Back

 / Czech Indoor Gala (WAIT Silver)

Ostrava (3. 2. 2021)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.97 Q 0.106
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.04 Q 0.153
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 07.09 Q 0.150
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 07.23 0.122
5 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 07.27 0.152
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.27 0.166
7 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.30 0.151
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Total 8 racers
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 06.69 Q 0.150
2 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.71 Q 0.152
3 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 6 06.73 Q 0.156
4 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 5 06.77 q 0.142
5 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 7 06.79 0.181
6 Oliver WdowikOliver Wdowik 02 PolandPoland 2 06.84 0.156
7 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech RepublicCzech Republic 8 06.85 0.122
8 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 1 06.89 0.134
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 12:51) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.91 Q 0.144
2 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 6 PB 06.92 Q 0.146
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 07.00 Q 0.157
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.02 0.164
5 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 07.23 0.145
6 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.26 0.150
7 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 07.30 0.179
8 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.31 0.188
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 16:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 5 06.67 Q 0.130
2 Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 4 =PB 06.67 Q 0.145
3 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 6 06.79 Q 0.130
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 7 06.79 q 0.124
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 8 06.88 0.138
6 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Czech RepublicCzech Republic 2 =SB 06.91 0.141
Markus FuchsMarkus Fuchs 95 AustriaAustria 3 DQ -0.167
Total 7 racers

60 m - Muži (Finále)

Finále (Wed, 3.2.2021 - 14:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.89 0.140
2 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 5 06.93 0.137
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.93 0.128
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 07.02 0.147
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.04 0.162
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.10 0.147
7 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.10 0.149
8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.24 0.130
Total 8 racers
Finále (Wed, 3.2.2021 - 18:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.65 0.141
2= Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 5 =PB 06.67 0.149
2= Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 4 06.67 0.142
4 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 7 =SB 06.68 0.146
5 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 6 06.69 0.144
6 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 1 06.75 0.128
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 2 06.81 0.127
8 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 8 06.82 0.155
Total 8 racers

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.64 Q 0.146
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.76 Q 0.182
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 07.88 Q 0.155
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.91 0.154
5 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 2 SB 08.00 0.168
6 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 08.19 0.154
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Total 7 racers
Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.34 Q 0.165
2 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 =PB 07.35 Q 0.130
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 Q 0.155
4 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 6 SB 07.63 q 0.156
5 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 07.63 0.354
6 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 3 07.70 0.219
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 12:36) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 07.86 Q 0.204
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.89 Q 0.147
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 07.93 Q 0.199
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.01 0.173
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.08 0.146
6 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 08.22 0.173
Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 16:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 4 07.36 Q 0.144
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.46 Q 0.166
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 7 07.59 Q 0.154
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 07.61 q 0.143
5 Lauren RoyLauren Roy 00 IrelandIreland 6 SB 07.66 0.131
Ciara NevilleCiara Neville 99 IrelandIreland 5 DNS
Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Total 7 racers

60 m - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 3.2.2021 - 14:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.68 0.169
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.73 0.169
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 07.84 0.165
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.90 0.148
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.91 0.157
6 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.95 0.172
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.01 0.147
8 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 1 08.02 0.142
Total 8 racers
Finále (Wed, 3.2.2021 - 18:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.28 0.176
2 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 6 SB 07.33 0.132
3 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 07.38 0.142
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.44 0.160
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 0.181
6 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 2 07.62 0.149
7 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 1 SB 07.62 0.154
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 8 07.65 0.150
Total 8 racers

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Wed, 3.2.2021 - 13:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 MR 21.02 0.157
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.12 0.156
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =SB 21.47 0.148
4 Jakub BendaJakub Benda 71 SlovakiaSlovakia 3 21.95 0.155
5 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.30 0.161
Total 5 racers
Běh 2 (Wed, 3.2.2021 - 14:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 22.22 0.155
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 22.51 0.151
3 Matúš OpavskýMatúš Opavský 99 SlovakiaSlovakia 2 PB 22.52 0.148
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 22.55 0.204
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 23.12 0.269
Total 5 racers

