Back

 / FBK Games (Zlatý mítink WACT)

Hengelo (NED) (6. 6. 2021)

Skok vysoký - Muži (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Maksim NedasekauMaksim Nedasekau 98 BelarusBelarus =SB 2.24
2 Brandon StarcBrandon Starc 93 AustraliaAustralia 2.20
3 Gianmarco TamberiGianmarco Tamberi 92 ItalyItaly SB 2.20

Skok o tyči - Muži (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Armand DuplantisArmand Duplantis 99 SwedenSweden WL 6.10
2 Ernest John ObienaErnest John Obiena 95 PhilippinesPhilippines SB 5.80
3 Menno VloonMenno Vloon 94 NetherlandsNetherlands SB 5.80

Skok daleký - Muži (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Augustin BeyAugustin Bey 95 FranceFrance PB 8.16
2 Ruswahl SamaaiRuswahl Samaai 91 South AfricaSouth Africa 8.10
3 Christopher MitrevskiChristopher Mitrevski 96 AustraliaAustralia SB 8.04

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lotte HaestLotte Haest 04 NetherlandsNetherlands SB 14.17
2 Jaybre WauJaybre Wau 04 NetherlandsNetherlands SB 13.63

Vrh koulí 4kg - Ženy (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jessica SchilderJessica Schilder 99 NetherlandsNetherlands SB 17.50
2 Benthe KönigBenthe König 98 NetherlandsNetherlands SB 16.57

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daalen Alida VanDaalen Alida Van 02 NetherlandsNetherlands SB 15.98

Vrh koulí 4kg - Mix (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Sven PoelmanSven Poelman 97 NetherlandsNetherlands PB 20.22
2 Mattijs MolsMattijs Mols 00 NetherlandsNetherlands PB 18.40
3 Jessica SchilderJessica Schilder 99 NetherlandsNetherlands SB 17.50

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Sven PoelmanSven Poelman 97 NetherlandsNetherlands PB 20.22
2 Mattijs MolsMattijs Mols 00 NetherlandsNetherlands PB 18.40
3 Kins Bjorn VanKins Bjorn Van 00 NetherlandsNetherlands PB 17.45

Vrh koulí 7,26kg - Junioři (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Matyas KerekgyartoMatyas Kerekgyarto 03 NetherlandsNetherlands PB 16.46
2 Ruben RolvinkRuben Rolvink 02 NetherlandsNetherlands SB 15.93

Hod diskem 1kg - Ženy (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Yaimé PérezYaimé Pérez 91 CubaCuba 65.91
2 Sandra PerkovićSandra Perković 90 CroatiaCroatia 65.80
3 Liliana CáLiliana Cá 86 PortugalPortugal 65.07

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Marleen BaasMarleen Baas 04 NetherlandsNetherlands SB 47.05

Hod oštěpem 600g - Ženy (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lisanne ScholLisanne Schol 91 NetherlandsNetherlands SB 56.61
2 Dewi LafontaineDewi Lafontaine 99 NetherlandsNetherlands SB 49.98
3 Tosca SmitTosca Smit 00 NetherlandsNetherlands SB 48.83

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Noah VerduinNoah Verduin 03 NetherlandsNetherlands SB 47.49

Hod oštěpem 600g - Mix (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tom EgbersTom Egbers 99 NetherlandsNetherlands SB 73.25
2 Berge Mart TenBerge Mart Ten 91 NetherlandsNetherlands SB 72.22
3 Dario PoddaDario Podda 01 NetherlandsNetherlands SB 66.24

Hod oštěpem 800g - Muži (Sunday, 6.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tom EgbersTom Egbers 99 NetherlandsNetherlands SB 73.25
2 Berge Mart TenBerge Mart Ten 91 NetherlandsNetherlands SB 72.22
3 Dario PoddaDario Podda 01 NetherlandsNetherlands SB 66.24