Back

 / P-T-S Meeting (Stříbrný mítink WACT)

Šamorín (SVK) (2. 6. 2021)

100 m - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 18:25) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama 3 SB 10.18 0.129
2 Michael RodgersMichael Rodgers 85 United StatesUnited States 6 10.23 0.153
3 Sean Safo-AntwiSean Safo-Antwi 90 GhanaGhana 1 SB 10.27 0.138
4 Silvan WickiSilvan Wicki 95 SwitzerlandSwitzerland 7 10.33 0.132
5 Kojo MusahKojo Musah 96 DenmarkDenmark 2 10.37 0.136
6 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 5 10.38 0.127
7 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 8 10.50 0.153
8 Richard KiltyRichard Kilty 89 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 10.60 0.133
Total 8 racers
(Wed, 2.6.2021 - 17:35) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Special Olympics
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Peter IšpoldPeter Išpold 89 SlovakiaSlovakia 3 PB 16.74
2 Lukáš VosátkoLukáš Vosátko 92 SlovakiaSlovakia 4 PB 16.81
3 Michal ŠtubňaMichal Štubňa 92 SlovakiaSlovakia 1 PB 17.19
4 Šimon JakušŠimon Jakuš 05 SlovakiaSlovakia 8 PB 17.83
5 Andrej PetrikAndrej Petrik 03 SlovakiaSlovakia 2 PB 18.23
6 Marek VargaMarek Varga 03 SlovakiaSlovakia 5 PB 18.97
7 Robert TomečekRobert Tomeček 94 SlovakiaSlovakia 6 PB 20.99
8 Marek BednárMarek Bednár 99 SlovakiaSlovakia 7 PB 24.69
Total 8 racers

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Wed, 2.6.2021 - 16:00) official Wind: -0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sean Safo-AntwiSean Safo-Antwi 90 GhanaGhana 4 SB 10.37 0.132
2 Kojo MusahKojo Musah 96 DenmarkDenmark 6 10.42 0.140
3 Gool Joris VanGool Joris Van 98 NetherlandsNetherlands 5 10.43 0.139
4 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.04 0.131
5 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.05 0.157
6 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.10 0.145
7 Miroslav PalkaMiroslav Palka 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.16 0.143
8 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.21 0.132
Total 8 racers
Běh 2 (Wed, 2.6.2021 - 16:10) official Wind: -1.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Samuel CerulaSamuel Cerula 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 11.29 0.149
2 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 11.29 0.146
3 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.32 0.134
4 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.43 0.144
5 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Czech RepublicCzech Republic 3 11.57 0.157
Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Total 6 racers
Běh 3 (Wed, 2.6.2021 - 16:20) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adriano PerroneAdriano Perrone 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 11.33 0.171
2 Timotej KarolTimotej Karol 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.46 0.158
3 Marek ŠoltésMarek Šoltés 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 11.57 0.181
4 Adam IlgoAdam Ilgo 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 11.64 0.155
5 Martin SvitákMartin Sviták 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.74 0.128
6 Andrej AdamovičAndrej Adamovič 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 PB 11.82 0.140
7 Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 SB 12.17 0.172
Total 7 racers

100 m - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 18:35) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Blessing OkagbareBlessing Okagbare 88 NigeriaNigeria 5 MR 10.98 0.130
2 Ciara NevilleCiara Neville 99 IrelandIreland 1 SB 11.47 0.142
3 Naomi SedneyNaomi Sedney 94 NetherlandsNetherlands 4 11.48 0.176
4 Hunenstijn Marije VanHunenstijn Marije Van 95 NetherlandsNetherlands 7 11.49 0.155
5 Bianca WilliamsBianca Williams 93 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 11.65 0.175
6 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 6 11.68 0.188
7 Astrid Glenner-FrandsenAstrid Glenner-Frandsen 93 DenmarkDenmark 8 11.72 0.147
8 Viktoria ForsterViktoria Forster 02 SlovakiaSlovakia 2 11.85 0.161
Total 8 racers

