Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (8. 1. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mário HanicMário Hanic 99 STU BratislavaSTU Bratislava 2 07.17 q 0.131
2 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 07.49 q 0.142
3 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.51 q 0.166
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 07.66 q 0.151
5 Ivan JankoIvan Janko 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.81 0.154
6 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.86 0.165
7 Jakub KalmanJakub Kalman 96 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.08 0.198
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.10 q 0.116
2 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 STU BratislavaSTU Bratislava 6 07.16 q 0.172
3 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 RacibórzRacibórz 3 07.17 q 0.203
4 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.49 q 0.119
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 08.17 0.163
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.10 q 0.116
2 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 STU BratislavaSTU Bratislava 6 07.16 q 0.172
3 Mário HanicMário Hanic 99 STU BratislavaSTU Bratislava 2 07.17 q 0.131
3 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 RacibórzRacibórz 3 07.17 q 0.203
5 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 07.49 q 0.142
5 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.49 q 0.119
7 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.51 q 0.166
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 07.66 q 0.151
9 Ivan JankoIvan Janko 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.81 0.154
10 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.86 0.165
11 Jakub KalmanJakub Kalman 96 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.08 0.198
12 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 08.17 0.163

60 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 STU BratislavaSTU Bratislava 5 07.10 0.191
2 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 RacibórzRacibórz 3 07.14 0.172
3 Mário HanicMário Hanic 99 STU BratislavaSTU Bratislava 6 07.15 0.139
4 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.16 0.161
5 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 07.35 0.159
6 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.49 0.109
7 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 07.62 0.173
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 07.68 0.153
Total 8 racers

60 m - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 06.96 0.166
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.06 0.142
3 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 JastrzebieJastrzebie 3 07.10 0.143
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.15 0.179
5 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.27 0.154
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.31 0.151
7 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.31 0.176
Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 1 DQ
Notes:
Dominik Paś DQ dle TP16.8 (162.8).
Total 8 racers

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.02 q 0.147
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.14 q 0.185
3 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 JastrzebieJastrzebie 6 07.16 q 0.164
4 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.34 q 0.153
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.46 0.155
6 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 8 07.78 0.147
7 Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.09 0.163
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 11:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.13 q 0.176
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.34 q 0.191
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.41 0.191
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.42 0.132
5 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 STU BratislavaSTU Bratislava 7 07.53 0.208
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.57 0.148
7 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 07.63 0.159
Total 7 racers
Rozběh 03 (Sat, 8.1.2022 - 11:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.23 q 0.145
2 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 3 07.40 q 0.146
3 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 6 07.54 0.192
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.55 0.171
5 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.55 0.159
6 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 8 07.56 0.167
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.62 0.196
8 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.75 0.185
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.02 q 0.147
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.13 q 0.176
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.14 q 0.185
4 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 JastrzebieJastrzebie 6 07.16 q 0.164
5 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.23 q 0.145
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.34 q 0.153
6 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.34 q 0.191
8 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 3 07.40 q 0.146
9 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.41 0.191
10 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.42 0.132
11 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.46 0.155
12 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 STU BratislavaSTU Bratislava 7 07.53 0.208
13 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 6 07.54 0.192
14 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.55 0.171
14 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.55 0.159
16 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 8 07.56 0.167
17 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.57 0.148
18 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.62 0.196
19 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 07.63 0.159
20 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.75 0.185
21 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 8 07.78 0.147
22 Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.09 0.163

