60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.2.2021 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | SB 07.10 | 0.147 | ||||||||||||
2 | 28 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.16 | 0.147 | ||||||||||||
3 | 22 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 2 | SB 07.18 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 27 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | SB 07.20 | 0.142 | ||||||||||||
5 | 17 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 07.23 | 0.146 | ||||||||||||
6 | 21 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | SB 07.35 | 0.130 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.2.2021 - 11:31) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Roman BašeRoman Baše | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | PB 07.30 | 0.180 | ||||||||||||
2 | 26 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | SB 07.47 | 0.155 | ||||||||||||
3 | 25 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | SB 07.53 | 0.124 | ||||||||||||
4 | 20 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 6 | SB 07.59 | 0.180 | ||||||||||||
5 | 24 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | SB 07.59 | 0.138 | ||||||||||||
6 | 23 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | SB 07.76 | 0.163 | ||||||||||||
Poznámky:Závodník Holek Jakub (SOKOP) obdržel žlutou kartu z důvodu nevhodného chování na startu - pravidlo 16.5 technických pravidel. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | SB 07.10 | 0.147 | |
2 | 28 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.16 | 0.147 | |
3 | 22 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 2 | SB 07.18 | 0.158 | |
4 | 27 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | SB 07.20 | 0.142 | |
5 | 17 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 07.23 | 0.146 | |
6 | 15 | Roman BašeRoman Baše | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | PB 07.30 | 0.180 | |
7 | 21 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | SB 07.35 | 0.130 | |
8 | 26 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | SB 07.47 | 0.155 | |
9 | 25 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | SB 07.53 | 0.124 | |
10 | 20 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 6 | SB 07.59 | 0.180 | |
11 | 24 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | SB 07.59 | 0.138 | |
12 | 23 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | SB 07.76 | 0.163 |
60 m - Muži (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 14.2.2021 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.75 | Q | 0.134 | |||||||||||
2 | 85 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.84 | Q | 0.130 | |||||||||||
3 | 100 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 6 | 07.00 | Q | 0.147 | |||||||||||
4 | 121 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | =PB 07.08 | q | 0.139 | |||||||||||
5 | 16 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.10 | 0.135 | ||||||||||||
6 | 130 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.10 | 0.132 | ||||||||||||
7 | 132 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.11 | 0.155 | ||||||||||||
8 | 170 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | SB 07.18 | 0.189 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 14.2.2021 - 12:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 06.76 | Q | 0.124 | |||||||||||
2 | 144 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 06.96 | Q | 0.117 | |||||||||||
3 | 107 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | =PB 07.05 | Q | 0.133 | |||||||||||
4 | 128 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | SB 07.06 | q | 0.157 | |||||||||||
5 | 73 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.08 | 0.142 | ||||||||||||
6 | 103 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 07.09 | 0.163 | ||||||||||||
7 | 148 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | SB 07.14 | 0.147 | ||||||||||||
8 | 126 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 07.17 | 0.155 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.75 | Q | 0.134 |
2 | 72 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 06.76 | Q | 0.124 |
3 | 85 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.84 | Q | 0.130 |
4 | 144 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 06.96 | Q | 0.117 |
5 | 100 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 6 | 07.00 | Q | 0.147 |
6 | 107 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | =PB 07.05 | Q | 0.133 |
7 | 128 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | SB 07.06 | q | 0.157 |
8 | 121 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | =PB 07.08 | q | 0.139 |
9 | 73 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.08 | 0.142 | |
10 | 103 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 07.09 | 0.163 | |
11 | 16 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.10 | 0.135 | |
12 | 130 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.10 | 0.132 | |
13 | 132 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.11 | 0.155 | |
14 | 148 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | SB 07.14 | 0.147 | |
15 | 126 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 07.17 | 0.155 | |
16 | 170 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | SB 07.18 | 0.189 |
60 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 14.2.2021 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | SB 06.68 | 0.123 | ||||||||||||
2 | 72 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 06.73 | 0.131 | ||||||||||||
3 | 144 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 06.96 | 0.129 | ||||||||||||
4 | 107 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 07.04 | 0.142 | ||||||||||||
