Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Hodonín (24. - 25. 6. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 15:05) official Wind: +3.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.19 Q 0.125
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.52 Q 0.129
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.54 q 0.140
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.84 0.152
5 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.92 0.144
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.08 0.132
7 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 11.18 0.161
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 15:11) official Wind: +2.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.50 Q 0.126
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.66 Q 0.146
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.69 0.137
4 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.78 0.126
5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.92 0.172
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.13 0.136
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.15 0.138
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 15:17) official Wind: +2.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.51 Q 0.143
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.55 Q 0.144
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.69 q 0.127
4 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.82 0.164
5 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.07 0.158
6 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.14 0.135
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.19 Q 0.125
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.50 Q 0.126
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.51 Q 0.143
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.52 Q 0.129
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.54 q 0.140
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.55 Q 0.144
7 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.66 Q 0.146
8 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.69 q 0.127
9 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.69 0.137
10 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.78 0.126
11 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.82 0.164
12 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.84 0.152
13 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.92 0.172
14 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.92 0.144
15 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.07 0.158
16 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.08 0.132
17 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.13 0.136
18 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.14 0.135
19 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.15 0.138
20 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 11.18 0.161

100 m - Muži (Finále)

Finále (Fri, 24.6.2022 - 17:25) official Wind: +3.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.12 0.162
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.38 0.127
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.39 0.134
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.44 0.103
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.44 0.130
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.47 0.135
7 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.52 0.141
8 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.59 0.120
Total 8 racers

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 14:45) official Wind: +2.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 11.51 Q 0.199
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 11.59 Q 0.154
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.74 Q 0.171
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 11.81 q 0.161
5 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 11.92 q 0.168
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.41 0.147
7 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 12.41 0.155
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 14:51) official Wind: +2.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.62 Q 0.141
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.71 Q 0.141
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.77 Q 0.147
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.01 0.170
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 12.13 0.212
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.28 0.168
7 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 12.74 0.199
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ 16.8 -0.002
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 11.51 Q 0.199
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 11.59 Q 0.154
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.62 Q 0.141
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.71 Q 0.141
5 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.74 Q 0.171
6 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.77 Q 0.147
7 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 11.81 q 0.161
8 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 11.92 q 0.168
9 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.01 0.170
10 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 12.13 0.212
11 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.28 0.168
12 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.41 0.147
13 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 12.41 0.155
14 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 12.74 0.199
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ 16.8 -0.002

100 m - Ženy (Finále)

Finále (Fri, 24.6.2022 - 17:15) official Wind: +2.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.35 0.125
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.56 0.158
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.56 0.120
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.63 0.156
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.69 0.121
6 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.69 0.120
7 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.75 0.146
8 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 11.84 0.122
Total 8 racers

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.6.2022 - 13:35) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.06 Q 0.167
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.48 Q 0.152
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 21.52 q 0.164
4 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 21.77 0.138
5 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.98 0.172
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 22.40 0.161
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ 17.3.2 0.144
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.6.2022 - 13:41) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 20.95 Q 0.155
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.46 Q 0.145
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.67 0.143
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 =PB 21.72 0.129
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.89 0.172
6 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.23 0.154
7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.86 0.173
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.6.2022 - 13:47) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.00 Q 0.167
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.35 Q 0.138
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 21.40 q 0.140
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.77 0.158
5 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 21.98 0.137
6 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.26 0.157
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 20.95 Q 0.155
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.00 Q 0.167
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.06 Q 0.167
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.35 Q 0.138
5 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 21.40 q 0.140
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.46 Q 0.145
7 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.48 Q 0.152
8 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 21.52 q 0.164
9 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.67 0.143
10 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 =PB 21.72 0.129
11 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 21.77 0.138
12 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.77 0.158
13 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.89 0.172
14 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.98 0.172
15 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 21.98 0.137
16 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.23 0.154
17 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.26 0.157
18 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 22.40 0.161
19 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.86 0.173
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ 17.3.2 0.144

200 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 15:45) official Wind: +2.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.66 0.192
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.66 0.155
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 20.72 0.155
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.08 0.207
5 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.25 0.139
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 21.35 0.135
7 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.61 0.153
8 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 21.76 0.188
Total 8 racers

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.6.2022 - 13:15) official Wind: +1.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.80 Q 0.129
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 23.91 Q 0.120
3 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 24.03 q 0.160
4 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 24.81 0.140
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 25.37 0.172
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.76 0.219
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 26.00 0.160
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.6.2022 - 13:21) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.67 Q 0.150
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.90 Q 0.150
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 24.46 0.178
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 24.83 0.207
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 24.92 0.146
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.69 0.157
7 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 26.36 0.209
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.6.2022 - 13:27) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.84 Q 0.202
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.20 Q 0.171
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 24.44 q 0.178
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.46 0.211
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.12 0.167
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 25.38 0.201
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.67 Q 0.150
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.80 Q 0.129
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.84 Q 0.202
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.90 Q 0.150
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 23.91 Q 0.120
6 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 24.03 q 0.160
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.20 Q 0.171
8 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 24.44 q 0.178
9 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 24.46 0.178
9 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.46 0.211
11 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 24.81 0.140
12 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 24.83 0.207
13 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 24.92 0.146
14 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.12 0.167
15 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 25.37 0.172
16 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 25.38 0.201
17 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.69 0.157
18 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.76 0.219
19 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 26.00 0.160
20 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 26.36 0.209

