Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 10:15) official Wind: -0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.96 Q 0.169
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.99 Q 0.152
3 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 10.99 q 0.149
4 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.35 0.190
5 Marian PražákMarian Pražák 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 11.37 0.140
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.41 0.180
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48 0.205
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 10:20) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 10.83 Q 0.144
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.97 Q 0.141
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.13 0.168
4 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.29 0.146
5 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 SB 11.51 0.149
Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 DNS
Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 10:25) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.82 Q 0.154
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 10.88 Q 0.152
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 11.05 q 0.150
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 11.07 0.189
5 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.25 0.160
6 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.32 0.155
7 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 11.42 0.137
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.82 Q 0.154
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 10.83 Q 0.144
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 10.88 Q 0.152
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.96 Q 0.169
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.97 Q 0.141
6 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.99 Q 0.152
7 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 10.99 q 0.149
8 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 11.05 q 0.150
9 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 11.07 0.189
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.13 0.168
11 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.25 0.160
12 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.29 0.146
13 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.32 0.155
14 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.35 0.190
15 Marian PražákMarian Pražák 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 11.37 0.140
16 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.41 0.180
17 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 11.42 0.137
18 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48 0.205
19 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 SB 11.51 0.149
Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 DNS
Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 19.6.2021 - 12:10) official Wind: -0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 10.53 0.157
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 10.78 0.149
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.84 0.150
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.90 0.166
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 10.91 0.121
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.07 0.153
7 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.10 0.160
8 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 2 11.12 0.145
Total 8 racers

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 10:00) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.13 Q 0.168
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.29 Q 0.163
3 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.37 0.152
4 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 11.38 0.138
5 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.47 0.176
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.66 0.168
7 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 11.72 0.182
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 10:05) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.06 Q 0.154
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09 Q 0.131
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.24 q 0.146
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 7 11.38 0.146
5 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 11.55 0.199
6 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 11.74 0.176
7 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.74 0.145
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 16.8 -0.036
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 10:10) official Wind: -0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 11.10 Q 0.144
2 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.28 Q 0.176
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.37 q 0.184
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.49 0.169
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.54 0.144
6 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.62 0.161
7 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.64 0.164
8 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.68 0.160
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.06 Q 0.154
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.09 Q 0.131
3 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 11.10 Q 0.144
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.13 Q 0.168
5 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.24 q 0.146
6 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.28 Q 0.176
7 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.29 Q 0.163
8 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.37 q 0.184
9 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.37 0.152
10 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 11.38 0.138
11 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 7 11.38 0.146
12 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.47 0.176
13 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.49 0.169
14 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.54 0.144
15 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 11.55 0.199
16 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.62 0.161
17 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.64 0.164
18 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.66 0.168
19 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.68 0.160
20 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 11.72 0.182
21 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 11.74 0.176
22 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.74 0.145
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 16.8 -0.036

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 19.6.2021 - 12:05) official Wind: -1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.03 0.177
2 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 11.08 0.138
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.09 0.131
4 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.19 0.158
5 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.26 0.165
6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.33 0.148
7 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.33 0.182
8 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.34 0.202
Total 8 racers

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sat, 19.6.2021 - 12:00) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 NL 11.76 0.173
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 11.76 0.140
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.16 0.198
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.19 0.229
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.26 0.255
6 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 12.34 0.187
7 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.34 0.146
8 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 12.52 0.151
Total 8 racers

