Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 13:00) official Wind: +1.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 620 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.14 Q
2 597 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 07.35 Q
3 439 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 07.55
4 367 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.59
5 90 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 07.62
6 280 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 07.67
7 31 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.70
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 13:06) official Wind: +2.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 78 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 07.18 Q
2 304 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.31 Q
3 89 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 07.36 q
4 5 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.42
5 70 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.48
6 171 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.53
7 329 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 07.60
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 13:12) official Wind: +1.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 151 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 07.24 Q
2 168 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.32 Q
3 352 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 07.39 q
4 530 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.46
5 610 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 07.49
6 112 Jakub ČadekJakub Čadek 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 07.50
7 211 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 07.57
Total 7 racers

60 m - Žáci (Finále)

Finále (Sat, 17.9.2022 - 14:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 620 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 =NL 07.04
2 78 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 PB 07.28
3 597 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 07.33
4 151 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.35
5 168 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.37
6 89 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 07.41
7 352 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 07.43
8 304 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.46
Total 8 racers

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 12:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 523 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 07.92 Q
2 54 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.95 Q
3 258 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.95 q
4 97 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.03
5 424 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.07
6 591 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.14
7 178 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.19
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 12:46) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 200 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.83 Q
2 621 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.83 Q
3 387 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 08.01
4 630 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.03
5 464 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.07
6 251 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.07
7 426 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.15
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 12:52) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 415 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.79 Q
2 377 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.91 Q
3 76 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 07.98 q
4 235 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.98
5 531 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.02
6 613 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.10
7 166 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.18
8 177 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.19
Total 8 racers

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sat, 17.9.2022 - 14:30) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 200 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.79
2 415 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.79
3 54 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 07.90
4 523 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 07.92
5 76 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 07.97
6 258 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.98
7 377 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.98
8 621 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.32
Total 8 racers

150 m - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 13:25) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 620 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 16.25
2 597 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 16.93
3 360 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 16.98
4 78 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 7 PB 17.16
5 151 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 17.20
6 352 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 17.54
7 530 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.58
8 412 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 8 17.68
Total 8 racers

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 18.9.2022 - 11:25) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 620 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 16.34 Q
2 412 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 17.56 Q
3 512 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 17.58
4 304 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 =PB 17.67
5 581 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 17.84
6 101 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 17.94
7 171 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 18.19
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 18.9.2022 - 11:31) official Wind: +2.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 360 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.24 Q
2 78 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 17.32 Q
3 484 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 17.84
4 525 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.06
5 466 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 18.16
6 31 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 18.16
9 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sun, 18.9.2022 - 11:37) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 151 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 17.18 Q
2 597 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 17.21 Q
3 530 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 =PB 17.49 q
4 352 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 17.57 q
5 367 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 17.85
6 211 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 18.09
7 143 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 18.28
Total 7 racers

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 13:15) official Wind: +2.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 415 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 18.47
2 54 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 18.69
3 74 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 18.73
4 424 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 19.04
5 271 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.20
6 107 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.27
7 613 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 19.67
8 336 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 19.72
Total 8 racers

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 18.9.2022 - 11:05) official Wind: +2.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 107 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.39 Q
2 336 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 19.55 Q
3 251 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 19.73
4 229 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 19.95
5 257 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.65
6 475 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 21.11
621 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 18.9.2022 - 11:11) official Wind: +1.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 54 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 18.78 Q
2 424 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19.07 Q
3 271 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 19.25 q
4 464 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 19.61
5 178 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 19.64
6 22 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 19.89
7 91 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 20.17
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sun, 18.9.2022 - 11:17) official Wind: +2.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 415 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 18.70 Q
2 74 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 18.84 Q
3 613 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.44 q
4 177 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 19.68
5 228 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 19.68
6 105 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.73
7 15 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 20.10
Total 7 racers

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 15:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 19 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 36.76 Q
2 565 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 PB 37.71 Q
3 610 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 37.86 q
4 130 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 37.97
5 5 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 38.06
6 13 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 38.42
7 306 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 39.11
294 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DNS
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 15:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 360 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 36.72 Q
2 538 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.52 Q
3 72 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 37.86 q
4 484 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 37.95
5 513 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 38.33
6 11 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 38.73
7 609 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 38.82
8 370 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 38.87
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 15:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 509 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 36.79 Q
2 52 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 37.16 Q
3 18 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 38.25
4 242 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 38.27
5 142 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 38.78
6 298 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 39.10
7 466 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 39.11
8 346 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 40.61
Total 8 racers

300 m - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 19 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 NL 35.65
2 360 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 35.75
3 538 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 36.35
4 509 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 36.59
5 52 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 37.38
6 610 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 37.66
7 72 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 37.68
8 565 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 38.62
Total 8 racers

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 15:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 179 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.20 Q
2 301 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 41.73 Q
3 327 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 42.34
4 582 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 42.56
5 277 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 42.63
6 410 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 8 42.83
7 239 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 43.05
8 426 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 43.79
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 15:26) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 257 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 41.49 Q
2 572 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 42.20 Q
3 614 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 42.23 q
4 279 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 42.25
5 483 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 42.43
6 197 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 42.49
7 596 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 42.78
8 144 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 43.40
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 15:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 241 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 40.41 Q
2 615 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 41.09 Q
3 97 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 41.91 q
4 444 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 42.50
5 553 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 43.31
6 83 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 8 44.33
7 278 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 44.93
235 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Total 8 racers

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 241 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 NL 39.67
2 179 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.16
3 615 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 41.02
4 257 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 41.61
5 97 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 41.72
6 301 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 42.04
7 572 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 42.35
8 614 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 43.07
Total 8 racers

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 300 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:12.27 Q
2 539 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:12.90 Q
3 217 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:13.45
4 86 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:13.59
5 522 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:16.02
6 214 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:19.04
7 26 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:22.24
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 13:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 454 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:09.06 Q
2 186 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 2:10.14 Q
3 134 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:10.74
4 36 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.22
5 527 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:13.66
6 443 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:15.35
7 67 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:16.40
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 13:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 118 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:04.99 Q
2 172 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:05.10 Q
3 159 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 PB 2:05.19 q
4 12 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:06.06 q
5 485 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:06.64
6 293 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:14.30
7 252 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 2:18.62
411 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 7 DNS
Total 8 racers

800 m - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 300 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:03.82
2 454 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:04.79
3 12 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:07.53
4 172 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:07.71
5 118 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:07.95
6 539 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:09.12
7 186 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 2:10.19
8 159 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 2:14.05
Total 8 racers