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 07.26 q 0.145
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.47 q 0.145
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.70 0.152
4 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.00 0.178
5 Maksymilian BielaMaksymilian Biela 07 PszczynaPszczyna 3 08.01 0.182
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 06 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 08.27 0.174
7 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 06 ROW RybnikROW Rybnik 7 08.27 0.147
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 11:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŽilinaŽilina 7 07.18 q 0.140
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.27 q 0.153
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.48 0.148
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.52 0.152
5 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.88 0.153
6 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.94 0.157
7 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.94 0.133
Total 7 racers
Rozběh 03 (Sat, 8.1.2022 - 11:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.02 q 0.164
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.66 0.182
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.79 0.167
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.88 0.176
5 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.88 0.187
6 Filip AngerFilip Anger 06 STU BratislavaSTU Bratislava 7 08.02 0.208
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.38 0.191
Total 7 racers
Rozběh 04 (Sat, 8.1.2022 - 11:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 07.40 q 0.166
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.41 q 0.141
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.64 0.190
4 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 07.69 0.171
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.83 0.155
6 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.42 0.211
7 Alexandr SibinskýAlexandr Sibinský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.48 0.162
Total 7 racers
Rozběh 05 (Sat, 8.1.2022 - 11:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.21 q 0.124
2 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 07.73 0.168
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.73 0.148
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.00 0.200
5 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.01 0.195
6 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.02 0.155
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.02 q 0.164
2 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŽilinaŽilina 7 07.18 q 0.140
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.21 q 0.124
4 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 07.26 q 0.145
5 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.27 q 0.153
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 07.40 q 0.166
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.41 q 0.141
8 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.47 q 0.145
9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.48 0.148
10 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.52 0.152
11 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.64 0.190
12 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.66 0.182
13 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 07.69 0.171
14 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.70 0.152
15 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 07.73 0.168
15 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.73 0.148
17 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.79 0.167
18 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.83 0.155
19 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.88 0.153
19 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.88 0.176
19 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.88 0.187
22 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.94 0.157
22 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.94 0.133
24 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.00 0.178
24 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.00 0.200
26 Maksymilian BielaMaksymilian Biela 07 PszczynaPszczyna 3 08.01 0.182
26 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.01 0.195
28 Filip AngerFilip Anger 06 STU BratislavaSTU Bratislava 7 08.02 0.208
28 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.02 0.155
30 Adam ProcházkaAdam Procházka 06 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 08.27 0.174
30 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 06 ROW RybnikROW Rybnik 7 08.27 0.147
32 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.38 0.191
33 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.42 0.211
34 Alexandr SibinskýAlexandr Sibinský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.48 0.162

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 06.99 0.165
2 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŽilinaŽilina 5 07.19 0.147
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.21 0.147
4 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.25 0.166
5 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 3 07.31 0.147
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 07.40 0.162
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.41 0.166
8 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.52 0.156
Total 8 racers

60 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 Slavia UK BratislavaSlavia UK Bratislava 4 07.36 0.171
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.52 0.175
3 Julia PolakJulia Polak 01 ROW RybnikROW Rybnik 6 07.59 0.152
4 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.14 0.151
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 08.27 0.208
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.36 0.146
7 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.67 0.183
8 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 8 08.68 0.172
Total 8 racers

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 Slovan BratislavaSlovan Bratislava 6 07.34 q 0.127
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.50 q 0.145
3 Julia PolakJulia Polak 01 ROW RybnikROW Rybnik 5 07.73 q 0.144
4 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.19 q 0.181
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.28 q 0.176
Total 5 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.21 q 0.156
2 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 4 08.67 q 0.165
3 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.68 q 0.200
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 Slovan BratislavaSlovan Bratislava 6 07.34 q 0.127
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.50 q 0.145
3 Julia PolakJulia Polak 01 ROW RybnikROW Rybnik 5 07.73 q 0.144
4 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.19 q 0.181
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.21 q 0.156
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.28 q 0.176
7 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 4 08.67 q 0.165
8 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.68 q 0.200

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 10:32) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.79 q 0.168
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.98 q 0.192
3 Ela ČederlováEla Čederlová 04 NASANASA 5 08.21 q 0.155
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 08.28 0.190
5 Zuzana PistovčákováZuzana Pistovčáková 03 NASANASA 3 08.43 0.171
6 Sonia PalaSonia Pala 03 PszczynaPszczyna 7 08.68 0.210
7 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 08.82 0.188
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 10:32) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 PolitechnikiPolitechniki 2 07.71 q 0.130
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.82 q 0.196
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.07 q 0.165
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.09 q 0.256
5 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.18 q 0.163
6 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 7 08.61 0.154
7 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 8 08.61 0.318
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.17 0.278
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 PolitechnikiPolitechniki 2 07.71 q 0.130
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.79 q 0.168
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.82 q 0.196
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.98 q 0.192
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.07 q 0.165
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.09 q 0.256
7 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.18 q 0.163
8 Ela ČederlováEla Čederlová 04 NASANASA 5 08.21 q 0.155
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 08.28 0.190
10 Zuzana PistovčákováZuzana Pistovčáková 03 NASANASA 3 08.43 0.171
11 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 7 08.61 0.154
11 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 8 08.61 0.318
13 Sonia PalaSonia Pala 03 PszczynaPszczyna 7 08.68 0.210
14 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 08.82 0.188
15 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.17 0.278

