Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Praha - Stromovka (13. - 14. 2. 2021)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sat, 13.2.2021 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.10 0.147
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.16 0.147
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 07.18 0.158
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 07.20 0.142
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 07.23 0.146
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 07.35 0.130
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 13.2.2021 - 11:31) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 07.30 0.180
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 07.47 0.155
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.53 0.124
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 07.59 0.180
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 07.59 0.138
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 07.76 0.163
Notes:
Závodník Holek Jakub (SOKOP) obdržel žlutou kartu z důvodu nevhodného chování na startu - pravidlo 16.5 technických pravidel.
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.10 0.147
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.16 0.147
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 07.18 0.158
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 07.20 0.142
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 07.23 0.146
6 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 07.30 0.180
7 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 07.35 0.130
8 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 07.47 0.155
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.53 0.124
10 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 07.59 0.180
11 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 07.59 0.138
12 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 07.76 0.163

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Sun, 14.2.2021 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.75 Q 0.134
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.84 Q 0.130
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.00 Q 0.147
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 =PB 07.08 q 0.139
5 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.10 0.135
6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.10 0.132
7 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.11 0.155
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 07.18 0.189
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sun, 14.2.2021 - 12:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.76 Q 0.124
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96 Q 0.117
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 =PB 07.05 Q 0.133
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.06 q 0.157
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.08 0.142
6 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.09 0.163
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 07.14 0.147
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.17 0.155
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.75 Q 0.134
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.76 Q 0.124
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.84 Q 0.130
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96 Q 0.117
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.00 Q 0.147
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 =PB 07.05 Q 0.133
7 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.06 q 0.157
8 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 =PB 07.08 q 0.139
9 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.08 0.142
10 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.09 0.163
11 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.10 0.135
12 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.10 0.132
13 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.11 0.155
14 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 07.14 0.147
15 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.17 0.155
16 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 07.18 0.189

60 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 14.2.2021 - 14:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 06.68 0.123
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.73 0.131
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96 0.129
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.04 0.142
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 =SB 07.06 0.147
6 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.07 0.136
Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ 16.8 0.082
Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Total 8 racers

60 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 14.2.2021 - 14:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.51 0.149
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.71 0.161
3 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.78 0.154
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 07.87 0.155
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.88 0.153
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 07.97 0.172
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Total 8 racers

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Sun, 14.2.2021 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.68 Q 0.133
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 07.85 Q 0.152
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 07.91 Q 0.145
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 SB 07.98 0.149
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 08.03 0.162
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 14.2.2021 - 12:21) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.57 Q 0.149
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.63 Q 0.145
3 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.79 Q 0.149
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84 q 0.149
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.85 q 0.172
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.00 0.178
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 08.21 0.351
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.57 Q 0.149
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.63 Q 0.145
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.68 Q 0.133
4 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.79 Q 0.149
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84 q 0.149
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.85 q 0.172
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 07.85 Q 0.152
8 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 07.91 Q 0.145
9 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 SB 07.98 0.149
10 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.00 0.178
11 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 08.03 0.162
12 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 08.21 0.351
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.32 0.165
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.50 0.162
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.00 0.185
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Total 4 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 13:41) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 21.40 0.167
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.87 0.166
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.20 0.167
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.24 0.137
Total 4 racers
Běh 3 (Sun, 14.2.2021 - 13:42) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.58 0.184
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.01 0.150
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB DQ 17.3.1 0.147
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.32 0.165
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 21.40 0.167
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.50 0.162
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.58 0.184
5 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.87 0.166
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.00 0.185
7 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.01 0.150
8 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.20 0.167
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.24 0.137
10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB DQ 17.3.1 0.147
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 14:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.77 0.162
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.10 0.149
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 24.93 0.175
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.97 0.162
Total 4 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 14:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 25.45 0.243
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.46 0.183
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 25.75 0.162
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 26.54 0.149
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.77 0.162
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.10 0.149
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 24.93 0.175
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.97 0.162
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 25.45 0.243
6 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.46 0.183
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 25.75 0.162
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 26.54 0.149

