Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.31 q
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.41 q
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.53 q
4 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.57 q
5 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.59 q
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.61 q
7 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.65 q
MS Kamil SztukKamil Sztuk 02 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 4 07.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 07.69 q
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.77
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.78
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.81
5 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
6 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.84
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.91
2 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.91
3 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.95
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.16
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.17
6 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej FedákMatej Fedák 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.18
3 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.20
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.33
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.37
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.41
7 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.44
2 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.60
4 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.75
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.84
6 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.91
7 Petr ZúbekPetr Zúbek 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.83
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.02
3 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.16
4 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.60
5 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.60
6 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.63
Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
2 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.72
3 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.80
4 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 10.08
5 Richard ZuntRichard Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37
6 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.38
7 František ZuntFrantišek Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.63
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.31 q
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.41 q
3 Kamil SztukKamil Sztuk 02 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 4 07.44
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.53 q
5 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.57 q
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.59 q
7 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.61 q
8 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.65 q
9 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 07.69 q
10 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.77
11 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.78
12 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.81
13 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
14 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.84
15 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.91
15 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.91
17 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.95
18 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.16
18 Matej FedákMatej Fedák 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16
20 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.17
21 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.18
22 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.20
23 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.21
23 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21
25 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.30
26 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.33
27 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.37
28 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.41
29 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.44
30 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.49
31 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
32 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.60
33 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.75
34 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.83
35 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.84
36 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.91
37 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.02
38 Petr ZúbekPetr Zúbek 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.13
39 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.16
40 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
41 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.60
41 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.60
43 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.63
44 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.72
45 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.80
46 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 10.08
47 Richard ZuntRichard Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37
48 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.38
49 František ZuntFrantišek Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.63
Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.32
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.42
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.42
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.46
5 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.55
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 07.59
7 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.62
8 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 07.75
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.88
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.90
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.12
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.13
5 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.13
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.16
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.20
8 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 8 08.27
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.93 q
2 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.96 q
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.08 q
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.13 q
5 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.15 q
6 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 1 08.18 q
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.19 q
8 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.11 q
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.20
3 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.23
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.27
5 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.30
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.38
7 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 08.47
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.47
2 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.50
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.64
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.71
7 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 08.78
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.62
2 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.69
3 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.78
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.79
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.81
6 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.81
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.90
8 Weronika HabrykaWeronika Habryka 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 09.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.70
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.81
3 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 08.84
4 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.92
5 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.95
6 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.96
7 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 09.11
Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.00
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.00
3 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
4 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.05
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.13
6 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
7 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.21
8 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.08
2 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.13
3 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.14
4 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 09.17
5 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.26
6 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.43
7 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.53
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.19
2 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.48
3 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.58
4 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.68
5 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.76
6 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.90
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.04
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.21
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.50
4 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.08
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 DNS
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Kateřina StavičkováKateřina Stavičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
MS Julia WójcikJulia Wójcik 04 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 08.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.93 q
2 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.96 q
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.08 q
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.11 q
5 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.13 q
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.15 q
7 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 1 08.18 q
8 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.19 q
9 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.20
10 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.22
11 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.23
12 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.27
13 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.30
14 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.38
15 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 08.47
15 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.47
17 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.50
18 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
19 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62
19 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.62
21 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.64
22 Julia WójcikJulia Wójcik 04 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 08.65
23 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.69
24 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.70
25 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.71
26 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 08.78
26 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.78
28 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.79
29 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.81
29 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.81
29 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.81
32 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 08.84
33 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.90
34 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.92
34 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.92
36 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.95
37 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.96
38 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.00
38 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.00
40 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
41 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.04
42 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.05
43 Weronika HabrykaWeronika Habryka 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 09.08
43 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.08
45 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 09.11
46 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.13
46 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.13
48 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.14
49 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
49 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 09.17
51 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.19
52 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.21
52 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.21
54 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.26
55 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.36
56 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.43
57 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.48
58 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.50
59 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.53
60 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.55
61 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.58
62 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.68
63 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.76
64 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.90
65 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.08
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 DNS
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Kateřina StavičkováKateřina Stavičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.01
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 19.71
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.92
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.07
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.95
Jan Jakub JuráňJan Jakub Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 17.67
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.80
3 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.69
4 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 18.92
5 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.61
6 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.99
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.91
3 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.34
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.02
5 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.58
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.92
3 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.31
4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.00
5 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.18
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.60
2 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.78
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.52
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.55
Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
Jakub Jasiok DQ dle pravidla 163.3a.