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Wed, 2.6.2021 - 17:00) official Wind: -2.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.39 0.177
2 Dáša TomkováDáša Tomková 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.44 0.153
3 Rebeka ŽibritováRebeka Žibritová 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.77 0.150
4 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.82 0.171
5 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.95 0.156
6 Ela ČederlováEla Čederlová 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.12 0.152
Total 6 racers
Běh 2 (Wed, 2.6.2021 - 17:10) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina SegečováMartina Segečová 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 12.76 0.170
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 =PB 12.92 0.129
3 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 13.05 0.165
4 Lenka PredajnianskaLenka Predajnianska 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 13.09 0.150
5 Adriána VaškováAdriána Vašková 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 13.52 0.153
6 Katarína JaničkovaKatarína Janičkova 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 SB 14.02 0.229
7 Tatiana JanegováTatiana Janegová 11 Atletický klub Puma Senec AAtletický klub Puma Senec A 8 PB 14.73 0.181
Total 7 racers

200 m - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 19:45) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama 4 SR 20.22 0.144
2 Yancarlos MartínezYancarlos Martínez 92 Dominican RepublicDominican Republic 6 SB 20.35 0.158
3 Emmanuel MatadiEmmanuel Matadi 91 LiberiaLiberia 2 20.56 0.155
4 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 5 SB 20.62 0.159
5 Jiří PolákJiří Polák 98 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 20.85 0.161
6 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 7 SB 21.22 0.174
7 Richard KiltyRichard Kilty 89 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 21.28 0.134
Kojo MusahKojo Musah 96 DenmarkDenmark 1 DNS
Total 8 racers

400 m - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 18:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vladimir AcetiVladimir Aceti 98 ItalyItaly 4 SB 46.06 0.171
2 Christopher O´DonnellChristopher O´Donnell 98 IrelandIreland 1 =PB 46.16 0.161
3 Dylan BorléeDylan Borlée 92 BelgiumBelgium 7 SB 46.34 0.203
4 Rabah YousifRabah Yousif 86 United KingdomUnited Kingdom 6 SB 46.35 0.156
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 5 SB 46.52 0.164
6 Michal DesenskýMichal Desenský 93 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 46.68 0.170
7 Oliver MurckoOliver Murcko 01 SlovakiaSlovakia 3 SB 46.79 0.168
8 Terrence AgardTerrence Agard 90 NetherlandsNetherlands 8 47.63 0.209
Total 8 racers

400 m - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 18:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Małgorzata Holub-KowalikMałgorzata Holub-Kowalik 92 PolandPoland 3 SB 51.76 0.263
2 Agné ŠerkšnienéAgné Šerkšniené 88 LithuaniaLithuania 6 SB 52.20 0.280
3 Susanne WalliSusanne Walli 96 AustriaAustria 2 PB 52.24 0.367
4 Lada VondrováLada Vondrová 99 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 52.37 0.207
5 Anita HorvatAnita Horvat 96 SloveniaSlovenia 7 52.52 0.291
6 Camille LausCamille Laus 93 BelgiumBelgium 8 53.54 0.299
7 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovakiaSlovakia 1 PB 56.35 0.192
Laviai NielsenLaviai Nielsen 96 United KingdomUnited Kingdom 5 DNF 0.271
Total 8 racers

800 m - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 17:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip SemančákFilip Semančák 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 1:56.44
2 Filip BielekFilip Bielek 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 1:56.55
3 Adam JaníčekAdam Janíček 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:56.80
4 Lukáš MedovičLukáš Medovič 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 2:02.05
5 Martin CisárMartin Cisár 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 2:03.22
6 Peter DrobnýPeter Drobný 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:03.23
7 Tomáš VlkovičTomáš Vlkovič 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.47
8 Daniel JančikDaniel Jančik 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:08.60
9 Peter BaranPeter Baran 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 SB 2:12.20
Martin RužičkaMartin RužičkaPACE 95 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Máté EgyüdMáté Együd 96 HungaryHungary 4 DNS
Total 11 racers