200 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 15:35) official Wind: +1.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.38 0.144
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 23.52 0.176
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 23.63 0.175
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 23.77 0.147
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.83 0.217
6 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.99 0.192
7 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 24.05 0.167
8 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.53 0.159
Total 8 racers

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.85 Q 0.207
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.21 Q 0.144
3 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 47.24 q 0.179
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 48.03 0.195
5 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.50 0.165
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 49.61 0.186
7 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 50.49 0.165
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 16:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 47.33 Q 0.194
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 47.74 Q 0.179
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.06 0.144
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 =PB 48.08 0.144
5 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 49.31 0.189
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 49.93 0.139
7 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 50.49 0.184
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 16:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.06 Q 0.254
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 47.40 Q 0.181
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 47.40 q 0.146
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 47.87 0.164
5 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.79 0.142
6 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 49.82 0.205
7 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 50.78 0.241
8 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.96 0.168
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.85 Q 0.207
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.06 Q 0.254
3 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.21 Q 0.144
4 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 47.24 q 0.179
5 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 47.33 Q 0.194
6 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 47.40 Q 0.181
7 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 47.40 q 0.146
8 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 47.74 Q 0.179
9 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 47.87 0.164
10 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 48.03 0.195
11 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.06 0.144
12 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 =PB 48.08 0.144
13 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.50 0.165
14 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 49.31 0.189
15 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 49.61 0.186
16 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.79 0.142
17 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 49.82 0.205
18 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 49.93 0.139
19 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 50.49 0.184
20 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 50.49 0.165
21 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 50.78 0.241
22 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.96 0.168

400 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 14:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 MR 45.55 0.141
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 45.86 0.193
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 46.05 0.186
4 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 46.36 0.174
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 46.63 0.161
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 46.73 0.164
7 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 46.89 0.133
8 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 46.94 0.215
Total 8 racers

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 16:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 52.18 Q 0.200
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.70 Q 0.155
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 55.46 0.163
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 56.47 0.126
5 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.71 0.208
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.39 0.156
7 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 57.82 0.151
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 16:26) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.12 Q 0.188
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 54.68 Q 0.155
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 54.86 q 0.196
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 55.90 0.177
5 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 56.08 0.169
6 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 58.80 0.212
Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.511
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 16:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 54.30 Q 0.235
2 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 54.93 Q 0.239
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 55.16 q 0.182
4 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.65 0.134
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 56.77 0.196
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 58.10 0.194
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 58.45 0.158
8 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 59.72 0.184
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 52.18 Q 0.200
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.12 Q 0.188
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 54.30 Q 0.235
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 54.68 Q 0.155
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.70 Q 0.155
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 54.86 q 0.196
7 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 54.93 Q 0.239
8 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 55.16 q 0.182
9 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 55.46 0.163
10 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.65 0.134
11 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 55.90 0.177
12 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 56.08 0.169
13 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 56.47 0.126
14 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.71 0.208
15 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 56.77 0.196
16 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.39 0.156
17 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 57.82 0.151
18 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 58.10 0.194
19 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 58.45 0.158
20 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 58.80 0.212
21 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 59.72 0.184
Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.511

400 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 51.13 0.195
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 52.20 0.128
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 54.13 0.361
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 54.22 0.191
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 54.96 0.167
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 55.19 0.166
7 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 55.87 0.214
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF 0.198
Total 8 racers

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:52.59 Q
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:52.88 Q
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:53.82 q
4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:54.30 q
5 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 1:57.83
6 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:58.97
7 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:03.29
Split times:
Mark Bib Racer Time
40078Ekl Šimon (SKPLZ)55.29
600258Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:24.33
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 14:31) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.20 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.30 Q
3 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:54.58
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.17
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:55.55
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:55.72
7 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:55.88
Split times:
Mark Bib Racer Time
400459Vebr Dominik (USKPR)57.73
600509Vystrk Tomáš (UNIBR)1:27.01
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 14:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:53.90 Q
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:54.00 Q
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:54.57
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:55.55
5 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:55.93
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:56.01
7 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 1:57.85
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:09.75
Split times:
Mark Bib Racer Time
400261Pasler Dominik (SPPR4)57.02
600261Pasler Dominik (SPPR4)1:26.86
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:52.59 Q
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:52.88 Q
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:53.82 q
4 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:53.90 Q
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:54.00 Q
6 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.20 Q
7 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.30 Q
7 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:54.30 q
9 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:54.57
10 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:54.58
11 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.17
12 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:55.55
12 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:55.55
14 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:55.72
15 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:55.88
16 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:55.93
17 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:56.01
18 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 1:57.83
19 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 1:57.85
20 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:58.97
21 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:03.29
22 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:09.75

