Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

Skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mateusz JuszczakMateusz Juszczak 041103 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1.78
2= Damián SüsenbekDamián Süsenbek 050116 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.75
2= Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.75
Skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 020701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.64
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.57
3 Sabina TomečkováSabina Tomečková 050116 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.57
Skok o tyči - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.52
2 Jakub VajdaJakub Vajda 060414 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.42
3 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 050616 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.22
Skok o tyči - Žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.13
2 Adéla PannováAdéla Pannová 080429 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.63
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.63
Skok daleký - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.25
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 051104 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5.94
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.78
Skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 051211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5.38
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.00
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 050910 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 4.96
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 070428 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.65
2 Eliška UngerováEliška Ungerová 070128 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.96
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 071123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.96
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 070206 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.58
2 Marek KřívaMarek Kříva 070202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.31
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec 070824 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.11
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.84
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.02
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 050903 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.72
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.66
2 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.60
3 Simon RycheckýSimon Rychecký 050816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.14
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 20.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.37
2 David PastorDavid Pastor 041113 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.95