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.80
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.15
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.19
4 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.84
Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 17.67
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.80
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.99
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.01
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.60
6 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.69
7 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.78
8 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.91
9 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 18.92
10 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.34
11 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.52
12 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.55
13 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.58
14 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 19.71
15 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.80
16 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.92
16 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.92
18 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.02
19 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.07
20 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.15
21 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.19
22 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.31
23 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.61
24 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.95
25 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.00
26 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
27 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.17
28 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.18
29 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.58
30 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.84
Jan Jakub JuráňJan Jakub Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DQ
Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.58
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.62
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.06
4 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.38
5 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.22
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.37
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 19.74
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.96
4 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.61
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.91
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 19.75
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.20
3 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 21.99
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.30
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.84
6 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 19.94
2 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 4 20.16
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.62
4 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 21.34
5 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 21.95
6 Valentina PetečelováValentina Petečelová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.51
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.52
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.73
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 21.50
5 Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.72
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.58
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.08
2 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 20.37
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.08
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.64
5 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33
6 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.50
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.47
2 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.67
3 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.32
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.72
6 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.54
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.43
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.75
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.06
4 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.34
5 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.62
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.37
2 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.58
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.62
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 19.74
5 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 19.75
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 19.94
7 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.96
8 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.06
9 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.08
10 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 4 20.16
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.20
12 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 20.37
13 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.43
14 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.47
15 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.51
16 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.52
17 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.62
18 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.67
19 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.73
20 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.75
21 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
22 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.06
23 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.08
24 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.32
25 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 21.34
26 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.38
27 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 21.50
28 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.61
29 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.64
30 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.72
31 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 21.95
32 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 21.99
33 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.22
34 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.30
34 Valentina PetečelováValentina Petečelová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 22.30
36 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33
37 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.50
38 Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.72
39 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.84
40 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.91
41 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.93
42 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.23
43 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.34
44 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.54
45 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.58
46 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.62
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil SztukKamil Sztuk 02 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 3 36.89
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.00
3 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 40.57
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 42.18
MS Szymon ZającSzymon Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 36.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 36.43
2 Nikodem PolakNikodem Polak 00 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 4 37.37
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 39.20
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 40.85
5 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 44.36
Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.04
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.38
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.04
4 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 41.59
5 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.11
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 38.62
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 40.00
3 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 40.28
4 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 41.17
5 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 42.86
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 42.85
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 44.26
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.44
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 45.84