800 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 15:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:46.53
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:47.16
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:48.23
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:48.45
5 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:49.29
6 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:51.40
7 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 1:52.85
8 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 1:53.52
Split times:
Mark Bib Racer Time
400128Šnejdr Filip (SLAPR)51.64
600128Šnejdr Filip (SLAPR)1:18.81
Total 8 racers

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 14:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:12.63 Q
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:12.86 Q
3 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:13.77
4 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 SB 2:14.11
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:15.42
6 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:16.45
Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
40027Freibergerová Eliška (MOSBR)1:04.51
60067Sádlová Adéla (AKOLY)1:35.09
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 14:11) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:08.01 Q
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:08.10 Q
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:08.29 q
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:08.56 q
5 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:11.45
6 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 2:11.74
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:30.05
Split times:
Mark Bib Racer Time
400478Petrásková Veronika (USKPR)1:01.93
600478Petrásková Veronika (USKPR)1:35.08
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 14:17) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:11.38 Q
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:11.47 Q
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:12.25
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:13.00
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:14.52
6 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:20.78
Split times:
Mark Bib Racer Time
40028Fuksová Karolína (MOSBR)1:05.55
600350Ficenec Kimberley (DUKPR)1:38.92
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:08.01 Q
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:08.10 Q
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:08.29 q
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:08.56 q
5 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:11.38 Q
6 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:11.45
7 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:11.47 Q
8 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 2:11.74
9 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:12.25
10 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:12.63 Q
11 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:12.86 Q
12 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:13.00
13 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:13.77
14 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 SB 2:14.11
15 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:14.52
16 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:15.42
17 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:16.45
18 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:20.78
19 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:30.05
Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:05.29
2 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:05.58
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:06.77
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:06.95
5 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 2:07.44
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:07.48
7 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:10.73
8 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:12.46
Split times:
Mark Bib Racer Time
400478Petrásková Veronika (USKPR)1:00.99
600478Petrásková Veronika (USKPR)1:34.04
Total 8 racers

1500 m - Muži

(Sat, 25.6.2022 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15 3:38.06
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:41.61
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 PB 3:41.84
4 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 3:42.82
5 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 PB 3:42.86
6 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 PB 3:43.15
7 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 3:47.88
8 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 3:48.10
9 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 3:48.22
10 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 3:48.62
11 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 3:49.17
12 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 3:54.07
13 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 3:54.46
Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNF
Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400312Davidík Jakub (DUKPR)57.81
800312Davidík Jakub (DUKPR)1:58.99
1200159Sasínek Filip (AKHOD)2:56.52
Total 15 racers

1500 m - Ženy

(Sat, 25.6.2022 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:28.03
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 4:28.57
3 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 4:30.62
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:31.27
5 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 4:31.41
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 4:33.60
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:34.65
8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:37.06
9 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 4:37.83
10 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 4:38.12
11 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 4:38.42
12 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:41.14
13 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 4:59.56
Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400460Bell Julia-Anna Lily (USKPR)1:18.19
800460Bell Julia-Anna Lily (USKPR)2:30.62
120065Novotná Tereza (AKOLY)3:42.25
Total 14 racers

5000 m - Muži

(Fri, 24.6.2022 - 19:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 PB 14:30.33
2 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 SB 14:31.44
3 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 14:38.70
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 14:41.80
5 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 14:44.61
6 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 SB 14:48.01
7 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec, z.s.Sportovní klub Studenec, z.s. 9 15:06.28
8 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 SB 15:07.01
9 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 15:08.06
10 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 15:11.84
11 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 15:15.13
12 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 15:24.40
13 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15:24.77
14 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15:31.85
15 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 15:49.53
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000285Zemaník Jakub (VITKO)2:56.55
2000458Vebr Patrik (USKPR)5:45.21
3000458Vebr Patrik (USKPR)8:37.12
4000458Vebr Patrik (USKPR)11:34.85
Total 15 racers

5000 m - Ženy

(Fri, 24.6.2022 - 19:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 16:22.24
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 16:40.98
3 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16:46.69
4 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 SB 17:10.06
5 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 17:22.32
6 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 17:23.64
7 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 17:24.57
8 Markéta BárdošMarkéta Bárdoš 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 17:51.68
9 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 18:04.90
Split times:
Mark Bib Racer Time
100096Hrochová Tereza (SKPLZ)3:20.57
200096Hrochová Tereza (SKPLZ)6:39.24
300096Hrochová Tereza (SKPLZ)10:03.56
400096Hrochová Tereza (SKPLZ)13:19.49
Total 9 racers

