Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.86 Q 0.140
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 06.98 Q 0.122
3 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 07.03 Q 0.144
4 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 07.31 q 0.163
5 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.33 q 0.195
6 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 SB 07.44 0.160
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 16.8 0.092
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 11:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 06.91 Q 0.141
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 06.98 Q 0.133
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 07.35 Q 0.144
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.51 0.144
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 07.54 0.158
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 07.69 0.150
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.86 Q 0.140
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 06.91 Q 0.141
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 06.98 Q 0.122
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 06.98 Q 0.133
5 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 07.03 Q 0.144
6 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 07.31 q 0.163
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.33 q 0.195
8 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 07.35 Q 0.144
9 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 SB 07.44 0.160
10 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.51 0.144
11 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 07.54 0.158
12 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 07.69 0.150
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 16.8 0.092
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =NL 06.81 0.130
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 06.87 0.151
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 06.94 0.138
4 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 7 PB 06.96 0.141
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 =PB 06.97 0.131
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.28 0.165
7 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 07.30 0.148
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Total 8 racers

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.10 Q 0.142
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 07.21 Q 0.142
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.25 Q 0.147
4 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.32 q 0.180
5 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 07.36 0.166
6 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 07.37 0.161
7 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 SB 07.45 0.139
Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 11:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.12 Q 0.190
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.18 Q 0.166
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.23 Q 0.147
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.24 q 0.191
5 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 07.33 0.179
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.33 0.151
7 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 07.36 0.148
8 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 07.37 0.141
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.10 Q 0.142
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.12 Q 0.190
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.18 Q 0.166
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 07.21 Q 0.142
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.23 Q 0.147
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.24 q 0.191
7 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.25 Q 0.147
8 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.32 q 0.180
9 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 07.33 0.179
10 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.33 0.151
11 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 07.36 0.148
12 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 07.36 0.166
13 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 07.37 0.141
14 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 07.37 0.161
15 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 SB 07.45 0.139
Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.10 0.161
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.13 0.179
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 07.19 0.132
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 07.22 0.162
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.25 0.143
6 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.30 0.155
7 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.39 0.166
8 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 32.14 0.139
Total 8 racers

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =SB 07.68 Q 0.184
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 07.87 Q 0.161
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.96 Q 0.158
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 07.99 q 0.139
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 07.99 q 0.157
6 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 08.21 0.347
7 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 08.27 0.202
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 11:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.76 Q 0.135
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.93 Q 0.221
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.18 Q 0.135
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 08.28 0.139
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.58 0.145
Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =SB 07.68 Q 0.184
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.76 Q 0.135
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 07.87 Q 0.161
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.93 Q 0.221
5 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.96 Q 0.158
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 07.99 q 0.139
7 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 07.99 q 0.157
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.18 Q 0.135
9 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 08.21 0.347
10 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 08.27 0.202
11 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 08.28 0.139
12 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.58 0.145
Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =PB 07.67 0.165
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 07.69 0.148
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 07.79 0.166
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 07.90 0.155
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.90 0.189
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 07.95 0.133
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.98 0.151
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 08.12 0.116
Total 8 racers

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.70 Q 0.174
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.74 Q 0.153
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.92 Q 0.153
4 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 07.95 q 0.198
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 07.96 0.181
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 8 PB 08.22 0.234
7 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.39 0.166
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 11:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.73 Q 0.122
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 07.84 Q 0.176
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 07.85 Q 0.116
4 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.94 q 0.196
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.17 0.176
6 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 SB 08.31 0.190
Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.70 Q 0.174
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.73 Q 0.122
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.74 Q 0.153
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 07.84 Q 0.176
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 07.85 Q 0.116
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.92 Q 0.153
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.94 q 0.196
8 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 07.95 q 0.198
9 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 07.96 0.181
10 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.17 0.176
11 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 8 PB 08.22 0.234
12 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 SB 08.31 0.190
13 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.39 0.166
Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 NL 07.66 0.148
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.68 0.172
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 07.77 0.172
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.85 0.158
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 07.90 0.159
6 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 07.91 0.136
7 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 07.91 0.177
8 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.96 0.186
Total 8 racers