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 09:45) official Wind: +1.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.18 Q 0.186
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.28 Q 0.163
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 12.38 q 0.174
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.57 0.167
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 12.58 0.149
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 SB 12.59 0.191
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.80 0.275
8 Roxana LandováRoxana Landová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.95 0.119
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 09:50) official Wind: -1.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.03 Q 0.150
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.48 Q 0.215
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.54 q 0.162
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.70 0.161
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.87 0.176
6 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.02 0.172
7 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 13.05 0.199
8 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.12 0.189
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 09:55) official Wind: -1.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.30 Q 0.204
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.47 Q 0.152
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.57 0.155
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.65 0.171
5 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.73 0.159
6 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.73 0.182
7 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.96 0.147
8 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.26 0.169
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.03 Q 0.150
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.18 Q 0.186
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.28 Q 0.163
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.30 Q 0.204
5 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 12.38 q 0.174
6 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.47 Q 0.152
7 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.48 Q 0.215
8 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.54 q 0.162
9 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.57 0.167
10 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.57 0.155
11 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 12.58 0.149
12 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 SB 12.59 0.191
13 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.65 0.171
14 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.70 0.161
15 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.73 0.159
16 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.73 0.182
17 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.80 0.275
18 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.87 0.176
19 Roxana LandováRoxana Landová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.95 0.119
20 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.96 0.147
21 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.02 0.172
22 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 13.05 0.199
23 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.12 0.189
24 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.26 0.169

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 09:30) official Wind: -1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.50 Q 0.173
2 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.52 Q 0.172
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.54 0.193
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 12.55 0.276
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.70 0.299
6 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.73 0.350
7 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12.77 0.173
8 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.98 0.174
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 09:35) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 12.04 Q 0.159
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.19 Q 0.128
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.38 q 0.226
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 12.51 0.215
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 12.58 0.140
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 12.63 0.176
7 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.80 0.226
8 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.81 0.158
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 09:40) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 12.10 Q 0.169
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 12.12 Q 0.159
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.50 q 0.226
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.51 0.154
5 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 8 12.69 0.211
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 12.71 0.149
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.73 0.203
8 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.92 0.175
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 12.04 Q 0.159
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 12.10 Q 0.169
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 12.12 Q 0.159
4 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.19 Q 0.128
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.38 q 0.226
6 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.50 q 0.226
7 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.50 Q 0.173
8 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.51 0.154
9 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 12.51 0.215
10 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.52 Q 0.172
11 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.54 0.193
12 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 12.55 0.276
13 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 12.58 0.140
14 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 12.63 0.176
15 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 8 12.69 0.211
16 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.70 0.299
17 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 12.71 0.149
18 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.73 0.350
19 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.73 0.203
20 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12.77 0.173
21 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.80 0.226
22 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.81 0.158
23 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.92 0.175
24 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.98 0.174

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 19.6.2021 - 11:55) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 11.87 0.147
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 12.08 0.150
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 12.09 0.207
4 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.15 0.127
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 12.19 0.170
6 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 =SB 12.38 0.158
7 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.42 0.225
8 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.64 0.212
Total 8 racers