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Wed, 3.2.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.25 0.188
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.60 0.174
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.71 0.209
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.03 0.142
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 25.88 0.204
Total 5 racers
Běh 2 (Wed, 3.2.2021 - 13:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 25.68 0.276
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 3 SB 25.73 0.163
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 25.78 0.159
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 SB 26.12 0.151
Total 4 racers

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Wed, 3.2.2021 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.38 0.150
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 =PB 48.54 0.158
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 49.24 0.181
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.77 0.142
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 50.39 0.237
Total 5 racers
Běh 2 (Wed, 3.2.2021 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 3 PB 48.59 0.185
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 49.63 0.190
3 Diarmuid ClancyDiarmuid Clancy 99 IrelandIreland 4 PB 50.44 0.173
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 50.49 0.179
Total 4 racers
Běh A (Wed, 3.2.2021 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 46.22 0.161
2 Santos Ricardo DosSantos Ricardo Dos 94 PortugalPortugal 6 NR 46.64 0.173
3 Vít MüllerVít Müller 96 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 46.65 0.180
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 3 47.67 0.201
Total 4 racers
Běh B (Wed, 3.2.2021 - 17:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Muhammad Abdalla KountaMuhammad Abdalla Kounta 94 FranceFrance 4 PB 46.80 0.168
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 46.99 0.193
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 47.53 0.197
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 6 47.73 0.191
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 2 47.81 0.181
Total 5 racers

400 m - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 54.72 0.211
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 55.52 0.272
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 58.34 0.199
4 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 59.62 0.174
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 59.71 0.204
Total 5 racers

400 m - Ženy (Běh)

Běh A (Wed, 3.2.2021 - 17:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mbongo Cynthia BolingoMbongo Cynthia Bolingo 93 BelgiumBelgium 5 SB 52.89 0.160
2 Iríni VasilíouIríni Vasilíou 90 GreeceGreece 6 SB 52.96 0.210
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 Czech RepublicCzech Republic 4 53.67 0.194
4 Evelin NádházyEvelin Nádházy 95 HungaryHungary 3 SB 53.78 0.171
Total 4 racers
Běh B (Wed, 3.2.2021 - 17:08) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Czech RepublicCzech Republic 5 54.07 0.163
2 Susanne WalliSusanne Walli 96 AustriaAustria 3 SB 54.09 0.396
3 Aleksandra GaworskaAleksandra Gaworska 95 PolandPoland 4 SB 54.42 0.253
4 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 6 SB 54.44 0.249
Total 4 racers

800 m - Muži

(Wed, 3.2.2021 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:48.82
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 1:51.82
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 1:53.10
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 1:53.44
5 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 1:54.17
6 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 1:59.00
Tadeáš PlačekTadeáš PlačekPACE 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
Total 7 racers
(Wed, 3.2.2021 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jamie WebbJamie Webb 94 United KingdomUnited Kingdom 6 PB 1:46.45
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 1:46.63
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 1:46.93
4 Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski 97 PolandPoland 4 SB 1:47.17
5 Balázs VindicsBalázs Vindics 94 HungaryHungary 3 SB 1:47.62
6 Yevhen HutsolYevhen Hutsol 90 UkraineUkraine 1 PB 1:47.66
7 Michał RozmysMichał Rozmys 95 PolandPoland 2 SB 1:48.24
8 Simone BarontiniSimone Barontini 99 ItalyItaly 2 1:48.67
Jan SýkoraJan SýkoraPACE 92 Czech RepublicCzech Republic 6 DNF
Total 9 racers

800 m - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:06.99
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:09.56
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:10.31
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:16.11
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:18.44
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 SB 2:20.41
7 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 SB 2:21.85
8 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:24.87
Total 8 racers

