Back

 / Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT)

Praha (7. 6. 2021)

100 m - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Emmanuel MatadiEmmanuel Matadi 91 LiberiaLiberia 10.07 0.152
2 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama SB 10.09 0.161
3 Usheoritse ItsekiriUsheoritse Itsekiri 98 NigeriaNigeria SB 10.16 0.142

100 m - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.62 0.165
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.72 0.158
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 11.75 0.166

200 m - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.71 0.148
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 20.81 0.160
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.15 0.168

200 m - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 23.71 0.150
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 24.08 0.131
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 24.15 0.161

200 m - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Christine MbomaChristine Mboma 03 NamibiaNamibia MR 22.67 0.166
2 Gina BassGina Bass 95 GambiaGambia 22.76 0.134
3 Beatrice MasilingiBeatrice Masilingi 03 NamibiaNamibia 22.82 0.112

400 m - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Rabah YousifRabah Yousif 86 United KingdomUnited Kingdom 46.40 0.152
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 46.69 0.184
3 Jan TesařJan Tesař 90 Czech RepublicCzech Republic SB 46.84 0.202

800 m - Ženy (Monday, 7.6.2021 - 16:16:00)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 2:08.73
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 2:09.07
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:10.21

800 m - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Bianka Bartha-KériBianka Bartha-Kéri 94 HungaryHungary 2:01.56
2 Katie SnowdenKatie Snowden 94 United KingdomUnited Kingdom PB 2:01.58
3 Louise ShanahanLouise Shanahan 97 IrelandIreland 2:01.99

1500 m - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Boaz KiprugutBoaz Kiprugut 98 KenyaKenya PB 3:35.26
2 Brahim KaazouziBrahim Kaazouzi 90 MoroccoMorocco 3:36.01
3 Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic SB 3:36.19

1500 m - Veteráni (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... PB 4:17.72
2 Miroslav PeškoMiroslav Peško 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava PB 4:36.98
3 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 4:40.70

100 m překážek - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek SB 13.32 0.119
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 13.69 0.141
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. SB 13.73 0.186

100 m překážek - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Klaudia SiciarzKlaudia Siciarz 98 PolandPoland SB 12.90 0.151
2 Laeticia BaptéLaeticia Bapté 99 FranceFrance PB 13.10 0.152
3 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary SB 13.12 0.129

100 m překážek - Dorostenky (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.26 0.168
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14.55 0.144
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.15 0.198

110 m překážek - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 14.44 0.161
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 14.88 0.140
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 14.92 0.149

110 m překážek - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Shane BrathwaiteShane Brathwaite 90 BarbadosBarbados SB 13.44 0.169
2 Mikdat SevlerMikdat Sevler 98 TurkeyTurkey NR 13.48 0.130
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 Czech RepublicCzech Republic SB 13.53 0.150

110 m překážek - Junioři (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.79 0.174
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 14.12 0.192
3 Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 SlovakiaSlovakia 15.54 0.182

110 m překážek - Dorostenci (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 14.19 0.162
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 14.38 0.154

400 m překážek - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 51.65 0.188
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 52.42 0.184
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.70 0.171

400 m překážek - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Quincy DowningQuincy Downing 93 United StatesUnited States 49.54 0.188
2 Vít MüllerVít Müller 96 Czech RepublicCzech Republic SB 49.77 0.193
3 Mahdi PirjahanMahdi Pirjahan 99 Iran, Islamic Republic OfIran, Islamic Republic Of SB 49.81 0.199

400 m překážek - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 59.14 0.214
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 59.45 0.214
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 59.95 0.346

400 m překážek - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Viktoriya TkachukViktoriya Tkachuk 94 UkraineUkraine SB 55.10 0.206
2 Vera BarbosaVera Barbosa 89 PortugalPortugal SB 57.32 0.185
3 Mariya MykolenkoMariya Mykolenko 94 UkraineUkraine SB 57.62 0.243

4 x 100 m - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 A - Stromšík Z., Polák J., Jirka J., Hampl Š. A - Stromšík Z., Polák J., Jirka J., Hampl Š. Czech RepublicCzech Republic MR 38.67 0.144
2 B - Kolarčík V., Vejražka D., Svoboda V., Kubeš J. B - Kolarčík V., Vejražka D., Svoboda V., Kubeš J. Czech RepublicCzech Republic 40.91 0.137
3 U20B - Raška A., Drahota J., Soukal L., Ondráček J. U20B - Raška A., Drahota J., Soukal L., Ondráček J. Czech RepublicCzech Republic 42.01 0.166

4 x 100 m - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Seidlová Z., Dvořáková B., Slaninová J., Jiranová H. Seidlová Z., Dvořáková B., Slaninová J., Jiranová H. Czech RepublicCzech Republic 44.56 0.127
2 U23 - Kožuškaničová N., Kolářová Š., Kolingerová A., Kaiserová J. U23 - Kožuškaničová N., Kolářová Š., Kolingerová A., Kaiserová J. Czech RepublicCzech Republic 45.05 0.179

4 x 200 m - Ml. žáci (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Filounek J., Hošek D., Moravec M., Glamoš J. Filounek J., Hošek D., Moravec M., Glamoš J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:55.16
2 A - Šedivý J., Reischig F., Houdek K., Rákosník T. A - Šedivý J., Reischig F., Houdek K., Rákosník T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:57.06
3 Matoušů M., Holeček M., Gasiúnas Demčenko D., Hanko F. Matoušů M., Holeček M., Gasiúnas Demčenko D., Hanko F. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:58.77

4 x 200 m - Ml. žákyně (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Prokopová A., Novotná D., Dvořáková A., Zmrzlá L. Prokopová A., Novotná D., Dvořáková A., Zmrzlá L. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:50.65
2 Hlaváčková M., Garayová H., Prokešová J., Lawless K. Hlaváčková M., Garayová H., Prokešová J., Lawless K. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:56.46
3 Novotná A., Hesselink E., Olšavská S., Vaňková H. Novotná A., Hesselink E., Olšavská S., Vaňková H. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:01.15