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 633 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:21.10 Q
2 403 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:21.76 Q
3 61 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:24.25 q
4 468 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:25.15
5 39 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:29.47
6 173 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:35.34
7 82 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 2 2:36.87
8 328 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:38.21
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 13:26) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 122 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:20.88 Q
2 406 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:21.08 Q
3 576 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:21.90 q
4 586 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:27.24
5 47 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:30.34
6 440 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 2:32.13
7 276 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 2:40.03
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 13:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 474 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:26.37 Q
2 612 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:26.40 Q
3 547 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:26.65
4 20 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:28.87
5 44 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:29.34
6 585 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:30.41
7 81 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:34.60
65 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNF
Total 8 racers

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 11:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 403 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:16.96
2 633 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 2:18.41
3 474 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:18.70
4 122 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:23.07
5 576 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:24.89
6 61 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:24.89
7 406 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:29.60
8 612 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:31.63
Total 8 racers

1500 m - Žáci

(Sat, 17.9.2022 - 15:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 564 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 4:14.62
2 611 Jan ŽákJan Žák 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 4:25.76
3 41 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 9 4:26.81
4 473 Patrik TotkaPatrik Totka 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 4:31.48
5 216 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 4:32.98
6 282 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 4:34.91
7 287 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 4:38.74
8 203 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 4:47.18
9 395 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 4:52.57
10 558 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 5:20.56
11 27 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 5:35.28
Total 11 racers

1500 m - Žákyně

(Sat, 17.9.2022 - 14:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 556 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:05.52
2 606 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 5:06.17
3 56 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 9 5:09.14
4 119 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 5:10.24
5 448 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 5:12.36
6 16 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:15.51
7 132 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 5:17.92
8 332 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 5:20.42
9 533 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 5:30.40
Total 9 racers

3000 m - Žáci

(Sun, 18.9.2022 - 13:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 315 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 NL 09:14.27
2 128 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 09:21.36
3 488 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 09:22.78
4 445 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 09:27.89
5 155 Pavel MelicharPavel Melichar 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 PB 09:28.66
6 321 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09:31.37
7 418 Karel MalýKarel Malý 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 09:39.70
8 413 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 PB 09:50.94
9 619 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09:53.80
10 514 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09:55.47
11 127 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 16 10:04.69
12 191 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 10:11.13
13 561 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 10:13.34
14 416 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 10:23.91
15 190 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 10:29.51
16 313 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 14 10:29.64
17 254 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 10:42.02
490 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 DNF
Total 18 racers

3000 m - Žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 504 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 NL 10:24.33
2 408 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 10:28.21
3 46 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 10:46.97
4 113 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 11:09.01
5 343 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 11:23.35
6 325 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 PB 11:31.69
7 175 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:36.52
8 207 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 PB 11:37.52
9 427 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11:45.32
10 131 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 11:46.37
11 349 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 11:57.86
12 164 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 12 12:00.72
13 506 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 12:10.47
14 133 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 14 12:12.55
15 156 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 16 12:13.31
16 64 Marie KarbanováMarie Karbanová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15 12:17.82
17 348 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 17 12:21.59
18 318 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 18 13:08.46
Total 18 racers

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 12:20) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.30 Q
2 346 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 13.83 Q
3 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.00 q
4 136 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.37
5 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.43
6 305 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 15.04
7 102 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.29
8 213 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 15.48
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 12:26) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 538 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.53 Q
2 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.93 Q
3 268 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 14.33
4 446 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 14.39
5 210 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 14.44
6 98 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.44
7 88 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 14.79
8 480 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 15.51
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 12:32) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.91 Q
2 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 13.97 Q
3 193 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 14.00 q
4 511 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 14.25
5 101 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.96
6 397 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 15.03
7 557 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 15.10
9 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Total 8 racers

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (Sat, 17.9.2022 - 14:15) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.02
2 538 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 13.35
3 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.67
4 346 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 13.68
5 193 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 13.70
6 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 13.88
7 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.98
8 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.99
Total 8 racers

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 12:00) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 231 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.26 Q
2 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 14.70 Q
3 389 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.95
4 291 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14.99
5 601 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 15.42
6 274 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 15.55
7 108 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 16.14
8 206 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 17.17
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 12:06) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 14.24 Q
2 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.30 Q
3 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.38 q
4 152 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 15.01
5 246 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 15.05
6 546 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 15.41
7 599 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 15.69
8 238 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 16.03
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 12:12) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 574 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.53 Q
2 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 14.75 Q
3 38 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.91 q
4 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 15.33
5 314 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 15.34
6 307 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 15.63
7 598 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.65
153 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DQ 16.8
Total 8 racers

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (Sat, 17.9.2022 - 14:05) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 231 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 14.16
1 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 14.16
3 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.30
4 574 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 14.32
5 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.64
6 38 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 14.88
7 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 14.89
8 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.25
Total 8 racers

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:50) official Wind: +2.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 400 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.49
2 219 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 24.73
3 618 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.23
4 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 25.33
5 288 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 25.68
6 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.68
7 63 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.99
8 568 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 27.51
Total 8 racers

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 18.9.2022 - 10:15) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 400 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 24.60 Q
2 219 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 25.73 Q
3 3 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 27.39
4 446 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 27.56
5 187 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 29.37
6 420 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 29.57
7 210 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 30.19
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 18.9.2022 - 10:21) official Wind: +2.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 618 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.91 Q
2 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.93 Q
3 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.41
4 579 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 27.55
5 98 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 27.68
6 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 27.90
7 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 28.21
8 218 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 28.87
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sun, 18.9.2022 - 10:27) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 288 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 25.78 Q
2 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.20 Q
3 63 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 27.02 q
4 568 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 27.08 q
5 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 27.54
6 150 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 28.00
7 557 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 29.10
8 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 29.11
Total 8 racers

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: +1.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 405 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 28.64 Q
2 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 29.67 Q
3 354 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 29.77 q
4 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 30.11 q
5 601 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 30.52
6 215 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 30.77
7 106 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 31.97
8 238 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.06
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sun, 18.9.2022 - 10:06) official Wind: +3.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 29.30 Q
2 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 29.83 Q
3 246 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 30.64
4 553 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 30.99
5 49 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 31.10
6 123 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 31.89
7 477 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 32.99
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sun, 18.9.2022 - 10:12) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 29.48 Q
2 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.90 Q
3 263 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 30.14
4 152 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 30.33
5 336 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 PB 30.62
6 546 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 31.27
7 327 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 31.38
8 599 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.02
Total 8 racers

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:40) official Wind: +2.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 405 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 28.50
2 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.98
3 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.43
4 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 29.84
5 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 29.94
6 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 30.01
7 354 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 30.20
577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF
Total 8 racers