800 m - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 19:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jemma ReekieJemma Reekie 98 United KingdomUnited Kingdom 7 SR 1:59.60
2 Elena BellóElena Belló 97 ItalyItaly 8 PB 2:01.32
3 Bianka Bartha-KériBianka Bartha-Kéri 94 HungaryHungary 1 PB 2:01.44
4 Katharina TrostKatharina Trost 95 GermanyGermany 5 SB 2:01.73
5 Nadia PowerNadia Power 98 IrelandIreland 4 SB 2:02.02
6 Delia SclabasDelia Sclabas 00 SwitzerlandSwitzerland 3 SB 2:03.32
7 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 1 PB 2:04.82
8 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 2 SB 2:04.93
9 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 Czech RepublicCzech Republic 6 2:07.14
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Total 10 racers

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Wed, 2.6.2021 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Peter ĎuricaPeter Ďurica 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 3:49.89
2 David FollerDavid Foller 99 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 3:50.15
3 Peter KováčPeter Kováč 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 =SB 3:50.39
4 Michal KováčMichal Kováč 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 4:03.34
5 Marek LenčéšMarek Lenčéš 88 Športový klub polície Bratislava AŠportový klub polície Brati... 11 PB 4:03.47
6 Ondrej MalekOndrej Malek 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 PB 4:06.30
7 Tomáš JaníčekTomáš Janíček 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 PB 4:07.41
8 Jakub PatúcJakub Patúc 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 4:09.80
9 Giorgio FešovičGiorgio Fešovič 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 4:18.97
10 Lukáš KubičkaLukáš Kubička 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 4:20.92
11 Samuel TriznaSamuel Trizna 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 10 4:23.23
Daniel KotyzaDaniel KotyzaPACE 00 Czech RepublicCzech Republic 12 DNF
Total 12 racers
Běh 2 (Wed, 2.6.2021 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Timotej PiliarkinTimotej Piliarkin 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 4:13.03
2 Gerg SzarkaGerg Szarka 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 4:14.13
3 Kristóf NyíriKristóf Nyíri 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 4:23.89
4 Andrej KabinaAndrej Kabina 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 SB 4:29.46
5 Matúš LunterMatúš Lunter 89 3klub Šamorín3klub Šamorín 10 PB 4:32.88
6 Šimon MinárŠimon Minár 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 4:34.22
7 András TakácsAndrás Takács 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 PB 4:40.21
8 Miroslav PeškoMiroslav Peško 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 4:40.82
9 Matej KnapčokMatej Knapčok 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 4:48.89
10 Peter CsikósPeter Csikós 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 4:50.44
Tomáš KrahulecTomáš Krahulec 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 DNS
Total 11 racers

1500 m - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 4:34.17
2 Karin SuranováKarin Suranová 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 4:39.54
3 Lucia PelikánováLucia Pelikánová 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 4:48.51
4 Annamária HorváthováAnnamária Horváthová 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 4:54.91
5 Lucia RežnákováLucia Režnáková 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 4:58.63
6 Eliška KlepkováEliška Klepková 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 5:00.05
7 Simona HrajnohováSimona Hrajnohová 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 PB 5:01.29
8 Petra ŠulekováPetra Šuleková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 PB 5:06.86
9 Lenka KotianováLenka Kotianová 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 SB 5:08.44
10 Laura TomanováLaura Tomanová 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 PB 5:11.20
11 Petra LuptákováPetra Luptáková 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 PB 5:13.07
12 Marcela SchweitzerováMarcela Schweitzerová 90 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 14 PB 5:15.25
13 Terézia KlementisováTerézia Klementisová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 5:21.30
14 Júlia MozováJúlia Mozová 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 13 SB 5:32.98
Adriana PavelicováAdriana Pavelicová 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 DNS
Total 15 racers

100 m překážek - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 19:35) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Luca KozákLuca Kozák 96 HungaryHungary 5 12.87 0.166
2 Klaudia SiciarzKlaudia Siciarz 98 PolandPoland 7 SB 12.96 0.165
3 Anne ZagréAnne Zagré 90 BelgiumBelgium 6 SB 13.04 0.156
4 Sarah LavinSarah Lavin 94 IrelandIreland 8 PB 13.19 0.128
5 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 13.29 0.158
6 Mette GravesgaardMette Gravesgaard 95 DenmarkDenmark 3 13.30 0.146
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 2 13.33 0.135
8 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 SlovakiaSlovakia 1 13.89 0.147
Total 8 racers

