Back

 / Czech Indoor Gala (WAIT Silver)

Ostrava (3. 2. 2021)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.48 Trayvon BROMELL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 6.49 Kim Collins SKN 2014 Praha
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.97 Q 0.106
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.04 Q 0.153
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 07.09 Q 0.150
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 07.23 0.122
5 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 07.27 0.152
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.27 0.166
7 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.30 0.151
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Total 8 racers
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 06.69 Q 0.150
2 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.71 Q 0.152
3 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 6 06.73 Q 0.156
4 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 5 06.77 q 0.142
5 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 7 06.79 0.181
6 Oliver WdowikOliver Wdowik 02 PolandPoland 2 06.84 0.156
7 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech RepublicCzech Republic 8 06.85 0.122
8 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 1 06.89 0.134
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 12:51) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.91 Q 0.144
2 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 6 PB 06.92 Q 0.146
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 07.00 Q 0.157
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.02 0.164
5 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 07.23 0.145
6 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.26 0.150
7 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 07.30 0.179
8 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.31 0.188
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 16:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 5 06.67 Q 0.130
2 Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 4 =PB 06.67 Q 0.145
3 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 6 06.79 Q 0.130
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 7 06.79 q 0.124
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 8 06.88 0.138
6 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Czech RepublicCzech Republic 2 =SB 06.91 0.141
Markus FuchsMarkus Fuchs 95 AustriaAustria 3 DQ -0.167
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 5 06.67 Q 0.130
2 Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 4 =PB 06.67 Q 0.145
3 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 06.69 Q 0.150
4 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.71 Q 0.152
5 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 6 06.73 Q 0.156
6 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 5 06.77 q 0.142
7 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 6 06.79 Q 0.130
8 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 7 06.79 q 0.124
9 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 7 06.79 0.181
10 Oliver WdowikOliver Wdowik 02 PolandPoland 2 06.84 0.156
11 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech RepublicCzech Republic 8 06.85 0.122
12 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 8 06.88 0.138
13 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 1 06.89 0.134
14 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Czech RepublicCzech Republic 2 =SB 06.91 0.141
15 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.91 Q 0.144
16 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 6 PB 06.92 Q 0.146
17 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.97 Q 0.106
18 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 07.00 Q 0.157
19 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.02 0.164
20 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.04 Q 0.153
21 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 07.09 Q 0.150
22 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 07.23 0.122
23 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 07.23 0.145
24 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.26 0.150
25 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 07.27 0.152
26 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.27 0.166
27 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 07.30 0.179
28 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.30 0.151
29 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.31 0.188
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Markus FuchsMarkus Fuchs 95 AustriaAustria 3 DQ -0.167

60 m - Muži (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.48 Trayvon BROMELL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 6.49 Kim Collins SKN 2014 Praha
Finále (Wed, 3.2.2021 - 14:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.89 0.140
2 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 5 06.93 0.137
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.93 0.128
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 07.02 0.147
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.04 0.162
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.10 0.147
7 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.10 0.149
8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.24 0.130
Total 8 racers
Finále (Wed, 3.2.2021 - 18:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.65 0.141
2= Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 5 =PB 06.67 0.149
2= Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 4 06.67 0.142
4 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 7 =SB 06.68 0.146
5 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 6 06.69 0.144
6 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 1 06.75 0.128
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 2 06.81 0.127
8 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 8 06.82 0.155
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.65 0.141
2 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 4 06.67 0.142
2 Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 5 =PB 06.67 0.149
4 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 7 =SB 06.68 0.146
5 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 6 06.69 0.144
6 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 1 06.75 0.128
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 2 06.81 0.127
8 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 8 06.82 0.155
9 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.89 0.140
10 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 5 06.93 0.137
11 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.93 0.128
12 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 07.02 0.147
13 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.04 0.162
14 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.10 0.147
15 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.10 0.149
16 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.24 0.130