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 7.3.2021 - 11:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.90 Q 0.180
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.03 q 0.139
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.62 0.172
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 23.44 0.182
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 24.19 0.203
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 7.3.2021 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.24 Q 0.204
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 22.65 0.348
3 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.01 0.167
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 23.25 0.155
Total 4 racers
Rozběh 3 (Sun, 7.3.2021 - 11:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.12 Q 0.162
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 22.33 q 0.184
3 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 PB 22.67 0.147
4 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 PB 23.14 0.170
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.90 Q 0.180
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.03 q 0.139
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.12 Q 0.162
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.24 Q 0.204
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 22.33 q 0.184
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.62 0.172
7 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 22.65 0.348
8 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 PB 22.67 0.147
9 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.01 0.167
10 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 PB 23.14 0.170
11 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 23.25 0.155
12 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 23.44 0.182
13 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 24.19 0.203

200 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 14:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NR 20.95 0.166
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 21.81 0.169
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 22.01 0.130
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.06 0.183
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Total 5 racers

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 7.3.2021 - 11:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.83 Q 0.211
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 22.97 0.148
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 23.43 0.181
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 SB 23.67 0.138
Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 7.3.2021 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.64 Q 0.198
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 22.73 q 0.197
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.98 0.128
4 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 23.41 0.183
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.07 0.159
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 7.3.2021 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.92 Q 0.191
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.94 q 0.200
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.06 0.151
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 23.45 0.178
5 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 24.31 0.186
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.64 Q 0.198
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 22.73 q 0.197
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.83 Q 0.211
4 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.92 Q 0.191
5 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.94 q 0.200
6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 22.97 0.148
7 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.98 0.128
8 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.06 0.151
9 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 23.41 0.183
10 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 23.43 0.181
11 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 23.45 0.178
12 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 SB 23.67 0.138
13 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.07 0.159
14 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 24.31 0.186
Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 22.37 0.221
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.62 0.192
3 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.77 0.176
4 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.95 0.178
Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Total 5 racers

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 7.3.2021 - 10:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.20 Q 0.195
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 25.69 q 0.144
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 26.06 q 0.175
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 26.39 0.132
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 27.20 0.177
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 7.3.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 25.35 Q 0.244
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.43 q 0.141
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 26.13 0.164
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.61 0.204
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 26.84 0.206
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.20 Q 0.195
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 25.35 Q 0.244
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.43 q 0.141
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 25.69 q 0.144
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 26.06 q 0.175
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 26.13 0.164
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 26.39 0.132
8 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.61 0.204
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 26.84 0.206
10 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 27.20 0.177

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 14:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 24.49 0.199
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 25.26 0.197
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.81 0.166
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.37 0.149
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNF 0.146
Total 5 racers

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 7.3.2021 - 10:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.13 Q 0.210
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 25.68 q 0.209
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 26.08 0.162
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 26.35 0.170
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 26.44 0.153
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 7.3.2021 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 25.36 Q 0.190
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.40 q 0.180
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.53 0.161
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 26.57 0.122
5 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 SB 27.35 0.176
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 7.3.2021 - 10:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 25.77 Q 0.269
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 25.99 0.144
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 26.03 0.167
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.31 0.194
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.32 0.199
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.13 Q 0.210
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 25.36 Q 0.190
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.40 q 0.180
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 25.68 q 0.209
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 25.77 Q 0.269
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 25.99 0.144
7 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 26.03 0.167
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 26.08 0.162
9 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.31 0.194
10 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.32 0.199
11 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 26.35 0.170
12 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 26.44 0.153
13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.53 0.161
14 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 26.57 0.122
15 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 SB 27.35 0.176

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 24.17 0.213
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 PB 24.61 0.177
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 25.11 0.192
4 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 25.23 0.219
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.86 0.350
Total 5 racers

400 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 47.99 0.156
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 48.35 0.168
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.35 0.228
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 49.37 0.175
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 50.76 0.187
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.206
Split times:
Mark Bib Racer Time
200541Plaček Tadeáš (UNIBR)22.85
Total 6 racers

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 50.23 Q 0.203
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.26 Q 0.221
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.50 q 0.216
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 51.81 0.178
5 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 51.95 0.150
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 52.51 0.165
Split times:
Mark Bib Racer Time
200406Škrland Ondřej (BEROU)24.22
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.29 Q 0.174
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.39 Q 0.215
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.97 q 0.175
4 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 51.44 0.185
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 51.92 0.119
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 53.64 0.194
Split times:
Mark Bib Racer Time
200541Plaček Tadeáš (UNIBR)23.41
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.29 Q 0.174
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 50.23 Q 0.203
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.26 Q 0.221
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.39 Q 0.215
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.50 q 0.216
6 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.97 q 0.175
7 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 51.44 0.185
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 51.81 0.178
9 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 51.92 0.119
10 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 51.95 0.150
11 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 52.51 0.165
12 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 53.64 0.194