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.68 0.154
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.73 0.145
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 08.26 0.152
Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Ela ČederlováEla Čederlová 04 NASANASA 1 DNS
Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Olivia GreinerOlivia Greiner 04 PolitechnikiPolitechniki 4 DNS
Total 8 racers

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 10:38) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.71 q 0.165
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.15 0.256
3 Sabrina MunariSabrina Munari 05 PszczynaPszczyna 7 08.38 0.236
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.83 0.166
5 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.94 0.196
6 Magdalena ManowskaMagdalena Manowska 07 PszczynaPszczyna 5 08.95 0.278
7 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 STU BratislavaSTU Bratislava 3 09.28 0.215
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 10:38) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.05 q 0.164
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.10 q 0.140
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.15 0.173
4 Nela BaranowskaNela Baranowska 06 WroclawWroclaw 2 08.23 0.147
5 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 JastrzebieJastrzebie 6 08.37 0.414
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.62 0.288
7 Rebeka HalamováRebeka Halamová 06 TuranyTurany 3 08.98 0.175
Total 7 racers
Rozběh 03 (Sat, 8.1.2022 - 10:38) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema BendováEma Bendová 07 NASANASA 4 07.93 q 0.139
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.14 q 0.140
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.31 0.130
4 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.37 0.169
5 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.42 0.139
6 Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska 05 WroclawWroclaw 6 08.67 0.171
7 Hanna BieleckaHanna Bielecka 06 WroclawWroclaw 3 08.87 0.130
Total 7 racers
Rozběh 04 (Sat, 8.1.2022 - 10:38) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.08 q 0.155
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.32 0.131
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 08.39 0.355
4 Nela KollárováNela Kollárová 07 STU BratislavaSTU Bratislava 7 08.46 0.190
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.47 0.233
6 Emily BízikovaEmily Bízikova 06 TuranyTurany 6 08.51 0.249
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.57 0.342
Total 7 racers
Rozběh 05 (Sat, 8.1.2022 - 10:38) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.95 q 0.167
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.15 0.144
3 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.23 0.161
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.24 0.141
5 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 6 08.87 0.167
6 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.90 0.169
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.13 0.191
Total 7 racers
Rozběh 06 (Sat, 8.1.2022 - 10:38) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.03 q 0.166
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.22 0.364
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.32 0.181
4 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.54 0.143
5 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 08.71 0.179
6 Nela ŠrekováNela Šreková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 08.75 0.196
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.86 0.368
8 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.16 0.158
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.71 q 0.165
2 Ema BendováEma Bendová 07 NASANASA 4 07.93 q 0.139
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.95 q 0.167
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.03 q 0.166
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.05 q 0.164
6 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.08 q 0.155
7 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.10 q 0.140
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.14 q 0.140
9 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.15 0.256
9 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.15 0.173
9 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.15 0.144
12 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.22 0.364
13 Nela BaranowskaNela Baranowska 06 WroclawWroclaw 2 08.23 0.147
13 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.23 0.161
15 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.24 0.141
16 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.31 0.130
17 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.32 0.131
17 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.32 0.181
19 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 JastrzebieJastrzebie 6 08.37 0.414
19 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.37 0.169
21 Sabrina MunariSabrina Munari 05 PszczynaPszczyna 7 08.38 0.236
22 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 08.39 0.355
23 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.42 0.139
24 Nela KollárováNela Kollárová 07 STU BratislavaSTU Bratislava 7 08.46 0.190
25 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.47 0.233
26 Emily BízikovaEmily Bízikova 06 TuranyTurany 6 08.51 0.249
27 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.54 0.143
28 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.62 0.288
29 Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska 05 WroclawWroclaw 6 08.67 0.171
30 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 08.71 0.179
31 Nela ŠrekováNela Šreková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 08.75 0.196
32 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.83 0.166
33 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.86 0.368
34 Hanna BieleckaHanna Bielecka 06 WroclawWroclaw 3 08.87 0.130
34 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 6 08.87 0.167
36 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.90 0.169
37 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.94 0.196
38 Magdalena ManowskaMagdalena Manowska 07 PszczynaPszczyna 5 08.95 0.278
39 Rebeka HalamováRebeka Halamová 06 TuranyTurany 3 08.98 0.175
40 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.13 0.191
41 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.16 0.158
42 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 STU BratislavaSTU Bratislava 3 09.28 0.215
43 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.57 0.342