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 15:30) official Wind: +3.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.21 Q 0.148
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.30 Q 0.122
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.81 q 0.215
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.15 0.154
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.41 0.144
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF 0.150
Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ 4.4.1
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 15:36) official Wind: +2.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.38 Q 0.137
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.74 Q 0.205
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.10 q 0.155
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 14.38 0.181
5 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.76 0.150
Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNF 0.163
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 15:42) official Wind: +1.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 13.41 Q 0.143
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.61 Q 0.148
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.12 0.145
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 14.15 0.158
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.32 0.156
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.49 0.135
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.21 Q 0.148
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.30 Q 0.122
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.38 Q 0.137
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 13.41 Q 0.143
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.61 Q 0.148
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.74 Q 0.205
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.81 q 0.215
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.10 q 0.155
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.12 0.145
10 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 14.15 0.158
10 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.15 0.154
12 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.32 0.156
13 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 14.38 0.181
14 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.41 0.144
15 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.49 0.135
16 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.76 0.150
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF 0.150
Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ 4.4.1
Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNF 0.163

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Fri, 24.6.2022 - 17:40) official Wind: +3.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.06 0.152
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.07 0.115
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.22 0.134
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.60 0.149
5 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.78 0.169
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.05 0.216
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 14.06 0.152
8 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.11 0.142
Total 8 racers

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 15:55) official Wind: +3.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.47 Q 0.134
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.38 Q 0.145
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.67 0.182
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.67 0.135
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.93 0.141
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.41 0.182
7 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.45 0.173
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 16:01) official Wind: +4.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.90 Q 0.158
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.50 Q 0.177
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.63 q 0.143
4 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.01 0.200
5 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.02 0.146
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 15.07 0.147
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.55 0.149
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 16:07) official Wind: +2.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.01 Q 0.152
2 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.10 Q 0.170
3 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.49 q 0.144
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.01 0.138
5 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.14 0.135
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.20 0.145
7 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.68 0.171
8 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 16.05 0.158
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.47 Q 0.134
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.90 Q 0.158
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.01 Q 0.152
4 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.10 Q 0.170
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.38 Q 0.145
6 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.49 q 0.144
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.50 Q 0.177
8 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.63 q 0.143
9 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.67 0.182
10 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.67 0.135
11 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.93 0.141
12 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.01 0.138
13 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.01 0.200
14 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.02 0.146
15 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 15.07 0.147
16 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.14 0.135
17 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.20 0.145
18 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.41 0.182
19 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.45 0.173
20 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.55 0.149
21 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.68 0.171
22 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 16.05 0.158

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Fri, 24.6.2022 - 17:55) official Wind: +3.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.25 0.136
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.98 0.173
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.34 0.103
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.74 0.143
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 15.32 0.164
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DQ 22.6.1 0.110
David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ 22.6.2 0.183
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Total 8 racers

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 51.28 Q 0.181
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.17 Q 0.150
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 53.65 0.151
4 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.30 0.189
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 54.52 0.150
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 56.14 0.187
7 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 56.82 0.163
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 13:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.94 Q 0.225
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 52.13 Q 0.158
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.00 q 0.160
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 53.58 0.145
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 56.16 0.176
6 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 57.59 0.160
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 13:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 53.02 Q 0.184
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 53.24 Q 0.158
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.32 q 0.173
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 54.58 0.214
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 55.89 0.142
6 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 56.28 0.147
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 51.28 Q 0.181
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.94 Q 0.225
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 52.13 Q 0.158
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.00 q 0.160
5 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 53.02 Q 0.184
6 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.17 Q 0.150
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 53.24 Q 0.158
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.32 q 0.173
9 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 53.58 0.145
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 53.65 0.151
11 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.30 0.189
12 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 54.52 0.150
13 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 54.58 0.214
14 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 55.89 0.142
15 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 56.14 0.187
16 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 56.16 0.176
17 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 56.28 0.147
18 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 56.82 0.163
19 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 57.59 0.160

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.98 0.201
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 50.22 0.172
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 50.40 0.153
4 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 52.18 0.155
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 52.41 0.169
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 52.64 0.169
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.74 0.153
8 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 53.26 0.178
Total 8 racers