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 NL 49.92 Q 0.216
2 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 51.05 q 0.223
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 51.34 0.207
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 53.01 0.182
5 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 54.77 0.165
Split times:
Mark Bib Racer Time
200530Majer Tomáš (USKUL)23.17
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NL 50.43 Q 0.191
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.97 q 0.179
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 51.74 0.161
4 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 52.65 0.199
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNF 0.166
Split times:
Mark Bib Racer Time
200335Lutz Matěj (VITKO)23.35
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sat, 6.3.2021 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.37 Q 0.178
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.28 q 0.218
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 52.36 0.258
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 52.86 0.155
Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20012Ullman Jan (TEKLA)23.22
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 NL 49.92 Q 0.216
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.37 Q 0.178
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NL 50.43 Q 0.191
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.97 q 0.179
5 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 51.05 q 0.223
6 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.28 q 0.218
7 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 51.34 0.207
8 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 51.74 0.161
9 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 52.36 0.258
10 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 52.65 0.199
11 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 52.86 0.155
12 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 53.01 0.182
13 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 54.77 0.165
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNF 0.166
Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 NL 49.32 0.195
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 49.78 0.180
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 49.98 0.153
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 50.30 0.139
5 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 50.75 0.149
6 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.24 0.160
Split times:
Mark Bib Racer Time
200530Majer Tomáš (USKUL)22.89
Total 6 racers

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 55.98 0.199
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 55.99 0.164
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.57 0.194
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 56.62 0.156
5 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 58.01 0.224
6 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 58.03 0.184
Split times:
Mark Bib Racer Time
200533Bisová Nikola (USKUL)26.92
Total 6 racers

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 57.39 Q 0.193
2 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 57.76 q 0.367
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.49 0.140
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 61.93 0.190
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 62.79 0.173
Split times:
Mark Bib Racer Time
200482Voříšková Anežka (SOPLZ)27.46
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.85 Q 0.199
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 60.12 0.203
3 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 60.43 0.199
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 61.56 0.217
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200533Bisová Nikola (USKUL)27.94
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sat, 6.3.2021 - 16:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.67 Q 0.177
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 57.09 q 0.166
3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 58.43 q 0.174
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 59.41 0.325
Split times:
Mark Bib Racer Time
200483Zavadilová Lucie (SOPLZ)27.23
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.67 Q 0.177
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 57.09 q 0.166
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 57.39 Q 0.193
4 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 57.76 q 0.367
5 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 58.43 q 0.174
6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 59.41 0.325
7 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.85 Q 0.199
8 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 60.12 0.203
9 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 60.43 0.199
10 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.49 0.140
11 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 61.56 0.217
12 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 61.93 0.190
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 62.79 0.173
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.61 Q 0.154
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.83 q 0.395
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 60.72 0.193
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 61.06 0.383
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 61.54 0.155
6 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 63.36 0.276
Split times:
Mark Bib Racer Time
200132Matoušková Kateřina (SKPLZ)26.51
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 57.58 Q 0.235
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 57.97 q 0.154
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 58.58 q 0.177
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 59.29 0.159
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 PB 62.12 0.174
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 65.23 0.176
Split times:
Mark Bib Racer Time
200163Brabcová Veronika (ATCUL)26.58
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 6.3.2021 - 16:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 57.73 Q 0.228
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.83 0.174
3 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 59.22 0.280
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 59.39 0.156
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 60.43 0.181
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 61.67 0.196
Split times:
Mark Bib Racer Time
20070Mitanová Karolína (UHHRD)27.09
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.61 Q 0.154
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 57.58 Q 0.235
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 57.73 Q 0.228
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.83 q 0.395
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 57.97 q 0.154
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 58.58 q 0.177
7 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.83 0.174
8 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 59.22 0.280
9 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 59.29 0.159
10 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 59.39 0.156
11 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 60.43 0.181
12 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 60.72 0.193
13 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 61.06 0.383
14 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 61.54 0.155
15 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 61.67 0.196
16 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 PB 62.12 0.174
17 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 63.36 0.276
18 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 65.23 0.176

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =NL 56.18 0.209
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.58 0.408
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 57.17 0.163
4 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 57.98 0.168
5 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.55 0.192
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 58.82 0.196
Split times:
Mark Bib Racer Time
20070Mitanová Karolína (UHHRD)26.75
Total 6 racers