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.64 0.176
2 Ema BendováEma Bendová 07 NASANASA 5 07.84 0.180
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.95 0.209
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.01 0.193
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.05 0.120
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.10 0.158
7 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.16 0.340
8 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.18 0.252
Total 8 racers

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.79 0.179
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.16 0.189
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 3 16.43 0.237
4 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 RacibórzRacibórz 6 16.79 0.201
5 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 2 16.97 0.164
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 STU BratislavaSTU Bratislava 5 16.80 0.193
2 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 3 17.43 0.186
3 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.92 0.172
4 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.49 0.181
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.06 0.159
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.10 0.154
3 Ivan JankoIvan Janko 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.92 0.187
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.79 0.179
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.16 0.189
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 3 16.43 0.237
4 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 RacibórzRacibórz 6 16.79 0.201
5 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 STU BratislavaSTU Bratislava 5 16.80 0.193
6 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 2 16.97 0.164
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.06 0.159
8 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 3 17.43 0.186
9 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.92 0.172
10 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.10 0.154
11 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.49 0.181
12 Ivan JankoIvan Janko 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.92 0.187

150 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 16.51 0.144
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 16.63 0.148
3 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 5 16.76 0.239
4 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 1 17.50 0.152
5 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.53 0.303
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.79 0.163
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.32 0.140
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.35 0.207
4 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 17.93 0.300
5 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 STU BratislavaSTU Bratislava 2 17.95 0.212
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.17 0.217
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 17.17 0.186
3 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 JastrzebieJastrzebie 5 17.18 0.167
4 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.96 0.184
5 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 2 18.82 0.148
Total 5 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.80 0.190
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.50 0.160
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.87 0.175
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 6 17.99 0.164
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.49 0.230
Total 5 racers
Běh 05 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 17.02 0.176
2 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 3 18.06 0.203
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.38 0.176
4 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 18.42 0.141
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 16.51 0.144
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 16.63 0.148
3 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 5 16.76 0.239
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.79 0.163
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.80 0.190
6 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 17.02 0.176
7 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.17 0.217
7 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 17.17 0.186
9 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 JastrzebieJastrzebie 5 17.18 0.167
10 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.32 0.140
11 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.35 0.207
12 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 1 17.50 0.152
12 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.50 0.160
14 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.53 0.303
15 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.87 0.175
16 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 17.93 0.300
17 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 STU BratislavaSTU Bratislava 2 17.95 0.212
18 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.96 0.184
19 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 6 17.99 0.164
20 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 3 18.06 0.203
21 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.38 0.176
22 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 18.42 0.141
23 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.49 0.230
24 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 2 18.82 0.148

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 16.90 0.184
2 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 17.16 0.142
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 17.56 0.208
4 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.60 0.156
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.84 0.127
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.18 0.204
2 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 18.58 0.177
3 Filip AngerFilip Anger 06 STU BratislavaSTU Bratislava 2 18.90 0.181
4 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 19.02 0.175
5 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 20.02 0.193
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 17.72 0.136
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 18.19 0.154
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.55 0.191
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.60 0.254
5 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.79 0.214
Total 5 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 18.16 0.182
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.24 0.372
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 18.60 0.167
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 19.18 0.228
5 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.15 0.613
Total 5 racers
Běh 05 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.67 0.218
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.99 0.188
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 18.35 0.189
4 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.04 0.193
5 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.40 0.157
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 16.90 0.184
2 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 17.16 0.142
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 17.56 0.208
4 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.60 0.156
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.67 0.218
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 17.72 0.136
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.84 0.127
8 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.99 0.188
9 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 18.16 0.182
10 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.18 0.204
11 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 18.19 0.154
12 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.24 0.372
13 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 18.35 0.189
14 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.55 0.191
15 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 18.58 0.177
16 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.60 0.254
16 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 18.60 0.167
18 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.79 0.214
19 Filip AngerFilip Anger 06 STU BratislavaSTU Bratislava 2 18.90 0.181
20 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 19.02 0.175
21 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 19.18 0.228
22 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 20.02 0.193
23 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.04 0.193
24 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.15 0.613
25 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.40 0.157