5 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.80
Petr ZúbekPetr Zúbek 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Szymon ZającSzymon Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 36.05
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 36.43
3 Kamil SztukKamil Sztuk 02 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 3 36.89
4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.04
5 Nikodem PolakNikodem Polak 00 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 4 37.37
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.00
7 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.38
8 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 38.62
9 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 39.20
10 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 40.00
11 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 40.28
12 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 40.57
13 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 40.85
14 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.04
15 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 41.17
16 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 41.59
17 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 42.18
18 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 42.85
19 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 42.86
20 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.11
21 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 44.26
22 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 44.36
23 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.44
24 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 45.84
25 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.80
Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DQ
Petr ZúbekPetr Zúbek 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.46
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.08
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.66
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.97
5 Oliwia PorwolikOliwia Porwolik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 46.77
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 42.61
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.55
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 46.27
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.39
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 42.82
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 43.60
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 43.77
4 Julia ZającJulia Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 46.29
5 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 46.40
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 43.67
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 44.41
3 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 47.67
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 42.48
2 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 44.69
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 44.83
4 Weronika CenkierWeronika Cenkier 05 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 3 45.41
5 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 47.01
6 Nina GeratováNina Geratová 07 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 6 48.55
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beata LukašíkováBeata Lukašíková 06 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 2 45.05
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 47.24
3 Zuzanna SurowyZuzanna Surowy 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 47.38
4 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 49.12
5 Valentina PetečelováValentina Petečelová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 50.38
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.61
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 48.89
2 Karolina KubicováKarolina Kubicová 06 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 6 49.20
3 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.02
4 Milena JarczykMilena Jarczyk 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 50.41
5 Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.94
6 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.25
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.86
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 48.37
3 Chiara JánošíkováChiara Jánošíková 06 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 5 49.77
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.00
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.46
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.08
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 42.48
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 42.61
5 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 42.82
6 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 43.60
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.66
8 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 43.67
9 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 43.77
10 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 44.41
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.55
12 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 44.69
13 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 44.83
14 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.97
15 Beata LukašíkováBeata Lukašíková 06 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 2 45.05
16 Weronika CenkierWeronika Cenkier 05 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 3 45.41
17 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 46.27
18 Julia ZającJulia Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 46.29
19 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.39
20 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 46.40
21 Oliwia PorwolikOliwia Porwolik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 46.77
22 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 47.01
23 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 47.24
24 Zuzanna SurowyZuzanna Surowy 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 47.38
25 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 47.67
26 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.86
27 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 48.37
28 Nina GeratováNina Geratová 07 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 6 48.55
29 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 48.89
30 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 49.12
31 Karolina KubicováKarolina Kubicová 06 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 6 49.20
32 Chiara JánošíkováChiara Jánošíková 06 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 5 49.77
33 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.02
34 Valentina PetečelováValentina Petečelová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 50.38
35 Milena JarczykMilena Jarczyk 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 50.41
36 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.61
37 Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.94
38 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.25
39 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.00
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DQ
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DNS

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:11.20
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:11.59
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:16.63
4 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:17.03
5 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:17.31
6 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:19.37
7 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:26.05
8 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 Piast GliwicePiast Gliwice 10 2:29.58
9 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:32.14
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:39.43
2 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:41.73
3 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:44.61
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:46.11
5 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.20
6 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.11
7 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:50.48
8 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:57.00
Matěj HanákMatěj Hanák 06 AK Olomouc z.s.AK Olomouc z.s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:11.20
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:11.59
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:16.63
4 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:17.03
5 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:17.31
6 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:19.37