1500 m překážek - Žáci

(Sun, 18.9.2022 - 10:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 543 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 NL 4:34.51
2 566 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 4:37.95
3 30 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 4:38.54
4 397 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 PB 4:48.83
5 399 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 4:51.83
6 126 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 4:58.56
7 419 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 5:00.92
8 135 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:03.34
9 68 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:05.39
10 75 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 5:06.16
11 617 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 5:12.48
12 434 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 5:13.35
13 608 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 5:14.83
14 341 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15 5:15.70
15 285 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 17 5:22.23
16 494 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:26.85
7 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13 DNF
Total 17 racers

1500 m překážek - Žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 10:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 588 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 NL 5:16.67
2 103 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 5:22.15
3 583 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 5:26.42
4 421 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 5:26.56
5 154 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 5:31.95
6 73 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:36.93
7 342 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:37.13
8 259 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:42.83
9 201 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 5:45.19
10 29 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 5:50.82
11 110 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:53.80
12 549 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 5:55.20
13 111 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 5:55.36
14 548 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 5:58.79
15 623 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 6:00.98
16 602 Nora PlacháNora Plachá 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17 6:02.00
17 590 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 6:03.48
496 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNF
Total 18 racers

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 17.9.2022 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojáček F., Hodač F., Doškář T., Koptík L. Vojáček F., Hodač F., Doškář T., Koptík L. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NR 26.92
2 A - Novák R., Veselý Š., Šantrůček K., Hnida J. A - Novák R., Veselý Š., Šantrůček K., Hnida J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.50
3 Šidík P., Šašek M., Šašek J., Mařík F. Šidík P., Šašek M., Šašek J., Mařík F. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 27.71
4 Friedl M., Červinka J., Fišer M., Petráň M. Friedl M., Červinka J., Fišer M., Petráň M. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 28.09
5 Ježek D., Ježek J., Koreček M., Pecina A. Ježek D., Ježek J., Koreček M., Pecina A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.13
6 Khol M., Chvál Š., Hercík M., Pecha D. Khol M., Chvál Š., Hercík M., Pecha D. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 28.50
7 Volný T., Musálek J., Bordovský J., Kučerka Š. Volný T., Musálek J., Bordovský J., Kučerka Š. Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 28.51
8 Matoušek T., Křehla V., Burda D., Linha N. Matoušek T., Křehla V., Burda D., Linha N. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 28.88
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 17.9.2022 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klučka V., Petřík M., Macháň M., Mezulianik O. Klučka V., Petřík M., Macháň M., Mezulianik O. AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 27.83
2 Sobota Š., Kostka L., Velička O., Christl D. Sobota Š., Kostka L., Velička O., Christl D. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 28.20
3 Kořenek V., Bíman D., Veselý O., Zajíc M. Kořenek V., Bíman D., Veselý O., Zajíc M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.34
4 Svoboda F., Buchal L., Jordanidis M., Tsouassa A. Svoboda F., Buchal L., Jordanidis M., Tsouassa A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 28.87
5 Bartoš M., Augusta L., Bažant A., Cipriján D. Bartoš M., Augusta L., Bažant A., Cipriján D. AK BílinaAK Bílina 7 29.07
6 Šulc S., Lánský J., Rybáček T., Šulc A. Šulc S., Lánský J., Rybáček T., Šulc A. Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 29.71
Číž J., Hruška A., Syslo O., Filípek P. Číž J., Hruška A., Syslo O., Filípek P. Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 DQ 24.7
Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Fajnor V. Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Fajnor V. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 DQ 24.7
Total 8 racers
Běh 3 (Sat, 17.9.2022 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Čoka J., Poláček D., Čermák J., Čoka T. Čoka J., Poláček D., Čermák J., Čoka T. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 29.13
2 B - Šmejkal J., Dupák M., Musil O., Holeček Š. B - Šmejkal J., Dupák M., Musil O., Holeček Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.34
3 Perlík J., Böhm V., Havlice E., Adam B. Perlík J., Böhm V., Havlice E., Adam B. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 29.51
4 Obšil B., Štencl A., Šíma V., Bujnoch Š. Obšil B., Štencl A., Šíma V., Bujnoch Š. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 29.65
5 Macháček M., Středa R., Horáček J., Udovenko M. Macháček M., Středa R., Horáček J., Udovenko M. SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 29.83
6 Velechovský A., Rydlo T., Faltus M., Barva K. Velechovský A., Rydlo T., Faltus M., Barva K. SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 30.65
7 Marek L., Outrata Š., Hladík Š., Kment D. Marek L., Outrata Š., Hladík Š., Kment D. AC PardubiceAC Pardubice 8 30.73
Total 7 racers