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.21 0.145
2 Julia PolakJulia Polak 01 ROW RybnikROW Rybnik 5 18.36 0.125
3 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 6 18.91 0.111
4 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 1 19.07 0.187
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.09 0.199
6 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 2 19.38 0.254
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 1 18.38 0.121
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 20.44 0.144
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.51 0.280
4 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 20.72 0.165
5 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.79 0.198
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.21 0.145
2 Julia PolakJulia Polak 01 ROW RybnikROW Rybnik 5 18.36 0.125
3 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 1 18.38 0.121
4 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 6 18.91 0.111
5 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 1 19.07 0.187
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.09 0.199
7 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 2 19.38 0.254
8 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 20.44 0.144
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.51 0.280
10 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 20.72 0.165
11 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.79 0.198

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 18.41 0.280
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.86 0.161
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 19.03 0.165
Total 3 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina SegečováMartina Segečová 03 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 4 19.14 0.185
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.30 0.197
3 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.45 0.142
4 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 22.30 0.206
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nicole StasikNicole Stasik 04 CzechowiceCzechowice 6 19.86 0.199
2 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 5 20.75 0.195
3 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 3 21.98 0.193
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 18.41 0.280
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.86 0.161
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 19.03 0.165
4 Martina SegečováMartina Segečová 03 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 4 19.14 0.185
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.30 0.197
6 Nicole StasikNicole Stasik 04 CzechowiceCzechowice 6 19.86 0.199
7 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 5 20.75 0.195
8 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.45 0.142
9 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 3 21.98 0.193
10 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 22.30 0.206

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 18.31 0.162
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 18.79 0.161
3 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.83 0.143
4 Nela BaranowskaNela Baranowska 06 WroclawWroclaw 1 19.75 0.206
5 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.43 0.191
6 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 21.53 0.239
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.07 0.162
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 19.22 0.156
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.41 0.151
4 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.69 0.166
5 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.93 0.165
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.40 0.164
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.79 0.178
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.96 0.148
3 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.36 0.227
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.39 0.147
5 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 20.40 0.224
6 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 20.81 0.198
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 19.74 0.348
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 20.11 0.359
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.26 0.140
4 Nela KollárováNela Kollárová 07 STU BratislavaSTU Bratislava 2 20.51 0.159
5 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 4 21.24 0.185
6 Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska 05 WroclawWroclaw 5 21.24 0.159
Total 6 racers
Běh 05 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.83 0.151
2 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 21.60 0.161
3 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.08 0.349
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.14 0.179
5 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.65 0.373
6 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 STU BratislavaSTU Bratislava 3 22.92 0.318
Total 6 racers
Běh 06 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 20.62 0.164
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 21.14 0.190
3 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 21.14 0.179
4 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.17 0.498
5 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.61 0.264
Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DQ
Notes:
Klaudie Esslerová DQ dle TP16.8 (162.8).
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 18.31 0.162
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 18.79 0.161
3 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.83 0.143
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.07 0.162
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 19.22 0.156
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.41 0.151
7 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.69 0.166
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 19.74 0.348
9 Nela BaranowskaNela Baranowska 06 WroclawWroclaw 1 19.75 0.206
10 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.79 0.178
11 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.93 0.165
12 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.96 0.148
13 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 20.11 0.359
14 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.26 0.140
15 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.36 0.227
16 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.39 0.147
17 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.40 0.164
17 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 20.40 0.224
19 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.43 0.191
20 Nela KollárováNela Kollárová 07 STU BratislavaSTU Bratislava 2 20.51 0.159
21 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 20.62 0.164
22 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 20.81 0.198
23 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.83 0.151
24 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 21.14 0.190
24 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 21.14 0.179
26 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.17 0.498
27 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 4 21.24 0.185
27 Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska 05 WroclawWroclaw 5 21.24 0.159
29 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 21.53 0.239
30 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 21.60 0.161
31 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.08 0.349
32 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.14 0.179
33 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.65 0.373
34 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 STU BratislavaSTU Bratislava 3 22.92 0.318
35 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.61 0.264
Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DQ

