Back

 / Czech Indoor Gala (WAIT Silver)

Ostrava (3. 2. 2021)

Skok vysoký - Muži (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tihomir IvanovTihomir Ivanov 940711 BulgariaBulgaria 2.21
2 Jan ŠtefelaJan Štefela 010420 Czech RepublicCzech Republic PB 2.17
3 Péter BakosiPéter Bakosi 930623 HungaryHungary 2.17
Skok vysoký - Ženy (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 JAC BrnoJAC Brno PB 1.70
2 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 995218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 1.66
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.66
Skok o tyči - Muži (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 4.47
2 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava SB 4.42
Skok o tyči - Ženy (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tina ŠutejTina Šutej 881107 SloveniaSlovenia MR 4.70
2 Romana MaláčováRomana Maláčová 870515 Czech RepublicCzech Republic SB 4.43
3= Naama BernsteinNaama Bernstein 930818 IsraelIsrael NR 4.35
3= Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 991122 Czech RepublicCzech Republic SB 4.35
Skok daleký - Muži (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 Czech RepublicCzech Republic SB 7.90
2 Reynold BanigoReynold Banigo 980813 United KingdomUnited Kingdom SB 7.59
3 Mateusz RóźańskiMateusz Róźański 980811 PolandPoland SB 7.58
Skok daleký - Ženy (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.83
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 925801 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 5.76
3 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 5.52
Trojskok - Muži (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski 860927 PolandPoland SB 16.67
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 16.29
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 15.32
Trojskok - Ženy (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 970211 SlovakiaSlovakia SB 12.62
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.47
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno PB 12.11
Vrh koulí 7,26kg - Muži (Wednesday, 3.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 910613 Czech RepublicCzech Republic 20.94
2 Mostafa Amr HassanMostafa Amr Hassan 951216 EgyptEgypt SB 20.67
3 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski 910821 PolandPoland 20.05