 26.04 | 0.172 | |||||||||||||
4 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 27.01 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 28.44 | 0.173 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 26.43 | 0.143 | |||||||||||||
2 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | Naša atletika Bratislava | 3 | 26.65 | 0.196 | |||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 26.67 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | AC Pardubice | 6 | 27.04 | 0.220 | |||||||||||||
5 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.21 | 0.168 | |||||||||||||
6 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 1 | 28.80 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 27.83 | 0.325 | |||||||||||||
2 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 28.70 | 0.210 | |||||||||||||
3 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 29.92 | 0.178 | |||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 30.20 | 0.182 | |||||||||||||
5 | Tereza BalabánováTereza Balabánová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 31.97 | 0.189 | |||||||||||||
Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ela GogováEla Gogová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 28.75 | 0.184 | |||||||||||||
2 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.20 | 0.273 | |||||||||||||
3 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 29.38 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 29.94 | 0.200 | |||||||||||||
5 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 31.02 | 0.210 | |||||||||||||
Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | HNTN Bratislava | 5 | 48.45 | 0.315 | |||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.15 | 0.195 | |||||||||||||
3 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo | 6 | 49.77 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 53.62 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 54.21 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Martin CisárMartin Cisár | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | 54.77 | 0.189 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BelošAdam Beloš | 98 | ZTS Martin | 4 | 50.41 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Nicolas VojtášNicolas Vojtáš | 00 | ZTS Martin | 6 | 50.77 | 0.134 | |||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 54.05 | 0.217 | |||||||||||||
4 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 56.21 | 0.341 | |||||||||||||
5 | Jakub VojtekJakub Vojtek | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 56.23 | 0.122 | |||||||||||||
Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukas GlozakLukas Glozak | 99 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | 50.64 | 0.152 | |||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.68 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Adrián PavelkaAdrián Pavelka | 91 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 6 | 51.05 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 53.30 | 0.163 | |||||||||||||
5 | Martin OstrovskýMartin Ostrovský | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 54.24 | 0.118 | |||||||||||||
6 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 55.80 | 0.179 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Franklin HenryFranklin Henry | 04 | AŠK Slávia Trnava | 4 | 51.37 | 0.212 | |||||||||||||
2 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.56 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 52.93 | 0.212 | |||||||||||||
4 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 53.06 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 55.53 | 0.231 | |||||||||||||
6 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 73.52 | 0.207 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman HaraslínRoman Haraslín | 03 | Naša atletika Bratislava | 6 | 51.20 | 0.185 | |||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 51.64 | 0.146 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.75 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 52.70 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 73.40 | 0.122 | |||||||||||||
Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona MalatincovaSimona Malatincova | 97 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | 56.69 | 0.189 | |||||||||||||
2 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 58.55 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 60.87 | 0.122 | |||||||||||||
4 | Veronika BabiczováVeronika Babiczová | 99 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | 62.89 | 0.245 | |||||||||||||
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNF | 0.247 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | 57.25 | 0.226 | |||||||||||||
2 | Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková | 98 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 6 | 58.24 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 58.31 | 0.127 | |||||||||||||
4 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 59.73 | 0.134 | |||||||||||||
5 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 60.91 | 0.154 | |||||||||||||
6 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 61.20 | 0.164 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janka KusyováJanka Kusyová | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 59.48 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 60.80 | 0.302 | |||||||||||||
3 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 61.41 | 0.194 | |||||||||||||
4 | Julia ZagajskaJulia Zagajska | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 62.05 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 62.24 | 0.198 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 60.11 | 0.135 | |||||||||||||
2 | WIKTORIA PRZĄDKAWIKTORIA PRZĄDKA | 03 | LKS PSZCZYNA | 4 | 60.27 | 0.113 | |||||||||||||
3 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 60.89 | 0.147 | |||||||||||||
4 | SABINA GŁĄBEKSABINA GŁĄBEK | 04 | LKS PSZCZYNA | 3 | 62.02 | 0.135 | |||||||||||||
Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 60.39 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 60.52 | 0.365 | |||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 61.24 | 0.194 | |||||||||||||
4 | Oliwia DżumałoOliwia Dżumało | 03 | MKS-MOSM Bytom | 4 | 63.57 | 0.166 | |||||||||||||
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 65.98 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 66.67 | 0.341 | |||||||||||||
3 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 67.51 | 0.212 | |||||||||||||
4 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 68.39 | 0.367 | |||||||||||||
5 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 70.16 | 0.187 | |||||||||||||
6 | Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová | 06 | AC Pardubice | 3 | 70.95 | 0.148 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 1 | 1:50.20 | ||||||||||||||
2 | Mateusz KuchmanMateusz Kuchman | 01 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 1:51.28 | ||||||||||||||
3 | Maciej WyderkaMaciej Wyderka | 02 | MKS-MOSM Bytom | 4 | 1:51.98 | ||||||||||||||
4 | Matúš BabulíkMatúš Babulík | 97 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2 | 1:54.74 | ||||||||||||||
5 | Adrian RombergAdrian Romberg | 03 | MKS-MOSM Bytom | 6 | 1:56.30 | ||||||||||||||
6 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 8 | 1:57.41 | ||||||||||||||
7 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 10 | 2:02.21 | ||||||||||||||
8 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:03.98 | ||||||||||||||
9 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 2:09.11 | ||||||||||||||
Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 1:58.34 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 1:59.44 | ||||||||||||||
3 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:03.83 | ||||||||||||||
4 | Stanisław WitkowskiStanisław Witkowski | 02 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 2:03.93 | ||||||||||||||
5 | Wojciech KorycińskiWojciech Koryciński | 04 | MKS-MOSM Bytom | 8 | 2:04.01 | ||||||||||||||
6 | Marek DybałaMarek Dybała | 04 | MKS-MOSM Bytom | 9 | 2:04.76 | ||||||||||||||
7 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:07.30 | ||||||||||||||
Michal LadakMichal Ladak | 01 | UKS Olimpia Zabrze | 2 | DNS | |||||||||||||||
František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Damian SzwedDamian Szwed | 04 | UKS Olimpia Zabrze | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 1:59.10 | ||||||||||||||
2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:04.07 | ||||||||||||||
3 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:04.97 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 6 | 2:05.51 | ||||||||||||||
5 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 2:05.78 | ||||||||||||||
6 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:08.99 | ||||||||||||||
7 | Adam HadaszAdam Hadasz | 04 | UKS Olimpia Zabrze | 9 | 2:10.17 | ||||||||||||||
8 | Pavel KudrnaPavel Kudrna | 68 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10 | 2:14.95 | ||||||||||||||
Michał FiszerMichał Fiszer | 01 | MKS-MOSM Bytom | 1 | DNS | |||||||||||||||
Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:06.35 | ||||||||||||||
2 | Eric TrynkaEric Trynka | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 2:11.17 | ||||||||||||||
3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:11.48 | ||||||||||||||
4 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 2:13.17 | ||||||||||||||
5 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:16.31 | ||||||||||||||
6 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:17.24 | ||||||||||||||
7 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:28.87 | ||||||||||||||
8 | Roman PrusRoman Prus | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:29.03 | ||||||||||||||
9 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:29.93 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:07.94 | ||||||||||||||
2 | Alicja WójcikAlicja Wójcik | 03 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 2:14.92 | ||||||||||||||
3 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:15.34 | ||||||||||||||
4 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:15.65 | ||||||||||||||
5 | Michalina TyperMichalina Typer | 01 | MKS-MOSM Bytom | 4 | 2:15.67 | ||||||||||||||
6 | Teresa HajdaTeresa Hajda | 98 | AZS AWF KATOWICE | 7 | 2:16.04 | ||||||||||||||
7 | Karolina PorębskaKarolina Porębska | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 2:16.81 | ||||||||||||||
8 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:17.33 | ||||||||||||||
9 | Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA | 04 | MKS ISKRA Pszczyna | 11 | 2:19.39 | ||||||||||||||
10 | Vanessa GaluchVanessa Galuch | 03 | MKS-MOSM Bytom | 8 | 2:22.66 | ||||||||||||||
Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 2:18.73 | ||||||||||||||
2 | Samanta GórniakSamanta Górniak | 02 | MUKS SZS Cieszyn | 1 | 2:19.53 | ||||||||||||||
3 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:22.09 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:24.76 | ||||||||||||||
5 | Karolina ŁoźińskaKarolina Łoźińska | 02 | AZS AWF KATOWICE | 6 | 2:25.03 | ||||||||||||||
6 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:27.33 | ||||||||||||||
7 | Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | AC Pardubice | 10 | 2:28.38 | ||||||||||||||
8 | Natalia ArikNatalia Arik | 03 | MKS-MOSM Bytom | 4 | 2:28.65 | ||||||||||||||
9 | Oliwia HAŁKAOliwia HAŁKA | 04 | GKS PIAST GLIWICE | 7 | 2:30.53 | ||||||||||||||
10 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 11 | 2:30.67 | ||||||||||||||
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 2:28.10 | ||||||||||||||
2 | Adéla PěchováAdéla Pěchová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:28.41 | ||||||||||||||
3 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:29.62 | ||||||||||||||
4 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:29.86 | ||||||||||||||