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 33.69 0.178
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 6 34.69 0.239
3 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 35.27 0.178
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.03 0.149
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 36.64 0.144
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 39.80 0.184
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZTS MartinZTS Martin 4 35.78 0.203
2 Jan SadilJan Sadil 96 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 37.75 0.185
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.76 0.190
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 38.89 0.147
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.40 0.160
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pawel ŚciraPawel Ścira 02 PolitechnikiPolitechniki 2 36.74 0.241
2 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 4 36.97 0.235
3 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 37.21 0.222
4 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 STU BratislavaSTU Bratislava 6 37.25 0.287
5 Richard PazmányRichard Pazmány 01 STU BratislavaSTU Bratislava 3 38.51 0.150
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 33.69 0.178
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 6 34.69 0.239
3 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 35.27 0.178
4 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZTS MartinZTS Martin 4 35.78 0.203
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.03 0.149
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 36.64 0.144
7 Pawel ŚciraPawel Ścira 02 PolitechnikiPolitechniki 2 36.74 0.241
8 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 4 36.97 0.235
9 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 37.21 0.222
10 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 STU BratislavaSTU Bratislava 6 37.25 0.287
11 Jan SadilJan Sadil 96 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 37.75 0.185
12 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.76 0.190
13 Richard PazmányRichard Pazmány 01 STU BratislavaSTU Bratislava 3 38.51 0.150
14 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 38.89 0.147
15 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 39.80 0.184
16 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.40 0.160

300 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.73 0.166
2 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 34.98 0.149
3 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 35.47 0.152
4 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 35.84 0.211
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.63 0.228
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.49 0.158
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 37.39 0.172
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 37.50 0.178
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 37.58 0.167
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.19 0.204
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 38.64 0.154
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 38.84 0.321
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 39.42 0.256
4 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.48 0.182
Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 0.200
Ignacy BryllIgnacy Bryll 04 PolitechnikiPolitechniki 2 DQ 0.229
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 2 35.55 0.147
2 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 3 37.04 0.125
3 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 6 37.37 0.135
4 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 5 40.04 0.166
5 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.55 0.189
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.73 0.166
2 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 34.98 0.149
3 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 35.47 0.152
4 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 2 35.55 0.147
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.63 0.228
6 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 35.84 0.211
7 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.49 0.158
8 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 3 37.04 0.125
9 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 6 37.37 0.135
10 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 37.39 0.172
11 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 37.50 0.178
12 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 37.58 0.167
13 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 38.64 0.154
14 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 38.84 0.321
15 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.19 0.204
16 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 39.42 0.256
17 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 5 40.04 0.166
18 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.48 0.182
19 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.55 0.189
Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 0.200
Ignacy BryllIgnacy Bryll 04 PolitechnikiPolitechniki 2 DQ 0.229

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.35 0.156
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.47 0.174
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.54 0.175
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.06 0.175
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.48 0.167
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 38.63 0.194
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.72 0.190
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.03 0.223
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ 0.231
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.81 0.244
2 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 39.38 0.287
3 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 40.92 0.145
4 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.57 0.199
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 36.34 0.184
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 38.33 0.176
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.67 0.166
4 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 41.91 0.207
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 36.34 0.184
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.35 0.156
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.47 0.174
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.54 0.175
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.06 0.175
6 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 38.33 0.176
7 Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 38.63 0.194
8 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.67 0.166
9 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.81 0.244
10 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 39.38 0.287
11 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.48 0.167
12 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.72 0.190
13 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 40.92 0.145
14 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.03 0.223
15 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.57 0.199
16 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 41.91 0.207
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ 0.231

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.41 0.157
2 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 5 40.02 0.155
3 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 2 41.62 0.165
4 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 42.22 0.180
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 41.25 0.155
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.59 0.157
Total 2 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.41 0.157
2 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 5 40.02 0.155
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 41.25 0.155
4 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 2 41.62 0.165
5 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 42.22 0.180
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.59 0.157

