Back

 / Čokoládová tretra 2020

Břeclav (29. 7. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 29.7.2020 - 14:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZugarJakub Zugar 15 Moravská Nová VesMoravská Nová Ves 8 12.03
2 Jakub LétalJakub Létal 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.70
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.72
4 Štěpán MacháňŠtěpán Macháň 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.91
5 Alex GajdošAlex Gajdoš 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.28
6 Robert KlepáčekRobert Klepáček 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.12
7 David DraškovičDavid Draškovič 15 TJ Lokomotíva BreclavTJ Lokomotíva Breclav 4 16.02
8 Daniel KvasnicaDaniel Kvasnica 17 JedovniceJedovnice 6 21.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 29.7.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SůkalováViktorie Sůkalová 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.86
2 Tereza NěmcováTereza Němcová 15 LanžhotLanžhot 4 13.13
3 Darina PoláškováDarina Polášková 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 15.07
Celkem 3 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 29.7.2020 - 14:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.94
2 Tobias MasnýTobias Masný 13 ValticeValtice 6 19.36
3 Lukáš MeloLukáš Melo 13 AK HodonínAK Hodonín 2 19.42
4 Ondřej KlepáčekOndřej Klepáček 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.62
5 Jakub JurášJakub Juráš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.37
6 Tomáš NovákTomáš Novák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 22.57
7 Matěj ProrokMatěj Prorok 14 Tj Lokomotiva Břeclav.Tj Lokomotiva Břeclav. 1 24.65
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 29.7.2020 - 14:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém SedlářVilém Sedlář 13 KuželovKuželov 1 17.71
2 Oliver JaníkOliver Janík 14 LedniceLednice 5 17.83
3 Vojtěch GigerichVojtěch Gigerich 13 BřeclavBřeclav 4 19.00
4 Filip RežňákFilip Režňák 14 ValticeValtice 7 19.61
5 Martin ProcházkaMartin Procházka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.95
6 Šimon LubalŠimon Lubal 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.01
7 Adam KvasnicaAdam Kvasnica 14 JedovniceJedovnice 3 25.67
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 29.7.2020 - 14:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠenkýřDavid Šenkýř 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 17.12
2 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 19.38
3 Albert LichtnegerAlbert Lichtneger 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.16
4 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 21.20
5 Šimon PeškoŠimon Peško 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.26
6 Aleš ImrichAleš Imrich 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.41
7 David ZonygaDavid Zonyga 14 LanžhotLanžhot 1 23.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David ŠenkýřDavid Šenkýř 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 17.12
2 Vilém SedlářVilém Sedlář 13 KuželovKuželov 1 17.71
3 Oliver JaníkOliver Janík 14 LedniceLednice 5 17.83
4 Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.94
5 Vojtěch GigerichVojtěch Gigerich 13 BřeclavBřeclav 4 19.00
6 Tobias MasnýTobias Masný 13 ValticeValtice 6 19.36
7 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 19.38
8 Lukáš MeloLukáš Melo 13 AK HodonínAK Hodonín 2 19.42
9 Filip RežňákFilip Režňák 14 ValticeValtice 7 19.61
10 Martin ProcházkaMartin Procházka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.95
11 Albert LichtnegerAlbert Lichtneger 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.16
12 Ondřej KlepáčekOndřej Klepáček 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.62
13 Šimon LubalŠimon Lubal 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.01
14 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 21.20
15 Šimon PeškoŠimon Peško 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.26
16 Jakub JurášJakub Juráš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.37
17 Aleš ImrichAleš Imrich 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.41
18 Tomáš NovákTomáš Novák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 22.57
19 David ZonygaDavid Zonyga 14 LanžhotLanžhot 1 23.35
20 Matěj ProrokMatěj Prorok 14 Tj Lokomotiva Břeclav.Tj Lokomotiva Břeclav. 1 24.65
21 Adam KvasnicaAdam Kvasnica 14 JedovniceJedovnice 3 25.67

