Back

 / Čokoládová tretra 2021

Český Těšín (20. 7. 2021)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 20.7.2021 - 16:46) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 18 Český TěšínČeský Těšín 5 16.73
2 Daniel CinkrautDaniel Cinkraut 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 18.17
3 Bruno TalarczykBruno Talarczyk 18 BatoleBatole 4 20.03
4 Albert AdamczykAlbert Adamczyk 18 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 3 24.56
Total 4 racers
Běh 02 (Tue, 20.7.2021 - 16:46) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Viktor HuczalaViktor Huczala 19 Český TěšínČeský Těšín 2 19.59
2 Erik GottwaldErik Gottwald 19 MrsklesyMrsklesy 3 32.25
3 Piotr PustowkaPiotr Pustowka 19 Český TěšínČeský Těšín 4 65.08
Total 3 racers
Běh 03 (Tue, 20.7.2021 - 16:46) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Václav KlusVáclav Klus 16 PísečnáPísečná 2 14.10
2 Dominik CinkrautDominik Cinkraut 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 3 14.25
3 Jan MáčekJan Máček 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 4 14.99
4 Matouš KonderlaMatouš Konderla 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 15.49
5 Tobias SurovčíkTobias Surovčík 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 15.83
6 Šimon RecmanŠimon Recman 16 ZŠ Slezská Český TěšínZŠ Slezská Český Těšín 5 16.10
Total 6 racers
Běh 04 (Tue, 20.7.2021 - 16:46) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David PokrývkaDavid Pokrývka 16 Český TěšínČeský Těšín 2 13.75
2 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 5 14.41
3 Alexandr FoldynaAlexandr Foldyna 16 3 14.52
4 Ondřej ŠkáchaOndřej Škácha 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 15.33
5 Teodor StařičnýTeodor Stařičný 16 Česky TěšínČesky Těšín 1 16.26
Total 5 racers
Běh 05 (Tue, 20.7.2021 - 16:46) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš GrznárikMatyáš Grznárik 16 Česky Těšín MŠ HrabinaČesky Těšín MŠ Hrabina 3 13.52
2 Antoni SzarzecAntoni Szarzec 17 MŠ Rozvoj Český TěšínMŠ Rozvoj Český Těšín 5 16.66
3 Erik SekulaErik Sekula 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 16.77
4 Alexandr KaminskiAlexandr Kaminski 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 16.88
5 Ondřej KawulokOndřej Kawulok 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 17.61
Total 5 racers

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 20.7.2021 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela VrátnáGabriela Vrátná 18 TrinecTrinec 5 21.84
2 Amálie RyškováAmálie Ryšková 18 Český TěšínČeský Těšín 4 26.90
3 Adéla KlučkováAdéla Klučková 18 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 2 27.23
4 Emma RacEmma Rac 18 Český TěšínČeský Těšín 1 40.82
5 Kristýna KadłubiecováKristýna Kadłubiecová 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 41.79
Total 5 racers
Běh 02 (Tue, 20.7.2021 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ella RuskováElla Rusková 18 Český TěšínČeský Těšín 18.76
2 Adriana MalyrzováAdriana Malyrzová 18 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 3 20.61
3 Noemi ZmudovaNoemi Zmudova 19 GutyGuty 4 28.86
4 Agáta PyszkováAgáta Pyszková 19 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 1 31.96
5 Dominika OlšarováDominika Olšarová 19 ZŠ a MŠ SmiloviceZŠ a MŠ Smilovice 2 39.08
Total 5 racers
Běh 03 (Tue, 20.7.2021 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie TomanováLucie Tomanová 16 MŠ Radniční HavířovMŠ Radniční Havířov 6 14.53
2 Nora KovaříkováNora Kovaříková 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 1 15.05
3 Elen GottwaldováElen Gottwaldová 16 MrsklesyMrsklesy 2 16.78
4 Helena BrukovaHelena Brukova 16 jirina.bruk@seznam.czjirina.bruk@seznam.cz 3 18.22
5 Adéla NytrováAdéla Nytrová 17 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 4 20.51
6 Julie SpratkovaJulie Spratkova 17 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 5 28.28
Total 6 racers
Běh 04 (Tue, 20.7.2021 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza KlusováTereza Klusová 17 PísečnáPísečná 4 17.03
2 Ema HeckelováEma Heckelová 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 1 18.23
3 Edita FilipováEdita Filipová 17 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 2 21.24
4 Klaudia BallonKlaudia Ballon 17 Przedszkole HnojníkPrzedszkole Hnojník 3 21.57
5 Klaudia KołodziejczykKlaudia Kołodziejczyk 17 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český TěšínZŠ a MŠ s polským jazykem v... 5 21.88
Total 5 racers