300 m - Muži

(Sun, 14.2.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 32.82 0.193
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 33.62 0.150
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DQ 17.3.1 0.156
Total 3 racers

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 13:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.95 0.168
2 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 50.88 0.173
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 51.17 0.119
4 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 54.62 0.193
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200143Sudek Adam (BEROU)23.70
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 13:06) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 48.73 0.169
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 49.69 0.189
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.73 0.179
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 50.63 0.192
5 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 51.40 0.157
6 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 51.75 0.169
Split times:
Mark Bib Racer Time
200150Škrland Ondřej (BEROU)23.22
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 48.73 0.169
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 49.69 0.189
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.73 0.179
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.95 0.168
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 50.63 0.192
6 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 50.88 0.173
7 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 51.17 0.119
8 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 51.40 0.157
9 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 51.75 0.169
10 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 54.62 0.193
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 54.36 0.159
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 55.18 0.184
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 57.72 0.168
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.69 0.149
5 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 SB 59.98 0.188
Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20076Hofmanová Martina (USKPR)25.69
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 13:21) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 56.87 0.206
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 57.24 0.154
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.361
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 60.39 0.162
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNF 0.152
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20092Kolářová Štěpánka (VITKO)25.54
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 54.36 0.159
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 55.18 0.184
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 56.87 0.206
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 57.24 0.154
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.361
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 57.72 0.168
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.69 0.149
8 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 SB 59.98 0.188
9 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 60.39 0.162
Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNF 0.152
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.27
2 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:06.96
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 2:07.43
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:09.20
5 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:11.69
Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
20093Korelová Kristýna (STBOL)29.72
40093Korelová Kristýna (STBOL)1:00.59
60075Hluchá Vendula (SOKOP)1:33.75
Total 6 racers
Běh 1 (Sat, 13.2.2021 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:19.98
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:24.02
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.79
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 2:30.58
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.74
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:35.62
7 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:36.60
Split times:
Mark Bib Racer Time
2006Gieselová Michaela (AKLOL)33.06
4006Gieselová Michaela (AKLOL)01:07.78
6006Gieselová Michaela (AKLOL)01:43.37
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 13.2.2021 - 17:41) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 2:19.13
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:20.08
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:22.38
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:22.85
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 2:29.92
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:36.17
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 2 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20012Skřivanová Dorota (PACOV)32.59
40012Skřivanová Dorota (PACOV)01:06.78
60012Skřivanová Dorota (PACOV)01:42.97
Total 7 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 12:41) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:11.34
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 2:12.74
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.71
4 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 2:16.25
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:17.30
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:19.47
Split times:
Mark Bib Racer Time
200122Petrásková Veronika (USKPR)31.60
400122Petrásková Veronika (USKPR)1:04.97
600111Millerová Natálie (USKPR)1:37.69
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.27
2 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:06.96
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 2:07.43
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:09.20
5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:11.34
6 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:11.69
7 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 2:12.74
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.71
9 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 2:16.25
10 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:17.30
11 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 2:19.13
12 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:19.47
13 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:19.98
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:20.08
15 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:22.38
16 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:22.85
17 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:24.02
18 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.79
19 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 2:29.92
20 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 2:30.58
21 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.74
22 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:35.62
23 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:36.17
24 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:36.60
Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 2 DNS

1000 m - Muži

(Sun, 14.2.2021 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:43.79
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 10 PB 2:44.41
3 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 2:44.82
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 PB 2:45.13
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 SB 2:53.83
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 2:55.67
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 3:00.49
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 3:07.41
9 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 3:07.43
10 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 3:07.63
Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20025Pospíšil Jonáš (AKLOL)32.75
40025Pospíšil Jonáš (AKLOL)01:05.36
60025Pospíšil Jonáš (AKLOL)01:38.50
80025Pospíšil Jonáš (AKLOL)02:12.37
Total 11 racers

60 m překážek - Muži

(Sun, 14.2.2021 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.13 0.120
2 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.18 0.203
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.34 0.173
4 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =PB 08.49 0.125
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.55 0.144
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 SB 09.47 0.192
Total 6 racers