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 20.6.2021 - 13:10) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.66 QA 0.149
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.96 qA 0.203
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.25 qB 0.183
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.92 0.157
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 20.6.2021 - 13:15) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 21.62 QA 0.149
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.21 qB 0.172
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.35 qB 0.213
4 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 22.88 0.153
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.28 0.162
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 20.6.2021 - 13:20) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.82 QA 0.136
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.12 qB 0.138
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.12 qB 0.171
4 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 22.67 0.147
5 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 22.85 0.200
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sun, 20.6.2021 - 13:25) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 21.98 QA 0.148
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.05 qA 0.176
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.22 qB 0.178
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 22.40 0.154
5 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 22.72 0.191
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 21.62 QA 0.149
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.66 QA 0.149
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.82 QA 0.136
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.96 qA 0.203
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 21.98 QA 0.148
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.05 qA 0.176
7 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.12 qB 0.138
8 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.12 qB 0.171
9 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.21 qB 0.172
10 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.22 qB 0.178
11 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.25 qB 0.183
12 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.35 qB 0.213
13 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 22.40 0.154
14 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 22.67 0.147
15 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 22.72 0.191
16 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 22.85 0.200
17 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 22.88 0.153
18 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.92 0.157
19 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.28 0.162
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 16:15) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 NR 20.89 0.144
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 21.46 0.150
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 21.63 0.152
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 21.87 0.199
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 =PB 21.98 0.136
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.84 0.197
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 16:20) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.05 0.144
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 22.12 0.196
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 22.15 0.180
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 22.23 0.172
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.28 0.206
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 NR 20.89 0.144
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 21.46 0.150
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 21.63 0.152
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 21.87 0.199
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 =PB 21.98 0.136
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.05 0.144
7 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 22.12 0.196
8 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 22.15 0.180
9 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 22.23 0.172
10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.28 0.206
11 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.84 0.197
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 20.6.2021 - 12:50) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.93 QA 0.185
2 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.46 qA 0.145
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 22.71 qB 0.144
4 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 22.84 qB 0.190
5 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 23.03 0.160
6 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 23.39 0.164
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sun, 20.6.2021 - 12:50) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 22.13 QA 0.196
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 =PB 22.66 qB 0.155
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.78 qB 0.178
4 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 23.10 0.191
5 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.55 0.178
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 20.6.2021 - 12:50) official Wind: -1.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.47 QA 0.184
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.65 qA 0.183
3 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.71 qB 0.162
4 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.94 qB 0.173
5 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.28 0.159
6 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.01 0.194
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sun, 20.6.2021 - 12:50) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 22.48 QA 0.148
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.03 0.203
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.11 0.152
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39 0.148
Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF 0.135
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.93 QA 0.185
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 22.13 QA 0.196
3 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.46 qA 0.145
4 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.47 QA 0.184
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 22.48 QA 0.148
6 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.65 qA 0.183
7 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 =PB 22.66 qB 0.155
8 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.71 qB 0.162
9 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 22.71 qB 0.144
10 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.78 qB 0.178
11 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 22.84 qB 0.190
12 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.94 qB 0.173
13 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 23.03 0.160
13 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.03 0.203
15 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 23.10 0.191
16 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.11 0.152
17 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.28 0.159
18 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39 0.148
19 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 23.39 0.164
20 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.55 0.178
21 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.01 0.194
Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF 0.135

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 16:05) official Wind: +2.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 21.48 0.209
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.59 0.175
3 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 21.93 0.196
4 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 22.22 0.142
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 22.27 0.166
6 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 22.42 0.201
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 16:10) official Wind: -1.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.70 0.160
2 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.00 0.155
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 23.13 0.149
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 23.17 0.174
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 21.48 0.209
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.59 0.175
3 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 21.93 0.196
4 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 22.22 0.142
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 22.27 0.166
6 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 22.42 0.201
7 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.70 0.160
8 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.00 0.155
9 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 23.13 0.149
10 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 23.17 0.174
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS

200 m - Juniorky (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 15:55) official Wind: +1.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.21 0.183
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 24.86 0.234
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 24.89 0.130
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 25.40 0.191
5 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.48 0.213
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.84 0.134
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 16:00) official Wind: -1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.49 0.153
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 25.60 0.246
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.64 0.150
4 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 25.64 0.166
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.18 0.210
6 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 26.64 0.182
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.21 0.183
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 24.86 0.234
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 24.89 0.130
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 25.40 0.191
5 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.48 0.213
6 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.49 0.153
7 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 25.60 0.246
8 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.64 0.150
9 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 25.64 0.166
10 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.84 0.134
11 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.18 0.210
12 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 26.64 0.182

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 20.6.2021 - 12:25) official Wind: -2.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.10 QA 0.144
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.34 qA 0.159
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.16 0.209
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 26.33 0.200
5 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 26.66 0.213
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 20.6.2021 - 12:30) official Wind: +2.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.08 QA 0.151
2 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.10 qA 0.170
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.38 qB 0.179
4 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.41 qB 0.192
5 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 26.09 0.136
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 20.6.2021 - 12:35) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.51 QA 0.157
2 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.74 qB 0.147
3 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.88 qB 0.173
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.42 0.196
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 =PB 26.44 0.136
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sun, 20.6.2021 - 12:40) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.56 QA 0.169
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 25.70 qB 0.227
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.86 qB 0.210
4 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 27.13 0.161
5 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.20 0.175
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.08 QA 0.151
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.10 QA 0.144
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.10 qA 0.170
4 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.34 qA 0.159
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.38 qB 0.179
6 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.41 qB 0.192
7 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.51 QA 0.157
8 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.56 QA 0.169
9 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 25.70 qB 0.227
10 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.74 qB 0.147
11 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.86 qB 0.210
12 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.88 qB 0.173
13 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 26.09 0.136
14 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.16 0.209
15 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 26.33 0.200
16 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.42 0.196
17 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 =PB 26.44 0.136
18 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 26.66 0.213
19 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 27.13 0.161
20 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.20 0.175

