Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

60 m - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 050428 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.32
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.42
3 Martin MartečíkMartin Martečík 050111 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.42
60 m - Žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 050719 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.88
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.90
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.12
1500 m - Muži (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:20.22
2 Martin RučkaMartin Ručka 000925 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:20.39
3 Jan KoutnýJan Koutný 050222 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:30.25
1500 m - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam KoukalAdam Koukal 061106 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:04.84
2 Matěj KarasMatěj Karas 061025 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:14.27
3 Christopher MruzChristopher Mruz 061026 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 5:37.30
1500 m - Ženy (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 021011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 5:19.23
2 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 010628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 5:32.99
3 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 041026 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 13 5:59.42
1500 m - Žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 070128 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:14.08
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:15.23
3 Tereza HamplováTereza Hamplová 051219 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 5:20.27
3000 m - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10:27.02
2 Jakub JányšJakub Jányš 070418 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10:57.55
3 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11:13.50
60 m překážek - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.39
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.57
3 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.69
60 m překážek - Ml. žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.30
2 Šimon HolubŠimon Holub 071013 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.32
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 070209 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.75
60 m překážek - Žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 050719 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.02
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 061205 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.34
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.36
60 m překážek - Ml. žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 070319 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.46
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 070925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.53
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.04