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Fri, 24.6.2022 - 13:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 60.18 Q 0.285
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 60.77 Q 0.141
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.34 0.232
4 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 64.73 0.162
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.78 0.197
Total 5 racers
Rozběh 2 (Fri, 24.6.2022 - 13:21) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.83 Q 0.223
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.57 Q 0.209
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 59.79 q 0.168
4 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 60.90 0.225
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 62.65 0.296
6 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 64.06 0.196
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 24.6.2022 - 13:27) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 58.99 Q 0.231
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 59.02 Q 0.393
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 60.00 q 0.169
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 61.60 0.219
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 63.97 0.165
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.72 0.160
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.83 Q 0.223
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 58.99 Q 0.231
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 59.02 Q 0.393
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.57 Q 0.209
5 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 59.79 q 0.168
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 60.00 q 0.169
7 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 60.18 Q 0.285
8 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 60.77 Q 0.141
9 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 60.90 0.225
10 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 61.60 0.219
11 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.34 0.232
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 62.65 0.296
13 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 63.97 0.165
14 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 64.06 0.196
15 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.72 0.160
16 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 64.73 0.162
17 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.78 0.197

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 25.6.2022 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 57.44 0.239
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 57.80 0.262
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 58.47 0.247
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 59.04 0.176
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.59 0.325
6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 59.88 0.208
7 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 60.00 0.184
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 61.22 0.192
Total 8 racers

3000 m překážek - Muži

(Fri, 24.6.2022 - 18:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 MR 08:36.43
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 08:50.54
3 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 08:56.23
4 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08:57.03
5 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 08:59.14
6 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 09:22.33
7 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 09:22.54
8 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 09:27.49
9 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 09:40.65
10 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 09:51.55
11 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10:02.51
12 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10:20.58
Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000501Hubáček Jonáš (UNIBR)2:47.66
2000346Vích Damián (DUKPR)5:41.12
Total 13 racers

3000 m překážek - Ženy

(Fri, 24.6.2022 - 18:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 10:18.55
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 10:24.62
3 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 10:26.15
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 10:34.80
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 10:55.28
6 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11:14.86
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 11:21.19
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 11:26.87
9 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 11:31.03
10 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 11:43.60
11 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11:44.58
12 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Dolar HajniceDolar Hajnice 2 12:02.84
Split times:
Mark Bib Racer Time
100065Novotná Tereza (AKOLY)3:18.68
200065Novotná Tereza (AKOLY)6:48.33
Total 12 racers

4 x 100 m - Muži

(Fri, 24.6.2022 - 19:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tláskal T., Kubeš J., Macík O., Koška M. Tláskal T., Kubeš J., Macík O., Koška M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 40.26 0.147
MS U20 - Mika O., Raška A., Soukal L., Ondráček J. U20 - Mika O., Raška A., Soukal L., Ondráček J. Czech RepublicCzech Republic 4 40.73 0.172
3 Šebík L., Sýkora J., Janský M., Hampl Š. Šebík L., Sýkora J., Janský M., Hampl Š. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 41.89 0.140
4 Nguyen Ngoc T., Trafina J., Trafina J., Kolář D. Nguyen Ngoc T., Trafina J., Trafina J., Kolář D. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 42.07 0.202
5 Čermák D., Červený M., Matěna J., Kvapil L. Čermák D., Červený M., Matěna J., Kvapil L. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 43.84 0.176
6 Valášek J., Hofta J., Myslivec J., Machotka D. Valášek J., Hofta J., Myslivec J., Machotka D. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.96 0.145
Total 6 racers

4 x 100 m - Ženy

(Fri, 24.6.2022 - 18:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Seidlová K., Kaiserová J., Hofmanová M., Pírková M. A - Seidlová K., Kaiserová J., Hofmanová M., Pírková M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 44.92 0.144
2 B - Štolová M., Turnerová N., Dvořáková K., Novotná J. B - Štolová M., Turnerová N., Dvořáková K., Novotná J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 46.94 0.122
3 Hlaváčková Š., Doubková M., Slabá K., Přibylová V. Hlaváčková Š., Doubková M., Slabá K., Přibylová V. Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 47.78 0.154
4 Všetečková K., Kühwegová A., Brýdlová J., Bartošková K. Všetečková K., Kühwegová A., Brýdlová J., Bartošková K. AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 48.34 0.191
Total 4 racers

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sat, 25.6.2022 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:10.72 0.206
2 Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:11.83 0.194
3 A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:11.84 0.198
4 Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:16.52 0.138
5 Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:20.08 0.197
6 Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:20.77 0.153
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 25.6.2022 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:24.72 0.176
2 Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 3:26.81 0.189
3 Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:28.92 0.145
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:10.72 0.206
2 Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:11.83 0.194
3 A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:11.84 0.198
4 Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:16.52 0.138
5 Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:20.08 0.197
6 Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:20.77 0.153
7 B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:24.72 0.176
8 Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 3:26.81 0.189
9 Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:28.92 0.145