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 20.6.2021 - 12:05) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.69 QA 0.178
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.43 qB 0.151
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.60 qB 0.244
4 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 25.64 qB 0.203
5 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.92 0.190
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 20.6.2021 - 12:10) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.19 QA 0.138
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 25.35 qB 0.149
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 25.83 0.192
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 =SB 26.14 0.149
5 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.26 0.163
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 20.6.2021 - 12:15) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 25.05 QA 0.187
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.18 qA 0.190
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.63 qB 0.316
4 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 25.83 0.151
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 25.94 0.184
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 25.95 0.149
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sun, 20.6.2021 - 12:20) official Wind: -0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 24.97 QA 0.185
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.09 qA 0.210
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 =SB 25.64 qB 0.194
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.19 0.329
5 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 26.66 0.196
6 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.04 0.153
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.69 QA 0.178
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 24.97 QA 0.185
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 25.05 QA 0.187
4 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.09 qA 0.210
5 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.18 qA 0.190
6 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.19 QA 0.138
7 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 25.35 qB 0.149
8 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.43 qB 0.151
9 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.60 qB 0.244
10 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.63 qB 0.316
11 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 25.64 qB 0.203
12 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 =SB 25.64 qB 0.194
13 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 25.83 0.151
14 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 25.83 0.192
15 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.92 0.190
16 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 25.94 0.184
17 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 25.95 0.149
18 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 =SB 26.14 0.149
19 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.19 0.329
20 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.26 0.163
21 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 26.66 0.196
22 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.04 0.153

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 15:45) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 24.01 0.179
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 24.60 0.170
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 24.88 0.233
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 25.21 0.176
Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 15:50) official Wind: -1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.42 0.137
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 25.48 0.174
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.62 0.166
4 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 =PB 25.64 0.176
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.89 0.228
Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 24.01 0.179
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 24.60 0.170
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 24.88 0.233
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 25.21 0.176
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.42 0.137
6 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 25.48 0.174
7 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.62 0.166
8 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 =PB 25.64 0.176
9 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.89 0.228
Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS

400 m - Junioři (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 14:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 47.26 0.167
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.03 0.179
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 48.14 0.239
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 49.10 0.179
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 49.94 0.141
6 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 50.95 0.140
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 50.24 0.172
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 50.44 0.197
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 PB 50.48 0.196
4 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 50.51 0.280
5 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 50.69 0.145
6 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.87 0.212
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 47.26 0.167
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.03 0.179
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 48.14 0.239
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 49.10 0.179
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 49.94 0.141
6 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 50.24 0.172
7 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 50.44 0.197
8 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 PB 50.48 0.196
9 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 50.51 0.280
10 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 50.69 0.145
11 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.87 0.212
12 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 50.95 0.140