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Dina ASHER-SMITH GBR 29.01.2021 Europahalle, Karlsruhe (GER)
MR 7.10 Michelle-Lee Ahye TTO 2016 Jablonec n. N.
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.64 Q 0.146
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.76 Q 0.182
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 07.88 Q 0.155
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.91 0.154
5 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 2 SB 08.00 0.168
6 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 08.19 0.154
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Total 7 racers
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.34 Q 0.165
2 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 =PB 07.35 Q 0.130
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 Q 0.155
4 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 6 SB 07.63 q 0.156
5 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 07.63 0.354
6 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 3 07.70 0.219
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 12:36) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 07.86 Q 0.204
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.89 Q 0.147
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 07.93 Q 0.199
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.01 0.173
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.08 0.146
6 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 08.22 0.173
Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 16:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 4 07.36 Q 0.144
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.46 Q 0.166
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 7 07.59 Q 0.154
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 07.61 q 0.143
5 Lauren RoyLauren Roy 00 IrelandIreland 6 SB 07.66 0.131
Ciara NevilleCiara Neville 99 IrelandIreland 5 DNS
Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.34 Q 0.165
2 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 =PB 07.35 Q 0.130
3 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 4 07.36 Q 0.144
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.46 Q 0.166
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 Q 0.155
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 7 07.59 Q 0.154
7 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 07.61 q 0.143
8 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 6 SB 07.63 q 0.156
9 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 07.63 0.354
10 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.64 Q 0.146
11 Lauren RoyLauren Roy 00 IrelandIreland 6 SB 07.66 0.131
12 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 3 07.70 0.219
13 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.76 Q 0.182
14 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 07.86 Q 0.204
15 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 07.88 Q 0.155
16 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.89 Q 0.147
17 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.91 0.154
18 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 07.93 Q 0.199
19 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 2 SB 08.00 0.168
20 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.01 0.173
21 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.08 0.146
22 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 08.19 0.154
23 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 08.22 0.173
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 DNS
Ciara NevilleCiara Neville 99 IrelandIreland 5 DNS
Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Dina ASHER-SMITH GBR 29.01.2021 Europahalle, Karlsruhe (GER)
MR 7.10 Michelle-Lee Ahye TTO 2016 Jablonec n. N.
Finále (Wed, 3.2.2021 - 14:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.68 0.169
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.73 0.169
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 07.84 0.165
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.90 0.148
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.91 0.157
6 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.95 0.172
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.01 0.147
8 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 1 08.02 0.142
Total 8 racers
Finále (Wed, 3.2.2021 - 18:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.28 0.176
2 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 6 SB 07.33 0.132
3 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 07.38 0.142
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.44 0.160
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 0.181
6 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 2 07.62 0.149
7 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 1 SB 07.62 0.154
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 8 07.65 0.150
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.28 0.176
2 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 6 SB 07.33 0.132
3 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 07.38 0.142
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.44 0.160
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 0.181
6 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 2 07.62 0.149
7 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 1 SB 07.62 0.154
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 8 07.65 0.150
9 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.68 0.169
10 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.73 0.169
11 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 07.84 0.165
12 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.90 0.148
13 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.91 0.157
14 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.95 0.172
15 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.01 0.147
16 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 1 08.02 0.142

200 m - Muži (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 19.92 Frank FREDERICKS NAM 18.02.1996 Liévin (FRA)
WL 20.45 Courtney LINDSEY USA 16.01.2021 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 21.39 Vít Müller CZE 2019 Ostrava
Běh 1 (Wed, 3.2.2021 - 13:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 MR 21.02 0.157
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.12 0.156
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =SB 21.47 0.148
4 Jakub BendaJakub Benda 71 SlovakiaSlovakia 3 21.95 0.155
5 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.30 0.161
Total 5 racers
Běh 2 (Wed, 3.2.2021 - 14:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 22.22 0.155
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 22.51 0.151
3 Matúš OpavskýMatúš Opavský 99 SlovakiaSlovakia 2 PB 22.52 0.148
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 22.55 0.204
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 23.12 0.269
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 MR 21.02 0.157
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.12 0.156
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =SB 21.47 0.148
4 Jakub BendaJakub Benda 71 SlovakiaSlovakia 3 21.95 0.155
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 22.22 0.155
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.30 0.161
7 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 22.51 0.151
8 Matúš OpavskýMatúš Opavský 99 SlovakiaSlovakia 2 PB 22.52 0.148
9 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 22.55 0.204
10 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 23.12 0.269

200 m - Ženy (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 21.87 Merlene OTTEY JAM 13.02.1993 Liévin (FRA)
WL 22.40 Shaunae MILLER-UIBO BAH 31.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 23.83 Adéla Novotná CZE 2020 Ostrava
Běh 1 (Wed, 3.2.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.25 0.188
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.60 0.174
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.71 0.209
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.03 0.142
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 25.88 0.204
Total 5 racers
Běh 2 (Wed, 3.2.2021 - 13:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 25.68 0.276
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 3 SB 25.73 0.163
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 25.78 0.159
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 SB 26.12 0.151
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.25 0.188
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.60 0.174
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.71 0.209
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.03 0.142
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 25.68 0.276
6 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 3 SB 25.73 0.163
7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 25.78 0.159
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 25.88 0.204
9 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 SB 26.12 0.151