4 x 400 m - Ženy

(Sat, 25.6.2022 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Vondrová L., Holubářová V., Pírková M., Hofmanová M. A - Vondrová L., Holubářová V., Pírková M., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:37.31 0.283
2 Jonášová T., Suráková A., Matoušková K., Petržilková T. Jonášová T., Suráková A., Matoušková K., Petržilková T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:42.47 0.202
3 Černá K., Čechová L., Čechová E., Veselá B. Černá K., Čechová L., Čechová E., Veselá B. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:44.02 0.196
4 Cymbálová Z., Matějková J., Vaňková B., Šimková A. Cymbálová Z., Matějková J., Vaňková B., Šimková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:44.52 0.232
5 B - Korelová K., Petrásková V., Millerová N., Korbová A. B - Korelová K., Petrásková V., Millerová N., Korbová A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:45.54 0.165
6 Voříšková A., Rychlíková A., Vimmerová N., Zavadilová L. Voříšková A., Rychlíková A., Vimmerová N., Zavadilová L. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:49.43 0.152
7 Freibergerová A., Freibergerová E., Němcová A., Fuksová K. Freibergerová A., Freibergerová E., Němcová A., Fuksová K. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:54.33 0.140
Total 7 racers

Skok vysoký - Muži

(Sat, 25.6.2022 - 11:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.11 2.14 2.16 2.18 2.20 2.22 2.25
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 14 2.20 - - - O O O O XXO - O X XX
2 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 13 2.16 - O O O O X- O O - X- XX
3 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 12 2.14 O - O O XO O O XXX
4 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 10 SB 2.11 O O O O O O X- XX
5 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 11 2.08 O XO XO XO XXO XXX
6 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 2.00 O O O XXX
7 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 2.00 O O XO XXX
8 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 2.00 O O XXO XXX
9 Jiří AdamecJiří Adamec
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 5 1.95 XO O XXX
10 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 6 1.95 O XXO XXX
11= Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 3 1.90 XXO XXX
11= Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 2 1.90 XXO XXX
11= Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 1.90 XXO XXX
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 NM XXX
Total 14 racers

Skok vysoký - Ženy

(Fri, 24.6.2022 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.60 1.65 1.69 1.73 1.76 1.79 1.82 1.84 1.86 1.88 1.90
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 13 NL 1.86 - - O O O O O O XO - XXX
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3 PB 1.84 - O O O XO O XO O XXX
3 Denisa PešováDenisa Pešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 11 =SB 1.79 - O O O XO O XXX
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 PB 1.79 O O O O XXO O XXX
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 1.79 - O O O XO XO XXX
6 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 6 =SB 1.73 O XO O O XXX
7 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 =SB 1.73 O O O XO XXX
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 SB 1.73 O O XO XO XXX
9 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 SB 1.73 O O XXO XO XXX
10= Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2 1.69 O O O XXX
10= Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 10 1.69 O O O XXX
12 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1 1.69 O O XXO XXX
13 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 8 1.65 O XO XXX
Total 13 racers

Skok o tyči - Muži

(Fri, 24.6.2022 - 13:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 4.45 4.65 4.85 5.00 5.15 5.25 5.35 5.40 5.45 5.53 5.60
1 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11 NL 5.53 - - - XXO XO O O XO - XXO XXX
2 Filip BartoněkFilip Bartoněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 8 PB 5.25 - XO O O O O X- XX
3 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 10 5.15 - - - XO O X- XX
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 12 5.00 - - - O XXX
5= Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 9 5.00 - - O XXO XXX
5= Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 7 5.00 O O O XXO XXX
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4 4.85 - XO O XXX
8 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 4.85 - O XXO XXX
9 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3 4.65 XO XXO XXX
10 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5 4.45 XO XXX
11= Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 4.45 XXO XXX
11= Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 1 4.45 XXO XXX
Total 12 racers

Skok o tyči - Ženy

(Sat, 25.6.2022 - 12:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.40 3.60 3.75 3.90 4.00 4.10 4.20 4.25 4.30 4.35 4.40 4.45 4.56
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 4.45 - - - - - O - - O - - O XXX
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 9 4.20 - - O - O XXO XXO - XXX
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 8 4.10 - - O O XO O XXX
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 =SB 4.00 - O O XO O XXX
5 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 =SB 3.90 - O O XXO XXX
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 3.75 - O O XXX
7 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 3.75 O O XXO XXX
8 Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4 3.60 O O XXX
9 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 2 3.60 XO O XXX
10 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 3.40 O XXX
Total 10 racers

