Back

 / Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT)

Praha (7. 6. 2021)

Skok vysoký - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Yuliya ChumachenkoYuliya Chumachenko 94 UkraineUkraine SB 1.92
2 Alessia TrostAlessia Trost 93 ItalyItaly 1.88
3 Levern SpencerLevern Spencer 84 Saint LuciaSaint Lucia 1.88

Skok o tyči - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jan KudličkaJan Kudlička 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.41
2 Dan BártaDan Bárta 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 5.41
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. SB 5.25

Skok o tyči - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Iryna ZhukIryna Zhuk 93 BelarusBelarus 4.65
2 Maryna KylypkoMaryna Kylypko 95 UkraineUkraine SB 4.45
3 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 Czech RepublicCzech Republic SB 4.45

Skok daleký - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Radek JuškaRadek Juška 93 Czech RepublicCzech Republic SB 8.11
2 Serhiy NykyforovSerhiy Nykyforov 94 UkraineUkraine SB 7.78
3 Trumaine JeffersonTrumaine Jefferson 95 United StatesUnited States 7.73

Trojskok - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 16.34
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno SB 16.18
3 Filip DittrichFilip Dittrich 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 15.34

Trojskok - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 13.32
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.82
3 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 12.70

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Wictor PeterssonWictor Petersson 98 SwedenSweden 20.58
2 Bob BertemesBob Bertemes 93 LuxembourgLuxembourg 20.56
3 Kyle BlignautKyle Blignaut 99 South AfricaSouth Africa 20.54

Hod kladivem 4kg - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 67.48
2 Veronika BártováVeronika Bártová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 58.62
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 57.60

Hod oštěpem 600g - Ženy (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 81 Czech RepublicCzech Republic 60.21
2 Elína TzéngkoElína Tzéngko 02 GreeceGreece 57.92
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 Czech RepublicCzech Republic SB 57.76

Hod oštěpem 800g - Muži (Monday, 7.6.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Pavel MialeshkaPavel Mialeshka 92 BelarusBelarus PB 85.06
2 Aliaksei KatkavetsAliaksei Katkavets 98 BelarusBelarus 82.91
3 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý 83 Czech RepublicCzech Republic SB 82.63