Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava (20. - 21. 2. 2021)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 15:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.72 Q 0.142
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.88 Q 0.126
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.96 Q 0.144
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.02 q 0.128
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.05 0.139
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 07.08 0.164
7 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 =SB 07.09 0.167
8 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.19 0.124
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 15:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.75 Q 0.150
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.76 Q 0.127
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 06.90 Q 0.164
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.91 q 0.131
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.03 0.135
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.06 0.171
7 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.31 0.164
Total 7 racers

60 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 20.2.2021 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.66 0.146
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.69 0.103
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.72 0.109
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 06.79 0.117
5 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 06.81 0.133
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 06.91 0.130
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 06.94 0.155
8 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.04 0.136
Total 8 racers

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 15:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.39 Q 0.143
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.53 Q 0.144
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.63 Q 0.144
4 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.68 0.145
5 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 =SB 07.71 0.145
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 SB 07.77 0.149
7 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 =SB 07.78 0.154
8 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.93 0.136
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.47 Q 0.150
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55 Q 0.161
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 =SB 07.57 Q 0.187
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 07.68 q 0.162
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.68 q 0.165
6 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.69 0.170
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.92 0.172
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 8 07.96 0.172
Total 8 racers

60 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 20.2.2021 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.34 0.162
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 07.47 0.164
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.50 0.132
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.55 0.145
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.58 0.222
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.60 0.147
7 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.65 0.142
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 07.65 0.126
Total 8 racers

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 21.2.2021 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.00 Q 0.171
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.54 0.154
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 21.57 0.141
4 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.69 0.176
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.13 0.188
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 21.2.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.99 Q 0.168
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.41 q 0.188
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.93 0.140
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.55 0.170
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.71 0.218
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 21.2.2021 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 20.93 Q 0.145
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 21.28 q 0.164
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.19 0.177
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.26 0.209
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.47 0.157
Total 5 racers

200 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 20.84 0.164
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.92 0.152
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 20.99 0.143
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.48 0.147
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.66 0.177
Total 5 racers

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 21.2.2021 - 11:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.58 Q 0.168
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 24.35 q 0.184
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.80 0.176
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.78 0.173
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.79 0.172
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 21.2.2021 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.83 Q 0.342
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 24.78 0.211
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 =PB 24.82 0.152
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.64 0.175
Total 4 racers
Rozběh 3 (Sun, 21.2.2021 - 12:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 23.92 Q 0.234
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 24.38 q 0.213
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.73 0.151
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 SB 24.88 0.127
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 25.78 0.151
Total 5 racers

200 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 MR 23.24 0.153
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.68 0.301
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.97 0.242
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.48 0.202
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.68 0.165
Total 5 racers

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.55 Q 0.199
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 48.24 q 0.182
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 48.26 0.153
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.03 0.202
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.12 0.145
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 12:51) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 47.63 Q 0.203
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 48.37 0.156
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 48.95 0.156
Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Total 4 racers
Rozběh 3 (Sat, 20.2.2021 - 12:57) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 47.15 Q 0.171
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 47.33 q 0.167
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 PB 47.93 q 0.143
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 49.06 0.162
Total 4 racers

400 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 46.31 0.171
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 46.58 0.155
3 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 47.52 0.164
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 47.70 0.176
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 PB 47.83 0.161
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.90 0.183
Total 6 racers

400 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 52.20 0.184
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.48 0.224
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 54.86 0.170
4 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 55.30 0.176
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 56.23 0.257
6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 56.75 0.278
Total 6 racers

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 12:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.44 Q 0.213
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 56.18 q 0.212
3 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 56.70 q 0.201
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 57.60 0.200
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 59.28 0.287
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 12:31) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.19 Q 0.363
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 55.47 q 0.233
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 57.75 0.183
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 59.98 0.180
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 60.43 0.201
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sat, 20.2.2021 - 12:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 56.65 Q 0.183
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 57.34 0.156
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.22 0.187
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 59.09 0.193
Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF 0.220
Total 5 racers

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 12:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 1:54.92 Q
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.03 Q
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:55.41 Q
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 1:56.26 q
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:56.88
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 1:58.66
Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 12:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:54.76 Q
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.86 Q
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:55.02 Q
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.32 q
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:57.53
Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNF
Total 6 racers