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 39.30 0.144
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 41.24 0.458
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 43.60 0.125
4 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.43 0.144
Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 41.81 0.168
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 43.87 0.190
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 45.53 0.403
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 47.60 0.228
5 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 49.19 0.174
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 PolitechnikiPolitechniki 3 40.39 0.142
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 45.18 0.279
3 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 6 45.70 0.291
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.79 0.350
5 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 2 47.72 0.186
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 39.30 0.144
2 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 PolitechnikiPolitechniki 3 40.39 0.142
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 41.24 0.458
4 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 41.81 0.168
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 43.60 0.125
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 43.87 0.190
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 45.18 0.279
8 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 45.53 0.403
9 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 6 45.70 0.291
10 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.79 0.350
11 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.43 0.144
12 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 47.60 0.228
13 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 2 47.72 0.186
14 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 49.19 0.174
Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 40.92 0.158
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 NASANASA 3 41.36 0.155
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 41.97 0.145
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.20 0.143
5 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 48.19 0.187
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.80 0.187
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 44.54 0.194
3 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 44.89 0.193
4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.67 0.244
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 46.55 0.158
6 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 47.09 0.198
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 44.70 0.331
2 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 44.80 0.385
3 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 3 46.01 0.191
4 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.51 0.290
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 45.14 0.187
2 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 46.65 0.407
3 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.18 0.476
4 Hanna BieleckaHanna Bielecka 06 WroclawWroclaw 5 47.97 0.150
5 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.56 0.429
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 40.92 0.158
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 NASANASA 3 41.36 0.155
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 41.97 0.145
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.20 0.143
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.80 0.187
6 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 44.54 0.194
7 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 44.70 0.331
8 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 44.80 0.385
9 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 44.89 0.193
10 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 45.14 0.187
11 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.67 0.244
12 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 3 46.01 0.191
13 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 46.55 0.158
14 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 46.65 0.407
15 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 47.09 0.198
16 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.18 0.476
17 Hanna BieleckaHanna Bielecka 06 WroclawWroclaw 5 47.97 0.150
18 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 48.19 0.187
19 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.51 0.290
20 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.56 0.429

600 m - Muži

(Sat, 8.1.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 1:23.75
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:24.03
3 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:24.18
4 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:25.45
5 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:25.92
6 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:26.62
7 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:29.30
8 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:29.88
9 Radoslav StachoRadoslav Stacho 77 STU BratislavaSTU Bratislava 9 1:45.80
Total 9 racers

600 m - Dorostenci

(Sat, 8.1.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 1:25.11
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 1:27.26
3 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 1:27.70
4 Maciej BachlajMaciej Bachlaj 05 PolitechnikiPolitechniki 10 1:27.78
5 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:30.50
6 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:32.60
7 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:35.10
8 Mateusz WanglorzMateusz Wanglorz 06 RydultowyRydultowy 11 1:37.15
9 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 1:37.59
10 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:39.32
11 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:42.62
Total 11 racers

600 m - Ženy

(Sat, 8.1.2022 - 12:25) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 1:35.85
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:37.24
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 1:37.99
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 1:39.33
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:39.63
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 1:42.70
7 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:46.97
8 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 1:46.97
9 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 1:49.61
10 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:56.00
Total 10 racers

600 m - Dorostenky

(Sat, 8.1.2022 - 12:25) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 1:39.78
2 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 1:44.23
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:45.54
4 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:45.64
5 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 1:46.75
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 1:48.10
7 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:51.51
8 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 1:53.49
9 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:01.24
10 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:01.68
Total 10 racers

1000 m - Muži

(Sat, 8.1.2022 - 15:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kamil PrzybylaKamil Przybyla 05 JastrzebieJastrzebie 2 2:38.67
2 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:39.29
3 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:41.63
4 Krzysztof LisKrzysztof Lis 02 PolitechnikiPolitechniki 1 2:42.92
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:47.50
6 Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:48.77
7 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:48.92
8 Piotr WalaPiotr Wala 05 JastrzebieJastrzebie 3 2:52.31
9 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:58.97
Total 9 racers

1000 m - Ženy

(Sat, 8.1.2022 - 14:50) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Nicola OsowiecNicola Osowiec 04 CzechowiceCzechowice 1 3:10.05
2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:10.43
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:10.87
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:13.40
5 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:17.54
6 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:20.69
7 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 3:21.50
8 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:29.28
Total 8 racers

1000 m - Dorostenky

(Sat, 8.1.2022 - 14:51) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 3:08.24
2 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 3:13.52
3 Justyna KretoszJustyna Kretosz 05 CzechowiceCzechowice 1 3:19.99
4 Zuzana DaleckáZuzana Dalecká 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:32.96
5 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:33.16
6 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:33.51
7 Klára DudováKlára Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:34.14
8 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:36.65
9 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:37.28
10 Eliška PobutováEliška Pobutová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:48.05
Total 10 racers

2000 m - Muži

(Sat, 8.1.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:21.21
2 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 6:03.36
3 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 6:21.25
4 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 6:21.55
5 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 6:28.79
Total 5 racers