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 17.9.2022 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Meschková B., Neumanová K., Mitysková J., Kulhánková V. Meschková B., Neumanová K., Mitysková J., Kulhánková V. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 29.37
2 Machová A., Mezerová A., Hlačíková G., Sýkorová J. Machová A., Mezerová A., Hlačíková G., Sýkorová J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 29.93
3 Mišunová L., Manová E., Pohunková E., Fúsiková J. Mišunová L., Manová E., Pohunková E., Fúsiková J. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.17
4 A - Pajková K., Klejnová A., Marešová M., Česká V. A - Pajková K., Klejnová A., Marešová M., Česká V. Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 30.52
5 Franková V., Hlaváčková M., Pokorná V., Svěcená L. Franková V., Hlaváčková M., Pokorná V., Svěcená L. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 30.85
6 Levinská T., Kaděrová K., Kopalová M., Hornová E. Levinská T., Kaděrová K., Kopalová M., Hornová E. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 30.85
7 Hynková S., Bajerová V., Ouhrabková M., Říhová A. Hynková S., Bajerová V., Ouhrabková M., Říhová A. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 31.20
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 17.9.2022 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Udvarosová B., Poštulková P., Mazzolini P., Káňová K. Udvarosová B., Poštulková P., Mazzolini P., Káňová K. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 29.78
2 Dobrá L., Plačková L., Johnová A., Kličková B. Dobrá L., Plačková L., Johnová A., Kličková B. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 30.76
3 A - Vašíčková M., Bílková E., Linhartová P., Štěpánková K. A - Vašíčková M., Bílková E., Linhartová P., Štěpánková K. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 31.04
4 Štveráková K., Dvořáková D., Hocke B., Tázlerová A. Štveráková K., Dvořáková D., Hocke B., Tázlerová A. TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 31.18
5 Chválová S., Nečasová V., Slaninová L., Vaňková M. Chválová S., Nečasová V., Slaninová L., Vaňková M. TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 31.38
6 Seďová N., Mwanyolo E., Pekaříková A., Knapková B. Seďová N., Mwanyolo E., Pekaříková A., Knapková B. TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 32.36
Legnerová A., Pešková Š., Rumlová K., Mertlová A. Legnerová A., Pešková Š., Rumlová K., Mertlová A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF
Total 7 racers
Běh 3 (Sat, 17.9.2022 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Benešová A., Ježková M., Schederová A., Bébrová S. Benešová A., Ježková M., Schederová A., Bébrová S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.20
2 Kutová V., Borová B., Běhounová M., Chmátalová L. Kutová V., Borová B., Běhounová M., Chmátalová L. TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 31.02
3 Záhorská B., Hronovská T., Krmašová K., Polívková B. Záhorská B., Hronovská T., Krmašová K., Polívková B. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 31.10
4 Ulvrová L., Brožková E., Berná T., Rajmová A. Ulvrová L., Brožková E., Berná T., Rajmová A. AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 31.79
A - Novotná A., Vaňková M., Rosecká E., Vaňková H. A - Novotná A., Vaňková M., Rosecká E., Vaňková H. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 DQ 24.7
Melicharová S., Beránková J., Čedíková L., Řeháková L. Melicharová S., Beránková J., Čedíková L., Řeháková L. Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 17.9.2022 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vepřeková M., Žandová S., Žváčková K., Berková E. Vepřeková M., Žandová S., Žváčková K., Berková E. TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 30.17
2 Chalupová A., Šnyrychová S., Huňková A., Máchová B. Chalupová A., Šnyrychová S., Huňková A., Máchová B. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 30.34
3 Hanousková A., Antošová D., Kubánková M., Bárová D. Hanousková A., Antošová D., Kubánková M., Bárová D. Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 30.72
4 Skuhravá K., Grábnerová D., Popelková L., Šinkmajerová N. Skuhravá K., Grábnerová D., Popelková L., Šinkmajerová N. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 30.91
5 Nováková N., Bradová N., Burešová L., Andrlová B. Nováková N., Bradová N., Burešová L., Andrlová B. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 31.25
6 A - Kaňková B., Pejcharová J., Válová K., Randová K., Hrubešová T. A - Kaňková B., Pejcharová J., Válová K., Randová K., Hrubešová T. Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 32.50
Total 6 racers
Běh 5 (Sat, 17.9.2022 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veselková J., Hronová N., Kramosilová A., Jebavá E. Veselková J., Hronová N., Kramosilová A., Jebavá E. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 31.12
2 Kopecká M., Lánská K., Chválová J., Nováková K. Kopecká M., Lánská K., Chválová J., Nováková K. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 31.66
3 Vyňuchalová K., Manychová L., Jamborová A., Dařbujánová D. Vyňuchalová K., Manychová L., Jamborová A., Dařbujánová D. AC PardubiceAC Pardubice 3 33.35
4 A - Bergerová S., Škopková J., Řeháčková L., Louvarová N. A - Bergerová S., Škopková J., Řeháčková L., Louvarová N. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 34.48
Popelíková S., Leinweberová J., Vyšná K., Fílová J. Popelíková S., Leinweberová J., Vyšná K., Fílová J. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DQ 24.7
Hašková A., Kvapilová L., Veselá K., Dvořáková A. Hašková A., Kvapilová L., Veselá K., Dvořáková A. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DQ 24.7
Total 6 racers
Běh 6 (Sat, 17.9.2022 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šedová K., Rouhová N., Štanglicová M., Podzimková A. Šedová K., Rouhová N., Štanglicová M., Podzimková A. AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 31.17
2 B - Veselá L., Vojpichová V., Štruplová K., Kundrátová M. B - Veselá L., Vojpichová V., Štruplová K., Kundrátová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 31.34
3 B - Davisová Z., Dušková A., Trochtová Š., Pistoriusová K. B - Davisová Z., Dušková A., Trochtová Š., Pistoriusová K. Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 31.64
4 Gedeonová V., Vojtášková B., Hrubá K., Malá A. Gedeonová V., Vojtášková B., Hrubá K., Malá A. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 31.91
5 Bělohoubková S., Krupicová K., Křížová I., Matějíčková J. Bělohoubková S., Krupicová K., Křížová I., Matějíčková J. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 32.20
6 B - Čápová K., Vejlupková V., Pončáková K., Aldrovandi C. B - Čápová K., Vejlupková V., Pončáková K., Aldrovandi C. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 34.21
Total 6 racers

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sun, 18.9.2022 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ježek J., Koreček M., Pecina A., Balcar Š. Ježek J., Koreček M., Pecina A., Balcar Š. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:32.28
2 A - Šidík P., Laurich L., Šašek J., Šašek M. A - Šidík P., Laurich L., Šašek J., Šašek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:33.95
3 Marek J., Kraus Š., Vyroubal J., Šmíd V. Marek J., Kraus Š., Vyroubal J., Šmíd V. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:34.66
4 Mahmood A., Cowan J., Bradáč F., Váňa M. Mahmood A., Cowan J., Bradáč F., Váňa M. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:34.73
5 Apltauer V., Malina P., Krupka V., Pernica A. Apltauer V., Malina P., Krupka V., Pernica A. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:40.65
6 Svoboda F., Buchal L., Jordanidis M., Tsouassa A. Svoboda F., Buchal L., Jordanidis M., Tsouassa A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:43.89
Volný T., Musálek J., Bordovský J., Kučerka Š. Volný T., Musálek J., Bordovský J., Kučerka Š. Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNF
Total 7 racers
Běh 2 (Sun, 18.9.2022 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Neudörfler J., Štencel M., Harazim T., Bednář Š. Neudörfler J., Štencel M., Harazim T., Bednář Š. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:33.75
2 Absolon P., Harvey O., Červinka A., Doležal J. Absolon P., Harvey O., Červinka A., Doležal J. TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:38.52
3 Šteigr J., Mařas M., Bureš S., Zikmund L. Šteigr J., Mařas M., Bureš S., Zikmund L. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:38.86
4 Denk Š., Žák J., Prokop M., Trávník F. Denk Š., Žák J., Prokop M., Trávník F. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:40.26
5 Martinka M., Čermák F., Procházka F., Hübner R. Martinka M., Čermák F., Procházka F., Hübner R. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:41.59
6 Böhm V., Perlík J., Adam B., Havlice E. Böhm V., Perlík J., Adam B., Havlice E. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:46.97
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 18.9.2022 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marhoul V., Geist P., Rozehnal V., Němec Š. Marhoul V., Geist P., Rozehnal V., Němec Š. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 8 2:43.51
2 Strnad J., Šarvaš D., Špicl K., Chytil F. Strnad J., Šarvaš D., Špicl K., Chytil F. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:43.79
3 Dupák M., Musil O., Šmejkal J., Holeček Š. Dupák M., Musil O., Šmejkal J., Holeček Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:44.26
4 Nesvadba D., Šíma V., Obšil B., Štencl A. Nesvadba D., Šíma V., Obšil B., Štencl A. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 2:44.65
5 Marek V., Jindřišek F., Michetschläger L., Forejt F. Marek V., Jindřišek F., Michetschläger L., Forejt F. AC Praha 1890AC Praha 1890 3 2:48.54
6 Sika T., Dubový M., Kraus T., Brand O. Sika T., Dubový M., Kraus T., Brand O. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:52.38
7 Velechovský A., Rydlo T., Faltus M., Coufal E. Velechovský A., Rydlo T., Faltus M., Coufal E. SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:54.11
Total 7 racers
Běh 4 (Sun, 18.9.2022 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Janků J., Majdloch J., Žižka J., Truhlář J. Janků J., Majdloch J., Žižka J., Truhlář J. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:37.44
2 Bennour L., Simmer J., Nos M., Head N. Bennour L., Simmer J., Nos M., Head N. AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 2:39.04
3 Surga D., Ladin T., Šedivý J., Ondáš S. Surga D., Ladin T., Šedivý J., Ondáš S. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:42.40
4 Bradáč A., Kačur D., Soukup J., Gala P. Bradáč A., Kačur D., Soukup J., Gala P. ASK LovosiceASK Lovosice 7 2:43.15
5 B - Škvára K., Najman M., Mařík F., Delín L. B - Škvára K., Najman M., Mařík F., Delín L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:43.97
6 Poděbradský T., Veselý R., Fajnor V., Hrach V. Poděbradský T., Veselý R., Fajnor V., Hrach V. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 2:48.64
Hanč P., Hlavička J., Rubeš A., Půbal K. Hanč P., Hlavička J., Rubeš A., Půbal K. ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 DNF
Total 7 racers