5 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 8 | 2:30.71 | ||||||||||||||
6 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:30.77 | ||||||||||||||
7 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:31.21 | ||||||||||||||
8 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 10 | 2:32.59 | ||||||||||||||
9 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:35.05 | ||||||||||||||
10 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:38.95 | ||||||||||||||
Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | DNS | |||||||||||||||
Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 11 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 4:03.24 | ||||||||||||||
2 | Dávid MazúchDávid Mazúch | 96 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 4:04.09 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 4:04.86 | ||||||||||||||
4 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 8 | 4:05.34 | ||||||||||||||
5 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:06.43 | ||||||||||||||
6 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 10 | 4:08.75 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 4:09.15 | ||||||||||||||
8 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 4:09.22 | ||||||||||||||
9 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:14.25 | ||||||||||||||
10 | Ariel SzymczakAriel Szymczak | 01 | TL ROW Rybnik | 3 | 4:15.89 | ||||||||||||||
11 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:16.29 | ||||||||||||||
12 | Petr MurasPetr Muras | 89 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:16.41 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 8 | 4:12.59 | ||||||||||||||
2 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Choceň, spolek | 7 | 4:13.69 | ||||||||||||||
3 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 4:14.12 | ||||||||||||||
4 | Martin RučkaMartin Ručka | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:15.73 | ||||||||||||||
5 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 4:17.61 | ||||||||||||||
6 | Petr KavičkaPetr Kavička | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 4:17.82 | ||||||||||||||
7 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 9 | 4:18.27 | ||||||||||||||
8 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:19.13 | ||||||||||||||
9 | Marek EffenbergerMarek Effenberger | 01 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:19.27 | ||||||||||||||
10 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 11 | 4:19.30 | ||||||||||||||
11 | Mikuláš BernardMikuláš Bernard | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 4:31.30 | ||||||||||||||
Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał FiszerMichał Fiszer | 01 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 4:19.61 | |||||||||||||||
Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 12 | 4:25.65 | |||||||||||||||
Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 4:30.59 | |||||||||||||||
Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 4:24.54 | |||||||||||||||
Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 4:21.66 | |||||||||||||||
Tomáš KosteckýTomáš Kostecký | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 4:29.79 | |||||||||||||||
Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 4:38.77 | |||||||||||||||
Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 10 | 4:29.42 | |||||||||||||||
Jiří SadilJiří Sadil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 4:25.96 | |||||||||||||||
Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 4:51.90 | |||||||||||||||
Adam JirkůAdam Jirků | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9 | 4:25.81 | |||||||||||||||
Lukáš KoperdákLukáš Koperdák | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 3 | 4:16.88 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel DvořákPavel Dvořák | 82 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 4:34.10 | ||||||||||||||
2 | Jakub MartásekJakub Martásek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:36.73 | ||||||||||||||
3 | Peter HruškaPeter Hruška | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 4:41.57 | ||||||||||||||
4 | Jeroným PolášekJeroným Polášek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:43.09 | ||||||||||||||
5 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 10 | 4:49.11 | ||||||||||||||
6 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:50.46 | ||||||||||||||
7 | Jan StoszekJan Stoszek | 76 | VZS Ostrava | 8 | 4:52.31 | ||||||||||||||
8 | Ondřej GletOndřej Glet | 05 | SK Hranice, z.s. | 6 | 5:02.37 | ||||||||||||||
9 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 5:16.81 | ||||||||||||||
10 | David KrovDavid Krov | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 5:31.97 | ||||||||||||||
11 | Jan BurekJan Burek | 03 | UKS Olimpia Zabrze | 1 | 5:38.03 | ||||||||||||||
12 | Radim SpilkaRadim Spilka | 02 | SK Hranice, z.s. | 11 | 5:48.55 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 92 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 4:31.32 | ||||||||||||||
2 | Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 4:34.18 | ||||||||||||||
3 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:39.12 | ||||||||||||||
4 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:40.75 | ||||||||||||||
5 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 4:41.80 | ||||||||||||||
6 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:43.43 | ||||||||||||||
7 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 4:47.81 | ||||||||||||||
8 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 4:48.56 | ||||||||||||||
9 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:53.18 | ||||||||||||||
10 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11 | 4:56.17 | ||||||||||||||
11 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 9 | 4:57.17 | ||||||||||||||
Natalia OchnickaNatalia Ochnicka | 02 | AZS AWF KATOWICE | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál | 2 | 4:56.42 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:56.67 | ||||||||||||||