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 2:00.15 Q
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.23 Q
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:01.30 Q
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:02.03 q
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 2:02.56
6 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.49
7 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 2:06.80
Split times:
Mark Bib Racer Time
200423Hlavačka Thomas (FMIST)29.75
40066Bachan Petr (UHHRD)1:01.87
600214Eliáš Matěj (ATHOL)1:31.30
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:59.61 Q
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 2:00.65 Q
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 2:01.02 Q
4 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:01.84 q
5 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 2:02.48
6 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:02.82
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 2:24.45
Split times:
Mark Bib Racer Time
20078Hanyk Michal (ACTUR)28.49
40078Hanyk Michal (ACTUR)59.69
600 1:30.74
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:59.61 Q
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 2:00.15 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.23 Q
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 2:00.65 Q
5 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 2:01.02 Q
6 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:01.30 Q
7 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:01.84 q
8 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:02.03 q
9 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 2:02.48
10 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 2:02.56
11 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:02.82
12 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.49
13 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 2:06.80
14 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 2:24.45

800 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 NL 1:53.48
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 1:54.24
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 1:54.83
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:55.41
5 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 1:56.37
6 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 1:59.46
7 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 SB 1:59.52
8 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 1:59.69
Split times:
Mark Bib Racer Time
200214Eliáš Matěj (ATHOL)27.64
400214Eliáš Matěj (ATHOL)57.02
600214Eliáš Matěj (ATHOL)1:25.27
Total 8 racers

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 12:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:55.94
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 1:56.86
3 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 1:57.02
4 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 1:59.01
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 1:59.16
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:00.91
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:01.56
8 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:01.60
Split times:
Mark Bib Racer Time
200318Češka Jiří Pavel (SPPR4)29.03
400318Češka Jiří Pavel (SPPR4)58.56
600318Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:27.74
Total 8 racers

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:01.17 Q
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:01.31 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 2:01.45 Q
4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:04.27 q
5 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 2:05.38
6 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 2:05.40
7 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 2:07.55
Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
200309Šantavý Jakub (SKPNB)28.27
400309Šantavý Jakub (SKPNB)1:00.53
60089Dudycha Jakub (VMYTO)1:32.13
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:02.05 Q
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 2:03.19 Q
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 2:03.75 Q
4 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:03.78 q
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:07.30
6 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:10.86
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:15.24
Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200318Češka Jiří Pavel (SPPR4)29.59
400318Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:02.02
600318Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:31.41
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:01.17 Q
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:01.31 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 2:01.45 Q
4 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:02.05 Q
5 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 2:03.19 Q
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 2:03.75 Q
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:03.78 q
8 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:04.27 q
9 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 2:05.38
10 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 2:05.40
11 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:07.30
12 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 2:07.55
13 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:10.86
14 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:15.24
Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 DNS

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 MR 2:09.60
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 2:15.10
3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 2:15.85
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:16.95
5 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 2:18.63
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 2:18.78
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:23.36
8 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:29.57
Split times:
Mark Bib Racer Time
200108Štoudková Pavla (AKOLY)30.37
400108Štoudková Pavla (AKOLY)1:02.49
600108Štoudková Pavla (AKOLY)1:35.61
Total 8 racers

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:20.73 Q
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:21.32 Q
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:21.38 Q
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 2:21.78 q
5 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:23.50
6 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:25.84
Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200382Vaculíková Edita (DUKPR)34.01
400414Mihalíková Leona (BRECL)1:11.45
600382Vaculíková Edita (DUKPR)1:46.72
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:18.99 Q
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.81 Q
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:20.70 Q
4 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:21.96 q
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 2:22.75
6 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:27.54
7 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:31.10
Split times:
Mark Bib Racer Time
200108Štoudková Pavla (AKOLY)33.31
400108Štoudková Pavla (AKOLY)1:09.80
600108Štoudková Pavla (AKOLY)1:45.28
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:18.99 Q
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.81 Q
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:20.70 Q
4 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:20.73 Q
5 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:21.32 Q
6 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:21.38 Q
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 2:21.78 q
8 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:21.96 q
9 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 2:22.75
10 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:23.50
11 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:25.84
12 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:27.54
13 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:31.10
Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNS

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 2:19.17 Q
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:20.32 Q
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 2:20.62 Q
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 2:20.80 q
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 2:21.14 q
6 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 2:26.99
7 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:28.06
Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DQ 17.3.1
Split times:
Mark Bib Racer Time
600549Svobodová Barbora (UNIBR)1:45.37
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.51 Q
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 SB 2:20.15 Q
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 2:23.41 Q
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 SB 2:23.87
5 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:24.08
6 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 2:25.87
7 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 2:30.09
Split times:
Mark Bib Racer Time
200183Serbousková Sára Viktorie (CTREB)34.00
400183Serbousková Sára Viktorie (CTREB)1:09.80
600183Serbousková Sára Viktorie (CTREB)1:45.36
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 2:19.17 Q
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.51 Q
3 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 SB 2:20.15 Q
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:20.32 Q
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 2:20.62 Q
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 2:20.80 q
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 2:21.14 q
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 2:23.41 Q
9 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 SB 2:23.87
10 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:24.08
11 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 2:25.87
12 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 2:26.99
13 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:28.06
14 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 2:30.09
Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DQ 17.3.1

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 MR 2:11.01
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:16.13
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:17.46
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 2:19.83
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.99
6 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:24.37
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:24.99
8 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:30.24
Split times:
Mark Bib Racer Time
200343Borová Hana (VITKO)32.03
400343Borová Hana (VITKO)1:05.44
600343Borová Hana (VITKO)1:38.98
Total 8 racers

1500 m - Junioři

(Sun, 7.3.2021 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 3:57.52
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 3:57.84
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 3:58.62
4 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 4:00.11
5 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 4:05.58
6 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 4:11.11
7 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 SB 4:12.63
8 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:14.33
9 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 4:14.43
10 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 4:17.25
11 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.57
12 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 SB 4:28.97
Split times:
Mark Bib Racer Time
40067Habarta Tomáš (UHHRD)1:04.74
80067Habarta Tomáš (UHHRD)2:10.15
1200372Matolín Maximilian (DUKPR)3:12.49
Total 12 racers

1500 m - Dorostenci

(Sun, 7.3.2021 - 10:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 4:12.33
2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 4:13.59
3 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 SB 4:13.92
4 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 4:15.92
5 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:17.39
6 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 PB 4:18.17
7 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 4:21.13
8 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 4:23.34
9 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 4:23.88
10 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 4:24.86
11 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 4:27.63
Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
40072Gajdoš Ondřej (SNLIB)1:11.05
80072Gajdoš Ondřej (SNLIB)2:21.96
1200192Künstler Marek (AKLOL)3:30.71
Total 12 racers

1500 m - Juniorky

(Sun, 7.3.2021 - 10:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:36.86
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:39.13
3 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11 SB 4:47.62
4 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 4:54.56
5 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 4:56.84
6 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 PB 4:58.18
7 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 4:58.52
8 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12 SB 4:59.51
9 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 5:13.83
10 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 5:15.75
11 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 5:16.15
Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400104Hluší Natálie (AKOLY)1:15.51
800503Sasynová Karolína (TZTRI)2:33.41
1200503Sasynová Karolína (TZTRI)3:44.95
Total 12 racers

1500 m - Dorostenky

(Sun, 7.3.2021 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 4:44.43
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 4:48.12
3 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 4:49.24
4 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 PB 4:50.64
5 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 4:53.54
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 PB 4:56.82
7 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 SB 5:00.28
8 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 5:05.36
9 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 SB 5:09.53
10 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 5:28.07
11 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 5:28.99
Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400408Steinsová Adéla (BEROU)1:17.11
800408Steinsová Adéla (BEROU)2:37.63
1200408Steinsová Adéla (BEROU)3:55.36
Total 12 racers

3000 m - Junioři

(Sat, 6.3.2021 - 18:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 08:39.61
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 08:41.39
3 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 08:42.70
4 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 08:53.48
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08:56.02
6 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09:02.15
7 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 09:07.71
8 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 09:13.89
9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 09:14.12
10 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 09:16.45
11 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 09:25.81
12 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 SB 09:49.91
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000177Hřebačka Matěj (AKHOD)2:50.36
2000177Hřebačka Matěj (AKHOD)5:46.01
Total 12 racers

3000 m - Dorostenci

(Sat, 6.3.2021 - 18:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08:54.69
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 PB 09:03.76
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 9 PB 09:16.60
4 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 09:18.55
5 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 SB 09:18.69
6 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 PB 09:19.53
7 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09:27.55
8 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09:28.70
9 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 09:32.49
10 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09:35.99
11 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09:55.15
12 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 10:07.55
Split times:
Mark Bib Racer Time
10007Dražan Marián (TEKLA)3:02.37
20007Dražan Marián (TEKLA)5:59.21
Total 12 racers