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sun, 18.9.2022 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Fischbachová P., Bašistová C., Kyselá B., Reichová A. Fischbachová P., Bašistová C., Kyselá B., Reichová A. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:51.56
2 Vepřeková M., Žandová S., Žváčková K., Berková E. Vepřeková M., Žandová S., Žváčková K., Berková E. TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:54.11
3 Pokorná V., Hlaváčková M., Franková V., Fučíková N. Pokorná V., Hlaváčková M., Franková V., Fučíková N. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:54.53
4 Kličková B., Štanclová T., Vorlová E., Johnová A. Kličková B., Štanclová T., Vorlová E., Johnová A. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:54.62
5 Šímová E., Kostelníková E., Radvanová K., Radvanová M. Šímová E., Kostelníková E., Radvanová K., Radvanová M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:59.07
Fúsiková J., Vrbová T., Manová E., Pohunková E. Fúsiková J., Vrbová T., Manová E., Pohunková E. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNF
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 18.9.2022 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hynková S., Kamarytová K., Bajerová V., Košťálová D. Hynková S., Kamarytová K., Bajerová V., Košťálová D. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:53.96
2 Kulhánková V., Neumanová K., Mikulášová P., Meschková B. Kulhánková V., Neumanová K., Mikulášová P., Meschková B. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:55.86
3 A - Pešková Š., Mertlová A., Hocká A., Bieliková A. A - Pešková Š., Mertlová A., Hocká A., Bieliková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:00.53
4 Fojtová A., Seďová V., Pekaříková A., Knapková B. Fojtová A., Seďová V., Pekaříková A., Knapková B. TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:02.56
5 Manychová L., Dařbujánová D., Jamborová A., Vyňuchalová K. Manychová L., Dařbujánová D., Jamborová A., Vyňuchalová K. AC PardubiceAC Pardubice 6 3:03.69
6 Bernátová M., Šuldová N., Hanousková A., Aulická F. Bernátová M., Šuldová N., Hanousková A., Aulická F. Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:05.29
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 18.9.2022 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Káňová K., Štefková N., Šímová B., Udvarosová B. Káňová K., Štefková N., Šímová B., Udvarosová B. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:52.52
2 Karasová B., Hanley E., Šimková A., Klajmonová A. Karasová B., Hanley E., Šimková A., Klajmonová A. ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:55.36
3 Záhořová K., Senftová A., Pleskotová S., Würknerová A. Záhořová K., Senftová A., Pleskotová S., Würknerová A. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:57.99
4 A - Picková R., Bláhová T., Hronovská T., Záhorská B. A - Picková R., Bláhová T., Hronovská T., Záhorská B. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:00.62
5 A - Kundrátová M., Štruplová K., Bergerová S., Vojpichová V. A - Kundrátová M., Štruplová K., Bergerová S., Vojpichová V. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 3:02.53
6 Šormová E., Dudová D., Adamková M., Poulová S. Šormová E., Dudová D., Adamková M., Poulová S. Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 3:05.27
Total 6 racers
Běh 4 (Sun, 18.9.2022 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Machová A., Hlačíková G., Mezerová A., Paličková N. A - Machová A., Hlačíková G., Mezerová A., Paličková N. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:54.45
2 Steklá B., Van Sas E., Novotná T., Janků B. Steklá B., Van Sas E., Novotná T., Janků B. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:56.92
3 Bradová N., Zajícová E., Holušová V., Nováková N. Bradová N., Zajícová E., Holušová V., Nováková N. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:57.49
4 Homolková A., Matoušková A., Čermáková L., Čížková N. Homolková A., Matoušková A., Čermáková L., Čížková N. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:00.98
5 Rakušanová B., Šléglová E., Kubínová M., Šťastná K. Rakušanová B., Šléglová E., Kubínová M., Šťastná K. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:04.39
6 Popová P., Frejvaldová B., Skálová R., Ovčariková M. Popová P., Frejvaldová B., Skálová R., Ovčariková M. SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:05.87
7 Voldánová L., Jarošová L., Kumstátová K., Kopalová M. Voldánová L., Jarošová L., Kumstátová K., Kopalová M. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:06.12
Total 7 racers
Běh 5 (Sun, 18.9.2022 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pajková K., Klejnová A., Trochtová Š., Česká V. Pajková K., Klejnová A., Trochtová Š., Česká V. Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 2:52.38
2 Ježková M., Benešová A., Bébrová S., Schederová A. Ježková M., Benešová A., Bébrová S., Schederová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:54.41
3 Vaňková K., Pelešková E., Krososková K., Lapáčková T. Vaňková K., Pelešková E., Krososková K., Lapáčková T. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:56.38
4 Kašparová J., Šírová T., Šeflová A., Moravcová M. Kašparová J., Šírová T., Šeflová A., Moravcová M. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:04.58
5 Fílová J., Leinweberová J., Emlerová Š., Vyšná K. Fílová J., Leinweberová J., Emlerová Š., Vyšná K. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 3:05.59
6 Čápová K., Zavadilová J., Rosecká E., Aldrovandi C. Čápová K., Zavadilová J., Rosecká E., Aldrovandi C. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 3:08.91
7 Horkelová K., Wiesnerova D., Hrábková A., Burketová K. Horkelová K., Wiesnerova D., Hrábková A., Burketová K. SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 3:15.38
Total 7 racers
Běh 6 (Sun, 18.9.2022 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Skuhravá K., Truhlářová E., Popelková L., Šinkmajerová N. Skuhravá K., Truhlářová E., Popelková L., Šinkmajerová N. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:58.87
2 B - Nováková D., Stránská V., Gregorová A., Sýkorová J. B - Nováková D., Stránská V., Gregorová A., Sýkorová J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:00.88
3 B - Černovská B., Krmašová K., Hošková K., Perun K. B - Černovská B., Krmašová K., Hošková K., Perun K. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:02.35
4 B - Salzmanová T., Legnerová A., Slavíková K., Zachová N. B - Salzmanová T., Legnerová A., Slavíková K., Zachová N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:04.68
5 Bělohoubková S., Matějíčková J., Krupicová K., Křížová I. Bělohoubková S., Matějíčková J., Krupicová K., Křížová I. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 3:10.23
6 Chválová J., Kopecká M., Dočkalová K., Lánská K. Chválová J., Kopecká M., Dočkalová K., Lánská K. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 3:11.99
7 B - Vávrová J., Škopková J., Louvarová N., Řeháčková L. B - Vávrová J., Škopková J., Louvarová N., Řeháčková L. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:12.62
8 Vályová M., Romaněnko J., Malá L., Jurkuláková A. Vályová M., Romaněnko J., Malá L., Jurkuláková A. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 3:12.71
Total 8 racers