800 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:48.75
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:48.75
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:49.07
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:50.37
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 1:52.51
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:53.85
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:55.25
8 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:01.87
Total 8 racers

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:11.50 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:11.83 Q
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:12.29 Q
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:13.43
5 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 SB 2:17.28
6 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:17.74
7 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.41
8 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 SB 2:20.14
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 11:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:10.20 Q
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:10.58 Q
3 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:10.70 Q
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:11.03 q
5 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 2:12.98 q
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:13.89
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:16.48
8 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:19.46
Total 8 racers

800 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 12:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:06.57
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.73
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:07.68
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 2:10.10
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:10.51
6 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:11.71
7 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:13.44
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:18.91
Total 8 racers

1500 m - Muži

(Sun, 21.2.2021 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 3:46.15
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 3:51.26
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 3:51.98
4 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 3:52.69
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 3:56.17
6 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 3:56.96
7 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 3:58.45
8 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:59.24
9 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 3:59.75
10 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 4:06.07
11 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 4:15.88
Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNF
Total 12 racers

1500 m - Ženy

(Sun, 21.2.2021 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 4:20.24
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:27.99
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 4:28.12
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:28.73
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:31.16
6 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 4:32.61
7 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 4:32.91
8 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 4:32.93
9 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:33.57
10 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 4:41.09
Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Total 11 racers

3000 m - Muži

(Sat, 20.2.2021 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 NL 07:57.72
2 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 08:12.70
3 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08:13.52
4 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08:13.66
5 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08:33.70
6 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 08:34.00
7 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 PB 08:36.32
8 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08:52.49
Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 DNF
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNF
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Total 11 racers

3000 m - Ženy

(Sat, 20.2.2021 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 NL 09:30.44
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 PB 09:34.83
3 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 09:39.76
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 NYR 09:46.12
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 09:48.46
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 09:49.62
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 10:05.19
8 Jana CoufalováJana Coufalová 97 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10:18.27
9 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 10:23.63
10 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 10:30.03
Total 10 racers

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.85 Q 0.140
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23 Q 0.152
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.37 Q 0.175
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 08.43 q 0.147
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.51 0.136
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 16:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.17 Q 0.159
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.19 Q 0.132
3 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.40 Q 0.209
4 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.47 q 0.145
5 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.69 0.144
Total 5 racers

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Sat, 20.2.2021 - 17:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.90 0.115
2 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.15 0.202
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.15 0.147
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.26 0.160
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.33 0.131
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 =SB 08.43 0.134
7 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.46 0.141
8 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.47 0.161
Total 8 racers

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 15:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.17 Q 0.141
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.59 Q 0.169
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62 Q 0.164
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 08.63 q 0.158
5 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.78 0.161
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.83 0.119
7 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.85 0.176
8 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.35 0.174
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.35 Q 0.173
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.52 Q 0.159
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.58 Q 0.159
4 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 08.64 q 0.126
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 08.83 0.177
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.88 0.123
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.90 0.155
8 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.99 0.161
Total 8 racers

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 20.2.2021 - 17:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.144
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.30 0.125
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.44 0.159
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 08.49 0.143
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.51 0.164
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.61 0.179
7 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.62 0.162
8 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.71 0.131
Total 8 racers

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 21.2.2021 - 14:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Müller V., Macík O., Rusek J., Koška M. Müller V., Macík O., Rusek J., Koška M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 WL 1:26.49 0.191
2 Kováč D., Růžička M., Mach M., Drahota J. Kováč D., Růžička M., Mach M., Drahota J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:28.43 0.174
3 A - Maruštík D., Páník M., Míka O., Procházka J. A - Maruštík D., Páník M., Míka O., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:28.57 0.183
4 Tuček M., Plaček T., Musil L., Klézl D. Tuček M., Plaček T., Musil L., Klézl D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:29.07 0.194
5 A - Řehák M., Kratochvíl Š., Šámal J., Soukal L. A - Řehák M., Kratochvíl Š., Šámal J., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:29.64 0.140
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 21.2.2021 - 14:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dvořák T., Hudeček P., Jarušek M., Ullman J. Dvořák T., Hudeček P., Jarušek M., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 1:33.04 0.237
2 B - Kabyš D., Vrba V., Haidelmeier M., Štefela J. B - Kabyš D., Vrba V., Haidelmeier M., Štefela J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:33.05 0.188
3 Zuna J., Zuna M., Vaněček J., Jahoda J. Zuna J., Zuna M., Vaněček J., Jahoda J. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:33.70 0.127
4 B - Rosenberger M., Vinduška V., Pernica V., Synek J. B - Rosenberger M., Vinduška V., Pernica V., Synek J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:35.26 0.156
5 Grégr J., Hřebíček A., Janošík A., Tůma J. Grégr J., Hřebíček A., Janošík A., Tůma J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:39.34 0.198
Total 5 racers

