Back

 / Memoriál Ludvíka Daňka

Turnov (14. 9. 2021)

100 m - Muži (Finále)

Finále A (Tue, 14.9.2021 - 16:50) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 MR 10.33 0.124
2 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 UkraineUkraine 5 10.49 0.127
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.66 0.148
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10.87 0.152
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.92 0.135
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 11.07 0.148
7 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 11.17 0.166
8 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.33 0.158
Total 8 racers
Finále B (Tue, 14.9.2021 - 16:54) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.31 0.132
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.46 0.152
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 11.49 0.173
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 11.53 0.152
5 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 SB 11.74 0.145
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Total 7 racers

100 m - Ženy

(Tue, 14.9.2021 - 17:05) official Wind: -1.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.90 0.152
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.13 0.160
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.16 0.182
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.56 0.140
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.72 0.137
6 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.08 0.156
7 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.33 0.132
Total 7 racers

200 m - Muži (Finále)

Finále A (Tue, 14.9.2021 - 18:20) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 UkraineUkraine 5 21.16 0.150
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 21.16 0.140
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 21.59 0.145
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.73 0.145
5 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 22.54 0.171
Total 5 racers
Finále B (Tue, 14.9.2021 - 18:25) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 21.76 0.139
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.14 0.143
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.48 0.125
4 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.68 0.159
5 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 22.99 0.183
Total 5 racers
Finále C (Tue, 14.9.2021 - 18:30) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 PB 22.10 0.144
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.09 0.148
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 23.14 0.174
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 23.64 0.155
Total 4 racers

200 m - Ženy

(Tue, 14.9.2021 - 18:35) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.27 0.161
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.41 0.292
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 24.65 0.191
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.67 0.167
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.95 0.175
Total 5 racers

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Tue, 14.9.2021 - 18:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 MR 1:47.10
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 1:49.13
3 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 1:50.08
4 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 1:51.16
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 7 PB 1:51.30
6 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:52.09
7 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 SB 1:52.30
8 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:52.78
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.85
10 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 PB 1:54.03
11 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 1:56.22
Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 DNF
Total 12 racers
Běh 02 (Tue, 14.9.2021 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 1:54.91
2 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 1:55.44
3 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 PB 1:55.51
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:55.89
5 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 1:55.98
6 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:56.38
7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:56.42
8 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 PB 1:57.45
9 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:58.57
10 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 PB 1:59.00
11 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 1:59.72
12 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:07.48
Total 12 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 MR 1:47.10
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 1:49.13
3 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 1:50.08
4 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 1:51.16
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 7 PB 1:51.30
6 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:52.09
7 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 SB 1:52.30
8 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:52.78
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.85
10 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 PB 1:54.03
11 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 1:54.91
12 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 1:55.44
13 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 PB 1:55.51
14 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:55.89
15 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 1:55.98
16 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 1:56.22
17 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:56.38
18 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:56.42
19 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 PB 1:57.45
20 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:58.57
21 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 PB 1:59.00
22 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 1:59.72
23 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:07.48
Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 DNF

800 m - Ženy

(Tue, 14.9.2021 - 17:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:10.41
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:10.74
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:12.15
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:15.85
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:16.68
6 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 PB 2:17.41
7 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 2:18.65
8 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 12 2:20.34
9 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:21.88
10 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:22.17
11 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:24.52
12 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:27.29
Total 12 racers

100 m překážek - Ženy

(Tue, 14.9.2021 - 15:10) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.72 0.142
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.99 0.153
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.90 0.172
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 16.26 0.194
Total 4 racers

400 m překážek - Muži

(Tue, 14.9.2021 - 15:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.49 0.200
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.85 0.186
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 53.53 0.176
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 55.85 0.193
Total 4 racers

8 x 200 m - Mix starší žactvo

(Tue, 14.9.2021 - 15:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jirschik, Krykorková, Horna, Horčičková, Jahoda, Hornová, Čermák, Kumstátová Jirschik, Krykorková, Horna, Horčičková, Jahoda, Hornová, Čermák, Kumstátová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:34.73
2 Marek, Sajdlová, Zikmund, Marková, Lukáč, Csizmaziová, Hamada, Marková Marek, Sajdlová, Zikmund, Marková, Lukáč, Csizmaziová, Hamada, Marková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:37.57
3 Rýdl, Plecháčová, Nachtnebl, Levinská, Novotný, Šikolová, Papoušek, Sodomková Rýdl, Plecháčová, Nachtnebl, Levinská, Novotný, Šikolová, Papoušek, Sodomková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:40.49
4 Böhm, Řepová, Kinšt, Mikulíková, Machartová, Pivec, Kovářová Böhm, Řepová, Kinšt, Mikulíková, Machartová, Pivec, Kovářová TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 3:49.61
Total 4 racers

Skok o tyči - Muži

(Tue, 14.9.2021 - 16:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result
1 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 5.32 - - - - - - - o - o xo o xxx
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 5.02 - - - - - xo xo xo xo xxx
3 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 4.42 - - - - o xxx
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 3 4.22 - - - o xxx
5 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 2 4.02 - xo o xxx
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 7 DNS
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1 DNS
Filip BartoněkFilip Bartoněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 DNS
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 NM - - - xxx
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 NM - - - - - - xxx
Total 10 racers