3000 m - Juniorky

(Sat, 6.3.2021 - 18:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 10:02.41
2 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 PB 10:19.00
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12 PB 10:22.29
4 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 10:47.67
5 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 9 SB 10:49.35
6 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 10:55.69
7 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 10:58.15
8 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 11:00.52
9 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 11:11.99
10 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 11:26.52
11 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 11:28.30
12 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 11:50.89
Split times:
Mark Bib Racer Time
200104Hluší Natálie (AKOLY)39.54
400104Hluší Natálie (AKOLY)1:19.82
600104Hluší Natálie (AKOLY)1:59.46
800104Hluší Natálie (AKOLY)2:38.78
1000104Hluší Natálie (AKOLY)3:17.81
1200104Hluší Natálie (AKOLY)3:57.93
1400104Hluší Natálie (AKOLY)4:38.49
1600104Hluší Natálie (AKOLY)5:19.31
1800104Hluší Natálie (AKOLY)5:59.72
2000104Hluší Natálie (AKOLY)6:41.19
2200104Hluší Natálie (AKOLY)7:21.59
2400104Hluší Natálie (AKOLY)8:02.77
2600104Hluší Natálie (AKOLY)8:44.79
2800104Hluší Natálie (AKOLY)9:25.41
Total 12 racers

3000 m - Dorostenky

(Sat, 6.3.2021 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 10:25.66
2 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 PB 10:26.88
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 PB 10:30.01
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 10:37.44
5 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 11 PB 11:10.08
6 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 11:35.09
7 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 11:37.25
8 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 PB 11:39.82
9 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 SB 11:45.02
10 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 11:53.97
11 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 12:04.28
Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200211Kučerová Aneta (ATBEN)40.12
400211Kučerová Aneta (ATBEN)1:21.91
600211Kučerová Aneta (ATBEN)2:04.86
1200211Kučerová Aneta (ATBEN)4:11.60
140028Hadravová Kateřina (ACCLI)4:54.19
160028Hadravová Kateřina (ACCLI)5:36.19
180028Hadravová Kateřina (ACCLI)6:18.32
200028Hadravová Kateřina (ACCLI)7:00.07
220028Hadravová Kateřina (ACCLI)7:40.80
240028Hadravová Kateřina (ACCLI)8:21.86
260028Hadravová Kateřina (ACCLI)9:03.82
2800407Placatková Tereza (BEROU)9:45.37
Total 12 racers

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.01 Q 0.162
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.11 Q 0.141
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.27 Q 0.152
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 08.28 q 0.170
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.47 0.179
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.158
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.98 0.154
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 =NL 07.99 Q 0.138
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.01 Q 0.150
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.32 Q 0.145
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.35 q 0.166
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.47 0.156
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.75 0.137
7 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.81 0.186
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.05 0.138
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 =NL 07.99 Q 0.138
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.01 Q 0.162
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.01 Q 0.150
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.11 Q 0.141
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.27 Q 0.152
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 08.28 q 0.170
7 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.32 Q 0.145
8 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.35 q 0.166
9 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.47 0.156
10 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.47 0.179
11 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.158
12 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.75 0.137
13 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.81 0.186
14 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.98 0.154
15 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.05 0.138

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 NL 07.98 0.143
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.00 0.137
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.14 0.139
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.18 0.141
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.34 0.150
6 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.37 0.150
7 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.49 0.149
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNF 0.128
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.04 Q 0.162
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.25 Q 0.141
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.39 Q 0.145
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.50 q 0.154
5 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.01 0.171
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.20 0.194
7 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 09.28 0.211
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.12 Q 0.179
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.23 Q 0.144
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 08.45 Q 0.193
4 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.57 q 0.198
5 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.62 0.191
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 08.82 0.181
7 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.61 0.182
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.04 Q 0.162
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.12 Q 0.179
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.23 Q 0.144
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.25 Q 0.141
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.39 Q 0.145
6 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 08.45 Q 0.193
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.50 q 0.154
8 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.57 q 0.198
9 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.62 0.191
10 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 08.82 0.181
11 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.01 0.171
12 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.20 0.194
13 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 09.28 0.211
14 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.61 0.182

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.90 0.183
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.09 0.172
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.17 0.145
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 =PB 08.25 0.129
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 08.33 0.183
6 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.48 0.146
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.51 0.150
8 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.52 0.207
Total 8 racers

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.82 Q 0.155
2 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05 Q 0.149
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.50 Q 0.217
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.64 q 0.194
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 10.49 0.250
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF 0.200
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79 Q 0.170
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26 Q 0.205
3 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.47 Q 0.153
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.95 q 0.387
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 10.52 0.217
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79 Q 0.170
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.82 Q 0.155
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05 Q 0.149
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26 Q 0.205
5 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.47 Q 0.153
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.50 Q 0.217
7 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.64 q 0.194
8 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.95 q 0.387
9 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 10.49 0.250
10 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 10.52 0.217
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF 0.200