5 | 128 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | =SB 07.06 | 0.147 | ||||||||||||
6 | 121 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 07.07 | 0.136 | ||||||||||||
100 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 3 | DQ 16.8 | 0.082 | |||||||||||||
85 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 14.2.2021 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 07.51 | 0.149 | ||||||||||||
2 | 90 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.71 | 0.161 | ||||||||||||
3 | 160 | Lucie VykydalováLucie Vykydalová | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 07.78 | 0.154 | ||||||||||||
4 | 61 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | SB 07.87 | 0.155 | ||||||||||||
5 | 118 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 07.88 | 0.153 | ||||||||||||
6 | 155 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 07.97 | 0.172 | ||||||||||||
91 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
152 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 14.2.2021 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.68 | Q | 0.133 | |||||||||||
2 | 155 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | SB 07.85 | Q | 0.152 | |||||||||||
3 | 61 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | SB 07.91 | Q | 0.145 | |||||||||||
4 | 120 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | SB 07.98 | 0.149 | ||||||||||||
5 | 30 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | SB 08.03 | 0.162 | ||||||||||||
74 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 3 | DNS | ||||||||||||||
101 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 14.2.2021 - 12:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.57 | Q | 0.149 | |||||||||||
2 | 152 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 07.63 | Q | 0.145 | |||||||||||
3 | 160 | Lucie VykydalováLucie Vykydalová | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 07.79 | Q | 0.149 | |||||||||||
4 | 118 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.84 | q | 0.149 | |||||||||||
5 | 91 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.85 | q | 0.172 | |||||||||||
6 | 146 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | SB 08.00 | 0.178 | ||||||||||||
7 | 67 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | SB 08.21 | 0.351 | ||||||||||||
82 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | JAC Brno | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.57 | Q | 0.149 |
2 | 152 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 07.63 | Q | 0.145 |
3 | 90 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.68 | Q | 0.133 |
4 | 160 | Lucie VykydalováLucie Vykydalová | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 07.79 | Q | 0.149 |
5 | 118 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.84 | q | 0.149 |
6 | 91 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.85 | q | 0.172 |
7 | 155 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | SB 07.85 | Q | 0.152 |
8 | 61 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | SB 07.91 | Q | 0.145 |
9 | 120 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | SB 07.98 | 0.149 | |
10 | 146 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | SB 08.00 | 0.178 | |
11 | 30 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | SB 08.03 | 0.162 | |
12 | 67 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | SB 08.21 | 0.351 | |
74 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 3 | DNS | |||
101 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 6 | DNS | |||
82 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | JAC Brno | 2 | DNS |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 113 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 21.32 | 0.165 | ||||||||||||
2 | 103 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 21.50 | 0.162 | ||||||||||||
3 | 84 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 22.00 | 0.185 | ||||||||||||
132 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 13:41) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 117 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | SB 21.40 | 0.167 | ||||||||||||
2 | 154 | Jan TesařJan Tesař | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | SB 21.87 | 0.166 | ||||||||||||
3 | 104 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | SB 22.20 | 0.167 | ||||||||||||
4 | 130 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.24 | 0.137 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 14.2.2021 - 13:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | SB 21.58 | 0.184 | ||||||||||||
2 | 73 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | SB 22.01 | 0.150 | ||||||||||||
3 | 121 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB DQ 17.3.1 | 0.147 | ||||||||||||
107 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 113 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 21.32 | 0.165 | |
2 | 117 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | SB 21.40 | 0.167 | |
3 | 103 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 21.50 | 0.162 | |
4 | 157 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | SB 21.58 | 0.184 | |
5 | 154 | Jan TesařJan Tesař | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | SB 21.87 | 0.166 | |
6 | 84 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 22.00 | 0.185 | |
7 | 73 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | SB 22.01 | 0.150 | |
8 | 104 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | SB 22.20 | 0.167 | |
9 | 130 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.24 | 0.137 | |
10 | 121 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB DQ 17.3.1 | 0.147 | |