Skok daleký - Muži

(Tue, 14.9.2021 - 17:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anton KopytkoAnton Kopytko
UkraineUkraine
99 6 7.38 -0.1 m/s 7.33  -0.50 x  0.10 7.19  0.50 733 x  -0.50 7.38  -0.10 x  -0.40
2 Andrzej KuchAndrzej Kuch
PolandPoland
91 7 7.36 -0.1 m/s 6.99  -1.60 7.21  0.00 x  0.20 721 7.30  0.30 7.36  -0.10 7.17  -0.10
3 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 PB 7.26 +0.0 m/s 6.81  -1.40 7.26  0.00 7.21  0.30 726 7.12  -0.90 6.98  -0.50 7.09  -0.90
4 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1 SB 6.77 -0.6 m/s 6.54  0.10 6.74  0.20 x  0.70 674 x  -0.30 6.77  -0.60 x  -0.30
5 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 2 6.67 +0.2 m/s 6.67  0.20 4.73  0.10 - 667 - - -
6 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 3 6.54 -0.3 m/s 6.45  -0.70 6.34  0.80 6.37  0.70 645 6.03  -0.20 6.54  -0.30 6.32  -1.00
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5 DNS -
Total 7 racers

Skok daleký - Ženy

(Tue, 14.9.2021 - 15:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Diana LestiDiana Lesti
HungaryHungary
98 7 6.10 -0.3 m/s x  -0.50 6.02  -0.40 x  0.20 602 6.07  -0.30 6.10  -0.30 x  -0.10
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 6.08 -0.4 m/s 5.63  0.00 x  -0.30 5.91  -0.90 591 5.88  0.00 6.08  -0.40 5.94  0.20
3 Anna KostenkoAnna Kostenko
UkraineUkraine
02 3 PB 5.85 +1.3 m/s 5.49  -0.90 x  -0.30 4.78  -0.70 549 5.53  0.10 x  -0.60 5.85  1.30
4 Yevheniya HorbatyukYevheniya Horbatyuk
UkraineUkraine
99 6 5.65 -0.2 m/s 5.52  -0.50 5.65  -0.20 5.62  -0.50 565 x  0.20 x  -0.20 5.43  0.90
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4 5.43 +1.3 m/s x  -0.80 5.34  -0.40 5.36  -0.60 536 x  0.60 5.17  -0.30 5.43  1.30
6 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 5.21 -0.7 m/s 5.21  -0.70 x  -0.30 5.09  -0.70 521 5.04  0.50 5.08  -0.30 5.09  1.10
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 SB 5.18 +1.2 m/s 4.94  0.30 4.92  -0.40 3.95  0.20 494 5.00  1.10 4.95  -0.40 5.18  1.20
Total 7 racers

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(Tue, 14.9.2021 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zbyněk MiklíkZbyněk Miklík
TurnovTurnov
80 2 11.03 10.11 09.66 11.03 1103 10.50
2 Michal LoukotaMichal Loukota
TurnovTurnov
80 4 10.90 10.49 10.07 10.90 1090 09.96
3 Jan RamzerJan Ramzer
TurnovTurnov
80 1 08.62 07.77 08.34 08.62 862 08.57
4 Tomáš HockeTomáš Hocke
TurnovTurnov
80 3 08.43 08.43 x 07.69 843 07.58
Total 4 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Tue, 14.9.2021 - 17:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 18.05 17.60 18.05 x 1805 17.82 18.03 17.68
2 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4 16.20 x 15.50 15.52 1552 15.75 16.20 15.94
3 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 16.14 15.42 x 16.14 1614 x x 16.00
4 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 16.03 15.68 x x 1568 16.03 x x
5 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 3 15.12 x x x - 15.12 x x
6 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1 14.37 14.05 14.15 14.27 1427 14.20 x 14.37
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 14.35 14.35 x x 1435 x x x
Total 7 racers

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(Tue, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 36.97 x x x - 36.97 x x
Total 1 racers

Hod diskem 2kg - Muži

(Tue, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Róbert SzikszaiRóbert Szikszai
HungaryHungary
94 6 62.80 x 59.72 x 5972 61.25 62.80 x
2 Mauricio OrtegaMauricio Ortega
ColombiaColombia
94 8 61.52 60.22 61.52 x 6152 x x x
3 Robert UrbanekRobert Urbanek
PolandPoland
87 7 59.54 57.49 59.54 58.30 5954 58.12 57.69 59.15
4 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4 PB 57.58 56.80 56.98 57.58 5758 56.56 x 56.05
5 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 53.91 x 52.46 52.03 5246 52.30 51.95 53.91
6 Irfan ShamsuddinIrfan Shamsuddin
MalaysiaMalaysia
95 5 53.55 x x 53.55 5355 x x x
Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 2 DNS -
Total 7 racers

Hod oštěpem 600g - Ženy

(Tue, 14.9.2021 - 18:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 7 58.22 58.16 x 57.55 5816 58.22 x x
2 Jo-Ane Van DykJo-Ane Van Dyk
South AfricaSouth Africa
97 6 56.31 53.04 56.31 x 5631 x 53.20 x
3 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5 51.78 50.09 x 51.78 5178 49.24 - 50.37
4 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4 41.40 41.40 x x 4140 x x x
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3 40.08 36.11 35.21 x 3611 35.82 40.04 40.08
6 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 2 39.46 39.46 x 36.31 3946 36.09 36.40 37.11
7 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1 PB 38.09 34.29 34.99 34.54 3499 38.09 37.51 34.16
Total 7 racers

Chůze dráha 3000 m - Muži

(Tue, 14.9.2021 - 18:50) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11:51.34
2 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 12:57.73
3 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 13:34.30
4 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 14:01.76
5 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 14:04.87
6 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 14:11.82
Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 5 DNS
Total 7 racers

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(Tue, 14.9.2021 - 18:50) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13:19.01
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 14:46.42
3 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 14:46.86
4 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 15:24.15
5 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 3 SB 15:28.39
6 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 15:35.74
Total 6 racers