110 m překážek - Junioři

(Wed, 2.6.2021 - 15:50) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Richárd NagyRichárd Nagy 02 HungaryHungary 6 PB 13.85 0.144
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Czech RepublicCzech Republic 3 =PB 13.90 0.103
3 Zoltán PolyakZoltán Polyak 03 HungaryHungary 7 PB 14.15 0.173
4 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.78 0.144
5 Marek ŠoltésMarek Šoltés 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 14.88 0.184
6 Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 15.33 0.159
7 Mário KadákMário Kadák 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 15.57 0.166
Olivér AlmásiOlivér Almási 02 HungaryHungary 4 DNS
Total 8 racers

400 m překážek - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 19:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nick SmidtNick Smidt 97 NetherlandsNetherlands 6 SB 49.66 0.171
2 David KendzieraDavid Kendziera 94 United StatesUnited States 7 49.97 0.193
3 Máté KoroknaiMáté Koroknai 93 HungaryHungary 4 50.18 0.169
4 Efekomo OkoroEfekomo Okoro 92 United KingdomUnited Kingdom 8 SB 50.46 0.181
5 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 5 50.80 0.155
6 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 3 SB 51.23 0.165
7 Cameron FrenchCameron French 92 New ZealandNew Zealand 2 51.44 0.170
8 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 SlovakiaSlovakia 1 SB 52.52 0.170
Total 8 racers

400 m překážek - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 19:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jessica TurnerJessica Turner 95 United KingdomUnited Kingdom 6 SR 54.89 0.266
2 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 5 SB 55.45 0.261
3 Lina NielsenLina Nielsen 96 United KingdomUnited Kingdom 4 55.81 0.255
4 Sára MátóSára Mátó 00 HungaryHungary 8 PB 56.71 0.263
5 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 7 SB 57.16 0.252
6 Emilia AnkiewiczEmilia Ankiewicz 90 PolandPoland 1 SB 57.46 0.195
7 Vera BarbosaVera Barbosa 89 PortugalPortugal 3 57.86 0.261
8 Puyvelde Margo VanPuyvelde Margo Van 95 BelgiumBelgium 2 58.04 0.377
Total 8 racers

Skok vysoký - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 18:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.052.102.152.202.232.262.292.312.33
1 Edgar RiveraEdgar Rivera
MexicoMexico
91 10 NR 2.31 -OOOOOXOXXOXXX
2 Mikhail AkimenkoMikhail Akimenko
Authorised Neutral AthletesAuthorised Neutral Athletes
95 12 SB 2.29 -OOOXOOXOXXX
3 Thomas CarmoyThomas Carmoy
BelgiumBelgium
00 7 SB 2.26 -OOXOXOXXOXXX
4 Rivera Luis CastroRivera Luis Castro
Puerto RicoPuerto Rico
91 6 2.23 -OOOOXXX
5 Vasilios ConstantinouVasilios Constantinou
CyprusCyprus
92 1 2.23 --OXOOXXX
6 Trevor BarryTrevor Barry
BahamasBahamas
83 5 SB 2.20 O-OOXXX
7 Lukáš BeerLukáš Beer
SlovakiaSlovakia
89 4 SB 2.15 OOOXXX
8= Fabian DelrydFabian Delryd
SwedenSweden
96 11 2.15 -OXOXXX
8= Stefano SottileStefano Sottile
ItalyItaly
98 9 2.15 -OXOXXX
10= Matúš BubeníkMatúš Bubeník
SlovakiaSlovakia
89 8 =SB 2.10 OOXXX
10= Nauraj Singh RandhawaNauraj Singh Randhawa
MalaysiaMalaysia
92 3 =SB 2.10 OOXXX
12 Tomáš ZemanTomáš Zeman
SlovakiaSlovakia
96 2 2.10 XOXXOXXX
Total 12 racers