132 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNS | |||
107 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 23.77 | 0.162 | ||||||||||||
2 | 66 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | SB 24.10 | 0.149 | ||||||||||||
3 | 53 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 24.93 | 0.175 | ||||||||||||
4 | 118 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 24.97 | 0.162 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 14:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | SB 25.45 | 0.243 | ||||||||||||
2 | 95 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | PB 25.46 | 0.183 | ||||||||||||
3 | 155 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 25.75 | 0.162 | ||||||||||||
4 | 67 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | SB 26.54 | 0.149 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 23.77 | 0.162 | |
2 | 66 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | SB 24.10 | 0.149 | |
3 | 53 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 24.93 | 0.175 | |
4 | 118 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 24.97 | 0.162 | |
5 | 77 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | SB 25.45 | 0.243 | |
6 | 95 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | PB 25.46 | 0.183 | |
7 | 155 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 25.75 | 0.162 | |
8 | 67 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | SB 26.54 | 0.149 |
300 m - Muži
(ne, 14.2.2021 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | Pavel MaslákPavel Maslák | 91 | TJ Dukla Praha | 6 | SB 32.82 | 0.193 | ||||||||||||
2 | 151 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 5 | SB 33.62 | 0.150 | ||||||||||||
140 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 4 | DQ 17.3.1 | 0.156 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 143 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 49.95 | 0.168 | ||||||||||||
2 | 119 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 50.88 | 0.173 | ||||||||||||
3 | 135 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 51.17 | 0.119 | ||||||||||||
4 | 137 | Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 54.62 | 0.193 | ||||||||||||
79 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
158 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 13:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 150 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 48.73 | 0.169 | ||||||||||||
2 | 98 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 49.69 | 0.189 | ||||||||||||
3 | 81 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.73 | 0.179 | ||||||||||||
4 | 105 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 50.63 | 0.192 | ||||||||||||
5 | 125 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 51.40 | 0.157 | ||||||||||||
6 | 80 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 51.75 | 0.169 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 150 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 48.73 | 0.169 | |
2 | 98 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 49.69 | 0.189 | |
3 | 81 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.73 | 0.179 | |
4 | 143 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 49.95 | 0.168 | |
5 | 105 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 50.63 | 0.192 | |
6 | 119 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 50.88 | 0.173 | |
7 | 135 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 51.17 | 0.119 | |
8 | 125 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 51.40 | 0.157 | |
9 | 80 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 51.75 | 0.169 | |
10 | 137 | Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 54.62 | 0.193 | |
79 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||
158 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 54.36 | 0.159 | ||||||||||||
2 | 134 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Dukla Praha | 6 | SB 55.18 | 0.184 | ||||||||||||
3 | 58 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | SB 57.72 | 0.168 | ||||||||||||
4 | 57 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 59.69 | 0.149 | ||||||||||||
5 | 60 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | SB 59.98 | 0.188 | ||||||||||||
77 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 13:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 153 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | SB 56.87 | 0.206 | ||||||||||||
2 | 92 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | SB 57.24 | 0.154 | ||||||||||||
3 | 139 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 4 | SB 57.25 | 0.361 | ||||||||||||
4 | 55 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 60.39 | 0.162 | ||||||||||||
114 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNF | 0.152 | |||||||||||||
109 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 54.36 | 0.159 | |
2 | 134 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Dukla Praha | 6 | SB 55.18 | 0.184 | |
3 | 153 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | SB 56.87 | 0.206 | |
4 | 92 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | SB 57.24 | 0.154 | |
5 | 139 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 4 | SB 57.25 | 0.361 | |
6 | 58 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | SB 57.72 | 0.168 | |
7 | 57 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 59.69 | 0.149 | |
8 | 60 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | SB 59.98 | 0.188 | |
9 | 55 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 60.39 | 0.162 | |
77 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | DNS | |||
114 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNF | 0.152 | ||