2000 m - Junioři

(Sat, 8.1.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 5:32.69
2 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:59.36
3 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 6:56.66
Total 3 racers

2000 m - Dorostenci

(Sat, 8.1.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip KáňaFilip Káňa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 6:43.03
Total 1 racers

2000 m - Ženy

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 6:49.95
2 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 7:27.47
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 7:37.26
Total 3 racers

2000 m - Juniorky

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 7:01.51
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 7:10.88
3 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 7:13.95
4 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 7:22.57
5 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 7:43.85
6 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 12 7:52.31
Total 6 racers

2000 m - Dorostenky

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 6:56.36
2 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 7:20.92
3 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 7:37.64
4 Marie ŠevečkováMarie Ševečková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 7:53.48
5 Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 8:34.77
6 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 8:50.60
Total 6 racers

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:55) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.47 0.154
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.84 0.158
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.45 0.145
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.77 0.150
Total 4 racers

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 12:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.39 q 0.141
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.79 q 0.163
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.65 q 0.162
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.30 q 0.198
Total 4 racers

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 08.71 0.128
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.97 0.140
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.18 0.161
Total 3 racers

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 08.80 q 0.135
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.01 q 0.144
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.08 q 0.176
4 Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.36 q 0.199
Total 4 racers

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.10 q 0.180
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.27 q 0.169
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.53 q 0.171
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.73 q 0.167
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.09 q 0.153
6 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37 q 0.206
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.84 q 0.193
Total 7 racers

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.88 0.155
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.23 0.156
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.46 0.165
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.65 0.170
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.24 0.164
6 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.36 0.376
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.82 0.201
Total 7 racers

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.85 0.161
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.30 0.169
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.32 0.138
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.38 0.156
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.50 0.129
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.11 0.198
Total 6 racers

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.81 q 0.158
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.84 q 0.175
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.32 q 0.149
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.40 q 0.180
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.48 q 0.131
6 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.58 q 0.197
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DQ
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 0.271
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 OpoleOpole 4 08.86 0.138
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.93 0.176
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.15 0.152
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.23 0.155
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.26 0.133
6 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 8 09.46 0.201
7 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 2 09.67 0.162
8 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 1 09.85 0.165
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.04 q 0.152
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 09.48 q 0.216
3 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 10.28 0.180
4 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 5 10.81 0.205
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.56 0.141
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF 0.155
Total 6 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.20 q 0.152
2 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 6 09.92 q 0.278
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.48 0.605
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.99 0.150
Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 DNF 0.147
Sabrina MunariSabrina Munari 05 PszczynaPszczyna 5 DNF 0.135
Total 6 racers
Rozběh 03 (Sat, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 OpoleOpole 3 08.90 q 0.144
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.00 q 0.168
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.18 q 0.274
4 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 6 09.45 q 0.166
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 10.16 0.156
6 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.37 0.124
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 OpoleOpole 3 08.90 q 0.144
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.00 q 0.168
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.04 q 0.152
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.18 q 0.274
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.20 q 0.152
6 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 6 09.45 q 0.166
7 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 09.48 q 0.216
8 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 6 09.92 q 0.278
9 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 10.16 0.156
10 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 10.28 0.180
11 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.48 0.605
12 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 5 10.81 0.205
13 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.99 0.150
14 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.37 0.124
15 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.56 0.141
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF 0.155
Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 DNF 0.147
Sabrina MunariSabrina Munari 05 PszczynaPszczyna 5 DNF 0.135

Skok vysoký - Muži

(Sat, 8.1.2022 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6 1.90 - - - - - - - o o o xxx
2 Martin TrybulaMartin Trybula
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
92 7 1.85 - - - - o o o o xxo xxx
3 David BrabecDavid Brabec
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
92 5 1.80 - - - - o - o o xxx
Total 3 racers

Skok vysoký - Dorostenci

(Sat, 8.1.2022 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 4 1.80 - - - o o o o o xxx
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 3 1.75 - - - - o xo xo xxx
3 Filip AngerFilip Anger
STU BratislavaSTU Bratislava
06 1 1.50 o xo xxx
Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 2 NM - - - xxx
Total 4 racers

Skok vysoký - Ženy

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 15 1.60 - - - - o o xxo xo xxx
2 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 14 1.45 - - - o o xxx
Total 2 racers

Skok vysoký - Juniorky

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00