Skok vysoký - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 1.521.571.621.661.701.731.761.791.81
1 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 8 SB 1.79 --OOOOOXXOXXX
2 Kristína BoškováKristína Bošková
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 7 SB 1.76 OOOOOXXOO-XXX
3 Simona TicháSimona Tichá
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 6 SB 1.66 OOOOXXX
4 Michaela LenhartováMichaela Lenhartová
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 2 SB 1.62 OOOXXX
5= Andrea VargováAndrea Vargová
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 5 SB 1.62 OOXOXXX
5= Evelin TésiEvelin Tési
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 3 SB 1.62 OOXOXXX
5= Terézia VanekováTerézia Vaneková
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 4 1.62 OOXOXXX
5= Kristína HaršányováKristína Haršányová
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 1 SB 1.62 OOXOXXX
Total 8 racers

Skok daleký - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 16:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HriňAdam Hriň
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 5 SR 7.33 +0.6 m/s 6.79  -1.57.08  -1.07.27  -0.27.277.33  +0.6XX
2 Jakub BendaJakub Benda
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 3 SB 6.86 -0.9 m/s 6.56  +0.26.67  -0.36.76  -0.66.766.86  -0.96.75  +0.46.68  -1.9
3 Rastislav JelínekRastislav Jelínek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 4 6.81 +1.0 m/s 6.32  0.0XX6.324.93  -0.46.73  +0.36.81  +1.0
4 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 2 SB 6.53 +0.0 m/s 6.15  -0.1X6.50  -1.56.506.53  +0.0--
5 Filip FederičFilip Federič
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 1 SB 4.95 -2.3 m/s X4.95  -2.3X4.95XXX
Total 5 racers

Skok daleký - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 18:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Eva Šuranová Memorial
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maryse LuzoloMaryse Luzolo
GermanyGermany
95 2 PB 6.64 +1.3 m/s 6.54  +0.76.64  +1.36.31  -0.46.64--X
2 Milica GardaševićMilica Gardašević
SerbiaSerbia
98 7 6.55 +0.1 m/s 6.20  -0.5X6.25  -0.66.256.40  -0.96.55  +0.16.42  0.0
3 Maryna Bekh-RomanchukMaryna Bekh-Romanchuk
UkraineUkraine
95 8 SB 6.39 -1.0 m/s XX6.39  -1.06.39XXX
4 Petra FarkasPetra Farkas
HungaryHungary
99 6 6.34 +0.5 m/s 6.18  +0.0X6.34  +0.56.34X6.31  -0.2X
5 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 3 6.19 +0.8 m/s 6.19  +0.86.14  +1.05.91  +0.26.19X5.99  -0.36.09  +0.6
6 Anna LunyovaAnna Lunyova
UkraineUkraine
91 5 6.15 -0.3 m/s XX6.12  +0.36.126.01  -0.36.15  -0.36.02  +0.4
7 Diana LestiDiana Lesti
HungaryHungary
98 4 6.07 +0.2 m/s X6.07  +0.2X6.07XXX
8 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
SlovakiaSlovakia
00 1 5.84 +0.0 m/s X5.84  +0.0X5.84X--
Total 8 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natália VálekováNatália Váleková
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 8 13.64 13.55X13.3113.5513.64X13.40
2 Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 7 SB 12.03 10.77X11.4411.4412.0311.9112.01
Total 2 racers

Vrh koulí 6kg - Junioři

(Wed, 2.6.2021 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel ŠulaKarel Šula
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 2 17.97 16.6717.9717.8517.9717.4316.9117.44
2 Milan HaborákMilan Haborák
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 1 16.58 15.7216.19X16.19XX16.58
Total 2 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
National
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kovács LászlóKovács László
HungaryHungary
00 6 SB 17.18 16.8916.86X16.8917.1817.09X
2 Adrián BaranAdrián Baran
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 4 16.94 X16.20X16.2016.94XX
3 Detrik BalázsDetrik Balázs
HungaryHungary
95 5 SB 16.45 16.45X16.2416.4516.20X16.36
Samuel KováčSamuel Kováč
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 3 DNS
Total 4 racers

