Back

 / LIMEETING OSTRAVA 2021

Ostrava-Vítkovice (2. 5. 2021)

Skok o tyči - Muži (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... PB 4.50
2 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava SB 4.10

Skok o tyči - Ženy (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 3.50
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 3.40

Skok daleký - Muži (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 7.11
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 7.10

Skok daleký - Juniorky (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 5.76
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 5.72
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... SB 5.64

Trojskok - Juniorky (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno PB 12.08
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 11.93

Vrh koulí 4kg - Ženy (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 14.63
2 Michaela TrčováMichaela Trčová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 13.88

Vrh koulí 6kg - Junioři (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 14.67
2 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 10.42

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 44.53
2 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 34.64

Hod kladivem 4kg - Ženy (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 68.03
2 Veronika BártováVeronika Bártová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 56.74
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. PB 53.88

Hod kladivem 6kg - Junioři (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 60.62
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 54.81

Hod oštěpem 600g - Ženy (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 62.12
2 Haruka KitaguchiHaruka Kitaguchi 98 JapanJapan PB 57.18
3 Nikol TabačkováNikol Tabačková 98 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 55.03

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Petra SičakováPetra Sičaková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 43.23
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. SB 40.52
3 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová SB 39.81

Hod oštěpem 800g - Muži (Sunday, 2.5.2021)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Martin KonečnýMartin Konečný 97 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. SB 71.16
2 Kryštof KozačKryštof Kozač 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 66.16
3 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 48.10