3 | Terezie VenoušováTerezie Venoušová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:58.99 | ||||||||||||||
4 | Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 5:03.88 | ||||||||||||||
5 | Simona BartošováSimona Bartošová | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 5:11.20 | ||||||||||||||
6 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 5:11.85 | ||||||||||||||
7 | Vendulka StránskáVendulka Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 5:12.16 | ||||||||||||||
8 | Hana SkácelováHana Skácelová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 5:13.74 | ||||||||||||||
9 | Petra ŠulekováPetra Šuleková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 9 | 5:24.36 | ||||||||||||||
10 | Eliška SlaninováEliška Slaninová | 05 | TJ Sokol Opava | 11 | 5:24.36 | ||||||||||||||
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 4:59.00 | ||||||||||||||
2 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 5:11.53 | ||||||||||||||
3 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 5:14.89 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 5:15.13 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 5:17.15 | ||||||||||||||
6 | Tereza KlementisováTereza Klementisová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 5:25.24 | ||||||||||||||
7 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 5:28.89 | ||||||||||||||
8 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 5:45.05 | ||||||||||||||
9 | Andrea TokárováAndrea Tokárová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 10 | 5:49.71 | ||||||||||||||
10 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 5:50.19 | ||||||||||||||
11 | Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 5:52.85 | ||||||||||||||
12 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice, z.s. | 8 | 5:59.51 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:12) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej BaluchMatej Baluch | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 2 | 08.12 | q | 0.155 | ||||||||||||
2 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.62 | q | 0.152 | ||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.64 | q | 0.144 | ||||||||||||
4 | Stefan SedlakStefan Sedlak | 95 | SK Dukla Banska Bystrica | 6 | 08.96 | q | 0.202 | ||||||||||||
Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNF | 0.154 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (pá, 7.2.2020 - 16:41) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej BaluchMatej Baluch | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 4 | 08.12 | 0.146 | |||||||||||||
2 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.50 | 0.158 | |||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.63 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Stefan SedlakStefan Sedlak | 95 | SK Dukla Banska Bystrica | 3 | 08.83 | 0.113 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (pá, 7.2.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 4 | 08.32 | 0.168 | |||||||||||||
2 | Dominik MelegaDominik Melega | 02 | TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES | 5 | 08.62 | 0.192 | |||||||||||||
3 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.20 | 0.142 | |||||||||||||
Tomáš KutrucTomáš Kutruc | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | DNF | 0.152 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:11) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 5 | 08.21 | q | 0.234 | ||||||||||||
2 | Dominik MelegaDominik Melega | 02 | TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES | 3 | 08.61 | q | |||||||||||||
3 | Tomáš KutrucTomáš Kutruc | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 7 | 08.96 | q | 0.169 | ||||||||||||
4 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.47 | q | 0.160 | ||||||||||||
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNF | 0.167 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.49 | q | 0.142 | ||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.63 | q | 0.115 | ||||||||||||
3 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 04 | AZS-AWF Katowice | 6 | 08.66 | q | 0.127 | ||||||||||||
4 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | AC Pardubice | 3 | 08.84 | q | 0.212 | ||||||||||||
5 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.27 | q | 0.177 | ||||||||||||
6 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.47 | q | 0.187 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 7.2.2020 - 16:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | AC Pardubice | 3 | 08.70 | 0.182 | |||||||||||||
2 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 04 | AZS-AWF Katowice | 6 | 08.71 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.76 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.30 | 0.142 | |||||||||||||
5 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.31 | 0.155 | |||||||||||||
Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (pá, 7.2.2020 - 16:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 4 | 08.61 | 0.182 | |||||||||||||
2 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.65 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.78 | 0.145 | |||||||||||||
4 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.40 | 0.164 | |||||||||||||
Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 5 | 08.70 | q | 0.153 | ||||||||||||
2 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.73 | q | 0.171 | ||||||||||||
3 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.95 | q | 0.159 | ||||||||||||
4 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | q | 0.195 | ||||||||||||
5 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.47 | q | 0.162 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.73 | q | 0.201 | ||||||||||||
2 | Simona TakácsováSimona Takácsová | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 08.74 | q | 0.159 | ||||||||||||
3 | Julia ZiembickaJulia Ziembicka | 01 | MKS-SMS "Victoria" Racibórz | 5 | 09.03 | q | 0.164 | ||||||||||||