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.98 0.153
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.29 0.132
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.147
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 08.55 0.182
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 PB 08.60 0.166
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.73 0.164
2 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.89 0.193
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.97 0.167
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 09.27 0.176
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 09.34 0.213
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 09.38 0.140
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.98 0.153
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.29 0.132
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.147
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 08.55 0.182
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 PB 08.60 0.166
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.73 0.164
7 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.89 0.193
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.97 0.167
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 09.27 0.176
10 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 09.34 0.213
11 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 09.38 0.140

60 m překážek - Junioři

(Sun, 14.2.2021 - 11:31) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.09 0.136
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.36 0.136
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.65 0.153
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.66 0.137
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.71 0.167
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 08.80 0.155
7 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.06 0.186
Total 7 racers

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.138
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.23 0.145
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52 0.164
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.76 0.177
5 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 08.86 0.154
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.04 0.142
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.548
Total 7 racers
Běh 1 (Sat, 13.2.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.32 0.151
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.66 0.163
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.71 0.143
4 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.73 0.155
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.76 0.186
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 08.76 0.135
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.83 0.161
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 13.2.2021 - 11:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.79 0.194
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.87 0.150
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03 0.151
4 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.16 0.198
5 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.22 0.158
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 09.23 0.120
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.48 0.177
Total 7 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 11:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.87 0.142
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.87 0.174
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 0.161
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.25 0.199
5 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.30 0.236
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.43 0.126
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.138
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.23 0.145
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.32 0.151
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52 0.164
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.66 0.163
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.71 0.143
7 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.73 0.155
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.76 0.186
9 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.76 0.177
10 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 08.76 0.135
11 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.79 0.194
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.83 0.161
13 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 08.86 0.154
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.87 0.150
15 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.87 0.142
16 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.87 0.174
17 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03 0.151
18 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.04 0.142
19 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.16 0.198
20 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 0.161
21 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.22 0.158
22 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 09.23 0.120
23 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.25 0.199
24 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.30 0.236
25 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.43 0.126
26 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.48 0.177
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.548
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

Skok vysoký - Muži

(Sat, 13.2.2021 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 SB 1.98 --------OOXOOOOXXX
2= Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 =PB 1.95 ---------OOOOXXX
2= Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 SB 1.95 ---------OOOOXXX
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4 PB 1.95 -------O-XO-XOOXXX
5 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 8 SB 1.95 -----O-OXOXOOOXOXXX
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 SB 1.95 ---------XOXXOOXXOXXX
7 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 SB 1.86 ------OXOXOXOXXX
8 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 SB 1.83 -----O-XXOOXXX
9 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 2 SB 1.74 ---OOOXXX
10 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3 SB 1.74 OOXOXXOOOXXX
11 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 SB 1.62 OOXXX
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 DNS
Total 12 racers

Skok vysoký - Ženy

(Sat, 13.2.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12 =PB 1.71 ----OOOOOXOXXX
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11 =PB 1.71 ----OOOOOXXOXXX
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 13 1.71 -----OOOXOXXOXXX
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 14 SB 1.68 -O-OOOOOXOXXX
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 1 PB 1.65 --OOXOOXXOOXXX
6 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5 PB 1.65 ---OOOXOXXOXXX
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 1.65 ---OOXOOXXOXXX
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 7 SB 1.62 --OOOOOXXX
9 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 10 1.59 --OOOXXOXXX
10 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 8 SB 1.59 -OOOXXOXXOXXX
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4 SB 1.56 -OOOXXOXXX
12= Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 SB 1.53 OOOOXXX
12= Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 SB 1.53 OOOOXXX
14 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 SB 1.47 XOOXXX
Total 14 racers

Skok o tyči - Muži

(Sun, 14.2.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result 3.203.303.403.503.603.703.803.904.004.204.304.404.504.604.704.804.905.00
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 10 SB 4.90 -----------O-XOOOXOXXX
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 SB 4.70 ---------O-O-XOOXXX
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 8 SB 4.60 --------OOOOXXOXOXXX
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 11 4.60 -------------XXOXXX
5 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 PB 4.50 --------XOXO-XXOOXXX
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 =PB 4.40 ---------OXOOXXX
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 7 SB 4.30 ------OOXXOOXXOXXX
8 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 SB 3.90 ---OOOXOOXXX
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 SB 3.80 ----XXO-OXXX
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 2 NM
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 NM
Total 11 racers