400 m - Muži (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
WL 45.03 Fred KERLEY USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 46.11 Edino Steele JAM 2014 Praha
Běh 1 (Wed, 3.2.2021 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.38 0.150
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 =PB 48.54 0.158
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 49.24 0.181
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.77 0.142
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 50.39 0.237
Split times:
Mark Bib Racer Time
200176Růžička Martin (SLAPR)22.56
Total 5 racers
Běh 2 (Wed, 3.2.2021 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 3 PB 48.59 0.185
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 49.63 0.190
3 Diarmuid ClancyDiarmuid Clancy 99 IrelandIreland 4 PB 50.44 0.173
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 50.49 0.179
Split times:
Mark Bib Racer Time
200154Baluch Matej (SVK)22.65
Total 4 racers
Běh A (Wed, 3.2.2021 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 46.22 0.161
2 Santos Ricardo DosSantos Ricardo Dos 94 PortugalPortugal 6 NR 46.64 0.173
3 Vít MüllerVít Müller 96 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 46.65 0.180
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 3 47.67 0.201
Split times:
Mark Bib Racer Time
200199Maslák Pavel (CZE)21.78
Total 4 racers
Běh B (Wed, 3.2.2021 - 17:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Muhammad Abdalla KountaMuhammad Abdalla Kounta 94 FranceFrance 4 PB 46.80 0.168
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 46.99 0.193
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 47.53 0.197
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 6 47.73 0.191
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 2 47.81 0.181
Split times:
Mark Bib Racer Time
200175Desenský Michal (CZE)22.13
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 46.22 0.161
2 Santos Ricardo DosSantos Ricardo Dos 94 PortugalPortugal 6 NR 46.64 0.173
3 Vít MüllerVít Müller 96 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 46.65 0.180
4 Muhammad Abdalla KountaMuhammad Abdalla Kounta 94 FranceFrance 4 PB 46.80 0.168
5 Michal DesenskýMichal Desenský 93 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 46.99 0.193
6 Daniel LeharDaniel Lehar 01 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 47.53 0.197
7 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 3 47.67 0.201
8 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 6 47.73 0.191
9 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 2 47.81 0.181
10 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.38 0.150
11 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 =PB 48.54 0.158
12 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 3 PB 48.59 0.185
13 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 49.24 0.181
14 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 49.63 0.190
15 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.77 0.142
16 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 50.39 0.237
17 Diarmuid ClancyDiarmuid Clancy 99 IrelandIreland 4 PB 50.44 0.173
18 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 50.49 0.179

400 m - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
WL 50.96 Femke BOL NED 30.01.2021 Dusika-Halle, Wien (AUT)
MR 51.96 Zuzana Hejnová CZE 2017 Ostrava
(Wed, 3.2.2021 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 54.72 0.211
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 55.52 0.272
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 58.34 0.199
4 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 59.62 0.174
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 59.71 0.204
Split times:
Mark Bib Racer Time
20031Jíchová Nikoleta (DUKPR)25.34
Total 5 racers

400 m - Ženy (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
WL 50.96 Femke BOL NED 30.01.2021 Dusika-Halle, Wien (AUT)
MR 51.96 Zuzana Hejnová CZE 2017 Ostrava
Běh A (Wed, 3.2.2021 - 17:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mbongo Cynthia BolingoMbongo Cynthia Bolingo 93 BelgiumBelgium 5 SB 52.89 0.160
2 Iríni VasilíouIríni Vasilíou 90 GreeceGreece 6 SB 52.96 0.210
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 Czech RepublicCzech Republic 4 53.67 0.194
4 Evelin NádházyEvelin Nádházy 95 HungaryHungary 3 SB 53.78 0.171
Split times:
Mark Bib Racer Time
20091Bolingo Mbongo Cynthia (BEL)24.93
Total 4 racers
Běh B (Wed, 3.2.2021 - 17:08) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Czech RepublicCzech Republic 5 54.07 0.163
2 Susanne WalliSusanne Walli 96 AustriaAustria 3 SB 54.09 0.396
3 Aleksandra GaworskaAleksandra Gaworska 95 PolandPoland 4 SB 54.42 0.253
4 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 6 SB 54.44 0.249
Split times:
Mark Bib Racer Time
20093Hofmanová Martina (CZE)25.28
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Mbongo Cynthia BolingoMbongo Cynthia Bolingo 93 BelgiumBelgium 5 SB 52.89 0.160
2 Iríni VasilíouIríni Vasilíou 90 GreeceGreece 6 SB 52.96 0.210
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 Czech RepublicCzech Republic 4 53.67 0.194
4 Evelin NádházyEvelin Nádházy 95 HungaryHungary 3 SB 53.78 0.171
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Czech RepublicCzech Republic 5 54.07 0.163
6 Susanne WalliSusanne Walli 96 AustriaAustria 3 SB 54.09 0.396
7 Aleksandra GaworskaAleksandra Gaworska 95 PolandPoland 4 SB 54.42 0.253
8 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 6 SB 54.44 0.249