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 08.60 0.161
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.70 0.171
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08 0.163
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 09.12 0.156
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 09.48 0.213
6 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.51 0.200
7 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 09.93 0.136
Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.69 Q 0.170
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.91 Q 0.150
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 09.03 Q 0.173
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.04 q 0.192
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 09.06 0.204
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 09.42 0.126
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.64 Q 0.169
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.82 Q 0.146
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.92 Q 0.170
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.04 q 0.139
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 SB 09.22 0.138
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.25 0.182
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.64 Q 0.169
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.69 Q 0.170
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.82 Q 0.146
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.91 Q 0.150
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.92 Q 0.170
6 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 09.03 Q 0.173
7 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.04 q 0.139
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.04 q 0.192
9 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 09.06 0.204
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 SB 09.22 0.138
11 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.25 0.182
12 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 09.42 0.126
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.59 0.136
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 08.66 0.146
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.76 0.162
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.89 0.146
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 08.92 0.197
6 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.01 0.179
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.05 0.159
8 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.09 0.162
Total 8 racers

Skok vysoký - Junioři

(Sun, 7.3.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.691.741.791.831.871.901.931.961.982.032.102.16
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 2.10 -----O-O-OXOXXX
2 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 8 SB 1.93 -O-OOOOXXX
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 1.93 ---OXOOOXXX
4= František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 PB 1.93 -OOOOXXOXOXX
4= David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 PB 1.93 -OOOOXXOXOXX
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 =PB 1.90 -OOOOOXXX
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 9 SB 1.90 -OO-XOXXOXXX
8 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 2 PB 1.87 OOOOXXOXXX
9 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 SB 1.83 -OOOXXX
10 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 SB 1.79 OOXXOXXX
Total 10 racers

Skok vysoký - Dorostenci

(Sun, 7.3.2021 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.651.691.731.771.801.831.861.881.901.921.941.962.00
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 8 NL 1.96 --OOOOOXOXXOOOOXXX
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 1.92 ----OOOOXOOXXX
3 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 5 PB 1.90 ---OOOOOOXXX
4 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 9 1.86 O-O-XOOXXOXXX
5 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 SB 1.83 --OOXOOXXX
6 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 PB 1.80 XXOXOXOXXOXOXXX
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 1.77 -OOOXXX
8 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 PB 1.77 OOXXOOXXX
9= Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 1.73 OOOXXX
9= Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 2 =PB 1.73 OOOXXX
Total 10 racers

Skok vysoký - Juniorky

(Sat, 6.3.2021 - 17:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.551.591.631.671.701.741.781.80
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 NL 1.78 --OOOOXOXXX
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 SB 1.67 OOXOOXXX
2= Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 1.67 OOXOOXXX
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 9 1.67 -OOXXOXXX
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 SB 1.63 OOXOXXX
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 4 1.59 OOXXX
7= Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 SB 1.59 XOOXXX
7= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 1.59 XOOXXX
9 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 3 1.59 XXOOXXX
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 NM
Total 10 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Sat, 6.3.2021 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.531.571.601.631.661.681.70
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 11 1.68 OXOOOOXOXXX
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 PB 1.68 OXOOXXOXXOXXOXXX
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 10 SB 1.63 OOOOXXX
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 1.63 OOXOOXXX
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 6 PB 1.63 OXXOOOXXX
6 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 1.60 XOXXOXXOXXX
7 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 SB 1.57 OOXXX
8 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 SB 1.57 XOOXXX
9= Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 =PB 1.53 OXXX
9= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 SB 1.53 OXXX
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 DNS
Total 11 racers

Skok o tyči - Junioři

(Sun, 7.3.2021 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.503.703.854.004.124.234.314.394.444.494.544.594.64
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 PB 4.59 ----O-OOO-XOXOXXX
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 11 PB 4.59 -----XXOXO-XOOXXOXXOXX
3 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 PB 4.54 -----OOXOOXOOXXX
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 SB 4.39 -----XOOXXOXXX
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 PB 4.23 -OOOOOXXX
6 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 SB 4.00 -O-OXXX
7 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 6 SB 4.00 -OXOOXXX
8 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2 PB 3.85 --OXXX
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1 =PB 3.70 OOXXX
10 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 SB 3.70 OXXOXXX
11 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 3 SB 3.50 OXXX
Total 11 racers