Skok daleký - Muži

(Sat, 13.2.2021 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 11 SB 7.30 7.217.307.027.30
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 8 PB 7.17 7.137.17X7.17
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 SB 6.84 XX6.846.84
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 9 6.80 6.756.80X6.80
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 SB 6.73 6.556.316.736.73
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 SB 6.67 6.606.636.676.67
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6 SB 6.61 6.316.496.616.61
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 =PB 6.54 6.326.406.546.54
9 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 PB 6.52 X6.526.396.52
10 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 5 SB 6.52 6.36X6.526.52
11 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 SB 6.26 X6.266.126.26
12 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 SB 6.01 6.015.97X6.01
Total 12 racers
(Sun, 14.2.2021 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 8 NL 7.97 X7.787.977.97-7.94X
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 SB 7.15 7.01X5.337.01X6.857.15
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6 7.10 6.917.02X7.026.997.10X
4 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 PB 7.05 6.646.857.057.056.975.47X
5 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4 PB 6.91 X6.74X6.746.916.74X
6 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5 SB 6.77 6.626.63X6.636.776.636.53
7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 SB 6.31 X6.15X6.156.31XX
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1 6.28 XX6.286.28XXX
Total 8 racers

Skok daleký - Ženy

(Sat, 13.2.2021 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 13 NL 6.20 5.876.146.206.20
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12 SB 5.98 X5.98X5.98
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 14 5.97 4.675.945.975.97
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 SB 5.73 5.715.685.735.73
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 PB 5.69 5.555.435.695.69
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11 SB 5.52 XX5.525.52
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10 SB 5.45 5.40X5.455.45
8 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 9 SB 5.45 5.325.45X5.45
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2 PB 5.42 X5.185.425.42
10 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.33 5.285.33X5.33
11 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 5.24 4.825.025.245.24
12 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 SB 5.19 XX5.195.19
13 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 7 SB 5.18 5.164.255.185.18
14 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 3 SB 5.07 XX5.075.07
Total 14 racers
(Sun, 14.2.2021 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 7 SB 5.68 5.68-5.515.68XXX
2 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 SB 5.52 5.155.27X5.275.235.525.33
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 5.49 X5.46X5.465.49X5.18
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 5.49 XXXX5.345.49
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 SB 5.45 4.985.105.455.453.685.415.31
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 SB 5.18 5.18XX5.18X5.054.94
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 5.08 3.75X5.085.083.593.49X
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 8 NM
Total 8 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Sat, 13.2.2021 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12 PB 13.07 12.4212.6713.0713.07
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 14 12.72 12.72X12.5612.72
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 PB 11.90 10.8311.1811.9011.90
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11 SB 11.71 11.2011.4411.7111.71
5 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 13 11.40 11.4011.1610.8011.40
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 SB 11.27 11.27XX11.27
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 SB 10.92 10.1810.6810.9210.92
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 8 SB 10.49 09.6308.5610.4910.49
9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 SB 10.33 10.3310.0009.1110.33
10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 =PB 10.21 09.1410.0410.2110.21
11 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5 PB 09.95 09.3809.9509.6209.95
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1 PB 09.08 08.4708.9609.0809.08
13 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 SB 08.25 07.4107.8208.2508.25
14 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 07.98 07.8507.1207.9807.98