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 29.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana MoravcováAdriana Moravcová 13 LanžhotLanžhot 2 18.83
2 Adéla KantorováAdéla Kantorová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.46
3 Tereza LetalováTereza Letalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.74
4 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.86
5 Valentina WolbertováValentina Wolbertová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 22.17
6 Marianna LenzováMarianna Lenzová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.10
7 Ella PadělkováElla Padělková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 23.53
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 29.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 SK PřerovSK Přerov 7 17.22
2 Bibiana LétalováBibiana Létalová 13 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 18.43
3 Nikol PoláškováNikol Polášková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.50
4 Eliška HýpalováEliška Hýpalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.38
5 Sofie ŠimkováSofie Šimková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.41
Viola SvačinováViola Svačinová 13 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 SK PřerovSK Přerov 7 17.22
2 Bibiana LétalováBibiana Létalová 13 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 18.43
3 Adriana MoravcováAdriana Moravcová 13 LanžhotLanžhot 2 18.83
4 Adéla KantorováAdéla Kantorová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.46
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.50
6 Tereza LetalováTereza Letalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.74
7 Eliška HýpalováEliška Hýpalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.38
8 Sofie ŠimkováSofie Šimková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.41
9 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.86
10 Valentina WolbertováValentina Wolbertová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 22.17
11 Marianna LenzováMarianna Lenzová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.10
12 Ella PadělkováElla Padělková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 23.53
Viola SvačinováViola Svačinová 13 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 29.7.2020 - 15:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 32.45
2 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 34.88
3 Adam HrdýAdam Hrdý 11 ZŠ Vysoké Popovice / TJ OslavanyZŠ Vysoké Popovice / TJ Osl... 3 34.91
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 36.52
5 Matěj ŠestákMatěj Šesták 11 LanžhotLanžhot 12 38.17
6 Ondřej BalgaOndřej Balga 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 38.77
7 Lukáš KřapaLukáš Křapa 12 Dolní DunajoviceDolní Dunajovice 4 39.68
8 Filip LisoňFilip Lisoň 12 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 39.85
9 Tomáš TrensingerTomáš Trensinger 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 39.99
10 Patrik ŘíhaPatrik Říha 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 42.13
11 Štěpán PeškoŠtěpán Peško 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 43.02
12 Adam PadělekAdam Padělek 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 43.39
13 Michal VlasákMichal Vlasák 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14 43.49
14 Jakub LukešJakub Lukeš 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 43.97
Celkem 14 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 29.7.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 9 35.14
2 Lucie KondllováLucie Kondllová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.78
3 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 8 36.40
4 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 37.43
5 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 37.72
6 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 38.75
7 Julie HamšíkováJulie Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.94
8 Julie LisonováJulie Lisonová 12 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 40.20
9 Viktorie PrnkováViktorie Prnková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 41.66
10 Diana HeringováDiana Heringová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 42.75
11 Sofie LubalováSofie Lubalová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 44.84
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 29.7.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamarka MankTamarka Mank 11 TJ Lokomotíva BreclavTJ Lokomotíva Breclav 6 34.10
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 11 34.20
3 Erika MoravcováErika Moravcová 12 LanžhotLanžhot 8 36.00
4 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 4 40.39
5 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 40.43
6 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletika Veselí Nad MoravouAtletika Veselí Nad Moravou 5 41.41
7 Karolína MasekKarolína Masek 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 7 41.56
8 Elena VaškováElena Vašková 12 Atletika Veseli nad MoravouAtletika Veseli nad Moravou 10 41.98
9 Jana HamšíkováJana Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.01
10 Nikol KantorováNikol Kantorová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 43.32
11 Natálie StrakováNatálie Straková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 43.58
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tamarka MankTamarka Mank 11 TJ Lokomotíva BreclavTJ Lokomotíva Breclav 6 34.10
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 11 34.20
3 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 9 35.14
4 Lucie KondllováLucie Kondllová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.78
5 Erika MoravcováErika Moravcová 12 LanžhotLanžhot 8 36.00
6 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 8 36.40
7 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 37.43
8 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 37.72
9 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 38.75
10 Julie HamšíkováJulie Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.94
11 Julie LisonováJulie Lisonová 12 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 40.20
12 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 4 40.39
13 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 40.43
14 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletika Veselí Nad MoravouAtletika Veselí Nad Moravou 5 41.41
15 Karolína MasekKarolína Masek 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 7 41.56
16 Viktorie PrnkováViktorie Prnková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 41.66
17 Elena VaškováElena Vašková 12 Atletika Veseli nad MoravouAtletika Veseli nad Moravou 10 41.98
18 Diana HeringováDiana Heringová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 42.75
19 Jana HamšíkováJana Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.01
20 Nikol KantorováNikol Kantorová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 43.32
21 Natálie StrakováNatálie Straková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 43.58
22 Sofie LubalováSofie Lubalová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 44.84