109 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:06.27 | |||||||||||||||||
2 | 68 | Kimberley FicenecKimberley Ficenec | 94 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 2:06.96 | |||||||||||||||||
3 | 71 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | SB 2:07.43 | |||||||||||||||||
4 | 149 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 2:09.20 | |||||||||||||||||
5 | 69 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 2:11.69 | |||||||||||||||||
93 | Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | DNF | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 1 (so, 13.2.2021 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 2:19.98 | |||||||||||||||||
2 | 13 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:24.02 | |||||||||||||||||
3 | 9 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:29.79 | |||||||||||||||||
4 | 5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 2:30.58 | |||||||||||||||||
5 | 3 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:34.74 | |||||||||||||||||
6 | 2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:35.62 | |||||||||||||||||
7 | 1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 2:36.60 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.2.2021 - 17:41) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 2:19.13 | |||||||||||||||||
2 | 14 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 2:20.08 | |||||||||||||||||
3 | 11 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 2:22.38 | |||||||||||||||||
4 | 4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 2:22.85 | |||||||||||||||||
5 | 8 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | SB 2:29.92 | |||||||||||||||||
6 | 10 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | SB 2:36.17 | |||||||||||||||||
31 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 2 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 12:41) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 2:11.34 | |||||||||||||||||
2 | 129 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | SB 2:12.74 | |||||||||||||||||
3 | 122 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:14.71 | |||||||||||||||||
4 | 106 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | SB 2:16.25 | |||||||||||||||||
5 | 109 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 2:17.30 | |||||||||||||||||
6 | 63 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 2:19.47 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:06.27 | ||
2 | 68 | Kimberley FicenecKimberley Ficenec | 94 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 2:06.96 | ||
3 | 71 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | SB 2:07.43 | ||
4 | 149 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 2:09.20 | ||
5 | 111 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 2:11.34 | ||
6 | 69 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 2:11.69 | ||
7 | 129 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | SB 2:12.74 | ||
8 | 122 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:14.71 | ||
9 | 106 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | SB 2:16.25 | ||
10 | 109 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 2:17.30 | ||
11 | 12 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 2:19.13 | ||
12 | 63 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 2:19.47 | ||
13 | 6 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 2:19.98 | ||
14 | 14 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 2:20.08 | ||
15 | 11 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 2:22.38 | ||
16 | 4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 2:22.85 | ||
17 | 13 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:24.02 | ||
18 | 9 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:29.79 | ||
19 | 8 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | SB 2:29.92 | ||
20 | 5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 2:30.58 | ||
21 | 3 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:34.74 | ||
22 | 2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:35.62 | ||
23 | 10 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | SB 2:36.17 | ||
24 | 1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 2:36.60 | ||
93 | Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | DNF | |||
31 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 2 | DNS |
1000 m - Muži
(ne, 14.2.2021 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 2:43.79 | |||||||||||||||||||||
2 | 22 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 10 | PB 2:44.41 | |||||||||||||||||||||
3 | 15 | Roman BašeRoman Baše | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | PB 2:44.82 | |||||||||||||||||||||
4 | 17 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 9 | PB 2:45.13 | |||||||||||||||||||||
5 | 19 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 11 | SB 2:53.83 | |||||||||||||||||||||
6 | 23 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 2:55.67 | |||||||||||||||||||||
7 | 20 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 3 | SB 3:00.49 | |||||||||||||||||||||
8 | 24 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | SB 3:07.41 | |||||||||||||||||||||
9 | 27 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 8 | SB 3:07.43 | |||||||||||||||||||||
10 | 26 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | SB 3:07.63 | |||||||||||||||||||||
21 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži
(ne, 14.2.2021 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.13 | 0.120 | ||||||||||||
2 | 78 | David HolýDavid Holý | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.18 | 0.203 | ||||||||||||
