Back

 / Memoriál Ludvíka Daňka

Turnov (14. 9. 2021)

Skok o tyči - Muži (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.32
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.02
3 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.42

Skok daleký - Muži (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Anton KopytkoAnton Kopytko 99 UkraineUkraine 7.38
2 Andrzej KuchAndrzej Kuch 91 PolandPoland 7.36
3 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 7.26

Skok daleký - Ženy (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Diana LestiDiana Lesti 98 HungaryHungary 6.10
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.08
3 Anna KostenkoAnna Kostenko 02 UkraineUkraine PB 5.85

Vrh koulí 4kg - Veteráni (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Zbyněk MiklíkZbyněk Miklík 80 TurnovTurnov 11.03
2 Michal LoukotaMichal Loukota 80 TurnovTurnov 10.90
3 Jan RamzerJan Ramzer 80 TurnovTurnov 08.62

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 David TupýDavid Tupý 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.05
2 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.20
3 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.14

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 36.97

Hod diskem 2kg - Muži (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Róbert SzikszaiRóbert Szikszai 94 HungaryHungary 62.80
2 Mauricio OrtegaMauricio Ortega 94 ColombiaColombia 61.52
3 Robert UrbanekRobert Urbanek 87 PolandPoland 59.54

Hod oštěpem 600g - Ženy (Tuesday, 14.9.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 58.22
2 Jo-Ane Van DykJo-Ane Van Dyk 97 South AfricaSouth Africa 56.31
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.78