1500 m - Muži

(Wed, 3.2.2021 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 3:56.52
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 3:56.94
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 3:57.38
4 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 3:58.63
5 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 6 PB 3:59.00
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 4:02.11
7 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 4:06.52
8 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 SB 4:10.30
Total 8 racers
(Wed, 3.2.2021 - 18:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 István SzögiIstván Szögi 95 HungaryHungary 13 3:39.28
2 Charel GrethenCharel Grethen 92 LuxembourgLuxembourg 8 NR 3:39.49
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Czech RepublicCzech Republic 11 PB 3:39.75
4 Azeddine HabzAzeddine Habz 93 FranceFrance 7 PB 3:40.11
5 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 10 PB 3:40.38
6 Adam CzerwińskiAdam Czerwiński 88 PolandPoland 6 PB 3:42.90
7 Andreas LindgreenAndreas Lindgreen 98 DenmarkDenmark 3 PB 3:43.16
8 Szymon ŻywkoSzymon Żywko 99 PolandPoland 1 PB 3:43.75
9 Artem AlfimovArtem Alfimov 98 UkraineUkraine 2 PB 3:44.03
10 Stijn BaetenStijn Baeten 94 BelgiumBelgium 12 3:44.41
11 Andréas DimitrákisAndréas Dimitrákis 90 GreeceGreece 9 3:48.30
12 Riel Robin VanRiel Robin Van 43 NetherlandsNetherlands 4 SB 3:51.65
13 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 4:01.15
Hakim SalehHakim SalehPACE 96 Czech RepublicCzech Republic 14 DNF
Total 14 racers

1500 m - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 16:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 4:26.35
2 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 4:26.54
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 4:26.98
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 4:30.29
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 4:32.01
6 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 4:32.22
7 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 4:32.38
8 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:45.75
Sylvie ŠtiglerováSylvie ŠtiglerováPACE 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF
Total 9 racers
(Wed, 3.2.2021 - 18:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Meraf BahtaMeraf Bahta 89 SwedenSweden 7 SB 4:15.88
2 Viktória Wagner-GyürkesViktória Wagner-Gyürkes 92 HungaryHungary 4 SB 4:16.14
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 4:16.32
4 Martyna GalantMartyna Galant 95 PolandPoland 3 SB 4:17.12
5 Vera HoffmannVera Hoffmann 96 LuxembourgLuxembourg 1 PB 4:17.41
6 Orysya DemyanyukOrysya Demyanyuk 92 UkraineUkraine 2 SB 4:17.79
7 Katarzyna BroniatowskaKatarzyna Broniatowska 90 PolandPoland 6 SB 4:21.20
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Total 8 racers

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.71 Q 0.146
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.18 Q 0.133
3 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 5 08.29 Q 0.173
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.54 q 0.151
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.64 q 0.176
Total 5 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 12:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.30 Q 0.131
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.32 Q 0.153
3 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.63 Q 0.149
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Total 5 racers

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Wed, 3.2.2021 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.12 0.131
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 =PB 08.29 0.133
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.40 0.166
4 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.49 0.109
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.63 0.305
Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Total 8 racers

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 3.2.2021 - 17:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 4 PB 08.02 0.151
2 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 2 =PB 08.15 0.150
3 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 3 PB 08.18 0.158
4 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 8 SB 08.20 0.208
5 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 5 08.20 0.144
6 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 1 PB 08.21 0.160
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 08.21 0.253
8 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 6 08.22 0.209
Total 8 racers

60 m překážek - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.44 0.170
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.73 0.114
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 08.88 0.150
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.95 0.181
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 09.16 0.170
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 09.34 0.101
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Total 7 racers