Skok daleký - Muži

(Sat, 25.6.2022 - 15:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 13 7.95 +1.5 m/s X 7.66  2.40 7.95  1.50 795 7.89  0.80 X 7.83  0.60
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 12 7.48 +1.6 m/s 7.48  1.60 7.29  0.40 7.04  -0.70 748 X 7.27  0.40 X
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 SB 7.43 +1.3 m/s 7.29  1.50 7.43  1.30 7.16  0.20 743 X 7.22  0.70 X
4 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 8 7.40 +2.3 m/s 7.20 +0.3 m/s 7.11  1.50 X 7.20  0.30 720 X 7.40  2.30 6.89  1.10
5 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 4 PB 7.24 +1.6 m/s 6.92  1.00 7.24  1.60 6.91  1.70 724 7.03  1.90 7.08  2.00 7.06
6 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 9 7.14 +2.1 m/s 7.09 +1.1 m/s 6.90  1.20 7.09  1.10 6.91  0.30 709 7.14  2.10 6.88  1.50 X
7 Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 6 7.11 +1.8 m/s 6.96  1.80 7.11  1.80 6.87  0.60 711 7.02  0.90 7.00  -1.60 6.94  1.00
8 Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
96 5 7.03 +2.1 m/s 6.91 +0.6 m/s 6.91  0.60 7.03  2.10 6.71  0.70 703 X 6.65  -0.30 r
9 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 6.96 +1.7 m/s 6.84  1.40 6.96  1.70 6.85  -0.70 696
10 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 6.93 +1.3 m/s X 6.93  1.30 6.91  0.20 693
11 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 6.86 +1.7 m/s 6.69  1.60 6.64  1.20 6.86  1.70 686
12 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 7 6.83 +1.5 m/s 6.83  1.50 6.62  1.00 6.50  0.80 683
13 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 6.70 +1.5 m/s X X 6.70  1.50 670
Total 13 racers

Skok daleký - Ženy

(Sat, 25.6.2022 - 14:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 NL 6.32 +1.2 m/s X 6.32  1.20 X 632 X X X
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 PB 6.23 +0.6 m/s 6.16  -0.50 X 6.02  0.50 616 6.23  0.60 X 6.15  1.10
3 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 SB 6.21 +0.8 m/s 6.14  0.50 6.05  0.30 6.16  1.20 616 6.13  1.00 X 6.21  0.80
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14 6.18 +2.1 m/s 6.15 +1.1 m/s 6.12  0.60 6.15  1.10 X 615 X X 6.18  2.10
5 Daniela VolnáDaniela Volná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 9 SB 6.00 +0.1 m/s X 5.82  0.60 5.89  1.60 589 6.00  0.10 X 5.81  0.70
6 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5 5.93 +2.2 m/s 5.86 -0.1 m/s 5.74  1.20 X 5.86  -0.10 586 5.55  1.20 5.93  2.20 X
7 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.91 +1.3 m/s X X 5.91  1.30 591 X X X
8 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 5.77 +1.2 m/s 5.69  0.70 X 5.75  1.20 575 X 5.50  1.60 5.77  1.20
9 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 5.64 +1.0 m/s 5.56  1.60 5.64  1.00 X 564
10 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 6 5.64 +1.0 m/s 5.64  1.00 X X 564
11 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4 5.59 +0.0 m/s X 5.59 5.48  -0.30 559
12 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 1 5.50 -0.2 m/s 5.29  1.30 5.41  -0.50 5.50  -0.20 550
13 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 5.33 +1.1 m/s 5.32  1.30 5.33  1.10 X 533
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 12 NM X r -
Total 14 racers

Trojskok - Muži

(Fri, 24.6.2022 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 13 NL 16.07 +1.7 m/s 15.82  2.30 16.07  1.70 15.51  2.20 1607 15.88  3.50 15.83  2.60 15.72  0.60
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12 SB 15.43 +2.4 m/s 15.40 +1.7 m/s 14.80  1.10 14.48  0.80 14.71  1.40 1480 15.40  1.70 15.30  1.80 15.43  2.40
3 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 15.23 +2.1 m/s 14.40  2.30 14.66  2.90 14.79  2.60 1479 15.23  2.10 15.00  2.30 15.22  3.80
4 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 10 SB 15.22 +2.0 m/s 14.80  2.00 15.22  2.00 X  1.30 1522 X  1.20 13.93  0.60 14.34  2.20
5 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 PB 14.92 +2.1 m/s 14.82 +1.9 m/s 14.82  1.90 X  1.20 14.38  1.20 1482 13.39  1.10 14.58  2.20 14.92  2.10
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6 SB 14.72 +0.4 m/s X  3.40 14.44  2.30 14.34  2.30 1444 14.02  2.00 14.72  0.40 14.41  -0.40
7 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 4 SB 14.55 +1.9 m/s 14.46  3.70 14.36  1.70 14.40  2.00 1446 14.04  0.60 14.49  0.90 14.55  1.90
8 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 1 PB 14.33 +0.6 m/s 14.02  2.90 14.01  1.10 14.33  0.60 1433 13.96  2.70 13.87  0.70 13.99  2.10
9 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 8 14.12 +1.1 m/s X  2.00 X  1.00 14.12  1.10 1412
10 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 14.01 +0.8 m/s X  1.80 14.01  0.80 13.97  1.90 1401
11 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 13.95 +2.1 m/s X  2.20 X  0.70 13.95  2.10 1395
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 3 DNS
Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 NM X X X -
Total 13 racers

Trojskok - Ženy

(Fri, 24.6.2022 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 NL 13.78 +2.8 m/s 13.51 +2.0 m/s X 13.51  2.00 13.49  2.90 1351 13.35  0.80 X 13.78  2.80
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 14 PB 13.49 +2.6 m/s 13.47 +1.3 m/s X 13.36  2.70 13.47  1.30 1347 13.28  1.20 13.43  2.30 13.49  2.60
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 SB 13.14 +2.5 m/s 12.70 +1.6 m/s X 12.70  1.60 13.14  2.50 1314 X X 12.95  2.30
4 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 12.75 +1.3 m/s 12.54  2.10 11.11  2.20 X 1254 X 11.19  1.80 12.75  1.30
5 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 1 SB 12.73 +2.9 m/s 12.25 -0.1 m/s 12.20  2.00 12.19  1.60 12.53  3.50 1253 12.25  -0.10 X 12.73  2.90
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 5 SB 12.68 +3.2 m/s 12.39 +1.5 m/s 12.55  3.00 X 12.39  1.50 1255 12.28  0.30 12.68  3.20 12.33  2.20
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 10 12.41 +3.6 m/s 11.79  2.60 12.41  3.60 X 1241 X X X
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4 12.31 +2.2 m/s 11.97 +1.3 m/s 12.00  3.50 11.97  1.30 12.31  2.20 1231 11.75  -0.50 X X
9 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 PB 12.23 +2.5 m/s 12.11 +1.7 m/s X 12.23  2.50 12.11  1.70 1223
10 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 7 12.21 +2.1 m/s 12.14 +1.1 m/s 12.21  2.10 12.02  2.40 12.14  1.10 1221
11 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 3 12.04 +2.1 m/s 11.59 +1.6 m/s X 11.59  1.60 12.04  2.10 1204
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 DNS
Helena JiranováHelena Jiranová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 9 DNS
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 8 NM X X r -
Total 14 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Fri, 24.6.2022 - 17:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 14 17.31 16.99 X X 1699 16.93 17.31 X
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 15.75 14.97 15.37 15.67 1567 X 15.75 X
3 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 13.83 12.94 13.83 X 1383 X 13.81 X
4 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 12 13.68 13.68 X X 1368 X X X
5 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 13.49 13.44 13.02 13.49 1349 12.94 13.38 13.32
6 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 6 PB 13.44 13.06 12.83 12.99 1306 X 13.44 13.08
7 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 10 13.14 12.91 X 12.32 1291 X X 13.14
8 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 7 12.93 12.13 12.93 12.41 1293 12.87 X 12.34
9 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 8 12.85 X 12.08 12.85 1285
10 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 12.49 X X 12.49 1249
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4 12.36 X 11.75 12.36 1236
12 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
93 3 12.36 X 12.36 X 1236
13 Anna KubátováAnna Kubátová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
95 2 12.17 12.17 11.81 11.60 1217
14 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 09.97 09.97 X X 997
Total 14 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Sat, 25.6.2022 - 14:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 13 NL 20.76 19.87 20.76 20.55 2076 r
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12 =PB 18.06 16.81 17.16 18.06 1806 X X X
3 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 9 PB 17.28 16.53 16.86 17.28 1728 X X 16.78
4 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 16.71 X X 16.71 1671 16.23 X X
5 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10 16.51 14.98 16.34 X 1634 16.51 X 16.37
6 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 5 16.14 15.73 15.69 X 1573 15.25 15.98 16.14
7 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6 15.95 15.58 15.08 15.95 1595 X X 15.48
8 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4 15.92 15.60 15.92 X 1592 15.57 X X
9 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 3 15.49 X 15.46 15.49 1549
10 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 8 15.37 14.95 X 15.37 1537
11 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 2 15.23 15.23 X X 1523
12 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1 14.98 X X 14.98 1498
Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 7 DNS
Total 13 racers

Hod diskem 1kg - Ženy

(Fri, 24.6.2022 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 14 55.07 54.49 51.05 53.64 5449 52.63 X 55.07
2 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 13 48.32 42.88 48.32 46.24 4832 46.27 45.62 X
3 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 12 46.94 X 46.12 43.06 4612 43.79 45.02 46.94
4 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 45.20 43.11 45.20 44.78 4520 X 44.71 X
5 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 45.08 43.66 45.08 X 4508 X X 45.02
6 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 PB 44.58 X 41.05 44.58 4458 X 40.03 43.89
7 Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 9 44.47 X 33.56 42.10 4210 42.36 41.93 44.47
8 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 7 42.03 42.03 38.34 X 4203 39.42 40.21 X
9 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 4 41.02 X 36.54 41.02 4102
10 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 8 40.94 35.27 X 40.94 4094
11 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 2 39.40