Skok vysoký - Žáci

(Sat, 17.9.2022 - 12:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.62 1.67 1.71 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.89 1.91 1.93
1 84 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 14 PB 1.91 - - O O O XXO XO O X- O XXX
2 212 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 17 1.91 O O O O O XO XO O O XXO XXX
3 400 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 16 1.84 - - O O XO XO XO XXX
4 471 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 13 1.84 O XO O XO XXO O XO XXX
5 92 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 11 1.75 O O O O XXX
6 593 Jan SajdokJan Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 1.75 O O XXO XO XXX
7 472 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 12 1.75 O XO XXO XO XXX
8 125 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 9 1.67 O O XXX
9 470 Vítek ElsnerVítek Elsner
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 5 1.67 O XXO XXX
10 102 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 1.62 O XXX
10 266 Arnošt UrbanArnošt Urban
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 7 1.62 O XXX
10 100 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 1.62 O XXX
10 53 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 15 1.62 O - - XXX
14 449 Filip MoulisFilip Moulis
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 1.62 XO XXX
14 242 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 6 1.62 XO XXX
99 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 NM XXX
365 Sebastien FormanSebastien Forman
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 8 NM - XXX
Total 17 racers

Skok vysoký - Žákyně

(Sat, 17.9.2022 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.50 1.54 1.58 1.62 1.65 1.68 1.70 1.72 1.74
1 160 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 18 1.62 - O O O - - - - XXX
2= 405 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 14 1.58 O O O XXX
2= 324 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 16 1.58 O O O XXX
4 292 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 12 1.58 O O XO XXX
5 261 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 1.58 O XO XXO XXX
6 607 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 11 1.58 XO XXO XXO XXX
7= 479 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 17 1.54 - O - XXX
7= 87 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 15 1.54 O O XXX
7= 600 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 1.54 O O XXX
7= 571 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 1.54 O O XXX
11 263 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 1.54 O XO XXX
12 139 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 10 1.54 O XXO XXX
13 358 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 9 1.50 O XXX
14= 38 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 13 1.50 XO XXX
14= 362 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 1 1.50 XO XXX
16 353 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 8 1.50 XXO XXX
354 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 4 NM XXX
535 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 NM XXX
Total 18 racers

Skok o tyči - Žáci

(Sat, 17.9.2022 - 15:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.76 2.96 3.06 3.16 3.26 3.36 3.46 3.56 3.66 3.76 3.86 3.96 4.06
1 268 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 18 4.06 - - - - - - O - O O XO XO XXO r
2 489 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 16 PB 3.96 - - - - - O - O O XO O XO XXX
3 219 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 3.86 - - - - O - XO - XXO O O XXX
4 63 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 15 3.76 - - - - XO - O O XO O XXX
5 40 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 14 PB 3.56 - O O - XO O O O XXX
6 512 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12 PB 3.56 - O O XO O XXO XO XO XXX
7 570 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 PB 3.46 - O O O O O O XXX
8 435 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 11 3.16 O O O O XXX
9 511 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 PB 3.16 O XO O O XXX
10 398 Jakub BinterJakub Binter
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 PB 3.16 XO XO O XO XXX
11 320 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 PB 3.06 O O XXO XXX
12= 463 Mikuláš TampierMikuláš Tampier
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2 PB 2.96 O O XXX
12= 10 Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 2.96 O O XXX
14= 8 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 7 2.76 O XXX
14= 53 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 10 2.76 O XXX
16 309 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 2.76 XO XXX
580 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 13 NM XXX
Total 17 racers

Skok o tyči - Žákyně

(Sat, 17.9.2022 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.55 2.75 2.85 2.95 3.05 3.15 3.25 3.35 3.45 3.55 3.65 3.81
1 376 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 18 3.65 - - - - - O - O - O O XXX
2 161 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 17 3.55 - - - - - XO XO O O O XXX
3 555 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 13 PB 3.15 O O O O O XO XXX
4 96 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 16 3.15 O O O O O XXO XXX
5 223 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 15 3.05 O O O O XO XXX
6 551 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 14 3.05 - O O XO XO XXX
7 552 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 11 2.95 O O O O XXX
8 391 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 10 2.95 - XXO O O XXX
9 94 Nikola GrygarováNikola Grygarová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 6 PB 2.95 O O XO XO XXX
10 221 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 2.95 O XO XXO XO XXX
11 226 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 PB 2.95 XO XO O XXO XXX
12 380 Kristýna WowrováKristýna Wowrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 PB 2.85 XXO O O XXX
13 224 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 2.85 O XO XO XXX
14 55 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 8 2.85 O O XXO XXX
15 623 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3 PB 2.85 O XO XXO XXX
16= 149 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 9 2.55 O XXX
16= 222 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 2.55 O XXX
18 137 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 2.55 XO XXX
Poznámky/pokusy:
" Z důvodu nepřízně počasí proběhl závod v hale.
Total 18 racers