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Wed, 3.2.2021 - 15:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 6 SB 08.13 Q 0.153
2 Klaudia SiciarzKlaudia Siciarz 98 PolandPoland 4 SB 08.18 Q 0.164
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 08.21 Q 0.161
4 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 3 SB 08.24 q 0.138
5 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 5 SB 08.35 0.185
6 Giada CarmassiGiada Carmassi 94 ItalyItaly 8 SB 08.35 0.170
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 08.38 0.148
8 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Czech RepublicCzech Republic 1 08.72 0.162
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 3.2.2021 - 15:47) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 4 SB 08.19 Q 0.136
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 08.21 Q 0.146
3 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 7 PB 08.21 Q 0.161
4 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 6 08.23 q 0.168
5 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 8 08.31 0.155
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 08.47 0.116
7 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 Czech RepublicCzech Republic 3 08.48 0.120
8 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Czech RepublicCzech Republic 1 08.77 0.145
Total 8 racers

4 x 400 m - Mix

(Wed, 3.2.2021 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Plaček T., Bix D., Mihalíková L., Osičková K. Plaček T., Bix D., Mihalíková L., Osičková K. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 MR 3:34.24
2 Habarta T., Eliáš M., Hlaváčová K., Mitanová K. Habarta T., Eliáš M., Hlaváčová K., Mitanová K. Zlínský krajZlínský kraj 2 3:42.88
3 Jakob B., Jakub G., Dostálová A., Hřebíčková L. Jakob B., Jakub G., Dostálová A., Hřebíčková L. Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 3:48.52
4 Ščibráni M., Kovář D., Březná G., Wagnerová K. Ščibráni M., Kovář D., Březná G., Wagnerová K. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 3:51.16
Total 4 racers

Skok vysoký - Muži

(Wed, 3.2.2021 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.992.042.092.132.172.212.25
1 Tihomir IvanovTihomir Ivanov
BulgariaBulgaria
94 6 2.21 ---OXXOXOXXX
2 Jan ŠtefelaJan Štefela
Czech RepublicCzech Republic
01 2 PB 2.17 OOOOXOXXX
3 Péter BakosiPéter Bakosi
HungaryHungary
93 4 2.17 --OXXOXOXXX
4 Andreas SteinmetzAndreas Steinmetz
AustriaAustria
97 3 SB 2.13 OOOOXXX
5 Lionel-Afan StrasserLionel-Afan Strasser
AustriaAustria
02 1 PB 2.13 OXOXOOXXX
6 Marek BahníkMarek Bahník
Czech RepublicCzech Republic
99 5 2.13 XOOOXOX-XX
Total 6 racers

Skok vysoký - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 1.521.571.621.661.701.73
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 4 PB 1.70 OOOOXOXXX
2 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2 PB 1.66 -OOOXXX
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 7 1.66 -OOXXOXXX
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 6 SB 1.62 OOXOXXX
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 SB 1.62 XOOXOXXX
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1 =PB 1.62 OXXOXXOXXX
7 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 SB 1.57 OXOXXX
Total 7 racers

Skok o tyči - Muži

(Wed, 3.2.2021 - 12:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 3.824.024.224.324.424.474.52
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1 PB 4.47 OOXXOXOXXOOXXX
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 SB 4.42 -OXOXOXXO-XXX
Total 2 racers

Skok o tyči - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 16:58) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.603.804.004.204.354.434.504.564.614.634.704.76
1 Tina ŠutejTina Šutej
SloveniaSlovenia
88 6 MR 4.70 ---OOOO--OXOXXX
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
Czech RepublicCzech Republic
87 5 SB 4.43 ---OOXXOXXX
3= Naama BernsteinNaama Bernstein
IsraelIsrael
93 3 NR 4.35 --OOOXXX
3= Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Czech RepublicCzech Republic
99 4 SB 4.35 --OOOXXX
5 Michal TokerMichal Toker
IsraelIsrael
00 1 =SB 3.80 OOXXX
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
Czech RepublicCzech Republic
98 2 3.80 XOOXXX
Total 6 racers

Skok daleký - Muži

(Wed, 3.2.2021 - 17:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
Czech RepublicCzech Republic
93 9 SB 7.90 X7.81X7.81X7.897.90
2 Reynold BanigoReynold Banigo
United KingdomUnited Kingdom
98 6 SB 7.59 7.37X7.597.59X7.387.38
3 Mateusz RóźańskiMateusz Róźański
PolandPoland
98 5 SB 7.58 7.487.587.577.587.537.097.36
4 Marko ČekoMarko Čeko
CroatiaCroatia
80 4 7.58 7.587.37X7.587.48X7.57
5 Antonino TrioAntonino Trio
ItalyItaly
93 7 7.53 XX7.317.317.537.40X
6 Mateusz JopekMateusz Jopek
PolandPoland
96 3 7.50 X7.50X7.50XXX
7 Jakub BystroňJakub Bystroň
Czech RepublicCzech Republic
99 2 PB 7.32 XX7.327.326.81X7.16
8 Yaroslav IsachenkovYaroslav Isachenkov
UkraineUkraine
95 8 7.15 7.15XX7.157.15XX
9 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
Czech RepublicCzech Republic
03 1 SB 6.61 6.576.61X6.61
Total 9 racers

Skok daleký - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 15:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 5.83 XX5.795.79-X5.83
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 8 SB 5.76 XX5.755.75XX5.76
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 SB 5.52 X5.18X5.185.295.005.52
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 SB 5.51 5.245.515.265.515.22X4.98
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 SB 5.48 XX5.355.35X5.485.38
6 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
SlovakiaSlovakia
00 6 SB 5.44 XXX05.325.44X
7 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 SB 5.40 5.245.225.405.405.265.33X
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5 SB 5.28 X5.285.205.28X2.913.93
Total 8 racers

Trojskok - Muži

(Wed, 3.2.2021 - 13:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski
PolandPoland
86 8 SB 16.67 15.9116.1816.6716.67X-X
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6 PB 16.29 15.15X16.1816.18X16.29X
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 SB 15.32 14.7014.8515.3215.3215.1515.2615.04
4 Patrik MegelaPatrik Megela
SlovakiaSlovakia
00 3 PB 14.09 13.96X14.0914.09X-X
5 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 PB 13.95 X13.4713.6413.6413.9513.8313.72
6 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1 PB 13.94 X13.6313.4113.6313.41X13.94
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 13.93 13.6813.93X13.9313.5913.6813.76
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 DNS
Total 8 racers

Trojskok - Ženy

(Wed, 3.2.2021 - 12:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
SlovakiaSlovakia
97 7 SB 12.62 XX12.4512.4512.5312.4112.62
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 12.47 X12.2012.4712.4712.42X12.44
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 PB 12.11 X11.9811.7411.9811.6811.8712.11
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5 SB 11.83 X11.6011.8311.8311.5911.6111.59
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 SB 11.73 11.6211.6011.6811.68XX11.73
6 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 1 SB 11.08 XXXXX11.08
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 NM
Total 7 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Wed, 3.2.2021 - 17:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
Czech RepublicCzech Republic
91 7 20.94 20.9420.52X20.94XX20.58
2 Mostafa Amr HassanMostafa Amr Hassan
EgyptEgypt
95 6 SB 20.67 19.5019.6019.3019.6020.1520.6720.53
3 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
91 4 20.05 20.0520.0219.9520.0519.7619.64X
4 Bob BertemesBob Bertemes
LuxembourgLuxembourg
93 5 19.73 19.2419.41X19.41X19.73X
5 Ashinia MillerAshinia Miller
JamaicaJamaica
93 3 SB 19.42 18.6819.1019.4219.4219.31XX
6 Dennis LewkeDennis Lewke
GermanyGermany
93 2 19.38 19.3819.0618.9719.38X19.13X
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Czech RepublicCzech Republic
99 1 NM
Total 7 racers