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 21.2.2021 - 14:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Jíchová N. Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Jíchová N. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:38.81 0.157
2 A - Suchá L., Píchalová B., Salcmanová K., Matoušková K. A - Suchá L., Píchalová B., Salcmanová K., Matoušková K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:40.38 0.183
3 Sobotková K., Voříšková A., Vébrová E., Zavadilová L. Sobotková K., Voříšková A., Vébrová E., Zavadilová L. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 1:41.54 0.162
4 Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:43.02 0.191
5 Fialová D., Březná G., Holšánová A., Schneeberger M. Fialová D., Březná G., Holšánová A., Schneeberger M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:44.87 0.169
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 21.2.2021 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bisová N., Černohorská A., Kokšálová H., Řeháková M. Bisová N., Černohorská A., Kokšálová H., Řeháková M. USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 1:44.00 0.171
2 Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 1:45.50 0.157
3 Červená M., Hřebíčková L., Černocká K., Klimentová E. Červená M., Hřebíčková L., Černocká K., Klimentová E. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:50.99 0.168
Total 3 racers

Skok vysoký - Muži

(Sun, 21.2.2021 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.931.982.032.082.132.172.21
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 =NL 2.17 OOOXOXXOXOXXX
2 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 2.13 --OOOXXX
3= Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 9 2.08 --XOOXXX
3= Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 12 2.08 --XOOXXX
5 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC PardubiceAC Pardubice
98 5 PB 2.03 OXOOXXX
6 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 1.98 OOXXX
7 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6 1.93 XOXXX
8 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 1.93 XXOXXX
Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 7 DNS
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 2 NM
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 NM
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1 NM
Total 12 racers

Skok vysoký - Ženy

(Sun, 21.2.2021 - 13:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.601.651.701.751.801.841.88
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 13 =NL 1.84 --OOXOXXOXXX
2 Denisa PešováDenisa Pešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 SB 1.80 OOOXXOXXOXXX
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 11 1.75 OOOOXXX
4 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 12 1.75 --OXOX
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 =SB 1.75 OOXOXOXXX
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 1.70 XOOXOXXX
7= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 =SB 1.65 OOXXX
7= Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 6 1.65 OOXXX
9 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4 1.65 OXXOXXX
10 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 7 1.65 XOXXOXXX
11= Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1 1.60 OXXX
11= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 1.60 OXXX
11= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 2 1.60 OXXX
Total 13 racers

Skok o tyči - Muži

(Sat, 20.2.2021 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 4.354.554.754.955.085.215.325.435.54
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 9 NL 5.43 -----OXOOXXX
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 7 SB 5.32 ----XOOXOX-XX
3 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 8 5.21 ----XOXXOXXX
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 SB 5.08 -OOXOOXXX
5 David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 3 4.75 OXOOXXX
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 4.55 XOXOXXX
7= Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 4 4.35 OXXX
7= Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1 4.35 OXXX
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 NM
Total 9 racers

Skok o tyči - Ženy

(Sat, 20.2.2021 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.303.503.703.904.034.164.264.354.45
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 12 4.26 ----OOO-XXX
2= Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 10 4.03 --OOOXXX
2= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 7 SB 4.03 --OOOXXX
4 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 11 4.03 --OOXOXXX
5 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 PB 4.03 -OOXXOXXOXXX
6 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 5 PB 3.90 OOOXOXXX
7= Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.70 -OOXXX
7= Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 9 3.70 -OOXXX
9 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 PB 3.50 OOXXX
10 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 SB 3.50 OXOXXX
Eliška HezkáEliška Hezká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 DNS
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 NM
Total 12 racers