Skok daleký - Žáci

(Sun, 18.9.2022 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 329 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 18 PB 6.81 +1.3 m/s X  3.00 6.48  3.20 X  2.90 648 X  3.40 6.59  1.80 6.81  1.30
2 288 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 PB 6.70 +1.2 m/s 6.45  0.60 X  1.90 X  1.50 645 - X  3.70 6.70  1.20
3 92 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 14 PB 6.55 +1.5 m/s 6.24  2.10 6.10  1.80 X  1.60 624 6.14  1.40 6.55  1.50 4.69  1.70
4 89 Matěj NosMatěj Nos
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 15 6.50 +2.9 m/s 6.30 +0.9 m/s 6.30  0.90 X  1.70 6.14  3.30 630 X  3.50 6.23  2.40 6.50  2.90
5 568 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 17 6.49 +1.5 m/s 6.47  2.80 6.29  1.30 X  2.10 647 - X  2.10 6.49  1.50
6 455 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 6 PB 6.25 +3.6 m/s 6.11 +2.0 m/s 6.06  2.30 6.11  2.00 5.74  1.00 611 5.76  1.80 5.96  2.30 6.25  3.60
7 212 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 12 6.18 +2.0 m/s 5.94  1.80 6.18  2.00 5.83  1.70 618 5.97  1.40 5.87  1.80 X  2.60
8 281 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 11 6.04 +2.6 m/s 5.75 +1.8 m/s 5.52  2.80 5.59  1.70 6.04  2.60 604 5.75  1.80 6.02  3.10 5.45  1.40
9 84 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 13 6.00 +1.5 m/s 5.80  1.70 5.97  3.40 6.00  1.50 600
10 392 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3 PB 5.96 +1.1 m/s 5.96  1.10 X  1.60 5.81  1.50 596
11 243 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 1 PB 5.93 +2.6 m/s 5.85 +1.9 m/s 5.93  2.60 5.85  1.90 5.71  2.00 593
12 570 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 5.92 +1.8 m/s 5.92  2.90 5.61  0.70 5.92  1.80 592
13 579 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 10 5.85 +1.8 m/s 5.84  3.10 X  2.40 5.85  1.80 585
14 168 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 5.83 +2.1 m/s 5.66 +1.7 m/s 5.66  1.70 X  1.60 5.83  2.10 583
15 401 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 5.78 +2.2 m/s 5.64 +1.0 m/s X  1.90 5.78  2.20 5.64  1.00 578
16 541 Jan NeudörflerJan Neudörfler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 8 5.70 +1.5 m/s 5.53  2.50 5.70  1.50 5.60  1.00 570
17 193 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 7 5.64 +3.2 m/s 5.64  3.20 X  1.70 X  1.70 564
18 296 Filip BradáčFilip Bradáč
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 5 5.54 +2.2 m/s X  3.60 X  2.90 5.54  2.20 554
Total 18 racers

Skok daleký - Žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 09:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 574 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 18 5.63 +1.7 m/s 5.63  1.70 5.38  1.40 5.55  0.60 563 X  1.60 X  1.50 X  1.90
2 185 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 14 PB 5.63 +1.8 m/s 5.34  2.10 5.34  4.00 5.45  1.90 545 X  3.10 5.63  1.80 5.52  2.60
3 153 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 12 5.59 +2.2 m/s 5.50  3.50 X  3.10 5.25  2.20 550 5.59  2.20 5.51  2.20 5.40  2.40
4 231 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 16 5.49 +1.2 m/s 5.35  4.00 5.29  1.80 5.49  1.20 549 5.24  1.50 5.39  1.50 5.48  2.60
5 531 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 PB 5.47 +3.0 m/s 5.42 +1.4 m/s 5.20  2.30 5.23  2.00 5.47  3.00 547 5.31  0.90 5.37  3.00 5.42  1.40
6 200 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 8 5.40 +2.0 m/s 5.29  2.20 5.23  1.80 5.23  4.00 529 5.09  1.70 5.21  1.40 5.40  2.00
7 291 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 13 5.39 +1.6 m/s 5.39  1.60 4.58  3.40 5.25  3.30 539 X  1.40 5.26  2.10 X  1.00
8 77 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 7 5.39 +2.8 m/s 5.18 +1.4 m/s X  1.20 5.39  2.80 5.18  1.40 539 X  2.30 5.18  1.70 5.17  1.60
9 312 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 15 5.19 +2.9 m/s 5.13  3.30 5.00  2.80 5.19  2.90 519
10 148 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 5 5.08 +1.0 m/s 4.96  3.70 5.08  1.00 5.00  2.40 508
11 91 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 10 5.02 +2.9 m/s 5.02  2.90 4.91  2.60 4.98  2.20 502
12 76 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 11 5.00 +2.3 m/s 4.70 +1.4 m/s 4.70  1.40 4.87  2.10 5.00  2.30 500
13 410 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
08 4 4.98 +2.1 m/s 4.90 +1.4 m/s 4.98  2.10 4.90  1.40 X  2.00 498
14 389 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 17 4.97 +1.3 m/s 4.97  1.30 X  3.40 X  2.90 497
15 592 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1 4.94 +3.3 m/s 4.42 +1.1 m/s 4.42  1.10 4.94  3.30 4.81  2.80 494
16 264 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 4.93 +2.9 m/s X  5.90 X  4.10 4.93  2.90 493
17 145 Eliška DerkováEliška Derková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 3 4.77 +2.1 m/s 4.69 +0.6 m/s 4.73  3.40 4.77  2.10 4.69  0.60 477
18 624 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 4.63 +0.7 m/s 3.42  1.30 4.54  2.00 4.63  0.70 463
Total 18 racers

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 12:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 324 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 15 PB 13.32 12.15 11.70 11.65 1215 12.15 13.32 12.95
2 501 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 12.98 12.60 X 12.98 1298 12.46 12.27 12.79
3 451 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 17 12.84 11.83 12.84 X 1284 11.82 X X
4 631 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 10 PB 12.29 10.83 12.08 11.06 1208 11.64 12.29 11.63
5 116 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 6 PB 11.94 11.36 10.67 11.29 1136 11.40 11.94 10.76
6 373 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 11.77 10.67 11.29 10.74 1129 11.77 X 11.57
7 521 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 PB 11.37 10.88 10.25 11.07 1107 11.37 10.58 10.54
8 452 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 5 11.28 11.28 10.70 10.99 1128 10.76 11.04 11.14
9 624 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 11.02 10.16 X 11.02 1102
10 520 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 16 10.96 10.81 10.82 10.96 1096
11 375 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 10.63 10.11 10.63 09.62 1063
12 140 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 8 10.62 10.09 10.02 10.62 1062
13 21 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 12 10.54 10.54 10.41 X 1054
14 374 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 10.45 10.45 10.37 10.30 1045
15 372 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 10.41 10.12 X 10.41 1041
16 199 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 11 10.22 10.01 09.62 10.22 1022
17 141 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 10.11 08.51 10.11 09.77 1011
18 560 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 10.03 09.45 10.03 09.42 1003
Total 18 racers

