Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava (20. - 21. 2. 2021)

Skok vysoký - Muži (Sunday, 21.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové =NL 2.17
2 Jan ŠtefelaJan Štefela 010420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.13
3= Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.08
3= Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2.08
Skok vysoký - Ženy (Sunday, 21.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... =NL 1.84
2 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 1.80
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 025422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.75
Skok o tyči - Muži (Saturday, 20.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 5.43
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. SB 5.32
3 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.21
Skok o tyči - Ženy (Saturday, 20.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.26
2= Zuzana PražákováZuzana Pražáková 975426 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.03
2= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 4.03
Skok daleký - Muži (Sunday, 21.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.44
2 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 7.36
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7.26
Skok daleký - Ženy (Sunday, 21.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 6.15
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 6.04
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 6.01
Trojskok - Muži (Saturday, 20.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.86
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.61
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 15.37
Trojskok - Ženy (Saturday, 20.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 13.28
2 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 13.24
3 Petra HarasimováPetra Harasimová 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 12.77
Vrh koulí 4kg - Ženy (Saturday, 20.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NL 17.92
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 035206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 15.32
3 Lenka ValešováLenka Valešová 855811 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.80
Vrh koulí 7,26kg - Muži (Saturday, 20.2.2021)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 990730 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 18.35
2 Martin NovákMartin Novák 921005 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.32
3 Michal ForejtMichal Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 17.19