Skok vysoký - Junioři (neděle, 7.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2.10 | |||
2 | Libor ŠkobránekLibor Škobránek | 02 | VSK Univerzita Brno | SB 1.93 | |||
3 | Jiří AdamecJiří Adamec | 03 | TJ Spartak Vlašim | 1.93 |
Skok vysoký - Dorostenci (neděle, 7.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 04 | SKOK J. Hradec, z.s. | NL 1.96 | |||
2 | Tomáš NeufussTomáš Neufuss | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1.92 | |||
3 | David KožíšekDavid Kožíšek | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | PB 1.90 |
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | NL 1.78 | |||
2= | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | SB 1.67 | |||
2= | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 1.67 |
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | JAC Brno | 1.68 | |||
2 | Anna ŠobrováAnna Šobrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | PB 1.68 | |||
3 | Karolína ChýlováKarolína Chýlová | 05 | AK Most | SB 1.63 |
Skok o tyči - Junioři (neděle, 7.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | PB 4.59 | |||
2 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 4.59 | |||
3 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 4.54 |
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | NL 4.54 | |||
2 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 4.44 | |||
3 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | PB 4.34 |
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠebákováVeronika Šebáková | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 3.94 | |||
2 | Lucie DvořákováLucie Dvořáková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | PB 3.84 | |||
3 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | PB 3.72 |
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie OndrováViktorie Ondrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | MR 3.86 | |||
2 | Niki JoanniduNiki Joannidu | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3.45 | |||
3 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | PB 3.30 |
Skok daleký - Junioři (neděle, 7.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | NL 7.41 | |||
2 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | SB 7.02 | |||
3 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | SB 6.96 |
Skok daleký - Dorostenci (neděle, 7.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | PB 6.86 | |||
2 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | SB 6.76 | |||
3 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6.62 |
Skok daleký - Juniorky (neděle, 7.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | SB 5.64 | |||
2 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | =PB 5.58 | |||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 5.52 |
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VlkováTereza Vlková | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5.73 | |||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | =PB 5.65 | |||
3 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | PB 5.51 |
Trojskok - Junioři (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VeselýMartin Veselý | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 14.70 | |||
2 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.13 | |||
3 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | PB 13.94 |
Trojskok - Dorostenci (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | PB 14.35 | |||
2 | Martin KvapilMartin Kvapil | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | PB 13.91 | |||
3 | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | PB 13.60 |
Trojskok - Juniorky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 12.32 | |||
2 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | PB 12.25 | |||
3 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 12.05 |
Trojskok - Dorostenky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VlkováTereza Vlková | 04 | A. C. TEPO Kladno | MR 12.44 | |||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | PB 11.44 | |||
3 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | PB 11.19 |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina MazurováMartina Mazurová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14.49 | |||
2 | Alice StehnováAlice Stehnová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | PB 13.65 | |||
3 | Žaneta PivcováŽaneta Pivcová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | PB 13.25 |
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 14.35 | |||
2 | Klára HolcováKlára Holcová | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | PB 12.48 | |||
3 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | SB 11.98 |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VláčilOndřej Vláčil | 04 | TJ Sokol Opava | PB 17.07 | |||
2 | Jan SvozilJan Svozil | 04 | TJ Valašské Meziříčí | PB 17.03 | |||
3 | Martin VajdaMartin Vajda | 04 | TJ Sokol Opava | PB 16.46 |
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 6.3.2021)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MarvanMarek Marvan | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | PB 15.80 | |||
2 | Aleš KlozíkAleš Klozík | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | PB 15.39 | |||
3 | Martin PonížilMartin Ponížil | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | SB 15.03 |