3 | 99 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.34 | 0.173 | ||||||||||||
4 | 156 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | =PB 08.49 | 0.125 | ||||||||||||
5 | 31 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.55 | 0.144 | ||||||||||||
6 | 102 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | SB 09.47 | 0.192 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.98 | 0.153 | ||||||||||||
2 | 22 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 3 | 08.29 | 0.132 | ||||||||||||
3 | 27 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.41 | 0.147 | ||||||||||||
4 | 26 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | SB 08.55 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 17 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | PB 08.60 | 0.166 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | SB 08.73 | 0.164 | ||||||||||||
2 | 15 | Roman BašeRoman Baše | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | PB 08.89 | 0.193 | ||||||||||||
3 | 25 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | PB 08.97 | 0.167 | ||||||||||||
4 | 24 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | SB 09.27 | 0.176 | ||||||||||||
5 | 20 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 6 | SB 09.34 | 0.213 | ||||||||||||
6 | 23 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 09.38 | 0.140 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.98 | 0.153 | |
2 | 22 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 3 | 08.29 | 0.132 | |
3 | 27 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.41 | 0.147 | |
4 | 26 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | SB 08.55 | 0.182 | |
5 | 17 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | PB 08.60 | 0.166 | |
6 | 21 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | SB 08.73 | 0.164 | |
7 | 15 | Roman BašeRoman Baše | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | PB 08.89 | 0.193 | |
8 | 25 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | PB 08.97 | 0.167 | |
9 | 24 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | SB 09.27 | 0.176 | |
10 | 20 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 6 | SB 09.34 | 0.213 | |
11 | 23 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 09.38 | 0.140 |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(ne, 14.2.2021 - 11:31) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 8 | 08.09 | 0.136 | ||||||||||||
2 | 51 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | PB 08.36 | 0.136 | ||||||||||||
3 | 119 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 08.65 | 0.153 | ||||||||||||
4 | 115 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 08.66 | 0.137 | ||||||||||||
5 | 56 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 08.71 | 0.167 | ||||||||||||
6 | 141 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 3 | PB 08.80 | 0.155 | ||||||||||||
7 | 64 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 09.06 | 0.186 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.22 | 0.138 | ||||||||||||
2 | 86 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.23 | 0.145 | ||||||||||||
3 | 91 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.52 | 0.164 | ||||||||||||
4 | 112 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.76 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 110 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 8 | PB 08.86 | 0.154 | ||||||||||||
6 | 65 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 09.04 | 0.142 | ||||||||||||
29 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNF | 0.548 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 1 (so, 13.2.2021 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 08.32 | 0.151 | ||||||||||||
2 | 8 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 08.66 | 0.163 | ||||||||||||
3 | 10 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 08.71 | 0.143 | ||||||||||||
4 | 31 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 4 | 08.73 | 0.155 | ||||||||||||
5 | 12 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | PB 08.76 | 0.186 | ||||||||||||
6 | 13 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | SB 08.76 | 0.135 | ||||||||||||
7 | 3 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.83 | 0.161 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.2.2021 - 11:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | PB 08.79 | 0.194 | ||||||||||||
2 | 14 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | SB 08.87 | 0.150 | ||||||||||||
3 | 6 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | SB 09.03 | 0.151 | ||||||||||||
4 | 11 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 09.16 | 0.198 | ||||||||||||
5 | 1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | PB 09.22 | 0.158 | ||||||||||||
6 | 9 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 09.23 | 0.120 | ||||||||||||
7 | 2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 09.48 | 0.177 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 11:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 08.87 | 0.142 | ||||||||||||
2 | 123 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.87 | 0.174 | ||||||||||||
3 | 145 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.17 | 0.161 | ||||||||||||
4 | 89 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 09.25 | 0.199 | ||||||||||||
5 | 94 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 09.30 | 0.236 | ||||||||||||
6 | 74 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 1 | 09.43 | 0.126 | ||||||||||||
70 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | DNS | ||||||||||||||
54 | Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.22 | 0.138 | |
2 | 86 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.23 | 0.145 | |