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 20.7.2021 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michal TrávníčekMichal Trávníček 14 ZŠ a MŠ Ostravská, Český TěšínZŠ a MŠ Ostravská, Český Těšín 6 18.66
2 Marek BystroňMarek Bystroň 14 PSP Havlíčkova, Český TěšínPSP Havlíčkova, Český Těšín 3 18.73
3 Hugo MatuszekHugo Matuszek 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 1 19.70
4 Šimon RysŠimon Rys 15 Atletika KrnovAtletika Krnov 5 20.07
5 Tomáš PyszkoTomáš Pyszko 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 4 22.01
6 Ondřej CinkrautOndřej Cinkraut 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 24.36
Total 6 racers
Běh 02 (Tue, 20.7.2021 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch GrznárikVojtěch Grznárik 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 18.59
2 Vojtěch MinaríkVojtěch Minarík 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 18.85
3 Timothy KročekTimothy Kroček 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 1 19.96
4 Matěj MáčekMatěj Máček 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 4 20.54
5 Jan KralJan Kral 15 Český TěšínČeský Těšín 2 22.71
Total 5 racers
Běh 03 (Tue, 20.7.2021 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MullerTomáš Muller 14 Havlíčkova, Český TěšínHavlíčkova, Český Těšín 5 18.44
2 Kryštof KonderlaKryštof Konderla 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 19.74
3 Matyáš BednaříkMatyáš Bednařík 14 BrnoBrno 3 20.53
4 Matyáš KováčMatyáš Kováč 14 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 4 21.02
5 Antonín FilipAntonín Filip 14 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 2 21.44
Total 5 racers

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 20.7.2021 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza HeckelováTereza Heckelová 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 18.57
2 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 19.55
3 Lea KovaříkováLea Kovaříková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 1 20.54
4 Viktorie KadłubiecováViktorie Kadłubiecová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 20.57
5 Nina TalarczykNina Talarczyk 14 ZS Havlickova 13,Cesky TesinZS Havlickova 13,Cesky Tesin 5 22.94
Total 5 racers
Běh 02 (Tue, 20.7.2021 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Julie SuszkovaJulie Suszkova 15 ZŠ a MŠ Bukovec, P.O.ZŠ a MŠ Bukovec, P.O. 4 19.81
2 Maja KaletováMaja Kaletová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 23.14
3 Natálie RyškováNatálie Ryšková 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 1 23.71
4 EMMA KUSNIERZOVAEMMA KUSNIERZOVA 15 Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 120, okres Frýdek-MísteMasarykova ZŠ a MŠ Hnojník ... 2 24.50
Total 4 racers
Běh 03 (Tue, 20.7.2021 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Elen PaličkováElen Paličková 15 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 2 19.44
2 Ema SkálováEma Skálová 14 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 1 20.67
3 Barbora KaminskáBarbora Kaminská 14 Český Těšín KomenskéhoČeský Těšín Komenského 3 22.61
Total 3 racers

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 20.7.2021 - 18:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Timotej SušienkaTimotej Sušienka 12 FC JuventusFC Juventus 2 32.30
2 Marek PromnyMarek Promny 12 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 36.08
3 Jonáš SajdokJonáš Sajdok 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 9 36.46
4 Adam OlšarAdam Olšar 13 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka TřinecZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Tř... 5 36.54
5 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 Tj Slezan Frýdek MístekTj Slezan Frýdek Místek 7 37.57
6 Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 38.63
7 Kacper JežowiczKacper Ježowicz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 40.33
8 Martin SzmekMartin Szmek 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 40.36
9 Ondřej RecmanOndřej Recman 12 ZŠ Slezská Český TěšínZŠ Slezská Český Těšín 3 43.45
10 Patrik HrackýPatrik Hracký 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 10 53.87
Total 10 racers
Běh 02 (Tue, 20.7.2021 - 18:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markus RuckiMarkus Rucki 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 36.03
2 Jakub BlahaJakub Blaha 12 Oceláři TřinecOceláři Třinec 9 36.69
3 Ondra GryczOndra Grycz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 37.86
4 Dominik PollakDominik Pollak 12 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 6 38.20
5 Matyáš KralMatyáš Kral 12 Český TěšínČeský Těšín 4 40.30
6 Matěj OrelMatěj Orel 12 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. - Opava - Sokol OpavaZŠ Opava, Otická 18 - P.O. ... 5 40.86
7 Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 41.02
8 David FiačanDavid Fiačan 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 41.67
9 Mikoláš RosenbergerMikoláš Rosenberger 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 43.10
Total 9 racers