800 m - Muži

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 1:42.67 Wilson KIPKETER DEN 09.03.1997 Palais Omnisports, Paris (FRA)
WL 1:44.37 Bryce HOPPEL USA 31.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 1:46.38 Collins Kipruto KEN 2020 Ostrava
(Wed, 3.2.2021 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:48.82
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 1:51.82
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 1:53.10
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 1:53.44
5 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 1:54.17
6 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 1:59.00
Tadeáš PlačekTadeáš PlačekPACE 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
200170Plaček Tadeáš (UNIBR)25.89
400170Plaček Tadeáš (UNIBR)52.75
600203Vystrk Tomáš (UNIBR)1:20.30
Total 7 racers
(Wed, 3.2.2021 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jamie WebbJamie Webb 94 United KingdomUnited Kingdom 6 PB 1:46.45
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 1:46.63
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 1:46.93
4 Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski 97 PolandPoland 4 SB 1:47.17
5 Balázs VindicsBalázs Vindics 94 HungaryHungary 3 SB 1:47.62
6 Yevhen HutsolYevhen Hutsol 90 UkraineUkraine 1 PB 1:47.66
7 Michał RozmysMichał Rozmys 95 PolandPoland 2 SB 1:48.24
8 Simone BarontiniSimone Barontini 99 ItalyItaly 2 1:48.67
Jan SýkoraJan SýkoraPACE 92 Czech RepublicCzech Republic 6 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
200215Sýkora Jan (CZE)24.96
400215Sýkora Jan (CZE)52.19
600218Webb Jamie (GBR)1:19.68
Total 9 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Jamie WebbJamie Webb 94 United KingdomUnited Kingdom 6 PB 1:46.45
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 1:46.63
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 1:46.93
4 Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski 97 PolandPoland 4 SB 1:47.17
5 Balázs VindicsBalázs Vindics 94 HungaryHungary 3 SB 1:47.62
6 Yevhen HutsolYevhen Hutsol 90 UkraineUkraine 1 PB 1:47.66
7 Michał RozmysMichał Rozmys 95 PolandPoland 2 SB 1:48.24
8 Simone BarontiniSimone Barontini 99 ItalyItaly 2 1:48.67
9 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:48.82
10 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 1:51.82
11 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 1:53.10
12 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 1:53.44
13 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 1:54.17
14 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 1:59.00
Tadeáš PlačekTadeáš PlačekPACE 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
Jan SýkoraJan SýkoraPACE 92 Czech RepublicCzech Republic 6 DNF

800 m - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 1:55.82 Jolanda ČEPLAK SLO 03.03.2002 Dusika-Halle, Wien (AUT)
WL 1:59.03 Keely HODGKINSON GBR 30.01.2021 Dusika-Halle, Wien (AUT)
MR 2:01.67 Jennifer Meadows GBR 2014 Praha
(Wed, 3.2.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:06.99
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:09.56
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:10.31
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:16.11
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:18.44
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 SB 2:20.41
7 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 SB 2:21.85
8 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:24.87
Split times:
Mark Bib Racer Time
20075Štoudková Pavla (AKOLY)31.09
40075Štoudková Pavla (AKOLY)1:02.38
60024Hluchá Vendula (SOKOP)1:35.09
Total 8 racers