3 | 4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 08.32 | 0.151 | |
4 | 91 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.52 | 0.164 | |
5 | 8 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 08.66 | 0.163 | |
6 | 10 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 08.71 | 0.143 | |
7 | 31 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 4 | 08.73 | 0.155 | |
8 | 12 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | PB 08.76 | 0.186 | |
9 | 112 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.76 | 0.177 | |
10 | 13 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | SB 08.76 | 0.135 | |
11 | 5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | PB 08.79 | 0.194 | |
12 | 3 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.83 | 0.161 | |
13 | 110 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 8 | PB 08.86 | 0.154 | |
14 | 14 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | SB 08.87 | 0.150 | |
15 | 50 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 08.87 | 0.142 | |
16 | 123 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.87 | 0.174 | |
17 | 6 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | SB 09.03 | 0.151 | |
18 | 65 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 09.04 | 0.142 | |
19 | 11 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 09.16 | 0.198 | |
20 | 145 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.17 | 0.161 | |
21 | 1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | PB 09.22 | 0.158 | |
22 | 9 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 09.23 | 0.120 | |
23 | 89 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 09.25 | 0.199 | |
24 | 94 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 09.30 | 0.236 | |
25 | 74 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 1 | 09.43 | 0.126 | |
26 | 2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 09.48 | 0.177 | |
29 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNF | 0.548 | ||
70 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | DNS | |||
54 | Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS |
Skok vysoký - Muži
(so, 13.2.2021 - 15:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 9 | SB 1.98 | --------OOXOOOOXXX | ||||||||||||||
2= |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 7 | =PB 1.95 | ---------OOOOXXX | ||||||||||||||
2= |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 12 | SB 1.95 | ---------OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 4 | PB 1.95 | -------O-XO-XOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
01 | 8 | SB 1.95 | -----O-OXOXOOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 10 | SB 1.95 | ---------XOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 5 | SB 1.86 | ------OXOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 6 | SB 1.83 | -----O-XXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 2 | SB 1.74 | ---OOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 3 | SB 1.74 | OOXOXXOOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | SB 1.62 | OOXXX | ||||||||||||||
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 13.2.2021 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 12 | =PB 1.71 | ----OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 11 | =PB 1.71 | ----OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 13 | 1.71 | -----OOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 14 | SB 1.68 | -O-OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 1 | PB 1.65 | --OOXOOXXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 5 | PB 1.65 | ---OOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 1.65 | ---OOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 7 | SB 1.62 | --OOOOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 10 | 1.59 | --OOOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 8 | SB 1.59 | -OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 4 | SB 1.56 | -OOOXXOXXX | ||||||||||||||
12= |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 6 | SB 1.53 | OOOOXXX | ||||||||||||||
12= |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 2 | SB 1.53 | OOOOXXX | ||||||||||||||
14 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | SB 1.47 | XOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(ne, 14.2.2021 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.203.303.403.503.603.703.803.904.004.204.304.404.504.604.704.804.905.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 10 | SB 4.90 | -----------O-XOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 9 | SB 4.70 | ---------O-O-XOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 8 | SB 4.60 | --------OOOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 11 | 4.60 | -------------XXOXXX | ||||||||||||||
5 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 6 | PB 4.50 | --------XOXO-XXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 5 | =PB 4.40 | ---------OXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 7 | SB 4.30 | ------OOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
01 | 3 | SB 3.90 | ---OOOXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 4 | SB 3.80 | ----XXO-OXXX | ||||||||||||||
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 13.2.2021 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 11 | SB 7.30 | 7.21 | 7.30 | 7.02 | 7.30 | |||||||||||
2 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 8 | PB 7.17 | 7.13 | 7.17 | X | 7.17 | |||||||||||
3 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 10 | SB 6.84 | X | X | 6.84 | 6.84 | |||||||||||
4 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 9 | 6.80 | 6.75 | 6.80 | X | 6.80 | |||||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 7 | SB 6.73 | 6.55 | 6.31 | 6.73 | 6.73 | |||||||||||