Hod kladivem 4kg - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 15:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rosa Andreina RodriguezRosa Andreina Rodriguez
VenezuelaVenezuela
86 5 73.34 67.1666.33X67.1673.34X69.43
2 Anita WłodarczykAnita Włodarczyk
PolandPoland
85 7 72.95 63.4571.1372.0272.0268.8572.9571.27
3 Martina HrašnováMartina Hrašnová
SlovakiaSlovakia
83 6 SB 70.38 65.2769.9170.3870.3869.2069.7268.22
4 Sara FantiniSara Fantini
ItalyItaly
97 4 =SB 70.31 66.9566.8068.8468.84X67.8170.31
5 Réka GyurátzRéka Gyurátz
HungaryHungary
96 3 69.41 67.7968.9968.0468.9966.3069.4166.76
6 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
Czech RepublicCzech Republic
89 2 68.01 63.93XX63.9367.2768.01X
7 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
SlovakiaSlovakia
93 1 SB 66.53 66.5365.23X66.53X65.89X
Total 7 racers

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 17:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Quentin BigotQuentin Bigot
FranceFrance
92 5 SR 78.95 77.8578.4478.9578.9573.9677.9375.95
2 Mykhaylo KokhanMykhaylo Kokhan
UkraineUkraine
01 4 SB 77.56 X73.43X73.4373.71X77.56
3 Bence HalászBence Halász
HungaryHungary
97 6 75.78 74.18XX74.1873.4675.7875.67
4 Marcel LomnickýMarcel Lomnický
SlovakiaSlovakia
87 7 SB 75.19 74.76XX74.76X74.2275.19
5 Dániel RábaDániel Rába
HungaryHungary
98 2 71.63 70.6370.2770.7070.7069.96X71.63
6 Mostafa ElgamelMostafa Elgamel
EgyptEgypt
88 3 71.26 71.04X71.2671.26XXX
7 Patrik HájekPatrik Hájek
Czech RepublicCzech Republic
98 1 70.01 68.2166.03X68.2168.4967.7470.01
Total 7 racers

Hod oštěpem 800g - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 19:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anderson PetersAnderson Peters
GrenadaGrenada
97 8 82.81 78.33X82.8182.8175.37X76.64
2 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
Czech RepublicCzech Republic
83 6 SB 82.38 77.1382.38X82.3881.18X78.83
3 Gatis ČakšsGatis Čakšs
LatviaLatvia
95 7 SB 80.91 78.04X80.9180.91XXX
4 Cyprian MrzygłodCyprian Mrzygłod
PolandPoland
98 4 76.14 73.1174.8476.1476.14XXX
5 Norbert Rivasz-TóthNorbert Rivasz-Tóth
HungaryHungary
96 5 SB 76.12 72.8575.41X75.4176.0776.1276.01
6 Patrik MichalecPatrik Michalec
SlovakiaSlovakia
00 1 70.03 X69.27X69.2768.03X70.03
7 Maximilian SlezákMaximilian Slezák
SlovakiaSlovakia
96 3 69.54 66.69XX66.6969.54XX
8 Petr FrydrychPetr Frydrych
Czech RepublicCzech Republic
88 2 68.13 68.13XX68.13XXX
Total 8 racers

Chůze dráha 3000 m - Muži

(Wed, 2.6.2021 - 18:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dominik ČernýDominik Černý 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 WL 11:19.83
2 Miroslav ÚradníkMiroslav Úradník 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 11:34.48
3 Patrik NemčokPatrik Nemčok 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 11:42.10
4 Tomáš MencelTomáš Mencel 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 12:47.18
5 Adam NosáľAdam Nosáľ 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 12:52.67
6 Jakub BátovskýJakub Bátovský 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 13:03.98
Total 6 racers

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(Wed, 2.6.2021 - 18:46) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Viktória MadarászViktória Madarász 85 HungaryHungary 7 WL 12:37.41
2 Czaková Mária KaterinkaCzaková Mária Katerinka 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 13:00.61
3 Ema HačundováEma Hačundová 99 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 13:12.25
4 Hana BurzalováHana Burzalová 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 13:23.02
5 Karin DevaldováKarin Devaldová 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13:49.94
6 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 14:01.04
7 Paulína AvenováPaulína Avenová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 14:01.29
Anett TormaAnett Torma 84 HungaryHungary 8 DNS
Total 8 racers