7 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:26.05
8 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 Piast GliwicePiast Gliwice 10 2:29.58
9 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:32.14
10 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:39.43
11 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:41.73
12 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:44.61
13 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:46.11
14 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.20
15 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.11
16 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:50.48
17 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:57.00
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Matěj HanákMatěj Hanák 06 AK Olomouc z.s.AK Olomouc z.s. 9 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:22.47
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:25.36
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 2:27.80
4 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:28.66
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:28.81
6 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.02
7 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:35.95
8 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:44.12
9 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:56.65
MS Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:21.84
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 2:38.42
2 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:40.25
3 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:45.02
4 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:45.47
5 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:49.49
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:50.34
7 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:52.50
8 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 3:09.01
Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:21.84
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:22.47
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:25.36
4 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 2:27.80
5 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:28.66
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:28.81
7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.02
8 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:35.95
9 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 2:38.42
10 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:40.25
11 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:44.12
12 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:45.02
13 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:45.47
14 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:49.49
15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:50.34
16 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:52.50
17 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:56.65
18 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 3:09.01
Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS

1500 m - Muži

(čt, 20.2.2020 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:20.22
2 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:20.39
3 Jan KoutnýJan Koutný 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:30.25
4 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 4:32.65
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 4:44.25
6 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:49.44
7 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 4:49.69
8 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:51.20
9 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 5:05.78
Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 20.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:04.84
2 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:14.27
3 Christopher MruzChristopher Mruz 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 5:37.30
Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy

(čt, 20.2.2020 - 14:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 5:19.23
2 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 5:32.99
3 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 13 5:59.42
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 20.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:14.08
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:15.23
3 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 5:20.27
4 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:21.09
5 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:21.18
6 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 5:22.98
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 5:26.65
8 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:31.80
9 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 5:32.95
10 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 5:34.97
11 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:38.03
12 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 5:48.11
13 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 6:03.43
14 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 6:12.96
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci

(čt, 20.2.2020 - 19:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10:27.02
2 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10:57.55
3 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11:13.50
4 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11:22.62
5 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11:26.46
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.39
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.57
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.69
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.96
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.97
6 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.04
7 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.22
8 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.36
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.48 q
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.54 q
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.60 q
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.94 q
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.11 q
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.18 q
7 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.28 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.41 q
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.62
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.80
4 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.90
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.08
6 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.12
7 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.77
2 Matej FedákMatej Fedák 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.81
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.15
4 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.64
5 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.80
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.82
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.48 q
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.54 q
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.60 q
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.94 q
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.11 q
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.18 q
7 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.28 q
8 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.41 q
9 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.62
10 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.77
11 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.80
12 Matej FedákMatej Fedák 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.81
13 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.90
14 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.08
15 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.12
16 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.15
17 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.49
18 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.64
19 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.80
20 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.82

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:14) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.30
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.32
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.75
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.43
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.26 q
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.27 q
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.01 q
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.44 q
Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DQ
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.02
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.34
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.36
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.53
5 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.57
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.59
7 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.00
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.85 q
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.24 q
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.25 q
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.45 q
5 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.66 q
6 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.78 q
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.54 q
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.06 q
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.12
4 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.50
5 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.07
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.15
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.22
3 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.28
4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.30
5 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.85 q
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.24 q
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.25 q
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.45 q
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.54 q
6 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.66 q
7 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.78 q
8 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.06 q
9 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.12
10 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.50
11 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.07
12 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.15
13 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.22
14 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.28
15 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.30
16 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.63
17 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.85

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.19 q
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.22 q
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.59 q
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.78 q
5 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 11.28 q
6 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.46
Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.90 q
2 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.63 q
3 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.72 q
4 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.21
5 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.38
6 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.83
7 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.19 q
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.22 q
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.59 q
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.78 q
5 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.90 q
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 11.28 q
7 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.63 q
8 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.72 q
9 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.21
10 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.38
11 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.83
12 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.34
13 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.46
Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:09) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.46
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.53
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.04
4 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.04
5 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.20
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.51
7 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 12.30
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 20.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.241.291.341.391.441.491.541.591.641.691.721.751.781.80
1 Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
04 9 1.78 --------oooxooxxx
2= Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10 1.75 --------oxxoooxxx
2= Jan DonnebergerJan Donneberger
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 11 1.75 -------ooxoxooxxx
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 6 1.64 ---oooooxxoxxx
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 8 1.64 ------xxooxxoxxx
6 Matej BrachoMatej Bracho
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 7 1.59 ----ooxoxoxxx
7 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 1.44 oooooxxx
8 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.44 -oooxxoxxx
9 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 2 1.34 xoooxxx
Lukáš BělkaLukáš Bělka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 DNS
Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.091.141.191.241.291.341.391.441.491.541.571.601.641.69
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 21 1.64 -------ooxooooxxx
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 20 1.57 -------ooxooxxx
3 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 19 1.57 ------ooooxoxxx
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 18 1.54 ------ooooxxx
5 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 16 1.54 ------ooxooxxx
6 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 14 1.49 -----ooooxxx
7 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 17 1.49 ------ooxoxxx
8 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 15 1.44 ----ooooxxx
9 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 1.44 -----oxoxoxxx
10= Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 1.44 ----oooxxoxxx
10= Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 13 1.44 ----oooxxoxxx
12 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 8 1.39 ---ooooxxx
13 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 1.39 --oooxooxxx
14 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 1.34 ----ooxxx
15 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 1.29 -ooooxxx
16 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 5 1.29 oooxooxxx
17 Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 1.24 -ooxoxxx
18 Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 1.24 -ooxxoxxx
19 Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 6 1.19 -ooxxx
Tereza PřečkováTereza Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 DNS
Irma StehnováIrma Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(čt, 20.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.622.722.822.923.023.123.223.323.423.523.623.723.823.924.02
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 3.52 -------o-o----xxx
2 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 5 3.42 o-o-ooxoooxxx
3 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 3.22 ---xoooxxoxxx
4 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 3.02 oo-xoxoxxx
5 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 2 2.92 xxo-xooxxx
6 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 2.72 oxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.631.831.932.032.132.232.332.382.432.482.532.582.632.682.732.833.033.13
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 3.13 -----------oo-ooxoxo
2 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 2.63 -----ooo-o-ooxxx
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 13 2.63 --------o-o-xo-xxx
4 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 11 2.43 --oxoxoxoxxo-o-xxx
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 2.23 ooxooooxxx
6= Tereza RačanskáTereza Račanská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 2.23 -ooxoxooxxx
6= Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 7 2.23 ooooxxooxxx
6= Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 2.23 --xoxoooxxx
9 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 8 2.23 ---ooxoxxx
10 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 2 2.13 oxooxoxoxxx
11 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 1 2.03 ooooxxx
12 Gabriela PilnáGabriela Pilná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 2.03 xooooxxx
13 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 5 1.93 oooxxx
14 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 1.83 ooxxx
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 28 6.25 5.866.25-6.25x--
2 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 26 5.94 5.455.945.725.94x5.82x