6 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 12 | SB 6.67 | 6.60 | 6.63 | 6.67 | 6.67 | |||||||||||
7 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 6 | SB 6.61 | 6.31 | 6.49 | 6.61 | 6.61 | |||||||||||
8 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 4 | =PB 6.54 | 6.32 | 6.40 | 6.54 | 6.54 | |||||||||||
9 |
Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
01 | 3 | PB 6.52 | X | 6.52 | 6.39 | 6.52 | |||||||||||
10 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 5 | SB 6.52 | 6.36 | X | 6.52 | 6.52 | |||||||||||
11 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 2 | SB 6.26 | X | 6.26 | 6.12 | 6.26 | |||||||||||
12 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | SB 6.01 | 6.01 | 5.97 | X | 6.01 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
(ne, 14.2.2021 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s. |
93 | 8 | NL 7.97 | X | 7.78 | 7.97 | 7.97 | - | 7.94 | X | ||||||||
2 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 7 | SB 7.15 | 7.01 | X | 5.33 | 7.01 | X | 6.85 | 7.15 | ||||||||
3 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla Praha |
96 | 6 | 7.10 | 6.91 | 7.02 | X | 7.02 | 6.99 | 7.10 | X | ||||||||
4 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 3 | PB 7.05 | 6.64 | 6.85 | 7.05 | 7.05 | 6.97 | 5.47 | X | ||||||||
5 |
Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla Praha |
93 | 4 | PB 6.91 | X | 6.74 | X | 6.74 | 6.91 | 6.74 | X | ||||||||
6 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 5 | SB 6.77 | 6.62 | 6.63 | X | 6.63 | 6.77 | 6.63 | 6.53 | ||||||||
7 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | SB 6.31 | X | 6.15 | X | 6.15 | 6.31 | X | X | ||||||||
8 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla Praha |
00 | 1 | 6.28 | X | X | 6.28 | 6.28 | X | X | X | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 13.2.2021 - 16:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 13 | NL 6.20 | 5.87 | 6.14 | 6.20 | 6.20 | |||||||||||
2 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 12 | SB 5.98 | X | 5.98 | X | 5.98 | |||||||||||
3 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 14 | 5.97 | 4.67 | 5.94 | 5.97 | 5.97 | |||||||||||
4 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 8 | SB 5.73 | 5.71 | 5.68 | 5.73 | 5.73 | |||||||||||
5 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 5 | PB 5.69 | 5.55 | 5.43 | 5.69 | 5.69 | |||||||||||
6 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 11 | SB 5.52 | X | X | 5.52 | 5.52 | |||||||||||
7 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 10 | SB 5.45 | 5.40 | X | 5.45 | 5.45 | |||||||||||
8 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 9 | SB 5.45 | 5.32 | 5.45 | X | 5.45 | |||||||||||
9 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2 | PB 5.42 | X | 5.18 | 5.42 | 5.42 | |||||||||||
10 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 6 | 5.33 | 5.28 | 5.33 | X | 5.33 | |||||||||||
11 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | PB 5.24 | 4.82 | 5.02 | 5.24 | 5.24 | |||||||||||
12 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 4 | SB 5.19 | X | X | 5.19 | 5.19 | |||||||||||
13 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 7 | SB 5.18 | 5.16 | 4.25 | 5.18 | 5.18 | |||||||||||
14 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 3 | SB 5.07 | X | X | 5.07 | 5.07 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |
(ne, 14.2.2021 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 7 | SB 5.68 | 5.68 | - | 5.51 | 5.68 | X | X | X | ||||||||
2 |
Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 5 | SB 5.52 | 5.15 | 5.27 | X | 5.27 | 5.23 | 5.52 | 5.33 | ||||||||
3 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 1 | PB 5.49 | X | 5.46 | X | 5.46 | 5.49 | X | 5.18 | ||||||||
4 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | 5.49 | X | X | X | X | 5.34 | 5.49 | |||||||||
5 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 2 | SB 5.45 | 4.98 | 5.10 | 5.45 | 5.45 | 3.68 | 5.41 | 5.31 | ||||||||
6 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 4 | SB 5.18 | 5.18 | X | X | 5.18 | X | 5.05 | 4.94 | ||||||||
7 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 5.08 | 3.75 | X | 5.08 | 5.08 | 3.59 | 3.49 | X | ||||||||
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 13.2.2021 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 12 | PB 13.07 | 12.42 | 12.67 | 13.07 | 13.07 | |||||||||||
2 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 14 | 12.72 | 12.72 | X | 12.56 | 12.72 | |||||||||||
3 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 10 | PB 11.90 | 10.83 | 11.18 | 11.90 | 11.90 | |||||||||||
4 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 11 | SB 11.71 | 11.20 | 11.44 | 11.71 | 11.71 | |||||||||||
5 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 13 | 11.40 | 11.40 | 11.16 | 10.80 | 11.40 | |||||||||||
6 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 9 | SB 11.27 | 11.27 | X | X | 11.27 | |||||||||||
7 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 6 | SB 10.92 | 10.18 | 10.68 | 10.92 | 10.92 | |||||||||||
8 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 8 | SB 10.49 | 09.63 | 08.56 | 10.49 | 10.49 | |||||||||||
9 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 7 | SB 10.33 | 10.33 | 10.00 | 09.11 | 10.33 | |||||||||||
10 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 4 | =PB 10.21 | 09.14 | 10.04 | 10.21 | 10.21 | |||||||||||
11 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 5 | PB 09.95 | 09.38 | 09.95 | 09.62 | 09.95 | |||||||||||
12 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 1 | PB 09.08 | 08.47 | 08.96 | 09.08 | 09.08 | |||||||||||