1500 m - Muži

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 3:31.04 Samuel TEFERA ETH 16.02.2019 Arena Birmingham, Birmingham (GBR)
WL 3:37.55 István SZÖGI HUN 30.01.2021 Dusika-Halle, Wien (AUT)
MR 3:38.94 Elzan Bibić SRB 2020 Ostrava
(Wed, 3.2.2021 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 3:56.52
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 3:56.94
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 3:57.38
4 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 3:58.63
5 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 6 PB 3:59.00
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 4:02.11
7 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 4:06.52
8 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 SB 4:10.30
Split times:
Mark Bib Racer Time
400206Zenkl Adam (VMYTO)1:03.94
800206Zenkl Adam (VMYTO)2:08.42
1200206Zenkl Adam (VMYTO)3:11.06
Total 8 racers
(Wed, 3.2.2021 - 18:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 István SzögiIstván Szögi 95 HungaryHungary 13 3:39.28
2 Charel GrethenCharel Grethen 92 LuxembourgLuxembourg 8 NR 3:39.49
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Czech RepublicCzech Republic 11 PB 3:39.75
4 Azeddine HabzAzeddine Habz 93 FranceFrance 7 PB 3:40.11
5 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 10 PB 3:40.38
6 Adam CzerwińskiAdam Czerwiński 88 PolandPoland 6 PB 3:42.90
7 Andreas LindgreenAndreas Lindgreen 98 DenmarkDenmark 3 PB 3:43.16
8 Szymon ŻywkoSzymon Żywko 99 PolandPoland 1 PB 3:43.75
9 Artem AlfimovArtem Alfimov 98 UkraineUkraine 2 PB 3:44.03
10 Stijn BaetenStijn Baeten 94 BelgiumBelgium 12 3:44.41
11 Andréas DimitrákisAndréas Dimitrákis 90 GreeceGreece 9 3:48.30
12 Riel Robin VanRiel Robin Van 43 NetherlandsNetherlands 4 SB 3:51.65
13 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 4:01.15
Hakim SalehHakim SalehPACE 96 Czech RepublicCzech Republic 14 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400178Saleh Hakim (CZE)57.83
800178Saleh Hakim (CZE)1:58.77
1200229Sasínek Filip (CZE)2:57.34
Total 14 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 István SzögiIstván Szögi 95 HungaryHungary 13 3:39.28
2 Charel GrethenCharel Grethen 92 LuxembourgLuxembourg 8 NR 3:39.49
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Czech RepublicCzech Republic 11 PB 3:39.75
4 Azeddine HabzAzeddine Habz 93 FranceFrance 7 PB 3:40.11
5 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 10 PB 3:40.38
6 Adam CzerwińskiAdam Czerwiński 88 PolandPoland 6 PB 3:42.90
7 Andreas LindgreenAndreas Lindgreen 98 DenmarkDenmark 3 PB 3:43.16
8 Szymon ŻywkoSzymon Żywko 99 PolandPoland 1 PB 3:43.75
9 Artem AlfimovArtem Alfimov 98 UkraineUkraine 2 PB 3:44.03
10 Stijn BaetenStijn Baeten 94 BelgiumBelgium 12 3:44.41
11 Andréas DimitrákisAndréas Dimitrákis 90 GreeceGreece 9 3:48.30
12 Riel Robin VanRiel Robin Van 43 NetherlandsNetherlands 4 SB 3:51.65
13 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 3:56.52
14 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 3:56.94
15 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 3:57.38
16 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 3:58.63
17 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 6 PB 3:59.00
18 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 4:01.15
19 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 4:02.11
20 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 4:06.52
21 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 SB 4:10.30
Hakim SalehHakim SalehPACE 96 Czech RepublicCzech Republic 14 DNF

1500 m - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 3:55.17 Genzebe DIBABA ETH 01.02.2014 Europahalle, Karlsruhe (GER)
WL 4:11.78 Helen SCHLACHTENHAUFEN USA 31.01.2021 CrossPlex Athletic Facility, Birmingham, AL (USA)
MR 4:05.08 Lemlem Hailu ETH 2020 Ostrava
(Wed, 3.2.2021 - 16:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 4:26.35
2 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 4:26.54
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 4:26.98
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 4:30.29
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 4:32.01
6 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 4:32.22
7 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 4:32.38
8 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:45.75
Sylvie ŠtiglerováSylvie ŠtiglerováPACE 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
40074Štiglerová Sylvie (USKPR)1:09.18
80074Štiglerová Sylvie (USKPR)2:23.67
120016Ficenec Kimberley (DUKPR)3:36.92
Total 9 racers
(Wed, 3.2.2021 - 18:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Meraf BahtaMeraf Bahta 89 SwedenSweden 7 SB 4:15.88
2 Viktória Wagner-GyürkesViktória Wagner-Gyürkes 92 HungaryHungary 4 SB 4:16.14
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 4:16.32
4 Martyna GalantMartyna Galant 95 PolandPoland 3 SB 4:17.12
5 Vera HoffmannVera Hoffmann 96 LuxembourgLuxembourg 1 PB 4:17.41
6 Orysya DemyanyukOrysya Demyanyuk 92 UkraineUkraine 2 SB 4:17.79
7 Katarzyna BroniatowskaKatarzyna Broniatowska 90 PolandPoland 6 SB 4:21.20
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400327Hálová Kateřina (CZE)1:06.87
800327Hálová Kateřina (CZE)2:15.82
1200300Mezuliáníková Diana (CZE)3:28.09
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Meraf BahtaMeraf Bahta 89 SwedenSweden 7 SB 4:15.88
2 Viktória Wagner-GyürkesViktória Wagner-Gyürkes 92 HungaryHungary 4 SB 4:16.14
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 4:16.32
4 Martyna GalantMartyna Galant 95 PolandPoland 3 SB 4:17.12
5 Vera HoffmannVera Hoffmann 96 LuxembourgLuxembourg 1 PB 4:17.41
6 Orysya DemyanyukOrysya Demyanyuk 92 UkraineUkraine 2 SB 4:17.79
7 Katarzyna BroniatowskaKatarzyna Broniatowska 90 PolandPoland 6 SB 4:21.20
8 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 4:26.35
9 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 4:26.54
10 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 4:26.98
11 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 4:30.29
12 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 4:32.01
13 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 4:32.22
14 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 4:32.38
15 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:45.75
Sylvie ŠtiglerováSylvie ŠtiglerováPACE 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.35 Grant HOLLOWAY USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.51 Dayron Robles CUB 2014 Praha
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.71 Q 0.146
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.18 Q 0.133
3 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 5 08.29 Q 0.173
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.54 q 0.151
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.64 q 0.176
Total 5 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 12:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.30 Q 0.131
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.32 Q 0.153
3 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.63 Q 0.149
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.71 Q 0.146
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.18 Q 0.133
3 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 5 08.29 Q 0.173
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.30 Q 0.131
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.32 Q 0.153
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.54 q 0.151
7 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.63 Q 0.149
8 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.64 q 0.176
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS

60 m překážek - Muži (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.35 Grant HOLLOWAY USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.51 Dayron Robles CUB 2014 Praha
Finále (Wed, 3.2.2021 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.12 0.131
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 =PB 08.29 0.133
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.40 0.166
4 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.49 0.109
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.63 0.305
Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Total 8 racers

60 m překážek - Ženy (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.86 Tonea MARSHALL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.89 Tiffany Porter GBR 2016 Jablonec n. N.
Finále (Wed, 3.2.2021 - 17:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 4 PB 08.02 0.151
2 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 2 =PB 08.15 0.150
3 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 3 PB 08.18 0.158
4 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 8 SB 08.20 0.208
5 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 5 08.20 0.144
6 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 1 PB 08.21 0.160
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 08.21 0.253
8 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 6 08.22 0.209
Total 8 racers

60 m překážek - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.86 Tonea MARSHALL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.89 Tiffany Porter GBR 2016 Jablonec n. N.
(Wed, 3.2.2021 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.44 0.170
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.73 0.114
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 08.88 0.150
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.95 0.181
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 09.16 0.170
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 09.34 0.101
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Total 7 racers

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.86 Tonea MARSHALL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.89 Tiffany Porter GBR 2016 Jablonec n. N.
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 15:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 6 SB 08.13 Q 0.153
2 Klaudia SiciarzKlaudia Siciarz 98 PolandPoland 4 SB 08.18 Q 0.164
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 08.21 Q 0.161
4 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 3 SB 08.24 q 0.138
5 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 5 SB 08.35 0.185
6 Giada CarmassiGiada Carmassi 94 ItalyItaly 8 SB 08.35 0.170
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 08.38 0.148
8 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Czech RepublicCzech Republic 1 08.72 0.162
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 15:47) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 4 SB 08.19 Q 0.136
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 08.21 Q 0.146
3 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 7 PB 08.21 Q 0.161
4 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 6 08.23 q 0.168
5 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 8 08.31 0.155
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 08.47 0.116
7 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 Czech RepublicCzech Republic 3 08.48 0.120
8 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Czech RepublicCzech Republic 1 08.77 0.145
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 6 SB 08.13 Q 0.153
2 Klaudia SiciarzKlaudia Siciarz 98 PolandPoland 4 SB 08.18 Q 0.164
3 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 4 SB 08.19 Q 0.136
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 08.21 Q 0.146
5 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 7 PB 08.21 Q 0.161
6 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 08.21 Q 0.161
7 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 6 08.23 q 0.168
8 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 3 SB 08.24 q 0.138
9 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 8 08.31 0.155
10 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 5 SB 08.35 0.185
11 Giada CarmassiGiada Carmassi 94 ItalyItaly 8 SB 08.35 0.170
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 08.38 0.148
13 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 08.47 0.116
14 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 Czech RepublicCzech Republic 3 08.48 0.120
15 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Czech RepublicCzech Republic 1 08.72 0.162
16 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Czech RepublicCzech Republic 1 08.77 0.145

4 x 400 m - Mix

(Wed, 3.2.2021 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Plaček T., Bix D., Mihalíková L., Osičková K. Plaček T., Bix D., Mihalíková L., Osičková K. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 MR 3:34.24
2 Habarta T., Eliáš M., Hlaváčová K., Mitanová K. Habarta T., Eliáš M., Hlaváčová K., Mitanová K. Zlínský krajZlínský kraj 2 3:42.88
3 Jakob B., Jakub G., Dostálová A., Hřebíčková L. Jakob B., Jakub G., Dostálová A., Hřebíčková L. Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 3:48.52
4 Ščibráni M., Kovář D., Březná G., Wagnerová K. Ščibráni M., Kovář D., Březná G., Wagnerová K. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 3:51.16
Total 4 racers