4 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 3 | 09.07 | q | 0.163 | ||||||||||||
5 | Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 09.51 | q | 0.149 | ||||||||||||
6 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.69 | q | 0.122 | ||||||||||||
7 | Veronika LuptákováVeronika Luptáková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 7 | 09.79 | q | 0.302 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (pá, 7.2.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.61 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Simona TakácsováSimona Takácsová | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | 08.67 | 0.163 | |||||||||||||
3 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 3 | 09.18 | 0.154 | |||||||||||||
4 | Veronika LuptákováVeronika Luptáková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 09.27 | 0.198 | |||||||||||||
5 | Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 09.44 | 0.211 | |||||||||||||
Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | DNS | |||||||||||||||
Julia ZiembickaJulia Ziembicka | 01 | MKS-SMS "Victoria" Racibórz | 6 | DNF | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 7.2.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 05 | TL ROW Rybnik | 4 | 09.53 | 0.172 | |||||||||||||
2 | Magdalena SłomskaMagdalena Słomska | 06 | MKS MOS Katowice | 5 | 09.91 | 0.155 | |||||||||||||
3 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.09 | 0.166 | |||||||||||||
4 | Emilia StępieńEmilia Stępień | 06 | TL ROW Rybnik | 3 | 10.20 | 0.376 | |||||||||||||
5 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.90 | 0.362 | |||||||||||||
6 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.97 | 0.374 | |||||||||||||
7 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.05 | 0.213 | |||||||||||||
8 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.08 | 0.245 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 05 | TL ROW Rybnik | 4 | 09.61 | q | 0.354 | ||||||||||||
2 | Magdalena SłomskaMagdalena Słomska | 06 | MKS MOS Katowice | 3 | 09.72 | q | 0.188 | ||||||||||||
3 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.02 | q | 0.131 | ||||||||||||
4 | Emilia StępieńEmilia Stępień | 06 | TL ROW Rybnik | 7 | 10.23 | q | 0.354 | ||||||||||||
5 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.70 | q | 0.162 | ||||||||||||
Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.88 | q | 0.143 | ||||||||||||
2 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.14 | q | 0.342 | ||||||||||||
3 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.25 | q | 0.231 | ||||||||||||
4 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.29 | 0.210 | |||||||||||||
5 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.40 | 0.170 | |||||||||||||
6 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 11.67 | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 7.2.2020 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS MOSM BYTOM | 4 | 08.75 | 0.321 | |||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.84 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 3 | 08.94 | 0.147 | |||||||||||||
4 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | TS Wieliczanka Wieliczka | 5 | 08.98 | 0.154 | |||||||||||||
5 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.19 | 0.121 | |||||||||||||
6 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.20 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.23 | 0.131 | |||||||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS MOSM BYTOM | 3 | 08.80 | q | 0.115 | ||||||||||||
2 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | TS Wieliczanka Wieliczka | 1 | 08.82 | q | 0.169 | ||||||||||||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.85 | q | 0.148 | ||||||||||||
4 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 6 | 08.94 | q | 0.184 | ||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.24 | q | 0.313 | ||||||||||||
6 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.27 | q | 0.309 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.29 | q | 0.168 | ||||||||||||
2 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.36 | q | 0.173 | ||||||||||||
3 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 09.46 | 0.350 | |||||||||||||
4 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.69 | 0.150 | |||||||||||||
5 | Andrea TokárováAndrea Tokárová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 10.10 | 0.172 | |||||||||||||
6 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.84 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok vysoký - Muži
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.61 1.66 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3 | 1.80 | |||||||||||||||
2 |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 1.66 | |||||||||||||||
3 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 2 | 1.61 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(pá, 7.2.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.46 1.51 1.56 1.59 1.62 1.65 1.67 1.69 1.71 1.73 1.75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 7 | 1.62 | |||||||||||||||
1= |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 8 | 1.62 | |||||||||||||||
3 |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 11 | 1.62 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 9 | 1.62 | |||||||||||||||
5 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 10 | 1.59 | |||||||||||||||
6 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 5 | 1.56 | |||||||||||||||
7 |
Andrea TokárováAndrea Tokárová
ŠK ŠOG Nitra |
04 | 6 | 1.51 | |||||||||||||||
8 |
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3 | 1.51 | |||||||||||||||
9= |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 1.46 | |||||||||||||||
9= |
Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1 | 1.46 | |||||||||||||||