Skok o tyči - Dorostenci

(Sat, 6.3.2021 - 18:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.103.303.453.603.753.904.004.104.204.284.344.394.444.494.544.60
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 7 NL 4.54 -----O-OOOOOOOOXXX
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 4.44 ------O-O-XO-XO-XXX
3 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 4.34 -----O-OXOXOOXXX
4= Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 4.00 ---OOOXOXXX
4= Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 PB 4.00 ---OOOXOXXX
6 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 PB 4.00 -OXXOOOXXOXOXXX
7 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5 PB 3.90 -OOOOOXXX
8 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 PB 3.60 OOOOXXX
Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 NM
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 NM
Total 10 racers

Skok o tyči - Juniorky

(Sat, 6.3.2021 - 14:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.752.953.153.303.453.603.723.843.944.014.06
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 9 3.94 -----XOOXOXOXXX
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 PB 3.84 ---O-OXXOXXOXXX
3 Eliška HezkáEliška Hezká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 PB 3.72 ---OXXOOOXXX
4= Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 3.45 --OOOXXX
4= Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 SB 3.45 --OOOXXX
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 3 SB 3.30 -OOOXXX
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1 PB 2.75 OXXX
8 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 2 2.75 XOXXX
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 DNS
Total 9 racers

Skok o tyči - Dorostenky

(Sat, 6.3.2021 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.602.803.003.153.303.453.603.723.864.00
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 8 MR 3.86 ----O-OOXOXXX
2 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 3.45 -----O-XXX
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 7 PB 3.30 -XOOOOXXX
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 PB 3.30 -XOOXOOXXX
5 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 3.15 XOXOXXOXOXXX
6 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 PB 3.00 XOOXXOXXX
7 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1 PB 2.80 OXOXXX
7 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 PB 2.80 OXOXXX
9 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 PB 2.80 OXXOXXX
Total 9 racers

Skok daleký - Junioři

(Sun, 7.3.2021 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 NL 7.41 6.53X7.207.207.417.197.18
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 SB 7.02 6.857.02X7.02X6.88X
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 SB 6.96 X6.926.966.96XXX
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 PB 6.80 6.55X6.656.656.596.736.80
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 6.79 6.64--6.646.79XX
6 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 8 =SB 6.77 6.776.64X6.776.75XX
7 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 PB 6.64 6.64X6.64
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 6.41 6.416.376.286.41
9 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 6.39 6.396.336.306.39
10 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 2 SB 6.23 6.236.086.096.23
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 6 DNS
Total 11 racers

Skok daleký - Dorostenci

(Sun, 7.3.2021 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 PB 6.86 6.716.766.866.866.86X5.56
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 11 SB 6.76 6.57X6.696.696.766.50X
3 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 6.62 6.62-6.386.62--X
4 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 SB 6.44 6.206.336.446.446.386.266.40
5 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 PB 6.40 6.196.316.076.316.406.346.16
6 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 SB 6.37 6.22X6.136.226.376.366.27
7 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 SB 6.25 6.106.256.186.255.98X6.22
8 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 6.22 6.225.90X6.226.066.11X
9 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 SB 6.12 5.875.776.126.12
10 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 PB 6.10 5.84X6.106.10
11 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 5.90 X4.295.905.90
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 3 DNS
Total 12 racers

Skok daleký - Juniorky

(Sun, 7.3.2021 - 11:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 SB 5.64 5.265.64X5.645.48X5.54
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 8 =PB 5.58 5.24X5.415.415.515.58X
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 11 5.52 XX5.525.52X5.125.02
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 SB 5.49 X5.265.495.495.245.455.47
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.46 5.46XX5.465.33XX
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 SB 5.40 5.21X5.195.215.275.325.40
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 SB 5.34 X5.135.345.345.26X5.30
8 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 PB 5.10 4.995.105.005.104.794.794.79
9 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 1 PB 5.06 4.83X5.065.06
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 2 SB 4.95 4.95XX4.95
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 NM
Total 11 racers

Skok daleký - Dorostenky

(Sat, 6.3.2021 - 18:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 5.73 5.625.38X5.62XX5.73
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11 =PB 5.65 X5.565.505.565.655.60X
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 PB 5.51 X5.515.195.515.10X5.29
4 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 5.48 4.935.245.485.485.26X5.13
5 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 5.47 5.475.46X5.47XXX
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 =PB 5.42 X5.365.425.42XXX
7 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1 PB 5.37 4.845.025.345.345.285.205.37
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 10 5.30