Skok vysoký - Muži

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 2.43 Javier SOTOMAYOR CUB 04.03.1989 Sportcsarnok, Budapest (HUN)
WL 2.32 Gianmarco TAMBERI ITA 30.01.2021 Palaindoor Ancona, Ancona (ITA)
MR 2.42 Ivan Ukhov RUS 2014 Praha
(Wed, 3.2.2021 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.992.042.092.132.172.212.25
1 Tihomir IvanovTihomir Ivanov
BulgariaBulgaria
94 6 2.21 ---OXXOXOXXX
2 Jan ŠtefelaJan Štefela
Czech RepublicCzech Republic
01 2 PB 2.17 OOOOXOXXX
3 Péter BakosiPéter Bakosi
HungaryHungary
93 4 2.17 --OXXOXOXXX
4 Andreas SteinmetzAndreas Steinmetz
AustriaAustria
97 3 SB 2.13 OOOOXXX
5 Lionel-Afan StrasserLionel-Afan Strasser
AustriaAustria
02 1 PB 2.13 OXOXOOXXX
6 Marek BahníkMarek Bahník
Czech RepublicCzech Republic
99 5 2.13 XOOOXOX-XX
Total 6 racers

Skok vysoký - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 2.08 Kajsa BERGQVIST SWE 04.02.2006 Arnstadt (GER)
WL 2.02 Yaroslava MAHUCHIKH UKR 09.01.2021 KMSHVSM Arena, Kiev (UKR)
MR 2.00 Blanka Vlašić CRO 2014 Praha
(Wed, 3.2.2021 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 1.521.571.621.661.701.73
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 4 PB 1.70 OOOOXOXXX
2 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2 PB 1.66 -OOOXXX
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 7 1.66 -OOXXOXXX
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 6 SB 1.62 OOXOXXX
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 SB 1.62 XOOXOXXX
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1 =PB 1.62 OXXOXXOXXX
7 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 SB 1.57 OXOXXX
Total 7 racers

Skok o tyči - Muži

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 6.18 Armand DUPLANTIS SWE 15.02.2020 Emirates Arena, Glasgow (GBR)
WL 6.02 Renaud LAVILLENIE FRA 31.01.2021 Complexe sportif Léo Lagrange, Tourcoing (FRA)
MR 6.03 Renaud Lavillenie FRA 2016 Jablonec n. N.
(Wed, 3.2.2021 - 12:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 3.824.024.224.324.424.474.52
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1 PB 4.47 OOXXOXOXXOOXXX
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 SB 4.42 -OXOXOXXO-XXX
Total 2 racers

Skok o tyči - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 5.02 Jennifer SUHR USA 02.03.2013 Albuquerque, NM (USA)
WL 4.81 Sandi MORRIS USA 31.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 4.62 Jiřina Ptáčníková CZE 2014 Praha
(Wed, 3.2.2021 - 16:58) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.603.804.004.204.354.434.504.564.614.634.704.76
1 Tina ŠutejTina Šutej
SloveniaSlovenia
88 6 MR 4.70 ---OOOO--OXOXXX
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
Czech RepublicCzech Republic
87 5 SB 4.43 ---OOXXOXXX
3= Naama BernsteinNaama Bernstein
IsraelIsrael
93 3 NR 4.35 --OOOXXX
3= Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Czech RepublicCzech Republic
99 4 SB 4.35 --OOOXXX
5 Michal TokerMichal Toker
IsraelIsrael
00 1 =SB 3.80 OOXXX
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
Czech RepublicCzech Republic
98 2 3.80 XOOXXX
Total 6 racers

