Back

 / LIMEETING OSTRAVA 2021

Ostrava-Vítkovice (2. 5. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh (Sun, 2.5.2021 - 13:15) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 10.98
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 11.08
3 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 11.31
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 11.42
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 11.53
6 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 11.66
7 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 12.35
David AdámekDavid Adámek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Total 8 racers

100 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 2.5.2021 - 14:45) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 10.96
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 11.25
3 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 11.27
4 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 11.60
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.61
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Total 7 racers

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh (Sun, 2.5.2021 - 13:00) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 12.14
2 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 12.18
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 12.37
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 12.40
5 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 12.49
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 =PB 13.66
Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Total 8 racers

100 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 2.5.2021 - 14:30) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 12.09
2 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.28
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 12.36
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.38
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 13.58
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Total 6 racers

200 m - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 15:45) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.04
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.15
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.87
4 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 23.04
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 23.91
Total 5 racers

200 m - Ženy

(Sun, 2.5.2021 - 15:30) official Wind: +1.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 24.52
2 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 24.83
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 25.56
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 27.42
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNS
Total 6 racers

400 m - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.91
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 50.13
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 50.31
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 50.78
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 51.19
6 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 51.20
7 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 52.14
8 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 SB 52.22
Total 8 racers

400 m - Ženy

(Sun, 2.5.2021 - 14:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 59.70
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 60.44
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 63.73
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 64.65
Total 4 racers

800 m - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 13:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 1:57.29
2 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 1:58.66
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 1:58.86
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 1:59.66
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 2:00.79
6 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 2:01.21
7 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 2:01.40
8 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:01.59
9 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 2:02.09
10 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 2:02.68
11 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:11.49
12 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 2:12.13
13 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 2:18.22
Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Total 14 racers

1500 m - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 4:04.64
2 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 4:06.63
3 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 4:24.94
4 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 4:28.71
5 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 4:29.75
Total 5 racers

1500 m - Ženy

(Sun, 2.5.2021 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 NL 4:47.10
2 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 4:47.79
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 4:51.81
4 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 4:56.92
5 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 4:59.99
6 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 5:09.14
7 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 5:16.17
8 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 5:26.71
Total 8 racers

110 m překážek - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 12:45) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.97
2 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 15.48
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 15.80
Total 3 racers

110 m překážek - Junioři

(Sun, 2.5.2021 - 12:30) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 15.07
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 15.34
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 15.48
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 15.93
Total 4 racers

Skok o tyči - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 PB 4.50 - - - - - O - O XO XO XXX
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4 SB 4.10 - O - O - O - XXX
Total 2 racers

Skok o tyči - Ženy

(Sun, 2.5.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.20 3.40 3.50 3.60 3.70
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 SB 3.50 - - O - XXX
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 SB 3.40 O O - XXX
Total 2 racers

Skok daleký - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 13:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7 SB 7.11 +1.6 m/s 6.75  -0.30 6.82  -0.10 7.11  1.60 711 6.71  0.70 6.84  0.90 X
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 SB 7.10 +1.7 m/s 6.98  -0.20 6.79  -0.50 6.96  1.60 698 6.82  1.80 7.10  1.70 6.93  0.40
Total 2 racers

Skok daleký - Juniorky

(Sun, 2.5.2021 - 13:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 SB 5.76 +0.7 m/s X 5.43  1.20 5.76  0.70 576 X X 4.07  -0.70
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 SB 5.72 +0.8 m/s X X 5.60 560 5.72  0.80 X
3 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 4 SB 5.64 +0.2 m/s 5.40 5.48  1.00 5.48  0.70 548 5.35  1.10 5.64  0.20 X
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 2 SB 4.97 +0.8 m/s 4.81  0.20 4.97  0.80 2.64  -0.10 497 X 3.36  1.00
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1 SB 4.69 +0.2 m/s X X 4.69  0.20 469 X X X
Total 5 racers

Trojskok - Juniorky

(Sun, 2.5.2021 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 2 PB 12.08 +0.4 m/s X 12.08  0.40 X 1208 12.05  0.10 12.03  -0.10 10.79  0.40
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 1 PB 11.93 -0.6 m/s 11.30  -0.20 11.68  -0.50 11.84 1184 11.93  -0.60 11.47  0.20 11.83  -0.40
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 DNS
Total 3 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Sun, 2.5.2021 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 SB 14.63 14.24 X 14.63 1463 X X X
2 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1 PB 13.88 13.27 13.27 13.63 1363 13.33 13.50 13.88
Total 2 racers

Vrh koulí 6kg - Junioři

(Sun, 2.5.2021 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 PB 14.67 13.15 14.67 X 1467 13.68 X 13.73
2 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 SB 10.42 X 10.20 X 1020 10.27 10.42 09.59
Total 2 racers

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(Sun, 2.5.2021 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 PB 44.53 43.61 44.53 X 4453 X 41.73 41.60
2 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 PB 34.64 30.16 32.08 31.01 3208 28.99 30.59 34.64
Total 2 racers

Hod kladivem 4kg - Ženy

(Sun, 2.5.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 5 NL 68.03 67.95 X 67.95 6795 X 67.85 68.03
2 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 SB 56.74 X X X - X 56.74 55.18
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
03 3 PB 53.88 52.70 X X 5270 53.88 50.56 53.69
4 Sára PlucnarováSára Plucnarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 PB 25.09 25.09 X X 2509 X X X
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 NM
Total 5 racers

Hod kladivem 6kg - Junioři

(Sun, 2.5.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 7 SB 60.62 X 58.56 58.13 5856 X 57.75 60.62
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6 SB 54.81 X 53.54 54.81 5481 X X X
Total 2 racers

Hod oštěpem 600g - Ženy

(Sun, 2.5.2021 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 6 NL 62.12 62.12 60.99 X 6212 X X -
2 Haruka KitaguchiHaruka Kitaguchi
JapanJapan
98 1 PB 57.18 56.08 57.16 57.18 5718 X X 56.68
3 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
98 4 55.03 55.03 55.03 53.84 5503 X X X
4 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5 SB 54.01 51.97 50.15 51.16 5197 49.69 54.01 51.93
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 SB 40.13 38.70 40.13 38.85 4013 X X 35.02
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 DNS
Total 6 racers

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(Sun, 2.5.2021 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 SB 43.23 43.23 X X 4323 X 37.83 X
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 8 SB 40.52 39.01 38.97 37.44 3901 40.52 37.50 X
3 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 9 SB 39.81 37.74 X 39.81 3981 36.07 X X
Total 3 racers

Hod oštěpem 800g - Muži

(Sun, 2.5.2021 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KonečnýMartin Konečný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
97 15 SB 71.16 69.40 71.16 70.35 7116 - - -
2 Kryštof KozačKryštof Kozač
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 14 SB 66.16 62.03 62.74 62.93 6293 66.16 63.86 62.02
3 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 SB 48.10 44.49 46.84 48.10 4810 47.35 46.81 45.36
4 Patrik SikoraPatrik Sikora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 SB 42.28 41.18 42.28 41.25 4228 41.53 40.65 40.17
Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 13 DNS
Total 5 racers