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.31 QA 0.231
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 50.00 qA 0.146
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.70 0.184
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 1 54.04 0.193
Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DQ 16.8 -0.031
Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DQ 17.3.1 0.201
Notes:
Podán protest proti DQ dle pravidla 17.3.1 závodník Jiří Kováč, jurry ve složení Marek - Klesnil - Kubálek nevyhověla prostestu.
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 14:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 49.65 QA 0.218
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.45 qA 0.179
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 50.87 qB 0.163
4 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.52 0.163
5 Lukáš PrchalLukáš Prchal 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 51.98 0.144
6 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 52.36 0.149
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 14:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.77 QA 0.192
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 50.67 qB 0.231
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 50.67 qB 0.190
4 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.15 0.171
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 51.66 0.187
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sat, 19.6.2021 - 14:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.81 QA 0.207
2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 50.91 qB 0.239
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 50.99 qB 0.212
4 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 51.09 qB 0.172
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.58 0.166
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 54.85 0.148
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.31 QA 0.231
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 49.65 QA 0.218
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.77 QA 0.192
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 50.00 qA 0.146
5 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.45 qA 0.179
6 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 50.67 qB 0.231
7 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 50.67 qB 0.190
8 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.81 QA 0.207
9 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 50.87 qB 0.163
10 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 50.91 qB 0.239
11 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 50.99 qB 0.212
12 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 51.09 qB 0.172
13 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.15 0.171
14 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.52 0.163
15 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 51.66 0.187
16 Lukáš PrchalLukáš Prchal 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 51.98 0.144
17 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 52.36 0.149
18 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.58 0.166
19 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.70 0.184
20 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 1 54.04 0.193
21 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 54.85 0.148
Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DQ 16.8 -0.031
Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DQ 17.3.1 0.201

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 14:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 48.87 0.169
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.50 0.175
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.80 0.161
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 50.15 0.149
5 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.76 0.147
6 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 50.96 0.251
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 14:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 50.21 0.150
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 50.74 0.144
3 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 50.96 0.251
4 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 51.03 0.185
5 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 51.16 0.166
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 51.56 0.211
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 48.87 0.169
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.50 0.175
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.80 0.161
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 50.15 0.149
5 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 50.21 0.150
6 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 50.74 0.144
7 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.76 0.147
8 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 50.96 0.251
9 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 50.96 0.251
10 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 51.03 0.185
11 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 51.16 0.166
12 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 51.56 0.211

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 14:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.83 QA 0.160
2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 50.36 qA 0.172
3 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 51.01 qB 0.261
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 51.63 0.178
5 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 51.82 0.145
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 53.87 0.212
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.22 QA 0.153
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 50.39 qB 0.167
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 51.58 qB 0.191
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 53.23 0.194
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 53.43 0.177
6 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 53.77 0.139
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 14:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 51.15 QA 0.187
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 51.49 qB 0.141
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 51.95 0.179
4 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 52.22 0.232
5 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 52.61 0.171
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNF
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 19.6.2021 - 14:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 49.40 QA 0.153
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 49.68 qA 0.159
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 51.05 qB 0.150
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 51.45 qB 0.161
5 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 52.44 0.203
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.03 0.193
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 49.40 QA 0.153
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 49.68 qA 0.159
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.83 QA 0.160
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.22 QA 0.153
5 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 50.36 qA 0.172
6 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 50.39 qB 0.167
7 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 51.01 qB 0.261
8 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 51.05 qB 0.150
9 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 51.15 QA 0.187
10 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 51.45 qB 0.161
11 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 51.49 qB 0.141
12 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 51.58 qB 0.191
13 Dominik WallekDominik Wallek 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 51.63 0.178
14 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 51.82 0.145
15 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 51.95 0.179
16 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 52.22 0.232
17 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 52.44 0.203
18 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 52.61 0.171
19 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 53.23 0.194
20 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 53.43 0.177
21 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 53.77 0.139
22 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 53.87 0.212
23 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.03 0.193
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNF

