Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

60 m - Junioři (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 021008 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =NL 06.81 0.130
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 030930 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 06.87 0.151
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 06.94 0.138
60 m - Dorostenci (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.10 0.161
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.13 0.179
3 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 07.19 0.132
60 m - Juniorky (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =PB 07.67 0.165
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 07.69 0.148
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 07.79 0.166
60 m - Dorostenky (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 NL 07.66 0.148
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.68 0.172
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 07.77 0.172
200 m - Junioři (Sunday, 7.3.2021 - 14:20:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 021008 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NR 20.95 0.166
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 21.81 0.169
3 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 22.01 0.130
200 m - Dorostenci (Sunday, 7.3.2021 - 14:10:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 22.37 0.221
2 Petr HudečekPetr Hudeček 050514 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.62 0.192
3 Jan ŠulcJan Šulc 050708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.77 0.176
200 m - Juniorky (Sunday, 7.3.2021 - 14:00:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 24.49 0.199
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 25.26 0.197
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.81 0.166
200 m - Dorostenky (Sunday, 7.3.2021 - 13:50:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 24.17 0.213
2 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 PB 24.61 0.177
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 25.11 0.192
400 m - Junioři (Sunday, 7.3.2021 - 13:40:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 47.99 0.156
2 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 48.35 0.168
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.35 0.228
400 m - Dorostenci (Sunday, 7.3.2021 - 13:30:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Tomáš MajerTomáš Majer 040115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 NL 49.32 0.195
2 Jan UllmanJan Ullman 040220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 49.78 0.180
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 49.98 0.153
400 m - Juniorky (Sunday, 7.3.2021 - 13:20:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 55.98 0.199
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 025121 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 55.99 0.164
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.57 0.194
400 m - Dorostenky (Sunday, 7.3.2021 - 13:10:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =NL 56.18 0.209
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 046113 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.58 0.408
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 056122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 57.17 0.163
800 m - Junioři (Sunday, 7.3.2021 - 13:00:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 NL 1:53.48
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 020729 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 1:54.24
3 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 1:54.83
800 m - Dorostenci (Sunday, 7.3.2021 - 12:49:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:55.94
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 1:56.86
3 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 1:57.02
800 m - Juniorky (Sunday, 7.3.2021 - 12:40:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 MR 2:09.60
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 2:15.10
3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 036031 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 2:15.85
800 m - Dorostenky (Sunday, 7.3.2021 - 12:30:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 MR 2:11.01
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 045508 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:16.13
3 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:17.46
1500 m - Junioři (Sunday, 7.3.2021 - 10:29:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 3:57.52
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 3:57.84
3 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 3:58.62
1500 m - Dorostenci (Sunday, 7.3.2021 - 10:19:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 040104 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 4:12.33
2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 040127 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 4:13.59
3 Marián DražanMarián Dražan 040409 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 SB 4:13.92
1500 m - Juniorky (Sunday, 7.3.2021 - 10:09:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:36.86
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:39.13
3 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11 SB 4:47.62
1500 m - Dorostenky (Sunday, 7.3.2021 - 09:59:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 045313 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 4:44.43
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 4:48.12
3 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 055214 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 4:49.24
3000 m - Junioři (Saturday, 6.3.2021 - 18:44:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 08:39.61
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 021223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 08:41.39
3 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 020312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 08:42.70
3000 m - Dorostenci (Saturday, 6.3.2021 - 18:30:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Marián DražanMarián Dražan 040409 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08:54.69
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 040323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 PB 09:03.76
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 050627 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 9 PB 09:16.60
3000 m - Juniorky (Saturday, 6.3.2021 - 18:14:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 10:02.41
2 Tereza ŠedováTereza Šedová 036013 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 PB 10:19.00
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 035420 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12 PB 10:22.29
3000 m - Dorostenky (Saturday, 6.3.2021 - 17:59:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 10:25.66
2 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 055306 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 PB 10:26.88
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 045131 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 PB 10:30.01
60 m překážek - Junioři (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 030813 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 NL 07.98 0.143
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.00 0.137
3 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.14 0.139
60 m překážek - Dorostenci (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.90 0.183
2 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.09 0.172
3 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.17 0.145
60 m překážek - Juniorky (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 08.60 0.161
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.70 0.171
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 035222 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08 0.163
60 m překážek - Dorostenky (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 055416 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.59 0.136
2 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 08.66 0.146
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 045423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.76 0.162
Chůze dráha 3000 m - Juniorky (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 035401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 14:24.93
2 Jana ZikmundováJana Zikmundová 026002 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 14:41.72
3 Hana KopelováHana Kopelová 035628 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 17:52.08
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Saturday, 6.3.2021 - 19:03:00)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Ema KlimentováEma Klimentová 055106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 PB 14:59.48
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 045123 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 PB 15:50.23
3 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 055807 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 15:55.15
Chůze dráha 5000 m - Junioři (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 3 PB 21:28.29
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 21:50.28
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 021029 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 25:33.91
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Saturday, 6.3.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Roman HanykRoman Hanyk 040606 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 24:53.39
2 Tomáš EndrštTomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 25:16.40
3 Patrik SolničkaPatrik Solnička 041008 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 27:16.12