Skok daleký - Muži

(Sun, 21.2.2021 - 13:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 10 7.44 7.017.055.337.057.217.167.44
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 7 PB 7.36 X7.26X7.267.36XX
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 11 7.26 7.107.217.047.21X7.267.26
4 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 7.09 6.92X7.097.097.016.99X
5 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 7.03 6.846.756.866.867.03X6.94
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 7.03 6.857.03X7.034.616.716.86
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 6.99 6.556.956.996.99X5.43-
8 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 2 6.89 6.68X6.896.896.88X6.65
9 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 6.75 X-6.756.75
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3 DNS
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 DNS
Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 12 DNS
Total 12 racers

Skok daleký - Ženy

(Sun, 21.2.2021 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 SB 6.15 XX6.096.09X6.15X
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 SB 6.04 X5.816.016.016.046.025.99
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 PB 6.01 XX5.795.79X5.956.01
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 6 SB 5.91 5.565.695.915.915.805.765.86
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 12 5.85 5.785.855.845.854.185.685.80
6 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 3 SB 5.78 X5.725.765.76X5.78X
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 SB 5.70 X5.70X5.705.69XX
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 5.62 5.595.625.585.62XX4.23
9 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 8 5.62 5.50X5.625.62
10 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 5.61 5.61X5.585.61
11 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 SB 5.50 5.444.255.505.50
12 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 5.49 X3.855.495.49
Total 12 racers

Trojskok - Muži

(Sat, 20.2.2021 - 11:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 11 15.86 X15.8615.3715.86XXX
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 12 15.61 15.3115.61X15.6115.46X15.58
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 SB 15.37 14.9515.1615.1215.1614.9615.3215.37
4 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 9 SB 15.12 14.8214.85X14.85X15.0015.12
5 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 8 14.50 X14.3614.3514.3614.4614.5014.35
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 14.44 13.8413.9814.4414.44X14.1514.33
7 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 6 14.36 XX14.3614.36XXX
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 PB 14.35 13.9313.5314.3514.3513.7913.8213.66
9 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 13.98 13.98XX13.98
10 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 13.72 13.6313.7213.3313.72
11 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 7 13.64 13.5613.6413.3913.64
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 NM
Total 12 racers

Trojskok - Ženy

(Sat, 20.2.2021 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 12 NL 13.28 12.84X12.9312.9313.28X12.48
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 PB 13.24 X13.0612.9913.0613.2413.18X
3 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10 PB 12.77 12.5312.7712.7312.77-X12.70
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 12.50 X12.1512.5012.5012.25X12.27
5 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 9 12.46 12.2112.46X12.46X12.1012.28
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 PB 12.44 X12.0112.3812.3811.7612.1412.44
7 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 PB 12.30 X12.3012.0112.3011.73XX
8 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 12.29 12.1312.2911.8812.2912.1012.11X
9 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 6 12.20 X12.1212.2012.20
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 SB 11.88 11.3911.5411.8811.88
11 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 5 11.65 11.4911.65X11.65
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 NM
Total 12 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Sat, 20.2.2021 - 11:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 5 NL 17.92 17.6117.90X17.9017.92XX
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 PB 15.32 14.92X14.6814.92X15.32X
3 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 4 14.80 14.45XX14.4514.3314.4114.80
4 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 2 13.81 13.30X13.2413.3013.81XX
5 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 1 SB 12.57 11.4311.7612.2112.2111.6112.5712.05
Total 5 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Sat, 20.2.2021 - 16:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 8 PB 18.35 16.6318.35X18.35X16.48-
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 10 18.32 17.0918.32X18.32XXX
3 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 PB 17.19 16.4417.1916.4717.19X17.03X
4 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 9 16.87 16.1316.8716.4816.8716.2716.6216.40
5 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 15.98 15.3315.9815.5215.98XX15.89
6 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 5 SB 15.43 X14.57X14.5715.14X15.43
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 14.78 14.02X14.2414.2414.4614.78X
8 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1 =PB 14.18 XX14.1814.1813.8214.0313.78
9 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2 13.80 13.7813.3113.8013.80
10 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 3 13.80 XX13.8013.80
Total 10 racers