Skok daleký - Muži

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 8.79 Carl LEWIS USA 27.01.1984 New York, NY (USA)
WL 8.18 Isaac GRIMES USA 29.01.2021 Clemson Indoor Track & Field Complex, Clemson, SC (USA)
WL 8.18 Juan Miguel ECHEVARRÍA CUB 29.01.2021 Europahalle, Karlsruhe (GER)
MR 8.04 Miltiadis Tentoglou GRE 2020 Ostrava
(Wed, 3.2.2021 - 17:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
Czech RepublicCzech Republic
93 9 SB 7.90 X7.81X7.81X7.897.90
2 Reynold BanigoReynold Banigo
United KingdomUnited Kingdom
98 6 SB 7.59 7.37X7.597.59X7.387.38
3 Mateusz RóźańskiMateusz Róźański
PolandPoland
98 5 SB 7.58 7.487.587.577.587.537.097.36
4 Marko ČekoMarko Čeko
CroatiaCroatia
80 4 7.58 7.587.37X7.587.48X7.57
5 Antonino TrioAntonino Trio
ItalyItaly
93 7 7.53 XX7.317.317.537.40X
6 Mateusz JopekMateusz Jopek
PolandPoland
96 3 7.50 X7.50X7.50XXX
7 Jakub BystroňJakub Bystroň
Czech RepublicCzech Republic
99 2 PB 7.32 XX7.327.326.81X7.16
8 Yaroslav IsachenkovYaroslav Isachenkov
UkraineUkraine
95 8 7.15 7.15XX7.157.15XX
9 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
Czech RepublicCzech Republic
03 1 SB 6.61 6.576.61X6.61
Total 9 racers

Skok daleký - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 7.37 Heike DRECHSLER GDR 13.02.1988 Wien (AUT)
WL 6.75 Monae` NICHOLS USA 23.01.2021 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 6.35 Anasztázia Nguyen HUN 2019 Ostrava
(Wed, 3.2.2021 - 15:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 5.83 XX5.795.79-X5.83
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 8 SB 5.76 XX5.755.75XX5.76
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 SB 5.52 X5.18X5.185.295.005.52
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 SB 5.51 5.245.515.265.515.22X4.98
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 SB 5.48 XX5.355.35X5.485.38
6 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
SlovakiaSlovakia
00 6 SB 5.44 XXX05.325.44X
7 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 SB 5.40 5.245.225.405.405.265.33X
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5 SB 5.28 X5.285.205.28X2.913.93
Total 8 racers

Trojskok - Muži

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 17.92 Teddy TAMGHO FRA 06.03.2011 Palais Omnisports, Paris (FRA)
WL 18.07 Hugues Fabrice ZANGO BUR 16.01.2021 Salle Jean Pellez, Aubiére (FRA)
MR 17.32 Pedro Pablo Pichardo CUB 2014 Praha
(Wed, 3.2.2021 - 13:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski
PolandPoland
86 8 SB 16.67 15.9116.1816.6716.67X-X
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6 PB 16.29 15.15X16.1816.18X16.29X
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 SB 15.32 14.7014.8515.3215.3215.1515.2615.04
4 Patrik MegelaPatrik Megela
SlovakiaSlovakia
00 3 PB 14.09 13.96X14.0914.09X-X
5 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 PB 13.95 X13.4713.6413.6413.9513.8313.72
6 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1 PB 13.94 X13.6313.4113.6313.41X13.94
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 13.93 13.6813.93X13.9313.5913.6813.76
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 DNS
Total 8 racers

Trojskok - Ženy

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 15.43 Yulimar ROJAS VEN 21.02.2020 Gallur, Madrid (ESP)
WL 14.54 Liadagmis POVEA CUB 29.01.2021 Europahalle, Karlsruhe (GER)
(Wed, 3.2.2021 - 12:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
SlovakiaSlovakia
97 7 SB 12.62 XX12.4512.4512.5312.4112.62
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 12.47 X12.2012.4712.4712.42X12.44
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 PB 12.11 X11.9811.7411.9811.6811.8712.11
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5 SB 11.83 X11.6011.8311.8311.5911.6111.59
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 SB 11.73 11.6211.6011.6811.68XX11.73
6 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 1 SB 11.08 XXXXX11.08
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 NM
Total 7 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
WR 22.66 Randy BARNES USA 20.01.1989 Los Angeles, CA (USA)
WL 22.82 Ryan CROUSER USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 21.88 Konrad Bukowiecki POL 2020 Ostrava
(Wed, 3.2.2021 - 17:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
Czech RepublicCzech Republic
91 7 20.94 20.9420.52X20.94XX20.58
2 Mostafa Amr HassanMostafa Amr Hassan
EgyptEgypt
95 6 SB 20.67 19.5019.6019.3019.6020.1520.6720.53
3 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
91 4 20.05 20.0520.0219.9520.0519.7619.64X
4 Bob BertemesBob Bertemes
LuxembourgLuxembourg
93 5 19.73 19.2419.41X19.41X19.73X
5 Ashinia MillerAshinia Miller
JamaicaJamaica
93 3 SB 19.42 18.6819.1019.4219.4219.31XX
6 Dennis LewkeDennis Lewke
GermanyGermany
93 2 19.38 19.3819.0618.9719.38X19.13X
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Czech RepublicCzech Republic
99 1 NM
Total 7 racers