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (st, 29.7.2020 - 15:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva BřeclavLokomotiva Břeclav 5 46.42
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 2 47.79
3 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 6 53.25
4 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 9 54.61
5 Antonín BaránekAntonín Baránek 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 55.34
6 Matěj PešlMatěj Pešl 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 56.22
7 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 4 57.25
8 Lukáš SadílekLukáš Sadílek 09 HlohovecHlohovec 10 61.18
9 Samuel HrdýSamuel Hrdý 09 ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany 3 62.41
10 Michal ProrokMichal Prorok 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 76.63
Celkem 10 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 29.7.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 4 50.43
2 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany 5 51.05
3 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 1 53.67
4 Anna KlementováAnna Klementová 10 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 7 54.49
5 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 10 55.03
6 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 9 56.58
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 57.09
8 Viktorie ČejkováViktorie Čejková 10 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 2 57.66
9 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 59.03
10 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková 10 AK HodonínAK Hodonín 12 60.29
11 Lenka DrobiličováLenka Drobiličová 09 HlohovecHlohovec 3 60.89
Barbora MachováBarbora Machová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 11 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 29.7.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 47.55
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC star Karlovy VarySC star Karlovy Vary 8 48.76
3 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 51.41
4 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 11 51.65
5 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 55.50
6 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov, Zš KlášterníAC Moravský Krumlov, Zš Klá... 4 55.99
7 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 58.92
8 Šárka NěmcováŠárka Němcová 09 LanžhotLanžhot 2 59.61
9 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 60.81
10 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 3 62.38
MS Abby NápravníkováAbby Nápravníková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.12
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 47.55
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC star Karlovy VarySC star Karlovy Vary 8 48.76
3 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 4 50.43
4 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany 5 51.05
5 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 51.41
6 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 11 51.65
7 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 1 53.67
8 Anna KlementováAnna Klementová 10 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 7 54.49
9 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 10 55.03
10 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 55.50
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov, Zš KlášterníAC Moravský Krumlov, Zš Klá... 4 55.99
12 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 9 56.58
13 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 57.09
14 Viktorie ČejkováViktorie Čejková 10 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 2 57.66
15 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 58.92
16 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 59.03
17 Šárka NěmcováŠárka Němcová 09 LanžhotLanžhot 2 59.61
18 Abby NápravníkováAbby Nápravníková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.12
19 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková 10 AK HodonínAK Hodonín 12 60.29
20 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 60.81
21 Lenka DrobiličováLenka Drobiličová 09 HlohovecHlohovec 3 60.89
22 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 3 62.38
Barbora MachováBarbora Machová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 11 DNS

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(st, 29.7.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj RežňákMatěj Režňák
ZŠ VALTICEZŠ VALTICE
09 9 41.00 0.0
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
ZŠ VALTICEZŠ VALTICE
09 2 40.50 0.0
3 Samuel HrdýSamuel Hrdý
ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany
09 3 40.00 0.0
4 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní městoAtletika Jižní město
10 6 38.00 0.0
5 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček
ZŠ VALTICEZŠ VALTICE
10 4 34.00 0.0
6 Matěj PešlMatěj Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 7 31.00 0.0
7 Antonín BaránekAntonín Baránek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 1 30.00 0.0
8= Matyáš KocmanMatyáš Kocman
Lokomotiva BřeclavLokomotiva Břeclav
09 5 24.00 0.0
8= Lukáš SadílekLukáš Sadílek
HlohovecHlohovec
09 10 24.00 0.0
10 Michal ProrokMichal Prorok
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 8 13.00 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(st, 29.7.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HrdáViktorie Hrdá
ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany
09 5 41.00 0.0
2 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní městoAtletika Jižní město
09 1 39.00 0.0
3 Anna KlementováAnna Klementová
Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun
10 7 27.00 0.0
4 Albína VlašicováAlbína Vlašicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 16 25.00 0.0
5= Anna LisoňováAnna Lisoňová
ZŠ VALTICEZŠ VALTICE
09 9 21.00 0.0
5= Agáta HolubováAgáta Holubová
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
09 4 21.00 0.0
7= Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 8 19.00 0.0
7= Viktorie ČejkováViktorie Čejková
ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského
10 2 19.00 0.0
9= Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
ZŠ VALTICEZŠ VALTICE
10 17 18.00 0.0
9= Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
10 15 18.00 0.0
9= Šárka NěmcováŠárka Němcová
LanžhotLanžhot
09 12 18.00 0.0
12 Veronika JaníkováVeronika Janíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 6 17.00 0.0
13 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková
AK HodonínAK Hodonín
10 11 16.00 0.0
14 Lenka DrobiličováLenka Drobiličová
HlohovecHlohovec
09 3 15.00 0.0
15 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC Moravský Krumlov, Zš KlášterníAC Moravský Krumlov, Zš Klá...
10 14 14.00 0.0
16 Sofie LisoňováSofie Lisoňová
ZŠ VALTICEZŠ VALTICE
09 10 12.00 0.0
17 Tereza NetopilováTereza Netopilová
ZŠ VALTICEZŠ VALTICE
10 13 11.00 0.0
18 Barbora MachováBarbora Machová
AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice
09 10.00 0.0
Celkem 18 závodníků