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 20.7.2021 - 17:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 2 35.27
2 Tereza PollakTereza Pollak 13 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 1 36.09
3 Marie BieleszováMarie Bieleszová 13 ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O.ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. 3 37.65
4 Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková 12 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 4 37.77
5 Kateřina KiszkováKateřina Kiszková 12 ZŠ a MŠ AlbrechticeZŠ a MŠ Albrechtice 6 41.72
6 Adéla ŠkáchováAdéla Škáchová 13 ZŠ Ostravská , Český TěšínZŠ Ostravská , Český Těšín 5 45.22
7 Ema GašperováEma Gašperová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 7 50.90
Total 7 racers
Běh 02 (Tue, 20.7.2021 - 17:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Olivia AdamczykOlivia Adamczyk 13 Havlíčkova, Český TěšínHavlíčkova, Český Těšín 6 38.61
2 Lena NogowczykLena Nogowczyk 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 38.70
3 Barbora MaryniokováBarbora Marynioková 12 ZS Hrabina Český těšínZS Hrabina Český těšín 5 41.60
4 Tamara PailováTamara Pailová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 42.03
5 Aneta MalyrzováAneta Malyrzová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 4 42.07
6 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 44.42
Total 6 racers

300 m - Atletická přípravka-hoši

(Tue, 20.7.2021 - 18:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 49.61
2 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 4 51.68
3 Antoni BieleszAntoni Bielesz 11 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 51.88
4 Pavel FolwarcznyPavel Folwarczny 11 Atletika TJ TŽ TřinecAtletika TJ TŽ Třinec 6 52.52
5 Adam BystroňAdam Bystroň 11 PSP Havlíčkova, Český TěšínPSP Havlíčkova, Český Těšín 3 55.80
6 Jaromír BojkoJaromír Bojko 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 56.10
7 Jindřich HarokJindřich Harok 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 70.03
8 Josef VaněkJosef Vaněk 11 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 8 77.81
Total 8 racers

300 m - Atletická přípravka-dívky

(Tue, 20.7.2021 - 18:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 11 49.38
2 Eliška GieckováEliška Giecková 10 AK BohumínAK Bohumín 1 50.69
3 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TřinecTřinec 2 51.02
4 Elena NovákováElena Nováková 10 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 9 51.61
5 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo z. s.TJ Znojmo z. s. 8 55.55
6 Štěpánka BrukováŠtěpánka Bruková 11 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 5 60.76
7 Viktorie MichejdováViktorie Michejdová 11 Havlíčkova, Český TěšínHavlíčkova, Český Těšín 7 62.15
8 Ema SwaczynováEma Swaczynová 10 základní škola Český Těšín, ul. Havlíčkovazákladní škola Český Těšín,... 3 63.03
9 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová 11 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka TřinecZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Tř... 4 65.75
10 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 67.23
11 Melisa KlimšováMelisa Klimšová 10 ZŠ Ostravská, Český TěšínZŠ Ostravská, Český Těšín 10 84.87
Total 11 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(Tue, 20.7.2021 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 42.80
2 Pavel FolwarcznyPavel Folwarczny
Atletika TJ TŽ TřinecAtletika TJ TŽ Třinec
11 29.70
3 Antoni BieleszAntoni Bielesz
Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
11 22.80
4 Adam BystroňAdam Bystroň
PSP Havlíčkova, Český TěšínPSP Havlíčkova, Český Těšín
11 22.20
5 Jaromír BojkoJaromír Bojko
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 16.40
6 Jindřich HarokJindřich Harok
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 14.40
MS Michal MazáčMichal Mazáč
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
10 37.60
Total 7 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(Tue, 20.7.2021 - 17:01) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška GieckováEliška Giecková
AK BohumínAK Bohumín
10 29.50
2 Lenka TrombíkováLenka Trombíková
Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin
10 27.50
3 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 24.60
4 Elena NovákováElena Nováková
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
10 22.30
5 Viktorie MichejdováViktorie Michejdová
Havlíčkova, Český TěšínHavlíčkova, Český Těšín
11 16.30
6 Štěpánka BrukováŠtěpánka Bruková
TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná
11 15.60
7 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová
ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka TřinecZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Tř...
11 12.40
8 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková
TřinecTřinec
10 12.10
9 Melisa KlimšováMelisa Klimšová
ZŠ Ostravská, Český TěšínZŠ Ostravská, Český Těšín
10 10.70
10 Ema SwaczynováEma Swaczynová
základní škola Český Těšín, ul. Havlíčkovazákladní škola Český Těšín,...
10 09.20
MS Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo z. s.TJ Znojmo z. s.
10 25.60
Total 11 racers

30 m - Atletická minipřípravka-hoši

(Tue, 20.7.2021 - 16:31) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub BocekJakub Bocek 20 Český TěšínČeský Těšín 3 07.76
2 Filip TomanFilip Toman 20 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 4 08.41
Total 2 racers

30 m - Atletická minipřípravka-dívky

(Tue, 20.7.2021 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Elena RacElena Rac 20 Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesinMš a ZŠ pod zvonek cesky tesin 2 08.10
Total 1 racers