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(pá, 7.2.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.51 2.71 2.91 3.11 3.21 3.41 3.61 3.81 3.91 4.01 4.11 4.21 4.31 4.41 4.51 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 11 | 4.21 | |||||||||||||||
2 |
Adam KremserAdam Kremser
Ac Stavbár Nitra |
01 | 10 | 4.21 | |||||||||||||||
3 |
MACIEJ KRZEMPEKMACIEJ KRZEMPEK
UKS OLIMP MAZAŃCOWICE |
01 | 9 | 4.01 | |||||||||||||||
4 |
Vladimír ĎurovskýVladimír Ďurovský
Šk o.z Dukla Bánska Bystrica |
01 | 7 | 3.81 | |||||||||||||||
5 |
FILIP KEMPSKIFILIP KEMPSKI
UKS OLIMP MAZAŃCOWICE |
02 | 8 | 3.81 | |||||||||||||||
6 |
DAWID BUCKIDAWID BUCKI
UKS OLIMP MAZAŃCOWICE |
03 | 6 | 3.81 | |||||||||||||||
7 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 5 | 3.61 | |||||||||||||||
8 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 1 | 2.91 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 2.71 | |||||||||||||||
10 |
Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2 | 2.51 | |||||||||||||||
11 |
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 2.51 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok o tyči - Ženy
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.11 2.31 2.51 2.71 2.91 3.01 3.11 3.21 3.31 3.41 3.51 3.61 3.71 3.76 3.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 14 | 3.61 | |||||||||||||||
2 |
Lujza PaliderováLujza Paliderová
UMB Banská Bystrica |
02 | 16 | 3.31 | |||||||||||||||
3 |
Klára SvobodováKlára Svobodová
AC Pardubice |
03 | 12 | 3.31 | |||||||||||||||
4= |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 9 | 2.91 | |||||||||||||||
4= |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 10 | 2.91 | |||||||||||||||
6 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 11 | 2.71 | |||||||||||||||
7 |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 7 | 2.51 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 8 | 2.51 | |||||||||||||||
9= |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | 2.31 | |||||||||||||||
9= |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 5 | 2.31 | |||||||||||||||
11 |
Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 2.31 | |||||||||||||||
12 |
Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s. |
05 | 1 | 2.31 | |||||||||||||||
13 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | 2.11 | |||||||||||||||
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Muži
(pá, 7.2.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Krzysztof TomasiakKrzysztof Tomasiak
UKS Junior Kamesznica |
90 | 2 | 7.29 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla Praha |
96 | 30 | 7.12 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 28 | 6.73 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 29 | 6.60 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 25 | 6.59 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita Brno |
93 | 27 | 6.55 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská Třebová |
90 | 16 | 6.45 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 15 | 6.38 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 14 | 6.15 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 18 | 6.13 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 23 | 6.04 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Wojciech GalikWojciech Galik
MKS Rabka |
02 | 24 | 6.01 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 13 | 5.98 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 19 | 5.96 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 17 | 5.88 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 11 | 5.84 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 12 | 5.82 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Kacper ZamojskiKacper Zamojski
MKS MOSM BYTOM |
03 | 4 | 5.78 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Tomasz SoporskiTomasz Soporski
MKS MOSM BYTOM |
02 | 1 | 5.74 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 9 | 5.73 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 5.66 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 10 | 5.60 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 7 | 5.54 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Filip FederičFilip Federič
Naša atletika Bratislava |
04 | 26 | 5.46 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
89 | 8 | 5.37 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 5 | 5.22 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak
MKS MOSM BYTOM |
03 | 3 | 5.10 | 0.0 | ||||||||||||||
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 20 | DNS | ||||||||||||||||
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol Opava |
01 | 22 | NM | ||||||||||||||||
Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 21 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 13 | 5.34 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Monika LehenováMonika Lehenová
AŠK Slávia Trnava |
02 | 20 | 5.30 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 19 | 5.30 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Ema BendováEma Bendová
Naša atletika Bratislava |
07 | 17 | 5.29 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Joanna GajJoanna Gaj
AZS-AWF Katowice |
01 | 1 | 5.28 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Sandra VeselskáSandra Veselská
Naša atletika Bratislava |
04 | 15 | 5.28 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 16 | 5.18 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 10 | 5.15 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Ela ČederlováEla Čederlová
Naša atletika Bratislava |
04 | 11 | 5.12 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 12 | 5.03 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová
Ak Spartak Dubnica nad Váhom |
99 | 14 | 4.81 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 4.72 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Ema MníchováEma Mníchová
Naša atletika Bratislava |
05 | 6 | 4.64 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 4.64 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 4.64 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 4.35 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 4.31 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová
Naša atletika Bratislava |
05 | 9 | 4.18 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 18 | 3.39 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Trojskok - Ženy
(pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Ak Spartak Dubnica nad Váhom |
97 | 19 | 12.15 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolek |
97 | 18 | 11.67 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 17 | 11.64 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 13 | 11.24 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 11 | 11.21 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 15 | 11.16 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Wiktoria GawryśWiktoria Gawryś
MKS MOSM BYTOM |
03 | 1 | 11.15 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 8 | 11.07 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 10.99 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 16 | 10.95 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 9 | 10.89 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 5 | 10.70 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Sonia PALASonia PALA
MKS ISKRA Pszczyna |
03 | 10 | 10.68 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 14 | 10.60 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 7 | 10.36 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | 10.27 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 6 | 10.16 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4 | 09.82 | 0.0 | ||||||||||||||
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 12 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 13 | 12.24 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 11 | 10.18 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 12 | 10.12 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 10 | 09.08 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 08.71 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 2 | 06.90 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
08 | 6 | 06.63 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 4 | 05.57 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(pá, 7.2.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | 09.33 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 08.18 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 2 | 07.44 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 9 | 12.54 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Karolina PietraszKarolina Pietrasz
MKS MOSM BYTOM |
03 | 1 | 12.09 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 8 | 11.26 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 7 | 10.18 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4 | 09.98 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 10.39 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 1 | 09.86 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC Pardubice |
06 | 9 | 09.08 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 08.23 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 7 | 07.65 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 5 | 07.28 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Veteránky
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | 5 | 09.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(pá, 7.2.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 7 | 12.64 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 11.92 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 11.51 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 4 | 08.82 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
00 | 3 | 13.05 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | 12.01 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 1 | 11.25 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(pá, 7.2.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 6 | 11.11 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | 10.39 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 5 | 09.94 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 3 | 09.63 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 2 | 08.66 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Mariana FrankováMariana Franková
TJ TŽ Třinec |
02 | 1 | 07.47 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(pá, 7.2.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René FáberRené Fáber
ŠK ŠOG Nitra |
03 | 11 | 15.38 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 12 | 15.15 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 10 | 14.09 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Noel PilarskiNoel Pilarski
MKS MOS Katowice |
04 | 2 | 13.85 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Matěj KábeleMatěj Kábele
AC Pardubice |
04 | 3 | 13.25 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 12.16 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | 8 | 11.58 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Bartosz KsiążczykBartosz Książczyk
MKS MOSM BYTOM |
03 | 1 | 11.25 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 6 | 10.03 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 08.74 | 0.0 | ||||||||||||||
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(pá, 7.2.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman RumanRoman Ruman
ŠK ŠOG Nitra |
01 | 1 | 13.78 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Kacper ZawojskiKacper Zawojski
MKS-SMS "Victoria" Racibórz |
01 | 2 | 12.98 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(pá, 7.2.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 4 | 16.05 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
90 | 3 | 15.04 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Jakub DzikJakub Dzik
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
99 | 2 | 15.03 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Bartłomiej UchmanBartłomiej Uchman
AZS AWF KATOWICE |
99 | 1 | 14.98 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |