Back

 / EVROPSKÝ OLYMPIJSKÝ FESTIVAL MLÁDEŽE

Banská Bystrica (24. - 30. 7. 2022)

Time schedule Monday, 25.7.2022

Time Disciplines
17:00 100 m Dci R1 official
17:07 100 m Dci R2 official
17:14 100 m Dci R3 official
17:20 Dálka Dky KA official Dálka Dky KB official
17:30 400 m Dci R1 official
17:38 400 m Dci R2 official
17:46 400 m Dci R3 official
18:00 800 m Dky R1 official
18:08 800 m Dky R2 official
18:30 400 m Dky R1 official
18:38 400 m Dky R2 official
18:46 400 m Dky R3 official
19:00 Chůze 5000m Dci official

Time schedule Tuesday, 26.7.2022

Time Disciplines
09:35 Koule 5kg Dci official
09:40 100 m Dci official
10:10 100 m Dky R1 official
10:17 100 m Dky R2 official
10:20 Dálka Dci official
10:24 100 m Dky R3 official
10:40 800 m Dci R1 official
10:48 800 m Dci R2 official
11:15 400 m př. 83,8 Dci R1 official
11:22 400 m př. 83,8 Dci R2 official
11:40 Koule 5kg Dci official
11:45 400 m př. 76,2 Dky R1 official
11:52 400 m př. 76,2 Dky R2 official
17:15 Výška Dci official
17:30 Disk 1kg Dky official
17:55 Dálka Dky F official
18:00 1500 m Dci official
19:05 400 m Dci official
19:10 Kladivo 5kg Dci official
19:20 Chůze 5000m Dky official
20:20 100 m Dci F official

Time schedule Wednesday, 27.7.2022

Time Disciplines
09:30 110m př. 91,4 Dci official
10:05 110m př. 91,4 Dci R1 official
10:12 110m př. 91,4 Dci R2 official
10:15 Disk 1,5kg Dci official
10:30 Trojskok Dky KA official Trojskok Dky KB official
10:40 200 m Dky R1 official
10:47 200 m Dky R2 official
10:54 200 m Dky R3 official
11:20 1500 m Dky R1 official
11:31 1500 m Dky R2 official
16:00 Tyč Dci official
16:30 Oštěp 500g Dky official
17:40 Výška Dci official
18:15 Trojskok Dci official
18:20 Oštěp 700g Dci official
19:00 100 m Dky F official
19:20 1500 m Dci official

Time schedule Thursday, 28.7.2022

Time Disciplines
10:00 100m p 76,2-8,5 Dky B1 official
10:07 100m p 76,2-8,5 Dky B2 official
10:25 100m p 76,2-8,5 Dky R1 official
10:32 100m p 76,2-8,5 Dky R2 official
10:35 Koule 3kg Dky KA official Koule 3kg Dky KB official
10:39 100m p 76,2-8,5 Dky R3 official
11:00 200 m Dci R1 official
11:07 200 m Dci R2 official
11:10 Výška Dky official
11:14 200 m Dci R3 official
11:35 200 m Dky S1 official
11:42 200 m Dky S2 official
16:35 Výška Dky KA official Výška Dky KB official
17:00 Tyč Dky official
17:50 110m př. 91,4 Dci F official
18:00 Koule 3kg Dky official
18:05 800 m Dky F official
18:20 400 m Dky F official
18:45 2000 m př. 76,2 Dky official
19:00 Kladivo 3kg Dky official
19:10 200 m Dky F official
19:30 200 m Dky B1 official
19:37 200 m Dky B2 official
20:00 400 m Dci F official
20:20 400 m př. 76,2 Dky F official

Time schedule Friday, 29.7.2022

Time Disciplines
09:30 Dálka Dky official
10:05 1-2-3-4 Dky R1 official
10:12 Výška Dky F official
10:14 1-2-3-4 Dky R2 official
10:23 1-2-3-4 Dky R3 official
10:30 Koule 3kg Dky F official
10:35 1-2-3-4 Dci R1 official
10:42 Disk 1,5kg Dci official
10:44 1-2-3-4 Dci R2 official
10:50 Dálka Dci official
11:00 3000 m Dci official
11:30 100m p 76,2-8,5 Dky F official
17:30 Oštěp 500g Dky official
17:55 400 m př. 83,8 Dci F official
18:10 Tyč Dci official
18:20 Trojskok Dky F official
18:25 800 m Dci F official
19:00 Oštěp 700g Dci official
19:15 800 m Dky official
19:35 200 m Dci F official

Time schedule Saturday, 30.7.2022

Time Disciplines
09:50 2000 m př. 83,8 Dci official
10:10 1500 m Dky F official
10:23 3000 m Dky official
10:45 1-2-3-4 Dky F official
10:57 1-2-3-4 Dci F official
11:15 1-2-3-4 Dci F startlist