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 14:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 57.07 QA 0.177
2 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 57.85 qA 0.311
3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 57.87 qB 0.206
4 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 58.92 qB 0.189
5 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.78 qB 0.342
6 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.66 0.131
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 14:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 55.83 QA 0.280
2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 57.65 qA 0.198
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 57.86 qB 0.269
4 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 61.62 0.230
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 62.37 0.207
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNF 0.198
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 56.82 QA 0.170
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 57.38 qA 0.201
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 59.86 qB 0.209
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 60.14 qB 0.135
5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 60.60 0.179
Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF 0.232
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 55.83 QA 0.280
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 56.82 QA 0.170
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 57.07 QA 0.177
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 57.38 qA 0.201
5 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 57.65 qA 0.198
6 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 57.85 qA 0.311
7 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 57.86 qB 0.269
8 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 57.87 qB 0.206
9 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 58.92 qB 0.189
10 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.78 qB 0.342
11 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 59.86 qB 0.209
12 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 60.14 qB 0.135
13 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 60.60 0.179
14 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 61.62 0.230
15 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.66 0.131
16 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 62.37 0.207
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNF 0.198
Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF 0.232

400 m - Juniorky (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 14:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 NL 54.62 0.172
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 54.72 0.157
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 56.31 0.195
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 57.03 0.202
5 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 57.34 0.161
6 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 57.89 0.133
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 58.08 0.230
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 59.48 0.137
3 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.56 0.288
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.07 0.292
5 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.24 0.330
Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF 0.531
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 NL 54.62 0.172
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 54.72 0.157
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 56.31 0.195
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 57.03 0.202
5 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 57.34 0.161
6 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 57.89 0.133
7 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 58.08 0.230
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 59.48 0.137
9 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.56 0.288
10 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.07 0.292
11 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.24 0.330
Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF 0.531

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (Sun, 20.6.2021 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 NL 55.23 0.227
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 55.55 0.345
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.31 0.163
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 56.39 0.182
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 57.17 0.203
6 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 58.87 0.236
Total 6 racers
Finále B (Sun, 20.6.2021 - 14:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 57.36 0.208
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 57.47 0.158
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 58.42 0.244
4 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.19 0.188
5 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 60.13 0.182
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.75 0.168
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 NL 55.23 0.227
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 55.55 0.345
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.31 0.163
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 56.39 0.182
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 57.17 0.203
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 57.36 0.208
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 57.47 0.158
8 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 58.42 0.244
9 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 58.87 0.236
10 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.19 0.188
11 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 60.13 0.182
12 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.75 0.168

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.57 QA 0.166
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 58.71 qB 0.183
3 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 59.01 qB 0.181
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.27 qB 0.169
5 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 59.52 0.136
6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 61.13 0.205
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 13:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.75 QA 0.183
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 58.33 qA 0.301
3 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 59.39 qB 0.261
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 61.24 0.206
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 63.06 0.163
Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 13:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 57.17 QA 0.206
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 57.41 qA 0.165
3 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 59.93 0.419
4 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 60.83 0.296
5 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 61.04 0.172
6 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 62.03 0.185
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 19.6.2021 - 13:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 =PB 57.47 QA 0.168
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 58.36 qB 0.185
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 58.44 qB 0.181
4 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 60.38 0.274
5 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 62.39 0.217
6 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 64.49 0.283
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 57.17 QA 0.206
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 57.41 qA 0.165
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 =PB 57.47 QA 0.168
4 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.57 QA 0.166
5 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.75 QA 0.183
6 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 58.33 qA 0.301
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 58.36 qB 0.185
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 58.44 qB 0.181
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 58.71 qB 0.183
10 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 59.01 qB 0.181
11 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.27 qB 0.169
12 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 59.39 qB 0.261
13 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 59.52 0.136
14 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 59.93 0.419
15 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 60.38 0.274
16 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 60.83 0.296
17 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 61.04 0.172
18 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 61.13 0.205
19 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 61.24 0.206
20 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 62.03 0.185
21 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 62.39 0.217
22 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 63.06 0.163
23 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 64.49 0.283
Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 20.6.2021 - 15:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 1:54.34
2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:54.69
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:54.78
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 1 SB 1:55.42
5 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 1:59.06
6 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 1:59.71
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:00.02
8 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:00.04
Split times:
Mark Bib Racer Time
400695Trávníček Štěpán (STRIB)58.60
Total 8 racers