Vrh koulí 4kg - Žáci

(Sun, 18.9.2022 - 11:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 129 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 17 NL 16.50 11.67 15.78 15.10 1578 15.89 16.50 15.90
2 436 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 16 PB 16.27 X 12.82 15.04 1504 14.98 14.70 16.27
3 469 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 15 PB 16.00 15.33 15.31 15.66 1566 16.00 15.94 15.43
4 232 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 14 PB 14.40 11.88 13.32 13.34 1334 13.37 14.40 13.53
5 537 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 9 PB 13.74 12.08 13.74 13.34 1374 13.11 13.10 12.91
6 85 Tomáš FlídrTomáš Flídr
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 8 PB 13.56 13.56 12.84 12.97 1356 12.86 12.65 13.21
7 629 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 13 13.50 X 12.51 13.50 1350 12.80 12.06 X
8 170 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 11 13.40 12.21 13.35 13.40 1340 13.07 13.18 12.94
9 351 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 12 13.33 13.19 13.33 12.12 1333
10 431 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 12.61 12.61 11.25 10.89 1261
11 322 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 10 12.38 12.38 12.29 10.78 1238
12 382 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 11.94 11.90 11.94 11.64 1194
13 385 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 10.75 10.75 10.51 X 1075
14 433 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 2 10.73 10.73 09.89 10.73 1073
15 442 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 6 10.53 X X 10.53 1053
16 183 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 10.49 10.49 10.00 10.29 1049
256 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 DNS
Total 17 racers

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(Sat, 17.9.2022 - 13:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 451 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 18 NL 39.87 39.07 34.63 33.94 3907 39.87 X X
2 230 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 12 PB 37.66 32.59 X 35.80 3580 36.72 37.66 32.53
3 631 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 7 PB 36.55 35.64 36.55 32.47 3655 28.18 35.49 31.74
4 270 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 16 35.89 31.19 33.74 35.45 3545 35.89 34.33 34.32
5 501 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 PB 35.47 33.04 35.47 X 3547 29.62 X X
6 519 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 8 PB 35.10 32.43 24.81 35.10 3510 X X 34.25
7 114 Jindřiška LangováJindřiška Langová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 15 34.46 34.19 30.28 34.46 3446 31.07 X X
8 303 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 14 33.57 33.20 X 33.57 3357 X 27.07 32.10
9 120 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 32.49 X 22.77 32.49 3249
10 79 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 4 PB 32.42 31.54 32.42 X 3242
11 432 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 6 31.93 31.93 28.75 26.24 3193
12 534 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3 31.30 28.59 31.30 X 3130
13 430 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 17 30.45 X 30.45 25.86 3045
14 337 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 5 30.11 28.55 30.11 29.84 3011
15 302 Anna NoháčováAnna Noháčová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 28.41 28.41 26.93 25.45 2841
16 452 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 10 27.68 23.29 27.68 X 2768
17 195 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 9 27.25 X 24.92 27.25 2725
18 498 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 23.87 X X 23.87 2387
Total 18 racers

Hod diskem 1kg - Žáci

(Sat, 17.9.2022 - 15:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 436 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 17 NL 56.07 X 56.07 45.52 5607 36.01 51.36 X
2 129 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 18 49.05 41.08 X 44.33 4433 X 41.17 49.05
3 58 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 13 PB 43.21 37.03 43.21 X 4321 X X X
4 528 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 15 42.17 42.15 40.06 36.01 4215 41.92 42.17 X
5 194 Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 14 42.09 42.09 X X 4209 X X X
6 450 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 40.76 39.11 40.76 X 4076 31.35 X X
7 253 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 12 40.71 39.41 35.58 35.32 3941 40.71 40.49 40.51
8 491 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 PB 39.66 35.05 36.33 39.66 3966 37.71 X X
9 283 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 8 38.35 X 38.35 37.97 3835
10 386 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 5 38.25 27.72 31.62 38.25 3825
11 361 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 10 37.34 X 37.34 35.87 3734
12 289 Jiří JílekJiří Jílek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 6 36.85 X 36.85 36.28 3685
13 192 Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 11 34.68 31.66 X 34.68 3468
14 368 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 33.63 33.34 33.63 33.47 3363
15 508 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 1 31.60 X 23.05 31.60 3160
16 593 Jan SajdokJan Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 28.99 28.99 X r 2899
118 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 NM X X X -
459 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 16 NM X X X -
Total 18 racers

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 09:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 311 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 10 NL 44.73 28.47 44.73 42.71 4473 X 44.62 X
2 498 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 PB 42.80 X 42.80 X 4280 X X X
3 140 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 11 PB 42.77 34.30 38.68 X 3868 X 42.77 X
4 227 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 17 41.67 X X 41.67 4167 X 40.51 X
5 14 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 18 41.30 37.41 X 41.30 4130 X 38.57 X
6 603 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 PB 39.55 36.32 X 37.21 3721 35.49 39.55 X
7 373 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 38.82 38.82 X 34.53 3882 34.65 X X
8 374 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 37.15 37.15 32.49 33.34 3715 X 31.37 X
9 429 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 13 36.75 X 34.39 36.75 3675
10 181 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 36.43 X 36.20 36.43 3643
11 270 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 9 35.99 35.41 35.89 35.99 3599
12 438 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 35.97 35.97 X X 3597
13 534 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 35.59 31.82 X 35.59 3559
14 17 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 34.93 X 34.93 34.66 3493
15 589 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3 34.38 X 34.38 X 3438
16 21 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 14 33.05 X X 33.05 3305
17 225 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 32.26 X 32.26 X 3226
626 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1 NM X X X -
Total 18 racers

Hod kladivem 4kg - Žáci

(Sat, 17.9.2022 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 361 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 18 53.08 52.39 X 45.82 5239 X 49.32 53.08
2 368 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 17 44.66 X X 43.05 4305 X 44.66 X
3 524 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 15 PB 44.63 42.78 44.63 43.60 4463 X X X
4 256 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 42.91 X X 41.05 4105 X 38.43 42.91
5 435 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 PB 42.74 42.74 X X 4274 X X 42.15
6 23 Filip ČervenkaFilip Červenka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 13 PB 42.31 41.27 42.31 X 4231 X X X
7 71 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 9 PB 41.87 40.60 38.04 X 4060 41.87 X X
8 442 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 4 PB 40.43 38.51 40.43 35.58 4043 35.23 X 34.36
9 629 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 14 39.24 39.03 39.24 X 3924
10 267 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 11 39.09 37.03 39.09 37.01 3909
11 194 Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 5 PB 38.69 38.69 X 35.90 3869
12 493