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 25 5.78 5.455.595.785.78x5.54x
4 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 24 5.65 x5.145.585.585.36x5.65
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 8 5.54 5.54xx5.545.17x-
6 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 22 5.43 5.225.085.295.295.385.435.39
7 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 20 5.40 5.24x5.275.275.165.275.40
8 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 21 5.36 5.365.285.155.365.055.30x
9 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 18 5.22 x4.935.225.220.00.00.0
10 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 14 5.08 x5.085.025.080.00.00.0
11 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 19 4.94 4.844.824.944.940.00.00.0
12 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 4.93 4.764.924.934.930.00.00.0
13 Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 4.90 4.654.624.904.900.00.00.0
14 Kamil PetkaKamil Petka
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 16 4.82 4.592.794.824.820.00.00.0
15 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 4.72 x4.724.444.720.00.00.0
16 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 4.62 4.514.624.614.620.00.00.0
17 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 4.54 3.514.424.544.540.00.00.0
18 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 4.49 x4.454.494.490.00.00.0
19 Michal VaněkMichal Vaněk
Orel VyškovOrel Vyškov
06 11 4.47 4.474.29x4.470.00.00.0
20 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 4.25 3.964.253.914.250.00.00.0
21 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 4.24 4.244.22x4.240.00.00.0
22 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 4.13 4.13x4.084.130.00.00.0
23 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 3.77 3.383.773.703.770.00.00.0
24 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 3.63 3.463.123.633.630.00.00.0
25 Lukáš RybářLukáš Rybář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 3.29 3.253.233.293.290.00.00.0
Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 27 DNS
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 DNS
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 23 NM
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 20.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 34 5.38 4.984.985.385.385.235.225.19
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 30 5.00 4.865.004.845.004.724.954.92
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 23 4.96 4.724.514.644.724.494.514.96
4 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 33 4.92 x4.714.924.924.57xx
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 4.90 4.794.644.414.79x4.724.90
6 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 31 4.79 4.584.534.794.794.554.504.52
7 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 25 4.68 4.684.09x4.68x4.634.62
8 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 21 4.66 4.664.624.344.664.654.414.62
9 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 29 4.53 xx4.534.530.00.00.0
10 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 26 4.46 4.462.904.434.460.00.00.0
11 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 27 4.46 4.404.304.464.460.00.00.0
12 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 18 4.43 x4.434.304.430.00.00.0
13 Hanna DecHanna Dec
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
04 20 4.39 4.124.394.194.390.00.00.0
14 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 4.35 4.354.134.164.350.00.00.0
15 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 4.32 4.32x3.884.320.00.00.0
16 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 16 4.27 3.954.144.274.270.00.00.0
17 Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 28 4.26 xx4.264.260.00.00.0
18 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 19 4.23 4.234.024.014.230.00.00.0
19 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 4.23 x3.964.234.230.00.00.0
20 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 9 4.19 x4.194.034.190.00.00.0
21 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 4.18 4.183.844.064.180.00.00.0
22 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 4.15 4.014.154.044.150.00.00.0
23 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 12 4.00 3.403.674.004.000.00.00.0
24 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 3.98 3.983.843.613.980.00.00.0
25 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 8 3.79 3.743.623.793.790.00.00.0
26 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 24 3.77 3.77x3.723.770.00.00.0
27 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 3.73 3.73xx3.730.00.00.0
28 Tereza PřečkováTereza Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 3.51 3.51x3.253.510.00.00.0
29 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 22 3.33 xx3.333.330.00.00.0
30 Tereza KocurováTereza Kocurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 3.31 3.313.113.033.310.00.00.0
31 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 3.26 3.052.863.263.260.00.00.0
32 Elena DudováElena Dudová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 3.22 3.222.953.193.220.00.00.0
33 Irma StehnováIrma Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 3.22 x3.223.173.220.00.00.0
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 32 NM
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 12.65 12.6511.9411.1212.6511.0412.06x
2 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 15 10.96 10.9610.1909.9310.9610.1010.2809.80
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 10.96 10.9610.1609.4710.9609.3209.03x
4 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 10.34 08.4208.9109.1709.1709.8810.3410.31
5 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 14 09.96 09.4209.2009.4809.4809.9609.6709.78
6 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 09.81 08.5308.8009.2409.2409.5909.7009.81
7 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 09.18 09.1808.5008.8409.1808.6408.6909.08
8 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 08.05 07.8107.5207.5407.8108.0507.5707.96
9 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 8 07.54 07.5306.7607.5407.540.00.00.0
10 Nikola KlosováNikola Klosová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 07.47 07.4707.0406.6807.470.00.00.0
11 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 07.18 06.97x07.1807.180.00.00.0
12 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 1 06.97 06.5405.8606.9706.970.00.00.0
13 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 06.32 05.6006.1306.3206.320.00.00.0
14 Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 2 05.10 04.8404.7105.1005.100.00.00.0
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 DNS
Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 20.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 10.58 10.5809.7910.0910.5809.67-09.88
2 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 10.31 10.3108.8009.5310.3109.6508.6409.15
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 09.11 09.1108.6708.5009.1108.2508.57x
4 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 08.28 07.4807.5608.0608.0606.94x08.28
5 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 08.17 07.5708.1708.0308.1707.5707.9407.63
6 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 05.63 x05.1205.3005.3005.6305.5605.49
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 11.84 10.9911.84x11.84x11.45x
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 11.02 10.4410.4611.0211.0210.7510.6610.48
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 13 10.72 10.6010.72x10.72x10.3210.30
4 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 11 09.74 09.35x09.7409.7409.58x09.31
5 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 09.68 09.6809.63x09.68xxx
6 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 9 09.20 08.8508.2508.3308.8508.2008.5009.20
7 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 8 08.68 08.3407.6408.4908.4908.3308.6808.52
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 08.41 07.4907.6608.4108.4107.5507.4907.61
9 Martyna ŚledzińskaMartyna Śledzińska
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 10 08.32 08.3207.1307.4608.320.00.00.0
10 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 08.30 08.0807.8608.3008.300.00.00.0
11 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 07.87 07.8707.3607.5107.870.00.00.0
12 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 07.49 07.4007.4707.4907.490.00.00.0
13 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3 06.24 06.1406.2405.9306.240.00.00.0
14 Adéla PupákováAdéla Pupáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 05.88 05.8805.4605.1305.880.00.00.0
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 20.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 12.66 10.1512.1411.5112.1412.00-12.66
2 Alex Hurina