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 11:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 SB 1:57.56 Q
2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.16 Q
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:58.50
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:58.80
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 2:00.77
6 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:01.48
7 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:02.69
8 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 1 2:06.73
Split times:
Mark Bib Racer Time
400321Eliáš Matěj (AAZLK)59.68
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 11:42) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:56.88 Q
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:57.04 Q
3= Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 1:57.57 q
3= Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:57.57 q
5 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:58.33
6 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:00.49
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:01.58
8 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:04.58
Split times:
Mark Bib Racer Time
400733Vebr Dominik (USORL)57.23
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 11:49) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 1:55.00 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:57.04 Q
3 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 1:58.83
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 1:59.06
5 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 1:59.83
6 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.97
7 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:01.91
Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
400695Trávníček Štěpán (STRIB)59.00
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 1:55.00 Q
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:56.88 Q
3 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:57.04 Q
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:57.04 Q
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 SB 1:57.56 Q
6 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:57.57 q
6 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 1:57.57 q
8 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.16 Q
9 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:58.33
10 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:58.50
11 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:58.80
12 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 1:58.83
13 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 1:59.06
14 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 1:59.83
15 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.97
16 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:00.49
17 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 2:00.77
18 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:01.48
19 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:01.58
20 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:01.91
21 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:02.69
22 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:04.58
23 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 1 2:06.73
Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:01.50 Q
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:01.73 Q
3 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:02.13
4 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.35
5 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:03.38
6 Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 2:05.67
7 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:06.10
8 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 SB 2:10.03
Split times:
Mark Bib Racer Time
400962Szkatula František (TZTRI)1:03.15
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 11:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:01.58 Q
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:01.59 Q
3= Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.88 q
3= Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 2:01.88 q
5 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:05.27
6 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:06.00
7 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:06.33
8 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:08.87
Split times:
Mark Bib Racer Time
4001004Šolc Matěj (USKPR)1:02.92
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 11:29) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:00.81 Q
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.30 Q
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:02.03
4 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:04.08
5 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:04.42
6 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 2:05.86
7 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.75
Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
400603Češka Jiří Pavel (SPPR4)58.83
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:00.81 Q
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.30 Q
3 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:01.50 Q
4 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:01.58 Q
5 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:01.59 Q
6 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:01.73 Q
7 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.88 q
7 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 2:01.88 q
9 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:02.03
10 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:02.13
11 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.35
12 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:03.38
13 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:04.08
14 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:04.42
15 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:05.27
16 Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 2:05.67
17 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 2:05.86
18 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:06.00
19 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:06.10
20 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:06.33
21 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.75
22 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:08.87
23 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 SB 2:10.03
Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 20.6.2021 - 15:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 1:57.07
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:57.57
3 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:58.78
4 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:58.95
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:00.45
6 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:01.73
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:01.77
8 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:02.21
Split times:
Mark Bib Racer Time
400603Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:00.76
Total 8 racers

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 20.6.2021 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 2:08.87
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:11.68
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 SB 2:12.44
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:12.52
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:14.19
6 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:14.48
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:18.55
8 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:22.56
Split times:
Mark Bib Racer Time
400199Štoudková Pavla (AKOLY)1:03.27
Total 8 racers

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 19.6.2021 - 10:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:13.23 Q
2 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 2:13.25 Q
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 2:13.49 q
4 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:18.92
5 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:28.94
6 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:33.04
Split times:
Mark Bib Racer Time
400266Porubčanová Zuzana (POCER)1:06.80
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 19.6.2021 - 11:02) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:19.01 Q
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:19.08 Q
3 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:19.26
4 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:20.01
5 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:21.66
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:30.27
Split times:
Mark Bib Racer Time
400817Ningerová Klára (FMIST)1:07.91
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 19.6.2021 - 11:09) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:09.95 Q
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 2:17.49 Q
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:17.67 q
4 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 2:18.33
5 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 2:21.19
Split times:
Mark Bib Racer Time
400199Štoudková Pavla (AKOLY)1:00.81
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:09.95 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:13.23 Q
3 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 2:13.25 Q
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 2:13.49 q
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 0