Total 14 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Sat, 13.2.2021 - 13:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 PB 15.64 14.8115.64X15.64
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 10 =SB 14.96 14.6714.9614.6514.96
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 SB 13.10 13.1013.0712.8913.10
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 PB 13.08 11.9512.8413.0813.08
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 PB 12.56 11.5211.8212.5612.56
6 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 SB 12.12 11.4511.7112.1212.12
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 SB 11.78 11.2311.5111.7811.78
8 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4 SB 11.12 10.8211.1211.0211.12
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 2 PB 10.70 10.5810.6710.7010.70
10 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 PB 10.42 X10.1210.4210.42
11 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 PB 09.96 09.96X09.8209.96
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 NM
Total 12 racers
Pětiboj hala - Ženy
After 5 from 5 disciplines
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4238 0
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 4211 27
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 3866 372
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3831 407
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3803 435
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3683 555
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3609 629
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3567 671
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 3486 752
10 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3450 788
11 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3343 895
12 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3336 902
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 3316 922
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia DNF
Notes:
Skřivanová D. 4238 (08.76/961-1.71/867-13.07/732-5.98/843-2:19.13/835)
Dvořáková K. 4211 (08.32/1057-1.71/867-10.92/590-6.20/912-2:22.85/785)
Kerbachová A. 3866 (08.66/982-1.65/795-12.72/709-5.45/686-2:29.92/694)
Zatloukalová B. 3831 (08.87/937-1.59/724-11.71/642-5.52/706-2:20.08/822)
Olivová N. 3803 (09.16/877-1.68/830-11.90/654-5.33/651-2:22.38/791)
Nedvědová V. 3683 (08.71/971-1.65/795-10.21/543-5.69/756-2:36.17/618)
Frontzová K. 3609 (08.79/954-1.65/795-10.49/562-5.19/612-2:30.58/686)
Gieselová M. 3567 (09.03/904-1.53/655-08.25/416-5.73/768-2:19.98/824)
Duchoslavová S. 3486 (08.83/946-1.62/759-09.08/469-5.42/677-2:34.74/635)
Kotroušová M. 3450 (09.23/862-1.53/655-10.33/551-5.45/686-2:29.79/696)
Štanclová V. 3343 (08.76/961-1.47/588-07.98/398-5.24/626-2:24.02/770)
Červená E. 3336 (09.22/865-1.59/724-09.95/526-5.18/609-2:36.60/612)
Dorňáková N. 3316 (09.48/812-1.56/689-11.27/613-5.07/578-2:35.62/624-/)
Vadlejch L. 3295 (08.73/967-1.71/867-11.40/621-5.97/840-/)
Total 14 racers
Sedmiboj hala - Muži
After 7 from 7 disciplines
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5913 0
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5656 257
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5412 501
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5113 800
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4977 936
6 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4931 982
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4813 1100
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4478 1435
9 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4428 1485
10 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4191 1722
Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Notes:
Helcelet A. 5913 (07.10/847-7.30/886-15.64/829-1.95/758-07.98/987-4.90/880-2:53.83/726)
Kopecký O. 5656 (07.18/819-7.17/854-13.10/673-1.98/785-08.29/910-4.60/790-2:44.41/825)
Doubek F. 5412 (07.23/802-6.80/767-13.08/672-1.95/758-08.60/836-4.50/760-2:45.13/817)
Stráský V. 5113 (07.20/813-6.84/776-12.56/640-1.86/679-08.41/881-4.40/731-3:07.43/593)
Rykl R. 4977 (07.47/723-6.73/750-11.78/593-1.83/653-08.55/848-4.70/819-3:07.63/591)
Baše R. 4931 (07.30/779-6.52/702-10.42/511-1.95/758-08.89/770-3.90/590-2:44.82/821)
Pospíšil J. 4813 (07.53/703-6.61/723-09.96/483-1.95/758-08.97/752-3.80/562-2:43.79/832)
Páleník O. 4478 (07.59/684-6.54/707-10.70/528-1.74/577-09.27/687-4.30/702-3:07.41/593)
Holek J. 4428 (07.59/684-6.01/589-11.12/553-1.62/480-09.34/673-4.60/790-3:00.49/659)
Krejča P. 4191 (07.76/631-6.26/644-14.96/787-1.95/758-09.38/664-/-2:55.67/707)
Jindřich P. 3461 (07.35/762-6.52/702-12.12/614-1.74/577-08.73/806-/-/)
Sýkora J. 1562 (07.16/826-6.67/736-/-/)
Total 12 racers