13 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 2 | SB 08.25 | 07.41 | 07.82 | 08.25 | 08.25 | |||||||||||
14 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | PB 07.98 | 07.85 | 07.12 | 07.98 | 07.98 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 13.2.2021 - 13:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 12 | PB 15.64 | 14.81 | 15.64 | X | 15.64 | |||||||||||
2 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 10 | =SB 14.96 | 14.67 | 14.96 | 14.65 | 14.96 | |||||||||||
3 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 9 | SB 13.10 | 13.10 | 13.07 | 12.89 | 13.10 | |||||||||||
4 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 8 | PB 13.08 | 11.95 | 12.84 | 13.08 | 13.08 | |||||||||||
5 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 5 | PB 12.56 | 11.52 | 11.82 | 12.56 | 12.56 | |||||||||||
6 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 6 | SB 12.12 | 11.45 | 11.71 | 12.12 | 12.12 | |||||||||||
7 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 7 | SB 11.78 | 11.23 | 11.51 | 11.78 | 11.78 | |||||||||||
8 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 4 | SB 11.12 | 10.82 | 11.12 | 11.02 | 11.12 | |||||||||||
9 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 2 | PB 10.70 | 10.58 | 10.67 | 10.70 | 10.70 | |||||||||||
10 |
Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
01 | 3 | PB 10.42 | X | 10.12 | 10.42 | 10.42 | |||||||||||
11 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 1 | PB 09.96 | 09.96 | X | 09.82 | 09.96 | |||||||||||
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Pětiboj hala - Ženy | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4238 | 0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4211 | 27 | ||||||||||||||
3 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3866 | 372 | ||||||||||||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3831 | 407 | ||||||||||||||
5 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3803 | 435 | ||||||||||||||
6 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3683 | 555 | ||||||||||||||
7 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3609 | 629 | ||||||||||||||
8 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3567 | 671 | ||||||||||||||
9 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3486 | 752 | ||||||||||||||
10 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3450 | 788 | ||||||||||||||
11 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3343 | 895 | ||||||||||||||
12 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3336 | 902 | ||||||||||||||
13 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3316 | 922 | ||||||||||||||
MS | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | DNF | |||||||||||||||
Poznámky:Skřivanová D. 4238 (08.76/961-1.71/867-13.07/732-5.98/843-2:19.13/835)Dvořáková K. 4211 (08.32/1057-1.71/867-10.92/590-6.20/912-2:22.85/785) Kerbachová A. 3866 (08.66/982-1.65/795-12.72/709-5.45/686-2:29.92/694) Zatloukalová B. 3831 (08.87/937-1.59/724-11.71/642-5.52/706-2:20.08/822) Olivová N. 3803 (09.16/877-1.68/830-11.90/654-5.33/651-2:22.38/791) Nedvědová V. 3683 (08.71/971-1.65/795-10.21/543-5.69/756-2:36.17/618) Frontzová K. 3609 (08.79/954-1.65/795-10.49/562-5.19/612-2:30.58/686) Gieselová M. 3567 (09.03/904-1.53/655-08.25/416-5.73/768-2:19.98/824) Duchoslavová S. 3486 (08.83/946-1.62/759-09.08/469-5.42/677-2:34.74/635) Kotroušová M. 3450 (09.23/862-1.53/655-10.33/551-5.45/686-2:29.79/696) Štanclová V. 3343 (08.76/961-1.47/588-07.98/398-5.24/626-2:24.02/770) Červená E. 3336 (09.22/865-1.59/724-09.95/526-5.18/609-2:36.60/612) Dorňáková N. 3316 (09.48/812-1.56/689-11.27/613-5.07/578-2:35.62/624-/) Vadlejch L. 3295 (08.73/967-1.71/867-11.40/621-5.97/840-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Sedmiboj hala - Muži | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5913 | 0 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5656 | 257 | ||||||||||||||
3 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5412 | 501 | ||||||||||||||
4 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5113 | 800 | ||||||||||||||
5 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 4977 | 936 | ||||||||||||||
6 | Roman BašeRoman Baše | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4931 | 982 | ||||||||||||||
7 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4813 | 1100 | ||||||||||||||
8 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4478 | 1435 | ||||||||||||||
9 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 4428 | 1485 | ||||||||||||||
10 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4191 | 1722 | ||||||||||||||
Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Helcelet A. 5913 (07.10/847-7.30/886-15.64/829-1.95/758-07.98/987-4.90/880-2:53.83/726)Kopecký O. 5656 (07.18/819-7.17/854-13.10/673-1.98/785-08.29/910-4.60/790-2:44.41/825) Doubek F. 5412 (07.23/802-6.80/767-13.08/672-1.95/758-08.60/836-4.50/760-2:45.13/817) Stráský V. 5113 (07.20/813-6.84/776-12.56/640-1.86/679-08.41/881-4.40/731-3:07.43/593) Rykl R. 4977 (07.47/723-6.73/750-11.78/593-1.83/653-08.55/848-4.70/819-3:07.63/591) Baše R. 4931 (07.30/779-6.52/702-10.42/511-1.95/758-08.89/770-3.90/590-2:44.82/821) Pospíšil J. 4813 (07.53/703-6.61/723-09.96/483-1.95/758-08.97/752-3.80/562-2:43.79/832) Páleník O. 4478 (07.59/684-6.54/707-10.70/528-1.74/577-09.27/687-4.30/702-3:07.41/593) Holek J. 4428 (07.59/684-6.01/589-11.12/553-1.62/480-09.34/673-4.60/790-3:00.49/659) Krejča P. 4191 (07.76/631-6.26/644-14.96/787-1.95/758-09.38/664-/-2:55.67/707) Jindřich P. 3461 (07.35/762-6.52/702-12.12/614-1.74/577-08.73/806-/-/) Sýkora J. 1562 (07.16/826-6.67/736-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |